Javi Martínez is veertig miljoen euro waard
Bayern zorgt voor vraagtekens: 'Hij is toch duidelijk geen Xavi of Iniesta'
Bayern München legde deze zomer al heel wat geld neer voor versterkingen als Xherdan Shaqiri, Dante en Mario Mandzukic, maar wil de echte klapper op de transfermarkt nog maken. De Duitsers zijn al wekenlang bezig met de komst van Javi Martínez en zijn bereid om zeer ver te gaan voor de middenvelder van Athletic Bilbao. Stefan Effenberg zet daar zijn vraagtekens bij.

De 23-jarige Martínez moet veertig miljoen euro gaan kosten en Bayern zoekt naar een mogelijkheid om dit geld bij elkaar te krijgen. "Ik zou willen dat hij de ster van de competitie wordt, maar ik zie een gevaar. Staat het bedrag in verhouding met de kwaliteiten van de speler? Op die vraag moet ik ‘nee’ antwoorden", zei Effenberg in gesprek met TZ.
"Het verrast me dat Bayern bereid is om zover te gaan", vervolgde de voormalig middenvelder. "Hij is niet eens basisspeler bij de Spaanse ploeg. Oke, hij heeft het EK en WK gewonnen, maar op het afgelopen EK heeft hij maar 25 minuten gespeeld. Het is duidelijk dat hij geen Xavi of Iniesta is. Daarom verbaas ik me erover dat Bayern overweegt om veertig miljoen euro te betalen."
Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Rooney kan 17,5 miljoen per jaar toucheren
- 'De reden dat Real niets gepresteerd heeft is het gedrag van Mourinho'
- Investeerders drijven prijs Neymar op: 'Wij willen dertig miljoen'
- 'Mancini heeft mij een FA Cup, een landstitel en een Charity Shield bezorgd'
- Strootman: 'We kunnen onze borst natmaken, maar gaan wel voor de titel'
Clubnieuws
- Klopp wil 'Mount Everest beklimmen': 'We gaan het in ieder geval proberen'
- Heynckes rekent op CL en vindt 'Robben van nu beter dan vroeger'
- Robben: 'Geen toeval dat er twee Duitse clubs in de finale staan'
- Duits icoon weerspreekt Van Gaal en oreert over ‘ongeëvenaarde’ Cruijff
- Robben vergeet 'thuis' niet: ‘Groningen blijft mijn club’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Bayern München




In de wandelgangen
Zaterdag 25 meiWayne Rooney kan in Parijs een duizelingwekkend bedrag gaan verdienen. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (42000+ pageviews)
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (31000+ pageviews)
-
'Cocu wil voorbeeld Ajax volgen en verdediger huren van Barcelona' (30000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (27000+ pageviews)
-
AS Monaco bevestigt komst van eerste twee sterren (25000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (4 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Bayern is gewoon in paniek omdat ze al 2x van het kampioenschap zijn gezet door Bvb.
Ze beginnen zoveel geld uit te geven dat er weinig verschil zit tussen hun met Psg.
Het zelfde geld voor Manchester United.
40 Mil voor Martinez ? aardige speler maar echt niet meer waard dan 15m.
Jij trolt echt veel de laatste dagen zeg...
On: Manchester United & PSG zijn toch wel een flink stuk anders dan een club als Bayern die al jaren groene cijfers boekt. Tevens zijn zij niet in het bezit van 1 particulier die er is ff wat centjes in wilt pompen. Daarnaast is 40 miljoen wel te veel voor een speler als Javi Martinez maar tegenwoordig kost alles meer en meer geld.
Ik troll ?
Ik spreek gewoon de waarheid en geef mijn mening.
Kun je hier niet tegen reageer dan niet op mijn mening.
Easy.
Bayern is niet in paniek. Als je het beleid ook een beetje kent van Bayern kunnen ze deze transfers allemaal veroorloven. Ook omdat Bayern bijna als enige echte topclub in de Champions Leauge financieel gezond was en is.
Tuurlijk investeren ze veel om BVB in te halen. Maar met deze selectie moet Bayern gewoon kampioen worden.
Ik denk niet dat Bayern het gaat lukken om kampioen te worden.
Ik denk dat het weer Borussia Dortmund word.
Persoonlijk vind ik BVB een mooiere club dan Bayern Muchen.
De spelers allemaal stuk voor stuk klasse spelers. Kuba , Lewandowski , Gotze , Gundogan , Hummels , Smeltzer , Piszcek , Bender , Reus.
36.000 man achter het doel aleen al (sud-tribune)
Fantastische fans.
Jurgen Klopp fantastische trainer , bvb scoort een goal en alles en iedereen barst van emotie.
Dit mist Bayern Munchen gewoon.
Idd bayern is echt niet in paniek!
Als er één club is die in heel de wereld zoveel geld mag uitgeven dat is het bayern wel. Bayern maakt ieder jaar winst en doen zelden domme dingen. Ook deze transfer is heel doordacht. Bayern koopt nooit een speler omdat hij een grote naam is of dergerlijk maar gewoon omdat ze deze speler nodig hebben in hun systeem. Waarom een fellaini kopen? fellaini is veel te aanvalland voor bayern. Martinez is gewoon de man die ze moeten hebben en als bayern een speler wil halen ze hem gewoon.
En bayern betaalt geen 40 miljoen zoals zovelen zeggen! Ze betalen 30 miljoen en de rest betaalt indirect martinez omdat hij per jaar op 2 miljoen euro brutto wil afdoen van zijn contract. ging normaal tussen de 7 à 8 miljoen euro brutto verdienen nu dus 2 miljoen minder.
Vind het trouwens jammer dat er nergers op vz een artikel is verschenen dat bayern gisteren zijn contract met hun truitjes sponser verlengd heeft. Dit brengt hen jaarlijks 30 miljoen euro in het laadje! Dit zegt al genoeg van de financiële kracht van bayern.
Ik heb ook zo het idee dat Bayern een beetje in paniek is. Maar om nou 40 miljoen voor een verdediger uit te geven vind ik te gortig. Ik kan me nog een Europa League finale herinneren waar Falcao met 1 kap deze jongen zwaar het bos in stuurde om dan verwoestend met links uit te halen. Voordat ik haters krijg, hij is zeker een goede verdediger en heeft potentie om later in de top te spelen. Maar 40 miljoen is zwaar overdreven. Ik snap niet dat Bilbao hem niet gewoon voor 33 laat gaan. 15 a 20 miljoen vind ik persoonlijk ook een betere bedrag. (kijk maar naar Vertonghen die ik al veel beter vind!)
Volgens mijn bescheiden mening is Martinez toch echt wel een middenvelder kan zijn dat ik het verkeerd voor heb hoor.
On topic: Extreem goede speler maar ik vind persoonlijk 40miljoen te veel van het goede. Maar goede CVM zijn nu eenmaal niet heel dik gestrooid, maar desalniettemin vind ik het zwaar overdreven.
Whatever, niemand begrijpt deze transfer... Javi Martinez is gewoon een degelijke middenvelder niet meer.. En daar dan 40 miljoen voor betalen ? en zo '' weinig'' dan voor iemand zo groot als van Persie ?
Van Persie is 29 jaar en had nog een 1-jarig contract
oja..
Van Persie had nog maar een contract voor 1 jaar. Ik weet niet hoelang Martinez's contract nog duurt maar hier zal het verschil zitten lijkt me
Hij ligt nog tot 2016 vast!
Javi Martinez is echt wel meer dan een 'degelijke' middenvelder hoor, enkel vind ik 40 miljoen ook een tikkeltje teveel van het goede.
En zo veel voor iemand als Andy Carrol 44miljoen ofzo.
Deze Martinez is een uitstekende middenvelder die het niveau van Bayern makkelijk aan kan. Tja hij is geen Xavi, iniesta, en daarom krijgt hij amper speeltijd bij de nationale ploeg maarja die spelers kan je ook niet kopen voor 'maar' 40 miljoen.
naar de transfer van andy carroll moet je gewoon niet kijken. Dat gaat helemaal nergens om en daar heeft liverpool ook al lang spijt van.
Sowieso...een club die 17 miljoen betaalt voor Babel kun je natuurlijk niet serieus nemen.
@gusev 8 Ik vind bijvoorbeeld Cazorla ongeveer even goed en voor hem hoefde Arsenal maar 18 mil te betalen.
Ik weet niet of je het over Rvp of Martinez hebt, maar hoe kan je Cazorla even goed vinden, ze zijn alle 3 totaal verschillende spelers??
Ik had het over Martinez, maar Cazorla is nu bij Arsenal toch ook middenvelder?
Cazorla is een aanvallend ingestelde middenvelder, ala spelmaker. Martinez is een verdedigend ingestelde middenvelder, ala voorstopper. Je vergelijkt de Jong met Sneijder om 't zo maar even te zeggen.
Voor verdedigende spelers wordt meestal minder betaald. Voor een verdediger vind ik 20 miljoen al veel( PSG weggelaten). Maar ik vind dit toch te veel voor javi martinez. Als hij nou zo super veel kwaliteit zou hebben maar vind hem niet veel minder als kroos of Schweinsteiger. Natuurlijk is hij wel een klasse beter dan die Tymoschuk maar dat is een raadsel hoezo die nog bij Bayern speelt.
@cooleronie Ah okee ik dacht dat Martinez ook aanvallend ingesteld was.
@necer1
Cazorla moest verkocht worden omdat Malaga dringend geld nodig had. Dan ligt de situatie wat anders dan wanneer een speler niet dringen hoeft te vertrekken van een club.
Martinez is echt een uitstekende voetballer en het is zeker geen schande om uit de basis te worden gehouden door ervaren wereldtoppers zoals Iniesta en Xavi, maar ik vind 40 miljoen euro ook echt heel veel geld. Teveel voor deze speler. 25 miljoen euro zou ik al een mooie prijs vinden en eigenlijk de bovenkant van wat ze zouden moeten bieden. Dat hij slechts 25 minuten speelde met dergelijke spelers voor zich (ook nog Alonso, Busquets en evt Fabregas) vind ik een slecht argument trouwens.
Javi Martinez is wel degelijk een erg goede speler en zal nog veel gaan groeien. Waarschijnlijk moet hij zich even aan gaan passen aan Bayern, maar daarna denk ik dat hij wel kan gaan vlammen daar. Dat hij niet veel heeft gespeeld op het EK is niet zo raar. Kijk eens naar z'n concurrentie: Ramos, Pique en Xabi Alonso spelen op de posities waar hij kan spelen. Hij kan Busquets wel vervangen in Spanje, want die heeft niet de waarde die hij heeft bij Barca. Vind je het gek dat hij dan niet een heel EK zal spelen.
Ik denk dat Javi Martinez op ten duur gewoon Ramos weer naar de rechtsback positie verdrijft en samen met Pique het centraal duo van Spanje gaan vormen, en als hij zich op het middenveld gaat concentreren(daar waar hij samen met Schweinsteiger gaat spelen) denk ik dat hij op ten duur de plek van Xavi overneemt, ik heb Javi Martinez heel hoog zitten, en ik hoop dat die transfer nou eindelijk word afgerond, de voorzitter van Atheltic wil niet mee werken, nu is er weer iets met belastingen omtrent de transfer.
Ramos zal hij echt niet van zijn positie af krijgen hoor. Die man is een van de beste centrale verdedigers. Hij werkt eerder Pique uit de basis als hij centraal achterin gaat spelen. Die heeft al een jaartje te maken met een vormcrisis en tegen Sociedad speelde hij ook al niet goed. Ik ben bang dat die zijn beste jaren heeft gehad. Echter zal hij wel over een tijdje op de positie van Busquets of Xabi komen te staan. Niet op die van Xavi, die speelt aanvallender bij Spanje. Xabi is al enigszins op leeftijd en Busquets wordt enorm overschat. Ik neem aan dat Bayern hem ook gewoon haalt als verdedigende middenvelder, want hij is geen centrale verdediger. Hij kan daar wel uit de voeten.
Hahah Martinez Ramos terug op de rechtsback drijven ?
Wat dacht je van Pique op de bank drijven ?
Sergio Ramos is de beste verdediger van Spanje.
Hij gaat zeker niet op de back spelen.
Daarin tegen Pique is een overschatte verdediger.
@gnst
Haha! Ramos weer naar de rechtsback positie sturen. Dat gaat de komende jaren sowieso niet gebeuren. Zie Martinez eerder Pique naar de bank sturen.
Denk dat Martinez een sleutel-speler kan worden voor Bayern. Een blok dat bestaat uit Schweinsteiger & Martinez is wel van wereld-klasse zeg! Hij zal zich wel moeten aanpassen natuurlijk. Maar dat komt wel goed.
@tazmanian
Pique een overschatte verdediger noemen gaat wel een beetje te ver, vind je niet. Hij speelt wel in de basis bij het beste Barcelona uit de historie. Hij is sinds vorig seizoen wel wat minder, als eerst. Maar hij zou zomaar ineens terug kunnen komen. Hij heeft in ieder geval wel de kwaliteit ervoor. Alleen denk ik dat Martinez en Ramos op dit moment wat beter zijn dan hem.
weer een belachelijk titel, nu lijkt het alsof Bayern dit zegt, in feite is het gewoon Effenberg, dat interview heb ik gelezen, er werd naar zijn mening gevraagd omtrent Javi Martinez en de transfer naar Bayern.
Is idd vrij veel voor hem. javi Martinez is een zeer goeie verdediger/ middenvelder, maar toch is die 40mln gwn veel te veel. Had denk ik ook nog een aflopend contract (kan me vergissen) en wou zelf ook weg. Dan is 40mln toch echt te veel, 25mln had meer als voldoende geweest lijkt me.
Ik vind het eigenlijk raar dat Bayern zoveel geld uit geeft, ik dacht dat ze een gezond beleid wilde uitvoeren. Ga me niet vertellen dat ze vorig jaar zoveel winst hebben gemaakt dat ze 4 spelers voor behoorlijk wat centen kunnen halen.
Bayern is misschien wel de rijkste club ter wereld. Ze hebben inderdaad een mooi beleid, maar als het nodig is zouden ze normaal gesproken zonder problemen een of meer grote transfer kunnen doen.
Na het bereiken van de cl finale hebben ze aangekondigd dat het grootste gedeelte wat ze hebben verdiend aan de CL (bijna 65 miljoen) weer zouden investeren in de spelersgroep. Zie niet wat hier dan zo raar aan is, ook de nieuwe deal met Telekom die ervoor zorgt dat ze nu 30 miljoen per jaar krijgen ipv 25 miljoen is een financiele meevaller.
40 miljoen is ook echt te veel. Het is een hele goede speler, maar ik zou mijn geld anders besteden.
HIj is pas 23 he, dus het kan best zijn dat hij straks voor Bayern net zo belangrijk wordt als Xavi nu is voor Barcelona.
Goede speler, maar in mijn ogen ook geen 40 miljoen waard. Voor dat geld kan je zoveel andere en in mijn ogen betere spelers aantrekken. Op die positie heb je ook nog M'vila, Toité, Cabaye en de Jong. Daartussen moet toch wel iemand zitten die je voor minder kan halen en dan heb je alsnog een hele goede controleur. Daarbij zal ik ook nog spelers over het hoofd zien.
ze zoeken een speler die samen met schweinsteiger het spel kan maken, ze willen een voetballend middenveld zo als bijvoorbeeld, Xabi-xavi bij spanje, Javi Martinez kan samen met Schweinsteiger zo een duo vormen, spelers die jij opnoemt zijn meer balfapakkers/ kuitenbijtertjes, zulke spelers hebben we al in vorm van bijvoorbeeld Luiz Gustavo. ik rechtvaardig niet de transfersom ik wil enkel uitleggen waarom ze vor zo een speler hebben gekozen.
Oke dan is Martinez inderdaad de enige optie van de spelers die ik opnoem, maar Sahin, Strootman, Biglia, Moutinho en Witsel kunnen dat min of meer ook. Vooral Witsel lijkt mij ook een goede optie (al moet die ook heel veel geld kosten).
Het lijkt een beetje alsof ze alleen in Martinez hun ontbrekende puzzelstukje zien en ze hem daarom zoveel geld waard vinden. Ik hoop dat ze zich niet blindstaren op enkel Martinez, want er zijn nog een paar andere opties (al zeg ik niet dat die allemaal van hetzelfde niveau zijn).
hmmm, ja Bayern gaat heel ver in deze zaak, maar dat doen ze als ze een speler heel graag willen, laatste die zoveel aandacht kreeg was de transfer van Gomez, was ook eerst wel rond dan weer niet, etc.
En nu de spelers die je noemt: Sahin zou uitstekend zijn, helaas een Dortmund-man in hart en nieren, die komt never, die gaat eerder terug naar Dortmund.
Strootman kan het niveau niet aan, in de EL zag ik hem regelmatig afzakken tegen met alle respect clubs als Valencia en Benfica, bij Bayern moet je het in de CL opnemen tegen teams als Man Utd, Real etc.
Biglia hmmm, weet niet wat ik daarvan moet denken, heb hem wel zien spelen, maar ik zie hem ook niet zo 1,2,3 als een versterking op het middenveld.
Moutinho en Witsel beide uitstekende spelers voor op die plek en beide net als Martinez een clausule van 40 miljoen, en Portugese clubs doen vaak hetzelfde als wat Athletic doet, getuige van de ''bijna-transfer'' van Coentrao naar Bayern voor het WK
"bayern zoekt naar een mogelijkheid om dit geld bij elkaar te krijgen"
Dit klopt niet, het geld is er al alleen zijn er problemen met het bestuur van Bilbao die dwars ligt.
Bayern wil hem graag hebben, ik las vandaag dat het bestuur van Athletic steeds nieuwe obstakels in de onderhandelingen oplegt, mocht Martinez gewoon mee betalen dan is er weer één of ander belastingprobleem, achja ik vertrouw erop dat hij komt, ik vertrouw op Uli.
Ja had dat ook al gehoord van dat belastingprobleem, heb geprobeerd te zoeken wat nou precies het probleem was maar dat is bijna niet te doen. Las net alleen dit :
Martinez is not in squad for EL game today so he can play Cl.
The Secretary General of the Spanish League Association Lfp. There is no problem for taxes they dont need to pay.
Bielsa confirmed that only president need to confirm deal and its over.
Oftewel, Martinez zit niet bij de selectie voor de EL wedstrijd, Bielsa heeft gezegd dat de president het alleen nog maar hoeft te bevestigen en de Secretary General of the Spanish League Association LFP heeft gezegd dat de belastingen ook geen probleem zijn.
In hoeverre dit klopt weet ik niet maar het zou mooi zijn als het vandaag eens afgerond wordt. Misschien kan Martinez volgende week dan starten.
Vond het trouwens mooi om te lezen dat Martinez heeft besloten te tekenen voor een lager bedrag ( 2miljoen per jaar levert hij in), laat wel zien dat hij echt wilt komen, en volgens mij zou hij de eerste spanjaard zijn die voor Bayern speelt, weet dat alleen niet zeker.
De beste tekst die ik over deze zaak gelezen heb staat op sueddeutsche.de.
http://www.sueddeutsche.de/sport/martnez-transfer-...
Er zijn geen vraagtekens bij Bayern. Anderen vragen zich of waarom Bayern zoveel wil betalen voor Martinez.
Je heb gelijk, te snel gelezen.
Hele goede middenvelder maar zeker geen 40 miljoen waard. Als je ziet dat een Modric 34 miljoen kost dan is Martinez nog geen 20 miljoen waard.
Het is wel veel geld voor een speler die ik niet zo goed ken misschien is hij wel beter dan Inniesta en Xavi dat weet ik niet. Maar ik ben het echt beu dat elke speler vergeleken wordt met een ander. Elke speler heeft zijn eigen stijl van spelen en iedereen is anders. De ene speler die bij de beste ploeg van de beste ploeg niks kan tonen. Kan bij een kleine ploeg beste speler van het jaar worden. Alles hangt van omgeving, cultuur en omstandigheden.
Voor veel minder geld heb je een betere voetballer.
Heeft Bayern dan ook echt nog zo'n groter versterking nodig ?
Die 40 miljoen is natuurlijk de afkoopsom. Door een of andere constructie zou Bayern niet echt 40 miljoen zelf betalen, maar hoe dat precies zit weet niemand.
Maar het is wel een beetje een belachelijke prijs. Dat hij getalenteerd is, lijkt mij duidelijk, maar dat is gewoon veel te veel geld voor een speler die niet eens Champions League ervaring heeft.
Ik vraag mij vooral af of ze ook zoveel voor hem zouden willen betalen als het geen Spanjaard was.
Snap er ook helemaal niks van, wat een geld zeg. Willen ze hem voor de verdediging dan? Aangezien op het middenveld Gustavo en Kroos/schweinteiger al lopen.
Kroos en Schweinsteiger zijn totaal andere spelers, begrijp ook niet dat er zoveel mensen zijn die zeggen dat het ten koste van 1 van die spelers zou zijn. Op het middenveld zijn 2 posities, de aanvallende rol heeft Schweinsteiger en daar kan Kroos eventueel ook spelen, in de verdedigende rol staat nu Gustavo met Tymo, Tymo vertrekt en Martinez zal dan in die rol spelen en het moeten uitvechten met Gustavo. Zal dus alleen ten koste gaan van Tymo (die toch dan gelijk vetrekt) en Gustavo. En 2 spelers voor 1 positie hebben lijkt me vrij normaal.
@ Isimic
Tuurlijk dat begrijp ik, gaf alleen aan dat ze die spelers voor die posities hebben. Maar dan wordt het inderdaad Gustavo/martinez naast Kroos/schweinsteiger.
Aangezien hij ook als CV uit de voeten kan zal hij dus Boateng of Gustavo uit de basis moeten spelen. Ik vond Gustavo het echter al beter doen, zou best zonde zijn voor hem. Aan de andere kant is een brede selectie ook niet verkeerd, en komt iedereen wel aan z'n minuten.
Toch vind ik het alsnog veel te veel geld, had ook nooit verwacht dat Bayern bij hem zou uitkomen.
Geen idee. Bayern had eigenlijk nog niet zo een slecht seizoen. Finale van de Pokal, 2e na Dortmund dat een record aantal punten haalde en al vrij vroeg uit Europa ging en de finale van de Champions League. Bovendien hebben ze Manchester City (kampioen in de Premier League) en Real Madrid (kampioen in Spanje) geklopt.
Het enige probleem was eigenlijk dat Schweinsteiger te weinig kon spelen door blessures. Misschien willen ze back-up voor hem?
Kroos zal vast op 10 spelen, Schweinsteiger en Martinez gaan samen het centrum van het middenveld vormen, Gustavo word dan een back up, en dan gaat naar alle schijn Tymoschuk vertrekken, dus Gustavo en Müller, zullen naar alle schijn naar de bank verhuizen.
Of Robben. Müller had toch ook 13 assists vorig seizoen.
ja of Robben, die kans is heel reël als je kijkt naar hoe Shaqiri zich laat zien, die hijgt echt in de nek van Robben.
Dan vertrekt Robben;
. Die is veel te duur voor de bank en in mijn ogen ook veel te goed.
Als er iemand geintreseerd was in Robben, hadden ze hem laten gaan. In Munchen hebben ze spijt denk ik dat ze hem hebben laten bijtekenen.
Nu gaat Robben cashen op de bank of zelfs op de tribune en gaat via de media onrust stoken.
Kwalitatief komt hij tekort om nog deel uit te kunnen maken van dit Bayern.
Hmm.. Javi Martinez is een goeie degelijke voetballer op het midenveld, Maar ik vind 40 miljoen een tikkeltje te veel. Dus vind ik dat Effenberg wel gelijk heeft.
Ik vindt 40 miljornveel te hoog voor hem. Maar zo zijn veel transferbedragen veel te hoog. In mijn opzicht is hij gewoon een erg goede verdedigende middenvelder terwaarde van 20-25mln euro. Als je ziet dat een anita 8.5mln kost vindt ik bovengrnoemd bedrag wel logisch. 40miljoen moet in mijn beleving een bedrag zijn wat er voor super talenten of spelers als rooney betaalt moet worden. Maar de transferbedragen zijn over het algemeen te hoog enhet is nog erg lastig om in te schattrn hoeveel een speler nou daadwerkelijk waard is.
Hij is inderdaad geen Xavi of Iniesta, maar als hij maar iets minder is, dan is hij nog steeds heel goed. Geen wonder dus dat hij geen basisplaats heeft bij Spanje.
martinez is een hele goeie voetballer maar 40 miljoen gaat net tever. ergens tussen de 24-28 miljoen zou logischer zijn
Effe verwoordt het prima. Goede speler, maar 40 m slaat helemaal nergens op. Voor dat geld kun je twee spelers van zijn kwaliteiten halen.
Veertig miljoen is wellicht te veel voor hem, maar Bilbao heeft een goede financiële huishouding en wilt hem niet kwijt, dan kan je natuurlijk aan je afkoopclausule houden. Ben wel benieuwd of ze nog Llorente vast houden dit jaar of dat hij volgend jaar transfervrij wegloopt.
Bayern moet het hoofd erbij houden, van gaal heeft daar in veel opzichten heel veel kapot gemaakt, maar ze moeten niet gaan panieken.
Ze hebben met Shaqiri wellicht de beste speler op dit moment na Ronaldo binnengehaald, 40 miljoen voor zo een jongen is weggegooid geld, dan kunnen ze beter Sahin terug naar Duitsland proberen te halen, een veel betere voetballer, goedkoper en is geen onbekende van Duitsland.
Zo e zien willen ze de puinhopen die van Gaal heeft achtergelaten snel opdoeken.
Ik dacht dat ik laatst nog op VZ had gelezen dat ze hem al binnen hadden...
Ik vind dat Effenberg gelijk heeft. Martinez speelt bij een ploeg waar geen spelers rondlopen die 40 miljoen waard zijn,en hij is echt niet beter dan Iniesta die ook niet veel meer waard is.
40 miljoen voor Martinez is wel erg veel, Fellaini zou een stuk goedkoper zijn en is misschien wel beter..
Dat komt omdat Martinez ook een verdedigende middenvelder/centrale verdediger. Ik hoop dat als Bayern hem haalt als verdediger. Martinez en Badstuber lijkt me toch een prima duo en dan heb je als back up nog Boateng en Dante. Van Buyten is dan gewoon overbodig.
Inhoudelijk klopt de tekst niet, in de 2de alinea suggereert men dat Bayern een mogelijkheid zoekt om het geld bij elkaar te krijgen. Dit is is feitelijk onjuist omdat Bayern meer dan genoeg geld heeft echter dit niet WIL betalen.
Klopt. Ze doen alsof Bayern het geld niet heeft. Bayern kan makkelijk 100 miljoen euro uitgeven als ze willen. Gezondste voetbalclub van de wereld.
Yes eindelijk een oud Bayern voetballer die in mijn ogen gelijk heeft.
1. Deze man is niet eens basisspeler van Spanje.
2. 40 miljoen voor een speler die ff een paar leuke wedstrijden speelt in de Primera Division.
3. Als hij echt zo goed is dan hadden Barcelona & Real Madrid er alles aan gedaan om hem te kopen.
4. Je hebt Kroos & Luis Gustavo die op die positie kunnen spelen. Daarnaast hebben ze vaast nog wel wat in de jeugd rondlopen.
Ik hoop dat deze transfer niet doorgaat en dat Bayern het geld voor iemand anders gaat uitgeven.
VZ, vertaal berichten goed aub of laat eigen aannames blijven. Bayern zoekt helemaal geen manieren om de 40 miljoen bij elkaar te zoeken, die hebben ze al.
Die Bilbao-voorzitter, Urrutia als ik het juist heb, wil hem niet kwijt, ondanks het monsterbod.
Martinez is goed, maar in deze heeft Effe wel gelijk denk ik.
Raar dat Bayern nu negatief is terwijl ze hem eerst heel graag wilden hebben. Maar de komst van Martinez is geen noodzaak, de jeugdopleiding kennende staan er genoeg talenten klaar.