Andrei Arshavin moet ook weg bij Arsenal
Wenger vertelt drie man weg te gaan








Poll
Meer nieuws
- Galatasaray baalt: 'Wij kunnen de bedragen van Chelsea niet evenaren'
- 'City wilde mij toen ik bij Barcelona speelde, maar ik wilde naar Milan'
- 'De meningen verschillen over mijn prestaties vorig seizoen bij PSV'
- Bookmaker: Finale op Wembley beslist door strafschop, Robben trapt niet
- Neymar baalt van moeizame gesprekken: 'Contract loopt nog maar één jaar'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Vrijdag 24 meiGerard Deulofeu had veel meer kunnen verdienen als hij naar Duitsland was verhuisd. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’ (37000+ pageviews)
-
De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’ (36000+ pageviews)
-
Beloften Ajax en FC Twente in Jupiler League, voorlopig geen Topklasser (34000+ pageviews)
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (31000+ pageviews)
-
Update: 'FC Porto-duo ondergaat medische keuring bij Monaco' (30000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





beetje dom van vz
net zegt berlusconi dat milan geen sterren meer gaat halen en dan maakt vz nog iets over dat ze kaka gaan halen
Das ook geen Ster, maar een Held. Vanuit kamp Milan dan..
Dit is de Wandelgangen. Dat betekent dat als een krant een gerucht schrijft, dat VZ dat hier zet. Dat staat dus los van de overige berichten. Dit bericht komt van Marca en heeft dus helemaal niks te maken met wat Berlusconi net zei.
arsjavin is niet meer van het juiste niveau. Ik denk dat het beter is als hij ook weggaat
Ik denk niet dat Liverpool dat bod gaat accepteren. Alhoewel 15 mil best veel is voor Agger, kan je niet 1 2 3 een verdediger van zijn niveau terughalen helaas.
Haha, Mourinho.... Ik zou zowiezo altijd beginnen met Lass als RB. Arbeloa bakt er helemaal niks van, komt duidelijk tekort voor dat niveau. Lass Diarra is een beest, bij elk ander team dan Real of Barca zou hij gewoon in de basis op het middenveld spelen. Eigenlijk moet AC proberen om Diarra te halen voor op het middenveld. Milan heeft na het verlies van Gatusso nog vrij weinig bal-afpakkers op het middenveld.
Higuain verwacht dat het bestuur zijn contract opwardeerd salaris nu al 3,8 miljoen. Zijn die voetballers dan nooit meer tevreden..?
Het bestuur heeft vorig seizoen aangeven dat hij een salaris verhoging krijgt. Hij bleef bij Real Madrid en heeft zijn salaris verhoging nog steeds niet gekregen. Dan mag je toch wel even klagen? Een afspraak is een afspraak.
Hij ziet dat spelers om zich heen een veelvoud verdienen, dat wil hij natuurlijk ook. Dat het belachelijke bedragen zijn, zeker!
''als Real Madrid geen rechtsback haalt, is Diarra de tweede keus van Mourinho voor die positie.''
Daar is nog wat twijfel over. Sommige media zeggen dat Lass niet op de rechtsback wil spelen en gewoon op het middenveld wil spelen. Zelf zegt hij dat hij speelt waar Mourinho hem plaatst. Marca meldt ook dat Álex Fernandez dan tweede keus wordt achter Arbeloa. Dat zou ik sowieso niet snappen want dat is gewoon een controlerende middenvelder.
Die Mourinho ook. Had hij Carvajal gewoon naar het eerste team gehaald had hij dit probleem helemaal niet gehad. Carvajalde speelde in een oefenwedstrijd van Leverkusen tegen Napoli die eergisteren werd gespeeld ook geweldig. Ook de Leverkusen supporters zijn erg positief over hem. Maar hij komt na één seizoen denk ik wel terug.
Ook heeft hij dan ervaring opgedaan in één van de beste competities ter wereld en ook op Europees niveau. Carvajal speelt dan Arbeloa uit de basis en dan hebben we naast Iker (en Arbeloa) iemand die uit de eigen jeugdopleiding komt en basis staat.
kaka is een ster. je kan niet zeggen dat hij doordat hij bij real minder presteert opeens geen wereld ster meer is.
en ik vind zelf eigenlijk dat hij bij real in de minuten dat hij speelt helemaal niet zo slecht speelt.
==“dat ligt er nog even aan. We gaan binnenkort om de tafel zitten om te praten. Het is mogelijk dat hij nog een toekomst heeft bij de club”, verzekert Wenger==
Dat Arshavin 'mogelijk' toekomst heeft bij Arsenal klinkt een stuk twijfelachtiger dan dat Wenger iets zou hebben 'verzekerd'.
Goed dat Arsenal Nicklas Bendtner, Sébastien Squillaci en Chu-young Park gaat verkopen. Deze drie spelers voegen niks toe aan Arsenal, dus is 'n vertrek 'n uitstekende optie voor zowel Arsenal als deze drie spelers.
Andrei Arsjavin zou ik ook verkopen. Hij voegt nu gewoon niks meer toe aan Arsenal en hij begint al aardig op leeftijd te raken.
In mijn ogen moet Arsenal deze spelers nog verkopen: Nicklas Bendtner, Marouane Chamakh, Vito Mannone, Andrei Arsjavin, Sebastien Squillaci en Park Chu-young. Al deze spelers voegen niks meer toe aan Arsenal.
Deze spelers moet Arsenal verhuren: Francis Coquelin, Emmanuel Frimpong, Ryo Miyaichi en Henri Lansbury. In al deze spelers heb ik vertrouwen dat ze door gaan breken bij Arsenal.
Coquelin zou ik in eerste instantie erbij houden. Kan voor meerdere posities een zeer nuttige back-up zijn en heeft al aangetoond volwassen genoeg te zijn in de wedstrijden die hij heeft gespeeld. Maar als Sagna niet nog een keer z;n been breekt, Wilshere op tijd terug is en Diaby fit blijft kan hij altijd nog elders ervaring op doen.
Ik zie Arshavin niet gauw veel speeltijd krijgen met Walcott, Chamberlain, Gervinho en straks ook Cazorla op de vleugels. Ook Podolski kan er spelen, hoewel Wenger hem meer in een centrale rol wil gebruiken. Verder heb je nog Ryo en andere opties. Bovendien zal hij waarschijnlijk nooit meer zo goed worden als hij ooit was. Van mij zou een vertrek dus de voorkeur krijgen en dat lijkt me voor hem zelf ook beter.
Arsenal is op de goede weg, Vela, Pedro Botelho en Almunia zijn al definitief weg, Denilson is verhuurd en zijn contract loopt eind van het jaar af dacht ik. Nu Squilachi, Arshavin, Bendtner, Park en Chamakh nog, en eventueel Mannone, en dan ben je een hoop overbodige spelers kwijt die samen een gigantisch salaris opslokken.
Gek dat Arsenal Bendtner wil verkopen. Persoonlijk vind ik hem een heel goede spits! Zeker een goede vervanger voor Van Persie. En ook nog op jonge leeftijd (22) dus waarom zou Arsenal van hem af willen. Wat mij betreft voegt hij zeker nog wat toe bij Arsenal! En ze zijn geen geld (behalve salaris) aan hem kwijt dus is het beter dan iemand kopen. Trouwens lijkt me het ook heel leuk om Bendtner en Giroud als spitsenduo te zien die de ballen krijgen van Gervinho en Arshavin! (trouwens ik ben geen Arsenal fan!)