Ronald Koeman is een goede trainer
Koeman minder strevend: 'Niet per se naar buitenland of grotere club'

Ronald Koeman is aan zijn tweede seizoen als oefenmeester van Feyenoord bezig. Hij weet niet wanneer hij met technisch directeur Martin van Geel om de tafel gaat zitten over een mogelijk langer verblijf in De Kuip. "Er is geen officieel moment om over de toekomst te praten", benadrukt Koeman aan RTV Rijnmond.
Poll
Meer nieuws
- ‘Je zag direct dat Robben en Hoogstrate bovengemiddelde talenten waren’
- Duarte teleurgesteld: ‘Ik zou graag bij Ajax willen spelen’
- ‘Als je zo presteert als onze trainer, is het logisch dat je mag blijven’
- ‘Het is aan Duplan om straks ‘ja’ of ‘nee’ tegen ons aanbod te zeggen’
- In de wandelgangen (1/9): PSG-kandidaat Hiddink laat nog niets los
Clubnieuws
- 'Vitesse zet definitief streep door problematische transfer van Leerdam'
- Leerdam: ‘Dat duurt wel erg lang, ik weet niet of ik zoveel tijd ga nemen’
- Koeman: ‘Soms zijn er momenten dat je aan de verdere toekomst denkt’
- Vilhena benadrukt: 'Ik voel me topfit en kijk uit naar het EK Onder-21'
- Feyenoord staat sterk: 'Alleen kijken naar zeer grote transfersommen'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Feyenoord


Leerdam: ‘Dat duurt wel erg lang, ik weet niet of ik zoveel tijd ga nemen’
Kelvin Leerdam kon dit seizoen bij Feyenoord nergens meer op rekenen, maar gaat wél met Jong Oranje naar het EK Onder-21 in Israël. De van origine middenvelder is als vleugelverdediger bruikbaar...Lees verder
In de wandelgangen
Woensdag 22 meiGuus Hiddink laat nog niets los over zijn toekomst. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (42000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (41000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (41000+ pageviews)
-
Klopp betreurt: 'Kagawa op links, ik krijg er tranen in mijn ogen van' (29000+ pageviews)
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Ik ben benieuwd of hij dat ook nog zegt als er straks weer een interessante trein voorbij komt.
Als hij de kans krijgt om naar buitenland te gaan , zou hij denk ik wel doen . Hij doet goed bij feyenoord .
Prachtig wat Koeman laat zien de laatste jaren. Samen met Martin van Geel het beste wat de club kon overkomen. Nu nog uit de schulden en feyenoord kan weer echt de stap naar de top maken.
Ja, maar die volgende stap baart mij toch wel zorgen. Ik weet niet of Martin en co in staat zijn om goede talenten aan te trekken, en of onze scouting goed genoeg is.
Daarom hebben wij toch de beste jeugdopleiding van Nederland??
Wij hebben niet eens een scouting....als je via een vriend van de zoon van Koeman aan een spits moet komen, kan je die hele scouting beter in de prullenbak doen.
Van Geel is een top TD, maar van buitenlandse talenten scouten heeft hij geen kaas gegeten.
@livefeye:
Je kan niet alles met je jeugdopleiding dus zal je ook buitenlandse talenten moeten aantrekken.
@kx22
Inderdaad, nu hebben we het geld ook niet op talenten te kopen, maar binnen 1/2/3 jaar hebben we dat geld waarschijnlijk wel en dan zal onze scouting wel door de grond zakken.
Volgens mij staat van Geel ook bekend om een TD die alleen spelers uit Nederland wil halen en niet echt verder kijkt in Europa.
@branflr
Met mate. Ik denk dat je je vooral moet richten op binnenlandse talenten. Bij Ajax loopt een heel peloton Scandinaviërs rond, maar dat is uitzonderlijk. Buitenlandse spelers moeten echt een meerwaarde zijn, anders is dat te duur en risicovol. Er loopt in Nederland genoeg talent rond.
Als jullie zo door gaan, dan zie ik jullie met 2-3 jaar echt gewoon weer ouderwets titelkandidaat zijn. Petje af voor hoe ze daar bezig zijn. We hebben jaren heerlijk leedvermaak gehad, maar het is leuk dat er weer serieus rekening gehouden moet worden met jullie.
Vreemde opmerking vind je niet?
Dat verhaal over de vriend van zijn zoon is niet helemaal waar
Koeman kon Pelle al en daar had hij contact mee.
Dit verhaal is uit zijn verband gerukt.
Aan de andere kant heeft scouten weinig zin als je geen geld hebt.
zodra de schulden weg zijn, kan er wel spelers aangetralleen bleken de talenten nu nog niet haalbaarokken worden.
Er lopen diverse scouts rond over de wereld en die doen ook goed werk
Ik wil niet lullig gaan doen hoor, maar ik kan me voorstellen dat als je na je ontslag bij Valencia met zes miljoen euro de trein terug neemt, je ook niet meer zozeer hoeft te kijken naar je banksaldo, waardoor je dus ook niet meer zo happig bent op een (buitenlands) avontuur waar het geld aan je kont kleeft.
Je kunt het ook op de andere manier bekijken: er zijn anders heel veel trainers die dat nog wèl doen, ondanks dat ze al een grote bankrekening hebben (hiddink, Gullit etc.). Ik vind het toch knap van hem dat hij dit zegt. Hij is bij feyenoord veel gegroeid al trainers, ik zou het me kunnen voorstellen dat hij zich toch nog wou revancheren bij een grotere club.
Ik weet het niet hoor, maar Koeman was al een tijdje werkloos en ik denk ook niet dat er nog veel clubs interesse toonden. Hij koos vooral voor Feyenoord, omdat hij weer lekker op het veld wilde staan, maar er was ook niet veel interesse in hem. Hiddink is inderdaad een ordinaire geldwolf, in dat kader heb je wel een punt.
Feyenoord was op 't moment ook een prima trein om in te stappen, omdat hij er niks slechter kon doen dan dat er al gebeurd was.. En hij kon zichzelf natuurlijk weer op de kaart zetten, waar hij zijn periode dat hij zonder werk zat, goed gekeken heeft naar zichzelf en heeft gekeken waar hij beter kan en moet als trainer, dat zie je nu bij Feyenoord terug.
ach man hou toch op, net of hij het alleen voor het geld doet, Hij beseft gewoon nu dat het veel waard is als je een goede staf en in een prachtig stadion werkt, en dat in het buitenland werken ook niet altijd alles is.
Hij sprong naar mijn weten op een trein die ineens voorbij kwam, een trein met luxe goederen en meer mogelijkheden. Dan kan ik niet anders, dan concluderen dat hij het juist wel voor het geld deed. Nee, nu niet meer. Bij Feyenoord kan dat op de eerste plaats ook niet, maar hij heeft zijn buikje inmiddels (letterlijk) rond gegeten.
Maar hij geeft alleen maar aan dat hij die drang niet meer heeft. Dus geeft toe dat hij die drang wel had. Alleen maar goed denk ik. Het zou mooi zijn als hij nog jaren bij Feyenoord blijft, net als De Boer bij Ajax.
Gezien de spelerscarriere van Ronald zal hij bij het begin van trainersavontuur ook al niet echt wakker hebben gelegen van zijn banksaldo.
Dit lijkt mij niet echt de man die alleen maar naar de maandelijkse overboekingen kijkt als hij voor een club kiest. Hij zal destijds een hoger doel voor ogen hebben gehad met zijn trainerscarriere en daar paste Valencia heel goed in.
Nee, maar het is algemeen bekend dat sneeuwvlokje maar al te graag in Camp Nou zou terugkeren. Ik denk dat dat een beetje voorbij is.
Misschien is Fc Twente een optie over 2 jaar ofzo....?
Zal die van Geel zeker kunnen waarderen:
Dat er nog mensen zijn die durven te beweren dat Koeman geen goede trainer is. Afgunst?
en ook hier zal wanneer het iets minder gaat de snor ingrijpen om van geel af te vallen!
tot nu toe is het tegendeels, en zwiert van geel de sceptor..... onderschatte manager, kijk naar roda, helemaal uit het slop getrokken!
chapeau voor van geel, voor brands heb ik dezelfde mening!
die krijgt er nu ook langs maar die gaat wss manolev ook voor dik geld verkopen, puur de verdienste van brands
Lekker blijven bij feyenoord en lekker kampioen worden binnen een paar jaar. Dan als je nog weg wilt komt er vast wel weer een mooie buitenlandse club
Ik heb altijd wel een zwak gehad voor Koeman, had altijd hoop dat hij het wel aardig zou doen overal.
Vind hem rust uitstralen iets wat Feyenoord nodig heeft ook stabiliteit niet dat geschuif met de trainers, ik zou naar de winterstop pas kijken hoe ze er voor staan en dan eventueel zijn contract verlengen,
Een jaarcontract lijkt mij de beste uitkomst voor beide partijen, mocht Koeman dit seizoen in de top 4 komen dan zie ik geen reden om zijn contract niet te verlengen ben bang dat als er een Adriaanse komt en hij met Feyenoord op de 7/8 plaats eindigt het circus weer opnieuw begint. Koeman is de juiste man op de juiste plaats op dit moment en hopen dat hij Feyenoord naar de top kan brengen, mocht er een topclub alla Chelsea Barca ect komen dan had hij nou al in het vliegtuig gezeten want tjaa en een topclub en een flink salaris wie wil dat nou niet?
Logisch aangezien ie in Rotterdam wordt gewaardeerd en dat is natuurlijk niet overal zo geweest. Ronald Koeman droomt denk ik nog over 2 dingen: Barca en het Nederlands Elftal. Ik hoop nadat ie Feyenoord weer naar de top heeft gebracht dat ie dat kan bereiken.