Arsenal heeft topversterkingen nodig in plaats van talenten
Arsenal slaat na Walcott en AOC weer toe








Poll
Meer nieuws
- Complimenten van Mertesacker: 'Ik denk dat we allemaal verrast zijn'
- Van Basten: ‘Na de zomer kun je er zo twaalf van weg knippen of bij lijmen’
- In de wandelgangen (2/9): Man City brengt bod van 138 miljoen euro uit
- ‘Ik werd bijna opgenomen in het Nederlands elftal, dat zegt genoeg’
- ‘Seedorf en Maldini nemen taken van Allegri op korte termijn over’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Woensdag 22 meiManchester City gaat op de valreep nog proberen om Barcelona af te troeven. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
PSV wacht mogelijk zeer sterke tegenstander in CL-voorronde (43000+ pageviews)
-
Van Basten: ‘Wilden hem allemaal bij Ajax. Had het anders gemoeten? Vast’ (42000+ pageviews)
-
Overmars irriteert Smit: ‘Niet de koper bepaalt de prijs maar de verkoper’ (41000+ pageviews)
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (30000+ pageviews)
-
Beckenbauer hoopt op Robben: 'Qua drama niet te overtreffen' (27000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (4 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (5 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (21 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Luke Shaw is voor mij een onbekende. Heeft hij als 17-jarige al speeltijd gehad in de PL afgelopen seizoen?
waarom zou NU Caroll terugkopen als ze Ba en Cisse al hebben en afgelopen seizoen top gedraaid hebben? Echt een wandelgangetje
@Deeftilburg Gister is bekend gemaakt dat Carrol voor 1 jaar naar West ham is dus dat lijkt me inderdaad ook erg onlogisch.
@ Arsenalgunner9,
Andy Caroll is helemaal niet voor 1 jaar naar West Ham United gegaan. BBC meldde dat, maar zowel Andy Caroll, Liverpool als West Ham United ontkennen dat en zojuist is bekend geworden dat Caroll niet naar West Ham United wil.
Southampton is zojuist gepromoveerd naar de PL, dus dat in ieder geval niet, en heeft ook niet in de Championship gespeeld. Hij heeft wel in de beker meegespeeld als ik me niet vergis, en heeft daarnaast in diverse jeugdelftallen van Engeland gespeeld.
Is een top talent van Southampton.
Net als bij AoC en Walcott dus Arsenal haalt degelijk de goeie talentjes van Southampton vandaan. De gok waard want er zitten meerdere clubs achter hem aan.
waarom probeert arsenal kaka niet te halen?? tis wel goed als je talenten voor de toekomst haalt. maar dat moet je niet altijd doen. dan kom je niet verder want alle grote spelers willen dan weg omdat ze voor de prijzen willen spelen. en dan komt het op de onervaren spelers aan. die dan door kunnen groeien naar wereldtop en dan zijn ze dat en dan willen hun ook al weer weg
Denk je dat Arsenal het salaris van Kaká kan en wil betalen? Kaká verdient bij Real Madrid iets van 9 miljoen netto. Volgens mij is Van Persie grootverdiener met iets van 6,5 miljoen. En Kaká wil volgens mij ook niet al te veel leveren.
klopt helemaal kaka net zoals vele een geldwolf...echt voor de lol doen ze het niet meer alleen voor het geld.... bij arsenal zou hij wel altijd een basisplaats hebben...
Zou iemand wat kunnen vertellen over deze jongen?
Links back die een grote speler gaat worden bij Southampton. Goed verdedigend en sterk aanvallend, ook erg sterk voor iemand van zijn leeftijd. Hij speelde zaterdag nog een paar minuten mee tegen Ajax.
Beetje vaag van Caroll die was toch gekocht door West Ham stond laast nog in de wandelgangen.
Maar als denkt dat het slim is om hem terug te kopen hij was er goed dus als je hem voor weinig geld terug kan halen.
Southampton levert echt gruwelijke talenten o.a. Bale, Walcott, Chamberlain en nu weer Shaw.
James Ward-prowse, deze jongen gaat het maken. Speelt de gehele voorbereiding goed en ik denkt dat hij nog wel eens in de basis kan staan tegen Man City.
Ik ben er 100% zeker van dat Shaw ook niet naar Arsenal gaat, zoals het er nu naar uit ziet maakt hij kans op speel minuten volgend jaar en hij heeft net een week ofzo terug een 3 jarig contract getekend. Als Wenger hem wil moet hij meer neerleggen dan voor Aoc.
De Boer was lovend over Ward-prowse. Goeie speler dus.
Goeie zet van Arsenal, heerlijk talent. Maar ik had eigenlijk verwacht dat het om Lallana zou gaan. Ook een geweldige speler.
Arsenal blijft maar Talent binnenhalen er lopen daar alleen maar talenten rond deze jongen is wel een goeie voor in de toekomst.
tja alleen een paar ouderen met ervaring en topspelers zouden er ook wel wenselijk zijn anders misen ze weer alle prijzen en dat zou ik niet zo prettig vinden. zie arsenal erg graag. mijn topclub van engeland