Manchester United is druk bezig met de komst van Robin van Persie, maar zou ook interesse hebben in Lucas Moura. De Braziliaanse middenvelder van Sao Paulo is een van de revelaties in de Série A en hoopt zich tijdens de Olympische Spelen van een transfer naar een Europese topclub te kunnen verzekeren. Thiago Silva heeft geen twijfels over de kwaliteiten van Lucas.

Volgens de aankoop van Paris Saint-Germain heeft zijn negentienjarige landgenoot het in zich om te slagen. "Ik zie veel mogelijkheden voor Lucas in Engeland", zei Thiago Silva. "Hij is klein, maar desondanks erg sterk. Het is moeilijk om hem te stoppen. Bij Manchester United speelt men altijd met dit soort buitenspelers: eerst was het Cristiano Ronaldo, nu is het Nani. Lucas heeft dezelfde kwaliteiten als deze spelers."
Een ander veelbelovend talent uit Brazilië, Neymar, liet zich in de oefenwedstrijd tegen Groot-Brittannie (2-0) gelden met een assist en een goal. Hij werd echter uitgefloten door de Britse fans in Engeland, die Neymar erg gewillig naar de grond zagen gaan. Thiago Silva neemt het op voor de dribbelaar van Santos: "Er worden veel overtredingen op hem gemaakt, maar de scheidsrechters fluiten niet altijd. Het publiek raakt geïrriteerd, maar de waarheid is dat hij gewoon vaak wordt neergehaald."
Meer nieuws
- 'Hier moet je van genieten, maar het is nog geen gelopen race'
- In de wandelgangen (9/9): Voormalig sterspeler alternatief voor Ancelotti
- 'Het zou een opluchting zijn als Neymar zou tekenen, hij kan Messi helpen'
- Go Ahead pijnigt FC Volendam weer en lijkt op weg naar Eredivisie
- Live meepraten in de Europa League play-offs: FC Twente - FC Utrecht
Clubnieuws
- Ronaldinho en Kaká missen strijd om Confederations Cup
- Kuipers wordt eerste Nederlandse arbiter ooit op Confederations Cup
- Brazilianen gooien 'antwoord op de vuvuzela' massaal op het veld
- Fans fluiten teleurstellend Brazilië uit in oefeninterland tegen Chili
- Scolari: ‘Ik had alleen de nederlaag tegen Engeland niet verwacht’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Brazilië

In de wandelgangen
Donderdag 23 meiReal Madrid wil Carlo Ancelotti vastleggen als de opvolger van José Mourinho, maar Paris Saint-Germain werkt niet mee. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Ajax gaat voor gewilde Chadli: 'Hij past goed bij ons' (41000+ pageviews)
-
‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’ (35000+ pageviews)
-
De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’ (34000+ pageviews)
-
Update: Fenerbahçe verslaat Galatasaray en heeft Potuk binnen (32000+ pageviews)
-
‘Arsenal wil niet afwachten en trekt 11,5 miljoen euro uit voor Elm’ (32000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...









Lucas is een fantastisch talent en het zou mij niks verbazen als hij zijn draai snel zou vinden bij een internationale topclub. Deze jongen heeft een versnelling in zijn dribbel die doet denken aan kaka is zijn beste tijd, scoort makkelijk, technisch enorm begaafd en waar vind je ze nog? Spelers die argeloos iemand kunnen passeren.
Ik hoop dat we nog van hem kunnen genieten deze OS. Mensen gaan nu inzienwat voor prachtige lichtin hier loopt met absolute top talenten. Stuk voor stuk.... Of ze het allemaal maken tot absolute topvoetballers is alleen altijd nog maar de vraag!
Ik vind dat Lucas echt op Garincha lijkt van voetbal stijl en het is echt een supertalent ongelooflijk.
Wat Thiago Silva op het einde zegt klopt ook wel, Neymar word inderdaad veel neer gehaald. Ik heb de wedstrijd van gisteren gezien met Team GB die gewoon werd weggespeeld. Ik vond Neymar op zich wel meevallen qua schwalbes maar ook qua spel was ik niet heel erg onder de indruk.
Het is altijd leuk om dingen te horen over de nieuwe Braziliaanse talenten, maar velen komen er uiteindelijk niet ondanks dat er absurde bedragen voor hun worden betaalt. Kijken of deze Lucas wel de Europese voetbal droom kan waarmaken.
lucas is inderdaad een groot talent. Net als spelers als ganso, neymar en oscar heeft brazilie grote talenten die allen in de braziliaanse competitie spelen en vast snel de overstap naar europa maken.
Kan niet wachten om Deze jongen bij Man UTD te zien word een mooi middenveld Young - kagawa - Lucas - Valencia en dan mogelijk nog Rooney - Van persie in de spits maar dat word even afwachten
Waarom gaat neymar of lucas niet naar psg. Daar is ronaldinho ook geslaacht en heeft daar zich in de kijker gewerkt van europese topclubs. Je kan ook naar mindere ging maar wss kunnen die zij betalen dus ik vind psg mss wel een optie. Buiten het geld dan.
Wie doet dan de verdedigende taken op het middenveld? @ dennis_mufc
Lucas wordt een echte topspeler, hij is een echte Braziliaanse dribbelaar met een soortgelijke versnelling als Ronaldo.
voor je het weet wordt er nog geroepen dat hij de nieuwe messi(as) is..
wat een onzin allemaal..
speler zijn niet met elkaar te vergelijken.
en ik denk dat we wel hebben kunnen zien hoe goed ronaldo was op het Ek.. daar heeft hij in mijn ogen echt niet laten zien wat hij kan.. hij miste meer dan dat ie normaliter vanuit een vrije trap zou scoren.. maar goed dat is een ander verhaal.
dat lucas een goeie speler is staat buiten kijf en hoop voor hem ook zeker dat hij zichzelf naar een grote club kan spelen.
maar ga niet op voorhand al de spelers vergelijken met andere..
dan wordt het verwachtingspatroon van zo'n speler te hoog en kan ie alleen nog maar gaan tegenvallen.
voor je het weet is het dan : "zie je wel!!, ik zei het toch?"..
laat die voetballers gewoon lekker hun ding doen en pas als hij records gaat verbreken spreken over wat een topvoetballer hij is..
Sorry hoor, maar wat bazel je nou. Niemand zegt dat hij even goed is als Ronaldo ofzo, er wordt slechts een vergelijking gemaakt met zijn speelstijl.
Hij heeft een echt identieke speelstijl, die overloopt van klasse maar, heeft ook gewoon een versnelling aan de bal die lijkt op die van Kaka pré-blessure waarmee hij zelfs Messi zonder bal zijn hielen liet zien. (brazil - Argentina, new wembley). Deze jongen is enorm behendig en moeilijk af te stoppen als hij op snelheid is, een absoluut toptalent. Niemand weet of hij ook echt een topspeler wordt, maar alle kwaliteiten heeft hij er voor.
dan heb jij volgens mij niet helemaal opgelet want ik zie nergens dat hij vergeleken wordt qua speelstijl..
er staat duidelijk dat hij dezelfde kwaliteiten heeft als ronaldo en nani..
dus in mijn ogen word hij dan vergeleken met de kwaliteiten van ronaldo en die van nani..
dit houd dus in dat hij wel degelijk word vergeleken met spelers.
wat overigens ook het geval is met nani die vergeleken wordt met ronaldo..
je kan het lezen zoals je wilt en misschien zit ik er wel helemaal naast maar ik interpreteer de tekst op deze manier..
Mijn excuses in dat geval, ik interpreteerde het idd op die andere manier. Maargoed, ik vond het gewoon onnodig dat er weer een rel-discussie gestart ging worden waarin iedereen weer moest melden wie hij 't best vindt. Zou totaal off-topic worden en uiteindeijk weer bij Messi eindigen...
Op dit moment weet ik nog niet hoe Mano gaat spelen tijdens de spelen, denk dat Hulk de voorkeur krijgt. Damiao voor Pato vind ik alleen een hele gekke keuze, verbaasd me niks als hij dat last minute nog omgooit.
@ sc.feyenoord dat iemand dezelfde kwaliteiten heeft, betekend niet dat die kwaliteiten die ze hebben ook even goed zijn
Lucas is een super groot voetbaltalent.
Hij gaat op de OS zeker van zich laten horen samen met Neymar.
Hopelijk gaat hij voetballen voor AC Milan/inter ofzo.
Misschien dat Neymar nu eindelijk ook eens naar Europa gaat komen want dat duurt ook aardig lang.
Zal voor europese ploegen lastig worden om nog brazilliaanse talenten te halen.
Brazillie is een opkomende grootmacht en ploegen durven zonder blikken of blozen 60 miljoen te vragen waar je ze vroeger voor een appel en ei kon oppikken.
Sao paulo ,corinthians hebben bijna dezelfde begroting als arsenal en voor veel brazilianen is het toch lekker om in eigen omgeving te blijven.
Niet voor niets dan neymar nog steeds niet in europa voetbalt.
Lucas is natuurlijk een groot talent als ik terugkijk naar de matchen waarin ik hem heb zien spelen. Hij heeft een flinke versnelling in de benen, is doorgaans ook snel, is aan de bal zeer sterk, kan gemakkelijk een mannetje uitschakelen en behoud doorgaans het overzicht en heeft geen oogkleppen. Eerlijk gezegd zie ik hem veel liever voetballen dan een Neymar, al heeft die natuurlijk meer sensatie in zijn spel (wat niets zegt over de kwaliteiten van een speler). Als Lucas vertrekt dan moet hij naar een club gaan waar ze zo'n speler nodig hebben, niet alleen naar een club met veel geld en naam en waar hij het moet doen met invalbeurten. Het enige echte probleem hier is dat zijn club belachlijk veel geld vraagt voor iemand die in de Braziliaanse competitie speelt, +30 miljoen gaat nergens over.
Lucas is een geweldig talent. Een van de grootste talenten zelfs! Hij heeft heel veel klasse en ik weet zekker dat hij het gaat laten zien in Europa. In tegenstelling tot Neymar waarbij ik dat juist helemaal niet zeker weet. Hij speelt daar tegen veel mindere verdedigers en kan daar leuk zijn trucjes doen, dat kan hij hier echt niet elke keer!
Ik vind dat Lucas en Neymar meer techniek hebben dan Ronaldo.ronaldo heeft goeie techniek maar Neymar en Lucas stralen het gewoon uit dat ze de beste techniek hebben in de wereld op een voetbalveld.ronaldo is een beest een doelpuntenmachine maar kan niet tippen aan de techniek van Lucas en Neymar vind ik.
Eerlijk gezegd vind ik Lucas beter dan Neymar, heb gisteren op BBC Groot-brittannië - Brazilië gezien, en wat ik zag beviel me uiterst goed. Binnen 2 a 3 jaar is dit echt een topper.