Samuel Armenteros is een aanwinst voor Ajax
Ajax wil de voorhoede versterken met Samuel Armenteros en de aanvaller van Heracles Almelo heeft 'goede hoop' dat de transfer door zal gaan. Vooralsnog is dat echter koffiedik kijken, want Ajax en Heracles hebben nog geen overeenkomst bereikt over een transfersom. Een eerste bod van de Amsterdammers is afgewezen en Heracles is in afwachting van een reactie op het tegenvoorstel.
Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (4/9): Atlético houdt woord en laat Falcao gaan
- Robben geïrriteerd: ‘Een beetje stom dat je me die vraag stelt’
- ‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’
- De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’
- Bookmaker: Bayern wint de CL-finale, Gómez scoort en Robben niet
Clubnieuws
- 'Ajax heeft naast Duarte ook keeper Heracles op lijstje staan'
- Duarte teleurgesteld: ‘Ik zou graag bij Ajax willen spelen’
- Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’
- ‘Weet dat ik bij aantal clubs op het lijstje sta en Vitesse is er daar één van’
- Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Heracles Almelo





Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod'
Ajax heeft onlangs een poging ondernomen om Lerin Duarte los te weken bij Heracles Almelo. De club uit het oosten van Nederland weigert voorlopig medewerking te verlenen aan een zomerse transfer van de 22-jarige middenvelder.Lees verder
In de wandelgangen
Donderdag 23 meiBelofte maakt schuld en dus neemt Atlético Madrid afscheid van Radamel Falcao. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'Ajax aast op topschutter PSV A1; ook FC Twente heeft belangstelling' (41000+ pageviews)
-
Kritiek op Ajax en PSV: 'Ik vind het een misselijkmakende gang van zaken' (41000+ pageviews)
-
'Misschien denkt Van Gaal dat Alexander een Duitser is' (37000+ pageviews)
-
Ajax gaat voor gewilde Chadli: 'Hij past goed bij ons' (34000+ pageviews)
-
Barcelona bereikt toch akkoord en laat clausule van 90 miljoen opnemen (34000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (8 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...













Armenteros in wachtkamer: 'ik snap niet dat Ajax zo moeilijk doet'
Omdat Ajax geld heeft moeten ze het maar uitgeven, ik snap niet dat clubs zo moeilijk doen. Waarom als Ajax aanklopt, direct 200% er bovenop gooien.
Het gaat over een gelimiteerde transfersom. Dit word niet aangepast per club die langskomt, dus deze keer is dat geen excuus.
De 'marktwaarde' van Armenteros kan vanwege zijn een jarig contract ook onder de gelimiteerde transfersom zijn komen te liggen. Deze zijn meestal bedoeld om clubs af te schrikken en dus niet altijd reeel.
Er zit een verschil tussen gelimiteerde transfersom, en wat een speler in een bepaalde situatie waard is. Zelfde als met bv Vertonghen kan dan wel zo wezen dat de gelimiteerde transfersom 20 mln was maar dat was met zijn contract gewoon niet reeel meer.mijn mening is ook dat Ajax niet meer dan een miljoen voor deze jongen moet betalen.
En op het moment dat hij dus bij Ajax een meerder jarig contract tekent is zijn marktwaarde dus weer gelijk hoger want dan is het geen één jarig contract meer...
Nee Ajax moet in deze niet moeilijk doen als ze hem graag willen hebben leggen ze het bedrag neer.
robinho,
in landen waar een afkoopclausule verlplicht is wordt het gebruikt om af te schrikken, in Nederland echt niet. Het is een keuze die spelers/zaakwaarnemers graag afdwingen om eenvoudiger van club te kunnen veranderen.
Klopt, maar dan is het bedrag nog altijd wel gebaseerd op een meerjarig contract. Hij tekent op een gegeven moment een contract voor 3 of 4 jaar met die afkoopsom erin, logisch dat die afkoopsom hoog genoeg moet zijn om hem niet 'bijna gratis' de deur te laten uitlopen als hij 4 jaar contract heeft. Logisch ook dat die transfersom dan nu ietwat hoog is als zijn contract maar 1 jaar loopt.
Zie voorbeeld Vertonghen. 20 miljoen afkoopsom was leuk met een meerjarig contract, maar met 1 jaar te gaan niet reëel.
dat hangt helemaal van de constructie af. Dost had bijvoorbeeld een 5 jarig contract met een afkoopsom die vooraf aangepast was op contractlengte. Als Dost met 4 resterende jaren bij Heerenveen zou vertrekken zou (van de clausule uitgaande) Dost meer opleveren dan wanneer hij nog maar 2 resterende jaren had.
Wij kennen het contract van Armenteros niet, dus weten niet of die 'iets meer dan de miljoen' aangepast is op contract lengte.
Overigens weten wij ook helemaal niet wat 'iets meer dan een miljoen' inhoudt en wat Ajax geboden heeft en of het reeel is om te zeggen of ajax moet verhogen of heracles water bij de wijn moet doen
Dit is natuurlijk complete onzin. De transfersom is ruim 1 miljoen. Als je een speler echt wil hebben dan kan dat toch niet het probleem zijn. Word doodziek van die Ajacieden die steeds steeds lopen te janken over de houding van andere clubs. Ajax laat spelers natuurlijk ook altijd vertrekken voor een vriendenprijsje. Vraag maar aan Vertonghen hoe meegaand Ajax is als een speler wil vertrekken die veel voor de club heeft betekend. Is allemaal prima hoor maar als andere clubs geld voor hun spelers vragen dan rollen er duizenden tranen hier van de site van VZ. En anders verkopen die clubs toch gewoon lekker aan het buitenland daar krijgen ze wel de prijzen die ze willen hebben. Ajax´s “nieuwe beleid van krenterigheid” begint echt groteske vormen aan te nemen. Dat de club geen mega verliezen meer wil leiden is uitstekend maar de uitvoering is van een ongekend amateurisme. Als je niet wilt betalen meld je dan niet. Want Jan Smit gaat heus niet met de pet in de hand staan om het grote Ajax zijn speler voor een fooi te overhandigen. Waarom vragen jullie eigenlijk geld voor Theo Janssen ?. Kun je toch ook wel voor een fooi wegdoen.
Mooi gesproken,
Het is van de zotte dat ajax altijd voor weinig toch op de voorste rang willen plaasnemen.
Wat aankopen betreft zullen ze nog vaak tegen de lamp lopen als ze daar zo door blijven gaan.
Misschien hebben ze het zelf niet in de gaten.. maar ze zetten zich zelf gewoon voor lul op deze manier.
@korenaar #22
Ik snap jouw punt en geef je deels gelijk maar ...
Ajax heeft ook Tottenham en Vertonghen niet gehouden aan de gelimiteerde transfersom die zij had opgenomen in het contract van Vertonghen.
''als je niet wilt betalen meld je dan niet.''
Met verwijzing naar de situatie rondom Vertonghen en het uiteindelijk tot stand gekomen resultaat lijkt me dus ook dat er niets mis is met het je melden en te proberen onderhandelen over een speler waar je geïnteresseerd in bent.
''waarom vragen jullie eigenlijk geld voor Theo Janssen ?. Kun je toch ook wel voor een fooi wegdoen.''
En wie zegt jou dat Vitesse Theo Janssen inderdaad niet voor een 'fooi' kan ophalen? Ik heb geen idee wat de vraagprijs is van Ajax en wat Vitesse heeft geboden misschien jij wel. Is een 'fooi' niet subjectief? Voor de ene persoon/ club is het ee enorm bedrag en voor de ander niet.
Daarbij heeft Theo Janssen ook nog een langer contract dan Armenteros namelijk een 1-jarig contract met een eenzijdige optie voor Ajax van nog 1 seizoen.
Daarbij betalen weinig clubs direct de vraagprijs of gelimiteerde transfersom maar is onderhandelen niet meer dan normaal.
Ja ik ben der ook bang voor, ik vod het prima hoor dat ze bijvoorbeeld met Narsingh niet de volle mep willen betalen.. Maar er komt een tijd aan dat Ajax het erg moeilijk gaat krijgen met deze methode van aankopen doen aangezien er steeds meer geld in voetbal gepompt wordt.. Maar neemt niet weg dat ik er niet achter sta want er wordt alleen maar winst gemaakt en in vertrouw erop dat wanneer het nodig is, er echt wel een goede/duurdere aankoop wordt gedaan
Korenaar,
Vertonghen had een gelimiteerde transfersom van 20 miljoen Euro.
Dan is het toch niet meer reeel om dit in zijn laatste contract jaar te vragen?
Maar Heracles mag dit natuurlijk wel doen, zoals Ajax dat bij Vertonghen ook had kunnen doen.
Korenaar,
Wat vind jij dan een vriendenprijs? Vind jij 1,5 miljoen voor een speler van Heracles met nog maar een éénjarige contract een vriendenprijs?
En ga niet tegen mij zeggen dat Armenteros een clausule in zijn contract heef staan, want dat had Vertonghen ook.;
Je reactie raakt kant noch wal en het neigt naar frustratie. Dat Ajax overal voor een dubbeltje op de eerste rij wil zitten is natuurlijk complete onzin. Ajax heeft tot vorige zomer bij elke willekeurige club de hoofdprijs betaald. Nu vraagt men naast bizarre bedragen (Narsingh/Assaidi/Moisander etc) ook nog een bizarre bonussen waardoor je bijna elke speler voor het vierdubbele moet verkopen wil je er geen verlies op maken. Het is de club hun goed recht om te vragen wat ze willen maar het is Ajax hun goed recht te kijken of ze een speler dit wel of niet waard vinden. Meer dan een miljoen voor Armenteros met een mager contract voor 12 maanden is niet marktconform. En hier moet je niet al die bizarre buitenlandse clubs bij betrekken met oliesjeiks en/of hoge schuldenlasten.
Ik weet niet of je ajax een beetje volgt? Volgens mij niet zo aan je reactie te lezen......
@ Korenaar
Ik begrijp niet waar je frustratie vandaan komt. Ik heb namelijk niemand binnen Ajax horen 'janken' dat clubs te hoge bedragen vragen. Ik hoor juist steeds de andere clubs (az,h'veen, heracles) in de media roepen dat Ajax niet het gevraagde bedrag wil betalen.
Vanuit Ajax is aangegeven dat ze zelf bepalen wat ze willen betalen, als ze er niet uitkomen kijken ze verder.
Nogmaals, ik snap niet waar je het over hebt, ik hoor zelden iemand van Ajax negatief uit over andere clubs, het schijnt ondertussen wel de normaalste zaak van de wereld te zijn, dat iedereen over Ajax mag zeggen dat ze te weinig willen betalen en een gierig beleid voeren. Hypocriet mannetje!
@korenaar, ik ben het met je eens dat Ajax te ver doordraaft in zijn zuinigheid, zie ook mijn andere post. Alleen die opmerking over Vertonghen vind ik flauw. Immers, die transfer is toch uiteindelijk rond gekomen ? Vertonghen speelt toch bij Tottenham ? Dat Ajax in die affaire de positie innam dat dat percentage van de transfersom voor Vertonghen in dit geval niet gold vind ik wel te billijken.
Ik word doodziek van gasten zoals jij die als ander clubs dit doen het goedkeuren maar o wee als het grote boze Ajax het doet ? Dan is de wereld te klein , hou toch op zeg je weet niet eens wat de precieze vraagprijs is dus oordeel dan ook niet zou ik zeggen ...
@rubinjo
Je probeerd het balletje te kaatsen, maar helaas kaats je mis. Als er aan de andere clubs gevraagd wordt waarom een bepaalde transfer niet door gaat, of op zich laat wachten, dan is het toch logisch als ze dan zeggen dat ze niet tot overeenstemming zjn gekomen met Ajax?
"nogmaals, ik snap niet waar je het over hebt, ik hoor zelden iemand van Ajax negatief uit over andere clubs, het schijnt ondertussen wel de normaalste zaak van de wereld te zijn, dat iedereen over Ajax mag zeggen dat ze te weinig willen betalen en een gierig beleid voeren. Hypocriet mannetje!"
Nu noem je Korenaar een hypocriet mannetje. Misschien moet je eens vaker de berichten op voetbalzone gaan lezen, en dan zal je inzien dat je reactie en het noemen van Korenaar als hypocriet kant nog wal slaat.
Voor de rest vind ik het zelf prima dat Ajax geen vraagprijzen meer betaald, absoluut geen moeite mee. Maar als je weet dat Heacles aan een bepaalde prijs vast wil houden, breng dan ook geen lager bod uit, dat heeft geen zin en is verspilde moeite.
@hootch30 Ajax wil de laatste tijd voor een dubbeltje op de eerste rang zitten. En als het dan vervolgens door hun eigen houding mis dreigt te gaan dan willen ze nog snel even bakzeil halen maar zijn dat te laat. Dit is toch exact wat er rond de transfer van Narsingh is gebeurt. Eerst word er een bod gedaan en dat is eigenlijk geen bod maar een dictaat. Accepteren of anders maar niet. Zelfde met een contract voor een speler. Dat heet bij Ajax nieuw beleid alleen hebben ze er niet echt goed over nagedacht. Dat ze de waanzin van een Sulejmani transfer in de toekomst willen voorkomen is uitstekend maar ze schieten nu volledig door. Ik kan je exact aangeven wat ik een goede prijs voor Armenteiros zou vinden. Namelijk € 0. Deze speler is prima voor Heracles maar komt te kort voor een hoger niveau. Ik vind het erg knap dat jullie 9 miljoen voor Vertonghen hebben gevangen. Zijn afkoopsom was belachelijk hoog en zelfs wanneer hij nog 3 jaar onder contract had gestaan had niemand 20 miljoen voor hem betaald dat is de afgelopen jaren wel bewezen lijkt mij.
Zou het ook niet zo zijn dat de media en de clubs hier lekker op inspelen nu? Lekker zeiken over Ajax dat niet wil betalen omdat ze dat gelezen hebben en gewoon meer geld willen ontvangen...
Niemand weet namelijk hoe hoog de afkoopsom is van Armenteros, niemand weet hoe hoog Ajax wil gaan, maar iedereen weet dat Ajax nu o zo vreselijk bezig is. Knap!
@korenaar
Ajax biedt wat ze wil betalen. Dat kan een club accepteren of een club kan de bieding weigeren. Simpeler kan ik het niet maken. Nergens hoor je Ajax in de pers klagen over Heracles. Het zijn juist de clubs die een bod ontvangen die overal van de toren beginnen te blazen dat ze meer willen ontvangen omdat ze in één klap de begroting rond denken te krijgen. Helaas, die tijden zijn voorbij.
Dat Ajax een hoog bedrag ontvangt voor Vertonghen is omdat ze de kopende club duidelijk maken dat ze de beste speler halen waardoor Ajax de CL kwalificatie weleens mis kan lopen. Dat kan Ajax tegen de 20 miljoen kosten. Exact hetzelfde hoe Munsterman redeneerde tegen de Duitsers. Met Luuk de Jong hebben we meer kans om te winnen, dus is het mij veel geld waard. Het gaat dan niet alleen om de kwaliteit van de speler maar ook om de kwaliteit die de verkopende club inlevert en de financiele consequenties die dat in het komende seizoen kan hebben.
@korenaar: Goede reactie. Hoop sterke punten die je aansnijdt, maar ik wil er toch even tegen in gaan.
Allereerst even over het algemene Ajax wil altijd op de voorste rang zitten voor een duppie verhaal, dus niet Armenteros specifiek. Je hebt gelijk dat Ajax daar nu heel extreem krenterig in is. Ik heb zelf het idee dat ze dit bewust doen. Ajax was altijd de club in Nederland waarvan je wist dat ze de hoofdprijs betaalden. In de bestuurskamers van andere clubs werden regelmatig grapjes gemaakt als Ajax ter sprake kwam. Ik heb zelf het idee dat Ajax nu expres extreem gierig doet om even een signaal af te geven: Dat het hoofdprijs betalen afgelopen is. Even heel erg bizar krenterig doen om je reputatie te veranderen, en wanneer het beeld van Ajax als geldsmijtclub (een beeld dat we overigens zelf gecreeerd hebben, eigen schuld dikke bult) verdwenen is kunnen ze weer wat minder krenterig doen en normale prijzen betalen. Ik ben het dus wel met je eens dat Ajax te ver doorgeschoten is met hun zuinigheid, ik denk alleen dat hier een goede reden voor is. Gevolg daarvan is dat je weinig tot geen spelers binnen zult halen nu, want clubs zijn ook niet gek Het hoofdprijs vragen voor spelers gedeelte vind ik verder heel terecht, zolang dat lukt moet je dat blijven doen. Maar ik vind dat andere clubs dat net zo goed moeten doen, dus ook Heracles voor Armenteros, Twente voor Luuk de Jong etc.
Dan het Armenteros specifiek verhaal: Armenteros heeft een gelimiteerde transfersom van iets meer dan 1 miljoen heb ik begrepen, iig geen hele hoge prijs. Maar Ajax is bij Armenteros uitgekomen omdat ze een redelijk goedkoop alternatief voor in de spits zochten, niet omdat Armenteros nou zo'n wereldspeler is. Als ik die assistent-trainer van Heracles hoor zeggen dat Armenteros een supertalent is moet ik toch even mijn wenkbrauwen fronsen. Speler die bij Ajax op zn best leuk voor de breedte is, daar moet je niet te veel geld voor neer willen tikken. Als blijkt dat hij niet goedkoop op te halen is zijn er prima alternatieven voor hem, ik vind hem niet eens beter dan Klaassen.
Maar dat is mijn visie (:
@q_asd1975
Echt zwak om Vertonghen er bij te halen aangezien hij geen gelimiteerde transfersom had...
In zijn contract stond namelijk dat hij 18% van de transfer mee kreeg als het bedrag 20miljoen of meer was geweest.
Daar hebben we allemaal een maand geleden nog over zitten discusieren en nu is het ineens een gelimiteerde transfersom?
Echt hoor....
Ajax wilt de beste vervanger voor Vertonhgen maar de beste vervanger mag niet duur zijn.
Ajax wilt een stand-in voor Sigi maar als er een gelimiteerde transfersom aanzit en hij nog maar een 1 jarig contract heeft telt dat niet.
Ajax moet het zuiniger doen maar jullie zijn nu gewoon een steletje krenten aangezien jullie overal nog een extra miljoen onder willen duiken terwijl de andere clubs dan al akoord waren gegaan..
@dinobeagle
Zeker anti Ajax
Ik zal je vertellen dat Ajax juist bezig is om die op hol geslagen markt terug naar de juiste proporties te zetten.
En als bv PSV zo slim was geweest ook voor Narsingh niet die 4,2 miljoen neer te leggen was die gekte eindelijk uit de markt gehaald en werden spelers weer betaalbaar zelfs voor kleinere clubs.
Ajax ga zo maar door en als de andere het goede voorbeeld volgen worden zij mischien net zo financiel gezond als jullie!!!!!
@jaspervanaz #137
Leuk dat je mij erop aanspreekt maar ik ging in op hetgeen Korenaar postte.
Dus ik was niet degene die Vertonghen erbij haalde.
En als ik me niet vergis, had Vertonghen wel een gelimiteerde transfersom van 20 miljoen.
Volgens mij ging je even steigeren en probeerde je even een aanhanger van Ajax iets te betichten maar helaas...
En hoezo begin je over 'jullie'?
Ik ben niet werkzaam bij Ajax of verantwoordelijk voor de transfers zowel ingaand als uitgaand.
En daarbij heb ik ergens iets geschreven over dat Ajax minder dan een miljoen moet betalen voor Armenteros.
Ajax of aanhangers van Ajax werken klaarblijkelijk als een rode lap op een stier bij jou...
Relax. Geniet. Ontspan.
Zolang Ajax een houding aannneemt dat zij bepalen wat zij willen betalen en dat een speler blij moet zijn dat hij voor Ajax mag spelen is natuurlijk een absurde houding. Zeker als je hierbij aan het verleden van een JC en FdB denkt. Enge mannetjes/griezels zijn het. Nu maar hopen op succes, met als dekmantel de afgelopen 2 kampioenschappen en wat zijn we goed bezig.
Wat je stelt omtrent Vertonghen en Luuk de Jong is terecht en logisch.
Andersom kan je ook zeggen door nu Armenteros te kopen voor het gevraagde bedrag haal je misschien ook die 20 milj binnen.
@ 777,
Weet je wat ik zo gek vind? Dat jullie de prijzen die gevraagd worden voor Narsingh/assaidi/moisander en nu Amateros allemaal zo hoog vinden ( 4 mil en 1 mil ) Maar 20 mil vragen voor een verdediger? Die niet eens basis speler is bij zijn nationale team is heel normaal?
Als je 4 mil voor Assaidi veel vindt en 1 mil voor Amateros ook veel vindt. Dan is alles boven de 10 mil voor Vertonghen ook veel. Ja natuurlijk is hij goed, maar het is een feit dat een aanvaller meer van waarde zijn dan verdedigers en daarom ook meer opleveren als transfer.
Maar goed, we zullen straks weer zien hoe het met Jansen gaat.
@777
Het is inderdaad het goed recht van Ajax om zo min mogelijk te willen betalen maar stellen dat er voor Narsingh/assaidi/moisander absurde bedragen gevraagd worden is ook zwaar overdreven.
Ik wordt ook een beetje moe van de term 'de hoofdprijs' die te pas en te onpas de wereld in wordt geslingerd. Dat woord is volgens mij één keer gebruikt in het geval van Narsingh en nu moeten we het bij elk gerucht naar boven brengen? Praat gewoon over een vraag-. aanbod- en transferprijs en ga niet elke vraagprijs 'de hoofdprijs' noemen want dat slaat gewoon nergens op! Net zoals het nergens op slaat om elk bedrag dat gevraagd wordt als 'niet marktconform' af te doen; vergeet niet dat de clubs zelf ook die markt bepalen en verpesten. De transfers van Vertonghen en bijvoorbeeld Suljemani worden door de Heerenveens en Heraclessen van deze wereld ook gewoon gezien en als maatstaf genomen. Je kan dus moeilijk alleen met de vinger naar anderen wijzen en zal ook de hand in eigen boezem moeten steken!
Als je een speler wil hebben ga je in onderhandeling met de betreffende club en dan kom je er al dan niet uit, punt! Het feit alleen al dat je 1 mln euro voor Armenteros en de term 'hoofdprijs' in één post durft te noemen is lachwekkend!
@ rubinjo
Dit soort berichten zijn we zo onderhand wel gewend van Korenaar. Maar goed, zijn geliefde Munsterman legt natuurlijk zonder tegenstribbelen het geld op tafel als zij een speler willen hebben en natuurlijk probeert Munsterman ook niet altijd het onderste uit de kan te halen pfff. We hebben toch ook al een aantal keer gehoord dat de openings boden van Twente te laag werden bevonden door de verkopende partij, maar goed als Munsterman het doet is het een slimme sluwe zakenman.
Tijdens de transfer van Fer sprak hij Ajax ook aan op die zogenaamde gierigheid terwijl Munsterman in eerste instantie ook (terecht) niet aan het bedrag van Feyenoord wilde voldoen (waar ik hem overigens toen niet over hoorde klagen).
Elke club probeerd zo goedkoop mogelijk in te kopen en haar spelers voor zoveel mogelijk te verkopen. Streef je dat niet na dan ben je zo falliet en dus gewoon dom bezig, maar door zijn hekel aan Ajax meet hij continue met twee maten.
Wat dat betreft zijn het altijd dezelfde voorspelbare reacties van de dezelfde personen. Discussieren met dit soort personen heeft totaal geen zin als het om Ajax gaat want die lezen alleen maar wat ze willen lezen.
Altetos 1 jarig contract gelimiteerde transfersom van 20 miljoen, lees het nog een keertje aletos Lol.
Ajax moet niet zo zielig doen maar betalen wat deze speler waard is en niet voor dubbeltje op de 1e rang willen zitten.
Dat zijden ze ook over Suarez & Huntelaar.
Hoe kan je voor een persoonlijke mening een groene balk krijgen? Deze hele tekst is zo subjectief als maar kan. Sterker nog, de tekst is provocerent en respectloos. Die groene balk is toch niet te verkopen? Op deze manier gaat deze site naar de filistijnen.
Ik vind de tekst niet zo beroerd en provocerend. In mijn ogen geeft hij op een fatsoenlijke manier zijn mening en verwoordt hij ook wat vrij velen denken. Kortom een prima betoog.
Je krijgt geen balkje als je open deuren intrapt en verwoordt wat iedereen denkt, maar wel als je een inhoudelijk sterke post die bijdraagt aan de discussie plaatst. Ik vind het balkje dus wel op zij plaats.
@jaspervanaz #137 en aan de hand van je pm:
Hahahaha krijg ik een personal message van Jaspervanaz terwijl hij dus gewoon hier kan reageren:
"-------- Origineel bericht ---------
Beste Q_asd1975,je laatste bericht was zeker niet bedoeld om verder te gaan in de duscussie. Je probeerde me onderuit te halen en als een stom kind zonder verstand neer te zetten.ik zei jullie omdat je een ajacied bent en supporters voelen zich meestal verbonden met hun club. Om me hier op aan te spreken is gewoon van zeer laag niveau en is ver van een goede sociale omgang met een mede mens.on: Ik reageerde bij jouw op Vertonghen omdat er volgens jouw een gelimiteerde transfersom aan hem verbonden zat. Ik heb mijn research daar niet goed over gedaan maar volgens mij had hij die niet. Echter zal hij pas bij een bedrag van 20miljoen een precentage mee krijgen en had het volgens mij niks te maken met die gelimiteerde transfersom.grtz,jasper"
Wat een gast is het ook.
Proberen mij in een hoekje te plaatsen en dan zielig een pm sturen.
Zelf mij betichten van van alles maar niets kunnen incasseren.
Nogmaals Jaspervanaz:
Ik ben niet degene die begon over Vertonghen in deze discussie te betrekken.
Spreek alsjeblieft degene aan die erover begon.
Ik ga alleen in op die persoon.
Bovendien doe je eerst alsof je alles weet van de Vertonghen situatie maar nu opeens weet je niet zeker of hij wel of niet een gelimiteerde transfersom heeft.
En ik heb volgens mij nooit gedaan alsof ik een ben met Ajax.
Misschien dat sommige aanhangers van Ajax daar moeite mee hebben maar ik weet duidelijk wel wat ik zelf in de hand heb en wat niet.
Nogmaals ga eerst na op wie je reageert en wat iemand te verwijten valt.
Hahaha
Ik snap het beleid van ajax... maar ze moeten niet verwachten dat ze voor een cent om de voorste rij kunnen zitten iedere keer.
Als hij een gelimiteerde transfer som heeft.. snap ik niet waarom ajax moeilijk doet, ze weten dat ze dat voor hem moeten betalen en afdingen geen zin heeft.
Heel goed hoor een Beleid voeren.... maar zoals ajax het wil... met aankopen zulllen ze weinig succes hebben.
Ajax verwacht helemaal niet voor een cent op de eerste rij te zitten. Het lijkt me ook verstandig dat niet elke club moet verwachten dat ze de vraagprijs automatisch krijgen. Ajax doet een bod, Heracles bepaald of het akkoord gaat. Beide moeten blij zijn met de deal en anders maar niet. Ik word een beetje moe van de houding 'ajax betaald maar wat wij willen'. In mijn ogen heeft deze jongen niet veel bij Ajax te zoeken, ja hij is nog jong maar volgens mij zit er niet zoveel rek meer in.
wat zeur jij nou?? er staat een vast bedrag in zijn contract dus die 200% erop slaat nergens op.
ot: Heracles heeft groot gelijk,betalen wat in het contract staat en anders maar niet.
Dus toen Tottenham 8 miljoen bood voor Vertonghen en Ajax het dubbele vroeg was het normaal, en als Overmars een speler (die een jaar geleden nog kandidaat was om voor 6 miljoen naar PSV te vertrekken) voor een paar ton wil ophalen moet Heracles zeggen: maar natuurlijk oh Groot Ajax, wat een eer!
Stel je niet zo aan. Dit is gewoon marktwerking. Je wilt je eigen spelers zou duur mogelijk verkopen en voor de spelers die je koopt wil je zo weinig mogelijk betalen. En daarbij heb je natuurlijk je grenzen. Meer is het niet.
Edit: Excuus. Topic werd net niet helemaal goed weergegeven. Zag daardoor niet dat jij reageerde op ahjacied.
6 Miljoen? Hij heeft een gelimiteerd bedrag iets boven het miljoen oftewel: Je lult! duimzuiger.
Sorry hoor, was toch echt overal te lezen een jaar geleden... PSV twijfelde tussen Matavz en Armenteros, kostten toen praktisch hetzelfde. Duimzuiger, ja 29 jaar geleden vast wel, moet je mn ouders vragen
In dit geval wordt het bedrag niet verhoogd omdat het Ajax is. Het is een geclausuleerd bedrag. Iedereen zal dat moeten betalen willen ze Armenteros op dit moment overnemen. Ik vind 1.5 mln voor deze speler ook vrij hoog, maar wil je hem, dan moet je dat neertellen!
Nee, dit is een contractuele afkoopsom. Dat betekend dat bij het afsluiten van dit contract het waarschijnlijk al is ingegaan. Dat betekend niet dat dat zijn prijs is, maar zijn maximumprijs. Ik snap wel dat Ajax geen 1,5 mln gaat betalen voor een 1 jarig contract van Armenteros.
Ajax weet toch wel wat een speler ongeveer moet kosten? In korte tijd hebben ze al verscheidene spelers gek gemaakt,maar haken ze af omdat ze de prijs niet willen betalen.
Misschien moeten ze eerst eens met de clubs gaan spreken voor ze een speler gaan warm maken.
@fctenschede
Welke speler heeft Ajax dan gek gemaakt? Wanneer Ajax met een speler spreekt, vragen ze eerst toestemming aan de club. Geef jij maar eens een recent voorbeeld waarin dat niet is gebeurt? Ben bang dat je dat niet kan en je hier alleen maar af zit te geven omdat je toevallig Twente fan bent.
Dat is een non-discussie. Ajax doet een bod. Als dat wordt geweigerd en Ajax wil niet meer betalen zijn ze de boeman omdat ze 'een speler gek maken'. Dat wordt alleen maar gebruikt om druk te zetten en meer te willen verdienen.
@afc. Jullie zijn zelfs eerst naar David geweest(zaakwaarnemer/ouders) terwijl Ajax zich geeneens bij Twente heeft gemeld.
Heerenveen gaf ook aan dat Ajax eerst bij Narsingh is geweest alvorens het contact opnam met Heerenveen.
Ik vind dat je eerst met de club dichtbij een akkoord moet zijn,alvorens je pas met een speler aan de gang kunt.
Bij AZ wacht ook nog iemand op Ajax...maar na 2 maanden schijnt er zelfs een groot gat te zitten tussen vraag en aanbod.
Dus dat je toestemming krijgt,vind ik nog geeneens relevant. Je weet wat een speler ongeveer moet kosten. Zo'n indicatie kun je van een zaakwaarnemer meestal wel krijgen.
Armenteros heeft ook nog eens een gelimiteerde prijs in zijn contract staan...en dat lijkt ook nog eens vrij laag.
Verhoek koste anderhalf...plet idem dito. Zulke spelers haal je niet meer voor 5 ton op.
Niet dat ik het ze waard vind,maar blijkbaar is dat de tegenwoordige markt.
Dan kan Ajax wel een nieuwe politiek gaan bedrijven,is hun goed recht. Maar je ziet wel dat ze nu elke keer de deksel op hun neus krijgen.
@tctensche
Nee, Ajax wist niet wat Moisander moest kosten, Az wilde dat niet zeggen. Pas nadat Ajax met Moisander had gepraat en een bod had gedaan, kwam AZ met de vraagprijs.
Off te record informeren bij een zaakwaarnemer of een spelers interesse zou hebben is iets anders dan met een speler praten. Pas als met een speler gepraat wordt, komen zaken als het salaris, de rol in het elftal etcetera aan de orde. Veel clubs geven hun interesse bijvoorbeeld aan door scouts te sturen. Weet een speler ook genoeg terwijl er nog lang geen bod of toestemming ligt. Bij Ajax zit de tribune wekelijsk vol met deze gasten, hoor je Ajax daarover klagen?
Als Ajax het deksel op de neus krijgt, prima dan. Ajax zit daar niet mee en doet daar ook helemaal niet moeilijk over. Het zijn de verkopende clubs die uiteindelijk niet de hoofdprijs ontvangen die beginnen te klagen.
Speedyafc
"nee, Ajax wist niet wat Moisander moest kosten, Az wilde dat niet zeggen. Pas nadat Ajax met Moisander had gepraat en een bod had gedaan, kwam AZ met de vraagprijs."
Lariekoek, hoe lang heb je erover gedaan om dit uit je duim te zuigen?
Ajax heeft helemaal geen bod op Moisander gedaan.
Het wordt tijd voor een aparte commissie, die beslist wat de waarde van een speler is (contractduur, jaarloon, marketingplaatje, status binnen de club), en dat de verkopende club er max 20 % boven die vraagprijs mag zitten.
Ik lees berichten dat Ajax maar gewoon die 1 miljoen moet neerleggen, want wat is nou 1 miljoen? Een bedrag dat vele van ons nooit in bezit zullen krijgen in elk geval.
Voor een (nu nog) matige speler bij Heracles (wellicht voor hun begrippen een goede speler), met nog 1 jaar contract, iets meer als 1 miljoen vragen, is toch wel erg veel. Ik zat zelf eerder aan 6 ton te denken. Ook nog verbijsterend veel, maar dat is de voetbalwereld he? Moeten die absurde bedragen maar gewoon accepteren natuurlijk..
Nee, voor die 1 miljoen mag hij lekker bij Heracles blijven.
ahjacied@ als machester komt voor eriksen laat je hem toch ook niet gaan voor vijf miljoen, dan vraag je er toch ook 20 miljoen .
dan is het toch ook normaal dat heracles 1 miljoen vraag voor 1 van hun beste splers vindt ik geen 200 procent boven op
Ajax wil altijd spelers zo goedkoop halen, en spelers verkopen voor hollywood prijzen
Het is een goede stand-in voor Sigi. Vergeet niet dat hij pas 22 jaar is en nog veel kan groeien.
Ik heb er wel vertrouwen in.
1 miljoen dan waren el ahmadi en vlaar rond de 8 miljoen waart dit is veel te veel voor een speler met in het laatste seizoen 4 doelpunten
Ajax zal geen 1 miljoen willen betalen voor een bankzitter, want ik verwacht niet dat hij meer dan dat zal gaan worden, en als Ajax het dan zo bekijkt hebben ze gewoon dik gelijk.
Als Ajax het zo bekijkt dan zijn ze oerstom want dan moeten ze hem helemaal niet halen.
Ajax ziet in hem niets meer dan een goedkope breedte aankoop. Er staan veel wedstrijden op het programma en er is weinig alternatief voor de spits positie. Als hij niet goedkoop blijkt te zijn, dan heeft Ajax ook geen interesse. Zo eenvoudig ligt het. Het is aan Heracles om te bepalen of ze nog een jaar met hem door willen en dus zijn salaris betalen of dat ze hem liever van de hand doen en nog wat extra geld overhouden buiten de salaris besparing.
Exact dezelfde reden dat ze verleden jaar Bulykin voor een jaartje hebben gehaald, dezelfde reden waarom nu Twente Bulykin heeft gehaald. Voor een tijdelijke reserve wil je niet teveel betalen.
Ik vind Armenteros echt geen versterking ofzo.
@ Thekoen1999,
Samuel Armenteros wordt ook niet voor de basis gehaald. Als hij naar Ajax gaat, dan wordt hij de stand-in van Kolbeinn Sigþórsson. Wie weet vertrekt Sigþórsson wel over een of twee jaar en misschien is Armenteros dan wel goed genoeg voor de basis van Ajax.
Want Armenteros is nog jong en hij heeft nog best veel mogelijkheden om door te groeien. Alleen ik twijfel wel 'n beetje of Ajax hem moet halen. Want ze kunnen Davy Klaassen toch ook gewoon als tweede spits hebben? Die is minstens net zo onervaren bij Ajax als Armenteros.
Maar aan de andere kant, 'n speler als Armenteros is altijd wel fijn om in je team te hebben, aangezien hij multifunctioneel is.
Armenteros kan ook als buitenspeler gebruikt worden.;
@ Hootch30,
.
Ja, dat schrijf ik toch ook, dat hij 'n multifunctionele speler is. Voor het geval dat je niet weet wat dat betekend, dat betekend dat hij overal in de aanval kan spelen, dus ook op de flanken;
Ik snap wel wat Kruzen bedoeld. Ajax moet niet denken dat nu ze hebben aangegeven geen hoge bedragen meer te betalen voor spelers, dat clubs niet alsnog aardige transfersommen blijven eisen. Er blijven namelijk altijd clubs die wel het gewensde bedrag uiteindelijk op tafel zullen leggen zoals bij Narsing. Ajax zal zich daarom ben ik bang ook tevreden moeten stellen met spelers uit mindere competities en van mindere clubs die de jeugd aan kunnen vullen.
@robinho Je hebt helemaal gelijk. Maar Ajax blijft mikken op dezelfde spelers. Ze hebben wel een nieuw beleid maar hebben kennelijk nooit nagedacht over de consequenties. 16 miljoen betalen voor Sulejmani was natuurlijk volkomen krankjorum maar nu slaat het extreem door naar de andere kant. Dus als het zo doorgaat zal Ajax zich tevreden moeten blijven stellen met een “talent” van 23 jaar die zich tot op dit moment kennelijk voor iedereen verborgen heeft gehouden.
En ik snap Ajax ook wel. Clubs denken dat ze zomaar bedragen kunnen vragen omdat Ajax het geld wel daarvoor heeft. Kijk maar naar bijv. Heerenveen, Ze wilden niet lager gaan dan 6 miljoen euro en PSV komt om de hoek kijken en Narsingh vertrekt voor 4,1 miljoen euro naar Eindhoven.
@hootch30, ook Ajax mocht Narsingh hebben voor 4,1 miljoen euro. De krenten in Amsterdam wilden echter niet verder gaan dan 3,7 miljoen. Die bullshit dat er meer gevraagd wordt als die club uit Amsterdam langs komt moet eens ophouden. Binnenlandse prijzen zijn hetzelfde en zijn dat altijd geweest. Als je Narsingh zo graag had willen hebben moet je op die Overmars gaan lopen zeiken omdat 4 ton extra voor zo'n speler kennelijk te veel was. Een bedrag wat overigens op het laatste moment wel opgehoest kon worden toen Narsingh al rond was met Psv. Die amateur van een Overmars heeft gewoon gegokt en verloren. Die schuld hoef je niet af te schuiven op sc Heerenveen.
Als dat zo was dan heb ik mij vergist. Blijkbaar was ik dan nog niet helemaal op de hoogte.;
Echter dat wat jij zegt over dat binnenlandse prijzen hetzelfde zijn is natuurlijk onzin, want clubs willen niet zo gauw hun directe concurrent versterken en zullen al snel meer vragen voor een speler dan als een andere club voorbij komt.
NEC en Vitesse bijvoorbeeld zullen echt geen spelers aan elkaar afstaan tenzij er heel veel geld betaald gaat worden, maar komt Ajax, PSV of Feyenoord aankloppen dan zullen deze clubs meer bereidt zijn om een speler af te staan.
De vraagprijs van Heerenveen was in eerste instantie tussen de 5 en 6 miljoen. Het eerste bod van Ajax was 3 miljoen waarmee ook meteen te kennen werd gegeven dat ze dat een prima bod vonden en niet hoger wilden gaan. Dan kun je dus na 1 vraag en 1 bod dus al stoppen met onderhandelen. Heerenveen heeft nooit aangegeven niet te willen zakken in prijs. Maar Ajax wél dat ze het bod niet zouden verhogen. Pas toen de transfer naar PSV op hren en snaren na rond was verhoogden ze sneaky toch nog op de valreep het bod. Je kunt dat als Ajax supporter normaal vinden. Dat is het zeker niet. Ajax en de supporters stellen zich gewoon verongelijkt op als het om transfers gaat. Niet Ajax bepaalt wat voor waarde de speler voor de club heeft waarvan hij mogelijk gekocht wordt. Dat bepaalt nog altijd de club waar betreffende speler onder contract staat!! Deal daar maar mee! Wil je het gewenste bedrag niet betalen, ga dan maar neuzen in Denemarken, Zweden, Noorwegen, Finland of Oost-europese landen maar maak spelers uit de Nederlandse competitie niet blij met een dooie mus.
Hoi Mackan68, op zich heb je gelijk hoor, maar er is wel een ding dat in deze discussie niet wordt meegenomen, en dat is het gegeven dat de prijs van een speler altijd een kwestie is van vraag en aanbod. Als de twee rijkste clubs van NL (ajax en Psv) samen strijden om een speler dan gaat de prijs vanzelf omhoog. Nu Ajax zich principieel opstelt zal op korte termijn PSV waarschijnlijk vaak de strijd winnen van Ajax doordat ze meer willen/kunnen bieden dan Ajax. Maar PSV is ook niet gek en zal, wanneer het de enige club is met serieuze interesse voor een speler die voor Ajax 'te duur' is, minder hoog bieden dan nu bij Narsingh. Heerenveen kan dan buigen of barsten, en zal vermoedelijk meer water bij de wijn doen dan nu. Het resultaat zal zijn dat de duurste spelers uit de Eredivisie die nog niet naar het buitenland willen of kunnen voor steeds iets lagere bedragen zullen vertrekken naar de Nederlandse top. Op deze manier reikt Ajax PSV momenteel de helpende hand (want de duurste spelers gaan niet meer naar Amsterdam), maar zal de subtop (heerenveen) steeds lagere bedragen gaan ontvangen voor hun verkopen. Totdat de prijzen weer in de buurt komen van wat Ajax wil betalen, waarna Ajax en PSV weer samen zullen gaan concurreren om een speler - maar dan gaat die speler uiteindelijk voor veel minder weg dan Narsingh nu is vertrokken.
Mijn conclusie is dat, in de Nederlandse situatie (met vooralsnog slechts twee clubs die vaak voor veel geld een binnenlandse transfer afronden), het nieuwe beleid van Ajax niet zo gunstig is voor de subtop, maar wel zal leiden tot een topclub die financieel uitermate gezond is, zijn eigen talenten weer opleidt, en zo structureel mee blijft doen om de titel.
@mackan68,
Wat is dat nu voor een rare zin: 'verhoogden ze sneaky'. Onderhandelen is een kwestie van bieden en vragen. Ook PSV wilde in eerste instantie niet teveel betalen dus ontstaat er een stand-off. Op het moment dat PSV het bod verhoogt, kon Ajax kiezen of meegaan of afhaken. Ze zijn meegegaan zodat Narsingh uiteindelijk zelf kon kiezen waar hij liever wilde spelen. Zo gaan onderhandelingen meer meer dan één biedende partij.
Nederlandse spelers worden niet blijgemaakt met een dode mus, Narsingh heeft zelf voor PSV gekozen. Had hij naar Ajax gewild, dan had hij die keuze kunnen maken.
En nergens stellen Ajacieden zich verongelijkt op, het zijn juist de clubs die willen verkopen die overal gaan zeuren. Zie AZ en nu Heracles. En verder scouten in het buitenland, dat is nou precies wat Ajax heeft gedaan. Vandaar de aankoop van een goedkope Zweedse buitenspeler.
Clubs kunnen alleen maar hoge transfersommen blijven eisen, zolang er andere clubs zijn die bereid zijn deze sommen op tafel te leggen. Je zou dus kunnen zeggen dat de prijzen in feite bepaald worden door de kopende partijen. De wet van vraag en aanbod.
Dat sommige clubs in Nederland nog steeds bereid zijn om meer voor een speler te betalen dan economisch gezien verantwoord is, maakt het voor Ajax inderdaad moeilijk om dit soort spelers te halen. Het resultaat is dat ze hun blik richten op het buitenland en dat Nederlandse talenten niet bij Ajax gaan spelen.
De tijd zal leren wie er gelijk heeft. Als dat Ajax is, dan kunnen de andere clubs straks ook niet meer de bedragen betalen die ze nu doen en als het de andere clubs zijn dan ziet Ajax het ene na het andere kampioenschap aan de neus voorbij gaan.
Boven de 1 miljoen euro, pffff, ben al geen fan van deze jongen, want dan kun je net zo goed een jeugdspeler door laten stromen, die zijn echt niet slechter dan hij is. En dan nog gewoon doodleuk meer als een miljoen willen vragen, hopelijk trapt Ajax hier niet in,
Een bedrag van meer dan 1miljoen is wel veel voor een voetballer die maar een 1-jarig contract heeft,en hij heeft het niet echt bewezen dat je zou denken wauw
Voor de mensen die alleen de titel lezen en vervolgens gaan reageren: Het is niet Armenteros die zegt dat Ajax moeilijk doet, dit zegt Kruzen, de assistent-trainer van Heracles.
On: Ik had een bedrag rond de 800.000 verwacht voor een speler die nog maar een contract heeft voor 1 jaar en nog niet heel veel bewezen heeft.
Nou, misschien is hij wel helemaal niet zo'n supertalent als dat hij zelf denkt dat hij is.
Daarnaast kunnen ze hem net zo goed een jaartje laten rijpen bij een andere club en dan gratis overnemen.
Tis geen stuk fruit dat je moet laten "rijpen"
Mensen hou toch eens op met dat woord Rijpen als het om voetballers gaat!!
Maak je niet zo druk. Dat "rijpen" is gewoon een uitdrukking die wordt gebruikt. Net zoals "spelers afstaan". "afstaan" klinkt net zoals een voorwerp dat je niet meer gaat gebruiken.
Of-topic:
Alsof VI alle inside informatie heeft..... ajax is beursgenoteerd en had eind van 2011 45 miljoen op de rekening staan. Daarna zijn zwarte cijfers geschreven. Het enige wat nog ongezond was is de salarisrekening ten opzichte van de begroting. Maar er zijn nu wel een aantal groot verdieners weg.
Ik denk dat er bij veel clubs creatieve boekhouding bestaat dus dat zal in amsterdam niet anders zijn al is het moeilijker als je beursgenoteerd bent.....
Maar on topic
Je weet gewoon dat zulke jongens minimaal 2 miljoen op moeten leveren. Je kan het niet willen betalen maar je zal iets moeten. Al vind ik armenteros nu niet echt de extra aanvaller die we nodig hebben.
Ajax Moet niks in dit geval hoor. Als ze er niet voor willen betalen, dan doen ze het niet. En 2 miljoen is een beetje teveel van het goede lijkt me.
Een eigen vermogen van 45 miljoen wil niet zeggen dat ze 45 miljoen op de bank hebben staan.
Feyenoord heeft net de helft van de club verkocht voor zo'n 30 miljoen,ajax kan dat niet doen omdat de uitstaande aandelen gedekt moeten zijn.
Het lijkt me wel duidelijk dat Ajax geen rooie stuiver heeft maar al die 'ajacieden" hier in hun polderdorpjes zijn net een sekte met hun Ajax propaganda.
Goed beleid met hun eigen jeugd tot ze 5de staan,moet je eens opletten wat ze allemaal gaan kopen.
Hahahaha je hebt wel erg weinig benul van de historie ? Ajax is naar de klote gegaan door het gedrag wat jij beschrijft ! Juist door hun jeugd die toen op het gewenste niveau lag waar ze nu weer naar toe willen is Ajax groot geworden ? Jarenlang wanbeleid waar men nu nog het puin van opruimt is de oorzaak van het verval geweest in de doorstroming en opleiding van de jeugd en de teleurstellende resultaten die er op volgden? Kortom zeer goed waar ze nu mee bezig zijn en als de jeugd weer op het oude niveau is komt Ajax er alleen maar sterker uit . Topbeleid dus . Helaas ben je er weer zo eentje die zich nergens in verdiept zo blijkt en reageert om te bashen , vrij trieste gewoonte moet ik zeggen.
Dat is inderdaad zo, maar 4,7 miljoen aandelen maal de waarde (7euro) is 33 milj. Op de rekening staat inmiddels om en nabij de 60 miljoen. Is toch een goeie 25 miljoen om iets te doen.
En ja ik hou rekening met een minder jaar dit jaar. Aangezien talenten zelf niet het laatste stapje kunnen maken daar hebben ze ervaren spelers voor nodig.
De juiste mensen zitten nu op de plaats en iedereen dekt elkaar dus een minder jaar wordt eerder geaccepteerd. Ze zijn een project gestart en ik vind dat ze daar de tijd voor moeten krijgen.
Ze zullen deze speler niet halen want Heracles bepaald niet de transfersom maar Ajax betaald gewoon wat ze vinden wat deze speler waard vinden en niets meer.
Ajax gaat echt niet meer grote bedragen betalen die de clubs zomaar vragen.
Achja, tegenwoordig gaat het altijd zo met transfers. De een roept in de media dat iemand te duur is en de ander roept in de media dat de club met een lachwekkend bod kwam. Zo maken ze elkaar een tijdje zwart en aan het einde wordt er een transfersom betaald die ergens in het midden ligt.
wat moet armenteros eigenlijk kosten?
Als je de tekst leest dan weet je dat hij meer dan 1 miljoen euro moet kosten. Verder staat in de tekst dat hij nog maar een 1 jarige contract heeft bij een Heracles Almelo, dus als jij je goede verstand gebruikt dan weet je gewoon dat Heracles voor deze jongen een bedrag vraagt tussen de 1 en 2 miljoen euro.
Geweldige techniek deze jongen, typisch figuur met voetbaltalent wat van zn teennagels afdruipt; snel, atletisch, balvaardig dus compleet genoeg om het snelle spel van ajax bij te houden! Probleem bij Heracles was echter de vele concurrenten in de voorste linies, afgelopen seizoen: Plet(half), Everton, Overtoom,Duarte, Quansah toch los hiervan snap ik niet dat heracles n co deze jongen niet volledig positioneerde richting basis aangezien het de beste van allemaal is, puur qua voetbaltalent. Conclusie voor ajax: tik die 1,5 neer en geniet van die nieuwe suarezzz:-)
Leuk die sarcasme in je post ;
ik vind armenteros niet een geweldig talent maar voor 1,5mil ofzo is het zeker een aanwinst in de breedte, want laten we wel wezen een aanvaller van 22jaar is bij mij geen talent meer... dat ben je tot een jaar of 20 misschien een keer 21...
Spelers van 22 worden vaak niet veel beter meer dan ze dan zijn... Maar het blijft een leuke voetballer als back-up bij een grote club... misschien kaapt psv hem wel weer weg omdat ze bij Ajax te lang moeten denken...
Gemiddeld is een speler op zijn hoogtepunt rond zijn 28e. Dus het is onzin om te zeggen dat als je 22 bent, niets meer bijleert. Natuurlijk leer je als 18jarige een stuk meer/sneller, maar ook armenteros maakt bij Heracles nog steeds stappen vooruit en bij Ajax zal dit proces alleen maar sneller gaan verlopen. 1.5 voor armenteros vind ik niet veel, voor dat bedrag ging plet ook weg, en ik vind hem stukken minder. Ook is armenteros veelzijdig, hij kan zowel in de spits als op de vleugels. Ajax heeft alleen sigthorsson als spits, en ook de buitenspelers zijn niet in overnate aanwezig. Als boerrigter weg valt heb je meteen een probleem op links. Ebicilio en ozbiliz komen beide veel te kort voor Ajax.
maar ik zeg ook dat hij voor 1,5mil zeker een aanwinst is voor de breedte, maar ik zie dat grote talent gewoon niet in hem ik denk dat hij prima is voor de subtop in Nederland en middenmoot in het buitenland, maar hij is niet de huntelaar, van nistelrooij, ronaldo, romario, bergkamp of van persie van de toekomst, meer een arnold bruggink...
Huntelaar en van nistelrooij waren op die leeftijd nog actief bij Heerenveen... Maar ik zeg ook niet dat hij een nieuwe romario wordt, maar hij is nog vrij jong en ik denk dat hij nu al beter is dan ozbiliz en ebecilio. En hij kost niet veel dus een echte miskoop wordt hij vast niet.
Weet je wat ik zo idioot vind. Dat mensen dit weer aangrijpen om Ajax af te zeiken. Eerst zeiken dat Ajax Vertonghen niet voor minder wil laten gaan en dan nu het tegenovergestelde roepen als Ajax Armenteros wil halen. Dus het komt erop neer dat Ajax altijd minder geld moet vragen voor eigen spelers maar zelf wel de volle pond moet betalen voor andere spelers. Hoe K R O M is dat!!!!!
Even krom als andersom. Ajacieden zijn over het algemeen het volk dat als eerst beginnen te janken over prijzen. Het is logisch dat mensen daarop ingaan.
Ik vind niet dat Ajax rare bedragen vraagt aan Nederlandse clubs. is ook logisch want als Ajax een speler wil verkopen aan een Nederlandse club betekent dat hij te kort komt voor Ajax en dat ze van hem af willen. Die clubs kunnen niet eens hoofdprijzen betalen. Ajax vraagt wel hoofdprijzen aan het buitenland maar waarom supporters van Nederlandse clubs dat nou zo erg vinden snap ik maar weinig van... zal wel met jaloezie te maken hebben.
@ajaxdude Dit is werkelijk de omgekeerde wereld die jij schetst. Ajax vraagt altijd hoge bedragen voor hun spelers en krijgen die in de meeste gevallen ook nog. Ajax doet dat heel goed. Maar als andere clubs hoge bedragen vragen voor hun spelers dan komen de tranen uit mijn beeldscherm van al die huilende Ajacieden die het een schandaal vinden dat de club überhaupt geld durft te vragen. Ik zou zeggen kijk naar de eerste post bij dit onderwerp van Ahjacied, die geeft de mening van het overgrote deel van de huilende Ajacieden perfect weer. Overigens snap ik niet wat Ajax met deze man moet. Leuke speler voor Heracles maar komt echt tekort voor Ajax.
Korenaar, het verschil is wel dat Ajax hoofdprijzen vraagt aan het buitenland. Ik snap niet zo goed wat dat met Nederlandse transfers te maken heeft. Kun je wel over huilende Ajacieden beginnen maar net alsof wij er iets over te zeggen hebben. Elke supporter ziet toch het liefst een speler zo goedkoop mogelijk komen en voor zoveel mogelijk verkocht worden.
@ Korenaar,
Wat probeer je nu te bereiken met je provocerende post? Huilende Ajacieden? Ik heb er nog geen een zien huilen dus denk dat je geknoeid hebt over je beeldscherm. Het gaat hier om iets heel anders namelijk een onderhandeling tussen Heracles en Ajax. Ajax heeft een bod neergelegd bij Heracles en nu komt Heracles met een tegenbod.
Nu moet Ajax maar niet zeuren en een bedrag boven de miljoen op tafel leggen volgens de heer Krüzen? Helaas voor de heer Krüzen werkt dit zo niet. Heracels had ook niet moeilijk hoeven doen en tegen Ajax kunnen zeggen we gaan niet onderhandelen want dit is de prijs so take it or leave it. Dat doen ze zelf niet dus blijf je onderhandelen. Ajax stelt nergens dat ze het een schandaal vinden dat er geld wordt gevraagd, dus waarom je met dit voorbeeld komt snap ik niet. Ajax bepaalt wat ze marktcomform vinden en niet Heracles.
Ajax heeft bij Verthongen toch ook afgeweken van de clausule en flink ook. Zo werkt dat in de voetballerij.
Thamike

Dan heb ik blijkbaar ook flink geknoeid want ik zie hetzelfde als Korenaar en tegelijkertijd zie ik het provocerende in Korenaars post niet zo dus misschien moet ik wel een Ajaxbril opzetten ;
Het is toch zo dat het overgrote deel van de Ajacieden aan het huilen zijn? Snap niet dat jij dat nog wilt ontkennen.
Ajax bepaalt wat Ajax marktcomform vindt, dat klopt helemaal maar aan de andere kant bepaalt Heracles wat Heracles marktcomform vindt en daar zit nog wel eens een verschil tussen en bij je mede-ajacieden een enorm onbegrip. Hoe haalt Jan Smit het in zijn bolle hoofd om een bedrag tussen de 1 en 2 miljoen te vragen? Een grote schande is het en onbegrijpelijk dat Smit die speler niet persoonlijk gratis komt afleveren in de Arena.
Vandaag de dag is 2 miljoen een schijntje voor een speler van gemiddeld niveau dus niet moeilijk doen en gewoon dat bedragje op tafel leggen.
Ontzettend verrassend dat jij het met korenaar eens bent.
2 miljoen een schijntje voor deze speler? Doe normaal man.
En als Ajax hem haalt voor 2 miljoen ben jij hier samen met Korenaar de eerste om te zeggen dat Ajax teveel heeft betaalt
@ Kaassie
Om maar te beginnen met huilende Ajacieden. Waar zie jij ze dan? Ik zie wel Ajacieden die het met de stelling van Ajax eens zijn, ik zie Ajacieden die het terecht vinden dat Ajax niet meteen hapt op de vraagprijs maar gaan onderhandelen, ik zie Ajacieden die deze speler helemaal niet zien zitten.
Dus om nu lekker mee te gaan in de zinnen van Korenaar is een beetje jammer, daarnaast is het natuurlijk lekker makkelijk om een paar post aan te halen van een paar mensen op een forum en dan "de meeste Ajacieden" te noemen.
Het lijkt mij beter om gewoon een discussie te voeren over de stelling die deze mijnheer van Heracles naar boven haalt want daar gaat het tenslotte om. Ik heb de Boer en Ajax zelf nog nooit horen huilen maar gaan gewoon verder met zoeken of onderhandelen.
Als 2 miljoen een schijntje is dan had deze voetballer niet meer bij Heracles gespeeld en als Ajax Armenteros 2 miljoen waard had gevonden dan waren ze er nu uit geweest. Dit is gewoon te simpel.
@ Kaassie
Om maar te beginnen met huilende Ajacieden. Waar zie jij ze dan? Ik zie wel Ajacieden die het met de stelling van Ajax eens zijn, ik zie Ajacieden die het terecht vinden dat Ajax niet meteen hapt op de vraagprijs maar gaan onderhandelen, ik zie Ajacieden die deze speler helemaal niet zien zitten.
Dus om nu lekker mee te gaan in de zinnen van Korenaar is een beetje jammer, daarnaast is het natuurlijk lekker makkelijk om een paar post aan te halen van een paar mensen op een forum en dan "de meeste Ajacieden" te noemen.
Het lijkt mij beter om gewoon een discussie te voeren over de stelling die deze mijnheer van Heracles naar boven haalt want daar gaat het tenslotte om. Ik heb de Boer en Ajax zelf nog nooit horen huilen maar gaan gewoon verder met zoeken of onderhandelen.
Als 2 miljoen een schijntje is dan had deze voetballer niet meer bij Heracles gespeeld en als Ajax Armenteros 2 miljoen waard had gevonden dan waren ze er nu uit geweest. Dit is gewoon te simpel.
@jax2011
Leg mij eens uit waarom jij het zo verrassend vindt dat ik het in dit geval met Korenaar eens ben, dat ontgaat mij nogal een beetje en je aanname dat ik samen met hem de eerste ben om te zeggen dat Ajax teveel voor hem heeft betaald als ze hem zouden kopen lijkt me nogal voorbarigdus wie moet er nu normaal doen van ons 2?
Thamike
Laten we eens beginnen met de 1e post hier, dat is huilebalk 1.
Dan hebben we jouw persoontje die het over provoceren heeft en knoeien over een beeldscherm wanneer iemand een normale reactie neerzet, dat is huilebalk nummer 2. Kom dan met tegenargumenten zonder te huilen over provoceren.
Dan hebben we nog @jax2011die vol cynisme neerkalkt dat het verrassend is dat ik het met iemand eens ben, dat maakt nummer 3 en zo kan ik nog wel even doorgaan.
Hoewel een beetje menselijkheid mij ook niet vreemd is en ik ook wel eens ondoordacht en onterecht mensen over 1 kam scheer is het over het algemeen wel zo dat de meerderheid van de Ajacieden alhier 1 grote jankboel is als de tegenpartij niet genoeg meewerkt naar hun zin. Dat jij daar anders over denkt, dat mag natuurlijk maar dit is zoals ik erover denk.
1,5mil is toch geen hoofdprijs? En als Ajax graag een speler wil hebben moeten ze betalen net als ieder ander, Ajax wil Narsingh maar betalen niet 4,2mil voor een speler die ze gisteren ziek speelde, oftewel een gemiste kans want hij wou graag naar Ajax, nu met Armenteros willen ze die 1,5mil niet betalen voor een speler die leuk is om achter de hand te hebben, ik vind het misplaatste zuinigheid als je het geld wel hebt.
Ik vind het niet erg hoor want ik ben zeker geen fan van Ajax maar iedereen kan zien dat het beleid wat ze voeren te ver wordt doorgeduwd want Blind is nog lang niet klaar voor Ajax (als hij dat ooit wordt).
Als je het nu eens omdraait.....?
Oke, we draaien het om. Ajax wilde 15 mln voor Vertonghen, Tottanham bood 5 mln maar beide gingen akkoord met 9 mln en clausules. Dat was twee jaar de beste speler van de competitie en de aanvoerder van de kampioen. Heracles wil pakweg 1,2 mln voor Armenteros, Ajax bood waarschijnlijk 0,4 mln. Nu moet Ajax maar betalen wat Heracles wilt? Of komen ze, net als bij Vertonghen, uit op 0,75 met een paar clausules? Wie is er dan de boeman?
Dus waar Ajax de prijs laat zakken moet een andere club dat ook maar doen? Dat is wel heel makkelijk gedacht. Ik reageerde trouwens op het zeikonderwerp. Wat Ajax voor zijn spelers vraagt interesseert me niet.
De titel doet vermoeden dat Armenteros zegt dat Ajax niet zo moeilijk moet doen maar eigenlijk zegt iemand anders het.... Ik denk als Ajax hem echt wil hebben dat het wel goed komt maar in het weekend worden er volgens mij nooit transfers bekend gemaakt. Dus ik verwacht morgen meer nieuws eerlijk gezegd..
Een supertalent voor een spotprijs, en de clubs staan niet in de rij omdat..?
@tubes #50
Datzelfde vroeg ik mezelf ook af.
Zijn record doelpunten in de eredivisie 8 is misschien!
Tja boven de 1 miljoen kan ook 1,9 miljoen zijn en dat vind ik toch wel wat veel. Maar als het rond de 1 miljoen zit kun je toch een gokje wagen. Als hij het goed doet verkoopt Ajax hem voor het tienvoudige.
Mislukt hij dan raak je hem ook nog wel kwijt. Hij is in de bloei van zijn leven, er zit inderdaad nog rek in.
Bied 1 miljoen en Heracles wil vast en zeker wel praten. Heracles laat een speler vrij gemakkelijk vertrekken, soms te makkelijk in mijn ogen. Heracles gunt spelers gewoon een mooie overstap, en voor spelers is dit wel een positief iets. Als Ajax in onderhandeling gaat komen ze er vast uit, maar voor 4 ton haal je armenteros niet op.
Ik ben het volledig eens met krūzen. Ik vraag me ūberhaupt af waarom dit bestuur niet in staat is om de selectie rond te krijgen.
Bij deze jongen twijfel ik zelf ook of we dat wel moeten doen. Ben wel bang dat we voor Sigthorsson wel een achterwacht nodig hebben.
Die jongen heeft een gelimiteerde transfersom in zijn contract staan en dat is geen hoog bedrag, zeker niet voor een supertalent als hij
Diezelfde jongen heeft nog een contract voor 1 jaar, dus die gelimiteerde transfersom zegt niks, dan had ajax ook 20 milj voor vertonghen moeten krijgen.
Ik snap niet dat heracles zo moeilijk doet, 5 ton is zat voor zo'n speler, ik heb dat supertalent nog niet gezien tenminste.
Blijkbaar ziet Ajax wel talent in hem. Voor 5 ton haal je hem niet binnen. Heracles stelt zich vrij coulant op met transfers en als Ajax bereid is om te onderhandelen komen ze er wel uit. Alleen de door jou genoemde 5 ton is niet het bedrag wat Heracles wil ontvangen.
Diezelfde jongen heeft nog een contract voor 1 jaar, dus die gelimiteerde transfersom zegt niks, dan had ajax ook 20 milj voor vertonghen moeten krijgen.

Wat is dit nu weer voor onzin? Weet jij wel wat een gelimiteerde transfersom inhoudt?
Verder heb je gelijk, ik snap ook niet dat Heracles zo moeilijk doet, ik vind de kosten voor een enkele reis van Almelo naar de Arena al meer dan voldoende
Vertongen had een gelimiteerde transfersom van 20 miljoen in zijn contract, dus jij hij weet wel degelijk wat het betekend.. Onwetende mensen altijd op deze fora's.
Dus omdat hij weet dat Vertongen een gelimiteerde transfersom had weet hij automatisch wat het betekend?dat is een interessante gedachtegang,wat dat betreft ben ik idd zeer onwetend want zo had ik het nog nooit bekeken ;
Gewoon halen deze jongen maar niet ten konste van alles, prima stand-in voor Sigthorson.
Kost weinig qua salaris en die transferkosten haal je er wel weer uit als het rond de miljoen ligt.
Daarnaast is al dat gelul over Overmars natuurlijk onzin, dat hij niet capabel genoeg is etc. Ajax heeft een bedrag voor ogen en gaat daar niet meer zo schandeling overheen, blijkt dat niet genoeg voor de desbetreffende club zijn er 10 anderen waar op overgeschakeld kan worden. Dit is tenminste financieel top voor de club en zo worden wij weer de meest gezonde club met het grooste vermogen van de Eredivisie zonder geldschieters nodig te hebben of andere geldbronnen.
Ik snap wel dat Ajax moeilijk doet. Ze zijn er niet van overtuigd dat hij het niveau aan kan. Ik zal je vertellen dat hij veel te kort komt voor Ajax. Een supertalent? Gewoon een middelmatige spits in de eredivisie. Dan heb je niks bij Ajax te zoeken. Elke cent aan deze jongen is geldverspilling.
Ja, dat kan best, maar dat Ajax dan toch op hem biedt is inderdaad een tikje vreemd. Dus heeft Kruzen gelijk. Het valt me tich al op dat Ajax de laatste tijd in heel veel spelers interesse toont, maar blijkbaar geen geld heeft om iemand te kopen.
Als Ajax weet dat hij [veel] te kort komt, moeten ze niet eens een poging doen om hem te halen. Verspilling van tijd en moeite.
"ik snap dan ook niet dat Ajax zo moeilijk doet", aldus Heracles' assistent-trainer Hendrie Krüzen.
Waarom is dat kop zo gemaakt dat het net lijkt of Armenteros het zegt? Niet netjes van Voetbalzone en journalistiek zeer onjuist.
Jeetje, waarom moeten elke dag mensen zijn die wat over een titel te zeuren hebben. Titel klopt gewoon en als men gewoon de tekst leest is er niets aan de hand.
Titel nodigt mensen uit om het artikel te lezen. Hoe "spannender" de titel des te meer mensen het artikel willen lezen.
En het leuke aan zo'n titel is dat je mensen tussenuit kunt plukken die alleen maar een titel kunnen lezen en niet meer.
Ten eerste. Spreek over een kop. Als je een boek hebt, dan heet het een titel, als je een nieuwsartikel hebt, spreek je over een kop. Sorry voor het betweterige, maar als iemand wil uitleggen hoe het werkt, gebruik dan de juiste term.
Ten tweede. Je hebt absoluut gelijk betreft de spannende kop. Voetbalzone moet deze ook gewoon gebruiken. Dan lezen mensen dit meer. Echter. Dan moet het ook juist zijn. Nu staat er: Armenteros in wachtkamer: 'ik snap niet dat Ajax zo moeilijk doet'. Dit betekent dat Armenteros het zegt. Dit is gewoon onjuist. Als Voetbalzone een spannende kop had willen maken, hadden ze ook gewoon enkel de quote kunnen gebruiken: 'ik snap niet dat Ajax zo moeilijk doet'. Hadden mensen het misschien nog wel sneller gelezen, omdat ze dan ook nog benieuwd zijn wie het zegt.
En dat mensen zeuren over koppen op voetbalzone; ik heb geen idee. Dit is de eerste keer dat het mij opvalt dat het echt foutief is. En als er veel wordt gezeurd, zal er ergens blijkbaar ook een kern van waarheid inzitten.
Ik wil niet afreageren op Voetbalzone, want het is een prima site en ik zit hier natuurlijk niet voor niets, maar er moet ook gewoon kunnen worden gezegd als iets niet juist is. Volgens mij kan Voetbalzone daar ook alleen maar van leren. Het gaat tenslotte om de lezers nietwaar?
Sorry van mij gebrekkig Nederlands, maar ik doe mijn best. Als ik hier iets hebt getypt dan moet ik altijd mijn gehele tekst na lezen en goed over de gramatica nadenken. Nederlandse gramatica is één van de moeilijkste van alle talen. ;
op diverse manieren opvatten. Toen ik het las legde ik niet meteen de link naar Armenteros, dat hij dat zou hebben gezegt, maar jij weer wel. Als ik de kop nu nog lees dan kan ik nog steeds niet tussenuit halen dat Armenteros dit zou hebben gezegt.
Verder kun je een titel, eh kop
Maar misschien is het zo dat ik weet dat Ajax in onderhandeling is met Heracles en (nog) niet met Armenteros en dat Heracles gisteren gewoon nog een tegenvoorstel op de bod van Ajax had gedaan. Dus als ik de kop lees dan denk ik aan Heracles.
Armentores heeft een gelimiteerde afkoopsom die ook gold voor een 3 jarig contract of iets dergelijks dat hij tekende. Nu Armentores nog maar een 1-jarig contract heeft moeten ze genoegen nemen met wat minder.
Ik denk dat je het systeem van de gelimiteerde transfersom niet begrijpt.
Bij een gelimiteerde transfersom valt er volgens mij ook nog wel te onderhandelen. Die Brazilianen hebben toch ook gelimiteerde transfersommen van 30 in hun contract maar gaan daar lang niet altijd voor de deur uit. Een gelimiteerde transfersom houdt volgens mij in dat als Ajax het vastgestelde bedrag betaalt aan Heracles dat ze hem moeten verkopen voor dat bedrag.
Ik wist niet dat ajax ook 20 milj kreeg voor vertonghen? wie snap het nou niet?
Die gelimiteerde transfersommen wilt niet zeggen dat je eraan moet voldoen om die speler te kopen. Doen ze alleen zodat als een club een speler echt wilt hebben dat hij voor dat bedrag direct weg kan en dan heeft de club er ook niets meer over te zeggen. In dit geval is het kiezen voor Heracles, of transfersommetje of transfervrij.
"dus ik vind dat ze niet moeilijk moeten doen. Hij heeft weliswaar nog een contract voor één seizoen, maar Ajax zou ook zo denken als het andersom wordt beredeneerd. Dus wij mogen ook wel een keer krijgen wat we verdienen."
Wat een gast alsof wanneer hij een huis zou kopen hij niet zou proberen het huis te kopen voor een lager bedrag dan de vraagprijs waarvoor hij te koop staat? Of gaat hij ook meteen het gewenste bedrag op tafel leggen?
Ajax mag zo moeilijk doen als ze willen dan kan je wel zeggen 1 miljoen is niets voor zo'n supertalent maar als het zo'n supertalent was geweest had hij allang niet meer bij Heracles gevoetbald en waren er wel meer clubs geintresseerd.
En waarom wil Ajax een speler waarvan ze zelf blijkbaar denken dat hij middelmatig is...?
En waarom denken ze dat volgens jou? Omdat ze niet gelijk het gewenste bedrag op tafel gooien?
Dan zijn alle spelers die elke club wil hebben dus middelmatig want er zijn maar weinig clubs die gelijk het bedrag op tafel gooien wat de verkopende club wil hebben
Dus wij mogen ook wel een keer krijgen wat we verdienen? ow dat is een goed argument. en waaom zou ajax daar voor zorgen? heracles mag vragen wat ze willen, maar ajax mag betalen wat ze willen.
er voor alle mensen met een vooerkeur voor een bepaalde club en met namen voor de mensen met een afkeur voor een bepaaalde club: als je een speler wil hebben ,betekent niet dat je maar elk bedrag moet neer leggen wat de ander vraagt. en enlke club heeft het recht te vragen wat ze willen,hoe belachelijk dat bedrag ook zou mogen klinken.
Wat een soap weer in de media. Zometeen wordt Matavz verkocht door PSV en betalen ze gewoon die clausule en gaat Armenteros naar Psv. 1.5 miljoen voor Ajax is makkelijk te betalen. Voor 2 miljoen kan Ozbiliz verkocht worden en die speelt voornamelijk in Jong Ajax. Tweede spits achter Kollbein is heel hard nodig.
Kruzen slaat de spijker op zijn kop. Het gaat allemaal zo traag als dikke stront bij Ajax. We staan een week voor de eerste topper in de eredivisie en we hebben een probleem op rechtsvoor, linksvoor, centraal voor (geen breekijzer) en centraal achterin. Je leest een hoop namen maar voorlopig hebben we alleen een obscure Zweed erbij en een Deen voor de breedte.
Beste mede Ajacied. We hebben t/m 31 augustus de tijd. We spelen pas in september in Europa en de competitie zal niet gewonnen worden in deze maand. Ja, ik ben ook vaak ongeduldig,ben ook best bang dat Janssen en Ozbiliz nog vertrekken maar laten we nou even wachten tot de eerste van september. Als we dan geen versterkingen hebben gehaald zal ik ook kritiek gaan geven.
Je bent wel erg ongeduldig zeg. De aankopen die nog zouden moeten komen zullen de basiself niet ingrijpend veranderen. Dus haast is niet echt nodig. Aankopen kunnen nog in alle rust ingepast worden. Precies wat 007 zegt, wacht tot 31 aug. als er dan nog geen versterkingen zijn is kritiek terecht. Maar wacht ook de wedstrijd tegen PSV maar even af. Dat is de ultieme test wat mij betreft.
Dus moeten we maar snel wat middelmatige spelers gaan kopen, die niet eens beter zijn als klaassen, desnoods zet je siem in despits, zelfs die is beter dan deze Armenteros
Misschien 'doet Ajax zo moeilijk' omdat ze nog meer opties hebben? Misschien hebben ze in Amsterdam geduld en willen ze zien of het antwoord uit de eigen opleiding komt? Misschien moet Ajax even kijken hoe de toekomst van Boerrigter eruit gaat zien? Of misschien is het moeilijk dat Ajax niet als een gek achter spelers en hun zaakwaarnemers aanrent...?
Wat heeft u daar op te zeggen beste meneer Krüzen? Vergeet even niet dat ook u gaat verdienen aan een mogelijke transfer van u client. Daarom doet u nu net als of Ajax 'moeilijk' doet...
Kruzen is assistent-trainer bij Heracles, geen zaakwaarnemer van Armenteros.
Verder ben ik het volledig met je eens. Ajax lijkt bij iedere transfer ruim de tijd te nemen. Misschien is er al bij meer clubs geinformeerd naar een vraagprijs maar weet niemand daar van. Het is telkens de verkopende club die ongeduldig is. Er is nog zo'n 4 weken tijd om spelers te halen.
Volgens mij zijn er 2 soorten clausules. Een voor de club om een mooi bedrag over te houden aan een speler (gevalletje vertonghen) en een voor de speler om makkelijker weg te kunnen (geval van armenteros). Dus die twee zijn niet met elkaar te vergelijken. De prijs ligt al laag dus Ajax moet idd niet moeilijk doen. Take it or leave it.
En wie zegt dat Ajax moeilijk doet over de prijs? Misschien kijken ze gewoon rustig rond voor dat ze een beslissing nemen? Moet Ajax meteen kopen of zo?
Ik snap het niet zo goed hoor. Ajax heeft een bod uitgebracht op een speler die zich nog moet ontwikkelen en nu vooral als backup gekocht zou worden. Dan ga je de onderhandelingen in door een bod uit te brengen. Heracles doet een tegenbod en zegt meteen dat Ajax niet moeilijk moet doen? Zo werkt dat helaas niet heer Krüzen. Je wacht maar geduldig af of Ajax met jullie bod akkoord gaat anders gaan we verder zoeken. Volgend jaar loopt jullie speler gratis de deur uit en dan mogen jullie niet moeilijk doen. Dit heeft onderhandelen en als je dat niet begrijpt dan moet je niet je mond open trekken.
Ik snap niet dat Ajax je wil hebben, ik vind de speler namelijk niet goed genoeg voor het niveau wat Ajax na streeft en zou eerder voor Everton zijn gegaan.
Ik denk dat ze voor Everton dan weer een stuk meer vragen, ik neem aan dat hij een langer contract heeft?
Beter geen deal dan een slechte deal. Als heracles denkt 1 mln te krijgen dan moeten ze dat vooral vragen. Ik denk dat ze van een koude kermis gaan thuiskomen
Armenteros, wat moet ajax daar nu mee? Is toch niet echt een speler die zich wekelijks kon onderscheiden bij Heracles.
En tja dat Ajax moeilijk doet heeft te maken met de komst van Overmars. Die kan keihard onderhandelen.
Buiten het feit dat Henrie Kruzen helemaal niet de man is die over dit soort dingen moet spreken (pionnen neerzetten, ballen sjouwen en je hoofdtrainer assisteren) is het natuurlijk Ajax volste recht om te betalen voor een speler wat zij willen. Ajax meldt zich voor een speler die ze willen hebben. Ze hebben een bedrag in hun hoofd wat die waard is en vervolgens kijken ze of dat genoeg is. Niet genoeg? Dan kijkt Ajax verder. Dat is inmiddels al gebeurd, maar Heracles heeft daar spijt van, anders loopt Armenteros volgend seizoen gratis weg. Dus nu gaan ze via de media een poging doen, maar helaas, Ajax laat zich niet meer van de wijs brengen.
Dat is het nieuwe beleid van Ajax voor een dubbeltje op de 1e rang. Nou als je bijna niks wil betalen voor een speler dan krijg je dus niks he. Want elke club weet nu dat Ajax weinig wil betalen voor nieuwe spelers, dus de clubs gooien hun prijs omhoog en houden zo de speler binnen. Vraag me af of dit beleid van Ajax wel echt gaat werken hoor. Ik ben er een beetje huiverig voor. Er staat nu nog geen team wat kampioen kan worden denk ik.
@veendam1
ik denk dat jij prima hebt verwoord wat het probleem is bij Ajax dit seizoen. Ze willen veel maar willen niet betalen. Eerst laten ze Narsingh lopen en nu lijkt het erop dat ook Armenteros ook niet komt.
Maar dan gaat Heracles deze speler dus transfervrij laten vertrekken? Lijkt me sterk dat ze dat willen.
Gaat niet alleen om Armanteros, maar voor elke speler waar Ajax interesse in heeft. Noem maar een paar. Narsingh, Moisander, Armanteros, Assaidi en zo zijn er vast nog wel meer. Binnen Nederland trapt er geen 1 club meer in het handelen van Ajax. Noodgedwongen moet Ajax over de grens kijken, met het risico deze spelers niet goed te kennen.
Hoezo voor een dubbeltje op de eerste rang? Ajax heeft gewoon een bedrag in hun hoofd die representatief moet zijn voor de speler die ze willen halen. Ik heb nog nooit een vraagprijs gezien die een club meteen betaald zonder te onderhandelen, jij wel?
Ajax heeft gewoon een uitstekende selectie staan die bijna overal dubbel bezet is. Daarnaast hebben ze vooral veel jongen talenten ingekocht die aan de deur kloppen. Dat is het beleid van Ajax, ze zelf zo goed mogelijk opleiden zodat ze makkelijker ingepast kunnen worden in het eerste elftal. Dat is natuurlijk een langer termijn visie en dat vind ik prima. Wij gaan hier de komende jaren de vruchten van plukken.
Maar de vraag is of je daar dit jaar al kampioen mee wordt? Daar ben ik dus beetje bang voor. Ajax wil kampioen worden, maar met een hele jonge selectie. Ik weet niet of dat direct gaat lukken. Over een aantal jaren zal het best goedgaan. Maar jij weet net zo goed als ik dat als een speler voor zijn top al weg is bij Ajax en weggekocht is door een Europese topclub. Maar even nog over het inkoopbeleid. Ajax heeft altijd een ander bedrag in hun hoofd dan de verkopende club. Je kan het ook overdrijven. Met Armanteros snap ik het nog wel, die moet ook zeker niet meer dan 1 miljoen kosten, maar zoals een Moisander of een Narsingh, daar mag je best je portemonnen voor opentrekken.
Het zal in Nederland nooit meer zo zijn dat Ajax bij voorbaat al kampioen wordt. Daar PSV en Twente tegenwoordig met uitstekende selecties voor de dag komen. Ook als Vertonghen gebleven was dan had je nog steeds geen garantie gehad. Net zoals je niet weet of Narsingh de volgende stap kan gaan maken en hoe hij zich aanpast.
Ik denk dat Ajax ook zeker nog met een wat meer ervaren CV gaat komen en dus nog een aanvaller aangezien Boerrigter echt een probleem gaat worden. Buiten alle spelers heb ik voornamelijk vertrouwen in Frank de Boer en het systeem wat wij gewoon als geen ander kunnen spelen.
Kortom, Ajax heeft Armenteros niet nodig.
Wat een gezeik weer.
Het gaat hier notabene om een clausule van boven een miljoen. Laten we van 1,5 uitgaan. Dit vind ik reuze meevallen voor een speler van 22 jaar met zijn kwaliteiten en potentie.
Had hem ook liever zien komen dan bijvoorbeeld een Plet, maar dat is persoonlijk.
ik vind 1 miljoen al te veel..
het ligt er maar net aan hoe goed je hem vindt.
nou, echt veel goals maakt hij niet, assists ook amper (4 goals, 7 assists), europees nog niks bewezen (kon ook niet) en wat hou je dan over eigenlijk?
een paar leuke acties per wedstrijd of zo? die zogenaamde potentie moet hij dit seizoen maar eens laten zien bij heracles door veel meer te scoren en veel bepalender te zijn.
dan zien we wel verder en pikken we hem eventueel gewoon gratis op...
In deze casus rest voor Heracles maar één ding als Armenteros niet verkocht wordt, zijn basisplaats door een ander invullen en hem het hele seizoen bij de beloften laten spelen.
Waarom zou Heracles hem niet laten spelen? Heracles is van mening dat het voor 4 ton niet rendabel is om hem te vertrekken, voor dat bedrag behoudt Heracles hem liever en dat hij dan transfervrij de deur uitloopt is jammer maar niet een reden om hem niet te laten spelen. Het salaris moeten ze toch betalen, en met armenteros is Heracles sterker dan zonder.
Beste humberto1, leg mij eens uit waarom Heracles dit zou moeten doen, dan kan ik het misschien ook begrijpen.
Heel simpel omdat hij geen toekomst ziet bij de club en de club verder moet! Met Gouriye en Castillion hebben we spelers die wel met de club verder willen. Verder moet ook de speler realiseren dat hij getekend heeft voor een gelimiteerde transfersom en dat Ajax dat niet wil betalen. Als dat bedrag te hoog is dan had Armenteros daar nooit mee accoord moeten gaan. Hier wordt over 400.000 gesproken, waar komt dat bedrag vandaan? We weten geen van allen hier wat Heracles wil en Ajax heeft geboden. Laten we ons beperken tot de feiten en die zegt dat het bedrag waarvoor hij mag vertrekken Ajax gewoon niet wil betalen. Goed recht, dat weet de club, zoek dan niet de publiciteit als je niet bereidt bent om dat te betalen. Ajax speelt daarin een dubieus rol, door de speler de kop gek te maken en doen alsof ze serieuze belangstelling heeft.
Volgens mij haal jij een aantal zaken door elkaar, ik heb nergens gelezen dat Armenteros perse weg wil, volgens mij maak jij dat er van, het lijkt me dus een goed idee om te doen wat je zelf al aangeeft en dat is ons beperken tot de feiten en niet vooruit te gaan lopen op de zaken en al helemaal geen dingen uit je duim zuigen.
Humberto1: No offense, maar je klets uit je nek met dat de kop gek maken, simpelweg omdat Ajax niet eens met Armenteros heeft gesproken. Dat staat in een ander artikel. Daarnaast zoekt Ajax niet de publiciteit, maar Heracles. Er wordt namelijk door Heracles werknemers gepraat, niet andersom.
Geeft lekker veel vertrouwen aan een speler als Ajax zo moeilijk doet.
Ajax is een hele slechte en vervelende onderhandelingspartner, dat is wel gebleken in de afgelopen periode met Vertonghen, Moisander, Narsingh etc.
Hahaha, ja natuurlijk. En PSV legde zonder zeuren meteen de hoofdprijs voor Narsingh op tafel. De dikke cheque voor Maher is ook al onderweg naar AZ, doen ze helemaal niet moeilijk over in Eindhoven. Een spits kopen in Enschede is voor een Duitse club ook appeltje eitje...
Over Moisander is helemaal niet onderhandeld, Ajax heeft een bod gedaan en AZ heeft het bod geweigerd, dat was het. Voor het bod van Ajax wilde AZ niet aangeven wat de vraagprijs was, na het bod van Ajax vroegen ze tegen de zes miljoen. Bij Narsingh is tot tweemaal toe een bod gedaan, net zoals PSV dat deed. Het schijnt zelfs dat het eerste bod van Ajax hoger was dan die van Psv.
En wat Vertonghen betreft, de onderhandelingen liepen niet moeizaam, er ontstonden problemen over eerder gemaakte afspraken omtrent het verkooppercentage voor de speler zelf. Ajax was van mening dat die afspraak niet meer bestond, kamp Vertonghen dacht daar anders over. Dat heb je soms, zo denkt PSV dat een speler is vergeten op te zeggen terwijl die speler er anders over denkt en alvast vertrokken is naar zijn nieuwe club. Zo denkt Twente dat Stam geen recht had op geld, terwijl Stam en de rechter daar anders over dachten. Contracten en procedures zitten soms complex in elkaar, zeker als er sprake is van een combinatie van schriftelijke afspraken en mondelinge afspraken.
ach ja, spotlight houdt er nou eenmaal van keer op keer te zeiken op ajax, geen idee waarom hij zich steeds meldt bij een ajax topic om dat te doen, is onnodig...
je hebt volkomen gelijk speedyafc, niks op aan te merken, overigens moet ajax armenteros gewoon niet halen, 1 miljoen is al te veel voor zo'n speler...
''supertalent'' vind ik behoorlijk meevallen eigenlijk, althans het is er vooralsnog weinig uitgekomen. Wel een leuke speler dit, maar ben er niet rouwig om als hij niet komt naar Ajax. Een beetje hetzelfde gevoel als toen met Suarez trouwens, maar dat pakte dan weer heel goed uit
Volgens mij komt t vrij weinig voor dat wanneer een club een speler wil hebben direct de vraagprijs wordt betaald.
Ajax bied minder dat ze willen betalen, Heracles vraagt meer dan dat ze minimaal willen hebben. Daar zit het hele aspect van onderhandelen in.
Wanneer Ajax hem te duur vind dan zoeken we toch gewoon verder, niks mis mee toch.
Je hoort nemand van Ajax roepen dat het verkeerd is wat heracles doet,
Als ajax 800.000 bied en heraclkes zegt nee we willen 1,4 mil dan is ajax gewoon in zijn volste recht om te zeggen nee, dan kijken we verder.
Ik vraag me af of het niet beter was geweest om in de plaats van Immers, Armenteros te halen als Feyenoord zijnde. Ze hebben nu al genoeg middenvelders en Armenteros is een veelzijdige speler die zowel in de spits als op de flanken kan en eventueel op 10 kan spelen. Bij Ajax krijgt hij denk ik geen basisplaats maar voor hem is dat natuurlijk een mooiere club dan Heracles. Klaassen kan ook als back-up spits functioneren of zou Armenteros gehaalt worden voor op de flanken? We zullen het zien.
Eén iets snap ik gewoon niet. Nu gaat Heracles een beetje janken om Ajax en komen ze met termen zoals dat Ajax moeilijk doet en een clausule dat in het contract zou staan, maar waarom kwam Heracles dan gisteren met een tegenvoorstel? En waarom beginnen ze nu te janken dat ze na een paar uurtjes nog niets van Ajax gehoord hebben?
Heel eenvoudig, Armeteros is een van de beter betaalde Heracles spelers met een aflopend contract. Volgend jaar gaat hij gratis weg en de begroting van Heracles was maar iets van tegen negen miljoen. Als ze hem nu weten te verkopen, dan kunnen ze aan transfersom en salaris tussen de één en twee miljoen besparen. Bijna een kwart van de begroting dus.
Heracles wil hem dus heel graag verkopen alleen wil Ajax niet teveel betalen. Door te zeuren in de pers hopen ze zo druk te ontwikkelen waardoor ze denken er zo meer uit kunnen slepen. Mocht Ajax dan afhaken, kunnen ze weer zeuren dat hun speler helemaal gek gemaakt is enzo. Dat spelletje zie je tegenwoordig continue.
Als Tottenham de vraagprijs van Ajax van 15 miljoen, en later 12 miljoen, niet wil betalen voor Vertonghen is dat normaal, want de speler die in de ogen van de reaguurders slechts de kwaliteiten heeft om in de Eredivisie bij de besten te behoren, maar door de mand gaat vallen in de Premier League is dat geld het niet waard. Echter, zodra Ajax zich ergens meldt voor een speler wil Ajax voor een dubbeltje op de eerste rang zitten volgens dezelfde reaguurders. Hetzelfde geldt voor Theo Janssen die zo dik en op zou zijn en daarom niets meer waard zou zijn, terwijl Janssen afgetrainder en fitter is dan ooit.(check de instagram van van der Wiel van drie dagen geleden). Het is allemaal zo doorzichtig de meningen van de haters, het is gewoon lachwekkend.
Maar ja, anders om is natuurlijk net zo 'waar'.
Als Heerenveen 4/5 miljoen vraagt voor Narsingh dan is het belachelijk want wat heeft die jongen nu laten zien, hij heeft nog maar een contract voor één jaar en zijn de bedragen niet 'marktconform'. Maar als Ajax 15 miljoen voor Vertonghen vraagt dan is dat de normaalste zaak van de wereld want ja hij is de superster in Nederland en is eigenlijk veel meer waard en kan makkelijk op het allerhoogste niveau mee!
Er wordt gewoon continu met twee maten gemeten door iedereen (dus niet alleen Ajax-fans). Vergeet niet dat het diezelfde topclubs zijn die de Nederlandse markt hebben verpest. Een Heerenveen en Heracles zien ook dat Vertonghen voor 12 miljoen vertrekt, dat er 16 miljoen voor Suljemani werd betaald, dat Wijnaldum en Fer voor 5 miljoen worden gekocht en dat Ola John voor 8 miljoen naar Benfica gaat. Die clubs gebruiken dat (volkomen terecht!) als referentiekader en Heerenveen denkt dan iets á la Wijnaldum 5 miljoen met een 1-jarig contract, Ola John afgevallen voor het EK 8 mln; nou dan is Narsingh zeker ook wel 5 mln waard.
Ik snap dat Heracles geld wilt verdienen, en dat er een transfersom in zijn contract staat, maar daarnaast is het sowieso afwachten of Armenteros door zal groeien, vooralsnog is hij nog geen goalgetter gebleken, dus ik zou gewoon in dat geval Klaasen al minuten laten maken als back-up voor Sighthorsson. En daarnaast heb je met Siem De Jong ook een jongen die in de spits kan spelen. Speelt Siem De Jong in de spits, kan je een jongen als Serero een kans geven.
Al met al zou ik Armenteros niet halen, mocht Ajax persé nog een spits willen zou ik voor een zekerheidje gaan.
Siem de Jong wil liever niet in de spits. Serero is veel te klein voor in de spits en is al helemaal niet zijn positie. En een zekerheidje voor de bank halen? Was het maar zo makkelijk dat je even een zekerheidje op kan halen ergens. Elke transfer blijft toch een gok. Of je moet zoveel geld hebben als de absolute topclubs dan kun je een zekerheidje halen maar zelfs dan heb je geen garanties. Kijk maar naar Zlatan bij Barca bijvoorbeeld. Armenteros lijkt mij een prima speler om de concurentie aan te gaan met Sightorsson.
Ik bedoelde met Serero als optie om de plek van De Jong op het middenveld over tenemen als De Jong in de spits komt. aar Armenteros vind ik wel heel erg een gok omdat hij nooit meer dan 8 goals per jaar heeft gemaakt, en je kan kwalijk zeggen dat Heracles defensief speelt, zeker vorig jaar had hij veel meer kunnen scoren dan het magere aantal van vier goals. mede door die dingen zie ik vooralsnog geen versterking in die jongen en in dat geval kan je beter een jongen als Klaasen langzaam brengen.
armenteros, meer dan 1 miljoen met nog maar 1 jaar contract?
mmmm, ik weet het niet hoor.
zo bijzonder vind ik hem namelijk nou ook weer niet, leuk dat hij opgehemeld wordt door heracles zelf om zo die vraagprijs enigszins goed te praten maar ik vind het niet niks.
ook europees heeft hij nog niks kunnen laten zien dus...
1 lijkt me absolute max, boven de 1 sowieso niet halen, maar goed, die absolute max moet je sowieso nooit betalen dus haal hem maar gewoon niet.
echt heel hard nodig hebben we hem nou ook weer niet en ik vind de jong in de spits beter (zeker in het ajax systeem).
Heracles gaat natuurlijk niet meteen met het eerste de beste bod aan accepteren, die weet ook wel dat er nog een paar ton los te peuteren is als ajax hem echt wilt hebben.
Ajax doet een bod
Heracles doet een tegenbod
Ajax komt wel of niet terug met iets tussen het initiële bod en tegen bod, of accepteert het tegenbod.
klopt, maar zoals ik al zeg, ik vind 1 miljoen al te veel en aangezien heracles meer dan een miljoen vraagt zal de tussenweg zo rond het miljoen liggen wat ajax dus niet moet doen vind ik.
en als je dan leest dat ajax niet moeilijk moet doen, tja, dan snapt juist heracles niks van onderhandelingen lijkt me...
Wat zeuren jullie nou? kom op Armenteros naar Ajax? doe normaal man, zoveel presteert hij niet bij heracles, en dan meer dan 1 miljoen vragen, ik snap ook niet wat ajax in hem ziet, misschien vriendje voor Sana maar kan Sana daar niet een jaartje op wachten dan komt hij gratis als bankzitter.
Waarom zou Armenteros een jaartje wachten, hij krijgt niet ieder jaar de kans om zulke stappen omhoog te maken. En lijkt me sterk dat ajax een jaar lang zonder vervanger van bulykin gaat spelen (of je moet de jong/klaassen daarvoor gebruiken).
Wat ik alleen niet snap is, Bulykin was groot, sterk en enigszins lomp maar wel goed in de lucht.
Armenteros is meer een ''meevoetballende'' spits, eigenlijk meer een vleugel maar staat sinds Plet weg is in de spits. Niet erg groot, sterk en kopsterk, dus lijkt totaal niet op Bulykin. Dus snap niet waarom ajax het de ''vervanger van Bulykin noemt''.
Ik zie eerlijk gezegd ook liever een meevoetballende spits. Dat hij niet dezelfde kwaliteiten heeft als Bulykin wil niet zeggen dat hij niet de vervanger is voor Bulykin. Ajax zoekt een back up spits wat Bulykin vorig jaar was.
Ik zie hem liever niet, ik vind hem niet goed! koop iemand die echt goed is. ze hebben nog geld te besteden, je heb echt wel talenten in europa die 2 miljoen meer kosten maar die je meer gaan opleveren.
wat is iedereen zijn probleem ajax vind hem niet meer als een miljoen waard dat mag tog? ze klagen er niet over zover ik weet en heracles wil de gelimiteerde transfersom dat mag ook tog? dat het niet helemaal vlekkeloos gaat is wel duidelijk
on wel goede speler maar ik heb altijd mijn twijfels of hij wel echt een goedscorendespits is mischien voor pinchitter vanwege zijn kracht en snelheid maar ja hij kost ook maar iets meer dan een miljoen weet iemand hoeveel die echt kost?
Dit verhaal herhaalt zich regelmatig bij dezelfde club. Wat in dit geval nog meevalt is dat het niet eerst grootschalig in de pers komt (hoofd van de speler op hol) en dat vervolgens blijkt dat Ajax niet wil betalen.
En dat is de derde blunder die Ajax maakt op de transfermarkt. Na veel te lage aanbiedingen voor Narsingh en Assaidi, nu ook voor Armenteros. Als je niet wilt betalen, val die clubs en spelers dan ook niet lastig.
Ik geef je hierin gelijk.
Er wordt gedacht dat iedereen voor Ajax plaats maakt en hun spelers voor een appel en een ei verkoopt, wat niet zal gebeuren. Het is mooi dat Ajax een financieel gezond bedrijf wilt hebben, maar als dat ten koste van de sportieve prestaties gaat, is niemand gelukkig. Je ziet het bij Narsingh, die naar mij mening goedkoop is voor 4 miljoen. Ik hoop dat Ajax dit op tijd inziet.
Ik hoop zo dat Armenteros naar Ajax komt. Het is een veelzijdige, behendige, snelle speler die over al in de aanval terecht kan. Het zou een prima versterking zijn. Maar Ajax bied ook zo weinig voor spelers als Narsingh, met Armenteros nu weer hetzelfde verhaal. Om moe van te worden.
Als Ajacied zou ik inmiddels aardig zenuwachtig beginnen te worden. Over een week begint de competitie en ze hebben nog een CV nodig en evt een spits aangezien Bulykin vertrokken is.
Het nieuwe beleid klinkt erg aannemelijk 'we betalen niet meer de hoofdprijs' maar als je Vertonghen voor 8 miljoen verkoopt moet er toch wat geld zijn voor nieuwe spelers.
Nu wordt er zo lang getreuzeld in Amsterdam dat straks de prijzen weer omhoog gaan omdat het transferwindow op z'n eind loopt. Dan moet je nog maar zien wat de optie's nog zijn en je betaald de hoofdprijs.
Het lijkt mij verstandig dat ze echt actie gaan ondernemen voordat ze zichzelf in de vingers snijden met hun aankoopbeleid.
Ik snap wel dat Heracles het maximale eruit wil halen. Die zien het ook wel in dat de transfersom voor in ieder geval een groot deel geherinvesteerd moeten worden in het aantrekken van een nieuwe spits. Met een Castillion in de spits ga je het vermoedelijk niet redden. Die beste man heb ik vorig seizoen drie keer live aan het werk gezien en toen prijsde ik mij zeer gelukkig dat hij niet bij mij club speelde. Die kon er helemaal niks van. Maar goed iedereen verdient een kans al zal hij hopelijk wel beseffen dat het 5 voor 12 is voor zijn carriere.
Bosz ziet in Gouriye een vleugelspeler. Bovendien vind ik het een grote gok want het is maar afwachten of zijn topvorm van die paar laatste wedstrijden een heel seizoen vol kan houden. Voor cijferneukertjes onder ons: Ja statistieken van Armenteros zijn onder de maat. Hij is echter wel een perfect aanspeelpunt voorin die door zijn fijnbesnaarde techniek meerdere tegenstanders bezig houdt en zijn medespelers direct of indirect laat scoren. Armenteros creeert voor zichzelf en anderen onnoemelijk veel kansen waar hij inderdaad wel vaker uit mag scoren.
Voor spelers als Armenteros ga ik naar het stadion. Ik zou het jammer vinden als hij zou vertrekken. Ik zou het ongelovelijk dom vinden als hij voor minder dan een miljoen zou vertrekken. Heracles zou het wel eens moeilijker kunnen krijgen dan dat verwacht. Ook centraal achterin vind ik het niet sterk.
Armenteros op rechts uitproberen bij Ajax, kan niet slechter dan wat er nu loopt in mijn ogen..
Ajax moet gewoon betalen anders komt hij dadelijk ook niet. Zie eigenlijk niet zijn toegevoegde waarde om hem te halen om de bank warm te houden. Dan had je beter een jeugdspeler kunnen gebruiken hiervoor. Het is geen slechte voetballer, maar hij kom naar mijn idee tekort voor het niveau.
Ik vind Armenteros een uitstekende voetballer met veel potentie en Ajax haalt hiermee een uitstekende aanvaller in huis. Van de andere kant begint het nu wel erg druk te worden voorin bij Ajax en een directe versterking vind ik het ook weer niet. Ik ken het bedrag niet, maar vraag mij af of het nodig is mits Ebecilio/ozbiliz blijven.
Heracles heeft gelijk, Ajax heeft gelijk.
Heracles mag vragen wat het wil, Ajax mag bieden wat het wil. Heracles mag niet accoord gaan met het bod van Ajax (is hun goedrecht) en Ajax mag hem niet meer waard vinden als wat ze geboden hebben (is ook hun goedrecht).
Het nieuwe beleid in Amsterdam bevalt me wel. En ja, als je dan via de Eredivisie of Jupiler League geen speler kan halen doordat men het niet eens kan worden...dan maar niet, dan krijg je er als er een speler moet komen, wellichtw eer en buitenlandse speler bij (zie bijv. Sana).
Dan gaat het geld naar het buitenland ipv dat het in Nederland blijft. En ja clubs die dan nu nee zeggen wbt de verkoop van hun speler (in combi met 1 jarig contract), die moeten maar uitmaken voor henzelf of ze het laten lopen van een transfersom kunnen veroorloven. Als je namelijk niet hoeft te verkopen....dan is het je goedrecht om dat niet te doe en vast te houden aan wat je wilt zien.
Hoe dan ook. Ik zie het probleem niet zo. In zekere zin zouden de clubs (en vooral e supporters van hen) die normaal klagen over het feit dat Ajax komt shoppen, meer dan tevreden moeten zijn met het nieuwe beleid van Ajax.
Op die manier blijven die spelers hun huidige club wel trouw. Want komt er tog geen transfer.
Begin nu echt te twijfelen aan het technische hart van Ajax. Wat moeten we met Armenteros? Een speler van 22 jaar van Heracles. Kan je beter een speler uit de eigen jeugd laten doorstromen. Een speler van 19/20 uit de eigen jeugd moet minstens zo goed zijn als Armenteros. Het geld kunnen we beter besteden aan Moisander en de Zeeuw (de enige controleur met voetballend vermogen die ook nog 10 doelpunten meepakt en bij Ajax past) Logisch toch JC?
Gelimiteerde afkoopsom gewoon betalen en deze jongen halen, precies wat Krüzen zegt er zit genoeg rek in deze jongen en is nog jong, ik begrijp dat Ajax geen gekken prijzen meer wil betalen ma iets meer dan een miljoen is te doen voor deze jongen, El Hamdaoui is vertrokken en drukt niet meer op de salarispost en Bulykin is ook weg dus er is ruimte zat om deze jongen binnen te hengelen.
Kom op Ajax, leg dat bedragje gewoon even neer. Is inderdaad geen geld voor deze speler. Hij heeft zijn leeftijd ook nog eens mee!
Ik vind Overtoom ook erg goed, trouwens! Had ik ook eens kans gegeven bij Ajax, maar die is dan weer tegen de 30.
Overtoom is 25, vind je dat tegen de 30 aan? En dat is alweer een middenvelder, die heeft Ajax gelukkig nog niet genoeg..
Ajax moet de beste man pas kopen als Ozbiliz is verkocht aan die Russische club.
Iedereen zeurt hier nu dat Ajax zich "extreem krenterig" gedraagt en voor een dubbeltje op de eerste rij wil zitten.
Maar laten we eens eerlijk zijn: Welke club doet dit niet?
Iedere voetbalclub die geestelijk gezonde mensen in het bestuur en de directie heeft zitten wil winst maken. Dat doe je in Nederland niet door een megacontract met een Tv-maatschappij of een sponsor te sluiten, daar kun je hier weinig mee verdienen. Nederlandse clubs zullen nooit de merchandising verkoop halen die Man Utd Chelsea, Barca en Real realiseren, dus daar valt weinig te verdienen.
Het enige waar Nederlandse clubs veel winst op kunnen maken is de spelers. Dus is het logisch dat elke Nederlandse club zo MIN mogelijk wil Betalen voor een speler, maar er wel zo Veel mogelijk wil Verdienen aan de speler.
Dus is het toch logisch dat de betalende club (hier dus Ajax) zo min mogelijk wil betalen en dat de verkopende club (in dit verhaal Heracles) het gewenste bedrag wil ontvangen.