Verwacht je dat Graziano Pellè ook volgend seizoen nog voor Feyenoord speelt?
Pellè denkt reeds aan blijven of grotere club








Poll
Meer nieuws
- Stoke City verveelt publiek en wil meer spektakel met nieuwe coach
- Update: ‘Na de vakantie van Van Leeuwen gaan we met hem om de tafel'
- In de wandelgangen (6/9): Fenerbahçe denkt na over bod van 13 miljoen
- Davids ondanks degradatie langer bij Barnet: 'Hij heeft een revolutie gestart'
- Ribéry hoeft niet meer weg: 'Hier afsluiten als een grote voetballer'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Dinsdag 21 meiAS Monaco zou João Moutinho al bijna binnen hebben, maar de kampioen van de Ligue 2 wil de Champions League weer in en dus moeten alle posities dubbel bezet worden. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod' (38000+ pageviews)
-
'Strootman onderdeel van transferplannen ter waarde van 80 miljoen' (36000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (35000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (33000+ pageviews)
-
Mourinho en Real Madrid gaan na drie jaar uit elkaar (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (26 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (18 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (26 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (18 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Honda zou een prima versterking zijn voor Liverpool! Of ze hem kunnen betalen is het tweede..
Pellé Pellé Pellé toch, een grote club dan Feyenoord vind je niet voor jou!
Liverpool kennende betalen ze toch wel weer wat Cska wil hebben
De beleid van Liverpool is de laatste paar jaar wel wat verslechtert. Vooral Carroll wat een miskoop is dat en nu hebben ze hem uitgeleend terwijl ze zelf een echte spits nodig hebben (ik zie Suarez meer als een schaduwspits). Liverpool zou moeten bieden op Lisandro Lopez van Lyon.
Hahhaha idd. Pellè die praat nu al teveel! Die kerel heeft net 1 wedstrijd gespeelt. Laat hem eerst wat laten zien voordat hij over de toekomst gaat ouwehoeren. Sjaaktrekhaak
"misschien blijf ik, misschien zeggen ze tegen me: ga alsjeblieft weg. En misschien ga ik naar een grotere club"
Volgens mij houdt ie toch aardig alle opties open....
Nietszeggend dus.. Kan hij net zo goed zijn mond houden en zich focussen op voetbal toch?
kan iemand mij alsjeblieft vertellen hoe Honda tegenwoordig voetbalt is hij nog goed, kan me herrineren dat hij bij VVV echt geweldig was..
als ik me niet vergis heeft hij de vorige competitie wedstrijd 2 keer gescoord. Ik heb alleen de uitslag ergens gezien en niet de wedstrijd, dus of hij goed speelde kan ik je helaas niet zeggen. toch jammer dat zulk talent naar de Russische competitie gaat. In nederland hoor je vrij weinig over die wedstrijden. en als je die wedstrijden bekijkt via live streams, dan vallen er altijd een aantal dingen op: 1: de stadions zitten half vol. 2: De meeste velden/grasmatten zijn echt waardeloos. 3: het voetbal is niet om aan te zien.
tuurlijk als Zenit tegen Cska speelt ofzo dan zie je wel spektakel, maar tegen teams als Kuban Krasnador ofzo die wedstrijden zijn echt slaap verwekkend.
ja dat dacht ik ook vond het ook een erg domme zet van Honda, in Rusland zie je alleen elke minuut de cijfers verdubbelen op je bankrekening nee maar even serieus hij had gewoon naar Engeland moeten gaan, hoop dat hij die stap nu nog maakt want wat ik me van hem kan herrineren is het een heerlijke voetballer!
@garryeddie,
Dan kijk je niet veel voetbal denk ik, want ik vermaak me altijd prima als ik naar de Russische competitie kijk. De meeste Russische middenmoters spelen aanvallend voetbal en met name Kuban is heel moeilijk te verslaan doordat ze gewoon hun eigen spel spelen.
Bovendien was Cska de enige geweest die concrete interesse toonde voor Honda en buiten een dramatische nederlaag tegen AIK speelt hij met Cska vrijwel altijd Europees voetbal.
Heeft zich goed door ontwikellend. zou zeker een toegevoegde waarde voor Arsenal hebben. Is wel een speler die op dezelfde positie als Cazorla speelt maar kan ook vanaf de wings.
Is zeker een goede speler om erbij te hebben. Blessures heb je altijd en Honda is multifunctioneel.
Snapte niet waarom niemand hem tot nu toe kocht.
gauw erbij halen lijkt me dan, voor hoeveel is hij op te halen? heb gehoord dat Isco ook een goeie is voor Arsenal, zelf lijkt mij Belhanda van Montpellier ook geen verkeerde, Honda vanaf de zijkant lijkt me ook wel erg sterk eigenlijk is hij nog steeds zo snel?
Krijgt VVV eigenlijk nog een doorverkoop percentage mocht Honda vertrekken??
Honda zou ik niet op de zijkanten laten spelen. Daar is zijn handelingssnelheid vee te traag voor. Je moet hem neerzetten als controlerende middenvelder of spits. Daar haal je het maximale uit hem.
Musa en Honda spelen erg goed in Rus competitie! Idd jammer dat Honda daar speelt. Geld is belangrijk voor ze en in een land als Japan is hij een legende. Hij heeft een heerlijk leven
ja een heerlijk leven oke hij is nu binnen en heeft gecasht maar wat ik zo raar vind zou hij niet sportief vooruit willen gaan en in een mooi grote competitie voetbalen zoals PL?
Ah hij is pas 26! Bij hem gaat het gewoon even om het geld! Hopelijk zal er idd snel een aanbieding komen uit PL. Zo een jongen zal niet onopgemerkt blijven.
Ik ben vaak kritisch op hem geweest door zijn instelling, maar dit jaar speelt hij echt heel goed. Hij heeft nu eindelijk door dat hij hard moet werken om de stap naar de top te maken terwijl hij eerst dacht dat het allemaal vanzelf kwam.
Honda is een goede speler voor Arsenal. Creatief en kan op meeredere posities. Heeft ook scorendvermogen als middenvelder wat de meeste bij Arsenal toch wat minder hebben.
Zou een goede speler zijn. Honda kost niet zo heel veel neem ik aan, aangezien zijn contract afloopt.
ik ben het op zich met je eens. Maar nu heeft arsenal toch Santi Cazorla gehaald. dat is bijna hetzelfde type speler volgens mij. misschien zou je kunnen overwegen ze allebei op het middenveld te zetten, maar volgens mij is het team van arsenal wel redelijk compleet.
Spelers als Gervinho ben ik ook niet echt kapot van, maarja, allemaal middenvelders halen daar red je het ook niet mee.
off topic, las net je bericht hierboven, een reactie op Arsenal ^^. we zijn het dus met elkaar eens
Het middenveld van Arsenal is toch helemaal top, Arteta, Carzola, Straks Wilshere, Frimpong, Ramsey. Achterin Vermaelen en Kocielny, Sagna en die Braziliaan. Het enige wat mist in mijn ogen is een leider in het veld. dat vind ik vermaelen niet echt op de een of andere manier. Ik denk dat Honda dat niet echt kan invullen en dat er genoeg andere, betere spelers bij Arsenal rondlopen op zijn positie
@shenky
Willshire moet de leider worden; heeft hij ook in zich.
@garyeddie
ik zou honda er wel bij nemen als hij voor een redelijk prijs valt te halen. Vind hem echt goed; net als Kagawa.
Honda heeft die scorendvermogen wat Walcott en Gervinho bijvoorbeeld niet hebben.
op links moet je Santos niet zetten (zoals jij hem noemt die Brazaliaan) daar staat Gibbs die heel veel vooruitgang boekt en erg goed is!
de echte leider is voor mijn gevoel Arteta, niet alleen met woorden maar ook met daden, ik denk dat het wel goed staat zo.
Umad,
ligt er aan hoeveel hij moet kosten rond de 10 miljoen zou ik gewoon doen want dan krijg je een enorm sterke bank die er overigens al is, maar moet je het wel doen is de vraag? want hij zal groei van talenten als Ramsey in de weg staan, toch zie ik hem graag komen! Gervinho begint ook te scoren! let maar op die zal dit seizoen zeker 10 + goals maken!
Arteta is denk ik wel iemand die de lijnen uitzet(passes strooien e.d.) maar ik weet niet of hij ook, net als bijvoorbeeld van Persie vorig jaar, of van Bommel op het WK bij Oranje, de mentale leider is van de groep. Iemand die de pleog op sleeptouw neemt als het even niet zo lekker loopt. Ik denk dat het daar nog aan ontbreekt bij Arsenal. Verder denk ik ook dat het een goed team is hoor!
hij is de moter van Arsenal een leider is Vermaelen denk ik wel Arteta denk ik toch ook wel misschien niet met de mond maar mentaal.
ja maar ik las volgens mij in de wandelgangen dat hij op het punt staat om zijn contract te verlengen..
Ik denk niet, of hij het nu goed of slecht gaat doen dit zeizoen, dat Pelle Feyenoord naar een hoger niveau gaat tillen. Daar komt hij in mijn ogen voor tekort. Prima oplossing voor nu maar als je de stijgende lijn door wil zetten zal je moet je dat met andere spelers doen.
geef Pelle nou eens de tijd joh, hij moet zich eerst lekker een beetje aanpassen aan het team, ik denk dat hij met zijn mentaliteit heel erg belangrijk kan zijn voor Feijenoord, in het veld!
Ik zeg ook niet dat hij gaat mislukken dit seizoen. Die kans wil ik hem zeker geven maar ik denk alleen niet dat als je naar de toekomst gaat kijken hij je naar een hoger niveau gaat tillen. De volgende stap zeg maar.
De beleid van Liverpool is de laatste paar jaar wel wat verslechtert. Vooral Carroll wat een miskoop is dat en nu hebben ze hem uitgeleend terwijl ze zelf een echte spits nodig hebben (ik zie Suarez meer als een schaduwspits). Liverpool zou moeten bieden op Lisandro Lopez van Lyon