Luc Castaignos heeft met de vuist op tafel geslagen. De aanvaller werd deze zomer aangetrokken als de vervanger voor Luuk de Jong, maar speelde in de laatste wedstrijden van Twente op de flank. Daar is Castaignos helemaal klaar mee: "Ik sta nog liever reserve en knok voor een plek in de basis als spits, dan dat ik nog weer aan de zijkant speel", spreekt hij duidelijke taal.
Meer nieuws
- Gepasseerde Bruma baalt als een stekker: 'Ik moet dit verwerken'
- Götze: 'Zege in de finale in mijn laatste wedstrijd zou geweldig zijn'
- Feyenoord staat sterk: 'Alleen kijken naar zeer grote transfersommen'
- In de wandelgangen (3/9): Wegen van Barcelona en Thiago scheiden
- Ferguson haalt uit: 'Sommige eigenaren kunnen je niet meer verrassen'
Clubnieuws
- ‘Ik wil in ieder geval niet weer verhuurd worden: het is verkopen of spelen’
- FC Twente neemt play-offzege mee uit Euroborg na fraai doelpunt
- FC Twente riskeert exodus: 'Er kan altijd iets moois voorbijkomen'
- 'Wij zijn aan onze stand verplicht om Europees voetbal te halen'
- Maaskant: 'Twente heeft maling aan de regels en doet of de neus bloedt'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Twente




In de wandelgangen
Zaterdag 18 meiDe kans dat Thiago Alcántara en Barcelona uit elkaar gaan wordt steeds groter. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Update: ‘Als Balotelli van het veld stapt, zal hij worden geschorst’ (36000+ pageviews)
-
Jong Oranje gaat met 12 A-internationals naar EK (35000+ pageviews)
-
Rel in Stoke-kleedkamer door afgehakt varkenshoofd in kluisje Jones (21000+ pageviews)
-
Atlético klopt Real na 14 jaar weer en pakt Copa del Rey (18000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Haha, wat een mentaliteit! Als ik Mclaren was zou ik hem naar het 2e sturen..
Juist voor 6 miljoen kopen en laten verrotten op de bank, kapitaal vernietiging. Jij snapt het...
Op zich heeft Castaignos wel gelijk. Hij is gehaald als spits en staat op links. Dat is hetzelfde als Torres op linksmid zetten.
Maar op dit moment kan het gewoon even niet anders, Twente heeft geen echt goede buitenspeler erachter en dan maar Castaignos op de buitens want die is in ieder geval nog iets bewegelijker dan Bulykin.
En vorige week nog doodleuk zeggen dat je speelt waar de trainer je nodig heeft, alles voor het team! Maar hier komt de ware Luc naar boven.. (;
Inderdaad een erg slechte mentaliteit.
Nou zoals je gezien hebt kan Tadic op links en bv dan Gyasi op rechts.
Ik vind dat ie daar wel een punt heeft.
Ik was het er ook niet echt mee eens maar ja ik ben de trainer niet.
zal je voor dat salaris gewoon niet gaan spelen waar de trainer je nodig denkt te hebben??.......wat denken die voetbal-miljonairs van tegenwoordig wel niet.........egootjes !!
Een spits kopen voor 6 miljoen en vervolgens als linker vleugelaanvaller laten fungeren waar hij totaal niet uit de verf komt,..... same shit... kapitaal vernietiging!....
Idd Dreetje888 ze moeten gewoon spelen waar ze geposteerd worden. Wat een onzin! Een postbode zegt toch ook niet tegen z'n baas; ik kan wel buiten in de sneeuw lopen maar ik wil binnen voorbereiden! Als ik buiten moet lopen dan doe ik dat niet meer!
Luc bij Feyenoord had je in de spits gestaan, ga nu lekker klagen, gooi een bommetje in de kleedkamer, goed voor de concurrentie! Je weet dat twente een koopclub is, je mag dan van Inter komen, maar in feite heb je nog niks bewezen, grote mond, gelijk of ongelijk, werken en punten verdienen, anders opzouten. Accepteren dat de trainer het in een andere spits ziet zitten en niet in jou, werken en voetballen, zo jong en al een grote mond, kijk uit dat je geen clubhopper wordt jongen! Gefeliciteerd fc twente...!
voor het eerst dat ik iemand in 1 zin verstandig en dom hoor lullen
nee, geen onderbouwing! trek maar een punt af.
Kansloze vergelijking dit... Omschrijf het dan als volgt:
Stel je wordt als postbode aangenomen om de post rond te gaan brengen maar op je eerste werkdag kom je erachter dat je eerst een maand op de crediteurenafdeling moet gaan werken omdat de persoon die daar normaal zit even ziek is.
Voor het salaris van meneer Castaignos zou ik nog 7 dagen in de week toiletten gaan poetsen! Gewoon in dienst van je team voetballen!
Hij moet gewoon spelen op de plek die de trainer voor hem in petto heeft. Nu al gaan lopen zeuren is het begin van het einde. Hij wordt toch rijkelijk beloond.schande dit soort gedrag door die snotapen.
Heeft niks met kapitaalvernietiging te maken. al betaal je 50 miljoen voor Castaignos, hij is geen trainer of grote eigenaar van de club dus hij heeft helemaal niks te zeggen over de opstelling! die vent mag blij zijn dat hij van de diepe put uit Italie verlost is!!!! ongelooflijk dat hij durft te zeggen dat hij in de spits moet spelen, hij speelde tot nu toe minder goed dan Bulykin. het zou me niks verbazen als Mcclaren hem even bij zich roept, want dit kan natuurlijk niet. met zulke uitspraken verpest je ook de sfeer in de groep die nu juist zo lekker gaat en dat moet je niet hebben.
die jongen moet gewoon spelen waar en zoals de trainer dat wilt, basta.
als je nou een robin van persie of een ibrahimovic was die in z´n eentje een wedstrijd beslist met 2/3 goals oke, maar wat heeft Castaignos nou al helemaal laten zien in de voetballerij laat staan bij Twente?
Ik ga je uitleggen wat kapitaalvernietiging is, goed opletten:
Kapitaal vernietiging bij spelers en team is wanneer je b.v een goed renderende spits opeens op de bank zet waardoor het team als geheel minder goed gaat presteren. De waarde van zowel het geheel (team) als die van de speler gaat omlaag en daarmee vernietig je dus kapitaal. Dit is nu niet het geval.
In dit geval gaat het om een spits die niet goed rendeert, hij verzwakt zelfs de effectiviteit van het team wanneer deze, al dan niet op de verkeerde plek, in het veld staat. De huidige spits rendeert beter op die positie dan Castaignos volgens de trainer, en daarom KAN het dus geen kapitaal vernietiging zijn.
capice?
geen enkel probleem.
Luc Castaignos op de bank en Cabral op links. Castaignos moet eerst eens zijn conditionele achterstand weg werken. Wat een vreemde "patat" instelling van dat joch.
Daar heb je er nu twee van let maar op , Cabral gaat de sfeer verzieken.
Castaignos moet is gewoon wat laten zien en dan zn grote mond open doen!
Dan moeten ze hem op de juiste plek zetten, waar hij het sterkst is
met de huidige blessure golf wat er momenteel gaande is in de selectie van FC Twente plus het feit dat de back-up spelers niet aan het niveau voldoen, kan Castaignos gewoon op de linker kant geposteerd worden.
19-jarig ventje dat met de vuist op tafel slaat... moet niet gekker worden. Je wordt gebruikt waar je nodig bent!!
Hoe kan je wat laten zien als je alleen het veld breed moeten houden voor oa Tadic, Chadli en Bulykin? Je mag niet naar binnenkomen, want dan loop je ze in de weg.
Schuif dan Schilder een linie door!
Helemaal terecht dat hij dit zegt, hij is gehaald om in de spits te spelen dan moet Mclaren niet eigenwijs gaan doen. Je zag dat dit zo niet werkte.
Twente heeft talentvolle feyenoorders gehaald dat absoluut. Echter zijn de heren Cabral en Castaignos nou niet bepaald het type modelprof, Twente gaat hier nog last van krijgen denk ik Ca$taigno$ is een egotripper.
Nou nou nou, dan mag hij eerst die minuten die hij in de spits krijgt, gaan presteren!
Terecht. Je wordt gehaald als spits, dan moeten ze je er ook opstellen. Niet om problemen met Bulykin te voorkomen dan maar Castaignos en Bulykin in een 4-3-3 proberen te proppen. Castaignos is de vervanger van De Jong en Bulykin een breekijzer/back-up.
Staat het in zijn contract dan dat hij spits moet spelen? Hij heeft geen poot om op te staan..
Vast niet in zijn contract, maar iedereen heeft gesprekken met de trainer om te horen wat ie met je van plan is. En zoals je wel kan merken is daar niet gezegd dat Castaignos als linksbuiten is gehaald...
Hij was zelfs door Munsterman als nieuwe spits bekend gemaakt en als directe vervanger van Luuk de Jong. Dus ja, het staat niet in zijn contract, maar hij is wel voor die positie gehaald.
Het is ook de enige positie die hij een beetje degelijk kan bezetten...
Tjonge jonge..
Jongens, waar hebben we het over? Die jongen heeft 2 wedstrijden 1 helft als linksbuiten gespeeld, omdat Chadli geblesseerd is. Daarna heeft ie ook gewoon in de spits gestaan. Hij moet gewoon ophouden te zeiken en voetballen, hij weet zelf ook wel dat ie straks in de spits staat.
Meneer moet even met beide benen op de grond worden gezet.
Het heeft niks met problemen met Bulykin te maken, het probleem is dat Chadli geblesseerd is. Ik vond het geniaal gevonden door Castaignos naar de flanken te sturen, maar hij heeft wel gelijkdat je dan in dienst van Tadic moet spelen, en het veld breed houden. Dat is niet zijn sterkste kwaliteit.
Bij een compleet fit Twente staat hij ook in de punt, maar ook bij twente geld dat ze ook problemen moeten oplossen met de middelen wie ze hebben. dan moet je je maar aanpassen aan de situatie. het is even niet anders.
19 jaar en al zo veel praatjes omdat hij 3 wedstrijden niet staat waar hij wil staan. Zo omstreden heeft die jongen zich nog niet gemaakt, Zet hem dan maar op de bank, en geef die Gyassi de kans, die jongen bracht nog een klein beetje spirit in de ploeg.
Ben het volledig met jou eens. Als je gehaald wordt als spits moet je hem ook daar neerzetten. Luc Castaingos is toch geen buitenspeler?? En dan hoor ik hierboven een aantal leden roepen dat is geen mentaliteit blablabla. Als jullie ergens zouden spelen waar je niet voor gehaald bent dan gaan jullie ook klagen.
Maar hij moet het op dit moment maar slikken en anders gooit hij maar iemand anders in de spits. Want de potentie heeft Castaingos.
Voor dat salaris wat die jongen heeft mag je ook wel verwachten dat hij in het teambelang denkt. We weten wel wat zijn beste positie is, en normaal staat hij daar ook, maar bij blessures mag je ook verwachten dat ook hij zich aanpast aan de situatie. Mcclaren wil ook gewoon dat de beste 11 spelen, en dan mag je verwachten dat je als speler consessies doet, en helemaal als 19 jarig broekie. zo onomstreden is hij nog niet.
ik ben een spits en heb op 8 wedstrijden na een heel jaar als linksback gespeeld, omdat de coach mij vertelde dat te doen, en ik ben niet gaan zeuren hoor, ik vind dat je als speler moet spelen op de plaats waar het team je het hardst nodig heeft, en als dat niet je favoriete positie is heb je je maar aan te passen.
En daarbij mag ik aannemen dat jij iets minder krijgt voor een wedstrijdje ballen dan Castaignos
@ibra.g.s.v.
Mijn coach vertelde me een keer dat ik me moest gaan concentreren op verdedigende middenvelder.. Ik moest lachen want ik dacht die is gekk. Maar ik wou ook spelen en zeker als amateur zijnde wil je je hobby gewoon beoefenen en niet op de bank zitten. Wij krijgen niet betaald zoals de profs. Maar alsnog na een half jaar had ik alle posties op het middenveld en voorin gehad en toen had ik zoietgs ik ben geen hoertje of sletje (sorry voor het taalgebruik). en toen heb ik hem ook gezegd die posite wil ik spelen en anders maar niet. En aangezien Castaingos zijn hele leven in de spits speelt vind ik het dus raar dat een of andere coach uit England hem op de flank zet. Hij zegt er gewoon van wat hij ervan vind en daar is niets mis mee of die er nu grof voor betaald krijgt of helemaal niet.
Dat is wat anders. Jij bent door het hele elftal gezet zoals je beschrijft. Het is natuurlijk niet zo dat Castaignos straks een keer linksback komt of wat dan ook. Hij blijft in een aanvallende rol waar hij zijn kwaliteiten nog het meest kan benutten. Hij weet dat dit is omdat anderen geblesseerd of afwezig zijn en dat het niet zijn vaste plek wordt. Hij zal zich er dus overheen moeten zetten en zich schikken in deze rol. Of hij er nou grof voor betaald wordt of niet. Hij denkt nu zeer egocentrisch en totaal niet in het teambelang en dat kan je hem kwalijk nemen
Volkomen logisch inderdaad. Ik begrijp die Mcclaren ook niet. Hij had één echte linksbuiten (tadic) en één echte rechtsbuiten (verhoek) en dan gaat ie Verhoek ruilen en Tadic op rechts zetten.... wat een flapdrol. Dus als Castaignos dan een keer als buitenspeler moet spelen, zet hem dan op rechts. Dan weet 'ie in ieder geval wat hem te doen staat: Rennen en die bal voorgeven.
Volkomen onlogisch bedoel je..
Verhoek heeft te weinig kwaliteiten voor Twente, dus het is onzin dat je daar mee aankomt. Tadic heeft niet echt een vaste positie, als je elke wedstrijd van Twente ziet, zie je dat ie overal opdoemt tijdens een aanval. Nu houd Castaignos het veld breed en speelt ie soms in dienst van Tadic. Daarnaast heeft ie nog maar 2x in helft als linksbuiten gespeeld, de rest gewoon in de spits.
Conclusie: Die jongen moet even wakker worden geschud en leren om in het teambelang te spelen.
Ben het met hem eens, gewoon Bulykin op de bank en hij centraal. Nu speelt hij ook niet goed en zo presteert hij ook veel minder, zonder van het geld!
Dit mannetje moet gewoon doen wat er van hem gevraagd wordt. Het teambelang gaat voorop en als je daarvoor naar de linker kant moet verhuizen, hoor je dat gewoon te doen. Ik sta er best van te kijken dat ie zo'n grote mond heeft, hij is nog zo jong en net pas bij de club en komt nu al met dit soort uitspraken. Ik ben benieuwd wat Mclaren hier aan gaat doenn..
Hahaha wat een waardeloze vent is dit zeg, huilhuil. Hij speelt 2x als linksbuiten en nu ging het vandaag niet zo denderend en dan gooit hij de handdoek al in de ring.
nu al zon grote bek? meneer doet alsof die 30 jaar is en 20 titels achter ze naam heeft staan.
berisping lijk me op ze plek
Zoveel negatieve stemmen maar je hebt groot gelijk. Hij heeft een veel te grote ego maar nog helemaal niks bereikt. Als professional heb je je naar de wensen van je trainer te schikken en daar krijg je ook naar betaald.
Sja hoe durven ze deze grote ster van Inter daar neer te zetten. Hij mag blij zijn dat Twente hem uberhaupt wilde, snotneus. Heeft 1 ok seizoen bij ons gespeeld.
In de spits bakt hij er ook niks van. Twente had gewoon voor een paar M meer Bony moeten halen. Zoveel geld voor een speler waar van je weet dat die er niet gelijk staat is echt teveel.
Bony moest het dubbele kosten, en dat ze je volgens mij al vaak genoeg aan het vestand proberen te peuteren. Daar mag je van mij wel is over op houden.
Ik heb nog steeds vertrouwen in de kwaliteiten van Castaignos, maar dit moet hij helemaal niet in de Media roepen. Het was veel verstandiger geweest om dit intern te houden. nu word hij door iedereen afgebrand, want hij legt nu wel heel veel druk op zijn eigen schouders. Maakt hij nu zijn woorden niet waar, dan heeft hij hier al gouw afgedaan.
Hij kan zich ook gewoon aanpassen aan de situatie. Normaal staat hij ook in de punt, maar ook bij twente geld dat ze moeten roeien met de riemen wie ze hebben. Chadli is geblesseerd, dan moet je wat. Dit jochie moet is leren denken in teambelang, en niet alleen voor eigen parochie spreken.
Een paar miljoen meer? Vitesse wou al meer dan 10 miljoen van een buitenlandse club hebben, dus die paar M meer slaat nergens op.
Castaignos is voor Twente een degelijke spits met genoeg potentie, maar dan moet je hem wel opstellen waar hij hoort te spelen.
Vitesse wilde van alles, maar uiteindelijk was er maar1 club geïnteresseerd en die wou alleen huren.
Voor 8 a 10 M was Bony voor Twente. Gemiste kans.
Huren met optie tot koop, vastgesteld rond de 10 miljoen. Ook voor alleen 10 miljoen had Vitesse het niet gedaan, die willen, volgens eerdere berichten tussen de 15 en 20 miljoen vangen voor Bony.
Bony is een goede spits, maar met Bulykin heb je een zelfde type spits, minder van kwaliteit, maar ook een stuk goedkoper. 8 tot 10 miljoen (als je hem er al voor hebt) zijn gewoon een hele hoop centjes, reken daar ook nog een salaris bij, dat moet je bij verkoop ook maar ergens terug verdienen. Het is dan gewoon verstandig dat je geen bony haalt, maar voor een ander type spits gaat.
Met Castaignos heeft twente ook gewoon een spits met veel potentie. alleen moet hij deze praatjes voor zich houden. Castaignos is veel beweeglijker, en met jongens als Tadic, Chadli, Gutierez en Fer heb je jongens wie een steekbal kunnen geven en hem dus heel goed kunnen bedienen. Bony is veel statischer, en moet het bebben van zijn fysiek. en vind ik dan minder bij Twente passen. Het is geen gemiste kans, er is nagedacht hoe we willen spelen, en daar hebben ze bij Twente na ingekocht, en daar past Bony gewoon niet bij.
Je zegt het zelf, hij heeft spelers om zich heen die hem kunnen bedienen, maar hij gaat niet scoren wanneer hij bij de linker cornervlag moet gaan staan. Dat is hier het probleem en daar geef ik hem groot gelijk in.
Hij is toch met een bepaald verwachtingspatroon binnengekomen en weet van zichzelf dat hij dat aan kan, maar dan moet hij opeens als een veredelde linksbuiten gaan spelen...
Ik ben het ook eigenlijk wel eens met wat hij zegt, maar met de blessure van Chadli moeten ook wij roeien met de riemen wie we hebben. Dat kan dan wezen dat je op een andere positie staat dan je eigenlijk wilt. In teambelang denken mag je ook eigenlijk wel verwachten voor het salaris wat hij beurt.
Ik kan me dan ook voorstellen dat hij het er niet mee eens bent. maar hou het binnenkamers en loop het niet in de media te gooien. Hiermee veroorzaakt hij een hoop ophef, Hij legt zich zelf nu een hoop druk op de schouders, en als hij faalt dan zijn we ook wel een keer klaar met hem, terwijl hij het intern houd, hij veel meer goodwill kweekt, en veel meer kansen kan krijgen.
Voor alleen al die positie heb je na Chadli nog Edwin Gyasi en Felipe Gutiérrez (beiden ook nog linksbenig) die daar uit de voeten kunnen. Dus als ik spits was en ik wordt opgesteld op een positie vanwaaruit ik als rechtsbenige speler alleen binnendoor kan, maar dit eigenlijk niet mag omdat ik dan Tadic voor de voeten loop, dan wordt ik ook boos.
Hij schijnt al na de eerste keer op links te hebben aangegeven dat hij niet rendeert op die positie, dat hij dus beter op de bank plaats kan nemen, omdat het team niets aan hem heeft. Dat is toen ook gebleken en ook de twee wedstrijden erna is gewoon gebleken dat hij niet op die positie moet spelen.
Ik hou wel van spelers die de trainer op zijn fouten wijzen. Dat soort spelers houden je trainer en ook de rest van de selectie op scherp. De fans zouden sowieso al niet boos kunnen worden op Castaignos, puur omdat hij recht heeft van spreken.
Er zijn ook andere alternatieven, daar ben ik het met je eens. En ik weet ook wel dat Links buiten niet zijn beste positie is. Maar hij heeft nog niks geen recht van spreken. Zo onomstreden is hij niet. Zo veel heeft hij ook nog niet laten zien in het Twente shirt. Als Mcclaren denkt dat hij met Castaignos op links en Bulykin in de punt het sterkste elftal op de been zet, dan moet hij zich maar aanpassen. Voor dat salaris vind ik zelfs dat ze hem als ballenjongen mogen gebruiken, als Mcclaren denkt dat Twente daar beter van word.
Die jongen moet even zijn ego opzij zetten, en gaan denken in het teambelang. Hij Weet ook dat Chadli geblesseerd is, en dat dat gat tijdelijk opgevuld moet worden, dan kan het wezen dat er geschoven word in het elftal. Dan mag je ook verwachten dat hij zich kan aanpassen aan de situatie, het is toch eigenlijk te gek dat spelers gaan zeggen waar ze voetballen, anders spelen ze niet, Daar betaald twente toch niet het riante salaris voor.
Gewoon je mond houden en spelen waar de trainer je neer zet.
Hij mag blij zijn dat hij voor twente mag spelen, niet ondankbaar uit de hoogte doen zelfs al is het onlogisch en vervelend voor hem om daar neergezet te worden, teambelang gaat boven het individueel belang.
Jij moet gewoon spelen waar de trainer jou, met je miljoenensalaris, posteert.
verkopen die man.. op de tribune, jong twente!!!
Niet echt een teamplayer, maar dat had ik ook niet verwacht van deze overhypte gast die denkt dat hij goed genoeg was voor Inter. Wees blij dat je mag spelen en offer je voor het team op.
Oke, Luc ga jij maar lekker de bank warm houden dan ik zou graag jou baantje aan de linkerkant bij Twente overnemen en een riant salaris verdienen, die bovengemiddeld is en waar je als 19 jarige in je handjes mag knijpen en dus even snel je grote bek dicht moet houden en gewoon speelt waar de trainer je opstelt.
Prima Luc. Duidelijke taal! Tadic - Bulykin - Cabral dan maar en Luc ff 2 weekjes op de tribune!
Hij bakte er in de spits anders helemaal niks van. Dit ligt niet aan Mcclaren of de opstelling, dit ligt puur aan Luc Castaignos.
Ongelooflijk, hij mag zich eerst gaan bewijzen voordat hij dingen gaat eisen.
Wat heeft Twente een hoop gedonder in huis gehaald met Luc, Deze jongen denkt dat hij een superster is terwijl hij nog niks gepresteerd heeft. Een redelijke spits had er minstens net zoveel gemaakt als hij in zijn seizoen bij Feyenoord. als je als jonkie bij een club komt moet je blij wezen met elke speelminuut die je krijgt en nu loopt hij te zeuren. Wat een triest figuur.
Haha, okee. De voetbalprof anno 2012: liever werkweigeraar dan wegcijferaar ^^
Bony komt echt niet naar Twente hoor.
Vitesse kan dit seizoen wel is gaan verassen.
als de zwakke plekken worden vervangen door aksentjevic en kakuta!
nou nou mensen.
Als jullie een baan aangeboden krijgen als commercieel directeur, en vervolgens folders moet gaan bezorgen, dan zouden jullie er toch ook wat van zeggen ?
Niet als ik mijn salaris behoud.
je mag er gerust wat van zeggen toch, het hoeft niet altijd maar ja en amen te zijn.
Je speelt in het belang van het team en doet dus wat er van je gevraagd wordt. Chadli is geblesseerd en dat is dit een van de oplossingen, dat moet hij begrijpen en anders maar op de tribune zitten. Hij speelt er niet alleen voor zichzelf maar voor Twente.
Op de eerste plaats hoor je dat soort dingen intern te houden.. Op de tweede plaats bepaalt de trainer de opstelling, niet de speler.. Op de derde plaats heeft hij vandaag 35-40 minuten gespeeld in de spits, ook zonder enig rendement... Geen handige uitspraak van Luc... Om n jouw vergelijk te blijven: als een commercieel directeur folders moet bezorgen om het bedrijf te redden, dan doet-ie dat gewoon...
als hij dat vind mag hij dat toch gewoon uiten ?
het is toch ook helemaal geen rel ofzo, je kan alles wel intern houden.
ik ben sterk van mening dat als je iets niet wilt dan doe je dat gewoon niet...
Jawel, dat mag hij best uiten, maar dan wel aan de trainer ipv aan de pers... "als je iets niet wil dan doe je het niet"?? Tsja, met zo'n instelling kom je er wel.........
Ik wil voor 1 milj ook wel folders rond brengen?
Ik snap waar je naartoe wilt, maar ik vind niet dat die vergelijking opgaat. Linksbuiten verhoud zich niet tot spits als directeur tot loopjongen. Hij is gewoon een belangrijke medewerker in een organisatie die hem tijdelijk op net een andere plek nodig heeft. Lijkt mij geen reden om drama te maken.
nee ok, ik maak een extreeme vergelijking.
maar als hij ontevrede is met die positie dan is het beter om dat te uiten, dan om het voor je te houden, en vervolgens zonder vertrouwen spelen, terwijl hij een pure spits is en zelfvertrouwen nodig heeft.
Kromme vergelijking. Hij staat nog steeds in het veld. Of moet hij soms gaan grasmaaien, koffie zetten of broodjes smeren voor zijn teamgenoten?
als hij gras zou moeten maaien, stond hij toch ook op het veld ?
Lol. Maar dan niet tijdens de wedstrijd.
Onvrede uiten oke, maar als je liever op de bank zit dan in het veld (op welke positie dan ook) dat gaat te ver.
Wat een omhooggevallen mannetje. Castaignos is nog altijd maar een jonkie en moet zich bewijzen in het team van Twente. Elke minuut die hij speelt is meegenomen, of dat nu als vleugelspits is of als ballenjongen.
Wat een stel droeftoeters bij elkaar hier zeg. Als je investeert in een jonge, talentvolle spits dan zet je hem als trainer ook gewoon in de spits. Als eerste spits of desnoods als tweede spits, maar linksbuiten is gewoon niet zijn positie. Logisch dat hij dat niet wil. Het is ook niet dat als jouw baas zegt dat je maar boven op het dak moet gaan zitten met je bureau, dat je het gewoon maar moet doen zonder iets te zeggen.
Veel trieste Feyenoorders met een wrok natuurlijk, zielig.
Hou niet van jonge spelertjes om eisen te stellen, wel heb ik nogal eens mijn twijfels over Mclaren, Zou gewoon Bulykin gebruiken om iets te forceren en niet in de basis. Op het moment dat Twente hem nodig heeft met hoge ballen staat hij al onder de douche.
Daarnaast speelt Brama nog steeds ipv Guiterezz,, iedere kenner zal daar zijn twijffels over hebben, wat een geweldige speler is die jonge Chileen.
Ik snap best dat je niet tevreden bent met je plek, maar om dan gelijk te zeggen, liever op de bank en in de basis spelen.... Hoe ga je dat doen als je op de bank zit... Dan speel je namelijk niet voor je team, maar voor jezelf. Zulke 'teamspelers' moet je zo snel mogelijk lozen!
natuurlijk belachelijk en dat zal hem door de trainer ook worden uitgelegd. Zal snel op z'n plek gezet worden.
Wat een mannetje zeg! We hebben het ook allemaal aan ons zelf te wijten dat dit soort spelers die amper iets gepresteerd hebben zo'n praatjes hebben. We maken ze gewoon veel groter dan ze in werkelijkheid zijn.
Wow
Bij feyenoord was het altijd een vrij verlegen ventje .. Ik snap wel dat hij in de spits wil, maar normaal gesproken pak je dat toch anders aan ..
Viel wel mee, ik heb een keer kinderen hem om zijn handtekening zien vragen, maar hij liep er snel langs. dit heeft hij altijd al in zich gehad deze arrogantie
Castaignos is gewoon een pure centrumspits/goaltjesdief, bullshit om die op de vleugel te zetten, daar kan hij nooit gevaarlijk worden, want echt een actie heeft ie niet natuurlijk.
In zijn tijd bij Feyenoord kende ik Luc als een nette jongen, ik vind dit niet professioneel. Jaartje Inter is niet goed geweest voor zijn karakter.
Nou Cabral straks op die positie en castagnos maar voor zijn plekje laten vechten.
Haha net droog achter zijn oren en dan : Ik moet speeltijd krijgen in de spits....
Zwaar overschatte puber die nog niet bijster veel gepresteerd heeft in zijn cariere.
FF door mclaren op zijn nummer zetten en een paar weken tribune klant van maken zou ik zeggen.
Net zolang totdat super luc in alle nedrigheid vraagt om weer deel uit te mogen maken van de selectie.
Als je Castaignos op de vleugel zet speel je (bijna) met 10 man. Die jongen moet gewoon in de spits!
Ach, was hij maar niet zo vroeg naar Inter gegaan...
Wat denkt deze Luc Castaignos eigenlijk wel? Hij is een jong ventje die juist veel moet spelen. Is dat in de spits of net daarnaast, wees blij dat je speelt en ga jezelf verbeteren om een nog betere voetballer te worden. Wat een snotneus!
Misschien wil Twente deze jongen ook wel ruilen met bv Cisse ;
We moeten natuurlijk wel allemaal luisteren naar de grote Luc Castaignos die 300 doelpunten bij inter heeft gemaakt en 5 keer de CL heeft gewonnen...
manmanman wat een arrogantie, wees blij dat je uberhaupt mag spelen, snotneus.
Lekkere mentaliteit, sjezus. In plaats van dat je gewoon je mond houd en je best doet.
Hij heeft gelijk en hij zegt het tenminste.
Hij is een spits en moet hij daar spelen.
Als de coach hem ergens anders zet en als hij dan slecht speelt, is dat de fout van de trainer.
Je gaat ook geen verdediger in de aanval zetten.
Ja want een verdediger aan de andere kant van het veld zetten is ook echt totaal hetzelfde als iemand een paar meter naar links verschuiven.
Hij is inderdaad een spits maar zou eerder vereerd dan beledigd moeten zijn als de trainer denkt dat hij ook op links van waarde kan zijn voor het team.
Spelers hebben al volledige macht als het aankomt op salarisonderhandelingen, als je ook op het veld je zin wilt doordrammen kun je beter een club zoeken waar ze geen trainers hebben.
Voor sommige spelers kan dat enorm schelen ja.
Wat heb je aan Dost of Huntelaar op links, niet zoveel he.
Die twee zijn inderdaad enkel centrumspitsen, en een drama op de vleugels.
Alleen denk ik dat velen in Castagnois meer zien dan alleen een statische centrumspits, hij is niet de langzaamste en ook bij Feyenoord had hij een vrij brede invulling van de spitspositie waardoor hij ook vaak op en vanaf de zijkanten kwam. Daarom is het ook een beetje vreemd dat hij het er zo moeilijk mee heeft, maar wellicht heeft dat te maken dat hij uit Milaan komt en nu het mannetje is.
Ik ben castaignos ik heb bij inter milan mee mogen trainen en ik heb met wesley sneijder mogen douchen en af en toe mocht ik eens in het veld lopen in het guiseppe meazza stadion en ook mocht ik van mn moeder soms iets later opblijven dan 11 uur om voetbal te kijken, Ga lekker fietsen 2e rangs spelertje en ga als het je niet bevalt handballen of zo want voetballen in de top is teveel voor jou als verwend ventje.
ik zou als ik mclaren was een keer met bulikyn op links en castaignos in de spits beginnen. bulikyn kan met zijn snelheid en techniek voor veel dreiging zorgen daar en castaignos kan niet niet meer zeuren om zijn positie en zal dan echt moeten gaan presteren met zijn praatjes
Bulykin, snelheid en techniek in een zin? Bulykin is een pure goalgetter, niets meer, niets minder...
Prachtige gozer die Castaignos, die komt natuurlijk van Inter en dacht dat hij als grote man binnen kwam.
Nu speelt hij heel kort aan de linkerflank en in plaats van zich weer te bewijzen in Nederland gaat hij lopen huilen dat hij in de spits wil.
Toen hij bij Feyenoord veel scoorde dacht ik die heeft wel potentie maar die kunnen we dus al afvinken.
Kennelijk denkt hij dat, omdat hij van Inter komt, hij het recht heeft om iets op te eisen. Niet dus. Deze jongen heeft een seizoen bij Feyenoord verrast omdat hij nog jong was, zijn spel en rendement waren goed voor een jongen van zijn leeftijd maar dat betekent niet dat het voldoende was om mee te kunnen op topniveau. Geen enkele spits word aan de zijkant gezet omdat hij het in het centrum zo geweldig doet. Als Mcclaren hem op de flank zet heeft hij dat maar te accepteren, praatjes mag je hebben als je er 25 hebt ingelegd a la Luuk de Jong.
Overigens heeft Bulyking amper snelheid en techniek, gewoon een logge afmaker die met inzet en kracht ver komt dus hem op de zijkant zetten zou een ramp zijn.
hij heeft gelijk en bulykin op zijn plaats ? haha dat kan toch niet wat is buly slecht zeg.
Hij heeft gelijk? Hij moet doen wat de trainer van hem vraagt! Die is de baas. Hij zelf niet! Verdiend miljoenen met tegen een bal trappen en dan nog zeiken!
Wat is dit voor een mentaliteit zeg. Je moet gewoon bikkelen voor het team, of je nou in de spits staat of linksback. Natuurlijk mag je een voorkeur uitspreken, maar je zegt toch niet tegen de trainer dat dit de laatste keer is dat je linksbuiten speelt. Vooral niet als het een kleuter is als Castaignos. Hij heeft helemaal niks bereikt, maar toch denkt meneer dat hij dingen kan eisen. Bij zulk gedrag zou je hem gelijk in het tweede moeten zetten voor een week of twee.
Helemaal mee eens maar ik denk dat meneer castgnos zich daar te groot voor voelt immers heeft hij wel het trainingscomplex van inter van binnen gezien , dat kan niet iedereen zeggen.
Even geduld Luc.. Als Chadli straks weer terug is mag je van de flank af en kan je weer op de bank plaatsnemen.
Hoe oud ben je ook al weer Luc? Wat heb je tot nu toe gepresteerd dat je al eisen kan gaan stellen?
Wat kan ik hier slecht tegen als Feyenoorder. Bij ons had hij onvoorwaardelijk iedere wedstrijd in de spits gestaan. Dan moet hij niet klagen als hij kiest voor wat meer geld.
Hij wilde zelf graag terugkeren maar Inter wilde hem liever verkopen dus het was geen keuze voor het geld want hij had geen keuze.
Wel begrijpelijk dat als je word gehaald je de belofte krijgt dat je als spits gaat spelen en je later als linksbuiten mag opdraven , is ook een plek waar hij niet functioneert , voor links hebben ze met Tadic toch een zeer goeie optie en op 10 speelt nu Fer en kan je op rechts Guiterrez zetten en Castaignos in de spits.
Als je dan problemen krijgt met Bulykin dan heb je of 2 spitsen de belofte gedaan dat ze zouden spelen of je moet er voor zorgen dat Bulykin zich net zo schikt als bij Ajax.
Het slaat toch ook gewoon nergens op? Hij is toch gewoon spits? Als die flapdrol gewoon Tadic op links zet (waar hij bij Groningen floreerde) en Verhoek niet had geruild en op rechts had gezet, dan had je twee goed bezette flanken en een afmaker in het midden.
Maarja...tadic moet blijkbaar weer ergens anders spelen. Ik begrijp dat niet hoor. Bijna alle assists die Tadic gegeven heeft bij Groningen, kwamen van de linkerkant.
Enfin.. zo lang Chadli er niet bij is, moet Mcclaren gewoon Tadic op links zetten en Cabral op rechts. Lijkt me het meest logische. Dan heb je alle drie spelers op de positie waar ze gewend zijn te spelen.
Waarom wil een bondscoach altijd dat spelers op hun echte posities spelen, terwijl coaches juist altijd de spelers op een andere positie neerzetten? Ik begrijp er geen reet van.
Ik vind het een belachelijke reactie van Castaignos, weet je hoeveel spelers wel niet op zijn plek willen spelen bij Twente en dan komt hij met deze uitspraken. Was veel verstandiger voor hem geweest om dit binnenskamers te houden. Guiterrez gaat met alle plezier spelen op zijn plek als hij dan liever reserve wil zijn. Ook al heeft hij 6 miljoen gekost, de trainer is de baas en hij bepaald de opstelling niet de spelers. Als ik Mcclaren was gewoon op de bank zetten tot hij denk dat hij goed genoeg is voor de spitspositie. Het is toch niet de bedoeling bij Twente dat de spelers bepalen hoe de opstelling eruit ziet dat doet de trainer.
Dus hij zal even bepalen dat dit de laatste keer is dat ie daar speelde. Man wie betaald zn salaris??? Bek houden en werken voor je geld!
Lol hij is geen slaaf hoor. Net of dit wat met geld te maken heeft.
Hij bepaald niet waar hij gaat spelen! De trainer gepaald dat. Hij is werknemer. Hij krijgt betaald om zn werk te doen....als je dat niet snapt.....laat dan maar.
Nou en dan nog. Als jij bijv als boekhouder word aangenomen en je baas zegt dat je voortaan koffiejuf word dan zeg je toch ook dikke vinger?
Kijk dat je het beter voor je kan houden en niet zomaar de media in moet slingeren dat lijkt me ook het verstandigste. Maar die gast heeft waarschijnlijk een toezegging gekregen dat hij bij Twente in de spits mocht spelen. Hij verruilt toch Internazionale daarvoor.
Als je voor de spits positie gehaald en je komt op de vleugels staan mag je van mij zeggen dat je dat totaal niet wilt. Het is je eigen leven en carriere. Het is aan de trainer om te zeggen van oke of krijg de klere maar. Het is zijn carriere. Of t slim is om te zeggen is een 2e.
Met alle respect, maar in de tweede helft bakte hij er met Tadic en Gyasi ook niks van. Ik ben het met hem eens dat hij in eerste instantie moet knokken voor de spitsplek, maar hij lijkt mij nu net degene die geen kapsones moet krijgen. Balcontrole was 0,0 vandaag (en ook al in eerdere wedstrijden). Die jongen moet eens geduldig zijn.
Gyasi speelde juist zeer goed. Ik weet niet met wie jij in de war bent.
Ik denk dat hij bedoeld dat Castaignos ook met Gyasi en Tadic op de flanken er niks van bakte.
Yep , je hebt gelijk Fctback. Goeie van je. Gyasi mag namelijk van mij wel eens vaker invallen.
Inderdaad Fctback, dank voor je aanvulling, het was misschien niet duidelijk, maar ik bedoelde dat Castaignos er niets van bakte.
Ach, volgende week staat Cabral op rechts en Castaignos in de punt. Hij moet niet meteen op zijn achterste poten gaan staan.
Wijze woorden.
Maar niet heus..
Speel voor je team, al moet je op de kop lopen... Doen gewoon.
Wat zegt hij nou verkeerd dan, hij wil gewoon liever voor de volle 100 % zich richten op die spitspositie. Niks mis mee en een goede instelling. Mcclaren maakt zich gewoon belachelijk om met zo'n opstelling te beginnen tegen Vvv. Janssen en Brama tegen Vvv, ongelovelijk. Gigantische scheitluis
Wat hij verkeerd zegt? Volgens mij is voetbal nog altijd een teamsport. Dus moet je je schikken naar de rol die je krijgt. Of anders moet je bewijzen dat de trainer ongelijk heeft.
Maar zet de trainer je er in, dan moet je je stinkende best doen om je taken zo goed mogelijk uit te voeren, ten koste van alles...
Daarnaast moet je het een eer vinden om te mogen voetballen voor je club, waar dan ook!
Dat je je voor honderd procent wilt richten op de spitspositie is niet erg, dat kan je gerust aangeven, ook aan de pers. Maar je moet niet gaan zeggen dat je anders nog liever op de bank zit. Dat is echt een hele foute uitspraak!
Het verbaasd met dit, uit de mond van luc..
Ga eerst eens proberen wat te presteren ipv praatjes rondstrooien. Je hebt in je loopbaan nog niets gepresteerd.
Ach hij zegt dit net na de wedstrijd
Zit wat frustratie bij
Als je dat interview gewoon helemaal leest zie je ook dat hij zelf zegt dat ie niet in de wedstrijd zat
Het moet nog wel beter worden met Luc .. tot nu toe laat ie te weinig zien maar hij zal wel de tijd krijgen om te wennen
Word misschien toch een probleem voor Twente 2 nieuwe spitsen die pas je niet zomaar even in het is nog zeker niet allemaal op elkaar ingespeeld
Luc moet natuurlijk wel gewoon in de spits ... straks met Chadli, Gyasi en Cabral is het probleem opgelost ...hoewel er misschien nog wel een buitenspeler bij moet komen in de winter
Luc moet niet zeuren. Hij was een trots Feyenoorder, maar moest naar Inter... om wat voor reden dan ook (geld wss). Nu staat hij in de basis (nadat hij bij het grote Inter onder contract heeft gestaan) en meneertje denk ineens alles maar te kunnen zeggen... pfff grow up en train met de A1!
Volgens mij moet die ook nog gewoon wedstrijd ritme opdoen ? Hij speelt nu gewoon hele wedstrijden en dan als chadli terug is of cabral op links gaat spelen kan hij gewoon in de spits. Hij kan ook gewoon het beste er van maken ipv zeuren heb echt een hekel aan deze spelers hoe oud is die ? 19 20 ? Aub mag al blij zijn dat die zon salaris heeft en dan zeuren dat die linksbuiten speelt evht waar
Laten we eerlijk zijn, als centrumspits heeft hij ook nog helemaal niks bewezen. 10 wedstrijden bij Feyenoord in de basis met matig succes en helemaal niks in Italië. En dan nu al zeuren. Die gast heeft het wel erg hoog in zijn bol.
Luc wil kennelijk binnen de kortste keren uitgekotst worden door de Twentesupporters. Tenminste dat lijkt me als je dit soort uitspraken te doen. Kort en goed, hij heeft gewoon te spelen waar de trainer hem neerzet als de situatie daarom vraagt. De nieuwelingen mochten nog niet meedoen, Chadli geblesseerd dus dan houdt het even op. Maar toen ik Mirko Born zag invallen dacht ik al wel dat ene Castaignos ook zomaar op de bank kan belanden en heb ik het gevoel dat Twente dat geld beter in de zak had kunnen houden. Dus Luc, wees eerst maar eens een wedstrijd of 10 waardevol voor je ploeg en kom dan nog eens terug.
Als de mensen nou eens eerst het volledige interview van twentesport lezen... dan kun je zien dat dit een opgeblazen bericht is... Laat deze man maar knokken voor de spitspositie! hij komt er wel :-)
Ik vind dat hij gelijk heeft, je kunt makkelijk met hem in de spits spelen en Gutierrez eventueel op links. Pure zonde dat hij op de bank begint - Gutierrez -. Vond hem vandaag weer in het 2e helft wat extra's brengen en vindt dat die zsm een basisplek moet krijgen. Mocht chadli terug zijn en Braafheid goed op linksback zijn, zou ik Brama op de bank laten en met schilder als controleur spelen. Guiterrez op 10 en fer als pendeldienst.
Wat zijn dit voor praktijken. Je baas betaald jou salaris dus je doet waar hij je neerzet. Ik werk in de gezondheidszorg. Moet ik soms ook dingen doen die ik niet wil. Maar ik de het wel. Ik kan dan ook niet zeggen ik ga in de zusterpost zitten. Echt verwend kinder gedrag. Zeer hard aanpakken dit gedrag. Anders nemen deze snotneuzen een loopje met je. Deze gasten hebben nog geen diploma gehaald op school. Weten geen eens wat 1+1 is. Ba ba ba. Luc schaam je diep!
Ik snap het probleem waar Castaignos nu even mee zit, maar hij weet ook dat hij daar niet had gestaan als Chadli niet geblesseerd was geraakt. Vind dit een beetje egoïstische uitlating van Luc eigenlijk. Hij moet denken aan het teambelang en vooral wanneer er blessures optreden.
Dan ga je toch lekker reserve, hij moet blij wezen dat chadli geblesseerd is en mag spelen, ongelovelijk hoe hij reageerd.
Castaignos moet niet zeiken. Ook al zet Mc laren hem in de goal.hij moet gewoon z n stinkende best doen voor het vele geld dat hij opstrijkt bij Twente en voor de rest z n mond dicht houden.en als hij commentaar heeft moet hij dat met mc Laren intern bespreken en dit niet in de media rondstrooien.ik geloof niet dat deze praktijken in Enschede gewaardeerd worden
Wat een sterallures...schandalige opmerking. miljoenen jongens zouden blij zijn met elke plek waar ze zouden mogen spelen. Meneer eist (op basis van wat??) dat hij in de spits komt. Dit zal het imago van hem geen goed doen.
Wat een knuppel die jongen, nu is straks over 2 weken (geen voetbal ivm interland) Chadli terug, Cabral en Gyasi zijn er, gaat hij dat zeggen.
Verwacht nu bulykin in de basis de komende 2 wedstrijden en Castaignos op de bank als invaller, even rechtzetten als trainer...
Dom dom