Clubarts Feyenoord onthult ernstige zorgen over carrière Guidetti
John Guidetti slaagde er na een topseizoen bij Feyenoord nog niet in een nieuwe club te vinden. De Zweedse spits is gewogen en te licht bevonden bij Manchester City, waar hij vijfde of zesde keus zou zijn in de voorhoede. Bovendien weet City dat de jonge aanvaller fysiek niet helemaal in orde is; dat is ook de reden waarom andere Engelse clubs nog niet toehapten met een concreet bod. In Rotterdam heeft men ook weet van Guidetti's problemen.
Meer nieuws
- In de wandelgangen (5/9): Alderweireld op weg naar gevallen topclub Serie A
- ‘De bondscoach roept me niet voor niets op, het is een droom die uitkomt’
- 'De naam van onze nieuwe hoofdtrainer begint met de letter M'
- 'Duo van FC Porto zit in vliegtuig voor gesprek met AS Monaco'
- Man City zocht contact met Rijkaard: ‘Ook zo’n klus neemt hij niet aan’
Clubnieuws
- Vilhena zorgt voor debat: 'Als er één sterk is voor zijn leeftijd, is hij het'
- ‘Feyenoord houdt Turks defensief talent nauwlettend in de gaten’
- 'Vitesse zet definitief streep door problematische transfer van Leerdam'
- Leerdam: ‘Dat duurt wel erg lang, ik weet niet of ik zoveel tijd ga nemen’
- Koeman: ‘Soms zijn er momenten dat je aan de verdere toekomst denkt’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Feyenoord




En verder:
In de wandelgangen
Woensdag 22 meiDe kans dat Toby Alderweireld naar de Serie A verkast wordt steeds groter. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (44000+ pageviews)
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (31000+ pageviews)
-
Update: ‘Fener kaapt talent na bliksembezoek weg voor neus Galatasaray’ (25000+ pageviews)
-
Update: Kasakowski bevestigt serieus contact Vitesse en Anzhi (24000+ pageviews)
-
Update: Bayern is ongelukkige verdediger liefst tien maanden kwijt (24000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (6 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...







Zweden

suggestieve titel. Er wordt na het onderoek niet meer gevreesd voor het einde van zijn carriere. En dat is maar goed ook. Heerlijke speler die hopelijk nog een mooie carriere tegemoet gaat.
Dat wilde ik eerst ook hier neerzetten. Lees alleen de laatste 2 zinnen nog eens. Het is blijkbaar moeilijk te zeggen hoe het herstel gaat en hoelang het duurt.
''ook de zenuw in zijn rechterbeen, waarmee hij moet voetballen, is aangetast. Het herstel daarvan duurt eindeloos. Dat kun je eigenlijk niet behandelen''
Hier kan je je toch echt ernstig zorgen over maken lijkt mij.
uiteindelijk herstelt het zichzelf, alleen dit herstel duurt erg lang en het kan niet dmv behandeling versneld worden. Het is heel erg vervelend, maar als ik het goed lees is er op dit moment geen risico meer dat zijn carriere ten einde is.
Z'n carriere komt wellicht niet ten einde maar de vraag is of dit 'eindeloze' herstel niet schadelijk is voor zijn groei als voetballer. Helemaal met de ambitie die Guidetti had om de absolute wereldtop te bereiken.
een zenuw die hersteld doet dat met een millimeter per dag,dus als het boven in je been begint kan dat meer dan een jaar duren.
ja daar heb je gelijk in
ik weet wel een oplossing voor deze jongen!
De alternatieve geneeskunde en dat is Zilverwater.
lees alle maar eens op internet wat dit met je doet, het is een eeuwenoude genees wijze die zeer goed helpt tegen het schonen en reinigen van je lichaam. Het helpt je lichaam op een natuurlijke manier te genezen. Zeer vele mensen gebruiken dit en het werkt bijna tegen alles! Ik gebruik het zelf ook. dit werkt zelfs beter dan welke antibioticum!
Ik hoop dat John dit leest, zal hem zeer zeker helpen.
Succes
Niks suggestiefs aan. Werkelijkheid. Een bericht met dergelijke inhoud stond eind vorig seizoen ook al op VZ. Zou dramatisch zijn als een voedselvergiftiging een dergelijke impact heeft op zo een talent. Feyenoord zal moeten gokken. En hopen.
Triest nieuws dit. Sta je aan het begin van een prachtige carrière krijg je dit voor de kiezen. Sterkte John;
Oei eeuwig zonde als zo'n speler al zou moeten stoppen in zijn nog prille carrière! Was natuurlijk een ideale spits geweest voor Feyenoord maar snap ook wel dat ze het niet aandurven nu! Succes en beterschap!
"ik ben ontzettend blij dat twee uitstekende neurologen van het Erasmus en Ikazia ziekenhuis binnen anderhalve dag al een diagnose hebben gesteld. Als dat niet het geval was geweest, had ik ernstig voor zijn carrière gevreesd”"
Geldt wel voor meer mensen hier.
Volgende keer beter lezen
Ook de zenuw in zijn rechterbeen, waarmee hij moet voetballen, is aangetast. Het herstel daarvan duurt eindeloos. Dat kun je eigenlijk niet behandelen
Wie moet er beter lezen dan??
Wat zou dat zonde geweest zijn zeg, echt een mooie speler en nog in het begin van zijn carrière. Gelukkig hebben ze snel gehandeld en kan hij nu gaan herstellen. Sterkte Guidetti
Ja en dan ook op zo een domme manier. Succes
Amad heeft helemaal gelijk, waardeloze titel.
On: ik vind dit toch wel schrikken, hoor, ook voor niet-voetballers, dat een simpele voedselvergiftiging kan leiden tot zoiets heftigs. Ik wens hem alle sterkte, vind het echt een heerlijke voetballer.
Jammer voor hem, speelde bij Feyenoord altijd erg goed! Hopen voor hem dat hij weer zijn oude niveau te pakken krijgt
VZ: misschien het idee om de titel in de verleden tijdsvorm neer te zetten? Zoals jullie aan de reacties kunnen zien, snappen weinig mensen het, immers was deze vrees een half jaar geleden!
Iets verkeerd eten kan ernstige gevolgen hebben. Binnen mijn kenniskring ken ik iemand die, door het eten van niet goed doorbakken stukje kip, in een rolstoel is terrecht gekomen. Ook bijna hetzelfde verhaal wat ik hier lees, aantasting van het zenuwgestel. Daarvoor was het een energieke man, fitaal en actief, nu zie ik een triest persoon in een rolstoel en een slecht toekomst perspectief. Het is niet te hopen dat John hetzelfde lot is overkomen.
Die Rotterdamse artsen kijken natuurlijk ook niet helemaal objectief naar de blessure van Guidetti. Des te meer kans maakt Feyenoord op zijn komst.
Rotterdams voer is niet voor iedere snottebel hea.
Ik vind het maar een vervelend mannetje, maar ik hoop van harte dat hij weer snel op de been is, hij kan een behoorlijke aanwinst zijn voor de subtop. Al helemaal voor Feyenoord, want Immers en Fernandez schieten er geen bal in.
Een subtopper die wel ajax met 4-2 op de broek geeft, waarbij ook AZ en PSV verslagen worden vorig jaar, dan kan je niet echt subtop noemen volgens mij. Misschien doe je dat uit frustratie, beetje triest.
Met subtop bedoel ik meer, de ploegen onder de wereldtop. Voetbal is niet alleen de eredivisie, beetje kortzichtig als je enkel afgaat op mijn logo. Dus je kan het ook lezen als een compliment en dat zelfs van een ajax supporter.
Toch zou ik hem sowieso lenen als ik Feyenoord was, ook al is ie pas vanaf oktober ofte november beschikbaar.
Respect voor Casper, mocht iemand een andere gedachte hebben....lees dan de biografie "gijp"
Als Ajacied wil ik toch wel even door de enorme voetbalrivaliteit kijken en hopen dat Guidetti weer gezond wordt. Guidetti de voetballer is nu even niet belangrijk, wel als een gewoon mens. Het is gewoon eng dat een mens door een voedselvergiftiging in zo een situatie terecht kan komen. Het is vreemd, en vooral beangstigend.