AZ en MVV onderzoeken samen de mogelijkheid om een straf uit te delen aan de streaker die tijdens het onderlinge oefenduel tussen beide teams het veld van BKC heeft betreden. Het gedrag van de MVV-supporter heeft de oefenwedstrijd dusdanig verstoord dat beide clubs tot actie overgaan.
Meer nieuws
- 'Acht landen maken een grotere kans op wereldtitel dan Nederland'
- PSV jaagt op succes en blaast voetballaboratorium nieuw leven in
- Santos slaat miljoenenbod Barcelona op Neymar af
- Delegatie Juventus in Madrid: akkoord over spits nog ver weg
- 'Hij heeft 24 uur bedenktijd gevraagd om te beslissen wat hij gaat doen'
Clubnieuws
- NAC Breda en AZ onderhandelen over Gudelj: ‘Het spel is op de wagen’
- AZ rondt transfer af: 'Ik denk dat we nader tot elkaar zullen komen'
- Maher wil op EK geen transfernieuws: ‘Ouders houden me op de hoogte’
- Verbeek: ‘Helaas zullen er weer bepalende spelers weggaan bij Ajax’
- Verbeek geeft Maher advies niet naar Ajax of PSV te vertrekken
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
AZ

In de wandelgangen
Woensdag 22 meiManchester City heeft een plannetje gesmeed om Isco naar de club te halen. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Kritiek op Ajax en PSV: 'Ik vind het een misselijkmakende gang van zaken' (38000+ pageviews)
-
'Ajax aast op topschutter PSV A1; ook FC Twente heeft belangstelling' (37000+ pageviews)
-
'Misschien denkt Van Gaal dat Alexander een Duitser is' (35000+ pageviews)
-
Update: Fenerbahçe verslaat Galatasaray en heeft Potuk binnen (30000+ pageviews)
-
Toornstra, Duarte, Nelom en Tiendalli debuteren bij Oranje (29000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (8 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Hmm, en ze slaan weer eens door. Iedereen kon er om lachen... en sinds wanneer is een blote man opeens aanstootgevend. je moet eens weten wat die kinderen allemaal op internet kunnen vinden.
Er zijn heel veel kinderen die gewoon met hun ouders een potje voetbal willen kijken. Dan zit je niet te wachten op streakers.
Van mij mogen ze hem gewoon straffen. Landelijk stadionverbod kan je doen, maarja.. als dat dan voor vijf jaar is, dan doet ie het daarna gewoon nog een keer. Want zoiets doe je sowieso niet elke week.
Die vent moet gewoon duidelijk gemaakt worden dat het niet kan. Verder niet overdrijven met de boete.. ik geloof nou ook weer niet dat er kinderen zijn die er een trauma aan overhouden.
Echt kansloos... Wat maken we ons weer druk om niks. AZ is de mooiste club maar waarom toch steeds weer dat beste jongetje van de klas gedrag?!?
Inderdaad, ze maken zich druk om niks (niet alleen AZ, maar ook MVV ). Laat iedereen toch lekker het veld op rennen tijdens een wedstrijd, bij voorkeur in de blote kont. Lang leve de beschaving.
Het hoort natuurlijk niet om in je blootje tijdens een wedstrijd op of rond het veld te rennen, dat lijkt me duidelijk. Maar om de man een stadionverbod als straf op te leggen gaat mij persoonlijk veel te ver. Het is slechts een streaker hoor, niet iemand die een vuurwerkbom heeft gegooid.
@ kaassie
Hoe denk je dan dit soort idioten in de toekomst te gaan tegenhouden? Of vind je het prima dat wedstrijden moeten worden onderbroken omdat er iemand aandacht nodig heeft?
Nogmaals, het is slechts een streaker hoor. Het hoort natuurlijk niet maar het is niet zo dat de man een misdaad heeft begaan. Dat de man een straf moet krijgen lijkt me logisch maar laat het wel in verhouding zijn tot wat hij gedaan heeft.
Die gast had zich inderdaad wel eerst mogen scheren... viespeuk!! Stadionverbod voor het leven zeg ik ;-)
Waar maken we ons druk om !!! Had die wedstrijd ook nog enige aktie!
Misschien is een boete ter hoogte van het zuurverdiende bedrag dat hij voor de geplande penisverlenging bij elkaar aan het sparen is een optie?
Het is natuurlijk altijd beter dan die gast die de keeper van AZ aanviel maar zolang lui dit blijven doen moet je het gewoon straffen anders gaan meer mensen denken dat dit ongestraft kan. Ook als je kijkt dat er kinderen bij zaten vind ik zo'n straf meer dan terecht.
Inderdaad waar maken ze zich druk om.
"az en MVV vinden dat het gedrag van de man, mede gezien het jeugdige publiek dat de oefenwedstrijd heeft bezocht, ongepast", zo meldt AZ op de clubsite.
Als je langs die kinderprogramma's zapt wil je niet weten wat voor geweld daar in voorkomt en als je om 18.00 naar het Journaal kijkt zie je ook af en toe een naakt iemand langskomen dus ik denk dat het jeugdige publiek heden ten dagen wel wat gewend is.
Op deze manier kunnen vrouwen ook wat betekenen in het voetbal.
Hij heeft wel iets weg van die oud-spartaan.. El Khattabi... Of hoe je dat ook schrijft
...
Ja, als je als club er niks tegen doet, is het ook weer niet goed. Het is moeilijk voor een club om de grens aan te voelen. Eigenlijk moet de clubs blij zijn dat het gebeurd, zodat ze misschien iets kunnen leren om dit te voorkomen. Want nu is het een onschuldige streaker (landelijke stadionverbod vind ik wel wat overdreven hoor), maar het had ook iemand met een ander idee op het veld kunnen staan.
Op zich zeggen we wel altijd dat Engeland nu goed voor mekaar hebben. Als je daar op het veld komt, ben je gewoon niet meer welkom. Stiekem willen wij dit ook, zo dicht op het veld zitten. Maar dan mogen we volgens vele weer niet te hard straffen. Dat kan helaas niet samen. Het is of het ene of het andere.... Hoe onschuldig het ook lijkt.
Goede actie.
Kunnen AZ en MVV ook stadionverboden aanvragen voor de volgende zaken:
- scheldende ouders/volwassenen langs de kant
- scheldende spelers
- spelers die spuwen
- spelers die schwalbes maken, kaarten aannaaien en schelden
- bier zuipen bij (oefen)wedstrijden
- boeren laten
-scheten laten
Net zo schadelijk, zo niet schadelijker voor kinderen..... **zucht**
laten betalen die man; hij heeft niets en dan ook helemaal niets op het veld te zoeken!!
Als je met kleren aan een veld op rent, al is het maar een oefenwedstrijd, dan wordt je ook bestraft. Dus dat zo iemand zonder kleren aan wordt bestraft lijkt me niet eer dan logisch. Dat kinderen tegenwoordig van alles kunnen tegenkomen op tv en internet is natuurlijk waar, maar dat kan natuurlijk geen reden zijn om de actie van die streaker onbestaft te laten. Met tv en internet kun je zelf nog enigzins keuzes maken, met zo'n streaker is dat een stuk lastiger omdat je daar zomaar mee wordt geconfronteerd. Bovendien, als dit maar moet kunnen, waar gaan we dan nog een grens stellen? Voor je het weten loopt er tijdens elke wedstrijd iemand het veld op.
Natuurlijk hoort dit aan de ene kant niet op een voetbalveld thuis en moet dit absoluut bestraft gaan worden. Aan de andere kant is zo'n ludieke actie waar menig een om kan lachen natuurlijk veel beter dan agressie op of rondom het veld. Ik zou gaan voor een behoorlijke alternatiefe straf. Bijvoorbeeld voor de winterstop bij AZ tijdens de wedstrijd een alternatiefe straf in Alkmaar laten verrichten (schoonmaak, helpen met uitdelen van de irritante klappers ofzo) en dan na de winterstop een alternatiefe straf in maastricht bij MVV laten uitvoeren. Dat is organisatorisch en qua afstand natuurlijk een behoorlijke straf om uit te oefenen en dan zal menigeen in de toekomst wel uitkijken om zoiets nogmaals te doen.
Ik snap niet waarom ze nu deze persoon een straf willen geven met als reden: ''az en MVV vinden dat het gedrag van de man, mede gezien het jeugdige publiek dat de oefenwedstrijd heeft bezocht, ongepast''.
Maar eerder is wel een foto gepost op het Twitteraccount van AZ.
Als het zo aanstootgevend is, post het dan zeker niet op Twitter, want daar zitten ook heel veel jeugdige supporters bij..
Daar heb je helemaal gelijk in. Ik kwam de foto ook een paar keer tegen via Az-geraleteerde twitter-accounts. Bij sommige werd wel gewaarschuwd trouwens, bij sommige ook niet.
Maarja.. als je dan zo'n foto via twitter verstuurt, moeten ze niet zeggen dat het aanstootgevend is.
ik snap heel goed waarom ze dit willen straffen. Alhoewel ik de straf wel wat te groot vind voor iemand die op zich niemand schade aanricht. Maar je moet het ook nie de normaalste zaak gaan vinden en zomaar accepteren.
Een stadionverbod lijkt me prima. Deze man is toch geen supporter maar een aandachtsgeile clown en die kunnen we best missen in onze stadions. Verder zullen de clubs vooral een voorbeeld willen stellen zodat andere idioten niet op hetzelfde idee komen.
dit gaat natuurlijk tegen al onze regels van beschaving in dus inderdaad straffen wegens aanstootgevend gedrag. Dit zal trouwens best wel via een politieverordening geregeld kunnen worden.
De meeste mensen hebben zoiets van "maak je lekker druk om andere dngen", maar ik denk dat de clubs vanuit hun voorbeeldfunctie geen andere keuze hebben.
De clubs zijn gewoon bang dat de Knvb hen hiervoor bestraft. Op deze manier voorkomen ze dat. Volgens mij is dit niet de eerste keer er een streaker is bij MVV en ze voelen nattigheid.
Waarom zijn die streakers altijd gozers, als het nu nog eens een lekker wijf was kon je er tenminste nog van genieten.
Wat er door het hoofd van zulke gasten gaat heb ik nooit begrepen, echt aandachtszoekers.
100 euro boete, die 100 euro had hij gewonnen, het was een weddenschap die streakeractie.
saldo: 0,00 euro
In de ogen van velen hier gaat het om niets en vragen zich af waar AZ en MVV zich druk om maken.
Het gaat wel ergens om, 1 er moet een wedstrijd worden stilgelegd omdat iemand die daar niets te zoeken heeft het veld betreed en 2 deze persoon wil dat op zo'n manier doen dat dit aanstootgevend is voor anderen.
Als vader zit ik er ook niet op te wachten dat mijn kinderen zo'n kerel rond zien rennen. Dat hoort niet thuis op het voelbalveld. Deze persoon doet het enkel voor zichzelf, dat noemen we a-sociaal. Dat mag wat mij betreft best bestraft worden.
Als het onbestraft zou blijven gebeurd het vaker, straffen hebben ook een afschrikkende werking voor potentiële nieuwe streakers.
Je ziet gewoon de bank van Az die gaat stuk, die denken wat doet deze gek nou.
Ik kan er wel om lachen.
Maar het stoort wel in een wedstrijd.
Als je het doet moet je het voor of na de wedstrijd doen.
Maar voor de jeugdige kijkers slecht voorbeeld dus logisch dat hij straf krijgt.
Alleen stadion verbod is wel overdreven.
Werkstraf bij een amateur club lijkt me beter op zijn plaats.