Wie zou jij opstellen als linksachter van Real Madrid?
Real-flop bezig aan laatste maanden in Spanje







Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Monaco klopt met miljoenen aan bij Galatasaray
- 'PSG kiest voor Capello als tussenpaus en plant toekomst met Wenger'
- 'Van Ginkel is niet klaar voor Chelsea en moet eerst tussenstap maken'
- Update: Carroll komt zonder problemen door medische keuring in Londen
- Scheepers en Van Nistelrooij aangewezen als spitsentrainers PSV
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Woensdag 19 juniGalatasaray dreigt slachtoffer te worden van de dadendrang van AS Monaco. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël (42000+ pageviews)
-
Update: FC Twente hikt aan tegen transfersom van drie miljoen euro (41000+ pageviews)
-
‘PSV start gesprekken met management Maher weer op’ (34000+ pageviews)
-
‘Lens is rond met Dynamo en komt Nederlandse salaris-top tien binnen’ (31000+ pageviews)
-
‘Lens is rond met Dynamo en komt Nederlandse salaris-top tien binnen’ (31000+ pageviews)
Clubexperts
-
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (44 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
De nieuwe TotoDoor Ibra.g.s.v (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (44 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





30 miljoen voor Coentrão. Wat was Real Madrid en Mourinho denkende? Voor een back-up man, allemachtig. Dan kon je bijna nog beter gewoon Casado van Castilla in de selectie opnemen.
In zijn eerste wedstrijden had ik nog goede hoop. Dat explosieve, die werklust ebt langzaam weg lijkt het. Als hij nou verdedigend ijzersterk was geweest, oké. Maar ook dat is hij niet. 30 miljoen.. ik heb het nooit echt begrepen. Dat hij het niet waar heeft gemaakt is nogal een understatement.
Het is trouwens niet helemaal onzin dit. Normaal rouleert Mourinho tussen Marcelo en Coentrao. Hij is duidelijk niet blij met die schorsing. Totaal onnodig ook.
coentrao speelt inderdaad niet veel maar hij is echt een goeie linksback nog jong.
die 30 mil is wel begrijpelijk denk ik. als hij weg gaat gaat minimaal 20 miljoen opleveren en tot die tijd is de linksback positie goed bezet.
Als je ziet hoe hij dit EK speelde, was gewoonweg fenomenaal!
Vond hem zelfs beter als Alba, maar ja blijkbaar haalt hij dit niveau niet bij Real spijtig genoeg.
Coentrao zou bij elke ploeg een versterking zijn, behalve bij Real. Dat hij van al die geïnteresseerde clubs juist Real heeft gekozen vind ik nog steeds dom. In die tijd dat hij z'n transfer maakte hadden van de topclubs alleen Chelsea, Real Madrid en misschien Manchester United goeie linksbacks.
Voor Jol wel zuur dat je in 1x je 2 sterspelers verlies, precies op de laatste dag, maar van dat geld zou hij in januari wel versterkingen kunnen halen.
Flop vind ik erg overtrokken. Coentrao heeft de pech dat Marcelo een wereldspeler is. Net als Kaka die Ozil voor zich moet dulden.
Het probleem van Coentrao is ook dat hij nooit juist is gebruikt is bij Real , men heeft hem gehaald als linksback en dat terwijl hij bij Benfica vooral als linkermiddenvelder die de hele linkerkant bestreek uitblonk.
Daarnaast hebben ze op links natuurlijk Ronaldo waardoor ze geen linkermiddenvelder hebben en met Marcelo heb je al een blindganger op de flank die gewoon beter is en vooral technisch beter vind dat Coentrao , vind hem toch technisch tegenvallen , iets wat in Portugal veel minder opviel.
De komst van Coentrao naar Benfica zou nog wel eens de doodsteek voor Ola John kunnen zijn , Nolito vertrekt waarschijnlijk maar dan heeft hij op links Gaitan en Coentrao als concurrenten , dat gaat hem waarschijnlijk niet worden.
Want hij zal door Benfica gewoon als linkermiddenvelder , vleugelspeler gehaald worden want op links doet Melgarejo het gewoon goed en Coentrao functioneert ook beter als hij minder hoeft te verdedigen.
Wel jammer van Coentrao. Was bij Benfica wel een goede speler.
hij is nog steeds een goede speler, maar moet een club zoeken waar hij wel elke keer kan spelen, bij Real zal dat niet gebeuren met Marcelo voor hem dat is voor mij ook eerste keus.
Coentrao lijkt mij wel iets voor Chelsea, als Cole niet verlengt.
Wat is het probleem van Prandelli ? Het is toch beter dat hij een interland mist dan een wedstrijd voor City dat zijn loon betaalt... Heeft niks met eer te maken.
Ik vind Marcelo gewoon beter dan Coentrao. Ik vind Coentrao zeker een goede linksback maar heeft vorig jaar vaak de basisplek gekregen terwijl hij dit niet echt verdiende. Hij is wel nog jong en een sterke linksback maar ik vind dat er teveel is betaald voor een stand in. Gebruik dan een jeugdspeler die af en toe kan invallen.
Ik vind Fábio Coentrao echt top ben van mening dat hij ook wel bij de top hoort, maar op dit moment past Marcelo beter in het systeem bij Real omdat hij er langer speelt en het team beter kent en het spel aanvoelt en juist in deze fase zou ik voor Marcello gaan meer zekerheid in de algemene team spel.
Fábio Coentrao moet snel een andere team gaan zoeken zo dat hij aan spelen komt want we hebben wel voor Portugal hem nodig maar dan moet hij wel spelen.
Coentrao komt u maar naar Twente. Braafheid draagt je tas wel.
Het schijnt dat hij al rond is met Agovv