Voetbalzone

Ex-Ajacied schiet Twente-opponent naar zege, Inter ontsnapt aan verlies

Donderdag, 20 september 2012 om 22:58

Internazionale is er donderdagavond opnieuw niet in geslaagd om een Europees thuisduel in winst om te zetten. Na Hajduk Split (0-2) en FC Vaslui (2-2) kreeg ook Rubin Kazan het voor elkaar om het Giuseppe Meazza met een positief resultaat te verlaten. De krachtmeting tussen Levante en Helsingborgs IF, de opponenten van FC Twente, werd beslist door een treffer van een ex-Ajacied. Sporting Portugal en Tottenham Hotspur kwamen niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel.

/

Internazionale - Rubin Kazan 2-2
De thuisploeg presteerde in de eerste helft uitermate teleurstellend, maar ging toch met een enigszins positieve tussenstand de rust in. Na zeventien minuten werkte Alexander Ryazantsev de bal achter Samir Handanovic en leek Inter, dat zonder Wesley Sneijder aantrad, een moeilijke wedstrijd tegemoet te gaan. Marko Livaja maakte desondanks enkele minuten voor rust gelijk, al had Inter geluk dat de paal in de 44e minuut een treffer van weer Ryazantsev in de weg stond. Na de onderbreking hielden de teams elkaar ook qua kansen in evenwicht. Rubin sloeg luttele minuten voor tijd toe. José Salamón Rondón ontdeed zich van Andrea Ranocchia en werkte de 1-2 achter Handanovic. Yuto Nagatomo bepaalde echter de eindstand: 2-2.

RC Genk - Videoton FC 3-0
De thuisploeg speelde verzorgd voetbal en toonde geduld om de opgetrokken muur van Videoton te slechten. Na iets meer dan twintig minuten was het raak. Na voorbereidend werk van Thomas Buffel kopte Jelle Vossen raak. De bezoekers bleken tot aan de rust niet in staat om uit hun verdedigende stellingen te komen. In de tweede helft was Videoton echter gretiger en werd er goed druk gezet op de defensie van de Genkies. Videoton ontsnapte een kwartier voor tijd toen Vossen de bal uit een pass van Benjamin De Ceulaer op de lat kopte. Twaalf minuten voor tijd was het wel raak: Buffel werkte bij de tweede paal een actie van Vossen af. In de extra tijd zorgde De Ceulaer prachtig voor de 3-0.

/

Levante - Helsingborgs IF 1-0
Het team van Juan Ignacio Martinez startte nerveus aan de wedstrijd, maar werd sterker naarmate de eerste helft vorderde. De club uit Valencia nam enkele minuten voor rust de leiding. Vincente Iborra nam snel een vrije trap en zag hoe ex-Ajacied Juanfran het leer achter Par Hansson schoot: 1-0. Het tweede bedrijf ging op en neer, met kansen voor beide ploegen. Ángel miste een dot van een kans na een geweldige actie van José Barkero en een poging van Nikola Djurdjic miste precisie. Rachid Bouaouzan mocht bij de bezoekers de laatste twintig minuten meedoen, maar ook hij kon niet voorkomen dat de Zweden in het Ciutat de Valencia onderuit gingen.

Sporting Portugal - FC Basel 0-0
Echt overtuigen deed Sporting niet in de eerste 45 minuten. Dat kwam ook omdat FC Basel niet vol voor drie punten ging en men zodoende in balbezit niet de indruk maakte er vol voor te gaan. Ricky van Wolfswinkel en Diego Capel hadden de 1-0 op hun schoen, maar de rust werd zonder doelpunten bereikt. Vlak na de onderbreking liet Xandao de thuisploeg met tien man achter. De verdediger kreeg rood voor een charge op Marco Streller. Van Wolfswinkel kreeg nog een kans toen Yann Sommer een inzet van Danijel Pranjic half keerde, maar zijn rebound ging naast. Later ontsnapte hij aan een gele kaart voor een fopduik. Khalid Boulahrouz, Stijn Schaars (geblesseerd) en Zakaria Labyad kwamen niet in actie.

/

Tottenham Hotspur - Lazio 0-0
In het eerste bedrijf had Tottenham, met Hugo Lloris en Jan Vertonghen in de basis, het betere van het spel, maar Lazio was het dichtst bij een doelpunt. Enkele minuten voor rust kopte Vertonhen de bal weg en het was Álvaro Gonzalez die het leer hard tegen het aluminium schoot. De Londenaren hadden pech dat een doelpunt van Clint Dempsey wegens buitenspel werd afgekeurd. Na rust verdiende Tottenham, dat ruim zestig procent balbezit had, een treffer, maar pogingen van Aaron Lennon, Dempsey en Sandro leverden niets op. Ook de inbreng van Gylfi Sigurdsson en Andros Townsend bracht het scorebord niet in beweging op White Hart Lane.

20 september 2012 om 23:07

Tottenham verdiende gewoon een overwinning ze waren heer en meester en 3 goals werden afgekeurd. Zowieso waren er 2 onterecht afgekeurd, vooral die van Caulker was onterecht afgekeurd.

20 september 2012 om 23:39

Alle drie werden ze terecht afgekeurd. Het was twee maal buitenspel en Caulker maakt een overduidelijke duwfout.

20 september 2012 om 23:52

Caulker deed helemaal niks man, ga het nakijken.. 1 goal was wel buitenspel maar de andere niet.

20 september 2012 om 23:07

Wat mag Inter blij zijn met dit gestolen punt zeg. Rubin heeft ze bij vlagen helemaal scheel getikt en was de enige die de overwinning verdiende. Zonde dat ze het dan in de blessuretijd toch nog weten weg te geven.

Weet iemand die de wedstrijd gezien heeft waarom Sneijder zat te huilen op de bank? Lag dat aan het dramatische spel van Inter of heeft Yo het via SMS uitgemaakt?

20 september 2012 om 23:09

Inter en Milan mogen gewoon niet meer spelen in dit stadion. Beide clubs hebben nu drie thuismatchen gespeeld en geen enkele keer werd er gewonnen door de thuisploeg. En dan was het niet eens tegen sterke ploegen, Milan kon niet winnen tegen Sampdoria, Bologna en Anderlecht en Inter tegen Vaslui, Rubin Kazan en nog zo'n klein ploegje in de voorronde van de EL. Vandaag ook weer geluk gehad, misschien wel een gelukkige uitslag maar het was een slechte match.

Lazio pakt een punt bij Tottenham, had ik niet verwacht. Ik had eerlijk gezegd gedacht dat Lazio hier gewoon zou gaan verliezen, toch zeker in Engeland. Maar goed, dit is al bij al een goede start voor de club uit Rome.

20 september 2012 om 23:12

Zowel Inter als Milan hebben een goede coach nodig en een absolute topspits. Inter heeft Cassano gehaald maar ze hebben een killer nodig. Milan heeft Pato die nooit fit is, verkopen en een topspits halen, misschien proberen een ruildeal te sluiten met Atletico Falcao voor Pato.

20 september 2012 om 23:15

Inter heeft met Milito gewoon een uitstekende spits hoor, startte jammer genoeg vandaag op de bank, idem Sneijder die op de bank zat. Milan en Inter kunnen trouwens Falcao niet betalen, en zelfs al zouden ze dat kunnen gaan ze never +50 miljoen betalen voor één speler.

Stramaccioni valt mij eerlijk gezegd tegen met zijn opstelling. Kan voetballend zo mooi gaan spelen met Alvarez, Coutinho, Sneijder, Cassano en Palacio als opties maar doet dat helaas vooralsnog niet. Ik zou graag eens een 4231 zien met Zanetti als rb, Pereira als lb, Guarin en Cambiasso voor de verdediging en daarvoor Alvarez-sneijder-coutinho.

20 september 2012 om 23:18

Milito was ik vergeten maar ze moeten er zowieso iemand anders bij hebben, als Atletico gek genoeg is om een ruildeal met Pato te accepteren zou dat goed voor Milan zijn. Die opstelling van jou zit er trouwens goed uit, met Coutinho en Alvarez op het middenveld heb je veel voetballende vermogen.

20 september 2012 om 23:23

Alvarez is niet ingeschreven in de El...

20 september 2012 om 23:10

Haal een trainer met lef en power.. Iemand als Simeone of Figo.. Die Stramaccioni moet echt eens ophouden met die rare kerstboomopstellingen van hem.. En a.u.b. laat die Jonathan de volgende keer bananen plukken want een schande is die gast zeg..

20 september 2012 om 23:15

Onderschat de tegenstander niet. Zou me niet verbazen als ze ver komen !

20 september 2012 om 23:21

Feit maar thuis ook niet gewonnen van Roma, Hajduk Split en Vaslui.. Zegt genoeg vind ik..

20 september 2012 om 23:35

Weer een nieuwe trainer halen zal niks oplossen vrees ik. En eigenlijk vond ik de opstelling zo slecht nog niet, met Cassno en Coutinho. Het zijn de spelers over het algemeen die gwn niet goed samenspelen fzo, geen idee. Maar het wil niet draaien. Na elke 3e pass komt er al een lange bal kijken die verloren gaat.

1 breker, maximum 2 zijn meer als voldoende, maar 3 is gwn te veel. Cambiasso, Gargano, Guarin en Zanetti zijn eigenlijk de brekers op het middenveld, waardoor er te weinig inzicht/ overzicht is. Strama zou meer voetbal moeten kunnen brengen met deze selectie, maar kiest toch voor de defensie.

20 september 2012 om 23:30

Jammer, Inter had hier meer uit moeten halen. Niet dat Rubin een slechte ploeg is, integendeel, maar Inter werd bijna weggespeeld vanavond in eigen huis. Zanetti was weer een van de weinige die op niveau was, wat een topspeler!

Op zich viel de opstelling goed mee. Met Cassano en Coutinho had Inter genoeg creativiteit moeten hebben, maar helaas. Spelers als Milito, Sneijder en Guarin kunnen ook niet altijd spelen, dus begrijpelijk dat ze rust krijgen. Maar Inter had hier meer uit moeten halen.

20 september 2012 om 23:51

Internazionale geeft helemaal niet om de EL dat kon je merken aan de beginopstelling, geen Milito geen Sneijder wel jammer want het is toch een mooie prijs zeker omdat we die Uefa Cup al drie keer hebben, een vierde er bij zou mooi zijn maar ik heb het idee dat ze er helemaal niet van wakker liggen als ze dit toernooi helemaal laten lopen. Ranocchia speelde trouwens matig en Guarin was veels te nonchalant, wat mij betreft haalden alleen Zanetti, Handanovic en Cambiasso een dikke voldoende de rest was ongeïnspireerd.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Internazionale

Stand
Selectie
 TeamPnt+/-
7.Lazio619
10.Parma49-1
11.Cagliari47-12
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
Javier ZanettiVerdediger330
Esteban CambiassoMiddenvelder333
Andrea RanocchiaVerdediger322
Fredy GuarínMiddenvelder324
Voor de complete selectie: Clubpagina Internazionale.

468 fans
Verdediger, 26 jaar

In de wandelgangen

Dinsdag 21 mei
Miralem Pjanic gaat zonder enige twijfel een heerlijke zomer tegemoet. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.125 seconden.