Mourinho blijft bescheiden: 'We zoeken punten, geen nieuwe records'
José Mourinho wil aan de vooravond van een nieuw seizoen als Real Madrid-trainer niet te hoog van de toren blazen. El Único hoopt met zijn club weer de landstitel te grijpen, maar op welke wijze dat gebeurt maakt hem weinig uit. Een doelpunten- of puntenrecord is niet waar de Portugees naar op zoek is met de grootmacht. “Kampioen worden is kampioen worden”, zegt Mourinho zaterdag.

Real opent het seizoen zondag in Bernabéu tegen Valencia, de nummer drie van vorig seizoen. Daarna wacht direct een volgende kraker tegen Barcelona; de eerste wedstrijd om de Supercopa. “We denken aan de wedstrijd van morgen en aan niets anders. De basiself? Ik heb al gekozen. Gonzalo Higuaín óf Karim Benzema zal gaan spelen, dat zijn twee van de beste spitsen ter wereld die we nog heel hard nodig gaan hebben.”
“Het is belangrijk ambitie te blijven houden”, aldus Mourinho, die niet op zijn lauweren wenst te rusten na de veroverde titel van vorig seizoen. “Ieder jaar is weer anders en ik wil morgen beginnen met winnen. We zoeken niet vanaf de eerste speeldag naar nieuwe records; kampioen worden is kampioen worden, met veel of weinig punten. Deze club was vorig seizoen over heel Europa bezien de allerbeste. Dat weten we en we proberen zo'n niveau opnieuw te halen.”
Meer nieuws
- Van den Brom wil broertje Hazard in huis halen: ‘Zijn zeer geïnteresseerd’
- ‘Mededeling Mario was als een hartaanval, alsof er iemand was overleden’
- In de wandelgangen (2/9): Toptransfer naar recordkampioen voor Maher
- Klopp betreurt: 'Kagawa op links, ik krijg er tranen in mijn ogen van'
- 'Verrast Vitesse schakelt na plotseling vertrek Rutten over op Bosz'
Clubnieuws
- Leonardo: 'Het is verboden, maar we zullen Real Madrid niet aanklagen'
- Kreet van vreugde uit Barcelona: 'Mourinho was voor iedereen een kwaal'
- Rául geeft toe: 'Drie aanbiedingen van Juventus en twee van Barcelona'
- 'Dit was voor Mourinho en Real geschikt moment om uit elkaar te gaan'
- Real Madrid erkent contact met PSG: 'Wij respecteren hun standpunt'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Real Madrid





Leonardo: 'Het is verboden, maar we zullen Real Madrid niet aanklagen'
Leonardo heeft maandagavond laten weten dat Paris Saint-Germain er alles aan zal doen om Carlo Ancelotti aan zijn contract te houden. Real Madrid zocht de afgelopen dagen contact over de beschikbaarheid...Lees verder
In de wandelgangen
Dinsdag 21 meiNa Robin van Persie en Alexander Büttner komt er mogelijk een derde Nederlandse speler bij Manchester United. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
‘Hiddink kreeg een horloge van twee ton, Benítez niet eens een bedankje’ (28000+ pageviews)
-
Mourinho en Real Madrid gaan na drie jaar uit elkaar (28000+ pageviews)
-
Real Madrid roept media bijeen: 'Mourinho gaat' (23000+ pageviews)
-
Dani Alves blij met buitenlandse flirt: ‘Mijn deur staat voor ze open’ (22000+ pageviews)
-
'Twijfel slaat toe bij PSV en FC Twente over felbegeerde verdediger' (20000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (3 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (24 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (3 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (16 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (24 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (16 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...













Ik heb er weer zin in, meteen een interessante wedstrijd tegen Valencia waar je thuis gewoon de 3 punten tegen moet pakken, maar dat gaat wel lukken denk ik.
Humoristische titel trouwens.
Ik hoop dat Mourinho ons dit keer naar de CL finale helpt en we die winnen. Het is weer tijd om de CL te winnen tis alweer 10 jaar geleden!
'' Deze club was vorig seizoen over heel Europa bezien de allerbeste. Dat weten we en we proberen zo'n niveau opnieuw te halen.”
Wat bedoelt hij hier precies mee? Dat hij de meeste punten heeft behaald van alle clubs in alle Europese competities, die totaal niet te vergelijken zijn? :P
Ben heel benieuwd naar de koninklijke. Niet eens naar het resultaat, maar vooral het spel. Hopelijk zit er na 2 seizoenen eindelijk een beetje lijn in het spel, en kan Real wedstrijden proberen te domineren, in plaats van afhankelijk zijn van uitbarstingen van Ronaldo of counters (al kan ik heel erg genieten van een scherpe counter).
Als je het pre-season hebt gezien weet je dat al. AC Milan werd helemaal van de mat getikt en er werd met 5-1 gewonnen. In die wedstrijd was het positiespel geweldig.
Klopt, heb ik gezien, was een mooie match! Maar ik heb ook de wedstrijd tegen Benfica gezien, en daar werd je niet vrolijk van..
Bovendien is Milan natuurlijk niet wat het geweest is.., ik schat serieus Valencia vanavond hoger in dan Milan.
Tegen Benfica waren veel basisspelers er nog niet.
Gelijk aan het begin van het seizoen tegen Valencia, dan Barcelona, en dan nog eens Barcelona. Hopelijk laat Real zien waarom ze kampioen zijn geworden deze 3 wedstrijden.
Copa en de titel zijn gepakt, maar de prijs waar miljoenen mensen op zitten te wachten is de Champions League. Ik hoop zo dat we dit jaar de CL gaan winnen.
Ik heb idee dat Mourinho altijd een spelletje aan het spelen is en nooit zegt wat hij echt denkt. Beetje schijnheilig komt hij op me over.
Leg eens uit wat er schijnheilig aan hem is? Je kan alles over hem zeggen, behalve dat hij schijnheilig is. En spelletjes spelen hoort bij het spel: voetbal.
Nou, bijvoorbeeld zinnen als: "we denken aan de wedstrijd van morgen en aan niets anders". Dat meent hij niet, je gaat me niet wijs maken dat hij niet aan de clasico denkt.
Of je hebt iets tegen hem en komt met elke onzinnige reactie om hem af te kraken ...
Hij is gewoon een geweldige trainer en schijnheilig? Jullie zijn wel de laatsten die over schijnheiligheid mogen spreken
Ik heb het idee dat jij hem A: niet bepaald mag.. of B: hem (onbewust) aan het verwisselen bent met een andere trainer.. En dat terwijl die trainer niet eens lijkt op el Unico..
Maar goed...
el Unico? Je gaat hem serieus zo noemen?
een Barcelona fan die een trainer schijnheilig noemt is pas humor.de grootste schijnheilige heeft net afscheid genomen(pep)
Voetbalzone, er staat een fout in de titel. 'mourinho blijft bescheiden' suggereert dat Mourinho nu bescheiden is of dat hij dat ooit geweest is. Kunnen jullie dat corrigeren?
Hier heb je wel gelijk. Bescheidenheid en Mourinho is water en vuur. Ook in de tekst staat dat El Unico nu nog bescheiden blijft ondanks de titel. Hij noemt zichzelf El Unico en het wordt door de media gewoon overgenomen. Hoe krijgt hij het voor elkaar!
Ik kan niet wachten tot de wedstrijd gaat beginnen! Met Di Maria, Casillas, Ronaldo, Özil, Higuain en Ramos gaan we een geweldige seizoen beleven. Vooral Di Magia zijn de verwachtingen hoog
Tja.. een record is mooi meegenomen.. maar je koopt er niks voor.. Punten tellen..
Eerste wedstrijd tegen Valencia is al een kraker.. en zeker belangrijk om die meteen winnend af te sluiten.. We zullen wel zien of iedereen nu wel in vorm is.. zoals men dat was tijdens de voorbereiding..
Verder is het natuurlijk te hopen dat el Unico het weer gaat maken met Real..!
Real heeft vorig jaar zowat alle records gebroken die er waren. 100 punten en 121 goals is lastig te herhalen, maar Real is zeker niet zwakker geworden.
PS: Met deze opstelling een pak slaag voor Valencia. ;
Ik zag Maicon graag komen, maar helaas lijkt het er niet meer van te komen.
Zou wel ideaal zijn als je van Coentrao of Marcelo een rechtsback zou kunnen maken. Dan heb je gewoon verreweg de beste verdediging ter wereld.
Noem hem alsjeblieft geen Unico, dat is gewoon denigrerend voor andere trainers. Special One was al erg genoeg. Het is niet omdat hij erom vraagt dat je het ook moet doen...
Hoezo is el Unico denigerend voor andere trainers?
Hij is toch de enige die kampioen is geworden in de 3 grote competities? Dus daarom is hij toch gewoon simpelweg el Unico of met andere woorden The Only One..
En dat weet ook een SAF en een Wenger en noem maar op..
Het is simpelweg gewoon een Feit dat Mourinho = el Unico
Je gaat toch ook niet de mensen vragen om een bepaalde speler aub niet de beste te noemen, omdat het denigerend is voor andere spelers...
Omdat het zo lijkt dat hij de enige is die iets gepresteerd heeft in zijn carrière. Waarom zou hij de enige moeten genoemd worden? Moet Messi dan de enige genoemd worden die in alle competities topschutter geworden is?
Neen, het hoort gewoon niet om jezelf boven de rest te zetten. Mourinho heeft hele grote prijzen gewonnen en is inderdaad de enige die in 3 competities kampioen is geworden, maar er zijn trainers die nog grotere dingen gedaan hebben of nog steeds doen. Ik denk aan een Del Bosque die echt alle prijzen heeft gewonnen als trainer, of een SAF die bewijst elk jaar te kunnen blijven meedoen voor de prijzen en zijn ploeg hongerig te houden.
Mourinho is daarenboven nog eens een slecht voorbeeld voor iedereen als hij weer eens een slechte dag heeft. De enige reden waarom hij uniek genoemd mag worden, zijn de steeds wederkerende leugens die hij verspreidt en zijn slechte gedrag. Dat doet inderdaad niemand hem na.
Mourinho is een stuk pretentie, in het woordenboek zou het woord Mourinho een synoniem moeten zijn voor arrogantie. Omhooggevallen mannetje dat het is. Hij heeft schitterende prestaties geleverd, maar hij is daarom niet beter dan een ander.
OK, dan kunnen we Ferguson ook el unico noemen omdat hij de CL het vaakst heeft gewonnen met 1 team? Wat is de maatstaf? Zoveel coaches kunnen '' El Unico'' worden genoemd. Guardiola kunnen we ook El Unico noemen omdat hij als enige coach 13 prijzen in 3 jaar heeft gewonnen?
Zie je nu hoe belachelijk het is? Gedraag je alstublieft iets kritischer en niet als iemand die makkelijk gehersenspoeld wordt.
Zondag Valencia Woensdag Barcelona.
Als je wilt laten zien dat je de beste bent is dit zeker je kans.
Ik ben ook benieuwd welke speelstijl er gespeeld word want tegen AC Milan in de voorbereiding zag ik in de 2e helft iets heel speciaals.
Hopelijk begint Higuain in de basis hij doet het altijd goed tegen Valencia.
Mourinho El unico pak die 3 punten en geef de mensen in bernabue en voor de tv een show.
Maak je daarna klaar voor Woensdag.
We bekijken het per wedstrijd.
Gaat voetbalzone Mourinho nu ook al El Unico noemen? Moet die man nog meer veren in zijn reet krijgen om weer bij zinnen te komen? Stop alsjeblieft met dit walgelijke volggedrag VZ, jullie zetten jezelf voor schut.
Ik hoop dat ze morgen winnen van valencia , mourinho heeft gewoon gelijk.
Hopelijk pakken ze nu ook de 2e landstitel op rij en ik zou helemaal uit mijn dak gaan als ze ook de cl pakken.
Real is nu perfect op elkaar ingespeeld en de spelers zijn alleen maar beter geworden vooral als modric nog ook komt zie ik ze heel ver schoppen