Heracles doet tegenvoorstel: 'We weten niet of Ajax erop in wil gaan'
Heracles Almelo wees een door Ajax uitgebracht bod op Samuel Armenteros deze week van de hand. De 22-jarige aanvaller heeft er drie jaar in het eerste van de Heraclieden opzitten en voelt wel wat voor de overstap naar de kampioen. Of het er ook van komt is een tweede: het eerste bedrag dat zijn club kreeg geboden werd onvoldoende geacht. Een wederbod is echter wel naar Amsterdam gestuurd, dus wacht men nu af.
Meer nieuws
- Van Persie: 'Eigenlijk moeten ze 25 van die Gouden Schoenen maken'
- Van Wolfswinkel neemt met twee goals en zege afscheid van Portugal
- FC Porto maakt geen fout in derby en viert derde landstitel op rij
- In de wandelgangen (9/9): Colombiaan van 45 miljoen euro naar Real
- Heynckes houdt het niet droog na mogelijk laatste competitiewedstrijd
Clubnieuws
- Woede in Oss: ‘We hebben gezegd dat hij niet naar Heracles mocht gaan’
- Heracles test acht man: 'De namen van de clubs kan ik niet eens uitspreken'
- FC Utrecht eindigt knap als vijfde na simpele zege op Heracles Almelo
- ‘Mensen zeggen dat er niets meer op het spel staat, wat een onzin’
- Heracles wil Castillion graag behouden en hoopt op ruildeal met Ajax
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Heracles Almelo




In de wandelgangen
Zondag 19 meiReal Madrid moet en zal komende zomer een nieuwe spits aantrekken, of liefst eigenlijk twee, en de kans wordt alsmaar groter dat Jackson Martínez een van de nieuwe namen is. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Update: Slachtoffer varkenskoprel biedt excuses aan voor reactie (29000+ pageviews)
-
FC Twente troeft Spurs en Villa af: 'De beslissing was makkelijk te nemen' (21000+ pageviews)
-
'Falcao lost Torres af als duurste speler ooit in PL' (20000+ pageviews)
-
'Via Twitter zeiden fans uit Eindhoven dat ze mijn benen wilden breken' (19000+ pageviews)
-
‘Een transfer van De Jong zou Ajax in de zomer het zwaarst vallen’ (19000+ pageviews)
Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (1 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (1 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (3 reacties) -
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...













Armenteros is toch geen echte spits. Hoezo moet hij dan de standin van Sightorsson worden?
Armenteros kan overal voorin wel spelen, hierdoor lijkt het me een zeer nuttige kracht.
Edit: Armenteros heeft in een laatste reactie laten weten dat zijn zaakwaarnemer hem heeft laten weten vertrouwen te hebben in een transfer.
ze willen toch allemaal talenten door stomen waarom kopen ze dan armenteros, er is echt wel een talent dat evengoed is als armenteros. dus dat snap ik niet
Het aanvallende talent van Ajax is nog te jong om op dit niveau te spelen. Armenteros is toch alweer 22 dat scheelt een boel met die mannetjes van 18;
In de B1 zitten twee hele goede buitenspelers in de vorm van Acolatse en Meleg.
Misschien is Davy Klaassen er nog niet helemaal klaar voor. Hij is zich nog volop aan het ontwikkelen als centrale aanvaller. Op de '10' gaat hij het misschien niet redden, maar talent genoeg. Armenteros heeft al wat jaren Eredivisie ervaring in tegenstelling tot wat er nu rondloopt achter Kolbeinn
dit is geen echte vervanger voor sightorsson, bullykin was perfect. al kwam hij erin scoorde hij altijd.. helaas heb Ajax hem weggedaan, daar asnap ik echt niks van!! ik zie liever dat ajax en echte spits haalt met ervaring. die kan dan mooi als tweede spits spelen. daarnaast hoop ik wel dat ajax echt en verdediger haalt!
Hoe is het met die Meleg afgelopen? Hij had toch een hoop gedoe met vage zaakwaarnemers en z'n oude club er was zelfs sprake dat hij een jaar niet mocht spelen staat die nou wel al bij Ajax onder contract?
kan wel zijn,maar ik vind deze jongen niet eens uitblinken bij Heracles dus wat moet Ajax dan met zo'n middelmatige speler??
@ Escobarz,
.
Samuel Armenteros is 'n multifunctionele speler voor de aanval. Hij kan daar op alle posities uit de voeten, dat maakt hem zo nuttig. Verder is hij ook nog nuttig omdat hij nog maar 'n een jarig contract heeft en hij is nog jong waardoor hij genoeg mogelijkheden heeft om zich door te ontwikkelen.
Ik zie het aan de ene kant wel zitten dat Armenteros naar Ajax komt. Hij is dan stand-in van Kolbeinn Sigþórsson. Hij komt nu waarschijnlijk dan nog tekort voor de basis van Ajax, maar in die rol als stand-in kan hij nog veel bijleren en dan kan hij zich ontwikkelen naar 'n Ajax-speler.
Maar aan de andere kant denk ik van dat Davy Klaassen ook uitstekend als stand-in kan functioneren. Dan zou ik Klaassen in de competitie en Champions League telkens de laatste tien, vijftien minuten laten invallen en in de Knvb beker zou ik hem hele wedstrijden laten spelen.
Zo doet Klaassen dan ook weer ervaring op en dan heeft Ajax waarschijnlijk ook geen probleem als Kolbeinn Sigþórsson vertrekt, want dan is Klaassen waarschijnlijk goed genoeg om hem op te volgen.
Dat bespaart Ajax ook nog geld en zo bewijst Ajax ook weer wat voor jeugdopleiding ze hebben;
Het lijkt me een nuttige speler voor Ajax, ik heb hem er graag bij maar of het rond komt betwijfel ik.
Ajax kennende hebben ze een bedrag in hun hoofd en daar willen ze niet van gaan afwijken.
Helemaal niet omdat hij nog een contract voor 1 jaar heeft.
Ik vond het altijd een leuke speler bij Heracles, maar kan hij het niveau bij Ajax aan? Moeilijk, moeilijk.
Dan had je beter Bulykin kunnen houden als je Armenteros gaat kopen, het is nou geen echte killer voor de goal. Hij kan wel goed voetballen en mist somsontzettend veel kansen voor de doel gezien afgelopen seizoen hij heeft wel een paar goede acties in huis.
We zoeken ook geen killer zoals Bulykin we zoeken een relatief goedkope aanvaller die op de bank kan zitten en ook gewoon nog normaal traint zonder de kantjes ervan af te lopen.
Dan kun je toch net zo goed een jeugdspeler uit de jeugd halen i.p.v een nieuwe spits te gaan kopen als je toch iemand zoekt om de bank warm te houden. Je hebt toch Davy Klaassen die kan makkelijk de bank warm houden en de kantjes er niet van af lopen bij de trainingen.
Ja en als die dan van de bank af moet komen is het wel handig als die ook wat kan forceren en al op het gewenste niveau zit en dat zit Davy Klaassen helaas nog niet.
Gezien het huidige financiële beleid van Ajax denk ik niet dat je beter Bulykin had kunnen houden. Ik denk dat Armenteros een behoorlijk lager salaris zal hebben. Bovendien kan Armenteros doorgroeien en was Bulykin over z'n top. Bulykin heeft het goed gedaan, maar een Ajax speler was het niet en had het niet geworden.
goeie speler voor in de breedte.
is op elke postie in de aanval te gebruiken.
zal wel 2-3 mil moeten kosten.
Gewoon proberen! En eventueel een overbodige speler in de deal betrekken!
lorenzo
dat zou wel een goede deal zijn ebecilio met een dik miljoen ruilen tegen armenteros!
Armenteros zal een goede aankoop zijn, mits hij niet te duur is natuurlijk. Een erg gevaarlijke speler met een actie, hij kan zeker goed voetballen en ik denk dat hij bij ajax als hij speelt ook wel vaker zal gaan scoren. Goede speler, hopen dat hij komt!
vreemd,toen vorig jaar PSV interesse had vond iedereen het helemaal niks(ik ook hoor) en nu is hij in 1 keer een leuke speler.
Werkt andersom ook zo, nu vinden ook mensen het drie keer niks.... alleen omdat het Ajax betreft.
Ik als ajacied vind het nog steeds niks. Baal dat PSV hem niet gekocht heeft. Dramatische als Ajax zo'n speler gaat kopen. Dan nog liever Everton halen dan Armenteros.
Lijkt mij echt een goede aankoop voor Ajax, heeft redelijke eredivisie ervaring, is behendig is technisch sterk onderbouwd en kan een doelpunt maken. Bovendien kan hij op meerdere posities in de voorhoede uit de voeten wat hem een ideale stand-in maakt.
Mocht het bedrag wat Heracles verlangt niet te hoog zijn, zou ik er zeker werk van maken als Ajax zijnde.
Een leuke en goede voetballer bij Heracles, lastig of hij het bij ajax ook gaat brengen. Maar een extra spits erbij kan geen kwaad, dus een gokje wagen en laat maar komen
ajax heeft nu wel sana en wil armenteros, maar ze hebben nog geen echte top rechtsbuiten gekocht.
Heeft PSV die wel gekocht dan?psv heeft toch ook alleen Narsingh gehaald. Die moet het ook nog maar bewijzen.
Dat Heracles nu zelf met een tegenbod komt geeft aan dat Heracles toch liever nu een bedrag wil ontvangen dan dat hij volgend jaar transfervrij zal gaan vertrekken. Natuurlijk weet ik niet wat het eerst bod was van Ajax of wat nu het bod is van Heracles. Maar als Ajax nog iets onder het voorstel van Heracles gaat zitten hebben ze Armenteros echt wel binnen. Hij speelt dan wel op de vleugel bij Heracles, maar hij is een echte centrumspits en daar komt hij veel beter tot zijn recht. Ik denk dat hij in positieve zin nog menigeen zal gaan verbazen als hij naar Ajax zal gaan.
Ik denk dat ook, de uiteindelijke transfersom zal er dan een beetje tussenin zitten. Had AZ overigens niet vorige jaar ook een keer belangstelling voor deze jongen?
Kansloos. Het is inmiddels wel duidelijk dat Jan Smit zeer onrealistische vraagprijzen hanteert. Dat Twente daar intrapt moeten ze zelf weten, maar mag toch aannemen als je een transfer van Narsingh op een paar ton stuk laat lopen je ook geen gekke bedragen voor deze speler wil betalen. Ton of 4 lijkt me meer dan zat.
Dat is niet waar, Heracles vraagt absoluut geen absurde bedragen voor haar spelers.
Neem alleen Plet al, daar hebben ze 5 keer zijn werkelijke waarde voor gekregen.
Ja die had ook nog een langdurig contract, Armenteros heeft nog maar een 1 jarige verbintenis met Heracles.
Hoe bepaal jij de werkelijke waarde van een speler? Twente zag gewoon iets in Plet wat er helaas niet uit komt. Ze hebben zelf dit 'onrealistische' bedrag van 1,5 miljoen euro betaald. Achteraf praten is altijd makkelijk
Wat een onzin. Heracles verkoopt spelers eerder te goedkoop, zoals dost voor 2-3 miljoen. Nee, armenteros is vrij goedkoop,, en anders gaat Ajax toch op zoek naar een andere speler als ze denken dat hij te duur is?
als je armenteros haalt zou ik everton ook meteen proberen zijn de twee uitblinkers daar everton is meer een doelpunten maker dan armenteros maar armenteros is wel beter dan ebicilio gewoon redelijk bod doen en lukoki verhuren aan heracles
Iemand enig idee wat het bedrag is?? Wat voor een bedrag Ajax in het hoofd heeft?? Geen idee wat deze jongen zou moeten kosten. Leuke speler af en toe, maar ook weken dat je hem niet zag. Weet nu niet of dit nu wel een aanwinst is voor Ajax. Maar goed, de zoveelste naam van het Ajax-lijstje, wordt er een beetje moe van. Als dit weer afketst staat er hier morgen weer een nwe naam. Ajax, doe iets of hou eens op met al die onrust en die namen. Zondag begint eigenlijk het seizoen al, de vaste 11 zouden nu toch ondertussen wel eens vast moeten staan.
Ik zou ook niet teveel betalen voor Armenteros , is een hele sterk , sierlijke spits. Maar aan de andere kant scoort hij toch te weinig , in dat geval kan je beter Siem De Jong, Klaasen of Lodeiro gebruiken als stand-in spits. voor een miljoen zou ik Armenteros nemen , maar meer ook echt niet.
Lodeiro speelt niet meer bij Ajax dus dat zal niet meevallen
Nou dan nog , een spits kopen voor veel geld die geen zekerheid is, dan heb je toch liever Klaasen of De Jong als back-up voor in de spits? en anders verder kijken in de jeugd,
Het begint zo langzamerhand een zielige vertoning te worden bij onze club Ajax ,je leest dat dan die en die speler willen maar er komt niet veel, geen vervanger voor onze Jan Narsing niet speelt bij de lampjes.
Boerrichter weer geblesseerd, ik denk dat het geen onwil is maar gewoon te weinig ervaring van onze Marc Overmars, Cruijff moet maar een s overkomen en de transferzaakjes gaan regelen, dadelijk zijn we Theo Janssen ook kwijt, Armenteros Sana Blind, de rillingen lopen over mijn lijf.
De rillingen lopen over mijn lijf als je dit soort uitspraken doet als Ajacied zijnde. Jij wil het liefst dat Ajax de portemonnee trekt en weer voor subsidieboer van de provincieclubs gaat spelen? Wordt dan maar lekker gauw supporter van een andere club, want dat gaat bij Ajax niet meer gebeuren!
Helemaal gelijk jongen !!
De rillingen lopen mij ook over de rug van al die zogenaamde ajacieden maar tegelijkertijd hebben ze geen enkel vertrouwen in het beleid van het technisch hart & overmars, Ook lijken sommige mensen niet te vertrouwen op de inzichten van FdB maar ach waarom zouden we ons druk maken? Diezelfde mensen die nu geen enkel vertrouwen in ons team hebben waren waarschijnlijk dezelfde personen die rond de winterstop het vertrouwen hadden opgezegd in Frankie haha wat een lachertje. Ik herriner me zelfs nog een CE waarin een ''ajacied'' pleitte voor John Van Den brom en om Frank de laan uit te sturen.
Helemaal gelijk jongen !!
De rillingen lopen mij ook over de rug van al die zogenaamde ajacieden maar tegelijkertijd hebben ze geen enkel vertrouwen in het beleid van het technisch hart & overmars, Ook lijken sommige mensen niet te vertrouwen op de inzichten van FdB maar ach waarom zouden we ons druk maken? Diezelfde mensen die nu geen enkel vertrouwen in ons team hebben waren waarschijnlijk dezelfde personen die rond de winterstop het vertrouwen hadden opgezegd in Frankie haha wat een lachertje. Ik herriner me zelfs nog een CE waarin een ''ajacied'' pleitte voor John Van Den brom en om Frank de laan uit te sturen.
ik dacht dat ajax zoveel mogelijk met de jeugd wil werken.
ipv andere eredivisieclubs leegroven en daarna de speler zelf nauwelijks opstellen.
Heb jij wel goed geslapen vannacht? Wat een onzin kraam je uit. Ajax heeft dit seizoen vanuit de beloften Van Rhijn, Dijks, Koppers en Fischer laten doorstromen. Daarnaast een transfervrije Schone opgepikt en Sana uit Zweden opgehaald.
Je vergist je denk ik een beetje met een andere club.
waarom moeten ze dan achter armenteros aan? de grootste onzin dus.
Omdat ze een relatief jonge ervaren spits achter de hand willen hebben voor het geval Sigthorsson geblesseerd raakt en met het oog op het drukke programma.
Maak je niet zo druk, die willen het niet zien, hoe het beleid nu werkt bij ajax. Of het goed is, daar komen we snel genoeg achter, maar ik heb het volste vertrouwen in het elftal en zeker in frank. Op naar nummer drie.
Ik denk dat het voorstel van Heracles is dat ze een huurspeler van Ajax willen plus wat geld voor Armenteros. Als dit het geval is, zal ik gewoon een jong talent naar Heracles sturen.
Het probleem is dat de voorhoede blessuregevoelig is. Eén ding staat vast, Boerighter, Kolbein en Sulimani kunnen alle drie geen 30+ aantal Eredivisie-wedstrijden spelen. Dat zou betekenen dat je het weer met Lukoki, De Jong, Ozbiliz en Ebicilio moet gaan doen.
Nou vind ik De Jong eigenlijk de beste spits. Het bewijs zijn de twee kampioenschappen, zijn doelpunten en zijn aandeel erin. Kolbein is van hetzelfde niveau, maar iets meer spits natuurlijk. Dan blijf je over met een aantal twijfelgevallen.
- Lukoki kan goed panna's maken bij spelers buiten de ljin die niet deelnemen aan het spel. Leuk en aardig, maar kom eens met die voortzetten en doelpunten.
Toegegeven, ik zie Lukoki nog aardig groeien in zijn spel. Hij is snel, redelijk qua lichaamslengte, blessurevrij en technisch voldoende onderlegd. Lager niveau als Fischer, wel een talent die er nu nog niet zal staan.
- Ozbiliz, een goede speler zou het zijn geworden als hij blessurevrij was gebleven. Door blessures nog steeds niet doorgebroken. Daardoor zakt zijn plafond telkens een beetje meer. Mits blessurevrij kan hij binnen een jaar doorgroeien naar een degelijke kracht.
- Ebicilio, een goede buitenspeler. Blessurevrij, maar misschien niet totaal allesopofferend om het maximale uit zijn carriere te halen. Aan de bal sterk, iets te weinig dreiging naar voren. Zijn zwakste punt is zijn afronding. Uit goede posities iets te vaak rolletjes geproduceerd. Eén wedstrijd uitgezonderd toen hij het op zijn heupen had.
- Sana, onbekend. Denk niet dat hij er meteen staat. Zou wel moeten met 23j. Ik twijfel eraan.
Hoop mensen doen wat denigrerend over de kwaliteiten van Armenteros, maar hij is een heel goeie speler. Ik zie hem graag naar Ajax gaan. En als ze in staat zijn Assaidi te contracteren plus een goeie verdediger, hebben ze heel goeie selectie, qua puur talent. En als Mathijsen en evt Guidetti naar Feyenoord gaan, ja wordt het psv ajax twente en feyenoord echt een zinderende competitie. Zeker als Az verder intact blijft en nog wat kunnen doen met de poen van Elm. En als Vitesse Janssen en nog 1 of twee versterkingen halen..
Anyways, you get the point
Wanneer stoppen ze nou eens keer bij 020 met het roepen dat ze provinicie clubs moeten sponsoren of dat als een speler in het laatste jaar van zijn contract zit dat die te duur is.
Vertongen moest 12 miljoen kosten in zijn laatste jaar van zijn contract, is dit een reeel bedrag voor een belgisch international. Hou eens op zeg.
Wees blij dat het geld in nederland wordt geinvesteerd
Als ajax zijnde weet je dat je wat meer moet betalen als je een speler wilt kopen, stop is met dat overdreven j*den karakter en betaal gewoon de marktprijs.
Nu wordt er weer een speler de kop gek gemaakt, misschien moet die maar een arbitrage aanvragen bij de Knvb, hier is 020 ook zo goed in. Lekker spelers gek maken en dan niet willen betalen.
Blijkbaar hebben ze niks geleerd van de Narsing soap.
Hou nou eens op 020 met de hoofdprijs vragen voor jullie spelers en het niet willen uitgeven van geld binnen Nederland.
H@nsel
Ajax kan de hoofdprijs vragen omdat spelers als Vertonghen naar de top kunnen groeien. Kleinere clubs vragen nu bedragen die gewoon niet reëel zijn, dat is mijns inziens prima, dan kijken we gewoon verder.
Doe trouwens niet zo triest gefrustreerd met je 020 en Joden karakter. Ajax mag gewoon informeren naar spelers, als een club dan een te hoge prijs wil dan mag er ook gewoon afgehaakt worden.
Net zo goed als Huntelaar, Sneijder en van de Vaart bij Real Madrid naar de top gegroeid zijn.
Hou toch op.
Ook Ajax moet zich realiseren dat ze gewoon moeten betalen als ze een speler willen kopen. Niet voor een dubbeltje op de eerste rang zitten omdat ze nu eenmaal Ajax zijn. Deze periode is voorbij. Deze hoogmoed is echt al jaren voorbij alleen snappen ze dat in a'dam nog niet.
Haha grappenmaker je haalt een de Belgische selectie selectie flink onderuit hoor op de meeste posities zijn ze evengoed of beter dan de Nederlanders en wat zegt je nationaliteit over je voetbalkwaliteiten. Modric speelt toch ook niet bij een land dat wk,s wint maar hij is toch een goede voetballer, overigens heeft Vertonghen Ajax naar de titel gesleept en het absoluut waargemaakt dat de Eredivisie 2 niveau,s te laag voor hem is. Ajax is juist financieel op de goede weg en staat niet zoals Psv in de schuld omdat ze een heel elftal bij elkaar willen kopen. Ajax houd nu geld achter de hand en over een paar jaar hebben ze daar alleen maar profijt van.
Ik vind die speler die bij twente speelde en in een ruildeal met plet naar heracles ging. Een grotere talent dan armenteros. Hij kwam bij heracles en na een paar wedstrijden had hij de publiekslieveling douglas uit de basis gespeeld.
Ik denk dat je Ninos Gouriye bedoelt.
Inderdaad Douglas was 1 van de sterkhouders van Heracles! Ninos Gouriye heeft Douglas toch uit de basis gespeeld. Dan moet je zeker wel wat kunnen.
Nee kan met niet voorstellen dat Ajax deze speler gaat halen, kom op zeg dat kun je de jeugdspelers toch niet aandoen?
Prima speler om erbij te hebben die Armenteros. Ik wist ook niet dat hij pas 22 was, had hem toch eerder 24-25 ingeschat. Ook iemand die op denk ik elke positie voorin wel uit de voeten kan. Gewoon basisspeler met als als Lasse Schöne een prima 12e/13e man om erbij te hebben.
Waarom in godsnaam deze jongen? Snap ik werkelijk niks van. Genoeg jongens voor rondlopen en je kan in nood altijd de Jong daar nog kwijt
Wat betekent de komst van die Sana eigenlijk? mag lukoki of ozbilliz weg?
Lukoki en Ozbiliz zijn beide geen versterking voor Nec! Leuk voor de eerste divisie, maar beide spelers komen tekort voor de eredivisie.
Wat een onzin, Lukoki en Ozbiliz kunnen bij een middenmoter makkelijk mee doen. Vooral Lukoki kan van grote waarde zijn met zijn snelheid. Niveau van Ajax is momenteel te hoog maar hij kan daar zeker wel komen, hij is nog hartstikke jong.
Doe jij je rood/witte bril eens af! Me alle respect voor deze 2 matige voetballers, maar je gaat mij toch niet zeggen dat Lukoki en Ozbiliz bij een eredivisie club in de basis staan? Beide spelers hebben nog helemaal niks laten zien en dan moeten ze in de basis gaan spelen bij een eredivisie club. Droom lekker verder zou ik zeggen!
Ik kan wel een inschatting maken wat er bij de rest rondloopt en als ik zie dat Steven Berghuis al bij VVV kan mee doen dan kunnen Ozbiliz en Lukoki dat ook.
Zet jij je anti-bril maar eens even lekker af.
Mee eens dat ze geen versterking vormen voor Nec, zijn op dit moment geen versterking met wat we hier bij NEC al hebben, noem bijvoorbeeld een Foor, een George, en ook de nieuwe Deen Soren Rieks die al gauw laat zien over heel veel kwaliteiten te bezitten.( NEC kaapte hem weg voor de neus van een Franse topclub). Lukoki heeft wel potentie, maar is op dit moment gewoon minder dan Foor.
Denk alleen wel dat beide zeker een versterking zouden zijn voor andere Eredivisieclubs( NAC bijvoorbeeld)
Het is altijd een beetje jammer dat als Ajax bij een willekeurige club in de eredivisie aanklopt voor de koop van een speler dat de clubs dan altijd meer geld vragen dan ze van te voren eigenlijk in gedachten hadden.
Dat doen wij toch ook als Man City aanklopt of een andere rijke club? Is voor hun net zo, ze willen het onderste uit de kan halen en ik geef ze groot gelijk. Dan moet Ajax maar onderhandelen om tot een compromis te komen.
Dit is een prachtaankoop, niet zo zeer door zijn voetbaltalent maar meer omdat hij voorin overal kan spelen, redelijk goedkoop zou moeten zijn en dus een goede back up hebt om geblesseerde spelers te vervangen en als ie dan aardig balt dan kan er zelfs een goede winstgevende tranfer aan vast zitten. Maar Ajax moet niet hoger bieden dan 2 miljoen want dan is het iets te risicovol.
ik vind armenteros echt veel minder zelfs dan everton
dit zou echt een slechte aankoop zijn maarja moeten ze zelf weten
Gewoon halen, doe eens gek Ajax!
Demi de Zeeuw en Niklas Moisander halen, jeugd hebben we al genoeg.
Deze jongen komt zwaar te kort voor Ajax.
Onbegrijpelijk dat Ajax met dit soort middelmaat denkt het kampioenschap wel weer even binnen te halen, laat staan iets te kunnen laten zien in de Championsleague.
Wanneer maakt Ajax zich eens druk om een vervanger voor jan Verthongen?
Tot nog toe is de selectie ten opzichte van vorig jaar duidelijk verzwakt. Vreemd als je je bedenkt dat het beleid er op gericht moet zijn elk jaar kampioen te worden. Vreemd dus ook dat Ajax openlijk verkondigd dat PSV de gedoodverfde titelfavoriet is.
Verantwoord geld uitgeven betekent in mijn ogen heel iets anders dan overal de goedkoopste spelers vandaan te willen halen. Gericht investeren in je selectie heeft m.i. niets te maken met de hoogte van een transfersom.
Snap je mening, maar Ajax heeft natuurlijk wel een paar talentvolle jeugdspelers die eraan zitten te komen (denswil, Klaassen, Fischer etc.) ze willen daarom niet te veel investeren in een speler als ze over 2-3 jaar hun eigen jeugd in kunnen brengen, natuurlijk moeten ze wel écht snel een vervanger zoeken voor Vertonghen want met Blind of Denswil ga je het dit seizoen niet redden.