Vurnon Anita gaat slagen bij Newcastle United
De Boer gunt Anita zijn transfer naar Newcastle: ‘Hij mag trots zijn’
Vurnon Anita verdient een transfer naar Newcastle United. Dat laat Ajax-trainer Frank de Boer weten in een interview met the Chronicle. Beide clubs hebben de transfer van de controlerende middenvelder nog niet via de officiële kanalen bevestigd, maar de verwachting is dat het niet lang meer gaat duren. The Magpies betalen circa 8,5 miljoen euro voor Anita.
Poll
Meer nieuws
- Bookmaker en fans eensgezind: Bayern wint zijn 5e Champions League
- In de wandelgangen (3/9): Mourinho verleent Real belangrijke laatste gunst
- Zidane: 'Ik kan zijn naam bijna niet uitspreken, maar hij is geweldig'
- Van der Sar: 'Niet bang geweest dat hij voor het buitenland zou kiezen'
- 'Viergever ruilt verdediging van AZ in voor middenveld van PSV'
Clubnieuws
- Van der Sar: 'Niet bang geweest dat hij voor het buitenland zou kiezen'
- ‘Het was niet altijd leuk, want Bogarde pakte me soms hard aan’
- 'Cocu wil voorbeeld Ajax volgen en verdediger huren van Barcelona'
- 'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli'
- Ajax wil met Groenendijk Jupiler League in en haalt coach bij PSV
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Ajax

Ajax 
Van der Sar: 'Niet bang geweest dat hij voor het buitenland zou kiezen'
Edwin van der Sar vergelijkt 'zijn' Ajax met Champions League-finalist Borussia Dortmund. De directeur marketing van de Amsterdamse club vindt de Bundesliga-club het schoolvoorbeeld in Europa. De oud-doelman hoopt dat het...Lees verder
In de wandelgangen
Zaterdag 25 meiJosé Mourinho is over ruim een week geen trainer van Real Madrid meer, maar verleent zijn huidige werkgever nog wel een gunst. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (31000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (28000+ pageviews)
-
AS Monaco bevestigt komst van eerste twee sterren (25000+ pageviews)
-
'City wilde mij toen ik bij Barcelona speelde, maar ik wilde naar Milan' (22000+ pageviews)
-
Borussia Dortmund trekt 9,5 miljoen uit voor verdediger: 'Het is rond' (21000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (4 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...








Dat mag die zeker! Jammer dat deze man weg gaat was van groot belang voor Ajax! Over dat die zich 300 Procent inzet is zeker waar wat een strijdlust heeft die man hij vecht voor elke bal!
dit word zeker een aderlating voor ajax, al heeft hij eigenlijk alleen het laatste half jaar het heel goed gedaan.maar mensen niet getreurt, dit kan ajax gemakkelijk opvangen door van rhijn op deze positie te zetten en v.d.wiel weer rechtsachter.
Sinds wanneer is Van Rhijn een middenvelder? En jij wilt Blind dus weer lekker in het centrum van de verdediging zetten? Dit is trouwens zeker een aderlating voor Ajax, een van de belangrijkste spelers. Het middenveld wordt, op Eriksen na, wel heel erg middelmatig zo. Tel dat op bij een zwakke achterhoede en Ajax is geen titelkandidaat meer, tenzij ze nog wat gaan halen op de transfermarkt.
dus jij denkt dat van rhijn met zijn aanvallende kwaliteiten niet op het middenveld kan spelen, waar is anita dan begonnen? blind blijf gewoon back staan en theo janssen met zijn inzicht en mooie pass zou ik linker centrum verdediger zetten.
Janssen linker centrum verdediger zetten?
Dat heb ik serieus echt nog nooit gehoord, en als je het Nederlandse voetbal volgt snap je toch hoop ik ook wel dat hij daar sowieso nooit gaat en wilt spelen.
Ik mag hopen dat je een grapje maakt, anders kijk jij nooit NL competitie.
On: Heel erg jammer dat Anita weg gaan, zo een werk paard vind je niet zo gauw terug.
Hoop dat Annan of Asare of iets hier voor gehaald gaat worden.
Veel succes In Newcastle Vurnon!
ik heb er ook niet om gevraagd of jij het met me eens moet zijn . maar bekijk het eens zo; theo heeft een betere balbehandeling , meer inzicht, ervaring,strijdlust dan wie ook , ok hij mist wat snelheid maar hij heeft alderweireld en v.d.wiel om dat gemis op te vangen.en ajax speelt altijd tegen een tegenstander die het maar met 2 spitsen doet.
En Ajax mag erom huilen
Ik zal er in ieder geval niet om gaan huilen als Ajacied zijnde. Ik vind het natuurlijk erg jammer dat hij gaat vertrekken, maar ik kan er niet wakker van liggen. Hij is eigenlijk pas net echt doorgebroken bij Ajax als Cvm, snap dus niet dat hij nu al perse weg wil. Het had hem gesierd als hij nog minimaal één seizoen gebleven was. Nu gaat hij overhaast een overstap maken, ben benieuwd of hij veel aan spelen toe zal gaan komen.
Ik vind de reacties idd ook allemaal nogal overdreven. Nu lijkt het net of hij ajax eigenhandig aan de hand heeft meegenomen en ze naar het kampioenschap heeft geleid. Het stond wel goed maar denk juist nu de verdediging minder is, dat je die positie moet gaan invullen door een aanvallender persoon. Zodat je druk naar voren kunt zetten. Van mij mag Schone daar best gaan spelen.
Anita bedankt voor het ene goede seizoen en de inzet en het is toch wel een heel hoog bedrag voor zo'n speler.
Als hij daar maar niet als Back gebruikt gaat worden.
Zeer goede speler verdient in mijn ogen nu ook een basisplaats in oranje voor de jong veel meer voetbal komt er dan
Beter dan de Jong?!
Ik geloof best dat hij beter wordt, maar momenteel speelt de Jong erg sterk, op een foutje na gister. Nigel die blijft nog gewoon voor op Anita.
Op een foutje na gisteren? Heeft die De Jong überhaupt iets goed gedaan gisteren?
Als je 'een foutje' elke bal inleveren vind, heb je gelijk, ja..
Je kunt je beter afvragen wie er gister wel iets goed heeft gedaan haha!!
@henry 1412
Willems
Martins indi
Robben ook nog wel hoor.. niet op de toverdribbel manier, maar wel paar goede passes (teamdingen), zoals de bal afgeven op een medespeler die er goed voor staat. ben er nog steeds een beetje door van slag ;
En veel minder onnodige fouten.
Mag dan nu de sportieve noodklok geluid worden? Man, Anita was een van de belangrijkste spelers in de afgelopen twee kampioensjaren. De ontbrekende schakel op het middenveld.
Ja het zou wel tijd worden inderdaad! Of Ajax moet eerlijk toegeven dat komend seizoen een tussen jaar gaat worden of ze moeten spelers aankopen.. Want denk dat ze met deze dunne selectie geen kampioen kunnen worden vooral als je er vanuit gaat dat er weer spelers geblesseerd zullen zijn..
Ze gaan niet aangeven dat dit een tussenjaar wordt, en zo zullen ze ook echt niet gaan denken, want dan laat je je spelers en met name het belangrijkste je supporters in de steek.
en dan daarbij, Frank heeft gezegd dat hij dit jaar weken voor het eind van het seizoen kampioen wil zijn!
Ja dat zouden ze bij VVV ook het liefst willen!! Maar of het met deze selectie nog haalbaar is weet ik niet?! En ik denk dat Frank de Boer hier nou ook ernstig aan zal moeten twijfelen..
Wens hem veel succes. Hopelijk wordt hij gebruikt als verdedigende middenvelder en niet als links of rechtsback. Hopelijk kan hij zich goed ontwikkelen en een vaste waarde worden voor het Nederlands elftal. Ze werden vorig jaar toch 5e en er is volgens mij nog geen basisspeler vertrokken.
Geloof gewoon niet dat Anita bij een club als Newcastle kan slagen.
Waarom niet dan? Ligt je mening eens toe.
Newcastle is toch meer een beukploeg dan ploegen als Manu of Arsenal volgens mij. Ik zeg niet dat hij niet zou kunnen slagen in Engeland maar Newcastle vind ik zo'n rare keuze.
Valt wel mee hoor. Jongens als Cabaye/ben Arfa zijn ook niet zo groot en sterk, maar redden zich wel. Ik zie het wel goed komen met Anita!
Norwich is een beukploeg..
Newcastle is niet het lieverdje van de klas nee.
maar ze eindigen niet 5de door alleen maar beuk voetbal te spelen.
daarbij hebben ze met cisse, ba, ben arfa, obertan en cabaye toch gewoon goede voetballers in het elftal lopen.
het is bij newcastle of de ene manier, of de andere manier..
"het kan mooi en het kan hard, maar wij gaan winnen".
juist prachtig om te zien.
Sorry, maar van wat ik gezien heb vond ik Newcastle een van de leukst voetballende ploegen.
Zeker toen Ben Arfa weer terug kwam van de beenbreuk.
Cisse en Ba zijn goede beweeglijke spitsen die er lekker op los scoorden.
Dit zal beteken dat Santon linksback gaat spelen en Anita rechtsback of dat Tiote met dikke winst naar een grotere club word verkocht.
Ze spelen een meer fysiek spel dan dat hij bij Ajax gewend is. Echter hoeft dat volgens mij geen probleem te zijn. Anita is een slimme speler, weet zich fysiek prima te wapenen en doet geen domme dingen. Ik verwacht dat hij zich daar prima red.
Anita moet bij ajax blijven. Newcastle is een slechte club die warschijnlijk gaan vechten tegen degradatie
Bij ajax speelt hij elk jaar mee om het kampioenschap. Er zijn geen redenen om naar dat zeer matige team te gaan
waarom is Newcastle een slechte club?
en waarom heeft newcastle ineens een zeer matig team?
Natuurlijk zullen ze niet voor kampioenschap spelen, maar tegen degradatie vechten vind ik wel redelijk negatief.
persoonlijk vind ik Newcastle juist een hele mooie club.. een echte volksclub, goed publiek en altijd garantie voor een leuke wedstrijd.. op welke manier dan ook..
Ik weet niet welke club jij bedoelt met Newcastle. Maar de Newcastle waar anita heen gaat heeft vorig seizoen prima gepresteerd en het team is tot nu toe nog redelijk bij elkaar gebleven dus die spelen gewoon weer bovenin mee!
Haha degradatie? Ga is de premier league kijken man newcastle flamt als een gek. Anita kan daar ook zeker aan bijdragen
Het is je idd gegund. Je kwam van ver je hebt ontzettend moeten knokken voor je plaats @ 't team en toen je eenmaal waardering kreeg voor je prestaties ben je die stijgende lijn gaan vasthouden. Succes @ de PL "pitbull"!
Zo zie je maar hoe de status van een speler in een dik jaar tijd kan veranderen. Altijd gebruikt als 12de man op posities waar hij nog nooit gespeeld had en onder Frank de Boer toch een waardevolle speler geworden die het team beter liet functioneren. Vind het ook mooi dat hij nooit geklaagd heeft over zijn rol binnen Ajax toen hij altijd maar overal en nergens werd neergezet. Beetje vergelijkbaar met Leerdam bij Feyenoord vind ik kwa situatie. Hopelijk gaat hij het goed doen bij Newcaslte en kan hij snel Nigel de Jong vervangen op het middenveld bij Nederlands elftal.
Hoe jammer ik het ook vind dat hij Ajax verlaat, denk ik dat dit mss wel beter is voor Oranje. Als hij zich goed blijft ontwikkelen in Engeland dan zie ik voor hem een belangrijke rol weggelegd op het middenveld van Oranje en dan zie ik hem de Jong ook wel voorbijstreven wellicht. Maar hij moet zich nog maar bewijzen op het top niveau
Echt een belachelijke actie van Ajax. DE speler die ons kampioen heeft gemaakt. Toen hij voor de verdediging ging spelen waren we meteen door niemand meer te verslaan. Na Vertonghen vorig jaar de beste speler. 8.5 miljoen is echt een fooi. Ik had op minimaal 15 miljoen gerekend.
Hij mag trots zijn misschien maar hier gaat de hele praktijk/theorie van Ajax om bij de top te horen laat je je beste spelers niet naar club's als Newcastel gaan vroeger gingen de beste spelers van Psv,ajax en Feyenoord nog naar de absolute top AC Milaan, Real Madrid of MAN UTD maar nu kunnen ze zelfs naar Dinamo Moskou, Newcastel Utd, Tottenham of Sporting. Waar is het verhaal dat Ajax weer naar de top wilt etc. etc. heb er echt lang om gelachen de Nederlandse topclub's zijn in Europa niks meer als grijze middenmoter. Hoop ook nu dat dat hele verhaal van terug naar de top sprookje nu afgelopen is. Natuurlijk moet je ook je spelers kunnen verkopen maar wat Ajax denkt is om spelers te halen voor een relatief laag loon (tegenover de echte top) en dan constant in de top te horen maar dat gaat niet werken omdat ze dan toch weg gaan.
Wat een onzin, als Anita daar zelf heen wil kan Ajax er weinig aan doen. Vroeger gingen spelers ook niet allemaal naar topclubs. Seedorf- sampdoria, vdvaart en de jong hsv. Zo zijn er nog wel tientallen voorbeelden
Goede keuze Anita... geen CL, geen europa league en na 6 wedstrijden daar gespeeld te hebben mag je de bank warm houden. Maarja meneer krijgt natuurlijk wel paar ton meer op ze bankrekening gestort. En over paar weken komt het cliche weer: Ik doe het niet voor het geld. Anita het gaat je goed!
Hij gaat vast niet eens aan 6 wedstrijden komen als Tiote en Cabaye het hele jaar fit zijn samen met Krul,ba en Cisse de beste van het team.
Newcastle vechten tegen degradatie?? Zeker wel bij top 7 van engeland...
Anita heeft zich uitstekend ontwikkeld onder de Boer en was vorig seizoen in de 2e helft van het seizoen samen met vertonghen de belangrijkste speler van Ajax.
Was onbetwiste basisspeler geweest dit seizoen, jammer dat hij vertrekt!
Ben benieuwd of Ajax een vervanger voor hem gaat halen, Janssen heeft bewezen op die positie niet te renderen, volgens mij hebben we verder nog Enoh voor die positie en de jeugdspelers zijn er nog niet klaar voor.
Succes in Newcastle!
Heeft in principe alleen vorig jaar na de winterstop echt goed gespeeld, dus een heel groot verlies is het ook weer niet. Enige vervelende is dat je met een nieuwe speler weer opnieuw moet beginnen.
Ik wens hem heel veel succes bij Newcastle, vind het erg jammer dat hij bij Ajax vertrekt maar hij verdient het zeker! klaagt nooit, altijd volle inzet, werkt enorm hard, heeft een uitstekend spel inzicht, hij gaat het echt maken daar en misschien zien we hem later wel bij een club als Arsenal of Chelsea spelen! Succes Vurn!
Hij mag zeker trots zijn en helemaal als hij dan word opgeroepen voor het NL Elftal en dan ook nog een BP krijgt bij NL en bij Newcastle
Het zal me benieuwen wat Frank de Boer nu in zijn hoofd heeft voor die positie, Anita was daar vaste basiskracht, een steunpilaar, die nu wel heel makkelijk weg mag gaan. Blijkbaar denkt De Boer dit op een gemakkelijke manier op te kunnen vangen. 8,5 miljoen is een mooie prijs, maar als tegen NEC Blind op die positie zal moeten gaan spelen zul je dat als elftal wel hard voelen lijkt me. Ben dus benieuwd waar Ajax mee zal komen, zonder adequate vervanging van Vertonghen en Anita kan Ajax niet tippen aan PSV of Twente.
Ajax heeft Boccarra gehaald verder zou Schone het op die positie kunnen proberen en in de jeugd hebben we ook nog Sporkslede.
Enoh hebben we ook nog die als ballenafpakker toch goed genoeg is.
Anita heeft het op basis van zijn mentaliteit veel verder geschopt dan ik ooit had verwacht en daar verdient hij de complimenten voor. Het is voor hem echter wel te hopen dat Newcastle Tioté gaat verkopen want anders komt hij op het middenveld absoluut niet aan de bak.
Deze jongen heeft heel lang van heel veel mensen kritiek gehad. Ondanks dat is hij altijd hard blijven werken en heeft hij nu een mooie transfer verdient. Het is hem gegund, al word het wel een lastig jaar voor Ajax, nu ze naast Verthongen ook deze jongen kwijtraken.
Weet iemand of Cheik Tiote daardoor Newcastle gaat verlaten? Dat geeft meer mogelijkheden voor Anita en genereert extra inkomsten voor FC Twente.
Hij is in principe gehaald om het vertrek van Tiote op te vangen. Hij is nog niet weg, maar zou in de belangstelling staan van United, Arsenal en voornamelijk de Spurs. Tottenham zou de grootste kanshebber zijn om zijn handtekening. Ik vind het ook een geweldige voetballer hoor. Jammer dat het bij Twente niet eruit kwam.
Ik gun het Anita ook zeer en het is een mooie prijs.
Daarnaast zit ik me vreselijk te ergeren. Ajax loopt nu pijn en moeite te doen voor een verwende Assaidi die toch niet komt en wat ook niet noodzakelijk is,
Ga toch eens een CV en verdedigende middenvelder aantrekken!
Het Nederlandse voetbal is toch best diep gezonken als een speler van de Nederlandse kampioen trots moet zijn op een transfer naar een Engelse middenmoter.
Als Anita groter zou zijn geweest zouden betere clubs voor hem in de rij staan. Vanwege zijn lengte durven de topclubs het niet aan. Als hij het bij Newcastle 2 jaar lang laat zien wordt hij wel opgepikt door een topclub.
Anita is vertrokken naar Newcastle United.
Bron Ajax.nl
Mooi, kunnen we hier ook een punt achter zetten. Niet dat ik heel blij ben dat ie weg gaat, maar nu weet iedereen waar hij aan toe is. En daar komt natuurlijk bij dat 8.5mil een uitstekend bedrag is voor iemand die eigenlijk nog niet zo heel lang belangrijk is voor het team.
Succes in de PL!
Ajax mag blij zijn dat ze gwn 8,5 miljoen krijgen voor Anita. In mijn ogen is hij dat niet waarde.. Rond de 4/5 Max. Maar hij heeft een goed halfjaar gehad. Krijgt het wel lastig bij newcastle, veel concurrentie.
8.5miljoen dat kan oplopen tot 10 miljoen. Zelfde verhaaltje als Maher, alleen dan is Anita nog belangrijker geweest bij Ajax. Dan Maher bij az, omdat Anita grote aandeel had in de kampioenschap. Hopelijk gebruiken ze Anita ook daar op middelveld.
Inmiddels bevestigd, jammer maar waar. Benieuwd wie de Boer uit de hoge hoed gaat toveren om dit op te vangen. anders kunnen we altijd Janssen nog neerzetten als verdedigende middenvelder
Hopelijk gebeurdniet hetzelfde met hem met als nigel de jong. De jong was bij ajax ook nog eens een prima voetballer. In engeland zijn die kwaliteiten volledig weggevallen en is hij alleen nog maar bal afpakker. Een beetje a la enoh. Echt elke anname stuitert weg of op en geen een paas is nauwkeurig of er zit een stuitje in. Erg jammer.
Anita is een beetje hetzelfde als de jong bij ajax was. Hopelijk weet hij wel goed zijn voetballebde kwaliteiten te behouden!
Goede transfer voor hem inderdaad. Financieel is het een flinke meevaller voor Ajax natuurlijk, maar op sportief gebied vallen ze nu wel diep. Anita was op trainingen ook een brok energie en dat inspireert natuurlijk enorm. Ben benieuwd hoe Ajax dit opvangt, gezien dat Siem de Jong & Christian Eriksen sowieso in de basis staan.
Voor diegene die Newcastle een minderwaardige club vinden, zou ik zeggen, bezoek eens een uit of thuiswedstrijd. Het is een grote club met een enorme aanhang en uitstraling. Newcastle United is voor de stad en haar bevolking zo'n beetje hetgeen waar alles om draait in het leven.
Jezus, als ik speler zou zijn zou ik daar ook willen spelen. Vraag me af, als ik de reacties hier lees, hoeveel mensen wel eens in Engeland een wedstrijd zien. De sfeer en beleving (en natuurlijk ook de salarissen) laten zich maar moeilijk vergelijken met wat wij hier meemaken. Natuurlijk zijn er uitzonderingen maar in het algemeen is de PL een paradijs voor iedere eredivisiespeler.
Snap heel goed waarom Anita gaat, zowel sportief als financieel een prachtige uitdaging.
Helemaal mee eens!
Newcastle is sowieso een aparte stad. Een stad met trotse inwoners, de Geordies. Qua aanhang kan bijna geen enkele club in Europa tippen aan Newcastle United! Standaard zit St. James Park altijd vol met 52.000 man.. The Toon Army is een zeer trouwe club!
De twee grootste trotsen van de stad zijn Newcastle United en Newcastle Brown Ale, het bekende bier. Dit gaan hand in hand met elkaar. Er wonen veel vissers die doordeweeks onderweg zijn en in het weekend naar Newcastle United gaan. Wat veel Nederlanders met Heineken hebben, hebben de Geordies met Newcastle Brown Ale. Ik heb nog een shirt van vroeger (tijdperk Ginola) met als hoofdsponsor Brown Ale. Klassiek shirt!
Anita maakt inderdaad een sprong vooruit. Zowel qua voetbal, beleving, salaris als ervaring. Dat kan nooit slecht zijn!
Veel succes, maar wat gaat Ajax nu doen?
We zijn veel te laat met versterkingen. Het elftal ziet er steeds gammeler uit en over twee weken is de transfermarkt dicht...... Ik heb het al eens eerder geroepen, maar sindsdien is er ook niets gebeurd.
Ik ben ook benieuwd. Ze hebben gezegd dat ze geen geld meer gaan uitgeven. Het moet intern opgevangen worden met jeugd. Al zou het mij niet verbazen dat er gewoon nog 1 a 2 spelers aangetrokken worden voor het middenveld.
@ wazza
Ze hebben helemaal iet gezegd dat ze geen geld meer gaan uitgeven. Ze hebben alleen aangegeven dat ze niet meer te veel willen betalen.
Dan heb ik het verkeerd begrepen, maar ik dacht dat ze alles met de jeugd wilden gaan oplossen.
Achja, we zien het wel. Het is in ieder geval goed om niet meer teveel te betalen!
@ wazza
Dat is inderdaad al een heel goed besluit, alleen kun je jezelf in sommige situaties afvragen wat te veel is.
Ik hoop sowieso dat Assaidi nog komt, maar niet tegen elke prijs.
Ook hoop ik dat Buttner of een andere verdediger komt die Blind kan vervangen
want die gozer kan er niks van! En nog een andere goede verdediger zou welkom zijn, we zullen het zien, maar ik denk dat er hoe dan ook nog iemand bijkomt.
@ ilana007
Inmiddels is wel duidelijk dat we Assaidi ook kunnen vergeten. Buttner? Dat is een linksback. We hebben een LCV nodig. Ajax is veel te laat begonnen en loopt nu achter de feiten aan. De vraagprijzen zullen de laatste weken alleen maar toenemen, evenals de concurrentie. De kans is daarbij groot dat Janssen en Vd Wiel nog gaan vertrekken. Tel uit je winst met je nieuwe beleid. We zijn doorgeslagen naar een ander uiterste.
Gewoon voor Eredivisie niveau een hele goede speler die jaren lang slachtoffer is geweest van zijn eigen veelzijdigheid. Positioneel en tactisch op het middenveld gewoon heel erg behoorlijk en wanneer zijn zelfvetrouwen het toeliet ook voetballend bovengemiddeld.
Veel succes bij Newcastle, echt een prachtige club.
Een leuke stap voor Anita. Een veelzijdige speler, dat is zijn pluspunt.
Als Tiote vertrekt dan komt Anita naast Cabaye te spelen. Vertrekt hij niet dan komt hij nog aan genoeg wedstrijden en kan hij dus op meerdere posities uit de voeten. Toch hoop ik dat Pardew hem als verdedigende middenvelder gebruikt, want daar ligt zijn kracht. Met Cabaye, Ben Arfa en Anita staan er drie kleine mannetjes die het van een goede passing en snelheid moeten hebben.
Prachtige club, prachtige transfer, hier word je als voetballiefhebber warm van. Zoals de meesten wel weten zal die als opvolger/vervanger van Tioté moeten fungeren. Ze hebben best wel een goed middenvelder hoor met Ben Arfa op rechts en Cabaye. Voorin natuurlijk die twee snelle Afrikanen. Word leuk om straks naar Newcastle te kijken.
Off; Ik vind het toch wel een zware overschatting van jezelf om Newcastle af te wijzen als voetballer. Ik bedoel van der Wiel. Prachtige club is Newcastle, mooie club met een schitterende historie.
ilan boccara gaat eerder zijn debuut maken dan gepland denk ik. Ajax heeft niet zoveel (goede) verdedigende middenvelders meer rondlopen.
En ik gun het je ook Anita! Zeer jammer dat je vertrekt, we hadden je in dit ''tussen'' jaar hard nodig! Maar het beste.
Een goeie keuze voor Anita en misschien via deze weg kom je terug als een sterke/betere voetballer in Oranje. Ik gun hem en wens ook veel succes in Engeland. Hij gaat zeker redden.
Ajax heeft nu wel problemen op middenveld en achterin