'Je krijgt dan een envelop en de rest moet je met een cheque verzilveren'
Veel profvoetballers strooien in de nadagen van hun carrière met anekdotes over praktijken in het buitenland. Bij clubs met rijke of malafide eigenaren wordt er nogal eens op aparte wijze gesalarieerd en bij AEL Limassol is dat niet anders, zo blijkt. Mike Zonneveld stond een seizoen onder contract bij de Cyprioten toen hij bij PSV was vertrokken. De 31-jarige Leidenaar maakte er het nodige mee.
Meer nieuws
- 'Twijfel slaat toe bij PSV en FC Twente over felbegeerde verdediger'
- 'Eriksen niet enige doelwit van Borussia Dortmund in Nederland'
- Turkse subtopper stelt transfervrije Babel miljoenen in het vooruitzicht
- In de wandelgangen (9/9): Manchester City al bezig met opvolger Pellegrini
- Real Madrid erkent contact met PSG: 'Wij respecteren hun standpunt'
Competitienieuws
- 'Twijfel slaat toe bij PSV en FC Twente over felbegeerde verdediger'
- 'Eriksen niet enige doelwit van Borussia Dortmund in Nederland'
- Turkse subtopper stelt transfervrije Babel miljoenen in het vooruitzicht
- Maher wil op EK geen transfernieuws: ‘Ouders houden me op de hoogte’
- VVV wil verder met Lokhoff maar rekent op vertrek van aanvoerder
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Maandag 20 meiManchester City zal Manuel Pellegrini snel aanstellen als nieuwe hoofdtrainer. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
‘Hiddink kreeg een horloge van twee ton, Benítez niet eens een bedankje’ (27000+ pageviews)
-
Real Madrid roept media bijeen: 'Mourinho gaat' (22000+ pageviews)
-
Dani Alves blij met buitenlandse flirt: ‘Mijn deur staat voor ze open’ (21000+ pageviews)
-
Van Persie: 'Eigenlijk moeten ze 25 van die Gouden Schoenen maken' (19000+ pageviews)
-
'Sponsor wil Kaká op WK zien en is bereid mee te betalen aan transfer' (18000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (2 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (23 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (3 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (9 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...



Achja de voetballers moeten ook brood op de plank brengen.
Mensen zeuren wel altijd zoveel over de salarissen van voetballers maar volgens mij is het niet altijd zo'n pretje bij een mindere club.
Je hoort wel vaker verhalen over de salaris problemen (malaga)
Dan moeten ze daar niet gaan spelen. Is het nou zo moeilijk om bepaalde eisen in je contract op te nemen voor dat je daar naar toe gaat? Vooral als het over financiele gedeelte gaat. Bankgarantie? Snap soms echt niet dat zulke spelers er blind op vertrouwen hebben.
hehe gekke boel... maar zolang je je loon maar krijgt is het toch goed of niet !?
heel veel denken ook dat er in de jupiler goed wordt verdiend. bij Dordt kan je net rondkomen met je gezinnetje, vaak verdienen spelers bij de topklasse meer geld. Ik denkt dat zonneveld niet hoef te klagen over zijn bankrekening, maar toch wat je heb verdient hoor je ook te krijgen! dus terecht dat hij naar zijn geld verlangt.
Ik citeer "je moet het geld dan wel snel ophalen, want anders kan het zomaar zijn dat het er niet meer is, omdat de hele selectie dan al langs is geweest."een beetje bedrijf zet toch het hele bedrag op die rekening zodat elke speler van de selectie zijn geld kan innen, want als je daarna een envelop toegestuurd krijgt is het geld er dus wel. Dus beetje lul verhaal als je tussen de regels door leest..
Heb eens gehoord van een voetballer, die had in zijn contract staan. Als hij aan het einde van de maand geen salaris op zijn rekening had staan hij transfervrij was. Was in griekenland geloof ik.