Chadli: ‘Denk nu minder aan een transfer dan bij het begin van de zomer’

Nacer Chadli is niet van plan om deze zomer nog te vertrekken bij FC Twente. “Ik ben pas 22 jaar. Ik ga hier eerst nog een jaar vlammen. De stap naar een leuke club zal vanzelf wel een keer komen”, liet hij onlangs in het Algemeen Dagblad optekenen. Naar nu blijkt heeft Chadli een transfer uit zijn hoofd gezet omdat hij op zijn favoriete positie mag spelen.
Meer nieuws
- Neymar baalt van moeizame gesprekken: 'Contract loopt nog maar één jaar'
- 'Derde doelman FC Twente mag hopen op avontuur in de Premier League'
- In de wandelgangen (3/9): Barcelona-tiener wees voorstel Dortmund af
- Heracles beloont 'amateur' en heeft nu vier keepers bij A-selectie
- Coentrao heeft genoeg van Real: 'Nooit gevoel gehad dat ik welkom was'
Clubnieuws
- 'Derde doelman FC Twente mag hopen op avontuur in de Premier League'
- Douglas heeft begrip voor Van Gaal: 'De bondscoach is duidelijk geweest'
- 'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli'
- 'Er kan nog van alles gebeuren, maar het wordt wel heel lastig voor ons'
- Boschker staat met 'kleine kater': 'Kan gebeuren, maar het mag niet'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Twente





'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli'
Ajax lijkt de komst van Nacer Chadli te kunnen vergeten: de Amsterdammers zijn geïnteresseerd, maar FC Twente vraagt volgens het Algemeen Dagblad tien miljoen euro voor de aanvaller. Dat terwijl het contract van Chadli nog maar een jaar doorloopt. Lees verder
In de wandelgangen
Vrijdag 24 meiGerard Deulofeu had veel meer kunnen verdienen als hij naar Duitsland was verhuisd. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’ (37000+ pageviews)
-
De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’ (35000+ pageviews)
-
Beloften Ajax en FC Twente in Jupiler League, voorlopig geen Topklasser (33000+ pageviews)
-
‘Arsenal wil niet afwachten en trekt 11,5 miljoen euro uit voor Elm’ (33000+ pageviews)
-
Update: 'Botafogo wil Seedorf houden, echtgenote wil wel terug' (32000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...










goeie speler hoor daar niet van... maar hij dacht denk ik al dat hij er was. Beter blijft hij idd in Nederland om zich te ontwikkelen, waarna hij wellicht in de toekomst naar een Fulham ofzo kan gaan
Als hij niet geblesseerd was geraakt vorig seizoen, dan had hij hoogstwaarschijnlijk al bij Fulham gespeeld op dit moment..
Lijkt me een verstandige zet om pas te vertrekken na een goed seizoen, in plaats van een seizoen waarin je (ook door blessures) niet jezelf bent geweest. Wat ik tot nu toe gezien heb van Chadli (dit seizoen dus) kan me wel weer enthousiast maken... Creatief, scorend vermogen en ook nog tamelijk snel.. Ideale buitenspeler wat mij betreft!
idd ideale buitenspeler voor ft Twente, bij Fulham wss een leuke versterking.
Ik hoop echt voor Twente dat jongens als Chadli en Douglas nog een seizoen blijven en niet een geforceerde switch naar het buitenland maken. Denk dat Twente dan echt weer volle bak mee gaat doen om de topposities komend seizoen. Ook voor de hele eredivisie zou het goed zijn als dit soort spelers zo lang mogelijk in NL blijven met het oog op Europees voetbal en de bijbehorende coëfficiëntenlijst.
Goed van hem om niet meteen te vertrekken dit sezoen,en het is goed voor Twente,want anders zou Twente weer een andere speler moeten zien te kopen voor de linksbuiten positie.
Precies, speel eerst maar weer een goed seizoen en denk dan maar weer na over een transfer. Afgelopen seizoen was het ook niet echt bijster goed. Maar ik denk dat Chadli dit seizoen gaat vlammen, het talent is er zeker, en hij heeft een goed fysiek.
Grote sterke speler, die eigenlijk te weinig scoort gezien zijn aantal gevaarlijke momenten. Dit soort spelers moeten inderdaad langer rijpen bij een club. Anders kom je op de bank bij een grotere club en kan de carriere flink heuvel af gaan. Gelukkig lijkt hij dit zelf nu door te hebben.
Chadli heeft vorig seizoen mede door zijn blessure in het begin van het seizoen een heel slecht seizoen gespeeld. Iemand met zijn potentiele klasse had toch minimaal 1x uitgeroepen moeten worden tot speler van de wedstrijd. Dat is hem vorig seizoen geen een maal gelukt en ook op het einde van het seizoen toen heel Fc Twente in een dip zat kon hij het verschil niet maken.
Daarom hoop ik hoop dat hij dit seizoen echt zal gaan knallen. Wat ik tot nu toe in de voorbereiding heb gezien beloofd het best wel wat. Chadli begint zijn oude vorm weer terug te krijgen en heeft een fantastische click met Tadic. Chadli is ook een type speler die heel goed zal kunnen gaan functioneren met een Luc Castaignos. Chadli zal ook wel moeten blijven presteren want Tadic kan natuurlijk ook heel goed linksbuiten spelen en met Gutierrez heeft Fc twente een heel goed alternatief voor de nummer 10 positie. Op de training en in 1 helft tegen Duisburg heeft hij gelijk al indruk gemaakt.
Ik zak tadic op rechts doen, chadli links en guttierez op 10, dan kunnen ze alledrie spelen alleen heb je dan niet meer die samenwerking tussen tadic en chadli
Prima dat hij inziet dat ie beter nog een jaar kan blijven voor zijn ontwikkeling.
Mocht hij dit seizoen gaan vlammen dan is ie vertrokken volgend seizoen.
Ik ben uiteraard blij dat Chadli blijft. Hij doet 't zover in de voorbereiding uitstekend, wellicht niet veelzeggend gezien de tegenstanders, maar hij staat er wel. Ik hoop dat hij weer een belangrijke rol gaat vervullen net als 2 jaar geleden. Ben erg benieuwd naar de ontknoping tegen Fc Groningen!
Ik hoop echt dat hij dit seizoen gaat vlammen. Maar nu ik dit lees bedenk ik me trouwens wel dat Twente dan waarschijnlijk met Tadic op rechtsvoor gaat spelen, dan krijg je 2 spelers die naar binnen komen.
Ze spelen eigenlijk sinds Ruiz-stoch al met naar binnen komende buitenspelers. Daar worden de ruimtes wel een stuk kleiner van. Dus je moet wel kunnen switchen naar een ander systeem. Anders gaat de tegenstander gewoon met 5 man rond de 16 staan en dan wordt het moeilijk de gaatjes te vinden.
zoals het artikel al zegt. deze jongen zal eerst nog een seizoen moeten knallen bij twente. mede door zijn blesure is het er vorig seizoen niet van gekomen. Ik zie hem volgend jaar zeker vertrekken.
Wel frappant dat je twee beste spelers op dezelfde positie spelen.
Prima keuze van Chadli om te blijven! Ik denk als die goed seizoen gaat draaien met Tadic zal hij een mooie transfer gaan maken.
We mogen als club erg tevreden zijn over het verkoopbeleid en als je dan weet dat je volgend jaar tadic op links kan zetten.
Die gaat ook echt wel voor 12m weg volgend jaar
Tadic nu op 10/ Guitierrez op rechts en Castaignos in de punt. Brama en Fer erachter. Of Fer/ Promes/ Schilder/ Guittierrez erachter. Bjelland en Douglas het hart van de verdediging.
Chadli in fit en in vorm kan het verschil maken. Valt me op dat hij weer sterk aan de bal is. Dat was vorig seizoen wel anders (mede door blessures). Dit jaar vlammen en dan volgende zomer staan de clubs weer in de rij.
Gisteravond tegen Borislav, als ik dit goed spel, was Chadli er weer helemaal zoals Chadli moet zijn. Ik ben blij dat hij zioch bedenkt en hoop van harte op nog meer genieten van deze voetballer!