Oostenrijk in paar minuten klaar met Turken, Capello start met remise
Oostenrijk heeft woensdagavond 'revanche' genomen op Turkije voor de teleurstellende resultaten in de EK-kwalificatiecampagne. Mede door een verlies en gelijkspel tegen de Turken bereikte men het EK van deze zomer niet, maar nu werd er wél gewonnen. Al na zes minuten was de winst binnen (2-0). Fabio Capello begon zijn periode als bondscoach van Rusland met een gelijkspel tegen Ivoorkust (1-1).

Oostenrijk - Turkije 2-0
Oostenrijk en Turkije ontmoetten elkaar woensdagavond voor de derde keer in anderhalf jaar tijd. Tijdens de kwalificatiecampagne voor het EK 2012 zaten de twee landen bij elkaar in de groep en kwam Turkije naar voren als sterkste in de onderlinge ontmoetingen (2-0 en 0-0). Nu ging de winst in het oefenduel naar het Alpenland. In een paar minuten tijd zag bondscoach Marcel Koller hoe de zege werd veiliggesteld in het Ernst Happel Stadion in Wenen.
Veli Kavlak, sinds een jaar nota bene spelend in de Süper Lig, deed Turkije al na zeventig seconden pijn. De middenvelder verschalkte doelman Mert Günok in diens vierde interland met een boogbal, na onachtzaam verdedigen van Turkije en doorjagen van de Oostenrijkers. En in minuut zes werd de eindstand reeds bepaald op 2-0, toen Andreas Ivanschitz mocht aanleggen vanaf elf meter. Hij plaatste de bal met binnenkant links in de linkerhoek.

Rusland - Ivoorkust 1-1
Capello, de opvolger van Dick Advocaat, zag zijn ploeg prima beginnen en Alan Dzagoev opende met een vrije trap de score, maar laat in de tweede helft trokken de Afrikanen van Sabri Lamouchi de stand gelijk. Smet op het oefenduel was dat Andrei Arshavin na zijn invalbeurt constant werd uitgefloten in het Lokomotiv Stadion in Moskou.
Rusland begon feller aan het duel, dat bij vlagen erg onvriendelijk begon. Het doelgevaar kwam via vrije trappen. Namens het gastland trof Roman Pavlyuchenko via nota bene de arm van een Ivoriaanse verdediger, de vuisten van Daniel Yéboah en Didier Drogba mikte namens het bezoek in het zijnet. In de slotfase van de eerste helft werd Ivoorkust sterker, maar het enige wapenfeit kwam op naam van Igor Denisov. De viceaanvoerder van Sbornaya schoot van twintig meter net naast.

Ook in de tweede helft vormde een vrije trap de meeste dreiging, sterker, Dzagoev opende de score. De lage poging van de middenvelder, die op het EK nog driemaal scoorde voor Rusland, was doelman Yéboah te machtig. Kort hierna werd het toptalent vervangen door de gelouterde Arshavin. De aanvaller werd uitgejouwd en bij elk balcontact uitgefloten. Hij speelde een matig EK en zorgde met een interview voor opschudding door te zeggen dat het ‘jullie probleem’ is dat ‘we jullie verwachtingen niet hebben waargemaakt’.
Wilfried Bony liep zich warm, maar hij kwam er niet meer in. De Vitessenaar zag Abdul Razak twintig minuten voor tijd wel op de paal schieten, na een combinatie met Drogba. Arshavin, die de aanvoerdersband ondanks zijn invalbeurt moest laten aan Denisov, volleerde even later knap over. Beide partijen hanteerden een laag tempo in de tweede helft en leken wel genoegen te nemen met de tussenstand. Max Gradel besliste echter anders. Na een prachtige voorzet kopte hij eerst op de lat, maar in de rebound trof hij wel doel: 1-1.
Meer nieuws
- ‘Benteke moet niet vergeten dat hij 22 jaar is en nog veel te leren heeft’
- Pellè erkent: 'Alleen Engeland, Spanje, Italië en Duitsland tellen'
- In de wandelgangen (4/9): Gala druk bezig met spectaculaire aanwinst
- Galatasaray baalt: 'Wij kunnen de bedragen van Chelsea niet evenaren'
- 'City wilde mij toen ik bij Barcelona speelde, maar ik wilde naar Milan'
Clubnieuws
- Coach dolgelukkig na hattrick Drenthe: 'Ik wil hem aanvoerder maken'
- ‘Ik garandeer op WK een selectie waar Braziliaanse fans heel blij mee zijn’
- Barton haalt weer eens uit: 'Neymar is de Justin Bieber van het voetbal'
- Brazilië ontsnapt aan verlies maar evenaart treurige serie uit 2001
- Brazilië slechts achttiende op wereldranglijst: ‘We maken ons niet druk’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Vrijdag 24 meiGalatasaray denkt over een week weer een spectaculaire aanwinst te kunnen presenteren. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Beloften Ajax en FC Twente in Jupiler League, voorlopig geen Topklasser (34000+ pageviews)
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (31000+ pageviews)
-
Update: 'FC Porto-duo ondergaat medische keuring bij Monaco' (30000+ pageviews)
-
Ajax wil met Groenendijk Jupiler League in en haalt coach bij PSV (29000+ pageviews)
-
‘Ik ben geen stofzuiger en zo gebruikt Frank de Boer mij ook niet’ (23000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...








Jammer voor Rusland had gehoopt dat ze winnen vedienen ze wel meer dan Ivoorkust
1 jaar misschien, maar 3 jaar niet. Hij is nu al over de dertig en is over zijn top. Hij kan echt niet nog 3 jaar mee op topniveau. Zijn transfer was een verstandige beslissing, nog even lekker cashen voor je stopt.
Ja als ik hem was zou ik het wel doen maar niet als ik Chelsea was. Ze kopen Torres en zeggen we gaan Drogba verkopen Torres mislukt en Drogba red hun weer ( seizoen 2010-2011) dit jaar is hij weer beter dan Torres en de rest en is weer vaak trefzeker en Chelsea wint de champions league dankzij hem, door tegen Barca te scoren in de halve finale en in de finale in de 90ste minuut raak te koppen en de winnende penalty te scoren. Jammer dat hij weg gaat een echte held in nu is hij er vast niet bij in fifa 13
Waarom 3 dislikes?
Hij heeft gewoon gelijk hoor!
Waarom Arshavin meteen uitfluiten, hij speelde een best goed EK.
Omdat hij gezegd heeft dat als Rusland zijn verwachtingen niet had waargemaakt, dat het probleem van de supporters was. Hij weigerde zijn excuses aan te bieden, en dat viel slecht bij de Russen.
Ik denk niet dat de rede is heeft te maken met het ek ( Het volk' eiste excuses van de in de zetel geplofte Arshavin. 'ons excuseren? Maar waarvoor?', klonk het meermaals uit zijn mond.
Ik snap niet dat we Drogba geen twee jarig contract hebben gegeven.
Het was gewoon tijd voor Drogba om weg te gaan, hij kan het denk ik niet meer aan en je hebt nog Torres.. Torres kan je niet op de bank laten.
Dat zeiden ze vorig jaar ook, en kijk is wie samen met cech de CL heeft binnengehaalt...
Niet echt handige uitspraken van Arshavin als ik het zo lees... Dan kun je verwachten dat je wordt uitgefloten. Als aanvoerder moet je, je toch beter opstellen en niet met zulke uitspraken komen.
Arshavin heeft dit verdiend door zijn walgelijke gedrag na het EK. Hij mag blij zijn dat Capello hem nog een kans geeft, want wat mij betreft draagt hij het rode shirt niet meer. Dat is dan lekker zijn probleem. Jammer dat Rusland niet kon winnen, want we waren toch de betere partij.
Hoe haalt Avci in zijn hoofd om Mert te selecteren? Door 1 blunder en 1 penalty verloren, ongelofelijk ...
Tegen Galatasaray was hij waardeloos, vandaag ook al. Avci kon net zo goed Cenk oproepen, een veel betere goalie. Verder moeten we niet al te veel waarde hechten aan deze oefenwedstrijd. Arda vond ik vies tegenvallen, zijn vedette-gedrag kan hem zijn basisplaats
kosten ..
Niets meer aan toe te voegen.
Er moeten minimaal twee spelers van Fenerbahce op het veld staan, ten alle tijden. Staat in het statuut van de Turkse voetbal federatie.
Haha, ik zou je zo kunnen geloven. Niets tegen Fener op internationaal niveau. Er zijn er zat die het echt verdienen zoals Volkan, Hasan Ali, Gökhan, Egemen en misschien Topal. Maar de keuzes voor Caner en Mert (in de basis nog wel) is erg dubieus en deed mij ook dingen vermoeden.
Vooral als je ziet dat destijds ook Selçuk Sahin speelde...
sorry maar je kraamt echt onzin uit. Waarom spelen gs spelers nooit zo fel in het turkse elftal zoals ze bij galatasaray spelen?! dat vraag ik mij zelf weleens af. Bij galatasaray rennen ze 90 minuten lang, bij het turkse elftal lijkt het alsof ze geen zin hebben. Bekir e en caner horen niet te spelen in het turkse elftal, al heeft caner het vandaag niet heel slecht gedaan. Mert is een jonge talentvolle keeper en kan als 3e doelman opgeroepen worden. Vergeet niet dat volkan ook op zijn leeftijd met blunders begon, maar nu uitgegroeid is tot een volwaardige keeper. Ik zou tegen het nederlandse elftal met de volgende opstelling spelen
Volkan zal het denk ik niet redden, de wedstrijd tegen Nederland. Zijn schouder is uit de kom gegaan, weet je nog. En die wedstrijd tegen Nederland is over een week of 3 al.
Inderdaad, weet iemand toevalig wie er opgesteld staat tegen Nederland? Ik hoop dat Volkan's blesseure niet zo erg is.
Toevallig niet, de wedstrijd is pas over drie weken. Probeer anders astro tv vannacht.
Dit is maar een vriendschappelijk wedstrijd uitslag maakt niet uit. We moeten hem vertrouwen hij is niet zoals andere trainers hij heeft tijd nodig. Die is pas trainer in Oostenrijk zijn de competities begonnen maar in Turkije is dit het geval niet. Daarentegen vond ik Turkije wel meevallen. Tegen Nederland gaat het helemaal anders zijn ik denk dat we daar op ten minst gelijk gaan spelen in Nederland.
Het is werkelijk niet te geloven. Abdullah Avci is aangesteld om een revolutie te starten. En ondanks dat Mert het vorige wedstrijd fantastisch deed voor Turkije, is er geen enkele mogelijke reden te bedenken om Tolga niet op te stellen. Het is echt disrespectvol!
Tolga heeft de ervaring, is daarom simpelweg beter en heeft zich meerdere malen bewezen afgelopen 1,5 seizoen. Maar Abdullah Avci, kiest ervoor om net als Guus Hiddink wissels op te stellen.
Ik weet niet of dit met Fener heeft te maken, want destijds ging het ook zo met o.a. Selçuk Sahin en nu ook met Caner Erkin die niet eens in de buurt moet komen van het mooie tricot van Turkije. Maar toch spelen deze spelers wonderbaarlijk genoeg!
Vorige wedstrijd was er een excuus om Mert op te stellen, want Volkan en Tolga waren geblesseerd. Dan kan ik het begrijpen, maar nu Tolga terug is...
Opvallend genoeg valt het doelpunt dan nog wel, door de enorme flater van Mert (die in tegenstelling tot vorige wedstrijd slecht keepte). Vervolgens veroorzaakt die ook nog deels een penalty en is het feest compleet.
Onze vedettes waren echt aan het luieren, de Oostenrijkers hadden genoeg aan 20% balbezit en groeven zich in, tot slot gecombineerd met de shock die we door de vroege tegen doelpunten kregen, leidde het begin van het einde in voor Turkije op deze avond.
Verder valt er niet meer te zeggen over deze wedstrijd. Caner eruit, Hasan Ali erin. Caner, snapt nog net aan dat de bal rond is. Hoezo die wordt opgesteld snap ik dan ook niet.
En een betere scheidsrechter is een 'must-have', want deze was werkelijk waar belabberd. De penalty was erg dubieus gegeven en meerdere vrije trappen rondom de 16 zijn ons niet gegeven, waaronder een duidelijke handsbal. Aan de andere kant ging dat veel makkelijker voor Oostenrijk dat redelijk veel mee kreeg.
Zo zo, boze Trabzon fan zie ik, Tolga is Idd goed maar als Volkan niet hesteld voor Nederland-turkije dan mag Sinan het wel doen hoor, beter als Tolga.
Haha, ik wist dat die reactie ging komen. Ik ga er niet te diep op in. Kijk maar eens naar mijn reactie en zie dat ik Hasan Ali erin wil. Speelt ook voor Fener. Zelfde geld voor Gökhan en misschien Volkan.
Ik ben een boze Turkije fan. En ja Tolga is vele malen beter dan Sinan, alsmede Cenk als Mert (op ervaring). Dus fijne avond.
Ik denk dat mert over paar jaar een hele goede keeper wordt, maar op dit moment is hij er nog niet klaar voor. Hij speelt immers te weinig wedstrijden. Wel moet ik zeggen dat ik tolga ook niet heel goed genoeg vindt, maar wel beter dan mert op dit moment. Cenk mogen ze van mij thuis laten, want dat is echt een nummer 1 grabbelaar.
We kunnen eigenlijk vaststellen dat we op dit moment geen goede tweede keeper hebben. Hopelijk dat volkan meespeelt tegen nederland, want hij kan soms onmogelijke ballen redden wat de andere turkse keeper nauwelijks kunnen.
@ Nockocha
Ik snap je niet man. Hoezo is Tolga niet goed genoeg? Volgens mij bekijk je nooit wedstrijden van andere Süper Lig ploegen. Tolga is een van de redenenen dat we afgelopen dramatische seizoen nog enigszins goed afsloten.
Ik snap niet waarom jij 4 rode duimpjes omlaag hebt gekregen.
Tolga heeft vorig seizoen 51 wedstrijden gekeept, Cenk Gönen 37 en Mert? Hoeveel hij er gekeept? Naast dat speelde hij ook een bagger wedstrijd in de Süper Kupa en nu dit weer. Je hebt nota bene nog een Sinan Bolat en Onur Kivrak die voor mijn part de beste keeper van 2011 was, alleen dankzij een operatie is hij een lange tijd absent geweest.
Caner is technisch 0,0. Die gast zit alleen maar te rennen en staat nooit linksback, ik zie hem altijd als een linksbuiten. Je hebt Hasan Ali en dan zet je Caner erin. Onbegrijpelijk. De vedettes, met name Arda Turan heeft me echt teleurgesteld. Ik zie gewoon het Fatih Terim verschil, kijk hoe spelers zoals Semih Kaya, Selçuk en Umut onder Terim spelen en kijk hoe ze spelen onder Avci. Avci speelt behoudend voetbal en dit gaat ten koste van Selçuk, wat ten koste gaat van onze creativiteit! We moeten onze formatie aanpassen van 4-2-3-1 naar 4-4-2 met Burak als diepe spits en Umut achter hem. Tegen Nederland zal Hakan Balta er hopelijk erbij zijn.
Enige lichtpuntjes van vandaag waren Tunay Torun en Sercan Sararer. Binnenkort nog Gökhan Töre erbij en we kunnen vlammen tegen Nederland! Ik zou zo spelen;
In de 2e helft Hamit Altintop, Nuri Sahin en Arda Turan in het veld brengen!
Zie liever Sercan op links omdat ik vind dat er meer gevaar komt van hem dan van Arda.
Ik zou het net iets anders doen. Semih wat mij betreft spelen, ik vind dat je jonge jongens het vertruwen en speelminuten moet geven (ook al heeft hij geen begeleiding naast zich, zoals je hieronder ergens aangaf). Semih en Ömer moeten opelkaar ingespeeld raken en moeten ervaring opdoen. Kijk maar eens hoe de Duitsers dat doen. Brengen jongens van 18/19 in het veld in hun belangrijke wedstrijden. Die keuzes moet je durven maken.
Verder zou ik Hasan Ali op links doen. Daar ben ik erg van gecharmeerd en hij heeft de toekomst in plaats van Hakan Balta.
In de aanval zou je nog voor een Tunay Torun of de nieuweling Kerim Frei naast Burak kunnen gaan. Maar verder vind ik Sercan erin geen slechte keus, evenals Gökhan Töre. Maar het probleem is wel dat Arda op de bank zetten niet gauw gaat gebeuren onder Abdullah Avci.
Trouwens Hamit op rechtsback ben ik wel erg positief over (maar nooit op het middenveld!). Dus Hamit zou ik nog boven Gökhan Gönül verkiezen.
Edit: Over Onur heb ik maar niets gezegd, omdat mensen klaarblijkelijk niet kunnen inzien dat dit over Turkije gaat. Als ik zeg: Onur is een logischere keus dan Mert, dan vliegen de 'trabzonspor' supporter beschuldigingen me al om de oren. Maar goed, ik had ook voor Onur gegaan, moest ik een tweede keeper meenemen. Hij heeft meer speelminuten gemaakt dan Mert en ik vond hem destijds erg sterk. Niet dat Mert geen goeie keeper is, want ik vind hem een groot talent. Maar niet zonder speelminuten.
Maar ik vind het sowieso onzin, want de eerste keepers verdienen het veel en veel meer. Dus Volkan, Tolga en dan bv. Sinan Bolat al is hij minder dan Onur en Mert. Die twee maken gewoon geen speelminuten.
Natuurlijk zegt een oefenwedstrijd niks maar wat hebben ze toch makkelijk 2 goals tegen gekregen binnen 3 minuten. 2 persoonlijke fouten van de keeper. En Arda mag eens aan zn voetbal gaan doen ipv zijn boskapsel.
Dat je twee goals tegen krijgt als Turkije zijnde is niet per se het probleem, omdat achterin niet de sterkste spelers speelden. Maar dat je in 90 minuten niet kunt scoren tegen Oostenrijk lijkt me problematischer. Zo'n goede ploeg is dat echt niet. Denk dat het twee spannende wedstrijden gaan worden tussen Turkije en Nederland.
Ik heb weer eens gelijk! Vertelde afgelopen zondag na de supercup dat het Turks voetbal er ontzettend slecht voorstaat. Ik kreeg veel kritiek te verwerken. Maar meen nu dat velen mijn gelijk moeten geven. Je kunt Geen excuses hebben van ' keeper was er niet of spits niet in vorm! Bullshit!!! Het Turks voetbal wordt gewoonweg niet goed geleid. Slechte trainers, slechte bestuurders slechte jeugdopleiding en noem maar op. Het Moët echt veranderen.
ik ben het totaal met je eens. Het lijkt wel alsof sommige spelers als arda, selcuk inan, umut bulut op clubverband veel meer inzet en lef tonen. Arda vind ik de laatste tijd echt tegenvallen bij het turkse elftal in tegenstelling tot zijn prestaties bij atletico madrid.
Je zit gewoon te provoceren, internet gangster. We verloren door een penalty en een blunder, waarom is het Turkse voetbal dan slecht? Omdat onze 3de keeper er niks van bakt? Domme reactie van een domme persoon.
Nee Cabral, Al hadden we 10 - 0 verloren het gaat erom dat het Turks efltal iets fatsoenlijks laat zien. Zij hadden totaal geen teamspel! Oefenwedstrijden zijn daarvoor om te laten zien maar je zag helemaal niks en je moet vooral niet naar de stomme commentators luisteren wat zijn zij toch dom zeg. Het gaat bij hun niet om het spel nee maar om doelpunten alsof dat zo belangrijk zijn. En ja Turkije was zeer slecht niet door de tegen doelpunten maar door het slechte spel. Als een keeper uitrapt hoop je toch echt dat de bal ooit bij een medespeler terecht komt? Dat was geen 1 keer gebeurd dan ben je wel slecht hoor! Linksback Caner wat is hij slecht zeg! Ik maak me een grote zorgen tegen Nederland. Jammer dat er geen oefenduels zijn want Turkije is nog volop in ontwikkeling. Hopelijk stellen zij de juiste spelers op tegen Nederland en dat zijn spelers uit het buitenland.
En jij baseert dit op basis van een oefenwedstrijd? Oefenwedstrijden zijn er om van te leren, om van je fouten te leren. Er bestaat geen regel dat een team alle wedstrijden zal winnen. Dit geldt ook voor Brazilië, Spanje, Argentinië en ook voor alle andere clubteams/landen. Dat is het mooie van voetbal; De bal is rond, je weet nooit wat je kan verwachten. Je kan 90 minuten lang de bovenliggende partij zijn maar alsnog verliezen. Dat is wat voetbal, echt voetbal maakt. Voetbal is een foutensport, je moet profiteren van de fouten van de tegenpartij.
Turken denken dat ze altijd superieur zijn! Een beetje bescheidenheid zou op z'n plaats zijn. Omdat ze stomweg niet goed luisteren winnen ze bijna niets. Niet met voetbal, olympisch spelen, etc. Het is gewoon om te huilen.... Wanneer gaat turkije wakker worden?
het ligt echt niet aan de kwaliteiten, want geloof mij die zijn er genoeg. Het is meer tactische inzicht en continuiteit wat de meeste turkse voetballers tekort komen. De ene wedstrijd spelen ze ongelofelijk goed en de andere keer exact het tegenovergestelde.de turkse voetballers van de laatste jaren spelen voor hun eigen club met meer passie dan het turkse elftal dat is gewoon de waarheid.
@vedat.......weet je wat het probleem is? De k*t clubs die miljoenen uitgeven aan salarissen, mislukte topspelers uit europa halen. Als ze het geld gewoon investeren in de jeugd, bereiken we ook iets. Haloww er wonen 70 inwoners, moet toch wel wat talent lopen? Turkse elftal heeft ongeveer 10 spelers die een europees achtergrond hebben, 95% duitsland. Duitsland: Özil en Gündogan, Zwitserland: Gökhan inler en Eren derdiyok. Dat zijn toch ook turkse talenten uit de paar miljoen Turken in Europa. Fout ligt in Turkije. Turkije heeft alles, zelfs heel veel geld daarvoor!
vedatovis ze worden wat mij betreft nooit wakker turkije is niet meer die goede turkije van de jaren 200 we hebben nu jonge spelers maar moeten nog wennen aanelkaar.
kijk naar nederlands elftal hebben al jaren zelfde spelers daarom zijn ze zo goed ze weten gewoon hoe zo moeten samen spelen
Iedereen kraakt Mert af. Hij kan blunders maken, is jong en zal veel leren. Volkan heeft ook de nodige blunders gemaakt om op zijn gewenst niveau te komen. Zijn de nationalistische Turken naderhand niet moe om talentvolle spelers op basis van één wedstrijd af te schrijven? Natuurlijk moest Tolga opgesteld worden (vorig seizoen 51 wedstrijden gespeeld en Mert maar een paar), maar zo een jonge keeper kan niet zodanig vernederd en gekleineerd worden.
Emre Belozoglu was vrijuit de beste man aan de kant van Turkije, Sararer volgde hem met mooie acties en Semih laat ik ook even terzijde. De rest was bagger zooi. Deze oefenwedstrijd is niet belangrijk, maar deze Turkije is nog lang niet klaar voor de ultieme test tegen Nederland.
Ik houd mijn hart vast tegen Nederland. Ik sluit geen enkele uitslag uit, maar ik heb eerlijk gezegd geen vertrouwen in een overtuigende, wetende Turkije met overwinning als uitslag.
Ben het totaal met je eens. mert gunok is de meest talentvolle keeper in turkije. Over een paar jaar zal hij net zo goed zijn als volkan. Zulke jonge spelers moet je niet afkraken, maar juist steunen.ik vind dat we meer mogen verwachten van spelers als selcuk, burak, arda, hamit, gokhan gonul, nuri sahin. Zij laten ook totaal niks zien.
Trouwens zie ik burak niet met twee spitsen spelen, want hij is iemand die ervan houdt om in de vrije ruimtes te lopen en met 2 spitsen zal hij veel minder ruimte voorin hebben.
Ik ben het niet met jullie eens. Mert mag eerst een jaar alle wedstrijden keepen voor Fenerbahce voor hij in aanmerking komt voor het nationale elftal. Hoe haalt iemand het zich in zijn hoofd een keeper te selecteren die maar een paar wedstrijden heeft gespeeld vorig jaar?
Elke voetballer heeft wel eens een periode dat die minder presteert. Tuurlijk is Mert nog jong. Tuurlijk moet hij blunders maken, van fouten moet je leren. Dit moet over een aantal jaren 1 van de beste keepers van Turkije worden. Alleen is het fout om Mert op te roepen na een Süper Kupa wedstrijd waarin hij de schlemiel was. Een potentiële keeper die duidelijk niet in vorm is en deze wedstrijd zal hem helaas nog mentaal achtervolgen, in de hoop dat hij sterker uit deze situatie komt.
Ik snap ook niet waarom Avci veel spelers van Galatasaray en Fenerbahçe oproept; Beiden clubs hebben een drukke kampperiode achter de rug, en onlangs speelden ze nog een wedstrijd waarbij de gemoederen hoog opliepen. De spelers worden langzamerhand ook moe van het reizen. Van Istanbul naar Erzurum, van Erzurum naar Istanbul terug en dan naar Wien vliegen binnen een paar dagen. Qua mentaal als fysiek worden de spelers moe.
Je hebt nota bene clubs zoals Besiktas, Bursaspor en Trabzonspor. Waarom roep je Mustafa Pektemek, Ibrahim Toraman, Serdar Aziz, Ömer Erdogan, Giray Kaçar, Serkan Balci en dergelijke niet op? Dit is gewoon een oefenwedstrijd, je hoeft niet persé met je sterkste elftal op het veld te verschijnen.
Tegen Nederland; We kunnen nooit weten wat ons te wachten staat, het zal voor beide kanten een eerste test worden, een echte test, voor zowel Avci als Van Gaal. Nederland heeft het thuisvoordeel, maar de Nederlandse Turken kunnen van de Arena alsnog een heksenketel maken. De zwakke plek van Nederland is de verdediging. Daar moeten we ze pakken en daarom moeten we snelle spelers hebben, die technisch zijn en druk zetten. Daarom zou ik liever beginnen met Arda op de bank en hem na een uur inbrengen. Mijn eerste keus blijft alsnog Sercan, voor mijn part de gevaarlijkste man van vandaag.
Cengiz en Efsane,
.
Ik laat de namen even links liggen. Voor mij maakt het even niet uit of het om Mert, Tolga, Sinan of Cenk gaat. Het gaat mij puur om het mentale gedeelte. De keuze van Avci is zeker verkeerd, Mert komt nog tekort en heeft te weinig wedstrijdritme, dus Tolga moest opgesteld worden. Daar ben ik het totaal met jullie eens.
Echter hoort niemand deze jongen zodanig te vernederen, hij staat daar ook voor zijn vaderland. Avci moet zich schamen om Mert na een dermate slechte vertoning in de Super Kupa op te stellen en dan nog in zijn achterhoofd wetende dat Mert weinig wedstrijdritme heeft. Vervolgens steunt vrijwel niemand Mert en laten ze hem in een hoekje zitten. Schandalig. Hoe gaat men verwachten van Mert dat hij zich oppakt en niks van aantrekt?
Toen del Bosque Casillas introduceerde, kakte hij elke wedstrijd in zijn broek omdat hij bang was dat de 17-jarige Casillas een blunder zou maken. Vooralsnog heeft hij nooit het vertrouwen in Casillas verloren. Waar is Iker nu? Dit is maar één voorbeeld van omgang met spelers.
Dat de Super Kupa in Erzurum is gespeeld, is regelrecht een schandaal. De agenda van de clubs en het Turkse elftal is bekend, dus iedereen weet dat tig Galatasaray en Fenerbahce spelers voor Turkije zijn opgeroepen. Die spelers moeten gelijk door na de wedstrijd, terwijl ze een zenuwlastende wedstrijd, zowel mentaal als fysiek, hebben gespeeld.
Avci wilde, kort voor de grote test, al zijn spelers in actie zien. Dat hij al zijn wapens oproept, is een teken van dat hij twijfelt tussen bepaalde spelers.
Gedachtes van Avci:
* Nuri en Arda koste wat het kost laten spelen (remember U17), maar hij weet ook dat de media hem flink zal bekritiseren als Nuri in de basis zal starten, want hij heeft evenveel wedstrijdritme als Mert;;
* Emre moet spelen, omdat hij de enige echte box-to-box speler van het Turkse elftal is, broodnodig is voor deze lakse Turkije, het spel kan lezen en onwijs goed kan kantelen.
* Selcuk kan hij met zijn huidige vorm niet links laten. Avci wil Seluk helemaal niet opstellen, maar hij is bang voor kritiek.
* Hamit, Topal etc zijn er ook nog, dus..?
Nokocha,
Het gaat niet om Mert of een andere keeper. Ik had het over de handelingswijze en hoe mensen zich opstellen tegen jonge spelers die een kans krijgen (en niet kunnen benutten). Mensen moeten juist reflecterend zijn en niet constant bekritiserend.
Diegene die Mert afkraken zijn serieus nietsnutten. En dat zeg ik niet gauw over mensen, maar er is een bepaalde soort dat een reden zoekt om 'hun gelijk' te halen.
Dit is dan een uitstekende.
Nogmaals Mert heeft het slecht gedaan gister en hoorde er überhaupt niet te staan, maar dat Mert het talent heeft is één ding dat zeker is.
Al hadden we 10 - 0 verloren het gaat erom dat het Turks efltal iets fatsoenlijks laat zien. Zij hadden totaal geen teamspel! Oefenwedstrijden zijn daarvoor om te laten zien maar je zag helemaal niks en je moet vooral niet naar de stomme commentators luisteren wat zijn zij toch dom zeg. Het gaat bij hun niet om het spel nee maar om doelpunten alsof dat zo belangrijk zijn. En ja Turkije was zeer slecht niet door de tegen doelpunten maar door het slechte spel. Als een keeper uitrapt hoop je toch echt dat de bal ooit bij een medespeler terecht komt? Dat was geen 1 keer gebeurd dan ben je wel slecht hoor! Linksback Caner wat is hij slecht zeg! Ik maak me een grote zorgen tegen Nederland. Jammer dat er geen oefenduels zijn want Turkije is nog volop in ontwikkeling. Hopelijk stellen zij de juiste spelers op tegen Nederland en dat zijn spelers uit het buitenland.
In Turkije zijn de competities nog niet begonnen maar in Oostenrijk blijkbaar wel. De slechte daaraan is dat er geen discipline is bij Turkse voetballers en dat ze zich niet klaar maken voor competitie. Maar tegen Nederland gaat Turkije niet zo spelen volgens mij gaan we minstens met gelijk spel naar Turkije. Ik vertrouw Abdullah Avçi die heeft ons belooft dat hij groep fases gaat eindigen als 1 ste .
Het valt me op dat sommige spelers niet goed uit de voeten kunnen bij het nationaal elftal. Volgens sommige leden is dit omdat ze ''niet 100'' geven. Het heeft er niets mee te maken, het ligt gewoon aan Avci die zijn beruchte Istanbul Büyüksehir Belediyespor tactiek hanteert. Afwachten en erop los counteren. Puur resultaatvoetbal. We hebben veel balbezit, maar wat doen we ermee? Afwachten, afwachten en nog eens afwachten. Daar hebben we ook niks aan! Waarom kan Selçuk niet hetzelfde presteren als wat hij presteert bij Galatasaray? Door zijn rol bij Galatasaray is hij nota bene verkozen tot beste speler van de Süper Lig van afgelopen seizoen (door de Uefa)! Je moet juist je elftal om zo'n speler heen bouwen, hij had ook de meeste assists plus ondanks dat je een centrale middenvelder bent, 12 keer scoren. Als jij geen optimaal gebruik kan maken van zo'n speler, moet je toch wat gaan veranderen meneer Avci.
Als eerst moet de formatie aangepast worden. Dit Turkije zal niets bereiken met een 4-2-3-1 opstelling. Turkse voetballers kunnen het best uit de voeten in een 4-4-2 formatie. Ik pleit gewoon hiervoor. En dan wat anders; Caner en Bekir mogen nooit opgeroepen worden. Bekir is een speler die niet tegen druk kan en Caner spreekt voor zich. Één en al drama. Ik zou op dit moment Semih nog op de bank laten, over een jaar of 2, op WK zal hij een basisspeler worden maar nu heeft hij geen begeleider á la Ujfalusi dus presteert hij ook automatisch minder. Egemen en Ömer Toprak is op dit moment (!) de beste oplossing.
pff ik vraag me echt af wanneer het weer goed gaat komen met Turkije. Ze waren dramatisch tegen Oostenrijk hopelijk staat er een veel sterkere team tegen Nederland. Potentie hebben we zeker maar er worden steeds verkeerde speler opgesteld echt om je zwaar te irriteren. Waarom roep je de 2e keeper van Fenerbahce op terwijl je Sinan bolat hebt? Ik ben het een beetje zat om steeds een EK en een WK te missen terwijl we wel een goeie team hebben om het te halen. Nederland zit nu in een vormdip hopelijk komt het goed allemaal volgende maand.
nederland is niet meer wat het ooit is geweest. Het is niet dat ze in een vorm dip zitten. Nederland is aanvallend sterk maar daarentegen zeer kwetsbaar in de verdediging. Ik denk dat we tegen nederland fel moeten voetballen en de vleugels goed moeten afdenken. Gokhan gonul en hasan ali kaldirim moeten niet telkens als een gek opkomen, maar de momenten kiezen. Anders ontstaat er heel veel ruimte voor de vleugelspelers van nederland en dat is hun sterke kant.
in 5 min 2 goals door 2 flaters van de keeper en dan speel je 85 min tegen een verdedigend oostenrijk. en dan nog eens 6 wissels uitvoeren... en als je dan nog de kansen mist. Dan is het normaal da ge verliest
semih kaya geblesseerd, waarschijnlijk 6 weken uit
Turkije speelde met een volwaardige B-elftal. Fouten maken kan, daar leer je van. Dat Mert een slechte wedstrijd heeft gekeept tijdens de Super Kupa wilt nog niet zeggen dat je hem gelijk kan beoordelen als een slechte keeper of dat hij niet in vorm is, elke voetballer heeft zo zijn up's en downs. En wanneer het er op aankomt zal ook Arda zijn inzet etc verbeteren, dit is oefenwedstrijd en meestal laten degene die niet altijd een kans krijgen zich tijdens zo'n wedstrijd zien. Turkse selectie is verre van slecht, ze wonnen ook met 3-1 uit bij Portugal en toen waren ze opeens kei goed ? Ik zal niet wakker liggen van deze wedstrijd en ik denk 99% ook niet.
Het is en oeven interland dan moet hij van alles proberen dus ook caner op links achter en mert op goal maar begrijp nog stdeeds niet wat hij van burak verwacht momenteel een van de slechtse spitsen ooit in het turkse elftal pektemek 100 x beter zelfs mevlut
Je hebt gelijk over Burak Yilmaz die heeft in de tijd bij Fener en Bjktas niks bereikt. Hij heeft succes geboekt bij Trabzon omdat hun tacktiek was dat ze de bal ze en aan Burak pas gaven. Als ik daar ook speelde ging ik ook rond de 30 goal scoren. Maar ik denk niet dat hij bij Gala zoveel gaat kunnen scoren.
Ik snap helemaal niets meer van het beleid bij turkije. Hoe haalt men in zijn hoofd om mert in de basis te starten. Aub kan iemand mij vertellen wie mert is en wat hij tot nu gepresteerd heeft? Wat is uberhaupt bij turkije de criteria om geselecteerd te mogen worden?? Ik heb in de afgelopen jaren misschien wel 50 verschillende spelers op het veld gezien. Ik zou me als tolga zengin echt beledigd voelen, wanneer hij op de bank zit en mert in het goal staat. Turkije moet snel een echte team zijn en de romp van het team moet gewoon bekend zijn anders zal het nooit wat presteren.
Deze wedstrijd is het Mert, de volgende wedstrijd Arda, de volgende Volkan, volgende Burak, volgende trainer, volgende teveel blessures, volgende vormcrisis, volgende scheidsrechter etc. Ga zo maar door! Qassas ziet alles goed. Turkije kan niet opleiden. Ze hebben daar Geen goede mensen voor. Geen kader die daarvoor voldoende is opgeleid. Geld wordt verkeerd uitbesteed etc. Wellicht is er hoop bij europese Turken. Ik vind de trainer ook slecht. Ze konden liever Shota Arveladze aanstellen of fuat Capa. Iets in die geest iedergeval.