
Mocht Oussama Assaidi definitief niet akkoord gaan met het loon dat Ajax hem in het vooruitzicht heeft gesteld, dan kan hij er altijd nog voor kiezen in zee te gaan met Fulham. De Daily Mail bericht donderdagmorgen dat Martin Jol gecharmeerd is van de buitenspeler van sc Heerenveen en toe wil slaan, nu Ajax en Assaidi er samen niet uitkomen.
Meer nieuws
- UEFA trekt straf in en laat Málaga komend seizoen toch Europees spelen
- ‘Jonge gasten die gek worden gemaakt vind ik een beetje lachwekkend’
- 'Ajax heeft naast Duarte ook keeper Heracles op lijstje staan'
- Eigenaar Mexicaanse degradant vindt oplossing en koopt nieuwe club
- Jol heeft Ghanees in tweede instantie binnen: 'Ik ben eindelijk gelukkig'
Clubnieuws
- Jol heeft Ghanees in tweede instantie binnen: 'Ik ben eindelijk gelukkig'
- 'Enoh wil niet terug naar Ajax, clausule in contract vormt obstakel'
- 'Vertrekkende' Jol houdt Speler van het Jaar wel aan boord bij Fulham
- PSV hoort niets van Fulham en houdt rekening met terugkeer Manolev
- Newcastle redt zich, Moyes wint laatste thuisduel, hattrick Sturridge
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Fulham
Ajax
Hamburger SV
Tottenham Hotspur
RKC Waalwijk 
Klopp: 'Jol droeg een pak, daarom kreeg niet ik maar hij de baan bij HSV'
Jürgen Klopp transformeerde het gevallen Borussia Dortmund van degradatiekandidaat tot Champions League-finalist en de waardering voor de coach in Duitsland is dan ook groot. Nog voor hij aan de slag ging...Lees verder
In de wandelgangen
Woensdag 22 meiGonzalo Higuaín kan nu al een record op zijn naam schrijven bij Arsenal. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (44000+ pageviews)
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (30000+ pageviews)
-
Update: ‘Fener kaapt talent na bliksembezoek weg voor neus Galatasaray’ (24000+ pageviews)
-
Update: Spelersvakbond niet bij met Di Canio: ‘Hij zorgt voor onrust’ (23000+ pageviews)
-
Update: Bayern is ongelukkige verdediger liefst tien maanden kwijt (22000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...












kom op ajax! als je assaidi zo graag wilt hebben geef hem dan een hoger salaris!
Kom op Assaidi! Als je zo graag voor Ajax wil voetballen en bij je familie wil blijven in Amsterdam Oost, wees dan bereid om met minder genoegen te nemen!
Ik denk dat Ajax liever Assaidi wil hebben dan dat Assaidi zo per se naar Ajax moet. Assaidi gaat net zo lief naar een vergelijkbare andere club terwijl Ajax niet zoveel keuze heeft..
Waarom denk jij dat? Assaidi heeft al gezegd dat hij het liefst naar Ajax wil omdat zijn familie hier ook woont.
En Ajax heeft genoeg keus hoor, daar hoeven we ons geen zorgen over te maken. Een Lcv, ja.. Dat is een ander verhaal. Maar daar gaat het nu niet om!
En jij slikt die zoete koek natuurlijk voor lief. Als hij zo graag had gewild,had hij al getekend.
@ Danny\
Ajax genoeg keus? dacht t niet, jullie hebben al naast Narsingh gegrepen en nu lijken jullie ook naast Assaidi te grijpen.
Als je doelt op jonge goedkope nog niks zeggende spelers als Sana moet ik je gelijk geven, maar het kaliber speler waar Ajax altijd naar opzoek is hebben jullie amper keuze meer nu jullie de hand op de knip houden.
De tijden dat supertalenten naar Ajax willen voor de naam en de centjes in NL is voorbij, als jullie net zoveel betalen als Twente en PSV in de eredivisie, zijn er genoeg spelers die liever een andere stap ambiëren dan naar Ajax.
Welke keuze heeft Ajax dan?
Boerrigter kan niet het hele seizoen spelen en heeft veel last van rug blessures. Sulejmani heeft nog geen enkel seizoen constant goed gespeeld. Sana heeft het nu redelijk gedaan, maar is nog jong en moet zich nog bewijzen. Verder staan er alleen jeugd spelers. Dus er moet zeker wel versterking komen.
Aissaidi zou perfect zijn. Een goede buitenspeler die elke verdediger uit de wedstrijd kan spelen. Kan een goede actie maken en een goede voorzet geven.
Welnee zo een noodzaak is een extra buitenspeler ook weer niet, wij moeten gewoon achter ons beleid staan. Zo een meerwaarde is Assaidi ook weer niet dat ie meer moet verdienen dan de meeste spelers ( wat ie zoiezo al gaat doen).
Assaidi heeft zeker een meerwaarde als voetballer maar ik vind persoonlijk een speler die iets meer zou mogen verdienen is een speler die ook een ploeg beter laat spelen en belangrijk is buiten het veld.
Hoe bedoel jebachataliseren.
Tuurlijk is asaiddi een meerwaarde voor ajax.maar omdat het nu og niet lukt me de aankoop is het opeens geen aanwinst.boerrigther is te blessure gevoelig.
Assaidi kan het verschil maken en is nog steeds groeiende.en geloof me die extra buitenspeler heb je gewoon nodig.als je hem heb kan je aardig rouleren op de vleugels.
Of hij meer zou mogen verdienen volgens alle berichten is dat helemaal net aan de orde hij heeft zelf aangegeven dat het uit de lucht is gezogen dat hij veel meer wil gaan verdienen.hij geeft wel aan dat hij meer wil gaan verdienen en dat lijkt me wel logisch als je een stap maakt van een suptop naar een top club van respectievelijk nederlandse comp.
Lezen is blijkbaar knap lastig niet ?
Waar bachataliseer ik ?
Waar geef ik aan dat Assaidi als voetballer geen meerwaarde is ?
Heb hem er graag bij hoor maar gewoon niet ten koste van alles.
Zo een meerwaarde is assaidi ook weer niet. Daar zeg je het letterlijk! En bliek heeft helemaal gelijk, zo deden jullie ook al met narshing. Als ze niet komen is het ineens niet erg omdat ze zo goed ook weer niet zijn. Komen ze wel zijn ze ineens geweldig.
Ik zag hem toch echt voor de camera zeggen dat hij meer loon wil hebben. Daarom willen veel Ajacieden hem niet meer hebben. Net als ik. Als dat niet was gebeurd had ik hem er graag bij gehad en vele met mij, maar nu mag hij lekker opbokken!
Eerste stukkie snel overheen....sorry.
Maar wat ik idd wel irritant vind is het feit van eerst was ook met Narsingh idd moet hij komen bla bla bla en nu luk het niet helemaal en dan is het niet zo erg...
Spellingsfouten moet je ook niet bagatelliseren
Wat jij doet is stemmingmakerij, met je ajacieden heb ik nooit begrepen.
Kijk eerder naar jezelf.
jij kunt dan al net zo slecht lezen !!!
Er staat letterlijk Assaidi heeft zeker een weerwaarde als voetballer, alleen wat ik zeg is dat hij naar mijn mening geen meerwaarde heeft om meer te verdienen als de rest. Wat ik zie als meerwaarde voor een speler die meer verdiend als de rest is als een speler een leidersrol heeft en ook de rest beter laat presteren.
Lekker laten gaan, never van je beleid afstappen, met Micky, Boerighter, Sana, Lukoki en Fischer heb je genoeg buitenspelers. Richt je eerst maar op de verdediging.
1,6(geruchten)??
Al stond er laatst weer een artikel dat dat niet zo was maar een lager 'geeist' salaris.
Maar dan nog, Ajax bied 1,1 miljoen en bij Heerenveen verdiend hij 350.000...
Als je dan niet akkoord wilt gaan snap ik er niets meer van.
Als ik zo'n salaris verhoging zou vragen aan me baas dan kan ik een nieuwe baan mogen zoeken.
Al verdien ik niet meer dan de lokale fooi...
En mocht het dus meer zijn...dan is het van de zotte! van 350.000 naar 1,1 (2,3,4,5,6)
Alle gekkigheid op een stokkie
Tja, als je eerst contact hebt met teams uit Turkije en daar te horen krijgt dat je 2 tot 3 miljoen per jaar kan verdienen zal je wel stom zijn als je genoegen neemt met 1 op jaarbasis.
Assaidi heeft hier de troefkaarten in handen, kan naar genoeg teams die veel meer betalen dan Ajax, hij wil graag bij zn familie blijven maar dan moet Ajax in zijn ogen wel een goede aanbieding doen.
Nu is t aan Ajax of ze Assaidi echt willen hebben ja of nee, Komt ie wel is het "de" aankoop van t jaar volgens bijna alle ajaxcieden, komt ie niet is het een geldwolf, net als met Narsingh zijn de meeste van jullie niet serieus te nemen!
Kom op Assaidi. Als je familie echt zo belangrijk voor je is en je bij hen in de buurt wil blijven en je graag bij Ajax wil voetballen dan neem je er toch genoegen mee dat Ajax je al binnen 1 seizoen miljonair maakt.
Hou toch op zeg met geef hem dan een hoger salaris. Dat is precies de reden waarom de afgelopen jaren de salarissen de spuigaten uitlopen. Omdat spelers en hun zaakwaarnemers altijd maar konden eisen wat ze wilden en dit vaak ook nog kregen. Wees blij dat Ajax maar ook clubs als Arsenal niet meer mee willen gaan in dit achterlijke wereldje. Misschien dat andere clubs daar van kunnen leren.
Niks hoger salaris, dit is niet de nieuwe Messi hoor, hij is goed, maar ook soms compleet onzichtbaar. Graag of niet.
Heb je wel eens gekeken hoe belachelijk die eisen waren ?
Van zo 350.000 van Heerenveen naar over de miljoen, en dan nog zeggen dat het niet genoeg was?
Gold-digger!
Fulham en Newcastle zijn 2 clubs die perfect zijn voor een tussen stap. Ik denk eerlijk gezegd niet dat Assaidi ooit bij een club als United ofz zou spelen maar wie weet ontwikkelt hij zich tot een topspeler.
Newcastle is nog altijd enkele stappen hoger dan Fulham.
Omdat ze vorig seizoen toevallig een keer hoger geëindigd zijn?? Qua naam is Newcastle idd groter maar qua prestaties doet Fulham het de laatste jaren toch echt beter!!!
Wat ze vorig jaar deden was geweldig, de spelersgroep blijft normaal gezien intact dus dan lopen ze waarschijnlijk wel uit op Fulham.
sorry, maar newcastlefulham dat is duidelijk.
Waar ik Nufc een stap vooruit vind t.o.v. ajax, vind ik dat niet van fulham.
Assaidi kan bij ajax prima verdienen, en zich in de kijker spelen bij een (sub)topper in engeland,duitsland, spanje of italië.
@ Reebien,
so what?
Assaidi kan meer verdienen bij Fullham dan bij Ajax, daarnaast speelt hij in een competitie die 10x mooier is en waar de tegenstand veel groter is, als hij zich daar staande houdt is de kans groter dat hij zich in de kijker speelt dan dat ie nog bij ajax speelt. Ze weten dan inmiddels dat hij het niveau PL aankan.
Allemaal onzin argumenten dus.
fulham is een leuke club voor assaidi basisplaats op hoog niveau
En niet toevallig de club van Jol wiens zaakwaarnemer Raiola is. Bij Ajax haalde hij ook alle spelers via Raiola binnen die elders niet ondergebracht konden worden. Crimineel één tweetje van 2 grote charlatans.
Ik heb sterk het gevoel dat Raiola en Jol hier onder 1 hoedje spelen op initiatief van Raiola. Dit uiteraard om de druk op Ajax op te voeren.
Kunnen ze lekker doen. Ajax heeft deze transferperiode al meerdere keren aangetoond daar totaal geen boodschap aan te hebben. Komt ie niet is dat jammer, even goede vrienden. Klasse beleid van Ajax. Zelf de touwtjes in handen nemen en vooral houden.
Dat hebben ze inderdaad aangetoond. Nu is het echter 2 weken voor het verstrijken van de deadline dus ik ben benieuwd of ze dan nog zo de touwtjes in handen hebben!
Dat is natuurlijk altijd de vraag. Ene kant is enkel Vertonghen een aderlating van alle vertrokken spelers. We hebben natuurlijk een hoop mensen laten gaan maar daarvoor hebben we grote talenten uit de jeugd teruggekregen. Bijv. Dijks, Klaassen, Fischer, Denswill, van der Hart en Veltman. Daarnaast worden Boccara en Sporkslede klaargestoomd voor de verdedigende middenvelder positie aangezien Anita waarschijnlijk zal vertrekken. En we hebben natuurlijk Sana en Schone al aangetrokken. Enige tegenvaller was Muniesa. Kruisband afscheuren is natuurlijk overmacht. Helaas! Nu proberen een andere optie te zoeken en anders met de huidige selectie oplossen, zie genoeg mogelijkheden met bijv. Boilesen en Denswill.
Hoezo beleid , Ajax is in een situatie terecht gekomen dat men niet meer kan betalen door schulden en vermindert inkomen .
Jij zou eens verder moeten kijken dan dat geen wat je hier leest want met beleid haal jij verkeerd woord aan .
Een andere fan van jou club had de afgelopen week een link hier waar in je de schulden had kunnen lezen die Ajax heeft
Ajax heeft vaar drie spelers van Heerenveen belangstelling nu of gehad en dat was de complete aanval , als Ajax 15 miljoen had gehad was de aanval van Heerenveen nu van Ajax geweest , maar aangezien Ajax nog een " schuld" van 4 miljoen bij Heerenveen heeft open staan ( iets wat in die link stond ) is Heerenveen niet zo happig op Ajax
Daar komt bij dat het bestuurlijk gedoe het weg sturen van Jol de vrije hand die van Basten en bestuursleden en spelers die meer kosten dan ze op leveren Ajax in deze situatie hebben gezet en dat is dus geen beleid .
Ja ook ik hoop op gouden tijden voor Ajax daar voor ben ik voetbal liefhebber , maar door schulden en voor goede spelers niks willen betalen is goud ver weg
Ajax heeft hoop talententen maar zijn niet die talenten van wel eer
Haha wat een lariekoek. Zal ik voor jou ook een link plaatsen? Een link met alle jaarverslagen van Ajax. Ajax is beursgenoteerd en er ligt geen financieel kerkhof in de Arena. Alle transacties netjes op papier. Schuld bij Heerenveen? Wat een onzin. Dit is gewoon een onderdeel van de transfer van Sulejmani. Of heeft Spurs nu ook een schuld bij Ajax omdat ze Jan Vertonghen in termijnen betalen? Dit is gewoon een constructie waar Ajax zich keurig aan houdt. Geen achterstallige betalingen o.i.d. Zoals je weet is Ajax er met Heerenveen allang uit m.b.t. Assaidi dus je kletst over dingen waar je geen weet van hebt. Mocht het namelijk waar zijn wat jij zegt gaat Heerenveen geen zaken doen met Ajax voordat de zogenaamde ''schuld'' zou zijn afgelost.
Ajax heeft twee jaar een (kleine) winst geboekt en hoe dit tot stand gekomen is is helemaal niet relevant. Natuurlijk is het beleid onder van Basten en Jol dramatisch te noemen. Dat betekent niet dat wanneer je dit gaat oplossen het opeens geen beleid voeren meer is. Ajax heeft gesaneerd voor circa 14 miljoen in lonen zonder daar enorm achteruit op te gaan qua kwaliteit op het veld. Het huidige beleid, ja beleid, is zeker hun verdienste want had je een andere trainer gehad was de kans groot dat het op dezelfde voet was doorgegaan waar zijn voorgangers waren gebleven. Oftewel tweede/derderangs buitenlanders aantrekken en er veel te veel voor betalen! Daarnaast hebben we deze transferperiode aan transfers al bijna 20 miljoen verdiend en 350.000 uitgegeven. We kunnen nog circa 8 a 9 miljoen besteden maar dat wil en doet men niet.
Mijn god...meneertje neemt klakkeloos over wat er in de kranten wordt gezet. Nogmaals: Ajax heeft geen schulden. Ik kan het weten..en ik ga daar maar niet te diep op in. Zo naïef om alles maar te geloven en er vervolgens vastberaden voor uit te komen. Je zet jezelf voor schut.
@ Ruud
Ja hoor ze hebben nog steeds de touwtjes in handen. Dit heeft Frank maar ook Marc allang gezegd. Ze hebben gezegd op welke positie het wenselijk is om er nog een speler bij te hebben. Maar niet ten kostte van alles.
Dan maar genoegen nemen met een minder seizoen maar op de lange termijn werpt dit beleid zijn vruchten af.
@ huppel
Toch mooi dat je het voor elkaar krijgt om in zo'n klein stukje zoveel onzin te schrijven.
@ 777
Ga er toch niet meer op in. Ik heb al tig x uitgelegd hier hoe de situatie in elkaar zit en over het financieel kerkhof heb je ook nooit meer iets gehoord (was overigens ook een artikel over 2009) maar mensen willen graag geloven waarop ze hopen dus dit soort gastjes blijft altijd maar hetzelfde soort onzin roepen.
@ Arie Vink,
Allemaal heel leuk en aardig dat jij zegt dat Ajax geen schulden heeft en dat jij het kan weten, om er vervolgens niet te diep op in te gaan.
Spreek je uit of houd je mond!!!
a Je zou beter nog eens kunnen lezen hoe schulden door mij zijn neer gezet dat is tussen aanhalingstekens .
b Kwaliteit op het veld niet verandert zeg jij anita Vertonghen zijn niet vervangen ( nog) of is van Rhijn nu al van de zelfde allure dan Vertonghen ?
je zag eigenlijk een groot verschil in de wedstrijd met psv met Vertonghen of zonder
c Jullie maken elkaar de kop gek als Ajax fans want de een laat linken achter die de ander niet lest en dan maar reageert op een jaar verslag waar welke boekhouder bij welke club dan altijd op nul uit kan komen door onvoorzien meer of minder te maken
d Ja de beide clubs komen er uit geef ik jou gelijk in , maar niet met Narsingh en dost de laatste zelfs niet naar rechtspraak van knvb .
En dan nog dit een trainer die de vrije hand krijgt van zijn club zoals jij eigenlijk aangeeft met Jol en van Basten vond het bestuur dus goed en ja de troep daar van word nu gegeten en ja je voert dan beleid maar je bent er toe gedwongen in mijn ogen geen beleid maar puin ruimen
Nee dit alles is niet raar het gebeurt bij meer clubs ook bij de mijne maar om dit beleid te noemen neeeeeeeeeee
Laat die Assaidi maar naar Fulham gaan, ik zie hem niet als DE speler voor ajax, ik vind hem een beetje overschat. Vraag een willekeurige supporter van Heerenveen naar de bevindingen, minder dan de helft loopt zelfs helemaal met hem weg.
Ik denk dat Ajax hem niet nodig heeft, Sana gaat een sensatie worden. Tenminste zo'n gevoel heb ik..
Tobias Sana: 2008/2012 6 goals.. Wat een sensatie.. Het zal er allemaal heel leuk uitzien, maar daar zul je de oorlog niet mee winnen..
Scorebord journalistiek, chapeau.
Ik ben Heerenveen fan en vind hem veel beter bij Ajax passen dan Narsingh .
met de juiste speler achter hem kan hij zeker wat exstra's brengen en is ook meer waarde .
Assaidi was de eerste helft van het seizoen top , mede door Africa cub en blessure was hij even uit beeld
Assaidi is een man waar voor je naar het stadion komt
Zijn mentaliteit is niks mis mee ook op training werkt hij ook tegen over fans is hij een leuke vent
overschat word hij zeker niet er zit mijn inziens nog meer in .
Wat het probleem is dat komt de laatste tijd door en via media hij zou geldwolf zijn en denk dat die waarheid ergens in de midden ligt , maar met de mens Assaidi is niks een gouden peer
Goh ik leg de link helemaal niet met Assaidi / Fulham / Jol.. O wacht, Raiola!
A fijn, Assaidi wil niet naar Londen, niet naar Istanbul en niet naar Moskou. Assaidi wil bij Heerenveen blijven of naar Ajax aangezien hij in Amsterdam wil blijven wonen. Als hij bij Heerenveen blijft is hij straks transfervrij en lijkt het me dat hij echt niet naar Fulham gaat.
Maar zodra Fullham of een andere club met een contract komt, dat qua salaris gewoon vele malen hoger ligt dan bij Ajax, dan is hij niet te behouden, gezien ook Raiola dan geld tekens ziet.
Allemaal leuk en aardig die interesse van Fulham/jol. Maar Assaidi heeft al duidelijk, meerdere keren aangegeven dat hij in Nederland bij zijn familie wilt blijven. Daarnaast graag voor Ajax wilt spelen en een stap naar de Premier League nog te vroeg acht. Wanneer Assaidi een andere zaakwaarnemer zou hebben in plaats van die rioolrat had hij allang getekend bij Ajax, en komend weekend bij de selectie gezeten voor het uitduel tegen Nec.
Wees maar blij dan, twee weken op rij bij Breuer in de zak zitten is voor niemand een pretje.
Haha daar heb je ook een punt. Dat is overigens typerend voor Assaidi. Het is eigenlijk een momentenvoetballer die geen constante lijn kan vasthouden. Bij vlagen laat hij fantastische dingen zien, maar de wedstrijd(en) daarop is hij onzichtbaar en zit hij inderdaad in de zak bij beperkte spelers als Breuer met alle respect.
idd,zelfs Hutchinson en Manolev hadden hem vorig jaar 3 keer in hun zak.(hutch 2 x en mano 1 x)
Zou het echt aan Raiola liggen of toch ook aan Assaidi dat de salariseisen hoger liggen dan wat Ajax biedt? Als het salaris wat Ajax biedt voldoende is voor hem hapt hij toch gewoon toe lijkt me.
Combinatie van beiden denk ik, Assaidi wil graag voor Ajax spelen, in ruil tegen een exceptioneel salaris. Maar is wel bereid om zijn salariseisen aan te passen en met minder genoegen te nemen. Raiola is gewoon een uitbuiter die het spelletje op een hele vieze manier speelt en met zogenaamde interesse uit het buitenland Ajax onder druk probeert te zetten. Terwijl zijn cliënt aangeeft in Nederland te willen blijven.
Fulham is leuk omdat ze PL spelen, maar Ajax speelt CL en daarmee kan je je echt in de kijker spelen. Daarnaast is ht voor technisch vaardige spelers moeilijk aarden als ze aan de onderkant van de PL moeten spelen. Kijk naar een Ruiz, die kan zijn stempel ook nauwelijks drukken.
Assaidi moet nu verstandig kiezen. Als dat Fulham is, zal ik als Ajax supporter overigens geen traan laten. Narsingh had ik graag zien komen en daar had Ajax pro actiever in moeten zijn en ook Tadic was een echte versterking geweest. Maar Assaidi is geen exceptionele versterking en voor hem halen we zo een ander.
Ik speel liever 38 wedstrijden PL dan 6 Cl.. Maarja wie ben ik..
idd hakballetje,
Snap ook niet waar die titaantje dat idee wegheeft. Tuurlijk speel je je veel meer in de kijker als je 38 wedstrijden in de zwaarste competitie ter wereld speelt, dan roemloos na 6 wedstrijden CL naar huis te worden gestuurd.
Als jullie spelers als Narsingh en of Tadic willen halen zal je toch echt de portemonnee moeten trekken, met het beleid wat ze daar nu voeren ga je dat soort spelers echt niet aan je binden als je niet exeptioneel meer betaald dan de concurrent.
Tadic voor 7!! miljoen naar Twente, ajax met dit beleid was waarschijnlijk aangekomen met een bod van 3,5 miljoen.
Vindt je het dan gek dat de beste spelers ergens anders heengaan.
Ik denk dat je dit helemaal fout ziet, ik mis geen wedstrijd van Heerenveen en weet dus wel waar Narsingh en Assaidi goed toe in staat zijn. Assaidi kan voor zichzelf de ruimte creeeren en is een buitengewoon technische speler. Hij is goed in de kleine ruimte, wat bij Ajax veel het geval zou zijn, omdat veel teams gewoon Ajax af wil stoppen, en kan een verdediger compleet dollen. Zou dus ook zeker niet misstaan in de PL en het is ook wel een stap die ik hem gun. Hij kan hoge dan Ajax in ieder geval, ben ik van overtuigd
Narsingh is heel sterk op de counter en wanneer hij ruimte krijgt. De wedstrijden tegen RKC en België zijn hier ook mooie voorbeelden van. Tegen RKC zag je hem niet, want RKC speelde heem compact en speelde zelf op de counter. Narsingh kan dan niks zelf creeeren, want hij moet het hebben van zijn snelheid en voorzet. Dit zal, als hij bij Ajax speelt, ook vaak zo zijn, dus ik denk dat hij ook bij Ajax niet goed uit de verf zou zijn gekomen. Tegen België kreeg Narsingh wel vrijheid en kon hij een paar keer weglopen uit de rug van Vertonghen, omdat hij gewoon veel sneller is en gewoon in 1 rechte lijn naar voren sprint.
Mensen zijn vergeten dat hij nu bij zn familie in de buurt wil blijven dus Jol kan wel willen maar Assaidi wil dat zelf niet.
Even een reactie met een glimlach .
Ik weet niet waar in Amsterdam zijn fam woont maar rijden door Amsterdam duurt haast net zo lang als vliegen van Amsterdam naar Londen
Maar nu met ernst waarom ging hij dan in op onder handelen met andere clubs die verder weg waren dan Ajax van zijn fam vraag ik mij af
Ik denk dat hij het mooi zou vinden bij fam in de buurt maar of het een must is twijfel ik aan.
Maar hoop eigenlijk dat hij in Nederland blijft ik zie hem graag spelen en blijft een mooie voetballer en goede speler en niet alles wat goed is moet maar naar het buitenland toch
Hij woont in Amsterdam-oost, maar dat terzijde. Zijn vader is een paar weken geleden overleden, dus na onderhandelen met andere clubs. Ik denk dus dat dat voor hem ook een reden is geworden om als oudste(?) zoon van het gezin nu eerst nog even in de buurt te blijven. En wat je met vliegen zegt..in Amsterdam ben je elke avond thuis bij je fam, vanuit Londen ga je niet elke avond op en neer, maar uiteraard begreep ik dat deze opmerking ook niet serieus was
.
Desondanks zou ik als Heerenveensupporter nu inmiddels wel eens willen dat hij een besluit neemt, want dan kunnen wij ook versterkingen gaan halen!
Omdat toen zijn vader nog niet overleden was?
Ja in de periode dat 'hij' aan het onderhandelen was met Galatasaray. Zal vast en zeker ook nog wel aan andere factoren hebben gelegen. Maar dat heeft hem wel aan het denken gezet(zal iedereen al wel gelezen hebben, maar dat maakt het wel iets duidelijk):
"de 23-jarige Marokkaan geeft een kijkje in zijn beslissingsproces. "het overlijden van mijn vader heeft me diep geraakt. Ik besef nu meer dan ooit dat je van elke dag moet genieten, omdat je vandaag niet weet of je morgen nog leeft. Gezondheid is alles. Ik wil er nu vooral zijn voor mijn moeder en de rest van de familie. Ajax is een mooie club en dicht bij huis", aldus Assaidi.
Maarja waarom er dan nog steeds geen akkoord is begrijp ik niet.. zelf zegt hij dat het niet om geld gaat.
Haha,, Fulham moet Ajax bang maken. Dit clubje is een grijze middenmoter/degradatiekandidaat en dan zou een Assaidi daar naar toe willen gaan. Ze weten volgens mij niet eens wat techniek betekent daar. Nee, hier ben ik niet bang voor hoor. Jezus, Fulham, haha. Volgens mij als ze daar europa leaugue halen krijgen ze een stijve.
Dit clubje zal Assaidi wel gemakkelijk kunnen betalen. En je speelt er ook gewoon wekelijks op hoog niveau bij een trainer die gecharmeerd van je is. Leuk hoor al die verhalen over zijn moeder maar ik durf te wedden dat hij een stijve krijgt van een salaris @ circa 1.8 miljoen tenminste als het ooit zo ver komt. Dag mama en dag Ajax, welkom @ Londen. Ik zie overigens graag een nieuwe vleugel erbij komen, uiteraard ligt de prioriteit achterin maar een vleugel als Assaidi zal ook niet mistaan vind ik, wetend dat Derk nog altijd sukkelt met zijn rug. De ene week traint/speelt hij pijnvrij de andere week heeft hij weer klachten....
Je moet niet vergeten dat Fullham in een sterke competitie speelt die vele malen aantrekkelijker is dan de eredivisie. Spelen tegen clubs als Liverpool, Man Utd/city, Arsenal etc etc of tegen NL clubs die hij al meerdere malen tegen heeft gespeeld is natuurlijk niet verkeerd. Dan is er ook nog het financiële plaatje. Fullham is nou eenmaal een stuk rijker dan Ajax en kan dan ook meer salaris betalen. Ook een Ruiz en Dembele vonden het niet verkeerd om naar Fullham te gaan, waarom een Assaidi dan wel?
Omdat Assaidi ziet dat Ruiz daar totaal niet uit de verf komt bijvoorbeeld, en hij het net als Ruiz voor een groot deel van zijn techniek moet hebben. Assaidi past niet bij Fulham denk ik, zeker niet als je Tegen Liverpool, City etc speelt. Fulham komt aan technisch goed voetbal niet echt toe en dat nekt ook Ruiz daar, die was veel beter af geweest in Portugal, Spanje of Italië.
Ik denk ook niet dat hij bij Fulham past maar mocht hij er niet uitkomen met Ajax en Fulham wordt concreet dan denk ik dat hij toch echt gaat overwegen om daar te spelen. En spelen @ de PL kun je toch echt niet beschouwen als een straf ondanks dat een club als Fulham geen club is voor de technisch begaafden!
Jol doet tegenwoordig ook alles om zijn eigen falen bij Ajax te verkleuren he.
Alle goede spelers die ook maar een beetje discussie hebben bij Ajax vliegt hij meteen achteraan.
Oke, El Hamdaoui kon ik nog begrijpen gezien hij hem zelf naar Ajax heeft gehaald en El Ham niet helemaal 100 werd, maar dat hij het nu ook al probeerd via Assaidi e.d. vind ik gewoon een beetje laf.
Lekker stoken op afstand en weigeren te erkennen dat Johan Cruijff en de Boer en noem maar op gewoon gelijk hadden.
Ach de situatie waarin Jol nu zit toont jouw gelijk en zijn ongelijk ook aan toch. Hij zat ooit bij Tottenham, die club doet het nu beter dan ooit, en zelf is hij daarna mislukt bij HSV en Ajax en traint hij nu weer in Engeland maar dan bij een veel mindere club dan Tottenham. Het is alleen maar minder gegaan met Jol in zijn carrière.
Dan kan je er wel zeker van zijn dat hij naar Fulham gaat aangezien ie daar nogmeer zal kunnen vangen jammer had graag gezien dat ie naar ajax ging endan nuytinck erbij en je doet vollop mee
Iedere club die Jol traint is de outlet van de handelswaar van Raiola lijkt af en toe wel iets vereer te gaan dan een leuke vriendendienst.
Mocht hier ook maar iets van waar zijn en Assaidi ook nog naar Fulham gaat, dan heeft Raiola wederom goede zaken voor zichzelf gedaan.
Ik heb niet het idee dat Raiola 'goede' deals voor zijn cliënten maakt, omdat dat zo fijn is voor zijn cliënten. Natuurlijk, als hij meer salaris etc. voor ze bedingt dan is dat fijn voor hen, maar als hij er zelf geen goud mee zou verdienen, dan interesseert het hem geen ene mallemoer, volgens mij.
Fulham of Ajax........... Voor een paar ton minder, maar nog steeds een riant salaris, kun je als jong talent volgens mij heel wat meer bereiken via Ajax.
Ik hoop dat Assaidi bij Fulham komt een prachtige club mee hem hij kan daar goed communiceren met zijn trainer Martin Jol
Wat maakt t uit dat hij goed met de trainer kan communiceren, dat kan ie bij Ajax toch ook?
Ja maar ik had gelezen dat hij het niet zo goed kan vinden met De Boer
ooow op die fiets, nu snap ik hem ;
ach ja, jol wil elke speler hebben die ajax wil... denk nog een beetje frustratie richting ajax
Als ik Assaidi was en kon kiezen tussen Fulham en Ajax dan had ik het wel geweten!
Check maar even wat daar van de geweldige voetballer Ruiz terecht is gekomen.
Zulke technische buitenspelers moeten niet naar middenmoters in Engeland gaan dan is altijd vragen om problemen!
Ga je Assaidi en Ruiz nu vergelijken? Assaidi is een stuk sneller en explosiever dan Ruiz, Ruiz heeft daarentegen meet gevoel in zn kleine linkerteen dan Assaidi in zn hele been.
Assaidi zou juist kunnen renderen bij een team als Fullham, vaak in de verdrukking wat beteken dat er ruimte achter de verdedigende linie van de tegenstander ligt, en daar kan Assaidi gebruik van maken met zn snelheid.
Je moet die assaidi helemaal niet meer willen. Hij heeft zijn kans gehad. Maar wou net als die baklap uit r'dam(el Hamdaoui) zichzelf boven de rest plaatsen door belachelijke salariseisen. Zulk soort zichzelf overschatte gastjes wil je niet in je team. Je moet gassies die blij zijn voor Ajax te Mogen spelen hebben en zichzelf in de kijker willen spelen,dan komt het grote geld vanzelf.dit word weer zo'n gast die i.p.v een mooie engelse of spaanse club zijn geld in Rusland of Turkije moet gaan pakken. Veel plezier met een dikke bontmuts gewenst of lekker 4 maanden op je salaris wachten met 40graden.dag dag
Zal wel een 1-2 tje zijn tussen Jol en Raiolo, wellicht dat ze echt hem willen en anders regelt Raiola dit om Ajax een beetje onder druk te zetten.
Ja nou moet Ajax zeker nog meer gaan betalen omdat Raiola dit even heeft geregeld. Assaidi wil toch naar Ajax, hij heeft daar vlakbij Amsterdam zijn familie en zijn vader is een poosje geleden overleden.
Lekker laten gaan die assaidi, gaan we nou doen of dit de verlosser is? hele verkeerde mentalieit, en mensen een paar seizoenen geleden speelde deze jongen nog bij FC Zwolle.lekker naar engeland gaan lekker bikkelen echt iets voor hem! Suc6.
Je reageert uit emotie; waarschijnlijk omdat het jou te lang duurt.
Waarom betrek je de voetbal fans erbij met het woordje ''we'' ? Spreek voor jouzelf a.u.b.
Je hebt het over ''verlosser''; het is een overbodig woord wat je aan je stuk tekst toevoegt.
Want wie denkt of spreekt hier over dat Assaidi wellicht de verlosser is?
Alleen jij blijkbaar.
tevens is het onnodig om te vertellen dat hij een paar jaar geleden bij Zwolle speelde.
Wat is je punt ? Is het nu niet meer toegestaan, of staat hij niet meer in z'n recht om samen me Raiola te onderhandelen ?
Natuurlijk duurt het lang, en is Raiola 100 de smiecht; maar rationeel denken en op een gewone manier reageren is toch niet zo moeilijk.
Het gaat om mentaliteit: Je zit bij Heerenveen en je kunt naar de kampioen en CL gaan spelen, je salaris wordt verdrievoudigd door Ajax en dan loopt het stuk op geld. Dan kun je bij jezelf toch even relativeren: He ik zat niet lang geleden nog bij Zwolle, toen Heerenveen, jeetje nu kan ik CL spelen met de landskampioen, dikke zak geld, tof man ik ga! Maar wat denkt hij: Nou Ajax krijg ik maar 3x zoveel als bij Heerenveen?
De rest van het land zit in een dikke crisis Assaidi! Mensen raken hun baan kwijt, kunnen hun hypotheek niet meer betalen, etc etc. Jij gaat van 3,5 ton naar 1,1 miljoen per jaar, hoe kan het dan toch stuk lopen op geld?
De voordelen zijn bekend, maar ook jij speculeert; Wij weten niet om hoeveel geld het precies gaat.
Assaidi heeft het bericht over 1,1 miljoen en 1,6 miljoen fijn geknepen en ons laten weten dat het nonsens is.
Ik geloof hem wel; VI is vaker onbetrouwbaar en verspreid leugens alsof het niets is.
Je laatste stuk zit ook teveel emotie in; Wat andere mensen hebben of doen, is hier niet van belang.
De mensen die veel minder verdienen, en die in een crisis zitten; kun je echt niet vergelijken met Assaidi of deze situatie.
Zolang wij niet weten om hoeveel het gaat en wat precies het struikelblok is, kunnen wij niet oordelen.
Het zou leuk zijn als Assaidi kwam maar is eigenlijk overbodig. Het liefst zie ik nog steeds een vervanger voor Vertonghen eentje die er direct staat.
Engeland lijkt mij wel een veel logischer stap voor assaidi. De nederlandse tegenstanders heeft hij inmiddels wel gezien en wanneer hij bij ajax speelt wordt het alleen maar makkelijker. Die 6 cl wedstrijden en beetje meer druk heeft mi geen meerwaarde tov een buitenlandse competitie waarbij je een heel seizoen tegen betere backs speelt.
Laat hem dan eerst maar eens de Nederlandse backs voorbij proberen te gaan want afgelopen weekend faalde hij daarin jammerlijk.
Martin Jol heeft interesse in zo'n beetje alle eredivisie spelers, vooral als ze aan Ajax worden gelinkt dus dit bericht zegt me helemaal niets.
Na de uitlatingen van Veenstra gister die Raiola zijn onderhandelingspositie aantastte zou dit wel weer eens een smerige tactiek van die walgelijke zaakwaarnemer kunnen zijn. Het zou me niets verbazen als Jol alleen interesse toont om Ajax onder druk te zetten en akkoord te gaan met belachelijke eisen.
Helaas , dat gaat hem niet worden , in het nieuwe beleid laat Ajax zijn transfers niet gijzelen door zakkenvullers als Lens en Raiola.
Hopelijk komt Ajax eruit met Assaidi , anders zal Ajax misschien moeten overschakelen op Wildschut..
joh raiola betaald martin en cock 50.000e om beetje te kletsen in de media maar dit speeld echt niet. Alleen maar om ajax uit de kast te lokken. Ajax geeft toch geen kik, die hebben assaidi een hele goede aanbieding gedaan. Als assaidi nog lekker 2-3 weken bij heerenveen wil ploeteren moet hij dat doen, zijn waarde gaat er niet van omhoog als hij geen assists of goals maakt omdat heerenveen niet draaid.
Jol en riola proberen krampachtig de oude transfermarkt in stant te houden!br Zij beseffen als Ajax dit doordrukt kunnen makelaars en meeverdienende coaches wel inpakken!
Pff dat zou lekker zijn: de voetbalwereld zonder deze parasieten!!
Magath en Jol zijn de 2 managers die je als zaakwaarnemer te vriend moet houden. Beiden zijn altijd in voor een speler als ze de kas krijgen van de club. Jol heeft naast goed resultaten bij Ajax ook bewezen niet goed met geld om te kunnen gaan.
Zijn begin in Waalwijk was van buitensoorige klasse, verder alleen maar kopen kopen en kopen.
Zou niet weten wat Assaidi bij Fulham moet toevoegen, als hij dat trucje van afgelopen seizoen (achterlijn panna) in Engeland doet bij Terry ozo lig hij 4weken op de I afdeling in Londen!!
Zou leuk zijn als Jol Assaidi naar Fulham weet te krijgen, die koopt ook altijd maar alles. Ruiz heeft hij vorig jaar gehaald en daar komt het ook nog niet uit terwijl die jongen genoeg kwaliteit heeft.
Ga je toch lekker daar heen Assaidi. Dahag!
Hoe weten jullie dat Ajax geen schulden heeft? Wanneer zijn de cijfers bekend?
@ nfear
Dat blijkt uit jaarverslagen en gezien de besparingen die Ajax deze zomer allemaal al heeft doorgevoerd. Tenzij er fraude is gepleegd, staat Ajax er niet zo slecht voor als ze willen doen voorkomen.
Goh, Jol wil ook weer is een nieuwe speler... Aankoop nummer 30 van deze transferperiode?
Las laatst een artikel van Jol waarin ie aangaf nog 2 aanvallers te willen halen nadat Petric en Rodellega gecontracteerd waren. Weet niet wie er erger is. Jol of Felix Margath.
Voor alle mensen die hopen, denken of vrezen dat Ajax diep in de schuld zit, lees het volgende:
Waakhond Neemt HET Serieus - De Vereniging voor Effectenbezitters (veb) kwam niet in actie naar aanleiding van het artikel in De Telegraaf over de vermeende financiële wantoestanden bij Ajax, maar de Autoriteit Financiële Markten (afm) heeft zich deze week wel bij Ajax gemeld.
De financiële waakhond ging toch informeren bij de club. Ajax heeft donderdag in een persbericht laten weten dat de berichtgeving in De Telegraaf onjuist is. 'de directie en raad van commissarissen van Ajax NV zien zich genoodzaakt te reageren op de berichtgeving over een "financiële chaos". Deze informatie is onjuist. Voor de supporters en de aandeelhouders is er geen reden zich zorgen te maken over de financiële situatie.'
Jammer voor de hatertjes, maar Ajax is financieel gezond. Het beleid is alleen veranderd, iets wat meerdere clubs zouden moeten doen inplaats van de miljoenen over de balk te smijten.
Laat die gast vallen en neem de snelste buitenspeler van Nederland, Wildschut. Ik denk dat dat een échte groeibrilliant is.
Wildschut zou inderdaad een goeie aankoop zijn. Hij is veel goedkoper, en hij wordt steeds beter.
Zo helpt Raiola ajax met de transfer van Anita naar Newcastle (en ook zichzelf natuurlijk) met een mooi transfer bedrag.
En nu staat hij weer in de weg met de overgang van assaidi en zijn salaris eisen.
Hoop dat ajax gewoon aan zijn beleid houdt, dan maar geen Assaidi.
Ik weet niet hoe het met mijn mede-supporters zit, maar van mij hoeft Assaidi echt niet meer te komen. Deze jongen wilt niet het shirt van Ajax dragen maar de rekening plunderen. 1.1 miljoen vind ik al heel erg veel geld voor hem, als hij dat al niet genoeg vind mag hij lekker blijven waar hij is. En inmiddels ben ik het wachten wel zat en zie ik hem liever niet in het shirt van Ajax.
Tevens gaf hij aan graag in Nederland te blijven ivm zijn familie, Londen lijkt me dan ook geen optie. En anders maar zijn familie meenemen.
Ben benieuwd of het Fulham gaat lukken