Ron Vlaar verdient een basisplaats bij Oranje
Getergde Vlaar heeft maar één doel: 'Ik wil naar het WK in Brazilië'
Ron Vlaar heeft een missie. De verdediger van Aston Villa werd buiten de Oranje-selectie gelaten voor het oefenduel met België, maar bondscoach Louis van Gaal deed tegen Turkije wel weer een beroep op hem. “Ik wil naar het WK in Brazilië. Dus ben ik heel erg blij dat ik er nu weer bij zit”, vertelt de stopper zaterdag in het Algemeen Dagblad.

“Natuurlijk was het een teleurstelling dat ik er tegen België niet bij was”, aldus Vlaar, die ondanks die mededeling niet bij de pakken neer wenste te gaan zitten. “Relativeren als topsporter is dodelijk. Als je zegt: 'ik ben blij als ik er bij zit en als dat niet zo is, is het jammer', dan berust je. Dat hoort niet bij topsport. Als ik stop met voetbal, wil ik kunnen zeggen: 'ik heb er alles uitgehaald'.”
Dat uitgerekend Van Gaal nu bondscoach is, vormt voor de Hensbroeker geen obstakel. De oefenmeester liet hem in zijn AZ-tijd nauwelijks spelen, waardoor Vlaar uiteindelijk besloot om naar Feyenoord te vertrekken. “Of ons verleden ooit echt is uitgepraat? Nee, we hebben het er niet meer over gehad. Ook niet nu ik bij Oranje zit. Het is allemaal verleden tijd, daar hoeven we ook niet meer op terug te komen. Het speelt ook geen rol meer.”
Poll
Meer nieuws
- ‘Het is aan Duplan om straks ‘ja’ of ‘nee’ tegen ons aanbod te zeggen’
- In de wandelgangen (1/9): PSG-kandidaat Hiddink laat nog niets los
- ‘Er zijn een paar spelers van wereldklasse niveau, daar zit hij ook bij’
- Stam adviseert Man United voorbeeld Ajax te volgen: ‘Dat is de manier’
- ‘Van Marwijk of Arveladze is een betere trainer voor Vitesse dan Bosz’
Clubnieuws
- V/d Hoorn: ‘Als Van Gaal in je gelooft, heb je natuurlijk een streepje voor’
- Pot verklaart keuze voor Leerdam: ‘Zoek maar een andere’
- 'Blind en Van Aanholt op dit moment betere linksbacks dan Willems'
- Jong Oranje gaat met 12 A-internationals naar EK
- Jeugdtoernooi in Amsterdam heeft primeur met doellijntechnologie
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.



In de wandelgangen
Woensdag 22 meiGuus Hiddink laat nog niets los over zijn toekomst. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod' (42000+ pageviews)
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (41000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (41000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (41000+ pageviews)
-
Klopp betreurt: 'Kagawa op links, ik krijg er tranen in mijn ogen van' (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Als Vlaar goed gaat spelen in Engeland en Heitinga maar blijft op de bank zitten...maar ik heb het gevoel dat het duo Douglas-brunobaas wordt. En de backs worden Buttner en Van der Wiel, die speelt die Jallet makkelijk uit de basis bij Psg.
De Vrij is beter..
Ronnie maak je geen zorgen je gaat sowieso naar het WK maar wel op de bank
Jallet is aanvoerder bij Psg, die heeft denk ik wel voldoende krediet om VdW in elk geval één jaar op de bank te houden.
Bij zulke clubs zegt dat weinig.
Hij kan wel leuk aanvoerder zijn maar was Wisgerhof niet aanvoerder bij Twente waar zit hij nu ? Als PSG goed wilt worden moeten ze afstand nemen van die bullshit, Jallet is niet goed genoeg, Vdw is gewoon beter en jonger.
Ancelotti heeft al gezegd dat Jallet hoe dan ook blijft staan Dus Van der Wiel komt daar weinig tot niet aan spelen toen.
Als Jallet 3 wedstrijden bagger speelt en fout op fout stapelt, dan kom Greg er gewoon in hoor, Zoveel zegt die band daar niet.
Dat heeft Ancelotti helemaal niet gezegd, hij heeft genoemd dat Jallet is klaar voor de concurentiestrijd.
Ja maar wat als hij gewoon blijft spelen als nu?
Jallet is nog uit de periode van voor de overname en speelt als ''goedkope speler'' gewoon elke week zijn potjes met ruime voldoendes.
Tevens is hij International, het is dus niet een of andere koekenbakker uit Frankrijk.
Vd Wiel moet gewoon keihard aan de bak en wachten op foutjes en mindere potten van Jallet, als hij het op kan brengen om zo hard te knokken en geduld weet op te brengen zal vd Wiel er zelf ook sterker uit komen.
2014 is nog ver weg. Vlaar speelt nu in de Premier League en De Vrij in de Eredivisie. Ik denk dat vvlaar binnenkort gewoon naast Bruno staat. Wat speelde hij sterk gisteren.
Nah ik den dat Bruno meer potentie heeft dan Ron beton en Indi is nog eens erg jong en kan fysiek net zo sterk worden als die Samba van Anzhi.
Nederland moet gewoon in de defensie met Douglas-indi spelen want dat zijn duidelijk de beste verdedigers die we hebben en Douslas kan ook behoorlijk goed opbouwen in tegenstelling tot een Heitinga of Vlaar, alleen De Vrij kan dat goed maar is fysiek nog niet heel sterk en kan dat gaan worden.
Jeuzus, m'n mond viel echt open toen ik je tweede alinea las.... Douglas kan behoorlijk goed opbouwen, in tegenstelling tot een Heitinga??? Waar de kritiek op Douglas juist altijd is dat hij niet kan meevoetballen omdat hij veel te veel ballen onnodig inlevert is Heitinga zijn grote kracht juist het vooruitvoetballen.. De man heeft veruit de beste crosspasses van Oranje en jij vind dat hij niet kan opbouwen?
Hoe kom je bij Buttner als hij geen minuten maakt bij Man Utd? Reken maar dat zolang Pieters niet op de linksback positie bij PSV Willems de vaste linksback zal zijn.
En terecht, wat is Willems een leuke speler om naar te kijken zeg. Zo jong en gewoon die acties durven te blijven maken. Willems kan een hele grote worden.
Verdedigend is het enkel een drama, daarin moet hij groeien. Tegen de kleinere landen is dat geen probleem, maar als je op het WK ver wilt komen, zal je toch een linksback moeten hebben die ook verdedigend sterk staat.
Gelukkig duurt het nog 2 jaar, Willems kan nog zat groeien, ik zie het wel in hem zitten.
@forzae, wat een flauwekul zeg.. Verdedigend een drama.. Verdediging is niet zijn sterkste punt dat is waar, maar het is verre van een drama, ik denk niet dat jij dit jaar een wedstrijd van PSV hebt gezien, verdedigend heeft hij nouwelijks een fout gemaakt.
Als hij al mee mag hoop ik dat hij het hele WK gewoon op de bank blijft. Matige verdediger die veel compenseert met zijn lichaam. Zie veel liever een speler als Indi.
Heitinga vind ik nog veel slechter dus ja...
Wanneer Douglas en Bruno Martins Indi goed spelen zal hij voornamelijk voor de reserve-rol moeten gaan, maar in die rol kun je ook naar het WK. Met hem erbij kun je altijd een fysiek sterke spits te lijf gaan, en heb je dat niet nodig houdt je Bruno Martins Indi en Douglas als koppel.
Die man kan totaal niet voetballen, hij mag blij zijn als hij een paar kwalificatie-duels in de laatste 10 minuten mag invallen. Ik hoop op Willems, Pieters, Martins-indi, Van der Wiel
dan koop je een vliegticket en ga je erheen.kan makkelijk met dat dik salaris
ot: v.gaal kan die Heitinga niet blijven selecteren,die man blundert er op los en zit bij zijn club op de bank.is niet te verdedigen.
Hetinga speelde gister anders aardig sterk in mijn ogen.
Vlaar en Douglas zou een duo zijn waar elke tegenstander letterlijk bang van wordt...
zijn als ik me niet vergis allebei rechtspoten? dat zal v.gaal dan nooit doen.krijg je dat gemekker van hij is voor die plaats en hij ook,dus kan niet langs elkaar.
ow oke
. bedankt voor de info dat wist ik niet
Met de aantekening dat Douglas zijn hele voetballeven al op LCV speelt. Bij Twente ook, dus zal Douglas volgens de V Gaal methode juist aanmerking komen voor de LCv ipv Rcv.
Laten afwachten wat de Premier League voor invloed heeft op de verdere ontwikkeling van Vlaar, misschien groeit hij wel uit tot een Stam achtige type door die competitie, wellicht spreken wij over Vlaar in 2014 wel over een hele andere type speler, wie zal het zeggen. Misschien ook niet, maar als vlaar zijnde zou ik er in ieder geval altijd geloof in blijven houden.
Zeker een goede verdediger. Maar momenteel zie ik liever de Vrij, Viergever, Martins Indi en Douglas in Oranje. Puur omdat dat verdedigers zijn die wat beter zijn qua opbouwen en Vlaar gewoon een houten klaas is.
Zie mijn opstelling:
Steek op doel, ik weet niet waarom iedereen opeens zo negatief over hem is. Blijft een keeper met fantastische reddingen en zeker één vd beste ter wereld!
vd Wiel op rechtsback, gewoon beter dan van Rhijn en Janmaat.
Cv-duo van Viergever en Martins Indi. Maar ontlopen Douglas en de Vrij niet heel veel dusja...
Linksback Emanuelson, ik denk dat ie gewoon beter is dan Willems. Ik vind hem niet heel goed en weet zeker dat Urby beter is.
Middenveld van Fer, Sneijder en Clasie. Kortom 1 box-to-box middenvelder, 1 controleur met technische kwaliteiten en 1 spelmaker. Perfect in evenwicht als je het mij vraagt!
Aanval is gewoon logisch.
Hoewel ik Nederland hiermee momenteel niet het WK zie winnen is dit zeker wel een opstelling waarbij de spelers over 2 jaar ver genoeg zijn (vooral Viergever, Fer, Clasie & Indi) om hoge ogen te gooien op het WK!
Ik vond Heitinga gisteren fantastisch spelen, zijn passes waren weer om van te smullen. Ik zie geen reden om hem eruit te halen en Viergever erin te zetten momenteel. Wellicht dat je Viergever op de plek van Urby kan proberen een keer, al is dat niet zijn eerste positie? Willems viel weer tegen inderdaad.
inderdaad heb je helemaal gelijk in. ik zou Heitinga ook laten staan, is een goede sterke verdediger en deed het gister erg goed, geen reden er om uit te halen. En BMI was ook erg goed. Willems was behoorlijk matig, je zou het inderdaad met Urby kunnen proberen, maar hij speelt daar nooit dus of het slim is weet ik niet..
Ik mis Vlaar bij Feyenoord. Zeker door deze instelling. Winnaars hebben een plan, verliezers een excuus. Mathijssen roept een paar weken terug: 'kampioenschap niet reëel'. Dat had Vlaar nooit geroepen, die had gezegd: 'kampioenschap? We zijn misschien niet de favoriet, maar moeten daar altijd vol voor gaan'. Ik ben er van overtuigd dat die instelling, net zoals een Guidetti die had, ervoor heeft gezorgd dat Feyenoord vorig jaar zo goed draaide.
Overigens wil ik Mathijssen niet direct afvallen hoor, maar ik vind het wel erg opmerkelijk.
Ligt eraan hoe je het opvat. Ik denk dat de verwachtingen bij de Feyenoord supporters NAV het vorige seizoen veel te hoog liggen, dan is het goed om die verwachtingen wat te temperen want dat brengt onnodig druk mee op de jonge groep.
Ja dat is misschien wel zo. Echter deed Mario Been ook steeds de druk proberen te verlichten en dat wierp ook niet bepaald vruchten af..
En de verwachtingen waar vorig seizoen erg laag. Aangezien we net 10e waren geworden en drie sterkhouders verloren, waarvan twee aan 'concurrenten'. Dus eigenlijk was er geen enkele verwachting van de Feyenoordsupporters voor afgelopen seizoen.
Dit seizoen zal die verwachting zeker hoger liggen. Maar ik denk niet dat de verwachting veel te hoog liggen bij de supporters. De meeste supporters zullen Feyenoord bij de eerste vijf verwachten en hopen op een top 3 klassering.
Reach for the starrs, even if you fail, you land on the moon.
Denk jee dat Mathijsen door te zeggen dat de Titel niet reeël is ermee aan geeft er niet voor te gaan? Wat is overigens het verschil door te zeggen: Het is niet Reeël en We zijn niet favoriet? Komt toch op het zelfde neer?
Mathijsen en Vlaar kan je ook niet met elkaar vergelijken, ook Vlaar heeft zijn mindere momenten gehad en ik mis hem eerlijk gezegd niet. Ben blij dat we aan hem verdiend hebben en gratis Mathijsen ervoor terug hebben gekregen. Financiën zijn toch het belangrijkste momenteel.
Nee dat komt zeker niet op hetzelfde neer. Ik mis gewoon dat stuk overtuiging, bravoure van we gaan knallen. Niet genoeg nemen met een mooie 7, maar voor een dikke 9 gaan.
Ik heb het idee dat dit te weinig in het huidige Feyenoord aanwezig is.
Inderdaad Vlaar en Mathijssen zijn niet echt met elkaar te vergelijken qua spel en doen in mijn ogen qua niveau niet (veel) voor elkaar onder.
Uiteraard zijn de financiën het belangrijkst en moeten die nu eerst op orde komen, maar over de vraag hoe dat gebeurt is een hele andere discussie. Die discussie is voor dit artikel echter off-topic, hoewel die erg interessant is. =)
2014 opstelling??
Als Clasie zo doorgaat wordt hij een grote....
Fer of Strootman wodrt lastig
Ik vond Clasie helemaal niet zo goed gisteren. Ik zie liever Strootman en Fer. Fer voegt toch wat meer fysiek en power toe.
Ja daar ben ik mee eens. We zijn geen Barca die 70% balbezit hebben. Dan is het best dodelijk om met 2 "ukkies" te spelen in de zin van Clasie en Sneijder. Je mist fysieke kracht op het middenveld. Ik zou daarom ook voor Strootman/fer/sneijder kiezen. Dan heb je tenminste 2 sterke jongens zodat Sneijder minder energie hoeft te verspillen verdedigend.
Maar wat is fysiek als de ander voetballend veel beter is? Ik vond Strootman gisteren zwak spelen. Onnodig balverlies, slordig, voegde weinig toe. Hij is fysiek inderdaad sterker dan Clasie, maar als Clasie zijn niveau van Feyenoord ook in Oranje gaat halen, dan is het een betere speler dan Strootman denk ik. Ik vind Strootman helemaal geen slechte speler maar hij is wel wat overhyped en speelt het laatste jaar toch wat minder.
Waarom pleit iedereen hier altijd voor Douglas? Als hij echt goed was geweest had hij allang bij het Brazilaanse elftal gezeten. Dat zegt eigenlijk al genoeg. En in de Eredivisie maakt hij ook de ene fout na de ander. Ik denk dat een duo Vlaar - De Vrij of Martins Indi - De Vrij de beste oplossing is. In ieder geval geen verdwaalde Braziliaan daar achterin.
Helemaal mee eens.
Douglas wordt zo erg gehyped. Douglas maakt kinderlijke fouten. In de eredivisie heeft hij dan het geluk dat het niet wordt afgestraft. Ook voegt hij voetballend niet toe. Hij is zeer houterig en voetbaltechnisch hebben we gewoon veel betere verdedigers. Neem Martins Indi, die is ook bere sterk en voetballend gewoon een klasse beter dan Douglas. Bovendien is het gewoon een Nederlander.
Douglas speelt ieder jaar in de top eredivisie, heeft het landskampioenschap, de beker en de supercup al gewonnen. Daarnaast heeft hij al in de CL zich bewezen en komt hij ieder jaar heel ver in de EL.
Het is een groot raadsel wrom hij niet geselecteerd word en andere die duidelijk veel minder presteren wel. Voetbalredenen kunnen het gewoon niet zijn.
Waarom zou hij dan allang bij het Braziliaanse elftal gezeten? Kijk eens naar Alex, geweldige verdediger maar nu op zijn 30e maar 18 interlands gespeeld. Dat zegt weinig. Ben het er wel mee eens dat hij overhyped is hoor. Geef mij Martins Indi maar.
Martis Indi, Vlaar en de Vrij maken natuurlijk geen fouten. Pff Wat een gelul altijd over de fouten van Douglas. Gewoon weer Derksen napraten.
Dat komt omdat David Luiz Thiago Silva en Lucio er wat moeilijker uit te spelen zijn dan Mathijsen Vlaar en Heitinga.
Ik ben benieuwd. Vind dat we veel aanstormend talent hebben. Heitinga vond ik gisteren erg sterk. Zeker als je nagaat dat hij een slecht EK achter de rug heeft, hij nauwelijks speelt en dat de 3 jonkies om hem heen zeer onzeker oogden.
Op de lange termijn heb je natuurlijk meer aan Vlaar dan Heitinga. Toch vrees ik voor Vlaar dat we in de toekomst meer mogelijkheden op zijn positie zullen hebben. Mara goed, hoe meer concurrentie hoe beter toch?
Vlaar is gewoon een aardige clubvoetballer, die met kei en keihard werken een contract in Engeland heeft verdiend. Maar niet iemand voor de toekomst in oranje, daar mist hij gewoon het talent voor. Spelers als Douglas, de Vrij en vooral Martins Indi zijn qua voetbal beter en zullen hem de komende 2 jaar voorbijstreven.
Vlaar is wel een aardige voetballer ja.. maar tegne de tijd dat het WK is is hij al 29 jaar .. nu zit hij toch redelijk aan de top van zijn kunnen en zal hij denk ik alleen maar slechter gaan voetballen.
ik heb mijn hoop meer op BMI en De Vrij gezet , of Viergever of Gouwenleeuw , allemaal stuk voor stuk denk ik in potentie over 2 jaar beter dan Vlaar.
zn instelling is geweldig en zo slecht doet hij het niet , maar hij komt gewoon tekort voor ons niveau.
Goeie voetballer Ron Vlaar. Heeft veel potentie. Ik zie hem er graag bijkomen. Je zou hem kunnen gebruiken op de rechtsback positie en laten concureren van van der Wiel. Die 2 zou ik zeker meenemen.
Ik zie Vlaar niet als centrale verdediger voor Oranje deed het goed bij Feyenoord, maar voetballend is het gewoon niks. Ik hoop dat hij een mooie seizoen zal draaien bij Aston Villa, maar we kunnen hem wel goed gebruiken als Back-up verdediger voor Oranje.
Droom maar lekker door Ron. Wees blij dat je gistern ff wat minuten mocht maken.
Lekker neerbuigend weer....
Als 1 ding is gebleken dan is het wel dat willems indi en janmaat ruimschoots te kort komen. Vlaar ben ik ook totaal geen fan van maar jah. Wie weet er uberhaupt goede nederlandse verdediger? Heitinga speelde gister wel aardig moest alleen veelste veel goed maken voor de andere spelers
Hoe kom je erbij dat Indi tekort komt? De enige fout die hij maakte was een misverstand met Krul en daar zullen we de ''schuldige'' nooit van kunnen aanwijzen. Vervolgens red hij de bal nog van de lijn! Janmaat speelde drama, net als Willems, maar Indi maakte echt een solide indruk!
Als Vlaar het gewoon goed doet bij Villa dan kan die zomaar een basisspeler worden en dan zal hij zeker wel mee gaan dus. Maar dat kunnen we nu toch nog niet zeggen zoals wel meer positie"s. Maar tot heden ligt hij op schema.en in de Pl zal hij alleen maar beter worden wanneer hij aan spelen toekomt. Alleen hij is blessure gevoelig en daar zie ik misschien een probleem dat hij volgend seizoen ofzo een zware blessure oploopt en dat dan het WK in gevaar kan komen. Maar hopelijk niet!
Zie liever Jeroen Veldmate of Ben Rienstra.
Haha, wie? Zelfs vergeleken met Vlaar zijn dat amateurs.
Vlaar heeft zeker kans om Brazilië te halen, hij is nog niet zo oud en is voor Nederlandse begrippen een goede verdediger, maar denk toch dat tegen die tijd De Vrij, Martins Indi, Viergever en Douglas de verdedigers van Oranje zijn, en dan heb je ook Heitinga nog die ik momenteel beter vind, een Gouweleeuw die zich nog kan ontwikkelen in die 2 jaar en Van Rhijn die misschien opschuift naar het centrum. Denk dus niet dat Vlaar het redt.
Hijs 29/30 op het WK. Tegen die tijd is een Viergever 24 een Martins Indi 22 (?) en ga zo maar door met Nuytinck of andere mensen als Van rhijn/gouweleeuw/bruma ern vergeet ik er nog wel een paar.
à la een Viergever zit nu al op het niveau van Vlaar, laat staan over 2 jaar (en een buitenlandse toptransfer verder, die komend jaar komt normaliter) dan is Viergever helemaal beter, die kan alleen nog maar omhoog en Vlaar alleen nog naar beneden.
Gaat denk ik tussen BMI & Viergever wie er naast Heitinga mag (mits hij blijft spelen bij zijn club en dus NL)
Ugh...
Vlaar is te traag, hij wordt zo weg gecounterd
In 2014 is meneer ronnie ''al'' 29, dat hoeft natuurlijk qua oudheid geen probleem te zijn.
Maar deze spelers doen nu al bijna niet voor hem onder, misschien al ''even goed'', laat staan over 2 jaar. Zijn die jongens in de bloei van hun leven en alleen maar beter geworden. Daar waar Vlaar op zijn best op niveau kan blijven.
Nick Viergever
Bruno Martins Indi
En dan heb ik nog niet eens Gouweleeuw, Nuytinck, Van Rhijn (als CV) en mensen als Bruma gebruikt.
Vlaar kan veel willen, maar de ''jeugd'' die nu 20-22 is zal dan 22-24 zijn en meer ervaren en bovendien, Zeer waarschijnlijk beter zijn dan ronnie.
Moeten ze wel het WK halen
En stel dat het zo is, dan zou hij toch gewoon meekunnen, Moet hij wel het laten zien bij aston villa, maar met van Gaal weet je het maar nooit.
Als supporter kan je altijd mee hoor, maar laten die koekebakkers eerst maar eens zien
of we er uberhaupt welbij gaan horen ........
Ik verwacht niet dat die meegaat , er is vrij veel concurrentie
Voor de RCV pos- Heijtinga , Douglas , Bruma , de Vrij en Donk
Voor de LCV pos - Matthijsen , BMI , Viergever en Nuytinck
Ook van Rhijn kan nog centraal spelen
Het is eerst maar afwachten hoe die het bij Aston Villa doet. Als Vlaar het daar goed doet neem ik aan dat van Gaal hem gewoon meeneemt , maar ik moet wel zeggen dat hij veel concurenttie heeft op die positie.
Het zelfde verhaal met van der Wiel. Alleen zie ik dat wat somber in .
Vlaar is gewoon een solide verdediger die weet wat strijden is. Hij gaat confrontaties niet uit de weg en geeft alles wat hij heeft. Zulke jongens moeten er altijd bij zijn en tegen die tijd heeft hij - hoogstwaarschijnlijk - twee jaar BPL - ervaring. Zo zal hij zich ook op een hoger platform laten gelden, dus Vlaar moet m-e-e!
!
Of hij als basisspeler meegaat, ligt aan de ontwikkeling van de jonkies. Zij zullen zich moeten bewijzen en Vlaar is een houvast waar je altijd terug op kan vallen.
Edit: NL moet zich wel plaatsen d.m.v. play-offs
Vlaar bruno donk de vrij viergever douglas bruma zijn nu al beter dan heitinga mathijsen die 2 missen snelheid en ze tonen allebij geen lef veel ballen worden terug gespeeld als vdw lef durft te tonen en de voorzet durft te geven dan is het goede rechtsback met veel dreiging