Voetbalzone

'Je hoeft geen Gattuso of Einstein te heten om dit te bedenken'

Dinsdag, 17 juli 2012 om 13:25

Gennaro Gattuso vreest dat AC Milan een zwaar seizoen tegemoet gaat. De middenvelder was een van de vele routiniers die aan het einde van het afgelopen voetbaljaar afscheid nam voor i Rossoneri en speelt volgend jaar in Zwitserland voor FC Sion. Vorige week werd Gattuso verrast door het nieuws dat Thiago Silva en Zlatan Ibrahimovic naar Paris Saint-Germain vertrekken.

/

De transfer van Silva is reeds afgerond en PSG hoopt Ibrahimovic ook snel te kunnen voorstellen als nieuwe aanwinst. "Ik zou moeilijk in slaap kunnen komen als ik Allegri zou zijn", zei Gattuso in La Gazzetta dello Sport. "Het is nogal een verschil als je de beste verdediger ter wereld en een spits die in zijn eentje tien competitiewedstrijden beslist in je team hebt, of niet."

"Met Ibra en Thiago zou AC Milan mee kunnen doen om de Scudetto, maar nu wordt het heel moeilijk. Je hoeft geen Gattuso of Einstein te heten om dat te kunnen bedenken", vervolgde Gattuso. "Maar ik ken Adriano Galliani en ik verwacht dat hij nog wel iets uit de hoge hoed zal toveren. Waar Milan het meest behoefte aan heeft? Een verdediger, want Thiago Silva gaf het team zekerheid en Alessandro Nesta is ook al vertrokken. Ze moeten opnieuw beginnen in de achterhoede."

Poll

AC Milan zal volgend jaar niet serieus meedoen om de Scudetto

17 juli 2012 om 13:33

Ik heb ook wel vertrouwen dat Galliani goede vervangers gaat krijgen, alleen deze vervangers kunnen nooit zo goed zijn als T. Silva en Ibrahimovic. Die waren (in mijn ogen) de beste spelers op hun posities.

17 juli 2012 om 13:43

Jawel haal Terry en Messi en je gaat er zelfs op vooruit.

17 juli 2012 om 14:01

Heb je Terry afgelopen seizoen zien spelen? Verdedigde veel wedstrijden als een krant en is al aan de oude kant.

17 juli 2012 om 14:09

Onder Avb, als de verdediging niet te hoog stond was hij altijd foutloos( behalve tegen barca dan).

17 juli 2012 om 14:16

Helaas wordt onze competitie leeggehaald, we zijn nu echt minder dan de Bundesliga. Hoeveel topspelers lopen er nog? Sneijder, Cavani, Samuel, Totti, De Rossi, Cassano, Milito, Maicon, Di Natale, Pirlo... En dan nog spelers die daar net onderzitten..

17 juli 2012 om 14:33

Jullie team is leeggehaald ja en Ac milan. Juventus en Napoli hebben zeker nog wel een goed team dat zich zeker staande kan houden in de Champions leauge. Serie A is zeker nog wel om aan te zien. Milan en Inter hebben gewoon voor het geld gekozen is aan de ene kant logisch aan de andere kant denk ik van zonde inter ( Eto'o ) milan nu ibra en thiago dat zijn juist spelers waarvoor je naar stadium komt. Maar ja gelukkig zijn het niet mijn teams ben blij dat juventus weer aan een zeer degelijk team bouwt

17 juli 2012 om 14:34

tja, en ook van deze spelers is 90% al over zijn top heen...eigenlijk zijn alleen Cavani en De Rossi nog super sterren uit de Serie A. Ik denk dat het binnenkort wel weer komt, als ze de maffia uit die competitie weten te halen...worden naar mijn idee teveel wedstrijden gekocht, en nee natuurlijk kan ik dat niet hard maken...

17 juli 2012 om 19:19

@pizzakoerier

wat praat jij raar? buffon chiellini vidal marchisio (liever marrone) giovinco jovetic boateng pato robinho en dan al onze talenten van juve nog. praat voor je eigen team aub.

17 juli 2012 om 23:20

allemaal prachtspelers die je opnoemt 'i have a dream'

Maar hiervan is maar de helft naar mijn idee Echt top. een PSG zoals het er nu uitziet zou binnen 3 jaar kampioen worden in Italie als ik het zo zie. AC Milan en Inter zijn echt aan het aftakelen! een jongen als Robinho en Pato kun je tegenwoordig niet meer vergelijken met jongens als Mata, Kagawa, Van Persie, Alexis sanchez en dan zijn dat ook nog niet eens de beste spelers die je kan opnoemen. behalve Juventus kun je de topteams van nu echt niet vergelijken met bijvoorbeeld het team van AC Milan in 2005/2006 met jongens als Dida, Chefchenko, Cafu, Nesta/maldini die toen allemaal op hun hoogtepunt waren

helaas zakt de serie A een beetje af, ik hoop dat ze er weer bovenop komen want ik ben een groot fan van clubs als AC Milan, Napoli en Juventus! Maar je ziet toch zelf ook dat qua punten de eredivisie het de laatste twee jaar zelfs beter deed als Italie! zelfs al zouden de italiaanse topclubs de nederlandse nu nog inmaken het blijven feiten.

17 juli 2012 om 13:34

Ik vind het wel leuk dat een man als Gattuso nog steeds van het voetbal geniet en het niet erg vind om voor een ploeg als Sion te spelen. Net als Raul denk je dat ze voor altijd blijven en ik was ook verbaasd dat hij wegging.

On:
Het wordt heel moeilijk maar Milan voelt de bui al hangen met de recessie en ik denk ook dat er nieuwe regels komen met betrekking tot het geld bij clubs. Als je hierdoor 150m bespaart.

Ik denk dat Milaan de aankomende 2 jaar niet veel gaat winnen en aan een team gaat bouwen , om daarna weer volop mee te doen voor de prijzen. Dat gebeurt met elke topclub eens in de zoveel tijd.

17 juli 2012 om 13:34

Zelf zou ik gaan voor Jovetic en Sakho, Beide veel potentie. Jovetic kan hogerop en Sakho heeft niet echt uitzicht op speeltijd nu Silva is gekomen, Want de laatste seizoenshelft zat hij ook veel op de bank. Al hoop ik zelf natuurlijk dat Jovetic naar Juve komt.

17 juli 2012 om 13:45

Sakho is zeker een goede en op termijn waardige vervanger van Thiago denk ik. Zou echter in de spits niet voor Jovetic gaan, omdat je zulke spelers met Cassano, Robinho en Pato al rond hebt lopen. Denk dat Milan gewoon voor Tevez of Dzeko moet gaan, die zijn wat doelgerichter en ik geloof niet dat City hen allebei per sé wil houden.

17 juli 2012 om 13:39

Ik zou gaan voor Sakho/kolo Touré, die zijn makkelijk op te halen en voor de spitspositie kunnen ze Dzeko halen en dan nog achter de hand iemand als Tevez. Dan vind ik ze nog sterker dan met Ibra en Thiago.

17 juli 2012 om 13:45

Houd toch op joh, vind jij Sakho/toure beter dan Thiago Silva??!! Dzeko beter dan Ibra??!! Ga lekker op een andere site je verhaal houden..

17 juli 2012 om 13:55

Mijn fout, ik moest het beter uitleggen, ik bedoel dat ze met een Sakho en Dzeko als spits, neem daarbij nog iemand als Tevez, dat ze met die spelers mee kunnen doen om de titel. Ze hebben op het middenveld al Montolivo, in de aanval hebben ze dan Cassano, Dzeko, Tevez, Pato, Robinho ... en de transfermarkt is nog lang niet gesloten. Met deze aankopen doet Milan niets onder voor Psg. Die moeten het nog maar eens bewijzen, vorig jaar met al die aankopen geen kampioen geworden. City had ook een wereldploeg vorig jaar in de CL, in de groep er al uitgeknikkerd door Napoli en Bayern. Met geld koop je geen ploeg. Ik hoop voor hun dat ze kampioen worden anders mogen ze zich wat mij betreft wegtrekken uit de competitie, in de CL zie ik ze de kwartfinale niet eens halen.

Milan doet het zo slecht niet eens, ze denken aan het geld en willen ook verjongen, met een paar aankopen blijven ze een topploeg die mee kan doen om alle prijzen.

Je moet ook denken aan de toekomst, ik vind Dzeko een hele goede spits voor Milan, en die man is liefst 5 jaar jonger dan meneer Ibra. Sakho is 6 jaar jonger dan Thiago Silva, tuurlijk zijn ze nu beter maar op lange termijn zijn dit zeker goede vervangers?

De Italiaanse clubs zoals Inter, Ac en Juve verbazen mij in positieve zin, ze sturen weliswaar hun sterspelers weg zoals Julio Cesar, Ibrahimovic en Thiago maar als ze er goede en jongere vervangers voor halen is het alleen maar goed voor hun.

17 juli 2012 om 14:35

hahahaha: 'ga lekker op een andere site je verhaal houden..' Jezus klein kind..

17 juli 2012 om 13:40

Ik vind het juist goed dat Berlusconi aan de centen gaat denken. Silva en Ibra zijn natuurlijk van de buiten categorie, maar voor 150 miljoen kan je wel aardige spelers halen en dan bespaar je alsnog zo'n 100 miljoen.

Ik had Ibra liever bij Real Madrid gezien.

17 juli 2012 om 14:05

Nu het om zijn eigen centen gaat wel ja. Toen hij premier was sprong hij heel wat minder zorgvuldig met het staatsgeld om.

AC Milan bespaart natuurlijk nooit 150 miljoen als je nieuwe spelers gaat halen. Die vervangers willen natuurlijk ook salaris. Zelfs al halen ze geen vervangers is het wel erg ruim gerekend om aan 150 miljoen te komen.

17 juli 2012 om 13:41

nu nog, emanuelson, robinho, en cassano verkopen..

17 juli 2012 om 14:07

emanuelson hoef van mij niet weg is een redelijk goede speler voor op de bank want kan op heel veel posities voetballen en heeft het niet slecht gedaan tijdens zijn invalbeurten(en soms basisplaats) de andere 2 wel en mexes en taiwo want die kan zijn vorm niet terug pakken want hij was bij marseille goed maar bij AC niet vind ik

17 juli 2012 om 13:47

Nee, je hoeft inderdaad geen Einstein te zijn om dit te snappen. Ik ben zeer benieuwd wat AC Milan gaat doen op de transfermarkt, want als er geen spelers aangetrokken worden, denk ik dat Juventus komend seizoen een zeer goed kans maakt naar prolongatie van de Italiaanse titel.

17 juli 2012 om 13:59

Er word zeker nog spelers gekocht en misschien ook verkocht. Ze hebben een sterke middenveld Boateng/montolivo/ambrosini/nocerino. Dzeko gaat de aanval versterken en Sakho de verdediging.
Toch moet ik zeggen, het zal hard werken zijn om de titel vanm Juventus af te snoepen.

17 juli 2012 om 14:05

Ja inderdaad, dat denk ik dus ook. Milaan moet inderdaad een sterke snelle verdediger halen want dat heeft de grootste prioriteit vind ik. In de voorhoede hoop ik is een keer weer dat Pato in de punt een heel seizoen kan spelen, zonder blessures. Maar ook een type Dzeko erbij, zouden ze zeker goed kunnen gebruiken.

17 juli 2012 om 14:01

Sakho gaat ook echt niet weg bij Psg.
De club die elk jaar groter en groter word.

17 juli 2012 om 14:05

sakho mag weg en wil weg daar dus het kan wel

17 juli 2012 om 14:20

Onzin. Sakho is juist ontevreden bij Psg omdat hij sinds de komst van Ancelotti minder gespeeld heeft. Daardoor miste hij het EK en dat heeft hem gebroken. Hij maakte de afgelopen 2 jaar deel uit van de Franse selectie maar het was uiteindelijk voor niets gebleken.

Hij wilt nu per sé weg omdat Ancelotti nog een verdediger zoekt. Blijkbaar geniet Sakho niet genoeg vertrouwen om nog te blijven. Hij heeft zelfs aangegeven dat hij het niet erg zou vinden als hij voor een ander Ligue 1 club zou spelen.

Milan zou Sakho moeten halen en een ervaren verdediger. Sakho heeft de potentie om het niveau van Silva te halen.

17 juli 2012 om 14:40

Ik denk dat Sakho binnen 1 jaar Silva kan doen laten vergeten. Het zegt al genoeg dat Sakho weg wilt, terwijl hij toch een contract zal hebben waar je U tegen zegt. Ambitie genoeg in die knul. Dat blijkt bij Silva toch even heel anders te zijn. PSG is een koop club, met een leuke coach, maar nu al teveel sterren, en een sponsor oninteressante competitie, te weinig zendtijd.

Maar Sakho, kijk alleen al dat lijf van die kerel, een beest. Groot, heel erg sterk, net een Gorilla, maar dat zullen een aantal van jullie ongetwijfeld racistisch opvatten..als je die jongen leert verdedigen, waar kan dat beter bij dan bij Milaan? En men vergeet Silva zo.

17 juli 2012 om 14:04

ik zou voor sakho/k.toure/astori gaan voor verdediging misschien wel 2 zodat je het helemaal goede heb natuurlijk zijn hun niet beter als T.silva maar dat is bijna niemand.

ik zou ook nog een LB halen en een CVM (lass) of een kaka op 10 en dan montolivo op 6 en boateng en noccerino iets daarvoor en kaka op 10 en daarvoor pato en dzeko en wissel el shaarawy of destro halen?

verkopen: taiwo (hij haalt zijn goede vorm niet bij Ac ) cassano en robinho(+het geld van ibra) en dan dzeko en kaka/lass/sahin halen en en het geld van T.silva zou ik astori/toure/sakho halen 1 of 2 spelers daarvan en Lloris. en dan zo gaan spelen.

Lloris
abata/aankoo
asori/toure
sakho/astori
aankoop
BOATENG
montolivo
noceri/sahin
kaka
pato
dzeko
17 juli 2012 om 14:12

Wat een opstelling, mochten ze al die spelers kopen zijn ze er alleen maar sterker van geworden.

17 juli 2012 om 16:40

idd alleen weet ik niet of ze 2 backs gaan halen bhoop het want wat er nu rondloopt is niet echt goed abate is ook niet echt goed hij was van 1 van de zwakste schakel van Italië op het EK

17 juli 2012 om 18:22

Abate speeld gewoon prima bij Ac hoor ze moeten gewoon Dzeko,sakho,astori en een goeie Linksback misschien marcelo aangezien ze bij Real daar ook Contrao hebben lopen die 30 miljoen heeft gekost dan zie ik het wel goed komen

17 juli 2012 om 14:10

AC Milan heeft met het verkopen van deze spelers praktisch zelfmoord gepleegd. Niemand, géén enkele aankoop kan Thiago Silva en Ibrahimovic ter plekke opvolgen en hun rol opzich nemen.
Thiago Silva is misschien de beste cv van dit moment en Ibrahimovic de beste spits. Wie wil je daarvoor in de plaats halen? Tevez en Dzeko zijn natuurlijk toppers, maar die kunnen echt niet in zo'n korte tijd even goed spelen als Ibra deed.
En Sakho, Kolo Touré etc. zijn ook goede spelers, maar die zijn echt (nog) niet op het niveau van Thiago Silva.
Daarbij heeft AC Milan ook de oudere spelers laten gaan, zoals Gattuso, Seedorf, van Bommel & Nesta die het ook goed deden bij Milan en belangrijk waren.

Ik denk dat dit echt een gruwelijk slecht jaar voor Milan gaat woorden.

17 juli 2012 om 14:29

Akshay01, ik denk dat je een beetje overdrijft!
Milan was echt toe aan een grote schoonmaak. Ze hadden te veel oude spelers, en ook veel te veel uitgaven. Dus hebben ze alle oude spelers verkocht/contract niet verlengd. Wat deze keer goed is, is dat geen ene spleer naar een serie a club gegaan is. Want dat was een grote fout dat Milan met pirlo hebben gedaan.

Om een financiele crisis,te voorkomen hebben ze twee peperdure toppers moeten verkopen.
Ze zullen zeker jongere talenten/toppers met al dat geld kunnen kopen.
Van mij, mogen Milan nog cassano,robinho,emanuelson,yepes verkopen hoor.

17 juli 2012 om 14:35

@roys
Nesta, van Bommel, Seedorf en Gattuso waren nog best wel belangrijk voor Milan vorig seizoen, ondanks hun leeftijd. Waren allemaal vaak basisspelers, evenals Thiago Silva & Zlaten Ibrahimovic. Nu die spelers wegvallen is zo'n beetje hun halve basisopstelling gewoon weg.

En ja ik vind Yepes en Robinho ook matige spelers, maar ik denk dat Urby & Cassano nog best wel van waarde kunnen zijn voor Milan. Waren ze vorig seizoen ook.

Momenteel zullen spelers als Sakho/touré en Dzeko/tevez gehaald worden. Dit zijn natuurlijk goede spelers. Maar ik denk niet dat ze metéén in 1x Silva & Ibra kunnen doen vergeten.

Al met al denk ik nog steeds dat Milan nou een selectie heeft waarmee je moeilijk kampioen kan worden en ik zie ze momenteel ook niet meer als voornaamste kampioenskandidaat.

17 juli 2012 om 16:57

Een grote schoonmaak doet elke ploeg eens, nu is milan aan de beurt. Het is een proces dat wat tijd nodig heeft om echt goed door te komen. Mijn pprognostiek, deze jaar wordh het juventyus weer, maar de jaren daarna word het weer milan.

17 juli 2012 om 14:32

Het is nog voorbarig om zoiets te concluderen. Tevez word enorm onderschat. Hij is in mijn ogen beter dan Rooney en van Persie. Je gaat er niet op achteruit maar juist vooruit als Tevez Ibrahimovic vervangt. Het word dan meer een team en dan heb je niet een veeleisende vedette. De druk gaat er dan van af want een Ibrahimovic sla je niet zo snel over. Ze kunnen dan vrij uit voetballen.

Sakho is nog niet op het niveau van Silva maar dat niveau kan hij halen. Het is ook niet dat hij momenteel heel zwak is. Hij kan nu al mee op het niveau van Milan.

Hij kan misschien een duo vormen met Mexes. Die kennen elkaar al van het Franse elftal.

17 juli 2012 om 14:37

@r-salor
Zie mijn reactie op roys ;d

17 juli 2012 om 14:16

Als Milan geen deftige vervangers zal halen dan vrees ik dat ze het nog erg moeilijk zullen krijgen. Zlatan en Silva waren tijdens hun tijdperk bij Milan enorm cruciaal en beslissend, Zlatan die de 0-0 wedstrijden openbrak en Silva die de gaten achterin dichtliep. Mja mij zie je als Juventussupporter niet klagen als ze geen deftige aankopen zullen doen.

17 juli 2012 om 14:26

Het probleem is als Milan Sakho haalt ze dan met Sakho wel een potentiele wereldtopper in de verdediging hebben maar Sakho heeft gewoon behoefte aan een ervaren man naast zich , Mexes is een leuke breedtespeler maar niet de man die de spelers achterin neer kan zetten want die heeft al genoeg aan zichzelf , Acerbi is een talent maar moet zich nog maar bewijzen op dit niveau.

Spelers als Boateng , Nocerino , Montolivo , Pato en Cassano moeten nu opstaan en zich gaan profileren als leiders van de ploeg , hebben allemaal genoeg ervaring nu , een Ambrossini kan het eigenlijk niet meer belopen en heeft zijn beste tijd gehad en ik twijfel of iemand Abbiati ooit serieus heeft genomen.

Vraag me toch af of een Nesta niet handig was geweest naast een talent als Acerbi of Sakho , iemand die ze veel kon leren en misschien niet per se in het veld maar vooral op de trainingen en veel met ze praten want Nesta was gewoon absolute wereldtop , nu is er niemand achterin waar ze van kunnen leren of denkt iemand dat Bonera een voorbeeld is.

Voorin hoop ik wel dat El Shaarawy meer kansen krijgt , vind dat een zeer groot talent maar er moet een pure afmaker bijkomen , zou het niet eens zo gek vinden als Milan zich gaat melden voor van Persie maar ik denk dat hij qua salaris niet te betalen is , dat is ook de reden waarom ze Ibrahimovic wel kwijt wilde.

17 juli 2012 om 14:27

De Gatusso-statistiek: 1 wedstrijd voor Sion, 1 gele kaart :'

17 juli 2012 om 18:22

Gennaro Gattuso is een echte winnaar. Een van de beste verdedigende middenvelders van de afgelopen jaren. Was een onmisbare schakel tijdens de wereldtitel in 2006, de CL en wereldbeker winst van Milan. Gele kaarten horen bij hem. Hij wil altijd winnen ten koste van alles.

17 juli 2012 om 14:46

Pato is nogal overrated...die heeft in alle wedstijden die ik van Milaan gezien heb, wel geteld 1 keer indruk gemaakt, en toen raakte hij meteen geblesseerd na 30 min..(was geloof ik tegen Barca). Haal gewoon Astori van Cagliari, Balzaretti voor link, en Sakho naar Astori en je bent klaar, want die Abate is helemaal niet verkeerd. Koop voorin die Abel Hernadez en Tevez. Kost je waarschijnlijk 30 tot 50 miljoen. Maak je 100 mil winst, als ik de bedragen van de verkoop goed in mn kop heb zitten.

Dus, luistert naar mij: Sahko, Balzaretti, Astori en Tevez.

Silvestre van Palermo is ook nog een goede optie achter in. En koop alvast Munoz van Palermo en haal die over 3 jaar binnen. Die gozer wordt goed.

Verkoop, Pato - zinloos, blessure hier, blessure daar...
Verkoop, Robinho - zinloos overschatte egotripper...
Verkoop, Yepes, als dacht ik dat die al weg was,
Verkoop, Cassano, Nee nooit, net balotelli, Geniaal maar niemand begrijpt ze!

17 juli 2012 om 18:28

Jij hoopt dus dat Ac jou cluppie leeg koopt?? beetje raar en waarom wil iedereen tevez we hebben al 3 van zulke types met Cassano,robinho en Pato liever een lange fysiek sterke goalgetter zoals Dzeko of Fernando Llorente(athletic Bilbao). Ik heb liever iemand anders als Balzaretti is een beetje te oud vind ik kun je beter Cristrico of hoe je dat ook schrijft halen is ook een stuk beter vind ik.

17 juli 2012 om 15:31

"je hoeft geen Gattuso of Einstein te heten om dit te bedenken" is natuurlijk een briljante quote, zeker omdat hij uit de mond van Gattuso komt.

En hij heeft natuurlijk gelijk. Maar dat geld kunnen ze vast goed herinvesteren. Tevez zou een goede spits zijn. Een verdediger wordt iets moeilijker.

17 juli 2012 om 16:17

Inderdaad, lekker bescheiden.

Maar Gattuso heeft volgens mij ook wel een hoog IQ, er was laatst een artikel op Voetbalzone.nl dat een teamgenoot van hem elke week alle uitslagen van de Europese velden aan hem kon vragen, en hij noemde ze allemaal op.

17 juli 2012 om 16:20

Mooie kerel toch? Lang op hoog niveau gespeeld en veel succes gehad.

17 juli 2012 om 19:14

Ik denk dat het lastig gaat worden voor Milan, er zijn niet zomaar spelers vertrokken, Ibrahimovic, Thiago Silva, Nesta en natuurlijk ook Seedorf, die samen met Nesta als ervaren mannen het team op sleeptouw konden nemen, ik ben benieuwd wie er gekocht gaat worden door AC Milan, of wat ze hierop bedenken bij de club.

17 juli 2012 om 19:36

van Persie de nieuwe spits denk ik zomaar. Wil weg, mag weg en Milan kan wel een topvervanger gebruiken. Als vervanger van Silva misschien wel Carvalho, lijkt er ook op dat die weg mag bij Real en op de 1 of andere manier halen 30'ers bij Milan vaak lang hun topniveau, en dan is Carvalho toch een topverdediger. Ook neemt die een brok ervaring mee, iets waar Milan toch veel van kwijtgeraakt is deze transferperiode.. Ze zullen allebei ook niet extreem duur zijn (van Persie's salaris misschien wel).

17 juli 2012 om 20:01

No shit, Sherlock.

17 juli 2012 om 20:44

ik meen ergens gelezen te hebben dat Pato naar Galatasaray zou gaan...!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

AC Milan

1507 fans
Stand
Selectie
 TeamPnt+/-
1.Juventus8747
2.Napoli7837
3.AC Milan7228
5.Udinese6614
Voor de complete stand: Serie A
SpelersPositieW
Stephan El ShaarawyAanvaller3716
Riccardo MontolivoMiddenvelder324
Giampaolo PazziniAanvaller3015
Kevin-Prince BoatengMiddenvelder292
Mattia De SciglioVerdediger270
Ignazio AbateVerdediger270
Voor de complete selectie: Clubpagina AC Milan.

33 fans
MiddenvelderCoach, 35 jaar

In de wandelgangen

Woensdag 22 mei
Guus Hiddink laat nog niets los over zijn toekomst. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.296875 seconden.