Juventus had het bod van zestig miljoen euro moeten accepteren
Juventus wees bod van zestig miljoen euro af








Poll
Meer nieuws
- Van Rhijn: ‘Leerdam nauwelijks gespeeld, maar ook hij wil Pot overtuigen’
- Vilhena zorgt voor debat: 'Als er één sterk is voor zijn leeftijd, is hij het'
- In de wandelgangen (3/9): Arsenal bereidt hoogste bod aller tijden voor
- Robben: ‘Heel eerlijk: ik zit hier niet op te wachten’
- ‘Feyenoord houdt Turks defensief talent nauwlettend in de gaten’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Woensdag 22 meiGonzalo Higuaín kan nu al een record op zijn naam schrijven bij Arsenal. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (43000+ pageviews)
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (30000+ pageviews)
-
Beckenbauer hoopt op Robben: 'Qua drama niet te overtreffen' (27000+ pageviews)
-
Beckenbauer hoopt op Robben: 'Qua drama niet te overtreffen' (27000+ pageviews)
-
Update: ‘Fener kaapt talent na bliksembezoek weg voor neus Galatasaray’ (24000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Cavani hoort echt bij een topclub hij is al 28 jaar en dit zou de leeftijd zijn om bij een absolute topclub te spelen. Juventus zou het er het beste aan doen om hem te halen vanwege zijn ervaring in de Serie A.
Ik vind de aankoop van Luka Modric maar niks had je liever Sahin kunnen houden en zou raakt het middenveld alleen maar voller terwijl een goede rechtsback hard nodig is.
Hij is geboren in 1987, reken even uit. Hij is nog 'maar' 25 jaar.
En ik vind het wel leuk dat hij bij Napoli blijft, over 2 jaar ziet hij wel weer.
Napoli is europese subtop en wie weet waar we over 2 jaar zijn, misschien worden we wel kampioen dit seizoen, ik sluit het niet uit. Waarom zou cavani naar een betere ploeg moeten , hij verdient genoeg bij napoli heeft het er naar zn zin en zo'n enorme sportieve vooruitgang zijn juventus en chelsea nou ook weer niet.
Ik denk wel dat er iemand volgend jaar 50 miljoen gaat neerleggen voor Cavani als hij blijft presteren zoals hij al jaren doet.
Hoe gaat Malaga Chamakh betalen dan? Die hebben nu toch financiële problemen?
Malaga haalde gisteren de poules van de champions league dus zullen wel zoals anderlecht zoizo al 17 miljoen euro ontvange
Goed van Juventus dat ze dat niet hebben gedaan, en gewoon streven om weer de topclub te worden die ze altijd zijn geweest. En met spelers als Vidal en Marchisio kan je hogen ogen gooien tijdens de Cl.
Malaga is een mooie club voor Chamakh om weer lekker te gaan spelen. Met de steekballen van toptalent Isco, kan ie aardig wat erin gaan leggen dit seizoen in de Primera Divison.
Chamack is een houterige spits die alleen scoort uit voorzetten of rebounds.
Heel slim van Juve dat ze het bod op vidal en Marchisio niet hebben geaccepteerd ben je gelijk twee van je beste middenvelders kwijt. Natuurlijk is een bod van 60 Miljoen Moeilijk af te slaan maar je hebt dan meteen laat in de seizoen twee vervangers van wereldklasse nodige. Die moeten dan weer ingespeeld zijn en dat verpest je seizoen start
De topclubs in Europa weten dat het uitverkoop is in Italië uitgezonderd een paar ploegen. En lat Bayern nu net bij de verkeerde ploeg terechtgekomen zijn. Als Vidal en Marchisio bij de rode kant van Milaan onder contract stonden dan waren die al lang vertrokken richting Munchen
60 miljoen is best wel veel geld ! En op zich heb je nog goede middenvelders als marrone, pirlo, assamoah, pogba,... Maar marchisio en vidal zijn gewoon te belangrijk, juve is terug op weg naar de absolute top!
Nu nog hopen op Dzeko of Llorente!
Ziet er mooi uit!