Voetbalzone

Update: Liverpool maakt melding van akkoord met Real over Sahin

Zaterdag, 25 augustus 2012 om 10:10
/

Nuri Sahin speelt de rest van het lopende seizoen zo goed als zeker in Engeland. Brendan Rodgers maakte donderdagavond na het Europa League-duel met Hearts (0-1) bekend dat Liverpool binnen 24 uur de tijdelijke overgang van de 23-jarige middenvelder van Real Madrid naar Anfield hoopt te bevestigen. Arsenal was ook in de markt voor Sahin, die echter niet definitief uit Spanje wil vertrekken.

Volgens diverse Britse media was Arsenal alleen in de koop van Sahin geïnteresseerd. Het is nog onduidelijk of Liverpool, dat een groot deel van zijn salaris voor zijn rekening neemt, in de huurovereenkomst een optie tot koop zal hebben. Sommige media beweren van niet, andere media claimen dat er sprake zal zijn van een optie tot koop van 17,5 miljoen euro. De ex-speler van Borussia Dortmund en Feyenoord ziet voor zichzelf echter nog toekomst in het Santiago Bernabéu weggelegd en hoopt naar verluidt in 2013/14 een eerlijke kans van José Mourinho te krijgen. De Portugese trainer vindt Sahin een geschikte speler voor Real, maar gaf al aan dat andere spelers de voorkeur krijgen. In de voorbereiding acteerde Sahin zelfs als linksback.

"Hopelijk kunnen we binnen 24 uur met een officiële mededeling komen", zei Rodgers, die eerder al Fabio Borini, Joe Allen en Oussama Assaidi in de armen mocht sluiten. "Het ziet er goed uit. Nuri is een uitstekende voetballer." Sahin maakte een jaar geleden voor tien miljoen euro de overstap van Dortmund naar Madrid. Mede door blessureleed in zijn eerste maanden en daarna de moordende concurrentie kwam de Turks international in zijn eerste Real-seizoen amper aan spelen toe.

Update 25 augustus 10:10 uur - Liverpool maakt melding van akkoord met Real over Sahin
Nuri Sahin is de rest van het seizoen in de Premier League te bewonderen. Liverpool maakt zaterdag melding van een akkoord met Real Madrid over de huur van de middenvelder. "Liverpool Football Club have reached an agreement with Real Madrid to sign Nuri Sahin on a season-long loan deal, subject to the player passing a medical." De 23-jarige Sahin ondergaat vandaag een medische keuring.

Poll

Nuri Sahin had nooit naar Real Madrid moeten gaan

24 augustus 2012 om 01:50

Ik vraag me nu toch af waar de Gunners zijn die keihard beweerden dat Sahin naar Arsenal zou gaan. Zelfs de meest domme ezel had kunnen zien aankomen dat het niet ging gebeuren, aangezien Arsenal alleen wilde kopen en Real dit niet wilde. Liverpool krijgt nu een prima middenveld met Lucas, Gerrard, Allen en Sahin. Kunnen er mooi elke week drie spelen en kan er gerouleerd worden. Ook is het voor de breedte prima, want dat kost gewoon punten als er geen andere kwalitatief Liverpool waardige speler gebracht kan worden.

24 augustus 2012 om 02:13

Em.. Je bent de eerste die reageert op dit artikel. Dus de vraag 'waar de Gunners nu zijn' is vrij onnozel.

Maar om in te haken op je opmerking. Ik dacht inderdaad dat er een goede kans was dat Sahin zou worden gehuurd door Arsenal. Om twee redenen:
- Als ze een optie op koop konden afdwingen, zouden ze hem dus nu (goedkoop) kunnen aantrekken en als hij zou bevallen later kunnen overnemen. Dit is een vrij realistische optie, aangezien Sahin weinig speeltijd krijgt bij Real en Arsenal nog iemand nodig hebben op Dm/cm
- Ze zouden hem alleen huren (zonder optie op koop) puur ter overbrugging van het terugkomen van Wilshere en het feit dat Wenger denkt dat Coquelin nog niet klaar is voor de basis.

Of het waar is dat Arsenal hem alleen wou kopen betwijfel ik. Het zou kunnen als de onderhandelingen met M'vila vergevorderd zijn en ze dus deze 2 opties open hielden.
Als ze Sahin konden krijgen hadden ze een fantastisch 'tikkend' middenveld, als ze M'vila kunnen krijgen hebben ze een goede vervanger van Song (sterk en iets verdedigender).

Dat jij wist dat Arsenal alleen wou kopen vind ik heel knap. Maar volgens mij baseer je dat puur op bovenstaande gerucht. Andere (betrouwbare) bronnen vermelde dat Sahin wel zou worden gehuurd.

24 augustus 2012 om 08:48

Alleen paar mensen zeiden dat... Zal geweldige versterking zijn voor liverpool.

24 augustus 2012 om 03:05

Nou verlicht ons met je buitengewone inzicht

Arsenal wil huren met een optie tot koop, en zoals je in dit bericht kan lezen claimen sommige media dat Liverpool die optie heeft bedongen terwijl anderen beweren dat het niet zo is. Dus we weten niet waarop de onderhandelingen met Arsenal zijn stuk gelopen (als de huidige berichtgevingen uberhaupt kloppen). Eerder meldde de BBC al dat het zo goed als rond was met Arsenal terwijl Skysports vanmiddag nog beweerde dat Sahin een medical had in Londen. Zelfs Liverpoolfans dachten dat Sahin naar Arsenal zou gaan.

Morgen kan het zo weer anders zijn. Sahin wil in ieder geval liever naar Arsenal, terwijl Mourinho liever heeft dat Sahin naar Liverpool gaat.

Mocht hij voor Liverpool kiezen dan begint het middenveld inderdaad aardig vorm te krijgen.

24 augustus 2012 om 03:14

Liverpool is bereid 6.3 miljoen euro neer te leggen om Sahin voor een jaar te huren. Verder zou het bereid zijn om een groter gedeelte van het hoge salaris van Sahin te betalen. Als de berichten kloppen over een optie tot koop kloppen, dan zou die optie 19 miljoen euro bedragen. Bij elkaar zou deze transfer uiteindelijk dus ruim 25 miljoen euro kosten en dan heb je het nog niet eens over het hoge salaris. Dus ik zie best waarom Wenger er liever niet aan begint.

24 augustus 2012 om 07:38

Schijnbaar wil Liverpool een hogere huursom en 70% van zijn salaris betalen, tegen 60% door Arsenal. Er gaan bedragen rond als 3M salaris en 5M huur. Komt neer op 8M voor 1 jaar aan een speler waarvan je niet helemaal zeker bent dat ie gaat presteren, immers een jaar bijna niet gespeeld...helemaal niet op topniveau. Nu kan je zeggen, AW neem nou eens een keer wat risico, toon wat ballen en leg die som op tafel, maar ik vind het (wederom) te prijzen dat AW niet van zijn geloof af stapt. Wel jammer voor Sahin, ook voor ons, had een goede match kunnen zijn.

24 augustus 2012 om 10:13

Voor 6.3 miljoen mogen ze hem houden. Dat is bijna de helft van wat Real voor hem betaalde. Doe daar nog 8 miljoen bij en je hebt Mvila. Als dit klopt dan ben ik blij dat Wenger er vanaf heeft gezien.

24 augustus 2012 om 10:50

Er zal sowieso wel een goede reden voor zijn, Wenger doet natuurlijk niet voor niks zoveel moeite om er alsnog vanaf te zien.

Liverpool is al jarenlang met wanbeleid bezig, kunnen die fans wel gaan huilen, maar het is gewoon een feit dat de club totaal niet nadenkt over het bedrag dat wordt betaald.

Gewoon lekker voor M'vila gaan, een echte Dmf, want eerlijk gezegd denk ik dat een middenveld met Sahin - Arteta - Cazorla verdedigend alsnog te zwak is, een pure stofzuiger is gewoon gewenst.

Ook kunnen we wel een klootzak gebruiken.

24 augustus 2012 om 11:07

Als Arsenal geen topmiddenvelder meer haalt en ook de spitspositie niet versterkt hebben ze een groot probleem dit seizoen. We hebben voorin iemand van wereldklasse nodig. Ik hoor weinig nieuws rondom Llorente, maar dat zal teveel gevraagd zijn denk ik..

Ik vind het een grote teleurstelling dat dit weer afketst. Er zullen redenen voor zijn maar ik hoop vooral een goed alternatief, en niet een speler die het nog moet bewijzen..

M'vila/sahin, Llorente en evt een verdediger. Coyg

24 augustus 2012 om 11:19

Hoezo schrijven veel mensen Giroud al af? Één enkele grote kans gemist in zijn allereerste wedstrijd, lekkere conclusies weer.

Wenger heeft al aangegeven dat er een middenvelder(!) en een verdediger bij moeten komen.

Sahin zou een goedkope optie zijn geweest, maar nu dit niet doorgaat gaat Wenger gewoon voor M'vila hoor.

Verder is te hopen dat ze Walcott kunnen lozen voor een capabele winger, ben het namelijk nu wel een beetje spuugzat aan het worden.

24 augustus 2012 om 11:24

@ Arsenal Addict

Hij had toch een photoshoot al gehad en alles. HIj ging toch echt niet naar dat matige Liverpool want wie wil daar nog heen als ze naar Arsenal kunnen. Arsenal Camden tweette toch dat hij voor 100% al bij het stadion zou komen om te tekenen.

Gast je bent gewoon zielig bezig. Nu ga je zeggen dat Wenger superveel moeite doet om er vanaf te zien? Hoezo verblind door je Arsenal bril. Zucht! Je was Sahin aan het bejubelen en nu opeens is het verdedigend te zwak. Man wat ben jij een blaaskaak. Nogmaals. Dont talk the talk if you cant walk the walk!

24 augustus 2012 om 15:20

Lezen is blijkbaar te moeilijk voor je. Wenger heeft veel moeite gedaan voor Sahin, dat hij er nu ineens vanaf ziet is opmerkelijk en moet een goede reden voor zijn. (geld, Mourinho, Geen optie tot koop zodat Arsenal zich laat gebruiken )

Alles wat jij neerkalkt is gezegd, meerdere bronnen bevestigden dit oa insiders van Arsenal (die vrij betrouwbaar zijn), Skysports en Bild. Dus loop niet zo te janken zeg.

Sahin is nog altijd een pracht-speler, zou gaat hij ook voor jullie van waarde zijn. Maar zowel Sahin, Arteta als Wilshere zijn geen dmf en daar was Arsenal toch in wezen naar op zoek. Ik beweerde dan ook dat Arteta & Sahin welliicht de verdedigende taken op zich zouden kunnen nemen.

Maar dat neemt niet weg dat, wanneer Sahin niet door zou gaan, je beter op een pure DMF kan richten (m'vila) dan sta je verdedigend vele malen sterken, dan dat je de spelers gebruikt met de meer aanvallende kwaliteiten.

Nogmaals, ik zou het hebebn geprobeerd, een trio Sahin - Arteta - Cazorla, maar dit zit er niet in, dus dan zou ik kiezen voor een pure dmf.

Oja, nog iets.. hoe meer jij mij persoonlijk aanvalt, des te triester jij op me overkomt.

25 augustus 2012 om 11:33

@arsenaladdict, Waar wil je die Klootzak dan voor hebben?

25 augustus 2012 om 12:18

@arsenaladdict

Giroud gaat het prima doen als pinchsitter, is ook best nog snel voor zo'n beer. Het liefst zie ik wel Podolski gewoon weer in de spits starten morgen. Hij moet gewoon nog wennen dan komt het goed.

Ik hoop dat hij zich direct weer voor M'vila meldt!

Adam Johnson lijkt me de juiste kandidaat om Theo te vervangen, nu Liverpool al zoveel heeft uitgegeven aan een huurling. Hij kan zowel rechts als links uit de voeten en heeft een actie door het midden, zodat Santi af en toe naar de zijkant kan zwerven.

Anders Kuba van BVB die ging gisteren los, razendsnel en heeft de technische kwaliteiten en het overzicht om voor Arsenal te spelen. Contract tot 2013 dacht ik, maar Wenger lijkt geen interesse te hebben. Helaas.

Edit: Lekker up-to-date, Johnson is verkast naar Sunderland, wat een stap omlaag voor zo'n goede speler zeg.


25 augustus 2012 om 12:25

Het altijd prettig om iemand te hebben die intimiderend overkomt, waar spelers voor waken, iemand met een vechters-uitstraling, een mannetje dat er staat.

Klootzak in de positieve zin van het woord dus. M'vila is hoofdkandidaat.

24 augustus 2012 om 07:52

Ik ben nog steeds hier hoor! Degene waar ik mijn informatie bij vandaan haalde zijn ook extreem verbaasd. Schijnt dat er een paar factoren zijn. Sahin zou in eerste instantie dinsdag komen. Kwamen wat dingen tussen maar er leken geen problemen te zijn, aangezien hij zelf Liverpool had afgewezen. Vervolgens zou Madrid schijnbaar ineens toch niet open staan voor een optie tot koop. Arsenal zou hier schijnbaar akkoord mee gegaan zijn, maar wel een eerste optie hebben gekregen mocht 'ie toch wel verkocht worden. Zou zo'n 2 miljoen aan huur betaald worden. Of dit zijn salaris is, een additioneel bedrag of wat dan ook weet ik niet. Gister was hij schijnbaar in London voor een medical waar hij doorheen was, slechts een kwestie van tijd dus. Vervolgens was het erg stil, stilte voor de storm bleek dus. Liverpool zou rond de 6,4 miljoen hebben geboden voor 1 jaar huur, zonder optie tot koop. Belachelijk bedrag natuurlijk, en hier zou Madrid, begrijpelijk, direct op in zijn gegaan en moest Sahin een zogehete U-turn maken en naar Anfield gaan.

Wat hiervan waar is, zal nog blijken. Maar dit schijnt er te zijn gebeurd. Wat er uit gaat komen weet ik niet. Ik weet alleen dat Sahin zijn voorkeur bij Arsenal lag en dat er alleen een krabbel ontbrak.
Wat er uiteindelijk uitkomt gaan we dus merken!

Overigens zou ik dolgraag de bronnen willen noemen, voor mensen daar naar gaan vragen, maar dat zijn bepaalde mensen op Twitter. Als ik dat vermeld wordt me bericht aangepast en dat geschrapt. Vandaar.

24 augustus 2012 om 10:32

@smk88

Achteraf is dat makkelijk gezegd natuurlijk maar het was in mijn geval niet gebaseerd op gebakken lucht. David Ornstein van de BBC meldde al ruim van te voren dat de transfer van Cazorla was afgerond en dat hij mee ging naar Koln voor een oefenwedstrijd. Diezelfde Ornstein meldde onlangs dat het zo goed als rond was en dat Sahin vrijwel zeker bij Arsenal zou tekenen.

Skysports meldde eerder dat Arsenal en Real het eens waren over een verhuur van Sahin.
Gistermiddag meldde Skysport Germany dat Sahin zelfs medisch gekeurd was en dat het alleen maar een kwestie van tijd was dat het officieel aangekondigd zou worden.

David Ornstein twitter
6 Augustus
Cazorla to Arsenal a done deal. Passed medical, with squad in Germany. Fee under £15m, announcement likely Tues: http://bbc.in/qwe3iw #afc

7 Augustus
Officiële melding op Arsenal.com
Arsenal sign Spain midfielder Santi Cazorla

David Ornstein twitter
19 Augustus
Arsenal close to completing Sahin deal. Season-long loan with view to permanent. Confirmation likely early next week #bbcfootball #afc #rmfc

Zo gek was het dus niet.

24 augustus 2012 om 01:52

zei het toch Het is jammer voor Arsenal wel dit. Ze hadden hem echt kunnen gebruiken om CL voetbal te halen. Dit Liverpool zal echter ook mét Sahin geen rol van betekenis spelen in de PL.

24 augustus 2012 om 01:52

Raar het leek rond met arsenal

24 augustus 2012 om 01:56

Hopelijk niet Liverpool. Ik denk dat hij bij Arsenal beter tot z'n recht komt. En ik denk zelfs ook dat Sahin bij Arsenal beter wordt.

24 augustus 2012 om 01:58

Erg jammer voor Arsenal natuurlijk dacht dat ze al rond waren, maargoed Sahin gaat zeker een basisplaats krijgen bij Lpool .

24 augustus 2012 om 01:59

Nu Sahin naar Liverpool gaat ,doet Wenger er goed aan om Feilaini te halen, maar ik zie Arsenal niet zo maar 25 miljoen voor hem neertellen, zegt nooit nooit ;p Andere opties zijn Cabaye ,Tiote of M'Vila ,1 van de 1e 2 moet haalbaar zijn omdat New Castle met Anita al een vervanger heeft.

24 augustus 2012 om 03:18

Klopt, Feilaini is verreweg de verstandigste koop die Wenger momenteel kan doen, hét voorbeeld van de moderne middenvelder. Samen met Wilshere en Cazorla (en Arteta als backup) zou dat het beste middenveld van de PL vormen en waarschijnlijk alleen onderdoen voor het middenveld van Barcelona

Maar het bestuur van Arsenal kennende zal 25 miljoen wel weer een fractie teveel zijn, terwijl slechts Feilaini + een goede meevoetballende spits -het liefst Falcao- genoeg is om tot het einde toe mee te strijden om het kampioenschap. Al zal geen enkele aankoop het verlies van van Persie op kunnen vangen, ik denk dat weinig mensen beseffen wat voor klasbak deze man is geweest sinds januari 2009 (de periode na Chiellini): met 32 assists de een na meeste assists geleverd van de PL na Cesc Fabregras die er 33 had + met meer dan 70 goals sinds januari 2009 ruim twee keer zo productief als de één na meest productieve speler Wayne Rooney die in dezelfde periode net 35 goals wist te produceren. United heeft de beste speler van de PL in huis gehaald, zonder twijfel..

24 augustus 2012 om 11:51

Nou,... Met Alonso, Ozil en Khedira, Coentrao, Kaka, Granero, etc. vind ik dat van Real toch wel ff iets beter.

Man City het zelfde verhaal, Toure, Silva en Rodwell, Johnson, Nasri etc... is ook wel wat sterker.

Falcao is een goede optie, al hoop ik meer op Benzema, ook al is dat nagenoeg onmogelijk.

Mijn favoriete spits, David Villa, zal helemaal onmogelijk zijn natuurlijk, achja dan maar in Fifa 13 de boel bij elkaar schrapen,...

25 augustus 2012 om 15:22

Fellaini koste Everton zelf 25miljoen toen die van Standard naar hun ging. En hij verlengde zijn contract dacht ik vorige zomer. Lijkt me dus dat er een heel pak meer op tafel zal gelegd moeten worden om hem te doen komen.

24 augustus 2012 om 02:00

jaaa goed nieuws voor Liverpool. Sahin is ook een linksbenige speler als ik me niet vergis? die ontbrak nog op het middenveld bij Liverpool. Met Sahin, Gerrard, Lucas en Allen heb je 4 top middenvelders die je zal moeten rouleren voor de 3 middenvelder posities. Dan heb je Henderson en Shelvey nog achter de hand. Ook hoop ik dat Suso dit seizoen veel speelminuten gaat maken.

Nu nog Adam Johnson binnen halen en dan zie ik Liverpool zeker meestrijden om de eerste 4 plekken.

Reina
Johsnon
Skrtel
Agger
Enrique
Allen/Lucas
Gerrard
Sahin
Johnson
Suarez
Borini/Asaid
24 augustus 2012 om 04:39

Zo speel je te aanvallend want je hebt dan geen Cvm.. doe Gerrard op de plek van Allen en Lucas in het midden met de punt naar achter.

24 augustus 2012 om 12:23

Zal Liverpool niet in een 4-2-3-1 formatie gaan spelen? Denk dat dat wel beter zou passen met dit sterke middenveld.

Reina
Johnson
Skrtel
Agger
José Enrique
Lucas
Gerrard
Allen
Sahin
Assaidi
Suarez
24 augustus 2012 om 02:04

Liverpool gaat denk ik wel in de top 4 eindigen met nog 3 aankopen: Sahin, Adam Johson en een afmaker. Mensen die beweren dat hij bij Arsenal beter tot zijn recht komt weten niet dat hij onder Rodgers gaat vlammen.

Reina
Johnson
Skrtel
agger
Enrique
Allen
Lucas
Sahin
Gerrard
Borini/aanko
Suarez
24 augustus 2012 om 02:07

Onbegrijpelijke zet van Sahin, dit Arsenal is hem juist op het lijf geschreven. Een team dat elke wedstrijd probeert te domineren (itt. counterploeg en toevalsploeg liverpool), een team met aanvallende backs en een team met een aantal uitmuntende spelers zoals Sagna, Koscielny, Wishere en Cazorla die hem allemaal in staat stellen te excelleren.

Hoe kan je, wanneer je jezelf als vóetballer wilt tonen aan het beste team ter wereld, dan kiezen voor een team dat compleet in opbouw is. Een team met weliswaar heel veel potentie, maar ook een team met een coach die niet weet hoe het is om in de top te werken (een compleet contrast met Wenger). Een team waarin de sterspelers (muv Suarez) technisch gezien dusdanig minder zijn dan de sterspelers van Arsenal, dat je niet kan verwachten dat Sahin voetballend uit zal blinken. Immers, er zal niet denderend veel voetbal worden gespeeld bij Liverpool, zeker niet wanneer je in ogenschouw neemt dat de aanvalsopbouw rondom rommelaar Suarez wordt neergezet, waardoor de mogelijkheid tot het hanteren van een spelsysteem met een duidelijke lijn erin compleet in de kiem wordt gesmoord. Juist deze lijn, deze vaste patronen, zijn van ongelooflijk belang voor kleine technische voetballers, terwijl fysieke voetballers en frommelaars beter kunnen excelleren in het fysieke toevalsvoetbal.

Ik vind het een vrij onbegrijpelijke keuze van Sahin om voor Liverpool te kiezen, zeker na de El-pot van gisteren, maar wie weet verbaast hij me. Liverpool moet absoluut blij zijn met zo'n klasbak, maar of die blijheid twee kanten op gaat werken zal blijken

24 augustus 2012 om 02:15

Suarez is een van de beste spelers in Engeland. Dat je het erg vind dat Sahin niet naar Arsenal gaat betekend niet dat hij opeens zal falen bij Liverpool. Omdat Liverpool toeval voetbal speelt (al weet ik niet wat dat is) Terwijl er net een nieuwe coach is die altijd attractief voetbal wil spelen. Een trainer die bijzonder gecharmeerd is van het Spaanse elftal en Barcelona. Je hebt het over een team in de opbouw, Arsenal zet 1 stap vooruit om iedere transferperiode er weer 4 achter uit te maken. Als je die zogenaamde wedstrijd hebt gezien dan had je ook kunnen zien dat Liverpool met een B elftal speelde uit in Schotland. Sahin gaat absoluut slagen bij Liverpool met al die lopers heeft hij genoeg optie, en je reactie op Suarez is echt lachwekkend want een van zijn grootste kwaliteit is zijn manier van lopen zonder de bal.

Je schets Liverpool hier neer alsof het Wolverhampton is!

24 augustus 2012 om 02:29

Oh nee in Nederland is Ajax mijn favoriete club en om die reden kan ik met niets dan blijdschap kijken naar goede prestaties van Suarez. Ik zeg ook niet voor niets dat hij de enige speler is die ook bij Arsenal qua techniek bij de toppers zou horen (wellicht samen met Agger, een uitstekende voetballer, iets minder als pure verdediger). Maar als je Suarez kent weet je ook dat het een speler is waar je niet op kan bouwen, zijn onvoorspelbaarheid is zijn kracht en tegelijk zijn zwakte. Zijn kracht omdat hij wellicht van alle spelers in de PL de meeste kansen voor zichzelf kan creëren. Zijn zwakte omdat je er als team niet op kan bouwen, je kan geen speelstijl met vaste patronen inslijten en daar een enorm intuitieve voetballer als Suarez inzetten die maar wat aanmoddert.

Dit Liverpool is een team in opbouw, een team met veel potentie, met een coach met potentie inderdaad, maar ook een team met spelers die technisch gezien bij de middenmoot van de PL horen.met een coach die nog niet heeft ervaren hoe het is om aanvallend voetbal te propageren bij een club die het aan haar stand verplicht is elke wedstrijd te winnen, ik ben benieuwd of hij wanneer de resultaten uitblijven dat aanvallende voetbal durft te blijven spelen (zoals AVB bij Chelsea ook defensieve concessies deed, en van Gaal dat bij het Nederlands elftal ook zal gaan doen). Dit Liverpool is een elftal dat geschikt is om direct vechtvoetbal te spelen, en waarschijnlijk rond plaats 7 of 8 zal gaan eindigen. En natuurlijk zal Sahin zijn kwaliteiten ook in dit Liverpool kunnen tonen, echte kwaliteit toont zich immers vanzelf, maar ik ben er van overtuigd dat met de rasvoetballers van Arsenal om zich heen hij veel meer kan excelleren en zichzelf in de picture kan spelen dan hij bij Liverpool kan doen

24 augustus 2012 om 06:19

Ten eerste houden spelers zich tegenwoordig helemaal niet meer met dit sorrt dingen bezig. Het zijn producten en ze gaan voor geld, en in het geval van huur gaan ze naar waar de club ze naartoe stuurt.
Ten tweede vind ik dat je na afgelopen seizoen arsenal toch ook amper nog van mooi voetbal mag beschuldigen. Ze hebben de naam nog mee, maar ik heb toch, met name eerste seizoenshelft, veel ronduit afzichtelijke wedstrijden van ze gezien.

25 augustus 2012 om 10:41

Je zegt dat Liverpool een team in opbouw is, en hoe je het neerschetst met matige spelers. Onze basiself is vrij sterk en kan kwa kwaliteiten lachend mee met de Spurs. Het is het afgelopen jaar verkeerd gegaan door verkeerde keuzes vd trainer, veel ongeluk en het feit dat we geen klinische afmaker hebben. Persoonlijk vindt ik dat Liverpool een betere keeper heeft als Arsenal, een betere verdediging (mits Johnson, Agger, Skrtel en Enrique spelen). Over het middenveld valt te twisten, ik ben een bewonderaar van Lucas Leiva en sommige zien het niet, in die discussie heb ik dus geen zin. Maar een middenveld waar Gerrard speelt ongeacht leeftijd moet altijd tot 1 vd beste vd EPL horen. En de aanval, ik vindt Suarez vele malen beter dan Giroud, het klopt dat Arsenal haar flankspelers beter zijn. Nu zie je dat het niet zozeer met spelersmateriaal te maken heeft, want ik vind Liverpool en Arsenal dan vrij gelijk. Het heeft uiteindelijk met de trainer te maken... Wenger is een hele goede en stabiele trainer en heef al iets van 15-16 jaar gehad om zijn filosofie te implenteren, Rodgers nu 3 maanden... Ik vind het dus te makkelijk om Liverpool ondergeschikt aan Arsenal te maken in deze situaties...

24 augustus 2012 om 07:57

Zie mijn post hierboven. Sahin wilde ook naar Arsenal maar Madrid gaf hem schijnbaar geen optie, daar waar ze zo'n 4,4 miljoen meer aan 1 huurperiode kunnen verdienen bij Liverpool dan bij Arsenal. Ben wel met je eens dat de speelstijl van Arsenal op zijn lijf geschreven is. Dortmund speelt een beetje hetzelfde voetbal, zie het resultaat in combinatie met Sahin ;!

24 augustus 2012 om 08:01

Welke sterspelers van Arsenal zijn technisch dan O zo geweldig? Cazorla en Wilshere(lang geblesseerd geweest) en dan zijn we er wel zo'n beetje? Arsenal is zeker geen team in opbouw na het vertrek van sleutelspelers Song en Van Persie? Liverpool speelt net zo goed met aanvallende backs(johnson en Enrique) die echt niet minder zin dan die van Arsenal.

Jij doet net alsof Arsenal vorig jaar van dat hoogstaande voetbal speelde, maar dat leek puur door een geweldig spelende Van Persie. Liverpool domineerde vorig jaar bijna elke wedstrijd, maar waarschijnlijk heb je dat gemist. Puur het gebrek aan creativiteit en scorend vermogen dat ons 90% van de wedstrijden opbrak+30 ballen op laat of paal. Arsenal had Van Persie die ballen vanuit alle hoeken of standen erin schoot.

Het geweldige Arsenal wat jij hier doet voorkomen, werd vorig jaar helemaal weggespeeld door Liverpool en won puur door een verder onzichtbare Van Persie die 2x zijn klasse en ongelofelijke waarde toonde voor Arsenal.

Ohja zeker na die El-pot van gisteren, dan moet die voor Arsenal kiezen, want die speelden zo fantastisch thuis tegen Sunderland...

24 augustus 2012 om 10:15

WBA uit, altijd lastig.

24 augustus 2012 om 10:55

Liverpool dat een eigen goal nodig had om van Heart of Midlothian te winnen? Laat me niet lachen zeg!

De nummer 3 met de nummer 8 vergelijken, objectief is jouw 2e naam.

24 augustus 2012 om 11:05

@lfc11

Technisch gezien is er bij Arsenal en liverpool niemand technischer dan Rosicky. Ik denk zelfs dat Aaron Ramsey, Arteta,diaby en Chamberlaine niet onderdoen voor Wilshere(technisch gezien). Het gaat erom dat het spel van Arsenal perfect bij Sahin zou passen. Een middenveld met Cazorla, Sahin en Wilshere zou voetballend ver boven de rest staan in Engeland.

Het zag er bij Arsenal tenminste solide eruit dat kan niet gezegd worden van Liverpool dat met 3-0 verloor.

24 augustus 2012 om 11:24

@pg: Ja stel je toch voor om met een inhoudelijk argument te komen in plaats van 1 wedstrijd te noemen. Knap hoor! Zal wat worden als Arsenal er ook klop krijgt.

@arsenaladdict: En weer iemand die één wedstrijd erbij haalt, heb je wedstrijd wel gezien of niet? Waarschijnlijk niet hé.

Ik heb allang aangegeven waar vorig seizoen het verschil in zat en dat Arsenal grotendeels daarom 3e is geworden anders hadden ze nooit en te nimmer 3e geëindigd en dat kan je niet ontkennen.

@r-salor: Rosicky was inderdaad in zijn toptijd geweldig. Diaby daar kan ik dan weer niet bij eigenlijk. Beperkte middenvelder in mijn ogen.

Oh ik denk ook dat Sahin geweldig zou passen bij Arsenal en dat het middenveld één van de beste in Europa is, maar bij Liverpool zou hij in het spel van BR ook prima passen en een prominentere rol vervullen.

Aangezien jij Arsenal hebt gekeken en geen Liverpool neem ik aan dat je alleen een samenvatting hebt gezien. Als je daar op gaat oordelen, dan ga ik de discussie niet eens aan. Tot aan de rode kaart was er helemaal niks aan de hand en controleerde Liverpool gewoon de wedstrijd. Bovendien is er pas 1 Pl-wedstrijd gespeeld en is het de moeite niet eens waard om daar echt op te oordelen.

24 augustus 2012 om 11:28

Kinderachtige reactie. Hij heeft namelijk wel gewoon gelijk. Arsenal Addict daar ben ik die domme reacties wel van gewend. Maar PG? Seriously? Je kan niet gewoon toegeven dat Liverpool Arsenal heeft afgetroeft nu met Sahin? Je kan niet gewoon toegeven dat Liverpool vorig jaar Arsenal domineerde en met een enkele kans en goal van Van Persie wonnen? Ik geef ook gewoon toe dat Henry Liverpool wegspeelde in zijn beste jaren. Waarom gewoon niet objectief blijven? Maar gewoon zo kinderachtig reageren wanneer het een keer niet in jullie voordeel uitpakt.

24 augustus 2012 om 11:39

Ik wil er best inhoudelijk op ingaan, maar als jij het in je hoofd haalt om de nummer 8 van vorig seizoen op gelijke hoogte te zetten met de nummer 3 dan is dat denk ik zinloos. Zal het toch even proberen.

Jullie grootste probleem afgelopen seizoen was scorend vermogen, en wat bleek tegen Wba? Opnieuw een gebrek aan scorend vermogen. Bovendien beginnen jullie nu ook al slecht te verdedigen, hetgeen vorig jaar tenminste niet het geval was.

Arsenal heeft Van Persie verloren maar wel een 100-voudig Duits international, de 2e spits van Les Blues en topscorer van Ligue.1 en de beste middenvelder van La Liga buiten de spelers van Barca en Real om gehaald. Bovendien komt er nog een middenvelder en verdediger bij. Dat Song weg is, vind ik alleen maar positief.

Kijk je naar afgelopen seizoen dan zie je dat Arsenal in de beginfase erg veel punten heeft verloren. Spelers vertrokken, bijna geen basisspeler was fit en later moesten de nieuwe spelers in het team geïntegreerd worden. Van de mogelijke 21 punten haalden we er slechts 7. Zo'n start zullen we dit jaar niet weer hebben.

Daarnaast verloren we in de winterperiode veel punten omdat we met 12 verschillende backs in 15 verschillende defensieve samenstellingen moesten spelen. Een aanvallend team is afhankelijk van opkomende backs voor de veldbezetting en het verrassingselement. Ook in deze fase lieten we veel punten liggen. Statistiek leert ons dat de kans op herhaling van deze situatie niet erg groot is (hoewel... met die stagiairs die wij medische staff noemen...).

En nu Liverpool. Liverpool kende vorig seizoen maar 1 fase. Fase shit. En maar kansen missen, en maar kansen missen. Toen Lucas uitviel werd het defensief ook nog eens dramatisch.

Arsenal domineerde wel met gemak tegen Sunderland, terwijl we zonder aanspeelpunt speelden 60 minuten lang. Bovendien hebben we veel internationals dus hebben we meer hinder van Fifas debiele agenda dan Sunderland.

24 augustus 2012 om 11:43

@ Syzegy

Helemaal niet. Ik vind het prima, als jullie 6,3 miljoen willen neerleggen voor de diensten van een speler voor 1 jaar moeten jullie het zelf weten.

Het gaat erom dat Liverpoolfans nu doen alsof hun club evengoed is als Arsenal, hoe haal je het in je hoofd. En ja, jullie speelden ons weg (1 helft lang, niet hele wedstrijd) en wij wonnen tegen de verhouding in. Zo ongeveer wat jullie al 10 jaar bij ons flikken dus.

Wij spelen City bijna altijd van de mat, maar maakt ons dat beter?

24 augustus 2012 om 12:01

@lfc11

Ik heb nooit gezegd dat Diaby geweldig is maar technisch kan hij wel mee.

Ik heb Liverpool niet helemaal gezien en heb nooit gezegd dat ze het slecht deden. Ze waren alleen niet solide. Tot de rode kaart stond het al 1-0 voor Wba dus er was wel degelijk wat aan de hand.

Je komt over als een draaikont en daar hou ik niet van.

Dit zei je in een eerdere reactie.
"ohja zeker na die El-pot van gisteren, dan moet die voor Arsenal kiezen, want die speelden zo fantastisch thuis tegen Sunderland... "

Fair enough, ik bracht de wedstrijd Wba-liverpool op tafel en vervolgens is het niet verstandig meer om te oordelen want het is pas de eerste wedstrijd van het seizoen. Hmmm..-_-

"bovendien is er pas 1 Pl-wedstrijd gespeeld en is het de moeite niet eens waard om daar echt op te oordelen. "

24 augustus 2012 om 12:04

Haha, alsof ik hier uberhaupt inhoudelijk op in wil gaan, heeft toch allemaal geen zin. Alles is al tal keer gezegd, maar jullie blijven schijnbaar buiten de realiteit leven.

Ik kan niets anders dan dom cynisch reageren, wanneer er door jullie wordt beweerd dat Liverpool gelijkwaardig is aan Arsenal. Nuff Said.

24 augustus 2012 om 12:11

Die 1-0 was een geweldige knal en zo een doelpunt maakt hij waarschijnlijk nooit meer.

Die opmerking was alleen maar om op dezelfde manier te redeneren als diegene op wie ik reageerde.

@pg: Grote delen ben ik het wel met je eens, maar het grote verschil zit hem dus in het scorend vermogen en verder valt het allemaal wel mee. Ik schat Arsenal ook hoger in dan Liverpool, maar vind het niveauverschil niet zo groot als hier door sommige wordt beweerd.

Echter als het scorend vermogen niet wordt verbeterd, kan het inderdaad wel weer eens gaan tegenvallen echter ben ik een optimist. Mocht het weer een teleurstelling worden, so be it.

24 augustus 2012 om 10:39

De vraag is dan natuurlijk of de keuze wel aan Sahin was. Maar goed, ik wacht gewoon tot het nieuws officieel is want de geruchten veranderen toch elke dag.

24 augustus 2012 om 11:04

chef, het is niet zo zeer dat Sahin voor lfc kiest. Hij zelf wilde naar Arsenal, maar Arsenal wilde gewoon een optie tot koop. Dat kwam niet rond, ergo Liverpool had weer kans; bood meer procent van het salaris te betalen en betaalde een hogere loan fee. Hij wordt min of meer gedwongen naar lfc te gaan door Madrid.

24 augustus 2012 om 02:08

Dit is inderdaad zeer spijtig. Ik wist niet of hij zou komen. Hoopte er gewoon op! Maar blijkbaar wilt Sahin die optie tot koop er gewoon niet in hebben! Helaas! Hij wilt jaar erop voor zijn kans in Madrid gaan, wat ook niet heel onlogisch is. Mooie club, en als hij het goed doet kan die moeiteloos Khedira/lass vervangen en naast Xabi spelen!

Helaas. Maar het is zo.

Hoop dat Arsenal nu met een goede speler komt. Mvilla of Fellaini hoop ik echt! Zou echt beest zijn! En een verdediger!

24 augustus 2012 om 02:15

Vind het geen goede transfer van beide kanten. Sahin gaat qua niveau achteruit (liverpool zie ik dit jaar weer geen cl halen). En liverpool heeft veel concurrentie op die positie (lucas,gerrard,allen,adam,henderson)

24 augustus 2012 om 03:19

ik vind het beter dat sahin naar liverpool gaat hij kan veel leren van gerrard op de trainingen en denk dat xabi en arbeloa hebben gezegt dat hij beter naar liverpool kon gaan.

arsenal heeft alleen maar talenten en paar ervaren krachten terwijl liverpool vol met ervaring zit
daarom denk dat ze hem naar liverpool sturen kan zich beter daar ontwikkelen

24 augustus 2012 om 08:02

Want Sagna, Koscielny, Vermaelen, Arteta, Cazorla, Podolski en Walcott hebben geen ervaring? Sorry hoor maar er staat meer ervaring bij Arsenal op 't veld dan bij Liverpool waarbij Reina, Skrtel, Agger, Gerrard en wellicht Lucas en Suarez de enige zijn. Carrager tel ik niet mee, die heeft ervaring maar die zit daar meer in een Ooijer rol. Verder is Arsenal kwalitatief veel beter. Nu komen de Arsenal gekleurde brillen verhalen al, maar dit kan je moeilijk ontkennen. Arsenal is op bijna elke positie sterker,

24 augustus 2012 om 08:21

Qua ervaring ontloop het elkaar niet zoveel vind ik. Arsenal kwalitatief veel beter? Haha, misschien beter, maar echt niet veel beter. Verdediging van Liverpool is gelijkwaardig en in mijn ogen ook beter. Het middenveld van Liverpool doet niet veel onder voor dat van Arsenal(wie neemt vooralsnog de positie van Song trouwens in?). Gerrard, Lucas en Allen is kwalitatief een prima middenveld en helemaal als daar nog een Sahin bij komt. Aanval vind ik bij beiden niet zoveel bijzonder en even afwachten hoe de aankopen het gaan doen bij Liverpool(borini en Assaidi) en bij Arsenal(giroud en Podolski) al vind ik mochten bij beiden de spelers gaan renderen de aanval van Arsenal in zijn geheel wel iets beter. Echter missen ze in mijn optiek iemand die in zijn eentje een plaag voor de defensie is of het moet Walcott zijn met zin snelheid.

24 augustus 2012 om 09:23

Sorry maar Sagna is 1 van de beste rechtbacks van de wereld, Johnson is een lachertje. Koscielny en Vermaelen 1 van de beste duo's ter wereld, Skrtel en Agger zijn degelijk maar geen uitzonderlijke kwaliteit. Enrique zou Gibbs denk ik wel eruit spelen, daar ik ook fan ben gan Enrique. Song wordt op het moment vervangen door Diaby. Geruchten van Fellaini, M'vila, Capoué en nog iemand wiens naam ik eerlijk gezegd ben vergeten, doen de ronde om Song te vervangen. Verder komt er nog een verdediger die zowel centraal, rechtsback als bij voorkeur óók als verdedigende middenvelder uit de voeten kan. Een rechtsbenige Vertonghen zeg maar. Ik geef het middenveld van Arsenal net iets meer dan die van Liverpool en ik vind Podolski - Giroud - Walcott/ox toch even een heel stuk beter dan Assaidi (...) - Borini (lol!) - Suarez.

24 augustus 2012 om 10:16

Gast, Arsenal is stukken beter. Jullie zijn zojuist afgedroogd door WBA en zetten de lijn van vorig seizoen door. Hoeveelste is Liverpool geworden? 9e? Tegenover de 3e plek van Arsenal.

24 augustus 2012 om 11:34

Arsenal is plek voor plek niet stukken beter. Echt niet nu Van Persie weg is. Wij hebben verloren van West Brom, en duidelijk behoefte aan een afmaker. Maar Arsenal heeft alleen pure kwaliteit in Cazorla. Ik snap dat het frusterend is om je te zien hoe Wenger steeds de sleutelspelers verkoopt. Maar ga nou niet zeggen dat Arsenal zoveel beter is. Zonder Van Persie vorig jaar hadden jullie misschien het linkerrijtje niet gehaald.

24 augustus 2012 om 11:45

Een pure afmaker had die 3 tegengoals ook voorkomen? Kom op zeg. We hebben naast Cazorla ook gewoon 2 prima aanvallers gehaald. Bovendien zit er veel meer rek in een hoop spelers van ons dus ik verwacht dat Gervinho, Gibbs, Szszesny, Diaby, AOC etc. allemaal weer wat beter zijn dan vorig seizoen.

Van Persie was toch speler van Arsenal, dan mag je toch van zijn diensten gebruik maken? Nu hij weg is, vindt Wenger wel een andere manier om CL voetbal te halen. Maak je niet druk om Arsenal.

24 augustus 2012 om 12:49

Is het als Liverpool fan zijnde niet frustrerend om te zien dat er jaar in, jaar uit 2e-rangs Britse spelers voor belachelijke bedragen worden aangetrokken? Je moet wel een heel groot bord voor je kop hebben als je na een een 3-0 nederlaag tegen WBA (!!!!) nog wilt beweren dat Liverpool kwalitatief beter is dan Arsenal.
Sahin maakt hier, van uit mijn (arsenal) oogpunt de foute keuze, nu maar hopen dat M'vila, Tioté of (heel onwaarschijnlijk) Fellaini komt

25 augustus 2012 om 11:41

Dus.. welke Britse speler is er dit jaar aangetrokken?

//precies, geen. Kijk is niet zo naar het verleden.

25 augustus 2012 om 12:19

Liever geen Britse speler aantrekken maar zelf laten doorstromen en buitenlandse spelers halen dan het schandalige beleid van Liverpool. Overigens spelen er normaal gesproken 'gewoon' 4 Engelse internationals in de basis, Gibbs, Wilshere, Chamberlain en Walcott.

25 augustus 2012 om 13:11

Chamberlain en Walcott allebei in de basis? En Podolski dan?

De aankopen van vorig jaar bij Liverpool waren inderdaad waardeloos en stom. Word er wel een beetje moe van om daar weer over te beginnen. Met Sahin(weliswaar 1 jaar), Allen en Borini is er vooralsnog gewoon goed ingekocht en de zwakke punten verbetert. Rodgers wil duidelijk een nieuwe speelwijze en systeem introduceren bij Liverpool en haalt daar de spelers voor waarvan hij denkt dat ze daarin functioneren.

25 augustus 2012 om 13:27

Chamberlain zal veel vanaf het middenveld opereren, daar waar dat zijn positie is van origine en daar ook speelde in de voorbereiding. Podolski zal afwisselend van links komen en ook afwisselend in de punt.
Allen vind ik een goede aankoop evenals Sahin maar Borini?? Ik snap niet dat jullie hem grotendeels als de verlosser zien.. Vond hem vorig jaar vrij matig eerlijk gezegd.. En voor 15 miljoen al helemaal.. Ken geen enkele fan die erom rouwde dat 'ie weg ging. Hij heeft wel potentie maar ik heb persoonlijk meer vertrouwen in Carrol dan Borini..

25 augustus 2012 om 18:10

Aha oké daar was ik niet van op de hoogte. Vorig jaar toch vooral vanaf de flank gezien voor mijn gevoel.

Ik zie hem niet als de grote verlosser hoor, maar denk dat hij zeker wel voor extra gevaar kan zorgen en sowieso wat meer afwisseling in de voorhoede. Toch meer opties met Borini en Carroll, terwijl als vorig jaar Carroll er niks van bakte er helemaal niks was om in plaats van hem erin te zetten. Ik vind het bedrag ook te veel, maar hopelijk gaat hij nog verrassen. Tegen Hearts speelde hij best aardig alleen jammer dat hij zijn kansen mistte.

26 augustus 2012 om 13:55

Klopt maar in de voorbereiding speelde hij veel vanaf 't middenveld met veel diepgang. Meer opties ben ik helemaal met je eens maar of Borini een verbetering is ten opzichte van Carroll weet ik niet.. Want ik volg ook de Schotse competitie en als je niet kan uitblinken en scoren tegen Hearts is het niet best gestelt daar waar ik vind dat zeker de verdediging niet al te best is hij hun.. We zullen zien!

24 augustus 2012 om 05:33

Ongelofelijk jammer dit! Dacht dat het al rond was met Arsenal.. Hij zou beter tot zijn recht komen in een voetballende ploeg zoals Arsenal, met spelers als Cazorla en Wilshere om hem heen.

24 augustus 2012 om 06:47

Hij zou een versterking zijn voor Liverpool, ik hoop dat het officieel word, Sahin is een goede speler en verdient speeltijd hoop dat Liverpool het hem echt gunt en niet op de bank laat rotten.

24 augustus 2012 om 08:32

Een middenveld met Allen, Lucas, Sahin en Stevie heb je een klasse middenveld die kunnen rouleren om de 3 plekken. Het is een lang seizoen dus heb je klasse bank nodig. Nu nog een echte goalgetter en we zijn klaar voor het seizoen!

24 augustus 2012 om 10:53

Gerard wordt met het jaar minder, Allen moet zich nog bewijzen evenals Sahin na een jaar niet gevoetbald te hebben. Laatsgenoemde hebben zeker de potentie, maar ga nou niet doen alsof het middenveld een garantie biedt op de top 4.

24 augustus 2012 om 11:09

Hoor ik daar een gefrustreerde Arsenal fan? Allen heeft in anderhalve wedstrijd al meer laten zien dan Adam, Spearing en Henderson afgelopen seizoen samen. Gerrard gaat waarschijnlijk als schaduw spits achter 2 buitenspelers fungeren. Lucas staat er als blok en Sahin wordt samen met Allen het creatieve duo op het middenveld. En ik zeg JA, hiermee kunnen we de top 4 bestormen.

Jullie hebben daarentegen jullie enige scorende spits weggedaan en daar onbewezen spitsen daarvoor teruggehaald. Ik zou als Arsenal supporter maar niet te veel kritiek op andere hebben en eerst naar mijn eigen team kijken, want daar valt nog genoeg te doen!

24 augustus 2012 om 11:14

Natuurlijk, je mag best zeker van je zaak zijn, maar waar je dat op baseert is me een raadsel. We zullen het allemaal gaan zien beste vriend.

24 augustus 2012 om 11:16

Dat zegt meer over Adam, Spearing en Henderson .

Ach bij ons is een scorende spits weg maar bij jullie is er nog steeds geen een bij. WBA - Liverpool 3-0 weet je nog? En wat was daar het probleem behalve waardeloos verdedigen?

24 augustus 2012 om 11:37

Waarom heb je het steeds over die ene wedstrijd? Ja we missen een scorende spits. Maar wie zegt dat Borini niet gaat scoren straks en Suarez misschien wel gewoon die kansen maakt. Ik heb er liever ook gewoon een Klaas Jan Huntelaar bij en daar zou ik nu prioriteit aan geven maar het is niet anders. We zijn nog steeds aan wederopbouwen. Van een topteam gevallen naar een subtop team en nu komen we weer terug. Daar doet een WBA wedstrijdje niks aan af. Jullie zullen met Wenger nooit structureel prijzen gaan winnen. Daar hij altijd de beste spelers verkoopt. Het is alsof jullie het altijd maar prima vinden om voor spek en bonen mee te spelen. Liverpool pakt tenminste hier en daar de prijzen mee. Neemt risico.

24 augustus 2012 om 11:53

De continuïteit die Wenger ons biedt, prefereer ik boven een League cup gecombineerd met een 8e plek. Die continuïteit kan hij op absoluut topniveau ook doorzetten, mits hij niet constant gedwongen(!) is zijn beste spelers te verkopen om de begroting rond te krijgen. Wij hebben geen externe geldschieters zoals 70 procent van de PL clubs.

Ik haal WBA erbij omdat ik de arrogantie van Liverpool supporters niet begrijp nadat ze geheel in stijl van het vorige seizoen zijn afgedroogd.

We hebben met Wenger al structureel om de prijzen meegedaan, en vanaf 2014 zal dat weer het geval zijn. Met het geld dat Liverpool heeft weggegooid had Wenger allang de titel voor jullie binnen gehaald.

24 augustus 2012 om 11:57

Ik moet altijd glimlachen wanneer een Liverpudlian het over risico nemen heeft, die spelers bekijk die zijn aangetrokken en hoeveel dit hen gekost heeft.

Waarom vragen jullie Wenger niet om tips? Als ik jou zo hoor winnen jullie met twee vingers in de neus alles wat er te winnen valt op die manier.

24 augustus 2012 om 12:52

Gerrard lijkt de laatste tijd wel weer in goede vorm, al blijft het natuurlijk uitkijken met zijn blessure gevoeligheid van de laatste jaren.
Allen gaf me tegen wba een heel goede indruk, en toen ie gisteren in viel deed ie het meer dan redelijk.
Sahin is inderdaad wat afwachten na een jaar vrijwel stil gelegen te hebben, maar het is en blijft een speler met heel veel potentie.
Lucas moet er voor mijn part altijd in, niet de meest verfijnde voetballer, maar hoeft ook niet op zijn positie, ballen recupereren en inspelen.

24 augustus 2012 om 08:39

Arsenal heeft niks aan Sahin, een slapzak die aardig kan ballen, maar hij is wel erg langzaam.

Real Madrid gooit weer 10m na de kl*te, miskoop van Mourinho en co!

24 augustus 2012 om 08:53

Jammer had hem liever bij Arsenal gezien maar ja Liverpool is ook een mooie club

24 augustus 2012 om 09:14

Arsenal of Liverpool, maakt niet uit zijn beiden mooie clubs!
Vind wel dat de prijs die ze hiervoor moeten betalen wel erg hoog ligt als het tussen de 6 en 7 miljoen ligt voor alleen de huur al..

Maar ja, voor Real Madrid natuurlijk gunstig, maar zonde dat Sahin te snel weg ging bij Dortmund voor het grote geld.

24 augustus 2012 om 09:39

Ik ben benieuwd of Sahin een type speler voor de Premier League is. De Bundesliga en Primeria Division zijn ook competities voor de technische spelers en daar hoort Sahin bij terwijl het in Engeland echt keihard knokken is. Ik wil ook wel geloven dat Sahin dat aankan maarja, we zien wel ;p.

24 augustus 2012 om 09:58

Dit is al zo goed als rond. Om 15:00 geeft BR een pers conferentie en op de site geven ze al het laatste nieuws omtrent deze transfer aan. Liverpool zou dit nooit doen als een transfer niet zeker was!

Welcome to Anfield lad!

24 augustus 2012 om 12:55

Toch eerst zien dan geloven !
Kan dit nog steeds moeilijk geloven, nu nog een goede spits en we zijn klaar imo.
(een winger mag ook, maar hoeft niet, gewoon veel kansen aan Sterling geven)

24 augustus 2012 om 09:59

Idiaale Opstelling:::

reina
johnson
skrtel
agger
enrique
sahin
lucas
allen
gerrard
borini
suarez
24 augustus 2012 om 10:33

Jongens, maak je nou niet belachelijk zeg.. Stellen dat er tussen de nummer 3 en 8 nauwelijks verschil zit..

24 augustus 2012 om 11:22

Jij begrijpt het. De euforie onder Liverpoolfans is nergens op gebaseerd en dat is al jaren zo. Gewoon niet te veel verwachten dan kan het alleen maar meevallen. Als Liverpool ''the best of the rest'' wordt, hebben ze een zeer geslaagd seizoen gehad.

24 augustus 2012 om 11:36

Als Rodgers in het linkerrijtje eindigt heeft hij het voor een eerste jaar niet slecht gedaan met dit materiaal. De beste zes zijn lichtjaren ver weg, zevende is het maximaal haalbare.

24 augustus 2012 om 11:41

Dat vind ik niet zo. Ze kunnen echt wel meedoen om plekken 4 tot en met 6. Meer met je niet verwachten. Het zou zomaar kunnen dat ze zevende worden maar dat igt aan zoveel verschillende factoren. Maar als Rodgers het gewoon aan de praat krijgt en doelpunten krijgt van Borini en Suarez, dan speelt Liverpool echt wel mee om die plekken hoor.

24 augustus 2012 om 12:07

Daarnet had je het nog over het bestormen van de top 4?

24 augustus 2012 om 12:56

Dat vindt ik nu ook niet 4e is hoogst haalbare, al zal dat heel moeilijk worden, maar niet onmogelijk imo.
Arsenal is imo favoriet voor de 4e stek.

25 augustus 2012 om 15:11

Ik weet wat je bedoelt, ht zelfde is wanneer twente supporters mclaren een goeie coach vinden.

24 augustus 2012 om 11:00

Bij Arsenal had hij zich beter ontwikkeld, wat moet die nou bij Liverpool dat al jaren een zinkende schip is ondanks een Suarez en Opa Gerrard.

24 augustus 2012 om 11:19

Rodgers is wel een coach met een visie die bij Sahin past hoor, en er staat minder druk op die ploeg. Het grootste nadeel is eigenlijk dat ze geen CL spelen. Sahin wilde zelf ook liever naar Arsenal maar als een geleende speler tegenwoordig al 6.3 miljoen moet kosten...

24 augustus 2012 om 11:24

Ik denk eerlijk gezegd dat Sahin zich compleet gaat ergeren daar op het veld, maar dit is slechts een vermoeden.

24 augustus 2012 om 11:45

Waarom zou hij zich ergeren. Hij staat waarschijnlijk in een team met de beste tackler van de premier leauge en de beste passer van de premier league. Tenminste volgens de Opta statistieken van vorig jaar. Dat kan allemaal nu ander zijn maar hij heeft gewoon een heerlijk middenveld om zijn draai in te vinden. JIj bent gewoon zo'n zuurpruim die het niet kan hebben na al je verkonidgingen en inside information van twitteraars en photoshoots dat Liverpool alsnog Sahin heeft weten te verkrijgen boven Arsenal. Lekker boeiend. Volgende keer is het weer andersom. Maar kinderachtige reacties daar blijf je om bekend staan.

24 augustus 2012 om 12:12

Niet op mij reageren, ik reageer enkel dom en kinderachtig.

Weet je uberhaupt wel waarom jullie Arsenal hebben afgetroefd? Niet omdat jullie de voorkeur hebben, niet om jullie mogelijkheiden, niet om de trainier, niet om de speelstyle en zeker niet om het Europees voetbal.

Kinderachtig he?

Nee, de enige reden dat jullie Sahin hebbben is omdat jullie een onrealistisch bedrag hebben geboden. Het is namelijk echt ongelooflijk veel geld voor een 1-jarig huurcontract. Als ik dan begin over dat jullie wel bekend staan om scheve bedragen te bieden voor spelers, krijg ik de wind van voren.

Het is prima zo.

24 augustus 2012 om 12:59

Als Lfc fan geef ik je gelijk...
Niet te min ben ik toch heel blij moest ie echt komen, gewoon omdat het imo echt een hele versterking is.
Met Sahin er bij zie ik ons wel mee doen om plaats 4 (lees: meedoen, wilt niet zeggen dat we 4es worden)

24 augustus 2012 om 13:16

Sahin is zondermeer een hele mooie aankoop voor jullie!

24 augustus 2012 om 11:30

Het zou het beste zijn geweest als hij naar Arsenal zou komen, ook vanwege de CL maar de stijl van spelen van Arsenal past meer bij die jongen. Leek mij echt de ideale koppeltje maar helaas.
Real Madrid had 2 belangrijke eisen en Arsenal wou ze niet beiden accepteren. Dat salaris zou nog wel kunnen maar om er geen optie tot koop erbij te hebben.. daar heeft Wenger niks aan.

24 augustus 2012 om 11:28

Had hem liever bij Arsenal gezien, dat wou Sahin persoonlijk ook maar Arsenal en Real waren het niet eens over 2 zaken.
1. Optie tot koop wou Arsenal er heel graag bij
2. Arsenal wou niet de hele salaris van Sahin overnemen omdat ze hem huren.

Liverpool ging wel akkoord met deze eisen dus krijgt Liverpool hem. Goede speler voor Liverpool en zou het ook erg goed gaan doen in de Pl.
Ik hoop voor die jongen dat hij zich weer op bloeit zodat hij volgend seizoen weer lekker naar Real Madrid kan gaan en de concurrentie strijd aan kan gaan. In potentie is dit een hele goede middenvelder met een uitstekende steek paas, in zowel lang als kort.
Hij kan alleen maar beter worden in Engeland, hier wordt hij ook fysiek veel sterker en daar heeft hij in de La Liga profijt van


Als ik Wenger was zou ik een goede vervanger voor Song halen.
Ik zou volop voor Fellaini gaan. Hij kan wel wat kosten maar je hebt gegarandeerd een speler die top speelt in de Premier League!
hij is verdedigend sterk, aanvallend sterk, controllerend sterk... deze man is zo all- round! echt een geweldenaar.

Everton heeft een aantal spelers nodig dus desnoods kan Arsenal een aantal spelers betrekken in de deal.
Fellaini wilt ook een stapje hoger op, is hij ook wel aan toe( al een tijdje ) dus ik hoop dat hij voor Fellaini gaat!

Wenger wou M'villa van Rennes maar die kost ook zo'n 20miljoen en dat is toch zo'n over-rated speler... vind hem werkelijk niks. Aardige talent maar echt geen 20miljoen waard.

Fellaini en Arteta, 2 oude vrienden bij Everton die het heel goed deden, die 2 zijn echt dodelijk in een duo. Daarnaast heb je nog Cazorla die voor de creativiteit zorgt als die andere 2 het niet doen en je hebt aanvallers als Aoc,walcott,podolski en Giroud... Wat wil je nog meer?

Fellaini is echt nodig!

24 augustus 2012 om 13:24

Jammer dat ie niet naar Arsenal gaat, ze hadden hem echt goed kunnen gebruiken nu Song ook al weg is. Zoals umad? hierboven zegt zou ik echt Fellaini proberen binnen te halen. Snap echt niet dat Fellaini nog steeds niet bij een topclub speelt?

24 augustus 2012 om 14:04

Sahin zou meer kunnen passen bij Arsenal dan Liverpool, maar ja ze kunnen wel een goede middenvelder gebruiken Liverpool. Jammer dat deze jongen naar Madrid is gegaan had beter een andere club kunnen kiezen en dan pas de stap naar de top gemaakt.

24 augustus 2012 om 14:52

Sahin naar Liverpool had toch Arsenal verwacht maar goed hopelijk kan hij bij Liverpool terug zijn niveau oppakken en voort gaan op topniveau zoals hij dat bij Dortmund heeft gedaan.

24 augustus 2012 om 18:07

Sahin wat ben ik trots op jou!
Ja mensen, jullie hebben het goed gelezen.. ook al heeft hij het nog niet kunnen bewijzen bij RM, hij heeft de potentie om beste CM van de wereld te worden! (hij is pas 23)

Misschien wordt hij wel de bekendste Turkse speler in het buitenland, natuurlijk samen met Hakan Sukur en Rustu!

(ja wij hebben geen van Basten, cruijff, Koeman, Rijkaard en ga zo maar door.. helaas)

25 augustus 2012 om 00:41

Niet enkel de bekendste maar ook de beste Turkse speler in het buitenland. Hij heeft het in zich om beide te worden.

25 augustus 2012 om 10:20

bwa arda doet het ook uitstekend hoor bij atletico... heeft de europa league gewonnen

25 augustus 2012 om 10:26

Als je Mesut Özil niet meerekent.

Ik bedoel, Sahin is net als Özil in Duitsland geboren. Ik vind niet dat Özil minder Turks is omdat hij voor de Duitse nationale ploeg heeft gekozen. Dus in mijn ogen is Özil de bekendste en beste Turkse speler. Maar wie weet haalt Sahin hem nog in. Ze zijn beiden nog jong en in ieder geval al erg goed.

ON: Sahin kan echt van grote waarde zijn voor Liverpool. Ik ben blij dat hij slechts verhuurd wordt, want hij gaat nog erg groot worden denk ik.

25 augustus 2012 om 10:29

ja das waar... mesut ozil is ook nog altijd een echte turk. als je hem ziet schelden op het veld naar de scheids: altijd in het turks!
niet zo lang gelede, heeft die in het dorp (zonguldak) van zen grootouders een moskee laten bouwen!

25 augustus 2012 om 18:04

Idd @rmcf

Ozil word ook gewoon 'turk' geroepen door zijn teamgenote.. Maar Ozil en Sahin allebei top!

24 augustus 2012 om 20:36

Jammmer dat hij niet naar Arsenal is gekomen. Maar mooi voor Liverpool dat ze Sahin binnnen hebben gehaald. Ik hoop nog wel dat Arsenal het liefst nog voor M'vila gaat of anders een ander defensief middenvelder.

25 augustus 2012 om 00:40

Eindelijk nog eens een topspeler bij Liverpool, mag wel eens toch.

25 augustus 2012 om 10:22

Ja maar hoe triest is het dat Liverpool dergelijke spelers moet huren... Daarbij vind ik dit niet zo slim van Liverpool. Die jongen heeft een jaar lang niet op niveau gespeeld, veelal geblesseerd en de EPL is een heel andere manier van voetballen, zowel met de PD als BD.

Ik denk dat je niet zoveel mag verwachten van Sahin. Techniek heeft hij zeker, maar vraag me af of hij zich moet gaan aanpassen etc. En als dat het geval is, hoop ik dat het snel gaat, want anders ben je niks meer dan een club die andere clubs helpt om spelers weer in het zadel te helpen. En Liverpool zou juist dat bij andere (mindere clubs) moeten doen.

25 augustus 2012 om 10:25

@zola sahin had alleen een lange blessure toen die aankwam bij real madrid... dus die had meteen de hele voorbereiding gemist. En mourinho heeft het winning team nooit veranderd, waardoor hij nie echt een kans kreeg.
Als je beste speler in duitsland wordt verkozen zou liverpool geen probleem mogen zijn

25 augustus 2012 om 10:29

Tsja ik blijf het riskant vinden. Maar goed, ik ben benieuwd. Op papier ziet er het er natuurlijk wel goed uit. Met Joe Allen, Sahin, Gerrard en Lucas.

25 augustus 2012 om 11:10

De reden dat we Sahin huren, is dat Fenway Sports Group geen zin heeft om al hun investeringen in rook te zien opgaan. Kijkend naar het geweldige kwartet spelers, die we vorig seizoen hebben gehaald geef ik ze groot gelijk. Carroll, Henderson, Downing en Adam, ze hebben er allemaal geen moer van gebakken. Zo 78 miljoen pond door het gootje gespoeld.

Huren is niet ideaal, en ik had liever ook een optie tot koop gezien, maar het is niet anders. Rodgers werkt nu met een beperkt budget, en heeft het voor elkaar gekregen om kwalitatief betere spelers te halen dan Dalglish en Comolli. Achteraf gezien ook niet zo moeilijk natuurlijk. We staan aan het begin van een complete metamorfose, en dat heeft heel veel tijd nodig. En zeg nou zelf; ik huur liever een topspeler, dan dat ik een Downing koop voor 20 miljoen pond. Het uitgeven van die verschrikkelijke bedragen voor matige spelers is voorbij.

25 augustus 2012 om 11:24

Klopt... Dat is dan wel weer positief en hoop van harte dat jullie weer terug op niveau komen. Want voor 78 miljoen had je Falcao en Martinez kunnen halen.

Wat verwacht jij van Liverpool dit seizoen?.. Ik zie veel supporters gokken op een 4e plek, blijf dat zeer onrealistisch vinden, zeker als je bedenkt dat je vorig jaar 8e bent geëindigd.

25 augustus 2012 om 11:54

Het centrale middenveld van Liverpool ziet er nu goed uit idd, maar da's dan meteen ook de enigste linie. Hun kern blijft Newcastle niveau.

25 augustus 2012 om 13:14

De verdediging is inderdaad echt zwak bezet in de basis met Johnson, Skrtel, Agger en Enrique. Aanvallend valt het ook wel mee met Suarez, Borini, Carroll, Downing, Sterling, J. Cole en Assaidi. Enige wat ontbreekt is een klinische afmaker en een speler die al heeft bewezen geweldig op de flanken te kunnen spelen.

25 augustus 2012 om 14:04

@zola

4e plek is zeer onrealistisch. We mogen blij zijn, als we dit seizoen als 6e eindigen. Meer zit er echt niet in. Ik wil zien dat ze voetballend flinke progressie boeken, en als ze daarmee 6e kunnen worden, dan ben ik tevreden. Het heeft tijd nodig, heel veel tijd. Ik verwacht dat ze eventueel over een paar jaar mee kunnen doen om de bovenste 4 plaatsen.

25 augustus 2012 om 10:19

mooie ploeg, maar had hem liever bij arsenal gezien eerlijk gezegd Maar nu krijgt die eindelijk zijn minuten... das goed voor de nationale ploeg.
Middeveld selcuk inan- nuri sahin is om van te smullen

25 augustus 2012 om 10:21

Uitstekende aankoop van Liverpool! Is iemand die het verschil kan maken, behendig is en een uitstekende pass heeft. Kan Liverpool echt verder helpen!

25 augustus 2012 om 10:21

Mooi, heeft Liverpool eindelijk eens een team dat echt om de vierde plek kan meestrijden. Nu hopen dat Gerrard fit blijft zodat Rodgers er echt een team van kan maken. Want ik weet zeker dat ze nu niet onder zullen gaan doen voor Tottenham en Newcastle.

25 augustus 2012 om 10:23

Dat betekent dus dat een akkoord met Modric zo goed als rond is, anders was deze transfer niet doorgegaan. Denk dat Liverpool qua voetbal ook wel het meest ligt met Real Madrid en het dus een mooie stap is dat hij naar Liverpool verhuisd ipv naar Arsenal.

Hopen dat hij veel aan spelen toe komt en groeit als voetballer.

25 augustus 2012 om 10:25

Als hij vandaag nog een medische test ondergaat, mag hij morgen dan al aantreden in de Premier League? Benieuwd naar zijn prestaties!

25 augustus 2012 om 10:27

Had Sahin liever bij arsenal gezien mannen,wel een goeie transfer van liverpool hebben arsenal afegtroeft.speler met een zeer goed tactisch inzicht en kan zich nog verbeteren op bepaalde punten.goede aanwinst voor liverpool.

25 augustus 2012 om 10:31

Dit is geweldig nieuws voor Liverpool! hiermee kunnen we zeker voor een CL plaats spelen, ik zie het zonnig in!
Speelt Sahin eigenlijk al mee tegen City?

25 augustus 2012 om 10:35

nu nog sturridge halen! op dit moment zou ik zo spelen:

reina
johnson
skrtel
agger
enrique
sahin
lucas
allen
gerrard
suarez
borini
25 augustus 2012 om 10:40

Sturridge, ha die krijgen julie echt niet, dan hebben we nog maar een spits!

25 augustus 2012 om 11:48

Boeiend, jullie hebben Hazard dan maakt het al niet meer uit.

26 augustus 2012 om 16:53

Veel betere opstelling:

Reina
Johnson
Skrtel
Agger
Enrique
Lucas
Sahin
Suarez
Gerard
Assaidi
Borini
25 augustus 2012 om 10:36

Jezus, wat een belachelijke stap van Nuri Sahin. Waarom ga je naar Liverpool? Waarom zeg je niet gewoon nee tegen Mourinho? Waarom bepaald geld waar jij volgend seizoen gaat spelen?

Het is belachelijk dat een passer als Nuri Sahin bij een klutsteam als Liverpool moet spelen die alle ballen van achteren naar voren trappen, Nuri zal gaan mislukken puur vanwege het feit dat hij niet past bij Liverpool.

Wie kiest er nou voor Liverpool als je kan werken onder de beste trainer voor jeugdige spelers, de man die jou toen jij 17 was al zei dat je later een van de beste middenvelders op de wereld zou zijn.

Met Wenger had je zoveel meer uit jezelf kunnen halen en hij heeft een team dat passt wat goed is voor Nuri sahin.

Mourinho heeft het weer eens gedaan, carriere verneuken van weer een jongeling, dankjewel arrogante snotneus van een Portugees.

25 augustus 2012 om 10:46

Mourinho heeft volgens bepaalde bronnen ook de aanslagen op de WTC gepleegd. Ook heeft Mourinho, en niet een lawine, ervoor gezorgd dat Friso in een coma is geraakt.

En last but not least: Mourinho heeft ervoor gezorgd dat er hongersnood heerst op de wereld!

Hou toch op man. Zelfs als jouw onzin waar bleek te zijn en Nuri naar Mourinho geluisterd heeft, dan nog zou dat volkomen terecht zijn. Sahin heeft namelijk nooit aangegeven geïnteresseerd te zijn in een definitieve overgang naar Arsenal of Liverpool. Hij wilt blijven bij Madrid en deze overstap dient alleen maar om te kunnen bewijzen dat hij goed genoeg is voor Madrid....

Maar ach, Mourinho de schuld geven is idd een stuk makkelijker...

25 augustus 2012 om 10:56

Epl_prof

Ben idd met je eens. Hij kan zelf ook nee zeggen tegen Liverpool en aangeven naar Arsenal te willen gaan.maar blijkbaar vind hij het wel best om in de EL te spelen, Liverpool te helpen aan wederopbouw en ze te gebruiken om weer op niveau te komen.

25 augustus 2012 om 11:30

Mourinho is gewoon een arrogante kwal die de dicatuur speelt en alleen binnenstapt bij teams die er niet slechter op kunnen doen. Waarom gaat hij niet naar een subtop team en daarmee laten zien wat hij kan? Het contineu billenlikken van Real fans begint aardig irritant te worden.

Iedereen weet ook wel dat de voorkeur van Sahin naar Arsenal ging in plaats van naar Unwa club. Dat Mourinho hem dan beveelt om naar Liverpool te gaan is ook belachelijk te noemen.

Hij is zeker goed genoeg voor Madrid maar daar krijgt hij geen speeltijd omdat Meneer mourinho bang is om Xabi is een keer ernaast te zetten na weer een slechte wedstrijd. Granero die de voorkeur boven Sahin krijgt.

Ik had allang al die lelijke arrogante klote club als Real verlaten, maar Sahin wil zich jammer genoeg laten zien.

@zola

Hij vind het niet best, hij is gedwongen om te spelen in de EL omdat Mr.mourinho hem zo graag bij Liverpool wilde zien.

25 augustus 2012 om 10:39

Arsenal moet hier niet rouwig om zijn, gewoon M'villa halen. Als iemand goed met lastige jongens overweg kan is het Wenger

Pool
Sagna
Vermaelen
Kocielny
Gibbs
Wilshere
M''Villa
Navas
Cazorla
Walcott
Giroud
25 augustus 2012 om 10:59

Walcott linksbuiten? Navas komt niet hoor. dan kan je beter Podolski of Chamberlain op die plek zetten van Walcott.

25 augustus 2012 om 11:14

Zou jammer voor arsenal zijn als Navas niet komt (maar niet voor chelsea).

25 augustus 2012 om 11:45

Klopt maar die jongen heeft heimwee van hier tot Tokyo. Anders speelde hij wel ergens anders, is namelijk 1 vd beste buitenspelers van Spanje. Mocht hij wel komen zou 't wel echt heel gruwelijk zijn natuurlijk!

25 augustus 2012 om 14:46

Tja gun je geen medicijnen krijgen daarvoor??

26 augustus 2012 om 13:57

Geen idee eerlijk gezegd.. Zou wel geweldig zijn hahaha maar ik zal 't zien!

25 augustus 2012 om 10:41

Wederom bedankt alle Arsenal-fans voor jullie goed geïnformeerde bronnen!! Voor de zoveelste keer hebben jullie het weer bij het rechte eind gehad!!

En ik ben er nog van overtuigd ook dat dit alsnog niemand ervan zal weerhouden om volgende keer weer heel overtuigd onzin te verkondigen om later alsnog ongelijk te krijgen.

25 augustus 2012 om 10:57

Kerel, ik heb het complete verhaal hierboven al uitgelegd. Diezelfde mensen kwamen namelijk ruim van te voren met de juiste details naar buiten over Cazorla, Podolski, Giroud, Van Persie, Song etc.. En deze mensen waren zelf ook heel verbaasd en hebben openlijk hun excuses aangeboden. Je kan het allemaal nalezen, kan je de info per PM sturen. Of interesseert dat je niet en wil je alleen maar bashen? Dat is natuurlijk ook nog een optie.

25 augustus 2012 om 11:21

Ow dus jij bent van niet 1 vd Arsenal-fans die riep dat vpersie tot inkeer was gekomen? Want dat toch namelijk het verhaaltje dat ineens opstak. Die betrouwbare bronnen van jullie hadden toch gemeld dat van Persie toch weer wilde blijven bij Arsenal, omdan een paar dagen later ineens te horen dat hij definitief verhuist naar Manchester...

Het nut van jouw verhaal begrijp ik niet echt, je gaat gewoon verder op de manier die ik hier juist bekritiseer. Ik ben best geinteresseerd in hele verhaal, dus je kan me best pm'en. Maar zolang de bronnen twitter en dat soort onzin plekken zijn, kan ik het niet meer serieus nemen.....

25 augustus 2012 om 11:32

Van Persie wilde ook blijven, Wenger heeft hem eruit gegooid. Je loopt achter Epl_stagiair.

25 augustus 2012 om 11:36

Ow het spijt me, dom van me! Maandenlang lopen te huilen dat geen geld van Persie uit het Emirates kon krijgen en hem er dan zelf uitgooien?

Ik loop mss achter, maar gelukkig ben ik nog niet zo naief als de pest... Persianloser! (dit is pas humor!!!)

25 augustus 2012 om 11:39

Geef je gelijk, wij Liverpool fans hebben ook te vroeg gejuicht omdat dit al rond zou zijn een tijd geleden, en toen was het opeens weer dat die naar Arsenal zou gaan..

25 augustus 2012 om 11:42

Precies wat Persian zegt. Hij wilde inderdaad blijven maar is eruit gedonderd. Als je dat niet weet ben je je naam niet waardig en mag je echt niet zo bijdehand doen.

En over bronnen, dat is het leuke hier op voetbalzone. Twitter is onzin, daadwerkelijk insiders mondeling gesproken is ongeloofwaardig. Wat wil je dan? Zelfs sky en bbc kwamen met het bericht.

25 augustus 2012 om 11:49

Eh ja, zo hard is de voetballerij. Van Persie wilde blijven en aanzien hoever Arsenal kon komen met die nieuwe aankopen. Wenger en Arsenal wilden zich hier niet voor lenen en hebben hem eruit gegooid. De enige die enigszins naïef is geweest, is Van Persie zelf.

Het is grappig dat je een complete groep probeert aan te vallen op hun gebrekkige informatie door zelf continue je onwetendheid te etaleren.

25 augustus 2012 om 12:06

Ze wilden zich niet daarvoor lenen? Maar wel heel stoer roepen dat wat hem betreft van Persie maar transfervrij wegging, een jaar later?

Hehe van Persie roept dat hij hogerop wilt. United wil hem hebben, maar hij besluit toch maar bij Arsenal te blijven. Klinkt idd heel plausibel!

Een hele groep klinkt zo negatief schat. Noem het wel een groep die gezamenlijk verkeerde informatie de wereld inhielp.

25 augustus 2012 om 12:23

Van Persie zag niet genoeg potentie. Dit was voor de aankopen. Vervolgens, na de aankopen, draaide hij bij. Vervolgens raakte hij in de clinch met Wenger waarna Wenger en het bestuur hem er vervolgens hebben uitgewerkt.

25 augustus 2012 om 12:24

Dat is Wenger ten voeten uit. Inmiddels moet je dat wel weten. Altijd liegen om de beste deals eruit te slepen.

25 augustus 2012 om 10:59

Tweet from Tweetcaster - @guillembalague: The thing that gave the last twist to the Sahin saga. After Madrid and Arsenal agreed a 2m loan deal, Liverpool offered 5m (no option 2 buy)

Er was zeker waarheid in het spel. We hadden een deal totdat Liverpool een beter deal voorstelde en Arsenal niet verder wilde gaan. 5 miljoen betalen om te huren om dan nog zijn loon van 5 miljoen betalen zonder een optie tot koop is gewoon een belachelijke deal.

Echter heeft niemand beweerd dat de deal officieel was (buiten VZ natuurlijk). Nu, het is een transferperiode en zolang niks officieel is, kan elk moment iets veranderen.

25 augustus 2012 om 11:00

Haha rot toch op, dus BBC en Sky Sports verkondigen onzin? Wat ben jij een triest figuur..

Sahin wilde liever naar Arsenal, vooral vanwege CL voetbal. Daarnaast speelt Arsenal ook meer zijn spel, dat hij ook bij Dortmund gewend was.

De enige obstakels bleken de 5 miljoen (of iets in die buurt) wat Liverpool nu biedt voor het huren van Sahin voor 1 jaar.. Asociaal veel geld. En daarnaast hoefde Sahin niet definitief over te stappen, maar Mourinho wilde geen optie tot koop erin. Dat maakt voor Sahin helemaal niet uit. Als Sahin - zoals jij zegt - absoluut niet voor Arsenal wil uitkomen op definitieve basis, dan gaat hij toch gewoon niet op hun contract in?

Hoe je aan zoveel punten komt met zoveel onzin (zie vooral post #118) is mij een vraag.

25 augustus 2012 om 11:26

Sorry, maar wat een debiele opmerking is dit...

"dus BBC en Sky Sports verkondigen onzin?" Uhhh lees de tekst Einstein! Blijkbaar hebebn ze dus idd onzin verkondigd!!!

Ik kom aan die punten omdat ik al jarenlang onzin aan het verkondigen ben, net zoals ieder ander lid. Als ik daadwerkelijk iets nuttigs te melden had, had ik wel een beter platform gehad dan Vz....

Vraag beantwoord?

25 augustus 2012 om 11:51

Ze hebben geen onzin verkondigt. Ze hadden het bij het juiste eind met de feiten die zij opnoemden.

25 augustus 2012 om 12:08

Ze hebben we onzin verkondigd. Ik heb nergens gelezen dat Sahin zelf een voorkeur voor Arsenal heeft uitgesproken..

25 augustus 2012 om 12:25

Nee klopt, jij gebruikt namelijk VZ als bron.

25 augustus 2012 om 11:20

Jij bent de gene die hier slecht geinformeerd is. Om het op zijn Derksiaans te zeggen ''je loopt te koop met je domheid''. Sahin zou namelijk naar Arsenal komen tot Liverpool een last-minute bid deed. Nu gaat hij voor een totaal bedrag van 10 miljoen euro naar Liverpool. Kortom, tegen de tijd dat hij ingespeeld is, keert hij terug naar Madrid.

Neemt niet weg dat de Arsenal-fans het bij het rechte eind hadden, zoals wel vaker trouwens.

25 augustus 2012 om 11:32

Naar mijn weten gingen de Liverpool-geruchten al minstens even lang mee als de Arsenal-geruchten....

En ik heb alleen via Vz deze soap meegekregen....

Maar goed, blijkbaar hadden de media voorspellende gaves en wisten ze maanden geleden al dat Liverpool mee zou gaan in het bieden voor Sahin......

En uiteraard hadden jullie het bij het rechte eind, daar zal nooit twijfel over bestaan, in geen enkele zaak!

Weet je wat ik nog het leukste vind? Als jullie al zulke goede betrouwbare bronnen hebben voor gratis, hoe nutteloos zijn al die journalisten dan, die ook nog bakken met geld verdienen?? Jullie hebben hier gewoon de beste bronnen blijkbaar, het vak van een journalist is dus gewoon geldverspilling. Stuur deze kostenbesparing eens naar het kabinet, hebben we weer wat meer draagvlak voor het afschaffen van de langstudeerboete!!

25 augustus 2012 om 11:45

Volgens mij begrijp je niet dat situaties kunnen veranderen. Zeker in een opportunistische wereld als de voetballerij.

Arsenal en Liverpool streden inderdaad al een tijd lang om deze speler, en Arsenal leek de strijd te winnen dankzij de trainer en het Cl-voetbal. Er was zelfs al een medical gepland (en misschien heeft die ook plaatsgevonden) en de deal leek in kannen en kruiken. Tot Liverpool met een last-minute bid kwam, een absurde verhoging die niemand zag aankomen. Hoe goed geinformeerd je ook mag zijn, je kan de toekomst niet voorspellen dus als Liverpool pas na de medical bij Arsenal besluit om een nieuw bod uit te brengen dan maakt dat de eerder verstrekte informatie niet onjuist. Moeilijke he?

Nou je kent in ieder geval je plek.

25 augustus 2012 om 12:07

Er is sprake van dat Sahin gewoon niet is komen opdagen. Al weet ik niet of deze site erg betrouwbaar is. Ik heb dit bericht op meer dan 1 site gelezen.

http://www.caughtoffside.com/2012/08/23/arsenal-ex...

25 augustus 2012 om 11:03

Het begint ergens op te lijken bij Liverpool.

Lange tijd hadden ze een middenveld dat totaal niet bij elkaar paste en wat flink te kort schoot. Met Sahin en Allen hebben ze er twee voetballende middenvelders bij. Ik ben benieuwd naar Liverpool, hopelijk weet Rodgers er eindelijk weer een leuk team van te maken, want het is lange tijd wel heel erg matig voetbal geweest bij Liverpool.

25 augustus 2012 om 11:04

Wat een drama zeg. Elke dag tekent Sahin bij Arsenal, Liverpool, Inter of Tottenham. Hij was zogenaamd al verkast naar Arsenal, voor een optie-tot-koop bedrag van 14 miljoen pound. Nu gaat hij naar Liverpool voor een schandalige 6,3 miljoen euro huursom.

Ik wil Sahin zien spelen, al is het bij een degradatiekandidaat in de PL (aangezien L'pool toch geen CL speelt), maakt me geen reet uit. Anders valt hij ook uit de gratie van de Turkse bondscoach, want zijn plek is allesbehalve zeker. Wel ben ik overtuigd dat Sahin geirriteerd zal spelen, vanwege het feit dat Arsenal zijn voorkeur kreeg.

25 augustus 2012 om 11:26

Dit lijkt me een welkome versterking voor Liverpool. Geweldige speler met een fluwelen techniek. Dit moet de omkeerpunt voor Sahin zijn. Ik denk zeker dat hij het gaat maken, al zou het veel beter voor zijn ontwikkeling geweest zijn als hij voor Arsenal zou spelen.

25 augustus 2012 om 11:38

ik snap het echt niet
arsenal heeft deze jongen echt nodig maar ze verzuimen om in te grijpen.

wenger je moet echt nog een middenvelder halen want rosicky en wilshere zijn nog geblesseerd en er moet echt een speler komen. dan alles maar op yann m'vila

25 augustus 2012 om 11:48

Ja maar je gaat toch niet ruim 10 mil betalen voor een speler die je alleen kan huren?

25 augustus 2012 om 12:17

Dat zijn geruchten nadat het opeens niet meer lukte met Arsenal. Je gelooft toch zelf niet dat dit waar is. Arsenal is afgehaakt omdat Real hem gewoon niet kwijt wil dat is al een maand bekend, dan heb je van die twitters jongetjes die zelf cijfers gaan bedenken. Arsenal wou perse die optie tot koop en Real en volgens mij wil Sahin ook nog voor zijn kans gaan bij Madrid.

Als Arsenal die optie had, dan zou Liverpool die toch ook kunnen regelen. Ze gaan hem geen 10 miljoen betalen, terwijl je hem voordat bedrag kan kopen.

25 augustus 2012 om 11:46

Ik snap al dat gebitch hier niet over bedankt Arsenal dit.. en fans dat.. slechte bronnen... waar gaat het hier in godsnaam over? Het kan toch gebeuren dat men eerst denkt dat een speler naar een bepaalde club gaat en dat uiteindelijk toch niet het geval is..

Verder snap ik ook niet waarom sommigen het hier zo jammer vinden dat hij niet naar Arsenal ging.. Ik persoonlijk vind het goed dat Arsenal er niet voor heeft gekozen..

Hij zou dit jaar voor Arsenal spelen.. als een huurling.. en men heeft niet eens een optie tot koop.. Daar kan een club als Arsenal toch echt niet voor gaan.. Ok als die optie tot koop er was dan zou het terecht zijn om te zeggen dat het een domme zet is om hem niet aan te trekken.. Maar zonder die optie heeft Arsenal er helemaal niets aan..

Waarom zou je een topspeler huren.. hem ten kosten van je eigen spelers laten spelen en daarme ook hun ontwikkeling verstoren.. om hem vervolgens naar een jaar weer terug te sturen naar Madrid...

Is toch gewoon belachelijk en zo iets heeft Arsenal niet nodig.. Liverpool zitten behoorlijk dieper in de shit en hun hebben daar zeker meer behoefte aan..

25 augustus 2012 om 11:54

Die optie tot koop zou er waarschijnlijk gekomen zijn als Liverpool zich er niet in zou mengen. Arsenal wilde namelijk per se die optie tot koop.

25 augustus 2012 om 12:20

Je moet niet teveel afgaan op twitter geruchten. Je gelooft toch niet dat Liverpool hem voor een jaar gaat huren voor 10 miljoen, terwijl Arsenal bijna een optie had voordat bedrag! Sahin en Madrid wouden gewoon niet scheiden en Wenger wou iemand hebben die hij definitief kan kopen. Volgens mij gaat hij nu achter Lucas en Mvilla aan, die kan hij namelijk definitief overnemen.

25 augustus 2012 om 12:25

Nee er is geen optie tot koop, Arsenal was akkoord met Madrid 2m voor Sahin. Donderdag heeft Liverpool aan Madrid laten weten dat ze 5m pond willen betalen en daarom heeft Madrid hem naar Liverpool gestuurd.

De keuze van Sahin was Arsenal, Liverpool was een optie.

25 augustus 2012 om 12:26

Hopelijk Mvila dan, die Biglia lijkt me niet goed genoeg.

25 augustus 2012 om 12:55

Ja ik zie M'vila ook als de enige vervanger voor Song en ik denk dat hij volgende week naar Arsenal gaat.

25 augustus 2012 om 14:12

Mja, Sahin natuurlijk niks met de dmf positie te maken. Wenger heeft wat dat betrefd wel gelijk dat je in Wilshere in soortgelijke speler hebt.

Overigens heeft hij al aangegeven dat, wanneer de kans zich voordat we een topspeler kunnen aantrekken, volledig defensief, dan doen we het.

Enkel word er nog gegaan voor een speciale speler, middelmaat hebben we genoeg.

Lijkt me nou niet echt de beschrijving van een Biglia, enkel de prijs die Rennes verlangt is een opstakel volgensmij.

25 augustus 2012 om 11:49

Ik als een Belg met Turkse origine wou dat hij naar Arsenal ging maar er is niks aan te doen. Het is altijd leuk om met spelers zoals Gerard in de zelfde ploeg te spelen. Hij kan veel bij leren van hem en zich ontwikkelen. Spijtig dat hij niet voldoende speel minuten gekregen heeft bij Real. Wat denken jullie daarover.

25 augustus 2012 om 12:00

Goede speler, kan me voorstellen dat Arsenal afziet van een speler huren zonder optie tot koop als je alleen al 5 miljoen kwijt bent aan 1 seizoen huren + nog zon 5 a 6 miljoen aan salaris, dan betaal je dus 11 miljoen voor een 1 jarige huurdeal zonder dat je de speler nog kan houden ook. Gekkenwerk eigenlijk.

25 augustus 2012 om 12:01

Jammer dat Nuri, niet naar Arsenal is gegaan.
Dat zou een veel betere club zijn voor hem maarja.

25 augustus 2012 om 12:03

Niet te geloven Liverpool betaalt gewoon 5m pond aan Madrid voor Sahin. In totaal zijn ze 15,5m kwijt voor een huur speler.

25 augustus 2012 om 12:18

Nee, 15m en een eerste optie tot koop mocht Suarez weggaan en volgend jaar in het voorseizoen mogen ze trainen op Anfield met de Madrid-selectie;;

Reactie aangepast? Waar tover je die andere 10,5 opeens vandaan?

Bovendien gaan er zoveel geruchten rond over wat het nou precies is. Zo ben ik ook al tegengekomen dat Arsenal niet meer dan 60 van salaris wou betalen en Liverpool 70, maar dat is op LFC forum. Geloof ik overigens ook niet. De waarheid zal wel ergens in het midden liggen, maar jouw 15,5 mln is de grootste lulkoek.

25 augustus 2012 om 12:03

Mooie aankoop voor Liverpool, hopelijk kan hij morgen al spelen.
Dit is wel een gunstige aankoop voor Liverpool op het middenveld.

25 augustus 2012 om 12:06

Vind het natuurlijk prachtig voor Liverpool, maar ik had hem toch liever bij Arsenal gezien. Ik weet niet wat ik kan verwachten van Joe Allen en Assaidi bij Liverpool maar Sahin heeft zich toch al best bewezen op topniveau. Jammer dat hij de kans bij Real niet heeft gekregen. Misschien dat hij na dit seizoen wat meer kansen krijgt naarmate Alonso minder gaat spelen.

25 augustus 2012 om 12:06

Mag hij eigenlijk morgen meedoen als hij vandaag die medische keuring goed afsluit?

25 augustus 2012 om 12:13

Nee, ze zijn net een dag te laat.

25 augustus 2012 om 12:19

Gerrard, Allen, Lucas, Sahin, Henderson en Shelvey. Prima bezet op het middenveld nu.

Ironisch dat zijn Pl-debuut waarschijnlijk tegen Arsenal is

25 augustus 2012 om 12:28

Zeer goede aankoop voor ons!! Ik vind dat BR goed heeft ingekocht tot nu toe. Borini, Allen, Assaidi en nu Sahin zijn (potentionele) topspelers die ons sterker gaan maken.

Ik ben wel tevreden met de selectie zo als hij nu is, al zijn spelers als Sahin altijd welkom. Als ik nog een positie moet kiezen waar nog iemand bij moet komen, dan is dat nog een vleugelspeler. Clint Dempsey wordt genoemd, maar ik zie liever Gaston Ramirez komen. Mar we hebben Joe Cole en Raheem Sterling ook nog natuurlijk.

Reina/ Jonesbr Johnson/ Kelly - Skrtel/ Coates - Agger/ Carragher - Enrique/ Robinsonbr Gerrard/ Henderson - Lucas/ Spearing - Allen/ Sahinbr Borini/ Downing - Suarez/ Carroll - Assaidi/ Cole

Dan hebben we nog met Doni, Gulasci en Adam spelers die overbodig zijn en talenten als Flanagan, Wilson, Sama, Wisdom, Coady, Texeira, Pacheco, Shelvey, Suso, Sterling, Morgan en Jordan Ibe die een grote toekomst voor zich hebben.

Ik heb zeer veel vertrouwen in de toekomst en denk dat top 4 dit jaar haalbaar is. We hebben alleen wel tijd nodig.

Welcome Nuribr Ynwabr

25 augustus 2012 om 12:33

Het is niet helemaal goed gegaan met mijn reactie. Als ergens br staat dan moet je dat wegdenken.

25 augustus 2012 om 12:37

Ook BR van Brendan Rogers?

26 augustus 2012 om 15:29

nee, alleen br met kleine letters. Maar ik weet niet hoe dat het komt.

25 augustus 2012 om 12:50

Toch Liverpool! Jammer, want had hem graag bij Arsenal gezien. Maar kijk naar Alonso, wat voor een prestatie hij heeft geleverd bij deze club. Sahin heeft heel veel weg van Alonso dus ik hoop dat hij dit jaar gaat slagen. Ben blij dat er geen optie tot koop bijzit, want ik hoop hem in de toekomst gewoon te zien bij Real Madrid.

25 augustus 2012 om 15:13

Dit is toch wel een aderlating voor Sahin. Maarja, ook Liverpool is een geweldige club. Alleen bij Arsenal had hij wel de kans om ook te schitteren op het hoogste podium; Champions League.

Hoop dat hij zichzelf kan bewijzen en moge hij volgend seizoen (2013/2014) tot een basiskracht uitgroeien in Madrid !

Veel succes Nuri, tot 7 September in Amsterdam hehe !

26 augustus 2012 om 00:36

Had deze jongen geen blessure opgelopen, dan stond hij denk ik nu in de basis bij Real. Jammer, het loopt niet altijd zoals je wilt. Nu de draad oppakken bij Liverpool en laten zien waarom Real je gekocht heeft. Goede huurtransfer van Liverpool.

26 augustus 2012 om 02:33

Ik vind het eigenlijk wel grappig nu hij voor liverpool heeft gekozen hoor je de arsenal supporters allemaal opeens dat hij het toch niet echt was.

Ik denk dat liverpool nu toch wel aardig hoog moet kunnen eindigen mits ze nog iemand halen die de ballen er ook echt inschiet.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Liverpool

Stand
Selectie
 TeamPnt+/-
6.Everton6315
7.Liverpool6128
Voor de complete stand: Premiership
SpelersPositieW
Glen JohnsonVerdediger361
Steven GerrardMiddenvelder3610
Daniel AggerVerdediger353
Luis SuárezAanvaller3323
José ReinaKeeper310
Jordan HendersonMiddenvelder305
José EnriqueVerdediger292
Voor de complete selectie: Clubpagina Liverpool.

476 fans
Coach, 50 jaar
SeizoenClub
2010-2013 Real Madrid
2008-2010 Internazionale
2004-2007 Chelsea
2002-2004 FC Porto
2001-2002 União de Leiria
Laatste voetbalnieuws

Leonardo: 'Het is verboden, maar we zullen Real Madrid niet aanklagen'

Leonardo heeft maandagavond laten weten dat Paris Saint-Germain er alles aan zal doen om Carlo Ancelotti aan zijn contract te houden. Real Madrid zocht de afgelopen dagen contact over de beschikbaarheid...Lees verder

In de wandelgangen

Dinsdag 21 mei
AS Monaco zou João Moutinho al bijna binnen hebben, maar de kampioen van de Ligue 2 wil de Champions League weer in en dus moeten alle posities dubbel bezet worden. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.4101563 seconden.