Verrassend RKC brengt selectie verder op peil met 'snelle, fysiek sterke spits'
RKC Waalwijk heeft zich enkele dagen voor het sluiten van de transfermarkt opnieuw versterkt. De verrassende nummer vier van de rangschikking maakt dinsdagochtend melding van de komst van Mart Lieder. De 22-jarige aanvaller uit Purmerend komt over van Vitesse, waar hij weinig uitzicht had op een plaats bij de eerste elf.
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): AS Monaco betaalt 100 miljoen voor Barça-trio
- ‘Opgewonden’ Wernbloom: ‘Dat boeit me niets, ik wil nu gewoon zuipen’
- Roberto Carlos gaat op eigen benen staan in Turkse Süper Lig
- Newcastle-baas geeft personeel 1 miljoen bij zege op Arsenal
- ‘Straks ben ik niet meer de Liverpool-speler, maar de papa van James’
Clubnieuws
- Ontevreden RKC Waalwijk geeft Sneijder transfervrije status
- Update: RKC denkt naast Joachim ook aan Platje als nieuwe spits
- Update: Transfervrij vertrek Waterman bij PSV zo goed als zeker
- RKC Waalwijk verslaat NEC en zet kroon op werk met tweede uitzege
- Koeman overweegt gebruik te maken van ‘buitenlandclausule’ in contract
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
RKC Waalwijk

In de wandelgangen
Zaterdag 18 meiBarcelona gaat hard zijn best doen om ervoor te zorgen dat het straks weer de beste selectie in heel Europa in huis heeft. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Klopp blikt terug: 'De Boer en ik hebben daar een 'klasse avond' gehad' (26000+ pageviews)
-
Verbeek geeft Maher advies niet naar Ajax of PSV te vertrekken (25000+ pageviews)
-
'Hij is de verschrikkelijkste persoon die ik ooit ben tegengekomen' (25000+ pageviews)
-
'Ik blijf me bij Ajax het liefst richten op de linksbackpositie' (22000+ pageviews)
-
Toivonen weigert bij te tekenen en stevent af op conflict (22000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...














Mart, welkom bij ons mooie clubje.
Ik schat Rkc rond een een plaats 10/13.
Hoger, ik denk zelfs dat RKC dit jaar een stabiele subtopper is. Qua resultaten.
Want de eerste 3 wedstrijden zeggen alles voor de rest van het lopende seizoen?
Nee die zeggen niet alles, maar ik verwacht RKC ook wel in het linkerrijtje, dus ook hoger dan de 10de plaats.. Ik denk persoonlijk dat ze heel dicht bij jouw club zullen eindigen... Maar goed, dat baseer ik waarop? Juist ja, de eerste 3 wedstrijden...
Nee. Maar het spel en de resultaten zijn al stabiel 1 1/2 jaar goed
De eerste drie niet nee, maar ook jij hebt gezien dat ze de lijn van vorig seizoen door aan het zetten zijn. Dus 37 wedstrijden vrij stabiel en goed presteren zegt er wel wat over. Het zal me niet verbazen als RKC dit jaar een directe concurrent van Heerenveen is of er zelfs een aantal plaatsen boven eindigt.
Nee hoor, plaats 5 tm 8 moet zeker kunnen.
Hopelijk kan hij wat doelpunten meepikken en een grote bijdrage leveren aan Rkc. Leuk dat zo'n club het goed doet in de eredivisie. Hopelijk komt er geen terugval.
goed bezig in Waalwijk! ze gaan dit seizoen iedereen daar weer verrassen
Zou leuk zijn voor de competitie. Eerlijk gezegd had ik dit al niet verwacht en dacht ik dat koeman in een zinkend schip was gestapt na het vertrek van zoveel bepalende spelers. ( een soort iets als hij bij Utrecht meemaakte)
Ik dacht eerlijk gezegd eerder dat Koeman zelf de boel zou laten zinken. Zijn vertrek bij Utrecht was echt ongekend, en hij had al geen supersterke reputatie. Maar voorlopig gaat het goed, en ik hoop dat het zo blijft. RKC is, niet voor het eerst, een mooi voorbeeld voor een aantal subtoppers die met veel meer geld veel slechter presteren.
Hebben/krijgen wel een leuk team, die blijven er dit jaar ook wel in. Denk dat ze rond plaats 12 - 14 zullen gaan spelen/eindigen.
Goede aankoop.. rond de 10 doelpunten moet hij kunnen maken
RKC doet nooit uitspraken over transfergelden,
edit: was als reactie op vdvaart1
Wordt hij trouwens gehuurd of is hij gekocht? Zo ja voor hoeveel, iemand die dat weet?
Gekocht! Voor twee seizoenen, met een optie voor nog een jaar..
RKC heeft dankzij vorig seizoen een goede naam opgebouwd en hopelijk kunnen ze de prestaties ook doorzetten. Hopen dat ze niet terugvallen zoals een club als Ado.
Had niet verwacht dat RKC het zo goed zou doen maar ze flikken het gewoon weer!
Enorm knap, zeker met zoveel wijzigingen.
Terug naar de tijden van Ricky Hoogendorp en Maarten Martens?
Zoals het er tot nu toe uitziet heeft RKC zich gesetteled in de eredivisie.
Misschien dat deze Lieder nog een extra aanvallende impuls kan geven, alhoewel ze met die Chevalier wel een goede aanvaller hebben.
Anyway grats aan RKC en hun supporters.
RKC is uitstekend bezig. Vorig jaar terug in de Eredivisie en lieten toen al zien dat ze niet meer weg wilde.
Dacht even dat met het vertrek van Ruud Brood en wat sterkhouders van het vorige seizoen het lastig zou worden maar RKC bewijst gewoon dat ze heel verstandig en voor hun doen kwaliteit in kopen.
Las eerder al goede verhalen over Mart Lieder. Hop dat dit een goeie versterking zal zijn en RKC helpt om in de middenmoot te blijven.
RKC kan verrassen zolang clubs als Groningen, Heerenveen, Utrecht en Roda blijven teleurstellen. Er moet tenslotte toch iemand op plek 6-10 staan.
Als je ziet dat Heerenveen al uit heeft gespeeld tegen zowel az als feyenoord en groningen al gespeeld heeft tegen psv en twente, kan je nog niet echt over een teleurstelling spreken lijkt mij. (zeker niet omdat heerenveen beide wedstrijden een punt heeft gepakt).
1 slecht resultaat (tegen nec en willem II) is nog geen teleurstelling
Onzin, RKC is op het moment gewoon beter dan de clubs die jij opnoemt.
Denk niet dat hij veel aan spelen toe zal komen, had hij beter in Arnhem kunnen blijven, lijkt mij dat zijn salaris daar aanzienlijk hoger is. Hoop voor hem dat hij wel aan spelen toe komt. Off: valt mij op dat in de buitenlandse pers nog behoorlijk veel aandacht aan de eredivisie wordt besteed, is onze competitie dan toch niet zo onbetekenend als menigeen denkt?
Ik denk dat hij hier misschien wel meer gaat verdienen nu. Hij had bij Vitesse waarschijnlijk een jeugdcontract. Bij RKC wordt hij volwaardig selectielid.
De eredivisie staat gewoon nog hoog aangeschreven in veel andere landen inderdaad. In veel landen zit de eredivisie ook in paketten van Canal+ of Sky (is onder andere in de Noordse landen zo)., samen met de PL, BL, L1, SA en La Liga. En verder zitten daar dan geen buitenlandse competities bij, als je daar dus op af gaat schalen ze de Eredivisie als 6e competitie in.
Bij Vitesse had hij een 'normaal' contract. Wel was hij een van de minst verdienende spelers bij ons, maar dat lijkt me gezien zijn status indertijd (komend van de amateurs) ook logisch. RKC is denk ik meer een club op zijn niveau dan Vitesse. Nu maar hopen dat hij niet tegen ons gaat scoren...
Heerlijk om te zien dat RKC zich heeft gevestigd in de eredivisie. Toch een club die het met weinig moet doen. Maar wat ze ermee doen is toch wel bewonderingswaardig.
Natuurlijk ook chapeau voor de trainer die het team toch mooi voor mekaar heeft.
Vergeet meneer Mandemakers niet die regelmatig zijn knip trekt wanneer de club omhoog zit.
Door de heer Mandemakers bestaat de club nog!
Knappe selectie dit jaar, Chevalier zal op korte termijn een stapje hoger op gaan en wellicht kan Leider dan zijn plek innemen.
Mandemakers heeft de club 3 jaar terug inderdaad gerede van een ondergang, maar dit wel op basis van een lening en niet op basis van giften
bij transfers kan men ook maar een beperkt persentage her inversteren omdat deze lening( 3miljoen) terug betaald wordt. zoals afgesproken. overgens is er sinds die 'knip' sinds 2007ook niet meer geopend. en heeft hij aangegeven dit ook niet meer te gaan doen.
Ken Mart Lieder van zijn tijd bij Vpv Purmersteijn. Op amateur niveau deed hij het echt heel goed, bij Vitesse inderdaad nog niks van hem gezien. Hopelijk bij Waalwijk wat meer speeltijd.
Ben benieuwd wat Mart gaat laten zien bij Rkc. Bij Vitesse geen echte kans gehad (met dank aan de 6 spitsen voor hem)
Succes Mart!
Snapte niet waarom Vitesse hem haalde vorig seizoen, als ze Bony, Reis, Havenaar en Pedersen al hebben. Bij RKC krijgt hij in ieder geval een grotere kans om te spelen. Ben benieuwd of het wat is, bij Vitesse te weinig van gezien om over hem te oordelen maar de scouting van RKC is wel goed dus ik heb er vertrouwen in dat het een goede speler is voor Rkc.
Geanticipeerd op een, op dat moment, waarschijnlijk vertrek van Bony en een zeer onzekere fysieke situatie rondom Reis. Vermoed ik althans.
Imad Najah is ook naar RKC Waalwijk gegaan, zo te zien is VZ er niet van op de hoogte..
Is al in een eerder artikel gemeld, volgens mij zijn ze in dit geval dus aardig op de hoogte
Link: http://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=171043
On: Kan moeilijk oordelen over die Lieder, heb hem (volgens mij) nog niet zien spelen. Vind RKC wel een leuke club zie ze best nog onderaan het linker rijtje eindigen
Dan kunnen ze hem nu toch ook vermelden? Ik weet dat ie in een eerder artikel werd vermeld maar dan hadden ze hem vandaag er ook bij moeten vermelden..
Zo nu hebben we genoeg spitsen met chevalier, barroilhet, lieder en janssen. Overigens is boukhari ook op proef en wordt evt op amateurbasis vastgelegd.
RKC heeft de laatste tijd echt een fantastische scoutingsapparaat, ben benieuwd hoever ze dit haar gaan komen.
En misschien komt daar boukhari ook nog bij want die is op proef! Ben benieuwd wat hij gaat brengen!
Rkc; van het lelijk eendje in een paar jaar tijd gegroeid tot een stabiele eredivisionist!! Mooi om te zien dat ze in Waalwijk de zaakjes aardig goed op de rails hebben!! Leuk, fris voetbal spelend...
Succes Mart, bij Vitesse te licht bevonden maar dat was te verwachten. Toch mooi dat hij zo vanuit de amateurs dit allemaal mee mag maken. Ik denk dat het voor hem al mooi is dat hij ED kan spelen (ivm interesse Volendam vorig jaar).
Ik vind dat RKC goed bezig is. Als ze lekker zo door blijven bouwen en geen gekke dingen gaan doen zullen ze prima in de ED kunnen functioneren.
Als Zoet weg is bij RKC dan is RKC gewoon een degradatie kanditaat. Hij keept echt zo goed!!
Slaat echt nergens op? Zoet heeft zelfs tegen ADO slecht stan keepen en wss misschien wel de slechtste van het veld. Hebben achter zoet nog 2 hele goeie keepers klaar staan.
RKC is goed bezig hoor. De Graafschap had hier een voorbeeld aan moeten nemen.
Promoveren naar de Eredivisie, binnenkomen als lelijk eendje en gewoon een dikke neus naar iedereen maken en gewoon goed presteren met degelijke spelers, geen rare nationaliteiten, geen rare bedragen.
Ik denk dat RKC het wederom goed gaat doen dit jaar. Met Rodney Sneijder heb je een goede, hard werkende middenvelder, Chevalier is een goede spits voor dit niveau, mits hij zich blijft gedragen. Bovendien zijn Jüngschläger en Jozefzoon ook prima versterkingen.
Prima speler voor Rkc. Ik ben overigens stikjaloers op Rkc, ze weten met middelmatige spelers er gewoon het allerbeste uit te halen en fungeren echt als een hect team dat voor elkaar door het vuur wil gaan. Dat mis ik bij mijn eigen clubje nog wel eens...
Ik denk dat hij wel een aardige aankoop is voor RKC maarja bijna elke speler wordt beter bij RKC zoals we vorig jaar en ook dit jaar weer zien
de kracht van RKC is de verdediging, ik vind van Peppen en Martina uitstekende spelers.
het centrum met drost en Ramos staat als een huis. en daar voor staat stofzuiger Duits.
RKC is het ultieme voorbeeld voor een club die promoveert naar de Eredivisie. Slimme aankopen doen. Een stabiel beleid binnen de club en niet ten minste leuk voetbal blijven spelen.
Ben benieuwd wat Lieder kan toevoegen aan Rkc.
Netjes van Lieder , komen uit dezelfde stad , heb hem zien spelen bij Purmersteijn , was leuk dat hij naar Vitesse ging maar hij schoot daar niks mee op , bij RKC gaat hij minuten maken , en hoop veel goals wens hem alle succes toe !