'Stomme FIFA-regel' houdt Agüero mogelijk afzijdig tegen Stoke en Real

Roberto Mancini is niet te spreken over de beslissing van Alejandro Sabella om Sergio Agüero te selecteren voor de recente WK-kwalificatieduels met Paraguay en Peru. De aanvaller uit Argentinië vloog in totaal dertig uur, veertienduizend kilometer, ondanks het feit dat hij door een knieblessure niet in actie kon komen. Mancini was echter machteloos, daar clubs verplicht zijn om spelers af te staan.
"Sabella wilde per se dat Agüero kwam", vertelt Mancini aan diverse Britse media. "Hij was er vijf dagen en werkte er met een fysiotherapeut. Het is een stomme regel van de FIFA. Als we een speler hebben die twee weken geblesseerd is geweest, dan is het beter als hij hier blijft. Sergio is niet honderd procent fit, maar zijn knie is in orde. Wellicht zit hij zaterdag tegen Stoke City op de bank."
In de optiek van Mancini moet Agüero tegen Stoke City in ieder geval in actie komen, wil hij kans maken op een plaats in de wedstrijdselectie van Manchester City voor het Champions League-duel met Real Madrid, dinsdagavond in het Bernabéu. "Yeah, yeah. We zullen zien hoe hij het op de training doet en daarna nemen we een beslissing. Hij boekt vooruitgang, we zullen zien."
Meer nieuws
- Davids ondanks degradatie langer bij Barnet: 'Hij heeft een revolutie gestart'
- Ribéry hoeft niet meer weg: 'Hier afsluiten als een grote voetballer'
- Update: Hardleerse AS Roma-fans niet welkom bij eerste thuiswedstrijd
- In de wandelgangen (5/9): Barcelona verstoort plannen Manchester City
- 'Ik heb steeds het gevoel: wij gaan die beker pakken'
Clubnieuws
- 'Higuaín is jonger, maar Tévez heeft nog maar een contract voor een jaar'
- Büttner en Van Persie scoren in krankzinnig laatste duel van Ferguson
- Tévez staat open voor Paris Saint-Germain en AS Monaco: ‘Waarom niet?’
- Cazorla: 'Pellegrini kan spectaculaire dingen doen bij Manchester City'
- 'Falcao lost Torres af als duurste speler ooit in PL'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Manchester City





'Falcao lost Torres af als duurste speler ooit in PL'
Vergeet AS Monaco: volgens The People vertrekt Radamel Falcao niet naar Frankrijk, maar naar Engeland. Manchester City zou liefst 64 miljoen euro betalen voor de scherpschutter van Atlético Madrid, die ook in beeld was bij Chelsea en Manchester United. Lees verder
In de wandelgangen
Dinsdag 21 meiBarcelona en Tito Vilanova willen niet uit elkaar, maar de gezondheid van de trainer staat voorop. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod' (38000+ pageviews)
-
'Strootman onderdeel van transferplannen ter waarde van 80 miljoen' (35000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (34000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (31000+ pageviews)
-
Mourinho en Real Madrid gaan na drie jaar uit elkaar (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (26 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (4 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (18 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (26 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (18 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...












Ja, als hij geblesseerd was kan ik me voorstellen dat je liever hebt dat ie bij de club hersteld. Had de bondscoach van Argentinië ook wel rekening mee mogen houden vind ik.
Aguero zal volgensmij ook wel naar argentinië gewild hebben!
als hij bij stoke meedoet is de kans groot dat hij weer geblesseerd raakt.
Als Sergio Agüero geblesseerd is kan hij zich toch ook afmelden voor deze twee interlands, beetje onprofessioneel van de speler om overtuigd te worden door Sabella om te gaan en daar alleen met de fysiotherapeut te werken. Daarnaast kon Man City hem ook tegenhouden gezien hij geblesseerd is en zij betalen tenslotte zijn salaris. De Fifa regel is volgens mij niet dat je ook geblesseerde spelers afstaat wel fitte spelers.
Wat denk je zelf, om lekker in je eigen land weer te kunnen zijn, geblesseerd of niet. Lekkere echte Argentijnse steak eten met familie en vrienden. Ik begrijp Sergio
Scheelt dat Manchester city verder geen capabele spitsen heeft in die gigantische selectie! Wat een armoede zeg...
Spelen voor je eigen land tegen Peru en Paraguay voor om je nota bene te kwalificeren voor het EK of een weekend wedstrijdje tegen Stoke City... Ik had zelf voor mijn land gekozen, dus Mancini kan ook een beetje meeleven met Aquero.
Het gaat er niet om of hij tegen Stoke meedoet of tegen Paraguay/peru... het gaat erom dat het voor zijn blessure en om fit te blijven beter is als hij in Manchester revalideert ipv helemaal naar Argentinië te vliegen. Dat is in verband met jetlag ook niet goed voor hem om weer fit te worden...
Tip voor City: contracteer voortaan geen internationals meer, heb je hier ook geen last meer van.
idd! haha
nog een aanvullende tip: contracteer Engelse spelers en de kans dat de bondscoach met jou als trainer tot redelijke afspraken komt (wel/niet oproepen) is vele malen groter.
ben sowieso wel blij dat Aguero niet erg geblesseerd is.. op tv zag t er niet best uit.
Als ze hem nou in de blessuretijd het veld in sturen, heeft hij officieel gespeeld, maar hoeft hij niks te doen wat zijn knie belast.
Het is wel achterlijk dat een geblesseerde speler mee moet, dan moet je hem gewoon laten revalideren bij z'n club. Nu heb je er alleen een jetlag bij.
Dit is Aguiro zijn eigen keuze.
Hij kon zich afmeleden wegens blessure maar wou zelf meegaan naar Argentinie.
niet zeuren laat hem gewoon gaan. dus dinsdag zit hij toch al op de bank dus hij mist een wedstrijd ritme dat is niet erg.
bovendien hebben ze genoeg spitsen. maar het real heb je hem zeker nodig
@barcapsver, sinds wanneer speelt Argentinie Ek-kwalificatie wedstrijden?