Voetbalzone

‘EL ideale etalage om eind december te vertrekken’

Woensdag, 10 oktober 2012 om 12:35

Nacer Chadli verkeert in een uitstekende vorm, maar de vraag is of FC Twente daar nog lang van kan profiteren. De zaakwaarnemer van de Belgische aanvaller laat weten dat een winters vertrek van Chadli zeker niet ondenkbaar is. De 23-jarige Belg speelt sinds 2010 voor de Tukkers.

Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.

Poll

Denk je dat Nacer Chadli in de winterstop vertrekt bij FC Twente?

10 oktober 2012 om 12:39

zaakwaarnemer? Die man is nu al openlijk bezig zijn zakken te vullen.

10 oktober 2012 om 13:13

Die zaakwaarnemer kan het lekker bekijken met ze plannetjes. Wat een vuile onruststokers weer, laat Chadli lekker genieten bij Twente en daarna zien we wel weer verder.

Hij gaat echt alleen voor de hoofdprijs weg. Maar dit jaar meer dan ooit kunnen we echt kampioen worden!! Laten we er voor gaan en dan bedoel ik dus niet "weg gaan" zoals dat zaakwaarnemertje.

10 oktober 2012 om 13:25

Maar ik denk toch echt wel als Fulham weer komt dat hij weg is. Ik vraag me wel af of hij dat stapje hoger aankan.

10 oktober 2012 om 14:14

Ik twijfel of Chadli zelf wel naar Fulham zou willen.
En daarnaast heeft Fulham hem op dit moment niet nodig! ze hebben met Ruiz, Petric, Berbatov, Rodellaga en een jong zweed talent op de linkervleugel aanvallend op dit moment een prima team! als ik me niet vergis zijn Martin Jol laatst nog dat ALS hij al spelers in de winterstop wou halen dat het dan een verdediger zou worden.

Nee ik denk dat Fulham hem niet meer nodig heeft, daarnaast zou ik het sowieso niet verstandig vinden van Chadli, bij Twente gaat het hartstikke lekker dit seizoen! en een heel seizoen gewoon zo goed als nu presteren betekend misschien wel dat hij in de zomer helemaal een mooie overstap zou kunnen maken!

10 oktober 2012 om 17:23

@paisa Chadli heeft zelf al aangegeven bij twente te willen blijven en in de zomer heeft hij zelf fulham al afgewezen duas hij gaat niet weg en al helemaal niet naar fulham

10 oktober 2012 om 13:37

Dezelfde man beweerde 5 maanden geleden dat het voor 99% zeker was dat Chadli naar Fulham zou vertrekken, grote korrel zout stel ik voor...

"nacer Chadli leek op weg naar Benfica, maar volgens zijn zaakwaarnemer wordt Fulham de nieuwe club. Dit liet Daniel Evrard woensdag weten in gesprek met The Daily Mail. Chadli is bezig aan zijn laatste seizoen bij FC Twente.

"het is voor 99 procent zeker dat Fulham de nieuwe club van Chadli zal worden", zo liet Evrard weten. Naar verluidt moet de Belgische vleugelspeler rond de vijf miljoen euro opleveren. Chadli heeft in Enschede een contract tot medio 2014." aldus Evrard in april j.l.

10 oktober 2012 om 12:39

chadli heeft heel duidelijk aangegeven niet in de winterstop te willen vertrekken!

10 oktober 2012 om 12:40

Ja maar ja, ik denk dat je ook wel weet dat die sluwe zaakwaarnemers veel invloed kunnen hebben en als er eenmaal clubs zijn die een veel hoger salaris bieden etc. tja, dan zijn die uitspraken helaas niet altijd evenveel waard...

10 oktober 2012 om 12:43

ja het zijn wel de zaakwaarnemers die er altijd invloed op willen hebben

10 oktober 2012 om 13:21

De spelers kiezen er zelf voor om zulke zaakwaarnemers in dienst te nemen. Hij is in dienst van de speler, dus de rest kan je zelf wel invullen denk ik.

10 oktober 2012 om 12:41

Dat zegt niks, voetballers zeggen zo veel, maar als ze die zakken met geld zien zijn ze zo weg hoor.

10 oktober 2012 om 13:02

Er zijn legio spelers die het 1 roepen en het ander doen ;-)

Zodra er een club komt waar hij graag wil spelen zal hij wel weg willen in de winterstop.....en als er dan genoeg word geboden is hij gewoon vertrokken.

10 oktober 2012 om 12:39

In zijn eerste seizoen was die al indrukwekkend. Toen tegen de regerend champions league winnaar Inter, tegenover Maicon

10 oktober 2012 om 12:40

Volgens mij moet ook twente het eens zijn met een winters vertrek

10 oktober 2012 om 12:41

Als hij eind December vertrekt zie ik Twente niet als kanshebber voor de titel.
Ik vind hem en Tadic zo belangrijk voor Twente.

Wel erg mooi voor hem als hij naar een Europese Topclub gaat , maar ik denk eerder dat hij bij een Europese subtopploeg moet laten zien dat hij het wel aan kan.
Miss bij een Atl. Madrid , Porto , Benfica etc.

10 oktober 2012 om 12:41

Zozo, Europese topclubs nog wel. Dus Barca, Real, Man United, City. Na één Europa League-wedstrijd tegen Hannover. Respect. Deze zaakwaarnemer moet niet zo lullen, twee jaar terug speelde Chadli in de JL. Zijn debuutseizoen was vrij goed, maar daarna heeft hij te weinig laten zien om op voorhand over een vertrek te spreken en naar de Europese top te kunnen.

10 oktober 2012 om 12:42

Stel dat Nacer een mooie club vindt dan zou het voor een mooi bedrag zijn.
En daarin heb ik mijn vertrouwen dat Twente een geschikte vervanger vindt, dit is namelijk al jaren het geval. Mijn complimenten

10 oktober 2012 om 12:42

Er moet toch een leuk bedrag op tafel komen wil een club hem in de winter aantrekken.
Ik denk niet dat Munsterman zit te wachten op een winters vertrek van de enige speler die een constante factor is in dit elftal.
Ik hoop dan ook dat hij sowieso tot aan het einde van dit seizoen blijft, maar de voetballerij blijft een raar wereldje.
Chadli lijkt me niet de persoon die perse iets wil forceren.
Maar dat had ik van Luuk de Jong ook niet verwacht.
Ik ben wel heel benieuwd naar de namen van die topclubs.

10 oktober 2012 om 12:44

Als Chadli in de winter zou vertrekken, iets wat ik niet verwacht, dan zou dat een aderlating zijn voor Twente. Chadli lijkt het vertrek van John prima te compenseren en presteert nu heel behoorlijk. Samen met Tadic is hij zo belangrijk voor Twente. Hopelijk blijft hij in ieder geval dit seizoen.

10 oktober 2012 om 12:50

Wat is de voetballerij toch een verrotte wereld. Hij laat pas nu eens zien wat hij werkelijk kan en terstond zit zijn makelaar al weer aan een transfer te denken. Voor hem is de fee het aller belangrijkste en of Chadli bij een grote club nu op de bank komt kan hem niets verdommen. Sterker, als hij het daar niet redt (kans aanwezig zie bv. Ruiz), dan zit er na één seizoen wel weer een transfer in en kan hij weer een fee vangen! En wij publiek, wij worden weer genaaid, hebben voor een heel seizoen betaald en zien dan een smaakmaker vertrekken. Want voor dergelijke spelers ga je naar het voetbal, niet voor de eenheidsworsten als Brama, Jansen en Landzaat om een wat te noemen.

Op termijn gaan steeds meer voetbalfans zich hieraan ergeren en er komt een tijd dat de mensen de clubs gaan mijden en een abonnement op sport1 nemen en af en toe naar het buitenland gaan om een wedstrijd live te beleven. Nog altijd beter, dan om de 14 dagen naar de middelmaat in Nederland te moeten kijken. Want daar gaan we zo langzamerhand naar toe als "de smaakmakers" al halverwege het seizoen worden verkocht.

10 oktober 2012 om 12:55

Maak je niet druk, Chadli gaat helemaal nergens heen in de winterstop, Twente verkoopt echt tussentijds haar beste speler niet en hij heeft geen gelimiteerde transfersom.

10 oktober 2012 om 13:07

@humberto. Zo werkt het nou eenmaal in de voetballerij. En als je daar niet tegen kunt dan lever je toch je seizoenskaart in een neem je een abonnement op Eredivisielive? Twente supporters moeten niet zo zeuren; er is jarenlang met een geweldig beleid gebouwd aan een club die Twente nu is geworden. Tien jaar geleden eindigde Twente nog als twaalfde in de eredivisie en twintig jaar geleden speelde ze zelfs nog in de eerste divisie.

En als men vast houdt aan een lange termijns visie en men het wijzer vindt om Chadli in december voor veel geld te verkopen dan moet je dit verlies maar even verwerken maar moet je niet gaan liggen janken. Dan lever je dit seizoen misschien kwaliteit in en verspeel je in de tweede seizoenshelft de titel misschien wel. Maar als je een echte supporter bent dan ga je achter het huidige beleid staan want zij hebben er voor gezorgd dat Twente nu geen middenmoter als NEC of Roda is maar een topclub.

10 oktober 2012 om 14:27

afcavosje

Euhm.. Twentesupporters moeten niet zo zeuren? Zeuren we dan over het beleid?
We weten zelf wel waar we vandaan komen, dat hoef jij ons niet te vertellen.
Niemand zeurt hier om het belei.d, want die is de laatste jaren geweldig geweest. Iedereen gaat alleen balen ALS Chadli weg zal gaan, wat ik overigens niet zie gebeuren

10 oktober 2012 om 14:36

Excuses ik scheer jullie over één kam. Maar meneertje Humberto is hier aan het zeuren dat het publiek het dupe is van het beleid. Wat een onzin; dat is nou eenmaal als je een doorverkoop club bent.

Ik weet niet hoe lang het contract van Chadli nog doorloopt maar ik kan me voorstellen dat ze hem verkopen in de winterstop als er een goed bod komt.

10 oktober 2012 om 20:30

Allemaal veel te kort door de bocht gedacht hier! "dat is nu eenmaal de voetballerij" en "dat is het lot van een club als Twente" een en al cliché's. Als jij een kaartje koopt voor een concert van een topartiest, dan neem je toch ook geen genoegen dat na de pauze zijn look a like gaat optreden!

10 oktober 2012 om 22:56

Jij weet dus niet eens waar je het over hebt. Twente staat op de eeuwige ranglijst gewoon vierde en dat terwijl ze nog niet eens vijftig jaar bestaan. Plek 1 t/m 3 komen niet in zicht omdat Ajax, PSV en Feyenoord vanaf het begin meedoen in de Eredivisie. En verder heeft Twente nu 28 jaar geleden een seizoen in de eerste divisie gespeeld. Alle andere seizoenen kwam Twente uit in de eredivisie.

En jij kent Munsterman kennelijk nog niet. De laatste vijf seizoenen is namelijk niemand van de eerste 16 spelers uit de selectie in de winterstop vertrokken. Aan veel spelers is getrokken maar Munsterman verkoopt niemand in de winterstop. (of men moet een gigabedrag bieden, maar die tijden zijn ook geweest!). Gelukkig is een onderdeel van het goede beleid bij Twente dat een spelersmakelaar in deze niets te vertellen heeft. (kom niet aan met Luuk de Jong, want dit was ten eerste in de zomerse transferperiode en ten tweede was 15 miljoen voor Luuk een belachelijk hoog bedrag ten opzichte van zijn niveau! Dat merken ze nu inmiddels bij BMG ook.

Chadli zal het seizoen afmaken en de topclub komt dan ook wel mits hij goed blijft presteren.

10 oktober 2012 om 12:51

Waarom in de winterstop weggaan? Het is zeker een goeie speler, maar je kan toch beter gewoon aan het einde van het seizoen vertrekken? Ik bedoel maar, je speelt in de basis en bent belangrijk, dan kan je toch gewoon het seizoen afmaken? Dan kan je ook lekker de voorbereiding meemaken met je nieuwe club ipv er middenin in te stappen.

10 oktober 2012 om 12:51

Als die weggaat, halen ze gewoon weer Wildschut op, en maken ze weer miljoenen winst. Twente doet het slim, zoals Heerenveen het jaren terug onder Riemer deed, met vele goeie aankopen die vervolgens met dikke winst verkocht werden. Al vind ik wel dat een tussentijdse verkoop hun de titel kan kosten, want Chadli is wel heel erg bepalend.

10 oktober 2012 om 13:34

Wildschut zou ik ook een goed oplossing vinden voor Chadli maar dan wel na het seizoen.

10 oktober 2012 om 15:01

dan eerder Armenteros van de buurman. Wildschut vind ik nog steeds wat magertjes.

10 oktober 2012 om 12:51

Dit bericht kan toch niemand serieus nemen van deze zaakwaarnemer

10 oktober 2012 om 12:52

Ik zie Chadli alleen vertrekken als er een goed bedrag op tafel komt.
Als dat goede bedrag op tafel komt, dan heb ik er ook vertrouwen in dat er een zo goed als gelijkwaardige speler voor terug gehaald wordt.

Verder heb ik niets met zaakwaarnemers die maar wat in de pers gooien...

10 oktober 2012 om 12:55

zou het dood en dood zonde vinden dat hij in de winter weg zou gaan echt een flinke aderlating!

10 oktober 2012 om 12:55

"concrete voorstellen van Europese topclubs"? Geloof je het zelf? Chadli is een leuke speler maar als je op Europa League niveau laat zien dat je kan ballen, dan gaan de Europese topclubs nog niet voor je in de rij staan.

10 oktober 2012 om 12:57

Ze moeten gewoon eens wat doen aan die zakkenvullers van zaakwaarnemers. Moet gewoon een vast bedrag komen die zaakwaarnemers kunnen verdienen en dan geen tonnen of miljoenen. Tcoh belachelijk dat zaakwaarnemers steenrijk kunnen worden en de clubs moeten dat maar betalen. Tijd dat de Uefa en Fifa daar eens wat aan gaan doen. Clubs moeten eens zeggen dat gaan we niet meer betalen aan zaakwaarnemers.

10 oktober 2012 om 13:03

De ene week hoor je dat hij hier het seizoen af wil maken en nu word er weer wat anders geroepen.
Lekker belangrijk allemaal, als ze willen houd je ze toch niet tegen maar zolang ze hier zijn moeten ze er het beste van maken. Dit geld niet alleen voor Chadli, ook voor Douglas en Rosales. Er word altijd geroepen dat er interesse is maar vooralsnog spelen ze gewoon voor de toekomstig kampioen van Nederland. (tenminste, al er niet een al te grote leegloop gaat plaatsvinden in de winter)

10 oktober 2012 om 13:04

Chadli doet het inderdaad wel goed bij Twente.hij en Tadic zijn heel belangrijk dit seizoen. Chadli speelt leuke wedstrijden dus wil weg en 'tzal Twente relatief weinig opleveren als je het vergelijkt met andere spelers met dezelfde kwaliteit die voor 3x meer weggaan. Helaas voor de Eredivisie,weer een goede speler weg.

10 oktober 2012 om 13:06

Nou meneer Evrard dat is geen enkel probleem. Alleen moet u zich even realiseren dat de recordtransfer van Luuk de Jong Twente 15 miljoen heeft opgebracht en dat bij een tussentijds vertrek van Chadli dit record verbroken moet worden. Netto wel te verstaan voor Twente want dat begreep Luuk ook niet helemaal.

10 oktober 2012 om 13:10

Als ze nog flink willen verdienen dan zullen ze hem in de winter moeten verkopen. In de zomer zal hij, met een éénjarig contract, niet meer zo veel opleveren.

10 oktober 2012 om 13:11

Een idee om Ola John proberen terug te halen of misschien zelfs Ruiz?

10 oktober 2012 om 13:14

Ja en de Jong, N''kufo en Janko voor het geval Castaignos geblesseerd raakt, dit ga je toch niet menen he?!!\

Ruiz en John spelen in een grote competitie bij Fulham en bij een hele grote club als Benfica, wat altijd hun ambitie was, die komen voor hun 32e niet meer terug, wake up!

10 oktober 2012 om 13:18

Spelen?ze staan onder contract bij een club in een grote competitie...ruiz speelt wel geregeld maar om nou te zeggen dat het een geslaagde transfer was voor hem...

10 oktober 2012 om 13:32

Ruiz staat elke week in de basis, ik weet niet naar welke wedstrijden jij kijkt.

10 oktober 2012 om 13:35

John zit er net, en Ruiz speelt 85 a 90 % van de wedstrijden, kansloos dit dus!

10 oktober 2012 om 13:12

Cadli kan wel zo veel zeggen dat hij aan het eind van het seizoen pas ga, als zijn zaakwaarnemer in januari met een bod van een club als Tottenham kom dan zit hij in no time op het vliegtuig.
Zijn er nou echt werkelijk mensen die nog denken dat spelers niet beinvloedbaar zijn door geld en zaakwaarnemers?.....nee toch?!!!!!

10 oktober 2012 om 13:22

Dit is zeker niet de eerste keer dat deze Evrard roept dat er belangstelling is voor Chadli.het zou hem sieren dat hij eerst eens met het Twente bestuur om de tafel zou gaan zitten i.p.v. te onpas dingen te gaan roepen in de media.
Hij is vlgns mij nu uit op een breuk zodat hij z n transfergeld kan opstrijken.ik hoop echter dat Nacer z n woorden waarmaakt dat hij dit seizoen zal afmaken. Dan zullen de fans van Twente hem niet tranfer ook zeker gunnen.

10 oktober 2012 om 13:29

zou zonde zijn, ola john kan dan wel terug komen, bij benfica zie ik hem ook niet veel minuten maken

10 oktober 2012 om 13:30

Hoe eerder ze de wintertransferperiode afschaffen hoe beter. Elke cliub heeft de kans om in de zomer hun team samen te stellen en daar zouden ze het gewoon mee moeten doen. Wintertransfers zijn je reinste competitievervalsing.

10 oktober 2012 om 13:38

Ik geloof ook niet dat Chadli weg gaat in de winterstop. Hij heeft zel al aangegeven niet weg te willen in de winterstop en bovendien zal er geen club zijn die dat gaat betalen wat Joop dan in gedachten heeft. Joop gaf al eerder aan niet weer een Ruiz scenario te willen.

10 oktober 2012 om 13:47

Chadli heeft wel de voordeel dat er veel Belgen slagen in het buitenland en in top competities dus er zullen wel veel aanbiedingen komen.

Ik vind Chadli ook wel een complete speler; groots,sterk,technisch, goede leeftijd. Doet het echt goed.
Ik weet niet of hijal in de winter vertrekt maar hij heeft een contract tot 2014 en volgend jaar heeft hij dus nog maar een 1jarig contract. Dat zal niet veel opleveren, denk ik.

A.madrid,napoli,hsv,wolfsburg,werder,sevilla etc zullen de ideale clubs voor hem zijn. Ik zou ook niet verbaasd zijn als een Arsenal ofzo komt. Belgen doen het uitstekend in de PL zoeken nog een creativeling. Walcott heeft nog geen nieuwe contract getekend en buiten AoC en Podolski hebben ze geen echte wingers; ik vind Gervinho nog altijd he-le-maal niks. Chadli zou een goede zijn als hij zich zo blijft doorontwikkelen.

10 oktober 2012 om 13:47

Qua présence lijkt hij enorm veel op Ronaldo. Ik hoop dat Twente niet te gek doet en een redelijke prijs voor hem vraagt waardoor hij in december alsnog naar een betere club kan gaan om zich door te ontwikkelen. Ik hoop Fulham of Everton.

10 oktober 2012 om 14:02

Fulham beter dan Twente? Laat me niet lachen alleen qua competitie maar je speelt altijd in de grijze middenmoot. Gewoon wachten en in de zomer een mooie suptopper.

10 oktober 2012 om 14:51

Heb het dan inderdaad over een betere competitie, niet perse over een betere ploeg. Al kan Twente alleen maar dromen over spitsen als Rodallega, Petric en Berbatov.

10 oktober 2012 om 14:04

Dit jaar maken we redelijk veel kans op het kampioen dus ik denk niet dat Twente hem dan wil laten gaan in de winterstop. Ook laat twente zijn spelers niet meer voor een appel en ei ophalen. (john 9 miljoen, Luuk de Jong 15 miljoen). Ook is chadli zeker 7-9 miljoen waard.

10 oktober 2012 om 13:54

Voor alle emotionele supporters.
Zaalwaarnemers zijn inderdaad stokers en vullen hun zakken maar bepalen wel het beleid.
Chadli genieten bij twente?
Chadli is een huurling die zijn kunsten etaleert om via twente hogerop te komen,clubliefde bestaat niet zo simpel is het.
Als hij beter kan gaat hij,alle mooie woorden over een kampioenschap ten spijt.

10 oktober 2012 om 14:04

Chadli zal zelf ook begrijpen dat als Twente nog in de race voor het kampioenschap zit, en dat verwacht ik, hij niet in de winter voor een appel en ei mag vertrekken. Oftewel onbetaalbaar voor de clubs die in hem geïnteresseerd zijn. Lijkt me ook geen straf om in dat geval de rit uit te zitten tot aan de zomer.

10 oktober 2012 om 14:17

Weet iemand hoe lang het contract van Chadli nog doorloopt?

10 oktober 2012 om 14:59

Tot medio 2014. Na dit seizoen heeft-ie dus nog 1 seizoen te gaan.

11 oktober 2012 om 12:32

Thanks, misschien toch maar volgend zomer latengaan dan. Ik heb niet het idee dat hij zijn contract nog open zal breken in deze vorm.

10 oktober 2012 om 14:20

Het is logisch dat je toppers uiteindelijk niet in Nederland kunt houden. Je moet niet de fout willen maken om salarissen van ver boven de 1 miljoen aan 1 speler te geven. Ajax en PSV zijn hier ook flink mee op de koffie gekomen. Bij een goed bod van duidelijk boven de 10 miljoen zul je hem dus moeten laten gaan.

De vraag is of dat desastreus is voor Twente. Ik denk het niet. Tadic en Gutierres kunnen beiden ook op links uit de voeten en voor de rechterkant kun je uit de voeten met Gyasi en Cabral. Dan lever je wel iets in, maar met de transfersom kun je het elftal verder versterken en geld overhouden om de hypotheekschuld deels af te lossen.

Dat de zaakwaarnemer nu al bezig is om 1 van zijn paradepaardjes aan te prijzen kan hem nauwelijks kwalijk worden genomen. Zegt alleen niets over de concrete belangstelling.

10 oktober 2012 om 14:56

Nacer Chadli heeft nog een contract tot 2014 en zal dus of deze winter of volgende zomer zeer waarschijnlijk vertrekken. Ik denk dat Chadli prima kan spelen bij een Engelse middenmoter denk bijvoorbeeld aan Fulham, waar ook Martin Jol trainer is en die zal de Eredivisie wil in de gaten houden. Of een club als Newcastle wat altijd opzoek is naar spelers met flair.

10 oktober 2012 om 15:08

Nou, die gaat dus weg. Net als Bony liever gisteren dan vandaag. In de zomer gaan Mertens en Eriksen waarschijnlijk ook weg, dan zijn de beste spelers uit de Eredivisie weer met de noorderzon vertrokken. Ik voel nu alweer een zwaar frustrerende periode aankomen.

10 oktober 2012 om 15:18

Ik denk dat Twente mooie transfersom voor hem kan vangen. Want ze hebben hem voor een schijntje van Agovv Apeldoorn gehaalt.
Maar of Twente dat wil is de vraag. Hij kan beter kampioen met Twente worden. Dat zegt nog meer dan die Europa League.
Natuurlijk speelt Twente in een beste interressante poule in Europa.
Maar Twente wilt voor het kampioenschap gaan en daar kunnen ze hem niet bij missen.
Voor de Champions League heb je sowieso al 12 miljoen binnen. En dan kan je Chadli ook nog verkopen.
Vind Chadli een uistekende speler, vooral als hij in vorm is.
Helaas is hij dat door blessure leed al een tijd niet geweest.
Ik hoop dat hij een mooie club vind in een grote compeittie de komende jaren.

10 oktober 2012 om 15:53

Geloof mij, die gaat niet weg tenzij ze 20 miljoen voor hem neerleggen. Munsterman wil dit jaar kampioen worden, het staat nergens maar het moet van hem bijna. Als je het elftal ook ziet dan zou dat ook moeten, en Chadli is op dit moment onze beste speler en die ga je dan niet in een goed draaiend team wegdoen. Als Munsterman naar de tijd na de winterstop kijkt dan gaat hij hem echt niet verkopen in de winter.

10 oktober 2012 om 16:53

Klopt jullie hebben in de breedte samen met PSV eigenlijk de beste selectie van Nederland.
Jullie horen minimaal voor plek twee te gaan, zodat je voorronde CL kan spelen.
Ik denk dat jullie weer met Ajax en PSV uitvechten wie er kampioen wordt.
Alleen op dit moment draait Twente nog niet zo geweldig ondanks ze eerste staan. Maar wat niet is kan nog komen.
Twente heeft nog geen grote tegenstander gehad op Ajax en AZ na.
Tegen Ajax waren jullie laf en speelden jullie voor een punt.
En tegen AZ waren jullie niet veel beter maar de scheids zorgde dat AZ een half uur met 9 man door moest. In de Europa League op die wedstrijd Hannover 2-2 na. Zijn jullie erg tegen gevallen. Veel ste makkelijk goals weg geven en dat was ook tegen Hannover 96 zo. Jullie moeten in Levante winnen om nog in de race te blijven voor overwintering in Europa. Dus ik hoop dat Chadli ze team op slijptouw neemt en zorgt dat Twente overwintert. Want we hebben al 4 tegenvallende clubs in Europa gezien van Nederland. Als Twente ook nog eens eruit gaan kunnen niet gebruiken. Dan waren al die goede laatste jaren voor niets geweest.

10 oktober 2012 om 17:23

Helaas hebben wij niet een trainer die alles uit ons elftal haalt, anders hadden we gewoon een beter collectief gehad. Nu hangt alles een beetje van Chadli, Tadic en Douglas af. Die wedstrijd tegen Ajax zie ik eigenlijk meer als een incident, volgens mij zat er meer achter dan dat Mcclaren zo verdedigend wilde spelen want volgens mij wilde hij dit ook niet. Volgens mij is Wisgerhof daarom ook nu gepasseerd. We missen natuurlijk ook wel echt Leroy Fer op het middenveld. Toen hij er nog inzat had je echt een heel verschil met nu, zelfde met Bjelland. Daarom was er veel meer voetbal van achteruit en zat er veel meer power in. Dan verzeker ik je dat we een heel andere wedstrijd tegen Ajax hadden gezien, maar dat mocht dus niet zo zijn.
Het middenveld nu is gewoon niet zo goed, Schilder is goed maar niet echt een topper op het middenveld, vanaf de back vond ik hem iets belangrijker. Janssen is een goede loper maar lang geen Fer. En met Brama gaan we de oorlog ook nooit winnen. Met dit middenveld kon je de creatieve spelers ook bijna niet bereiken waardoor je dus lam ligt tegen Ajax.

We moeten inderdaad ook proberen om 6 punten tegen Levante te halen. Ik denk dat Hannover de nummer 1 wordt dus dan gaat het waarschijnlijk tussen Levante en ons. Als ze de wedstrijd net zo benaderen als tegen Bursaspor is het goed mogelijk om gewoon 6 punten te krijgen.

10 oktober 2012 om 21:55

Hoppa, weer een reden om die EL niet licht op te nemen, geen enkele scout wil zien wat Chadli tegen Nec of Heerenveen doet, door de EL kan je geld verdienen aan je spelers, want veel inkomsten hebben clubs niet

11 oktober 2012 om 19:34

een zaakwaarnemer. die snel even zijn zakken wil vullen.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

FC Twente

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
4.Vitesse6426
6.FC Twente6227
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW
Luc CastaignosAanvaller3813
Dusan TadicAanvaller3713
Willem JanssenMiddenvelder343
DouglasVerdediger313
Leroy FerMiddenvelder305
Roberto RosalesVerdediger290
Edson BraafheidVerdediger281
Voor de complete selectie: Clubpagina FC Twente.

81 fans
Aanvaller, 23 jaar
SeizoenClubW
2012/2013 FC Twente 26 12 1 0
2011/2012 FC Twente 25 6 0 0
2010/2011 FC Twente 33 7 2 0
2009/2010 AGOVV Apeldoorn 2 0 0 0
2009/2010 AGOVV Apeldoorn 37 17 4 0
Laatste voetbalnieuws

'Nee, ik verwacht niet dat hij in september nog voor FC Twente speelt'

Nacer Chadli heeft nog geen duidelijkheid over de toekomst. De aanvaller van FC Twente staat in de belangstelling van Ajax en diverse clubs uit het buitenland en heeft een aanbieding van...Lees verder

In de wandelgangen

Woensdag 19 juni
Guus Hiddink krijgt mogelijk de beschikking over een nieuwe keeper bij Anzhi Makhachkala. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.96875 seconden.