Voetbalzone

Blije Raiola: 'Ik denk dat hij tot een geweldige voetballer kan uitgroeien'

Zaterdag, 25 augustus 2012 om 10:30
/

Omar El Kaddouri leek op weg naar Genoa, Parma of Juventus, maar Napoli maakte vrijdagavond melding van de komst van de 22-jarige middenvelder. De club uit Napels neemt de helft van de transferrechten van de Marokkaanse Belg over van Brescia, waar hij afgelopen seizoen 37 duels voor speelde.

Mino Raiola rondde de transfer volgens Napoli-preses Aurelio De Laurentiis 'in één minuut' af. "Ik ben erg blij met zijn transfer", claimt de zaakwaarnemer, die over een Nederlands paspoort beschikt. "Ik denk dat hij tot een geweldige voetballer kan uitgroeien, bij een geweldige club. Genoa? De voorzitters bereikten geen akkoord. Met Napoli bereikten we zeer snel overeenstemming."

El Kaddouri genoot zijn jeugdopleiding bij Anderlecht alvorens hij in 2008 aan Brescia werd verkocht. Hij maakte op achttienjarige leeftijd zijn debuut in het eerste elftal en brak afgelopen seizoen door met 38 duels in de hoofdmacht. De deelnemer aan de Olympische Spelen scoorde vorig seizoen zeven keer.

25 augustus 2012 om 10:45

Mooie versterking voor de club uit Napels. Ben er wel blij mee, hopelijk laat hij het ook daar zien. Ben echt benieuwd naar Napoli komend seizoen. Toch wel een sterkhouder met Lavezzi verloren. Maar gelukkig spelen Hamsik, Cavani en Zuninga er nog

Hopelijk kunnen we komend seizoen weer CL gaan halen en dit keer hoop ik dat ze Chelsea pas treffen in de finale

25 augustus 2012 om 10:50

Staat Cavani niet in de belangstelling van Chelsea? Ik vind het wel knap dat de topspelers bij Napoli er zo lang spelen want normaal worden die zo weggekocht, of eist de voorzitter hele hoge bedragen?

25 augustus 2012 om 11:01

Mwoah, Gijpie vond het leuk om weer iets te schreeuwen. Want ik heb helemaal niks vernomen van Chelsea, richting Napoli over Cavani. En als dat zo zou zijn, zou het bedrag rond de 35/40 miljoen moeten gaan liggen.

Voor dat geld kan je Falcao kopen, dus ik denk niet dat Chelsea werk wil gaan maken van Cavani.

Een combinatie van beide, de spelers willen niet perse weg en de baas eist gewoon owieso topbedragen. Bijna alle topspelers zijn 30+ en niet veel clubs willen dat zomaar op tafel leggen.

25 augustus 2012 om 11:07

Chelsea heeft als iets van 3jaar belangstelling in Cavani. Dit jaar zouden ze voor de tandem Torres-cavani gaan maar t zal wel weer op niks uitlopen.

25 augustus 2012 om 11:09

Ik was een tijdje op vakantie dus ik dacht dat het ergens wel voorbij was gekomen maar hij riep maar wat dus. Ik zou het ook een onnodige aankoop vinden, ik zou eerst nog een jaar afwachten wat Torres gaat doen want ik denk dat hij met de nieuwe spelers om zich heen wel beter gaat presteren.

Eigenlijk vind ik het ook wel mooi dat sommige topspelers niet bij de absolute top spelen. Tegenwoordig zie je bijna alleen maar alle topspelers bij de absolute top spelen. Vroeger had je nog veel meer clubspelers en was het ook veel leuker om naar mindere teams te kijken. Nu is het bijvoorbeeld leuk om naar Athletico te kijken omdat Falcao er speelt.

25 augustus 2012 om 11:16

Klopt en wederom was Torres in de eerste wedstrijd tegen Wigan zeer ongelukkig. Zijn bal werd van de lijn gehaald en in de wedstrijd tegen Reading had hij een buitenspeldoelpunt gemaakt en na vorig seizoen, waarbij de paal, lat, en onmogelijke reddingen van keepers, ballen van de lijn van verdedigers die normaal niet eens weten wat verdedigen is, gun ik hem dat wel. Dus hij is weer goed begonnen. Alhoewel hij wel slecht was En anders hebben we ook nog Iva haha, die loopt nu 1 op 1 hahahha xD Hazard heeft 2x de assist op hem gegeven

Jaa ben ik het helemaal mee eens. Of Everton met Piennaar, Fellaini en Jelavic. Bilbao, Athl Madrid etc. Is inderdaad leuk om te zien dat de subtop nog spelers van absoluut topniveau kan behouden!

25 augustus 2012 om 11:23

@zola: Falcao is never 'op te halen' voor 35-40 miljoen euro. Gooi daar maar minimaal zo'n 15 miljoen op. Dan pas zal Atleti gaan praten met wie dan ook.

Ont. Van deze speler heb ik nog nooit gehoord. Maar Raiola krijgt Assaidi zelfs bij Liverpool, dus dat Napoli hem heeft gecontracteerd, zegt mij ook niet veel. We zullen zien..

25 augustus 2012 om 11:27

Dan blijft hij nog wel effe bij jullie voetballen. Ik weet ook niet waarom hij 40 miljoen zou moeten kosten, hij heeft ook zoveel gekost en presteert ook nog eens geweldig. De enige reden die ik me kan bedenken is dat jullie financiële problemen hebben maar dat weet ik niet.

25 augustus 2012 om 11:34

Atl_madrid/ Lazaros

Ik snap jullie beide maar je moet wel begrijpen dat het echt zoveel beter is voor de club als de speler zelf niet eens perse weg wil. Dat maakt echt een wereld van verschil

Maar wat ik bedoel met beter Falcao gaan halen is dat ik best liever die 15 mil extra ervoor betaal. Op dit moment de meest complete spits die je maar kan hebben. Dan ga ik dat liever voor hem betalen, laat ik mijn 2e club intact met Cavani en heeft Chelsea topspits erbij.

Maar tot nu toe gaat het gewoon in de punt allemaal op Torres draaien, en ik denk dat momenteel alleen PSG of Chelsea een reële kans zou maken op Falcao vanwege die hoge vraagprijs.

25 augustus 2012 om 12:11

Voorlopig lijkt Falcao wel bij Atletico te blijven. Hij heeft het uitstekend naar zijn zin en is de onbetwiste sterspeler. Ik denk niet dat hij snel zal vertrekken en al helemaal niet zal gaan rebelleren. Daarvoor is het ook een te stabiele persoonlijkheid, ondanks het feit dat hij uit Zuid-amerika komt.

Naar PSG zal hij sowieso niet gaan, Chelsea mss wel, maar dan inderdaad voor een flinke afkoopsom ;

25 augustus 2012 om 11:06

Zuniga sterkhouder? Gargano was een belangrijkere speler van Napoli en die is inmiddels naar Inter vertrokken

25 augustus 2012 om 11:08

Zuninga vond en vind ik een stille kracht hoor. Elke keer op links erover heen gaan, zeer belangrijk voor de diepgang geweest afgelopen seizoen.

25 augustus 2012 om 10:46

Blije raiola: mijn bankrekening word telkens gevuld met geld

25 augustus 2012 om 10:58

Ik zou Napoli ook wel zien als titelkandidaat, als je kijkt naar de selectie van Ac Milan dat is ook niet meer wat het geweest is

25 augustus 2012 om 11:03

Natuurlijk is Raiola blij, hier verdiend hij natuurlijk weer makkelijk geld mee, wat langs de ene kant logisch is als zaakwaarnemer.

Echter stond hij (omar) niet meer in de belangstelling van Juve. Hij kon naar daar en Brescia en Juve stonden dicht bij een akkoord, uiteindelijk heeft Juve hem toen niet binnen gehaald omdat ze de prioriteit elders hadden gelegd. Maar ik denk dat Napoli een goede club is voor deze speler. Ik hoop voor hem dat zijn coach dan wel afstapt van het spel wat ze speelde in de supercup. Napoli moet gewoon 3421 blijven spelen met Insigne en Hamsik achter Cavani. En spelers zoals El Kaddouri en Eduardo Vargas kan je in dat systeem ook perfect laten spelen achter een zwevende spits..

Op aanvallend vlak heeft Napoli wel aardige aanvallende spelers met Cavani, Pandev, Hamsik, Vargas, Insigne en nu El Kaddouri..

25 augustus 2012 om 11:07

Hhahahha Raiola is blij dat is niet voor het eerst

25 augustus 2012 om 11:10

Gefelcitereerd Omar en een goede keus van je.

25 augustus 2012 om 12:12

Napoli doet het goed en denk dat Omar een goede versterking is.

25 augustus 2012 om 12:28

weet je wat het is met Raiola, iedereen heeft een hekel aan die man, maar hij doet gewoon zijn werk. En eerlijk is eerlijk, hij is er echt goed in. Natuurlijk snap ik de boosheid van supporters als Raiola er weer voor zorgt dat een speler vertrekt, maar die spelers komen wel een stap hogerop. Niet voor niets dat Raiola geliefd is bij profvoetballers.

25 augustus 2012 om 13:10

Tot nu toe heeft el kaddouri nog niet echt overtuigd, maar hopelijk kan hij uitgroeien tot een vaste waarde, maar op dit moment denk ik dat dzemaili de plek zal overnemen van gargano, maar het is natuurlijk altijd goed om zo'n talent erbij te hebben

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Napoli

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.Juventus8747
2.Napoli7838
3.AC Milan6927
5.Udinese6311
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
Marek HamsíkMiddenvelder3711
Lorenzo InsigneAanvaller375
Blerim DžemailiMiddenvelder337
Edinson CavaniAanvaller3328
Valon BehramiMiddenvelder320
Goran PandevAanvaller326
Voor de complete selectie: Clubpagina Napoli.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina Napoli.

Spelersmakelaar
17 fans
45 jaar

In de wandelgangen

Zondag 19 mei
Jozy Altidore krijgt mogelijk een herkansing in de Primera División. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling
  •  
    Door ( reacties)

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Pagina gegenereerd in 0.453125 seconden.