Luciano had beter bij Ajax gepast dan bij PSV
De Boer kreeg geen groen licht van directie en RvC








Poll
Meer nieuws
- Stoke City verveelt publiek en wil meer spektakel met nieuwe coach
- Update: ‘Na de vakantie van Van Leeuwen gaan we met hem om de tafel'
- In de wandelgangen (6/9): Fenerbahçe denkt na over bod van 13 miljoen
- Davids ondanks degradatie langer bij Barnet: 'Hij heeft een revolutie gestart'
- Ribéry hoeft niet meer weg: 'Hier afsluiten als een grote voetballer'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Dinsdag 21 meiAS Monaco zou João Moutinho al bijna binnen hebben, maar de kampioen van de Ligue 2 wil de Champions League weer in en dus moeten alle posities dubbel bezet worden. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Ajax vangt bot bij Heracles: 'Het eerste en laatste bod' (38000+ pageviews)
-
'Strootman onderdeel van transferplannen ter waarde van 80 miljoen' (36000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (35000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (33000+ pageviews)
-
Mourinho en Real Madrid gaan na drie jaar uit elkaar (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (26 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (18 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (26 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (18 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Waarom nog zoveel na praten over een tranfer die 2 weken geleden is afgerond.
Vraag me ook hoe het waarheidsgehalte van dit bericht is.
Voor mij is dit weer een typisch gevalletje van stemmingmakerij.
Echt om moedeloos van te worden heh.
We weten inmiddels wel hoe graag de Boer Narsingh wou hebben blabla. Narsingh is nu naar PSV klaar.
Volgens mij wilde Voetbalzone nog liever dat hij naar Ajax ging dan de Boer zelf.
Ze houden er maar niet overop. Ik heb de Boer 1 keer horen zeggen dat hij Narsingh graag aan zijn selectie zou willen toevoegen. Volgens mij maakt de Boer zich hier nu al niet meer druk over.
Daarom joh...stemmingmakerij van de heren van Vz.
En o wee als wij iets provocerends zeggen.
ja inderdaad.. Bovendien is dit toch ook al lang bekend...
Zelfs zonder Narsingh is Ajax naast PSV de topfavoriet om weer kampioen te worden.
Dat Ajax destijds 16 miljoen voor Sulejmani betaalde was natuurlijk niet verstandig. Ik denk alleen dat ze nu met Narsingh niet echt slim gehandeld hebben. Een paar ton meer en Narsingh was Ajacied geweest. De perfecte speler voor het Ajax systeem.
Daar gaat het niet om die paar ton. Uiteindelijk zou hij met alles erop en eraan gewoon teveel gekost hebben. Mensen denken altijd maat oh die paar ton maar kijken nooit verder.
Het verschil tussen wat Ajax wilde betalen en wat PSV betaald heeft ie een paar ton. Natuurlijk komen daar salariskosten overheen, maar die hadden ze met dat bod van een paar ton minder ook gehad. Het gaat dus gewoon echt om een paar ton, kan er ook niks anders van maken. ;-)
Nee. Het gaat er niet om dat PSV twee ton meer betaald, het gaat erom dat PSV het financiële plaatje van Narsingh wel aantrekkelijk vind en Ajax niet. Dit plaatje is meer dan alleen een transfersom.
Volgens van der Gijp niet.. Die vind Narsingh te kort komen in de kleine ruimte, iets wat je bij Ajax juist moet beheersen... Hij vond Narsingh meer voor een ploeg die niet constant de tegenstander op eigen helft probeert vast te zetten... Maar je zal 't nooit weten of hij perfect bij Ajax past..
Van der Gijp had daar zeker wel een punt ja, maar Narsingh is een jonge speler en wordt steeds beter in de kleine ruimte. Het blijft natuurlijk altijd speculeren of hij bij Ajax had gepast of niet, dat zullen we inderdaad nooit zeker weten. Misschien verrast Sana op een positieve manier, maar ik had toch liever Narsingh gezien bij Ajax.
Het gaat niet om die paar ton als Narsingh niet rendeert bij Ajax dan gaat het om die miljoenen die Ajax voor hem betaald heeft. Een beetje hetzelfde als nu bij Matavz met PSV waar men ook vraagtekens zet bij de 8 miljoen die er voor hem is betaald. Ajax wil eenvoudigweg niet zoveel risico meer nemen na Cvitanich en Lodeiro.
Over Narsingh is geen gerucht maar een feit aangezien de Boer dit tijdens een interview heeft aangegeven. Daarnaast is het bericht al een paar dagen oud. Raar dat dat nu geplaatst wordt.
Helaas , ik vind hem beter passen bij Ajax dan bij Psv...
Maar waarom dit er tussen staat? Dit is allang achter de rug van de boer en we hebben nu Sana.
Het zou voor Ajax veel beter zijn dat Luciano Narsingh naar Ajax ging.
Dan zou dit de opstelling zijn.
Hoop dat Chamakh komt naar Besiktas. Is toch overbodig bij Arsenal. Lijkt me een goede speler voor de Turkse competitie.