Schalke 04 is een te kleine club voor Klaas-Jan Huntelaar
Alles wordt uit de kast gehaald voor Huntelaar








Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (6/9): Supporters Dortmund geven Eriksen voorkeur
- Live meepraten in de Bundesliga: Borussia M'gladbach - Bayern München
- Live meepraten in de Bundesliga: Borussia Dortmund - TSG Hoffenheim
- In de wandelgangen (5/9): Beste verdediger ter wereld wil naar Barcelona
- Rutten en Vitesse uit elkaar: 'Geen conflict met Jordania'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Zaterdag 18 meiAls het aan de supporters van Borussia Dortmund ligt, wordt Christian Eriksen komende zomer binnengehaald. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Verbeek geeft Maher advies niet naar Ajax of PSV te vertrekken (23000+ pageviews)
-
Rel in Stoke-kleedkamer door afgehakt varkenshoofd in kluisje Jones (22000+ pageviews)
-
Klopp blikt terug: 'De Boer en ik hebben daar een 'klasse avond' gehad' (21000+ pageviews)
-
Atlético klopt Real na 14 jaar weer en pakt Copa del Rey (20000+ pageviews)
-
Toivonen weigert bij te tekenen en stevent af op conflict (20000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Nou, ik hoop dat Huntelaar de door hem gevraagde versterkingen naast zich krijgt.
Dan wordt de Bundesliga om van te smullen met 3 goede Nederlandse spitsen.
Veel groter dan Schalke moet Huntelaar niet doen, hier is tie op z'n plek
Zou hem graag nog een xin Engeland zien, Tottenham of Arsenal ofzo.
Maar voorlopig zit hij, mits er een vervanger voor Raul wordt gehaald, bij Schalke op zn plek.
Misschien is Huntelaar wel wat voor Tottenham als zij er deze zomer niet uitkomen met Adebayor. Dan heeft Tottenham wel een heerlijke voorhoede, met VDV acher Huntelaar!
Ik denk niet dat er veel echte versterkingen zullen komen aangezien Schalke niet veel geld heeft om uit te geven.
Ze zijn er goed bezig met het afbouwen van hun hoge schulden en de nieuwe mensen daar hebben aangegeven geen bedragen meer uit te geven die ze niet hebben.
Mochten ze dat wel doen dan zie ik het gebeuren dat ze de zelfde fouten gaan maken als de vorige bazen.
Op dit moment heeft Schalke alleen geld voor hoge salarissen, voor transfers is er niet echt veel geld.
Huntelaar moet blijven bij Shalke is daar zo goed waarom zou hij nog naar een topclub moeten voor misschien te mislukken omdat daar de druk te groot is door andere goeie spitsen en hij is gewoon de beste van shalke is toch mooi als je dat bent maar als hij wil vertrekken dat is voor hem en hopelijk zal hij dan ook goed presteren.
Wat een waanzin dat een speler als Helmes zou moeten wijken voor Bas Dost. Met Mandzukic en Helmes verliest Wolfsburg dan in een klap de twee beste spitsen die ze hadden en dan willen ze met Dost Europees voetbal halen?
Dan had Hollande maar moeten leren voetballen. Ik vind het echt een non-discussie. Zelfde als dat Ronaldo 3000x meer verdient dan een brandweerman. Nou en? Dit is marktwerking. Als we daar moeite mee hebben, moeten we geen shirtjes meer kopen of Sport1 gaan kijken. En ja financial fairplay is welkom.
Alleen is de markt verschrikkelijk op hol geslagen, eigenlijk moeten de banken zeggen nee we lenen niks meer uit. Dan veranderen de bedragen zo weer terug naar 6 jaar geleden. Dat jij dit nog vind ook is helemaal schandalig niemand hoort zoveel te verdienen hoe goed je ook in iets bent
Wat ook bij marktwerking hoort in mijn ogen is failliet gaan. Daarom is het een goede zaak dat ze Glasgow Rangers hebben laten vallen. Gewoon om te laten zien dat dit beleid niet geaccepteerd wordt. En elke onderneming moet z'n eigen broek op kunnen houden. Dus geen openstaande schulden bij de belasting of de bank...
Denk dat we het wel eens zijn over dat stuk. Maar zolang er zo'n sub-economie achter zit, vind ik dit soort salarissen acceptabel..
Dus jij vind het normaal dat spelers meer dan 16 miljoen voor een sport verdienen? Ik niet hoor alleen maar omdat ze een beetje kunnen voetballen. Het voetbal is echt kapot aan het gaan en de uefa moet hier gauw iets tegen doen
Gewoon verkassen naar Engeland, als Van Persie vertrekt. Wel grappig dat hij dan in de plaats zou komen van zijn Oranje-rivaal. Van Persie moet naar Milan, als vervanger van Zlatan.
Anderlecht heeft inderdaad een te grote selectie. Ik heb gelezen dat er maar liefst 12 spelers mogen vertrekken. Ik snap de transferpolitiek van Anderlecht eerlijk gezegd niet goed. Ze halen beloftevolle spelers, zoals Reynaldo, Dalibor Vesilinovic, Pablo Chavarria, lenen die jongens seizoen na seizoen uit aan een Belgische middenmotor of degradatiekandidaat, om ze vervolgens na hun uitleenbeurt geen kans te geven in het eigen team.
Als je als bestuur merkt dat de uitgeleende spelers het niveau van je eigen team niet echt halen, verkoop die spelers dan meteen, er zijn genoeg clubs die spelers van dat niveau goed kunnen gebruiken.
Ik verschiet ervan dat Van den Borre zoveel keuze heeft Lille,lazio,real zaragoza zeker de 1ste 2 ploegen zij niet niks.
Skrtel zou een perfecte aanwinst zijn, de verdediging van napoli moet worden versterkt, nu nog hopen dat hij weg mag van liverpool