Voetbalzone

Verbeek deelt Maher por uit: 'Bij Rasmus las je zulke dingen nooit'

Woensdag, 1 augustus 2012 om 16:10

Gertjan Verbeek maakt zich niet al te druk over vertrekkende spelers. De coach van AZ raakte Brett Holman al kwijt aan Aston Villa, terwijl Rasmus Elm onlangs een contract ondertekende bij CSKA Moskou. Daarnaast wordt er nog actief gejaagd op de handtekening van spelers als Nick Viergever, Nicklas Moisander, Adam Maher en Maarten Martens. “Ach, op een gegeven moment raak je eraan gewend”, reageert de coach laconiek.

Bekijk de voorpagina voor het laatste nieuws.

Poll

AZ doet komend jaar mee om de landstitel

1 augustus 2012 om 16:14

Inderdaad Verbeek, het zegt iets over zijn persoonlijkheid. Deze jongen wil kost wat kost de top bereiken, denkt dat dat niet snel genoeg gaat bij jouw club en komt daar voor uit als er door een journalist naar wordt gevraagd.

1 augustus 2012 om 16:17

Het zegt ook wat over de persoonlijkheid van Verbeek dat hij veelvuldig in de media is over Maher. Hier vindt het ventileren van zijn mening klaarblijkelijk belangrijker dan AZ. Door zich negatief uit te laten over Maher en zijn zaakwaarnemer helpt hij de club absoluut niet. Onprofessioneel gedrag van een toch ervaren trainer.

1 augustus 2012 om 19:04

Polop

Het zegt ook iets over de mensen die elk artikel aangrijpen en het uit zijn verband trekken om iemand zwart te maken. Hoe kom je er toch bij dat Verbeek zich negatief uitlaat over Maher? Wat lees jij wat ik blijkbaar niet kan lezen?

1 augustus 2012 om 20:11

Leuk dat die journalisten altijd weer oude verhaaltjes naar boven halen maar dan weer anders publiceren.

Maher heeft zijn ambities uitgesproken en Verbeek voelt zich geflikt door collega';s die Maher hebben beinvloed.
Omdat Maher zo wordt gehypt en Verbeek altijd als de norse boosdoener wordt afgebeeld kunnen de kranten weer lekker wat animo krijgen op hun artikellen.

Dit is weer A-collegiaal VZ en andere kranten!

*beste moderators:
Ik post mijn post opnieuw omdat het een corecte post is. (mooie zin trouwens)
Ik reageer op de auteur en onderwep en daarbij onderbouw ik mijn mening dus als uw mijn reactie weer verwijderd kom dan aub met een logische reden.

Mvg,

Jaspervanaz

1 augustus 2012 om 16:19

Ach, die hele stuk wordt weer gigantisch opgeblazen. Als je de kop leest dan lijkt het alsof Verbeek uithaalt naar Maher maar als je het hele stuk leest dan valt het best mee. Hetzelfde geldt voor de uitspraken van Maher. De media creeeren weer een aardig sfeertje en dat is kwalijk. En dat is niet alleen voetbalzone maar dat doen ze allemaal. Een beetje objectieve journalistiek zonder sensatie stukjes is er niet meer bij.

1 augustus 2012 om 16:38

Deze jongen moest koste wat kost gewoon bij AZ blijven. Tenslotte heeft hij nog maar een half seizoen boven gemiddeld gepresteerd en is hij de 2e seizoenshelft heel hard door de ondergrens heen gezakt.

Maher heeft talent, toegegeven. Maar Maher laat met zulke uitspraken al zien dat hij geen karakter heeft, geen mentaliteit heeft en geen dankbaarheid kan tonen. Iemand die na een half jaar al veelvuldig in de media roept dat hij hoger op wil is gewoon een zielepoot.

De feiten zijn op het moment heel simpel. Maher heeft een contract die nog 3 jaar door loopt. Er is nog geen enkele club die zich concreet (met bod) heeft gemeld. Maher heeft pas een half seizoen goed gespeeld. En zijn club is met geen enkele club in onderhandeling. Wat heeft die jongen dan in godsnaam in de media te roepen dat hij weg wilt?

Laat hem eerst maar eens dusdanig presteren dat clubs als PSV en Ajax daadwerkelijk geld voor hem op tafel willen leggen. Laat hem eerst eens dusdanig presteren dat hij enig recht heeft van spreken. En laat hem eerst maar eens dusdanig belangrijk worden dat hij ook toe is aan een stap hogerop.

AZ, lekker vast blijven houden aan een hoge vraagprijs en niet laten gaan. je moet als club boven een speler staan en geen loopje met je laten nemen. Maher wil weg na een half seizoen. Per direct elke club afwijzen en Maher er op wijzen dat hij niets te vertellen heeft.

1 augustus 2012 om 16:49

De-lano: Waar heb jij het over? 2de helft hard door de ondergrens gezakt? Dan heb jij AZ niet zien spelen want dan weet je dat het onzin is wat jij nu zegt. In de eerste seizoenshelft viel hij om vanwege zijn aanvallende kwaliteiten omdat hij op 10 stond. In de winterstop raakte Martens weer fit en vertrok Wernbloom. Maher is om de reden wat meer naar achteren geplaatst op het middenveld en Martens nam zijn plek op 10 weer in. Maher deed het op rechtshalf echter ook gewoon uitstekend. Heeft als enige Az'er volgens mij alle wedstrijden gespeeld. Of het nu beker, Europa League of competitie was, Maher speelde en werd zelden tot nooit gewisseld. Hij is volgens mij 1 of 2 keer uit tactisch oogpunt gewisseld maar verder nooit. Hij heeft een uitstekend seizoen gedraaid.

1 augustus 2012 om 17:09

Hij heeft het hele seizoen gespeeld. Maar de 2e helft van het seizoen heeft hij echt niet heel goed gespeeld. Hij kon AZ niet bij de hand nemen in de 2e seizoenshelft. Dat geeft ook niet als 18 jarige. Maar dan ben je ook niet klaar voor een grotere club.

De 2e seizoenshelft zijn er een hoop punten verloren gegaan. En dat is te wijten aan het hele team en dus ook aan Adam Maher. De 2e seizoenshelft is hij dus gewoon door de ondergrens gezakt net als de rest van het team. Nogmaals, dat geeft niet als 18 jarige. Maar dan ben je nog niet klaar voor een volgende club.

1 augustus 2012 om 17:43

@de-lano

AZ begon pas weg te zakken na de 2de wedstrijd tegen Valencia, daarvoor speelde AZ gewoon nog goed en bleven ze winnen met afentoe een gelijk spel en zelde een verlies partij.

Zoals Azalkmaar2 al aangeeft is Maher van 10 naar 8 gegaan en dat is niet de ideale positie om een team te leiden. De echte leiders van het voetbal spel staan meestal op 10 of op 9 en kunnen een team helpen in een periode waar sommigen spelers het niet kunnen bij benen.

AZ daar in tegen had als team een inzakking waarbij 2 spelers overeind bleven.
Dit waren Maher en de gerenomeerde Altidore die toch bewees van waarde te kunnen zijn.
2 spelers kunnen echter niet een compleet vermoeid team naar de overwinning helpen. Als voorbeelden neem ik Psv-az en Az-twente waar Maher gewoon stroeide met pases en Altidore het net wist te vinden.

Spelers waarvan je verwachte het verschil te maken zoals Elm, Martens, Holman en Moisander hadden juist moeite met het lange seizoen. Viergever noem ik hier niet bij als sterke verdediger omdat hij vaak moeite heeft met herstellen en vorig seizoen maar 1 wedstrijd per week kon spelen.

Ik ga weer terug naar het onderwerp en dat is Maher die gewoon een compleet goed seizoen heeft gespeeld.
De eerste helft als 10 met mooie goals en goede pases en de tweede helft als 8 met goede pases en aangetoond verdedigend ook zijn mannetje te kunnen staan.

1 augustus 2012 om 16:15

Zaakwaarnemers, misselijkmakend maffioso achtig volk met alleen maar eigenbelang in plaats van het bredere belang, laat staan het belang van de speler. Alleen maar uit op zoveel en zo snel mogelijk geld te verdienen over de rug van etische normen en waarden, supporters, clubs en soms zelfs over de rug van de spelers. Tijd voor veel strakkere regels!

1 augustus 2012 om 22:15

Ik ben het deels met je eens, alhoewel je alle zaakwaarnemers nu over 1 kam scheert; er zijn ook echt wel goede zaakwaarnemers die het beste met hun cliënten voor hebben.
Maar dat de zaakwaarnemers tegenwoordig veel te veel macht hebben is wel een feit.

Over Maher: hoe haalt zo'n jochie het in zijn hoofd, om na amper 1 seizoen aardig gespeeld te hebben, gelijk naast zijn schoenen te gaan lopen?
Eerst nog maar eens een jaartje constant presteren, dan komt die mooie transfer vanzelf.

1 augustus 2012 om 16:16

Maher moet ook een stap hogerop gaan spelen! heeft niks met zijn persoonlijkheid te maken dat die dat zegt maar met zijn voetbal kwaliteiten meneer verbeek

1 augustus 2012 om 16:18

Kerel Maher is nog een kind laat hem eerst uitleren bij AZ en constant presteren, daarna mag hij naar mijn mening verder praten. Verbeek heeft wss gelijk misschien is Raiola zijn zaakwaarnemer?

1 augustus 2012 om 16:21

Sigi Lens is zijn zaakwaarnemer en geen Raiola.

1 augustus 2012 om 16:21

Een kind?! Gast als je bij Nederlands elftal zit met 19-20 jaar ben je verre van een kind en hij is Juist volwassen door te weten en te zeggen waar hij staat en aan toe is!!

1 augustus 2012 om 16:27

Onzin. Hou zou er goed aan doen om eerst een heel seizoen goed te spelen bij AZ om vervolgens langzaam te kijken waar hij zich het beste verder kan ontwikkelen. Die jongen is nog niet toe aan het buitenland of Nederlandse topclub. Daarnaast AZ zit niet zo ver van de top, dus zo'n grote stap maakt hij dan niet.

1 augustus 2012 om 16:40

beste vriend er zijn genoeg kinderen die erg vroeg bijvoorbeeld cum laude afstuderen google maar voor de grap... dit maakt hen nog niet volwassen en dit is in Mahers geval ook zo... hij is getalenteerd en zit bij de Oranje selectie, maar geestelijk is hij niet volwassen garandeer ik jou

1 augustus 2012 om 17:08

@flipa Sigi Lens is misschien nog wel erger dan Raiola, wat een verschrikkelijke zaakwaarnemer is dat zeg.

On: Ik denk dat Maher gewoon nog lekker een jaar bij AZ moet blijven. Gegarandeerd van een basisplaats en hij speelt europees voetbal.

1 augustus 2012 om 16:20

Dus als die jongen het 1 seizoen goed doet is het al gelijk tijd voor een stapje hoger ?

Ik vind dit zo een onzin verhaal en Verbeek heeft helemaal gelijk. Zaakwaarnemers willen geld verdienen aan zo'n jongen terwijl hij vooral onder Verbeek nog veel kan verbeteren(fysiek en voetballend).

Zijn kwaliteiten zijn ook weer niet zo goed dat hij in het buitenland een vaste basisplaats heeft. Bij welke club heeft hij dat wel ? Everton Aston Villa Werder Bremen Schalke Fiorentina Palermo ?? Ga het mij maar vertellen , want dat is de zogenaamde Europese subtop die beter moet zijn dan Az.

1 augustus 2012 om 16:25

Ja hij is er in mijn ogen klaar voor om stapje hoger dan bij az te spelen helemaal nu er weer een paar weg zijn en misschien nog gaan. Ik heb niks over het buitenland gezegd vind namelijk Ajax Twente en Psv ook al een stap hoger

1 augustus 2012 om 16:30

Bij Ajax speelt Eriksson de Jong Anita en Janssen. Voor wie speelt hij ?
Bij PSV speelt Wijnaldum en Toivonen op zijn plek. Dat is kapitaalsvernietiging dus dat wordt hem ook niet.

Bij Twente speelt Tadic daar terwijl Twente ook nog een nieuwe jongen gekocht heeft gutierez ofzo. Dus ook niet .

Ik weet het niet maar dat zijn de clubs die je noemt en die halen hem niet voor 5 M om vervolgens hem niet in de basis te zetten toch ?

1 augustus 2012 om 16:39

Bij clubs als Bremen, Schalke, Palermo en Everton heeft hij ook geen basisplaats. Als hij minuten wil maken, zal dat alleen lukken in Spanje. De overige (top) competities is hij veel te iel voor. In Spanje zou hij zich tevens ook nog moeten bewijzen, aangezien Az (een Nederlandse subtopper) geen fatsoenlijk maatstaaf is. (jammer genoeg)

Hij heeft een half seizoen goed gedraaid, 2e helft van het seizoen haast niet meer gezien. Dan kan je beter lekker bij Az blijven en een constante factor proberen te worden, dan proberen een transfer te forceren en op de bank te belanden.

Leuk om even te cashen, maar het helpt ook je carriere omzeep als het even tegen zit.

1 augustus 2012 om 16:44

Prima dat de Mahertjes van deze wereld hogerop willen spelen. Maher is door AZ opgeleid en voor een x bedrag mag hij weg. Dat zijn de spelregels. Maher is door AZ en vooral door Gertjan groot gebracht, dus staat er wat tegenover. Het is onderdeel van het spel. Prijs opdrijven en dan cashen. AZ leeft van goede transfers. De opvolger van Maher zit al in de selectie.

1 augustus 2012 om 17:00

Maher is bij lange na nog niet klaar voor een stap hogerop. Hij heeft een tijdje in een flow gezeten en toen heel goed gespeeld, met als hoogtepunt opgeroepen voor Oranje. Maar nu moet die met beide benen op de grond gaan staan. Hij moet een constant niveau gaan halen, met steeds minimaal een 6. Hij heeft veel talent, maar ook nog genoeg te leren hier in Nederland bij AZ.

1 augustus 2012 om 21:22

Maher moet ook een stap hogerop gaan spelen! In Nederland is er geen club die een stap hoger is. Voor het buitenland moet hij nog een jaar wachten en dan heeft hij de echte topclubs voor het uitzoeken.

1 augustus 2012 om 16:16

Maher is een geweldig talent, maar hij heeft net een seizoen in de benen.. laat hem nog een jaar bij AZ blijven voordat hij een overstap maakt naar een PSV of Ajax..

1 augustus 2012 om 16:25

Helemaal mee eens! Daarnaast moeten clubs de hoofdprijs betalen als ze Maher op willen halen. Dat gaat deze zomer niet meer gebeuren.......denk ik.

1 augustus 2012 om 16:18

Ben het gedeeltelijk met verbeek eens, weet niet of alle teksten van zaakwaarnemers komen. Het lijkt mij als je zo'n kerel in je "stal" hebt dat je meer kan verdienen als deze jongen stap voor stap gaat groeien.

Topper worden in Nederland-international worden-transfer naar subtop-(indien mogelijk) transfer naar absolute top. Verdienen die gasten toch meer aan lijkt mij.

Denk dat die woorden meer komen van andere spelers waarmee hij omgaat in bijv. Oranje. Affelay vind ik wel zo'n type.

1 augustus 2012 om 16:19

Een idee,

Alle zaakwaarnemers afschaffen. Voetballers kunnen per mail of mobiel interesse aanhoren van de clubs. Speler maakt afspraak en vertegenwoordigt zijn eigen belangen. Voordeel ?, geen bloedzuigende zaakwaarnemers meer

Bovenstaande is onrealistisch, maar het is algemeen bekend dat zaakwaarnemers denken aan hun eigen belangen. Zie Elia, die verkaste naar Juventus maar doodongelukkig was. Voorbeelden genoeg.
Wat betreft Maher, die ontwikkelt zich goed bij AZ en hij kan nog best een jaar of 2 in Alkmaar blijven.

1 augustus 2012 om 16:26

Goed idee, en laten we ze daarna al hun vermogen afpakken en aan de 3e wereld landen en mijn bankrekening geven.

1 augustus 2012 om 16:29

het is ook vreemd dat goede voetballers met dergelijke personen in zee gaan. Ieder weldenkend persoon zou gewoon een goede jurist meenemen naar zo'n gesprek en eventueel een en ander laten uitzoeken door een financieel deskundige. Deze mensen regelen dat voor een paar duizend euro en komen niet met vreemde eisen en percentages.

Als je een matige voetballer bent en je hebt iemand nodig met connecties prima. Maar maher kan toch gewoon de clubs uitkiezen neem ik aan.

1 augustus 2012 om 16:40

Elia is een heel slecht voorbeeld. Elia had meerdere aanbiedingen en heeft zelf voor Juventus gekozen omdat hij daar het dikste salaris kreeg en zijn Bentley gewoon kon blijven betalen. Typisch een speler die voor het geld voetbal.

Als je naar Juventus gaat, waar letterlijk 90% alleen maar italiaans spreekt. Wat bekend is bij simpele personen zoals ik. En je spreekt zelf geen Italiaans. Dan ga je gewoon voor de poen. Niets meer en niets minder.

1 augustus 2012 om 16:44

Natuurlijk, gaat mij om het aspect dat de zaakwaarnemer daar ook geprofiteerd van heeft, maar wat dacht je van alle jonge spelers die te vroeg worden wijs gemaakt dat ze rijp genoeg zijn voor een topclub. Castaignos kan daar over mee praten.

1 augustus 2012 om 17:12

Castaignos heeft het ook zelf gedaan. Hij werd bij Twente gepresenteerd en hij vertelde doodleuk in de media dat hij geen vertrouwen meer voelde van het bestuur en de leiding van Internationale. Nergens repte Castaignos over het feit dat hij misschien te vroeg de stap maakte. Of dat het financieel onweerstaanbaar was.

In plaats van de schuld bij zichzelf te zoeken. Waar de schuld ook wel degelijk ligt. Gaf hij de schuld aan het bestuur en de leiding over te weinig vertrouwen. Ook totaal geen zelfkritiek bij Castaignos te vinden.

Sterker nog. Je hebt spelers als Eriksen die worden aan alle kanten gek gemaakt. Manchester City heeft een concreet bod neergelegd. Guardiola sprak in de media dat hij Eriksen volgde. Ferguson heeft verteld dat hij Eriksen volgde en heel Engeland was in de waan na zijn fantastische optreden met Denemarken - Engeland. Maar Eriksen zegt al 3 jaar lang doodleuk: ik blijf bij Ajax want ik wil me verder ontwikkelen.

De speler zelf bepaald waar hij heen wil. En de speler zelf is verantwoordelijk voor een krabbel bij een club.

1 augustus 2012 om 16:24

Zou Verbeek er niet beter aan doen om Maher om te praten inplaats van hem nog verder weg te jagen?
Een speler met het karakter van Maher moet je juist niet dit soort dingen gaan vertellen dan wil die alleen nog maar sneller weg.

Zie hem eigenlijk wel graag naar Ajax komen kan denk ik moeiteloos mee op het niveau. Eriksen naast Maher en Anita erachter zou een middenveld zijn om je vingers bij af te likken.

1 augustus 2012 om 16:30

Ik zou niet weten waarom je hem bij Ajax zou willen hebben. Als hij nu al met zijn zaakwaarnemer begint te roepen dat ie hogerop wil, hoeveel geduld heeft hij dan bij Ajax of Psv? Daarnaast heeft Ajax meer dan genoeg eigen talent in huis op dit moment en zie de toegevoegde waarde niet zo erg. Laat hem eerst maar constanter spelen en de man worden die de lijnen uitzet bi AZ, dan zien we wel verder.

1 augustus 2012 om 16:25

Ze kunnen wel weg willen, maar AZ heeft toch het laatste woord.
Als hun niet akkoord gaan, blijven ze bij Az.

Maher is nog niet klaar voor een volgende stap.
Ik wil hem wel bij AZ zien, zonder Elm, als hij zich dan ook goed handhaaft tusse iets wat minder spelers.

Maar ambitie mag hij hebben, maar vertrekken is nog niet aan de orde.

1 augustus 2012 om 16:30

Maher is zeker wel klaar voor een volgende stap. Geen buitenland, maar bij PSV en Ajax zou hij moeiteloos meedraaien in de basis. Nu heeft Ajax hem op dit moment alleen totaal niet nodig, en PSV in principe ook niet. Al weet ik wel zeker dat hij Wijnaldum kan hebben. Maher heeft meer loopvermogen, is technisch beter en heeft veel meer overzicht. Dit alles wil trouwens niet zeggen dat hij bij AZ al is uitgeleerd. Ook in Alkmaar kan hij nog stappen maken.

1 augustus 2012 om 16:34

Maar PSV en Ajax gaan hem nu niet halen, dus er is geen alternatief.
Stap naar buitenland is veel te vroeg, we hebben wel meerdere zien falen.

1 augustus 2012 om 16:45

Dat is toch precies wat ik zeg? Ik zeg ook dat PSV en Ajax hem niet nodig hebben, maar dat hij die stap wel aan zou kunnen als ze hem halen. Ik geef ook gewoon aan dat het buitenland te vroeg voor hem hem is. Voortaan dus even beter lezen, want je herhaalt exact mijn woorden.

1 augustus 2012 om 17:02

Bij PSV en Ajax lopen momenteel spelers rond die beter zijn dan hem. Dan zou hij dus op de bank belanden en dat is helemaal niet goed voor zijn ontwikkeling. Hij moet nog lekker bij AZ blijven en kan daar nog genoeg leren. Hij speelt net een seizoen goed, maar moet nog constant worden en het over langere periode laten zien.

1 augustus 2012 om 17:21

Bij Ajax heb je Eriksen en bij psv heb je mhhhhh.... Dan kom ik toch bij Winaldum uit die ik zeker niet beter vind dan Maher.
Eriksen vind ik trouwens gelijkwaardig als speler. Ik vind dat Maher betere kwaliteiten heeft maar ik vind daarnaast dat Eriksen als persoon weer verder is en dat maakt het weer gelijk.

1 augustus 2012 om 16:28

als club moet je ook helemaal geen aandacht aan dit soort uitlatingen schenken. Je hebt een arbeidsovereenkomst met een speler (werknemer) en zolang die loopt, moet die gozer zn werk doen. Als club heb je niks afgesproken of werkrelatie met een zaakwaarnemer dus daar moet je al helemaal geen tijd en energie in steken.

1 augustus 2012 om 16:38

Verbeek was eerst een hele norse stugge man. Is hij nog steeds, maar komt wel een stuk wijzer over.
Hopelijk boekt hij succes met AZ of komt er nog een grote club voor hem.

1 augustus 2012 om 16:40

Inderdaad (mooi dat Verbeek dit zegt), het zegt iets over iemands persoonlijkheid; Ik denk dat deze uitspraak hem niet zou helpen om bij AZ te blijven, maar misschien weet hij een beetje wat hij er mee kan. Die jongen is net 19 geworden en heeft nog een hele carrière voor zich, maar hij zou zeker verstandig doen om nog een jaar of 2 bij AZ te blijven.

1 augustus 2012 om 16:41

Maher moet bij AZ blijven. Ik lees verschillende reacties dat hij toe is aan een stap hogerop. Die stap kan je ook maken bij AZ, want de genoemde clubs PSV en FC Twente zijn nu misschien 'groter' maar niet persé beter, dat is volgens mij wel algemeen duidelijk. Bij Ajax, die naar mijn mening ietsjes groter is dan Psv, FC Twente en AZ, zal hij een bankzitter zijn. Voor degene die roepen dat hij zelfs de eredivisie al kan verlaten, dan zou hij inderdaad, zijn basisplek verlaten voor een plekje op de bank. Een typische Castaignos verhaal dit. Goeie speler, na een kwart á half seizoen erg sterk spelend met alsnog de nodige fouten en dan weggaan. Van trainen met topspelers kan je beter worden, maar niet goed, je hebt wedstrijden nodig.

1 augustus 2012 om 16:50

Uitstekende reactie. Hij moet inderdaad bij AZ blijven. Nu met het vertrek van Poulsen, Holman, Benschop, Klavan, Holman en Elm moet hij maar eens laten zien of hij nog zo'n seizoen kan draaien. Ergens naar toe gaan waar hij op de bank komt is niet verstandig. Hij is nog jong en wordt dan onzeker. Een stap naar Ajax, PSV is leuk, maar is niet meteen een grote stap voorwaarts. De afgelopen jaren zat de top 5 aardig bij elkaar. Hij kan beter wachten en dan naar het buitenland of alsnog naar Ajax en PSV gaan.

1 augustus 2012 om 21:26

Voetballend scheelt het helemaal niet zoveel met de top 4 clubs in Nederland. Dus overstap naar psv of ajax is niet echt een grote verbetering. Nog lekker een jaartje in Alkmaar voetballen en dan naar een echte topclub gaan in het buitenland.

1 augustus 2012 om 16:48

maher had inderdaad wat slimmer moeten zijn met antwoorden dit kan zijn imago verpesten ik bedoel clubs als psv hebben al zo'n opdonder met moeite moeten afstaan aan sporting en zullen ook 2x nadenken voordat ze maher willen binnenhalen. dit was mahers 1ste seizoen bij az en hij zit met zijn hoofd al in de wolken, ik weet niet of het iets met leeftijd te maken heeft want bij spelers als eriksen, elm zie je dat niet snel

1 augustus 2012 om 17:05

Voor zijn ontwikkeling kan die het beste nog een jaar bij AZ blijven. Heeft een goed jaar gehad en is een flow terecht gekomen. Hij moet nog leren constant te gaan spelen en elke wedstrijd minimaal een 6je te halen. Talent heeft hij zeker, maar bij AZ blijven is het beste voor hem denk ik.

1 augustus 2012 om 17:06

Ik ben benieuwd of we veel van Verbeek zullen horen komend seizoen.
AZ heeft een goed seizoen achter de rug. Toen hoorde we veel van Verbeek.
Dit was niet goed, dat was niet. En dan vond hij weer iets schandalig.

Met Holman en Elm hebben ze wel wat ingeleverd. Deze twee spelers waren juist doorslaggevend op momenten dat het even tegenzat.

Zelfde voor Maher. Een goed seizoen achter de rug. Als hij komend seizoen gaat vlammen, dan verwacht ik dat hij naar het buitenland zal gaan. Maar hopelijk blijft hij nog een jaartje of 2/3 in Nederland.

Dus ik ben benieuwd!

1 augustus 2012 om 17:23

Ik zou die Maher laten gaan als ie zulke vedette nijgingen gaat vertonen na 1 seizoen eredivisie, wat een blaag zeg. Spelers denken dat ze al heel gauw wat zijn t.w . Laat hem maar lekker naar Real of Acmilan op de bank/tribune zitten kijken hoe die smeekt om AZ. Zie Drenhte ook zo'n voorbeeld na 1 seizoen eredivisie gelijk naar Real daarna hoor je niks meer van hem.zo zijn er nog genoeg voorbeelden.lukaku die ook nooit speelt na slechts 1 seizoen Mickey Mouse leauge in Belgie dacht meneer er ook al te zijn.caistaignos is tenminste nog tot inkeer gekomen heeft ingezien dat de stap veel te groot is na 1 seizoen eredivisie.

1 augustus 2012 om 18:07

.. Deze jongen heeft bij de voorselectie van het NL eftal gezeten en kreeg lovende woorden van grootheden als Sneijder en Vdvaart. Dan krijgt deze jongen het gevoel te groot te zijn voor een goede club als az. Maher moet inzien dat hij nog een seizoen goed moet presteren en dan wel toe is aan een stap hogerop in een andere divisie. Als hij nu naar psv gaat tekent hij een contract voor meerdere jaren en dan is het moeilijker om daarna weer weg te gaan. Maar natuurlijk speelt de zaakwaarnemer een zeer grote rol in deze!

1 augustus 2012 om 18:35

Ik heb helemaal niks op met verbeek, maar het wordt eens tijd dat de journalisten eens hun werk doen zoals het moet en niet alles opblazen, hierdoor krijg je gezeik onderelkaar en niet alleen in de voetballerij.

1 augustus 2012 om 19:16

Ik ben juist blij dat er types als Verbeek zijn die tegen die journalisten met hun zeikerige vragen /interviews komen. Nooit komen journalisten met leuke vragen originele dingen.ik kan me voorstellen dat dat best gaat iriterren.elke week weer precies dezelfde vragen enz en van die interviews die zo snel gaan vervelen veel te lang duren.,zo'n Bert van Maalderink gaat het nog moeilijk krijgen zo'n vent hoort toch niet in het voetbal thuis ik val gewoon in slaap van die vent ,die moet ergens bij een bejaardentehuis met alle respect mensen gaan interviewen of bij een scouting club zo iemand is het gewoon.

1 augustus 2012 om 19:21

ik bedoel het ook niet verkeerd naar verbeek toe, ik wordt moe van de jounalisten die alles uit zijn verband trekken.

2 augustus 2012 om 13:23

Maher zal toch die stap moeten maken naar een topclub, maar of het deze zomer nog gaat gebeuren dat weten we nog niet gezien er geen plek is voor hem bij de topclubs waar hij naar toe wil.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

AZ

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
10.AZ392
11.PEC Zwolle39-13
Voor de complete stand: Eredivisie
SpelersPositieW
Roy BeerensAanvaller345
Jozy AltidoreAanvaller3323
Dirk MarcellisVerdediger310
Etiënne ReijnenVerdediger312
Nick ViergeverVerdediger310
Adam MaherMiddenvelder317
Voor de complete selectie: Clubpagina AZ.
Programma 
Uitslagen
Voor de alle wedstrijden: Clubpagina AZ.

96 fans
Coach, 50 jaar
SeizoenClub
2010- AZ
2009-2010 Heracles Almelo
2008-2009 Feyenoord
2004-2008 sc Heerenveen
2001-2004 Heracles Almelo
Laatste voetbalnieuws

Verbeek: ‘Helaas zullen er weer bepalende spelers weggaan bij Ajax’

Gertjan Verbeek denkt dat Ajax voldoende potentie heeft om in de komende jaren hoge ogen te gooien in Europees verband. De Amsterdammers pakten dit seizoen de derde landstitel op rij en...Lees verder

In de wandelgangen

Donderdag 23 mei
Niet alleen Víctor Valdés, ook Sergio Romero wordt genoemd als nieuwe keeper van AS Monaco. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.125 seconden.