Voetbalzone

Zondag, 5 Augustus 2012

Manchester City gaat eindelijk over tot actie

José Mourinho zat onlangs op de tribune bij het Europa League-duel tussen Spartak Trnava en Steaua Boekarest en dat had een reden. De trainer van Real Madrid is goed bevriend met Steaua-voorzitter Gigi Becali en denkt er serieus over na om zaken te doen met de Roemeense grootmacht. Linkshalf Cristian Tanase en centrumverdediger Vlad Chiriches staan op het lijstje van Mourinho. (Fanatik Show)
Waarheidsgehalte:
Neil Lennon is niet verrast dat enorm veel Engelse clubs interesse hebben in Victor Wanyama. “Hij is een talentvolle speler, maar hij is onze speler en we zijn blij dat hij hier is”, zegt de trainer van Celtic. De 21-jarige Keniaan ligt nog drie jaar vast in Schotland. Manchester United, Manchester City, Arsenal, Liverpool, Newcastle United, Queens Park Rangers, Chelsea, Swansea City en West Ham United hebben interesse in Wanyama. (BBC)
Waarheidsgehalte:
/
Manchester City heeft zich nog niet laten gelden op de transfermarkt, maar daar komt spoedig verandering in. De Engelse landskampioen heeft al een tijdje interesse in Daniele De Rossi en gaat over tot actie, met een bod van ongeveer 25 miljoen euro. Mocht de middenvelder van AS Roma aangetrokken worden, dan betekent dat definitief het einde van het tijdperk Nigel de Jong bij City. (Daily Mail)
Waarheidsgehalte:
Wolverhampton Wanderers hoopt volgend seizoen te kunnen beschikken over Stefan Savic. De verdediger had vorig jaar de topclubs voor het uitkiezen en koos voor Manchester City, maar daar kwam men tot de conclusie dat de Montenegrijn het niveau eigenlijk niet aankan. Wolverhampton hoopt de 21-jarige Savic, die tot dusver elf competitieduels voor City speelde, volgend seizoen te kunnen huren. (The Sun)
Waarheidsgehalte:
Wigan Athletic wees al een paar voorstellen van Chelsea af, maar houdt er toch rekening mee dat Victor Moses naar de Champions League-winnaar vertrekt. Roberto Martinez is daarom al bezig met een opvolger en heeft Ryo Miyaichi op het oog. De Japanner hoeft ook in het nieuwe seizoen niet op veel speelminuten bij Arsenal te rekenen en Wigan Athletic wil Miyaichi graag een seizoen huren. (The People)
Waarheidsgehalte:
/
AC Milan heeft weer contact opgenomen met Manchester City. I Rossoneri zijn nog op zoek naar een opvolger voor Zlatan Ibrahimovic en bij de Engelse landskampioen lopen drie geschikte kandidaten: Edin Dzeko, Mario Balotelli en Carlos Tévez. Eerstgenoemde lijkt het gemakkelijkst haalbaar, maar de voorkeur van Milan gaat uit naar Tévez: wetende dat Balotelli absoluut niet mag vertrekken. (Corriere dello Sport)
Waarheidsgehalte:
Valencia dacht in de persoon van Didac Vilà een geschikte opvolger voor Jordi Alba te hebben gevonden, maar de linksback van AC Milan kwam niet door de medische keuring. Valencia zoekt zodoende verder en denkt nu aan de komst van Nacho Monreal, de 28-jarige vleugelverdediger van Málaga. Deze club moet zoals bekend spelers verkopen en Monreal staat dan ook op de transferlijst. (Levante FM)
Waarheidsgehalte:
Tottenham Hotspur heeft een bod uitgebracht op Aly Cissokho. The Spurs hebben Olympique Lyon laten weten dat zij zeven miljoen euro overhebben voor de Fransman, maar Lyon wil vier miljoen euro meer hebben. De onderhandelingen zijn van start gegaan. Ook Napoli heeft interesse in Cissokho, nu Federico Balzaretti een contract heeft getekend bij AS Roma. (L'Equipe)
Waarheidsgehalte:



Poll

Manchester City heeft Daniele De Rossi helemaal niet nodig

5 augustus 2012 om 16:02

Cissokho naar de spurs! dit vind ik een prima aankoop, en ik denk dat de spurs met de selectie die ze hebben de top 5 makkelijk halen!

5 augustus 2012 om 16:03

Zal de Rossi deze stap willen maken? Roma is toch "zijn grote liefde"? Ik ben benieuwd!

5 augustus 2012 om 16:09

Ik meende ook dat de Rossi zijn contract nog niet al te lang geleden heeft verlengd... Ik denk dat niet die naar City zal verhuizen..

5 augustus 2012 om 17:18

City heeft nog een controlerende middenvelder van wereldformaat nodig. Ik denk dat je maar De Rossi of Witsel hebt dan als mogelijkheden.

5 augustus 2012 om 17:47

Los van het feit of City nog een wereldformaat CVM nodig heeft, zoals Hagger ook al zegt Roma is de Rossi zijn grote liefde, en ik meende dat hij net een nieuw meerderjarig contract heeft getekend.

5 augustus 2012 om 16:04

AC heeft toch Pato?

5 augustus 2012 om 16:06

Dat is ook de enige Spits. Is ook redelijk blessuregevoelig. Dus Pato alleen is een risico dat je neemt

5 augustus 2012 om 16:09

Hagger,

Met clubliefde kan je ook even uit elkaar gaan! Is waarschijnlijk wel goed om straks met een frisse blik weer een nieuw samenwerkingsverband aan te gaan in een andere functie.

5 augustus 2012 om 16:05

Is City nou nog steeds niet uitgewinkeld?

5 augustus 2012 om 16:05

Ik vind De Rossi ook wel iets beter dan De Jong. Hij was op het EK ook heel goed. City heeft ook een redelijk bod geplaatst.
Milan moet gewoon voor Dzeko gaan.

5 augustus 2012 om 16:08

de Rossi zie ik graag komen! Een echte killer is dat. Nigel de Jong of Barry moet dan wel echt weg gaan. Ikzelf zie liever Barry gaan. Ik heb Nigel de Jong toch nog erg hoog zitten. Vorig seizoen misschien niet veel gespeeld, maar het jaar daarvoor heeft hij bewezen ook een echte killer te zijn.

Toch ben ik bang dat als de Rossi komt Nigel de Jong zijn tijd uit kan zitten of moet vertrekken.

de Rossi is voor ieder team een versterking. Dat heeft hij dit jaar op het EK ook bewezen.

5 augustus 2012 om 16:09

Daniele de Rossi is de ontbrekende speler in dit elftal.

Deze man is ten eerste multifunctioneel en ten tweede één van de betere controleurs op deze aardbol.
De Jong zal dan op de bank plaats moeten nemen of gewoon lekker verkassen, hoewel zijn maandsalaris monsterlijk is zou ik toch kiezen voor het sportieve gedeelte, een fraaie club als Bayern Munchen waar hij waarschijnlijk basisspeler is.

Hart
Richards
aankoop
Kompany
Kolarov
De Rossi
Toure
Silva
Aguero
Nasri
Balotelli
5 augustus 2012 om 16:13

Goede opstelling

Lescott vind ik goed maar Savic vind ik helemaal niks dus een extra verdediger moet er wel komen

De Rossi is inderdaad de man die ze moeten hebben want ik vind De Jong niet goed genoeg, Barry kan van mij als back-up blijven die ook veel zal spelen en Milner vind ik niks.

Milner & De Jong mogen van mij weg; komen te kort voor het niveau van City.

5 augustus 2012 om 17:03

En wie zie je als aankoop voor de CV plek dan? City kennende gaan ze voor een gevestigde naam, maar als ze slim zjin wel eentje die nog kan groeien. Mats Hummels/neven Subotic van Dortmund misschien, of die jonge Griek van S04. Geld is het probleem niet in Manchester.

5 augustus 2012 om 16:10

Milan kan Dzeko of Tevez niet betalen.
City wil minimaal 25miljoen en ik denk wel 30 en groot gelijk hebben ze. Beiden zijn het wereld spitsen en all-round als wat. City wilt ze niet kwijt dus zal AC Milan flink wat geld moeten uitgeven

Ik dacht eerlijk gezegd dat de komst Berluscuno wat geld zal opbrengen maar helaas, 0.0 blijkbaar.

5 augustus 2012 om 17:00

Berlusconi heeft sinds hij de club midden jaren 80 overnam anders aardig wat geld in Milan gestoken. Daarnaast hebben ze net 64 miljoen binnen gehaald door de verkoop van Ibra en Thiago Silva, dus die 30 miljoen zal ook niet het probleem zijn.

5 augustus 2012 om 16:11

Gattuso heeft onlangs nog een heel pleidooi gehouden over het gebrek aan professionaliteit bij de ''nieuwe'' Milanezen. Heeft zelfs benadrukt dat die verandering in mentaliteit er aan heeft bijgedragen dat hij niet meer bij zijn club wilde blijven.

En dan lees je dat Tevez misschien komt... Deze man past totaal niet bij de club Milan. Dzeko en Berbatov zijn gentlemen, Tevez is een straatrat. Ik wil hem niet in het Milan-shirt zien.

Goede voetballer hoor, dat dan weer wel. Maar onze jonge aanvallers moeten zich kunnen optrekken aan een goed voorbeeld. Een modelprof. Tevez zou wat dat betreft een dramatische keuze zijn.

Edit: De Rossi weg bij Roma zou echt heel teleurstellend zijn. Het is een echte romein in hart in nieren en de natuurlijke opvolger van Totti.

5 augustus 2012 om 16:25

Tevez is een straatrat? En Zlatan was een engeltje zeker? Tevez is een geboren winnaar met een over mijn lijk mentaliteit. Dat heeft Milan nu zeker nodig.

5 augustus 2012 om 16:37

Zlatan vond ik qua karakter ook totaal niet bij Milan passen. De straatvechter uit Malmö.
Ook al ben ik hem dankbaar voor de doelpunten die hij ons geschonken heeft, ik blijf van mening dat Milan een club van heren (a la Maldini) moet zijn en niet een club van gekken ( Cassano bv.) en straatvechters.

" Straatrat" is inderdaad een weinig vleiende betiteling van Tevez. Maar ik zie de mens daarbij los van de voetballer. De voetballer Tevez is gewoon een fantastische spits maar ik vind het imago van Milan ook heel belangrijk.

5 augustus 2012 om 16:54

1 ding is zeker, als Milan op houding buiten het veld gaat scouten zoals jij zegt, zitten ze binnen 3 jaar in de serie B! Het is onzin dat ze alleen maar gentlemen nodig hebben. Ze hebben kwalitatief sterke spelers nodig die de wil hebben om te winnen.

en daarnaast vind ik het onzin als jij de persoon Tevez een straatrat noemt. Je kent hem niet, je weet niets van hem en basseerd je mening alleen op kleine dingen uit de media.

5 augustus 2012 om 17:12

"1 ding is zeker, als Milan op houding buiten het veld gaat scouten zoals jij zegt, zitten ze binnen 3 jaar in de serie B!"

Hahaha, wat een belachelijke argumentatie. Bij een aankoop is kwaliteit het eerste waar je naar kijkt. Ik zeg niet dat Milan slechtere spelers moet halen omdat karakter het belangrijkste is. Ze hebben kwalitatief sterke spelers nodig met de wil om te winnen EN (!) de goede uitstraling die bij Milan past.

Thiago Silva voldeed voor mij aan al die criteria en Zlatan voldeed slechts aan eentje niet. Nu we een vervanger voor beiden moeten halen heb je de kans om bij een aankoop rekening te houden met de uitstraling van zo'n speler.

En ja, het feit dat Tevez uberhaupt zoveel negatieve publiciteit genereert is voor mij een reden om hem niet te willen.

5 augustus 2012 om 16:14

AC Milan moet nu juist talenten aantrekken voor een laag bedrag en niet oude spelers zonder restwaarde gaan kopen. Dit schiet niet op zo want over een paar jaar zijn spelers als Dzeko te oud en dan heb je helemaal geen geld meer. Zoveel succes zal een speler als Dzeko toch niet brengen. Het worden magere jaren in Milaan ben ik bang. Tenzij Berlusconi weer met geld gaat strooien maar dat zie ik ook niet zo snel gebeuren. Als je weer op de oude manier verder gaat en spelers haalt zonder restwaarde dan ben je niet goed bezig.

5 augustus 2012 om 16:16

Doe het niet Daniele! Je hebt hier alles wat je nodig hebt. De fans houden van je, je hebt net verlengd en de club heeft ontzettend veel ambitie, wat ze in deze transferperiode wel hebben bewezen. Je bent de kern van dit elftal en onze 'capitano futuro'. Ga niet naar City, blijf thuis, waar je hoort, bij ons. We hebben het geld niet nodig, jou wel.

5 augustus 2012 om 16:18

Als de Rossi naar City gaat (hoop van niet!) dan zou het misschien slim zijn van Roma om De Jong in de deal te betrekken.

5 augustus 2012 om 16:18

Nigel de Jong gaat dan naar Inter Milan, want hij is dan overbodig als de Rossi komt. Berlusconi had nog aangegeven geen grote aankopen te doen en dan is Tevez weer in beeld, zijn gedrag zit hem echt in de weg hij zou niet passen bij Ac- Milan.

5 augustus 2012 om 16:21

Zie liever Barry gaan, die vind ik minder dan Nigel de Jong.

5 augustus 2012 om 16:29

De Rossi zou de ideale aankoop zijn voor City. Echter zal Roma hem niet laten gaan voor 25 miljoen. 40 miljoen misschien.

Die Roemenen halen echt het niveau niet voor Real. Wil Spurs Cissokho als back-up voor Assou Ekotto?

5 augustus 2012 om 16:59

Word een Topaankop dan Daniel De Rossi.
En Tottenham warom een bod doen op Aly Cissokho jullie hebben toch al Assou Ekotto.

5 augustus 2012 om 16:59

Waarom Rossi halen als je al Yaya Touré hebt? Los van het feit dat Rossi een geweldige speler is natuurlijk.
Als Rossi gehaald wordt, kan Nigel de Jong beter weg gaan.. de kans op speeltijd wordt dan wel heel klein!

5 augustus 2012 om 17:04

Omdat ze met 1 ernaast spelen en Rossi een versterking vinden ten opzichte van De Jong/barry.
Eigenlijk stel je een vraag waarin jezelf het antwoord al deels geeft..en daar komt bij dat ze niet op de centjes hoeven te letten.

5 augustus 2012 om 17:05

Aly Cissokho is natuurlijk wel even wat beter dan die verdwaalde clown Assou-ekotto. Aly Cissokho vind ik echt een potentiele top back.

Hij heeft alles wat een back in huis moet hebben. Bovendien is het echt een atleet en is hij nog zeer jong.

5 augustus 2012 om 17:46

Muahaha, 25 miljoen is een lachertje voor De Rossi, die een van de beste verdedigende middenvelders is. Daarnaast verwacht ik dat Roma hem niet laat gaan en dat De Rossi in Rome wil blijven.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

In de wandelgangen

Zondag 19 mei
Het ziet ernaar uit dat José Mourinho inderdaad manager van Chelsea wordt en de Portugees heeft weinig trek om zijn terugkeer op Stamford Bridge ongemerkt voorbij te laten gaan. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling
  •  
    Door ( reacties)

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Pagina gegenereerd in 0.171875 seconden.