Newcastle United versterkt zich met ‘highly rated’ concurrent van Douglas
Het is nog maar de vraag of Newcastle United na dinsdag nog interesse heeft in Douglas van FC Twente. The Magpies maken via de officiële kanalen de komst van Curtis Good, een negentienjarige jeugdinternational van Australië, kenbaar. Good wordt door Newcastle omschreven als ‘highly rated’.
Good is afkomstig van Melbourne Heart en heeft zijn handtekening gezet onder een contract voor liefst zes seizoenen. In Australië speelde hij 25 wedstrijden op het hoogste niveau. De selectie van Newcastle United is momenteel op tournee in Portugal, zodra de ploeg terugkeert in Engeland zal Good zich bij zijn nieuwe teamgenoten voegen.
Of de komst van Good gevolgen heeft voor een eventuele transfer van Douglas naar de Premier League, valt nog te bezien. Manager Alan Pardew gaf in een eerder stadium aan een ervaren verdediger in te willen lijven. In dat kader viel ook de naam van de bij Real Madrid overbodige Ricardo Carvalho.
Meer nieuws
- PSV strikt tweede middenvelder in drie dagen: Naciri tekent contract
- 'Opvolger' Thiago Silva hoopt op belletje Barcelona: ‘Het zou een eer zijn’
- Van Geel houdt deur voor publiekslieveling Kuyt bij Feyenoord 'altijd open'
- In de wandelgangen (5/9): Real wil Braziliaanse architect uit Rome halen
- Platini grijpt niet in bij AS Monaco: 'Ze zitten niet in onze gedachten'
Clubnieuws
- 'Nieuwe td Newcastle heeft haast en wil Douglas snel vastleggen'
- Verstrooide Ier zorgt voor controverse in Newcastle: 'Te gek voor woorden'
- AS Monaco identificeert volgende topaankoop: ‘Erg interessante speler’
- Eén van tien Fransmannen Newcastle hoopt op transfer naar Man United
- 'Double transfer blow' laat Engelse interesse in Bony toenemen
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Newcastle United





'Ondeskundige zaakwaarnemers hebben FC Twente geld gekost'
Joe Kinnaer wordt de nieuwe technisch directeur van Newcastle United en dinsdagavond werd gemeld dat Douglas bovenaan zijn verlanglijstje staat. Een dag later verschijnen er echter alweer andere berichten in de...Lees verder
In de wandelgangen
Woensdag 19 juniReal Madrid gaat mogelijk verrassen met de komst van Hernanes. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
'Ajax vindt Maher te duur; Duarte geldt als topprioriteit' (52000+ pageviews)
-
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël (45000+ pageviews)
-
Overmars praat met geïnteresseerde clubs over overbodig Ajax-duo (35000+ pageviews)
-
Update: 'Twente-back Rosales hoopt op terugkeer naar België' (35000+ pageviews)
-
Sneijder en Heitinga werken zich in het zweet bij Ten Cate (28000+ pageviews)
Clubexperts
-
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (66 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
De nieuwe TotoDoor Ibra.g.s.v (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (66 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...















Ik denk dat Douglas met zn slechte tweede seizoenshelft veel geïnteresseerde clubs heeft doen schrikken. Neemt niet weg dat het wanneer hij wel in vorm is, een van de beste verdedigers van Nederland is.
En meneer Curtis Good ken ik niet. Lijkt me een jong talent en niet iemand die er meteen staat zoals bij Douglas wel het geval zou zijn. Dus er is nog een kans dat Twente alsnog zijn beste centrale verdediger verliest en in Bjelland hebben ze al een vervanger.
Tja Douglas staat bekend om de wilde overtredingen en dan vaak met gevolg op kaarten dat schikt veel teams af ook al is het een prima verdediger. Zal twente blij mee zijn omdat ze hun beste verdediger behouden ook al hadden ze er flink voor kunnen cashen.
@chester94 hoe lijk Curtis Good jou een jong talent terwijl je eerst zeg dat je hem niet kent? Volgensmij doe je dat omdat je leest dat hij gezien word als 'highly rated' of niet?
Het feit dat hij al 25 wedstrijden heeft gespeeld voor Melbourne Heart op zijn leeftijd, door een Pl-club wordt binnengehaald zijn toch tekenen dat deze voetballer talent heeft. Daarvoor hoef je hem niet te kennen ofzo. Het weet het ook niet zeker, het lijkt hem een groot talent.
Bjelland is meer de vervanger van Wisgerhof want Douglas gaat dan als rcv spelen.
Als NU niet boven de 6 miljoen gaat bieden dan gaat Douglas niet weg. Het percentage wat Twente dan nog over houd is te weinig om meteen een goede aankoop er voor terug te doen.
Laat Douglas nog maar een jaar bij ons schitteren.
Ik denk dat Douglas te hoge salariseisen stelt..
hiermee doet hij zichzelf uiteindelijk de das om!
Douglas kon per week €50.000 verdienen bij Newcastle.
Ik denk gewoon een aankoop voor de toekomst. Verwacht niet dat dit gevolgen voor Douglas zal hebben, het is natuurlijk maar afvragen of deze Good er gelijk staat. Het verschil tussen de A-league en Premier League is natuurlijk enorm.
Ik ken deze Good niet maar Australische verdedigers slagen vaak in de Premier League. Hij zou Neill en Cahill om advies moeten vragen, ik denk niet dat hij meteen in de basis zal spelen, zeker niet als Coloccini speelt
@indyjonas
Achterlijke opmerking. De rode kaarten hebben niks met wilde overtredingen te maken. Dat laatste is niet iets waar hij bekend om staat.
Volgens jou maakt die dus wel wilde overtredingen maar krijgt daar geen kaarten voor? :P
Hoe bedoel je? Die naam heeft hij wel, diverse analysten hebben het ook als potentieel probleem genoemd mocht Douglas uitkomen voor Oranje. Soms slaan bij hem de stoppen door en tegenstanders kunnen daar gebruik van maken. Zelfs een scheidsrechter is niet altijd veilig voor onze Braziliaanse vriend.
Zo agressief is Douglas niet, allemaal gehypte onzin. Douglas hoeft maar iemand kwaad aan te kijken in NL en heeft een mega schorsing te pakken
Douglas heeft 2x dom onterecht rood gekregen.
Maar die 2 domme rode kaarten sloegen ook nergens op. Wernbloom van AZ schopte hem van achter neer , bleef scheldend op hem liggen en Douglas duwde hem van hem af . Rood... en 6 wedstrijden schorsing, omdat hij boos op de arbiter afliep en heel boos keek.
Vorig jaar kreeg hij rood tegen Toivonen voor bijna niks. Toivonen gaf hem een tikje , douglas gaf een tikje terug en Douglas kreeg rood.
In de PL krijg je daarvoor nooit geen rood, dus dat is geen enkel probleem.
Maar waarom denk je dat Toivonen probeert om Douglas te provoceren? Dat is juist het probleem als je beetje een naam krijgt. Je tegenstander gaat proberen om je uit je tent te lokken.
Toivonen provoceert iedereen.. Niet het juiste voorbeeld ;
Ik moet je in deze gelijk geven, geen goed voorbeeld van me.
Newcastle bied op veel spelers van FC Twente,laat Douglas nog mooi een jaar bij FC Twente blijven ,en wie weet wel met een kampioenschap afsluiten!.
Wie wil Newcastle nog meer dan, naast Douglas? Ik denk niet dat Twente favoriet is voor de titel, maar als outsider zouden ze hem heel misschien kunnen winnen. Als ik Douglas was zou ik nog een jaartje wachten en dan transfervrij vertrekken, maar dat is dan wel weer vervelend voor FC Twente
dat lijkt mij helemaal niet vervelend voor Twente.
Door allemaal constructies met zaakwaarnemers en eigendomspercentages houdt twente een stuk minder over dan het betaalde transferbedrag. Douglas heeft een contract voor 1 jaar, dus weegt verkoop nauwelijks op tegen contract uit laten dienen, omdat Twente waarschijnlijk toch geen vervanger kan halen die direct staat waar Douglas nu staat
Nee, maar je hebt dan geen beschikking meer over Douglas -een goede verdediger- en hij gaat transfervrij weg. Dan heb je hem er liever voor een langere tijd bij of meer geld.
Newcastle heeft o.a. op
*ruiz
*chadli
*douglas
*john
*de jong
*michailov
geboden.
en het seizoen voor het bod op ruiz Tiote al gekocht van twente
dit lijkt me gewoon een transfer voor de toekomst. Douglas staat nog steeds op de radar.
Nu Debuchy halen en nog een ervaren centrale verdediger. Douglas of Carvalho (wat nieuw voor mij is)
@nufcmg
Newcastle wil zich wel flink in de verdediging gaan versterken.. komt er ook nog een aanvaller/middenvelder?
de verdediging was vorig seizoen ook het zorgenkindje. Door veel blessuregevallen moesten sommige spelers zoals Gutierrez, Perch en R. Taylor soms op ongewone posities voetballen. Met coloccini, s.taylor en williamson heb je eigenlijk maar 3 pure ervaren centrale verdedigers. Met het oog op het drukke schema is dat dus de eerste plaats waar versterkt moet worden. De transfer vandebuchy (rb) wordt wss deze week afgerond. Dan nog alleen nog een ervaren cv en dan is dat problem opgelost.
op het middenveld is er genoeg keus en zijn er met Amalfitano en Bigirama nog 2 talenten bij gekomen die een goede indruk hebben gemaakt in de voorbereiding. Daar zie ik dus geen versterkingen meer komen.
In de aanval is eigenlijk ook alles in orde. Carroll zal alleen komen als Ba vertrekt, maar de clausule van 7 mln is maar tot vanavond 23:59 uur geldig. Remy staat ook op de verlanglijst al weet k niet of Newcastle zo veel geld wilt spenderen.
Ja, die Debuchy vind ik erg goed. Daar mogen jullie wel blij mee zijn vind ik. Willen ze Pieters eigenlijk ook nog? Of is dat definitief afgelopen?
ja hopenlijk komt die transfer snel rond. Cabaye heeft afgelopen week nog met hem gesproken en Debuchy wilt graag naar Newcastle komen. Ik juich zijn komst alleen maar toe, een goede rechtsback die aanvallend ook een steentje kan bijdragen. Daarnaast komt het de teamspirit denk ik alleen ten goede daar hij al een aantal spelers persoonlijk kent.
Over Pieters heb ik al een tijd niets meer gehoord, dat is volgens mij ook van de baan. Hij is geblesseerd en Newcastle heeft Santon voor die positie waar ook Shane Ferguson (jeugd), Gutierrez en R.taylor kunnen spelen.
Spelers van buiten de EU moeten toch een bepaald aantal A-interlands op zijn naam staan om een werkvergunning te krijgen van de FA? Of zit ik nou mis?
Verder lijkt het me een aankoop voor de toekomst, ken hem verder niet.
Ja, of een "uitzonderlijk talent". Zet eerder in op het feit dat Australië bij het oude britse rijk hoort, en daarom een streepje voor hebben.
De engelse koningin is het officiele staatshoofd van Australië , dat land is omdat het een oude Engelse kolonie is lid van het Britsche "commonwealth".
Goed nieuws voor Twente als Newcastle geen interesse meer heeft kunnen ze Douglas nog houden en zullen hem nog hard kunnen gebruiken.
Ik denk dat Douglas wel wil gaan het is afhankelijk of Twente hem wel wil laten gaan. Hij kan wel meer gaan verdienen in Engeland.