Is Alex Song ongeveer vijftien miljoen euro waard?
Barcelona stelt Ajax definitief teleur








Poll
Meer nieuws
- 'Viergever ruilt verdediging van AZ in voor middenveld van PSV'
- 'Stekelenburg moet vierde of vijfde Londense nieuweling worden'
- In de wandelgangen (2/9): Afellay, Nani en Gaitán op zelfde verlanglijst
- 'Klopp-vriend' De Boer: 'Liever dat een Nederlander die prijs wint'
- 'Elke nederlaag of misgelopen prijs is een shock voor Real Madrid'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Zaterdag 25 meiIbrahim Afellay is blijkbaar nimmer uit het schaduwelftal van Juventus verdwenen. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (31000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (28000+ pageviews)
-
AS Monaco bevestigt komst van eerste twee sterren (25000+ pageviews)
-
'City wilde mij toen ik bij Barcelona speelde, maar ik wilde naar Milan' (22000+ pageviews)
-
Borussia Dortmund trekt 9,5 miljoen uit voor verdediger: 'Het is rond' (21000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (4 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Tello, was allang niet meer in beeld bij Ajax. Ik dacht over Fontas was maar gelukkig nog niet hopelijk komen die 2 snel naar Ajax, Fontas en Dos Santos.
Fontas heeft als zelf gezegd dat hij niet naar Nederland wilt vertrekken vond het ook vreemd dat gisteren VI daar over begon.
Hij kan zeggen wat die wilt, maar als die geen kans maakt bij Barca, en geen andere club wilt hem huren of kopen kan die toch kiezen voor Ajax, je speelt CL Barca kan hem dan zien spelen op hoge niveau.
Daar heb je wel gelijk in maar als je zelf niet naar Ajax wilt gaan dan is het moeilijk om jezelf te motiveren.
@afca4lif3
jij wilt dus een speler in ajax hebben die niet voor ajax wilt voetballen?
Nou zo'n speler zou ik nooit aanmoedigen als ik supporter was van ajax
Cl is maar 6 wedstrijden. Veel competitiewestrijden zijn ook niet bijster interessant en hebben geen meerwaarde tov de competitie waarin barcelona B zit. Kan je wellicht beter bij barcelona B blijven waar de technische staf vaker naar je komt kijken dan in de nederlandse competitie.
Maar ik dacht dat jullie tegenwoordig alleen spelers willen hebben die trots zijn om voor ajax te voetballen? Beetje raar dan om een speler te halen waarbij jullie op de aller aller laatste plaats staan! Ik heb het hier zo vaak gelezen! Tegen het zielige aan die waardeloze opmerkingen van het bestuur dan als dit door gaat!!
ik vind die alex song echt geen 15 miljoen waard hoor, vraagje: heeft ie een basisplaats bij arsenal?
Jij vindt Song geen 15 miljoen waard terwijl je niet eens weet of hij een basisspeler is? als je dat niet weet, weet je ook niet of hij 15 miljoen waard is. Song is inderdaad een basisspeler, sterk, nog vrij jong dus zou Arsenal best 15 mil. voor kunnen vragen. Vooral als je ziet wat er voor andere Cvm's zoals M'vila betaald dient te worden.
Tuurlijk heeft ie een basisplaats bij Arsenal. Alleen Arsenal heeft veel te maken blessures dus als de 1 fit is, zal de ander wel geblesseerd zijn. Nu heb je Song, Arteta en Carzola. En tegen de tijd dat Wilshere terug is zal Arteta of Song wel geblesseerd zijn.
En niet te vergeten dat je Ramsey en Diaby nog hebt, alleen ja, die moeten nog op niveau komen
Hoe kun jij nou de waarde van een speler inschatten als je niets van de desbetreffende speler af weet? Dat je al geeneens weet dat Song een basisplaats heeft zeg wel weer voldoende. Overigens vind ik Song wel meer dan 15 miljoen waard, dit was toch 1 van de sterhouders van Arsenal naar mijn mening.
Ja, hij is de onbetwiste verdedigende middenvelder van Arsenal. 15 miljoen is een koopje als je zijn leeftijd en kwaliteiten bekijkt.
Sarcastisch mag ik hopen? ;
Interessant gebeuren met Barcelona. Bieden spelers aan voor verhuur, die niet verhuurd willen worden. Bieden spelers aan voor verhuur, die ze ook willen verkopen?
De meeste hebben aangegeven binnen Spanje verhuurd te willen worden en dat is een verschil met niet verhuurd te willen worden.
Ik denk ook dat het beter voor de spelers van Barca is om bijvoorbeeld aan een Sevillia verhuurd te worden.
Nou ja, dan nog hebben ze ze voor verhuur aan Ajax aangeboden...
Song gaat niet weg, heeft nog 3jarig contract en zal barca aardig wat moeten betalen, en denk niet dat ze daar zin in hebben!
http://www1.skysports.com/football/news/11095/7988...
Echt naïef om te denken dat barca tello in de eredivsie laat spelen.
ZO goed is hij niet eens hoor..
Ik vind hem de Ebicilio van Barca, Maakt vaak foutjes tijdens een aktie.
@afca
hij is altijd nog beter dan alle Ajax aanvallers bij elkaar
uhm nee. hij heeft 30000x keer betere spelers om zich heen waar hij de bal heen kan spelen of die ruimte vrij voor hem maken..
Ik vind hem niks. Mijn Mening.
Kaka! Jij als volger van Barcelona moet toch ook weten dat het talent wat nu doorstroomt bij lange na niet kan wedijveren met de Messi's en Iniesta's? Dat Ajax A1 hun leeftijdsgenoten heeft afgedroogt in de kwartfinale van Nextgen had dit eens te meer bewezen.
Mensen een reality check.
Ajax voert een beleid om zoveel mogelijk te ontvangen en zo weinig mogelijk uit te geven. En dat gaat ze op den duur killen.
Spelers als Narsingh en Assaidi willen wel graag voor Ajax voetballen, maar ze zijn, net als driekwart van alle (sub)topvoetballers waar ook ter wereld, gehaaide zakenlui. Als je deze jongens niet wil betalen gaan ze echt niet voor je spelen, zie ook Aissati.
Dat is triest, maar ook de harde realiteit. Mensen willen spelers vergelijken met normale werknemers, maar dat gaat niet op. Een normale werknemer is ten alle tijden vervangbaar, juist omdat hij zo averaged is. Een goede voetballer is dat niet, en juist daardoor heeft hij in de huidige voetballerij een zekere machtspositie, zeker na het zg. Bosman-arrest.
Als Ajax wil volharden in het huidige beleid gaan ze steeds meer spelers verliezen. Want ook die lieve aanstormende jeugd heeft dezelfde mentaliteit; als bv Denswil een jaartje heel goed speelt wil hij ook weg, zie Adam Maher! Die was toch ook zo aardig en bescheiden?
Nee, als het erop aankomt zijn voetballers gewoon keiharde zakenlui, zeker ook door hun machtspositie. Als Ajax daarmee niet wil dealen zal het het ''cuba'' van de voetballerij worden helaas.....
@ Migsur
feyenoord voert volgensmij hetzelfde beleid als ajax om jeugdspelers te laten spelen met wat aanvulling van aankopen. feyenoord heeft vorig jaar ook fantastisch gespeeld en volgens mij zijn er nog genoeg spelers die willen blijven.
Haha daarom zit Feyenoord nu zonder spits.....kijk ik keur het beleid goed, maar je moet wel realistisch blijven; de meeste spelers willen geld.....zelfs Johan Cruijff vroeger naar verluidt....
Dat de selectie van Feijenoord nog intact is komt doordat Feijenoord nauwelijks in Europa heeft gespeeld, vorig seizoen nauwelijks internationals had en er dus nauwelijks belangstelling is voor spelers van Feijenoord van topclubs.
Als Feijenoord het goed gaat doen in Europa dit jaar moet je zien hoe hun selectie gaat leeglopen.....hoe noemt men dat weer in Nederl;and? Werken voor de koekoek!
(niet dat het beleid per se fout is, maar je gaat toch wat moeten betalen wil je meegaan in de huidige voetballerij.....)
lul toch niet zo stom, dit is immers het beleid waar Ajax groot mee geworden is, en nee we moeten de komende jaren geen wondere verwachten maar we zijn op de weg terug en ja dat kost tijd.
spelers als Fischer, Boccaru en andere jeugdspelers zullen doorstromen en zal er weer een nieuwe lichting gekweekt worden.
Spelers als Eriksen zullen voor een hoop geld verkocht worden.
Kortom met geduld komt het allemaal goed.
je beseft wel dat de tijden veranderd zijn? Ajax kan wel groot geworden zijn met een dergelijk beleid, ze konden spelers toen ook veel langer vast houden omdat ajax toen bij de top van europa hoorde en de jacht op jonge talenten compleet anders was. Nu zitten de topclubs veel eerder achter talent aan dan destijds, waardoor ajax ze ook eerder moet laten gaan.
Dit resulteert erin dat een ajax als voorbeeld niet eens in de 5 jaar een geschikte verdediger uit de opleiding klaar moet hebben staan, maar eens in de 2 of 3 jaar. Ik hoef het rekensommetje vast niet te maken welke kans groter is.
Daarnaast is ajax is het gat tussen top en subtop in Nederland een stuk kleiner geworden, waardoor ajax veel meer moeite moet doen om de punten binnen te halen. Ontwikkelingstijd in het eerste elftal wordt daarmee korter
En driekwart wil na een goed jaar weer weg.....
@ Villain: Ajax kon het doen tot het Bosman-arrest. Daarna ging alles fout....
Ajax werd vorig jaar kampioen met grotendeels het 2e elftal. Ze hebben nu niet voor niks dit beleid nu want ze weten dat ze met deze selectie kampioen worden, het is al eerder gedaan.
Als je de jeugd eens te meer de kans geeft dit seizoen dan staan ze er beter voor volgend seizoen. Veel supporters zijn allang blij met de 2 kampioenschappen op rij dus om nu geen kampioen te worden is echt geen ramp.
"de oefenmeester van Fulham gaat het proberen bij David N’gog, die na zijn vertrek bij Liverpool speelt voor Bolton Wanderers, en Paul Taylor van Peterborough"
Die Paul Taylor speelde 2 of 3 jaar terug nog in Belgische provinciale van een stap omhoog te spreken.
VZ: Matri is Juve spits en niet van Milan
Tello + 15 mljoen is zeker een goede deal, mits Wenger daarna alsnog dat geld investeerd in Yann M'vila!
Migsur
Ajax voert op dit moment gewoon een goed beleid. Ze betalen niet meer voor een speler dan nodig is. Als nl. Ajax komt voor een speler gaat gelijk de prijs met een paar miljoen omhoog. Dit is wat we bieden...''take it or leve it''. Assaidi gaat er financieel op vooruit, maar hij wil meer. Is dit tercht? Een speler moet zich ook bewijzen bij een nieuwe club. Als hij zich bewezen heeft, dan kan in zijn tweede contractjaar het loon alsnog omhoog. Ajax bied hem wel championsleage, de beste trainingfaciliteiten en een podium om zich in de kijker te spelen bij andere (betere) clubs . ajax voert gewoon een goed beleid. Dan maar met jeugdspelers in je team. Is volgens mij in de jaren 95/96 ook goed gegaan. Niemand verwachte toen wat...en zie wat er kwam. Dan Moet er wel nog een leider opstaan die die jongens meetrekt. Dat s het enige wat dit Ajax nog mist.....die zal aangetrokken moeten worden,...........type heitinga, Janssen (kan het ook), maar denk niet meer dat die leider gehaald kan worden.
Het is moreel-ethisch gezien niet terecht van Assaidi, maar het probleem zit in de machtsverhoudingen. Assaidi kan dreigen te vertrekken naar een andere buitenlandse club die hem wil betalen, slecht misschien voor zijn carriere maar ook voor Ajax want er zijn geen tien spelers voor Assaidi in Nederland.....
Dat heb je fout Migsur want Sana heeft tot nu toe meer laten zien in die ene helft dan Narsingh in 2 hele wedstrijden. Wie zegt dat bijvoorbeeld alternatief Wildschut niet hetzelfde impact kan hebben zoals eveneens een koopje Boerrigter heeft gedaan?
song heeft gister al verteld tegen sky sports dat hij gelukkig is en helemaal niet weg wil...
Dat zegt bijzonder weinig, ik ben ook gelukkig bij me baas maar als een ander voor hetzelfde werk een hoop meer betaald dan zorg ik wel dat ik daar gelukkig word.
Geld maakt niet gelukkig Maar HET IS Verdomd Handig!!!
Ik zie geen enkele (jeugd)speler van Barcelona naar Nederland komen
song is totaal overbodig en tello moet gewoon lekker een jaartje verhuurd worden aan een spaanse middenmoter om ervaring op te doen en veel te spelen
hoop niet dat Lennon, Sandro of Walker vertrekt. met het huidige elftal denk ik dat "we" weer mee kunnen doen met de bovenste 4.
Aub weg met die Tello.