Feyenoord komt zelf niet tot scoren maar wint wel nipt van Topklasser
Ronald Koeman toonde zich na afloop van de oefenwedstrijd tegen FC Horst (5-1 winst) niet tevreden en het is dan ook zeer de vraag hoe de coach van Feyenoord het duel van zaterdagmiddag heeft beleefd. De Rotterdammers wonnen weliswaar van BVV Barendrecht, maar deden dat met een minimale marge: 0-1. Een eigen doelpunt van de Topklasser maakte het verschil.

Zonder aanvoerder Ron Vlaar, die pas een week in training is en door Koeman nog werd gespaard, had Feyenoord wel het betere van het spel. Voor rust wisten de Rotterdammers zelfs twee keer doel te treffen, maar zowel Lex Immers als Mitchell te Vrede zag zijn doelpunt afgekeurd worden. De twee ploegen zochten de kleedkamers dan ook op met een 0-0 tussenstand.
Ook na de onderbreking had Feyenoord een groot overwicht, maar tot veel doelpunten leidde dat wederom niet. De enige treffer van de wedstrijd moest zelfs komen van een speler van de thuisploeg. Na een prima actie van Harmeet Singh werkte Jeffrey Aarts de bal ongelukkig achter zijn eigen doelman. De 0-1 stand bleef daarna ongewijzigd, ook omdat Immers nog een goede inzet nog op de lat zag eindigen.
Meer nieuws
- ‘Alle spitsen na hem bij Ajax werden met hem vergeleken’
- ‘Ik heb hakjes en trucjes gezien en ook spelvreugde’
- Update: Van Dijk arriveert in Glasgow en lijkt snel te tekenen bij Celtic
- ‘Chelsea en Vitesse zijn heel close, ik zou er niet van opkijken’
- Druk op Van Wolfswinkel: ‘We hopen dat hij ‘the man’ kan worden’
Clubnieuws
- Standard en AA Gent melden zich in Enschede en laten Leerdam hopen
- Van Geel houdt deur voor publiekslieveling Kuyt bij Feyenoord 'altijd open'
- Feyenoord stuurt Cardiff weg: ‘Immers is niet te koop’
- ‘Ik verwacht dat we van Feyenoord ook nog wat jongens krijgen’
- 'Martins Indi alleen tegen hoofdprijs naar AC Milan'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Feyenoord

En verder:
In de wandelgangen
Donderdag 20 juniReal Madrid gaat ver voor Edinson Cavani. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
Overmars is duidelijk over Maher: 'Ajax heeft andere prioriteiten' (47000+ pageviews)
-
Bayer Leverkusen schrikt van vraagprijs Ajax: ‘We vinden het vrij hoog’ (40000+ pageviews)
-
PSV strikt tweede middenvelder in drie dagen: Naciri tekent contract (36000+ pageviews)
-
Maher kan Ajax vergeten na telefoongesprek Overmars (35000+ pageviews)
-
Update: Van Dijk arriveert in Glasgow en lijkt snel te tekenen bij Celtic (34000+ pageviews)
Clubexperts
-
De Russische BalotelliDoor Koni020 (12 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (89 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
De Russische BalotelliDoor Koni020 (12 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (89 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Toch wel opvallend. Hoop voor Feyenoord dat ze een goede spits of Guidetti kunnen halen. Mooi voor de eredivisie
ja maar oefenwedstrijdjes zeggen helemaal niks.. psv speelde 0-0 beste aanval van eredivisie maar komt niet tot scoren tegen amateurs snap je wat ik bedoel? feyenoord heeft genoeg kwaliteid op het veld dus dit is onzin spelers denken het zelfde hun zien dit als een leuk trainings potje.
Klopt Balster, daarbij was Feyenoord in tegenstelling tot eerdere wedstrijden nu juist wel voetballend goed, daar hecht ik veel meer waarde aan.
darom en zijn nu mensen die zeggen als feyenoord dit niet wint wordt dit seizoen niks enzo. slaat helemaal nergens op..
Beste aanval van de Eredivisie?, toch echt niet, ze hebben zeker wel een goede aanval maar Ajax en Twente zijn toch echt nog wel iets beter. On: Oefenwedstrijden zeggen inderdaad helemaal niks, want de belangrijkste spelers spelen bijna nooit en als ze spelen doen ze het rustig aan.
Beste aanval in de Eredivisie is toch echt Ajax. Vorig seizoen ook met afstand het meeste gescoord met 93 doelpunten en dan waren Siggie en Derk ook nog eens veelvuldig afwezig ook.
Ik was blij om te horen dat we goed hadden gespeeld.
1-0 moet eigenlijk niet kunnen tegen een Topklasser zelfs al was het een die Feyenoord maakte,het moet minimal 3-0 zijn.
Deze oefenpotjes hoef je uiteraard niet serieus te nemen, maar het is wel duidelijk dat Feyenoord wel degelijk een spitsenprobleem heeft. Met Guyon Fernández en zijn rare fratsen win je de oorlog niet.
Je hoeft ze inderdaad niet echt serieus te nemen, maar ik vind wel dat je als profclub over een Topklasser heen moet kunnen denderen.
Je moet ze wel serieus nemen. Deze wetstrijden brengen duidelijk de zwakke plekken naar voren. Tot nu toe is dat het scorende gedeelte bij feyenoord.
Altijd maar weer afwachten Ajax speelde vorig jaar ook slecht tegen de amateur teams en werden kampioen
Ja. en die begonnen daardoor ook fascinerend goed! ..
Hou toch op man, dat zeg je ook alleen maar naar aanleiding van vorig seizoen. Hij scoorde toen wel 2x tegen Psv, dus die domme aktie toen heeft niets met zijn voetballende kwaliteiten te maken. Ze hebben de afgelopen week elke dag hard getraint en 3 wedstrijden in 1 week gespeeld, met 25 verschillende spelers. Een spits erbij zou zeker geen kwaad kunnen, maar heeft weinig te maken met de mindere prestaties tegen een amateurclub. Die amateurs spelen de wedstrijd van het jaar en voor de spelers van Feyenoord is het vooral van belang dat ze geen blessures oplopen en fit aan de competitie kunnen beginnen, die al snel van start gaat met de voorondes van de CL. Ook PSV heeft tegen amateurs mindere wedstrijden gespeeld, functioneren die spitsen bij jullie dan ook niet?
Dit kan je geen toeval meer noemen. Ik ben zeer pessimistisch gestemd voor komend seizoen als er geen degelijke spits bij komt.
Vreemd dat we het altijd zo lastig hebben tegen Barendrecht. Daar moet je toch gewoon overheen klappen!
dat is weinig zeg maarja dit soort wedstrijden zijn voor topclubs irritant zijn omdat elke club 60 % voor de winst gaat en denkt dit doen we wel even
Opvallend dat Feyenoord keer op keer met een minimale marge van amateurs winnen. Ik hoop niet dat dit een slechte toekomst betekend voor dit seizoen, want wij als NL hebben hun nodig voor in Europa, ze moeten weer groeien naar de nationale topclub die ze ooit waren.
Dat zou de Eredivisie weer wat aantrekkelijker maken.
Klopt, gelukkig is dat proces al in werking gesteld en de Eredivisie wordt kwalitatief en financieel gezien ook steeds sterker.
Je kan wel zeggen het gaat om het vertoonde spel gaat etc, maar als je even puur naar de uitslagen kijkt is er toch een dik gebrek aan doelpunten.
Ik heb voorheen al aangegeven dat ik totaal niet weg ben van Fernandez, kan niks in de kleine ruimte's, afmaken redelijk, waardeloos agressief gedrag in het veld. Te Vrede lijkt me speler voor in de toekomst, en Achabar komt ook nog te kort voor in de spits.
Ik ben niet bij de wedstrijd geweest, en ik weet ook de opstelling niet.. maar ik baseer wat ik zeg even op de uitslagen, en van wat ik vorig jaar heb gezien. (fernandez, Achabar)
Laat het seizoen maar snel beginnen zodat alle monden weer snel gesnoerd worden.. Feyenoord creëerde opnieuw veel kansen tegen een uitermate defensieve tegenstander, maar het geluk zat niet mee, op de lat, raar afgekeurde goal etc. In de competitie komt het gewoon goed.
jammer dat je niet wil inzien dat er gewoon enorm gebrek is aan scorend vermogen. dat is gewoon een kwaliteit die we missen. en als dat er niet bijkomt dan wordt het gewoon een heel zwaar seizoen.
Sorry hoor, maar er worden zat kansen gecreëerd, dan kan je denken er moet een spits die dat afrond, maar dat er al zat kansen worden gecreëerd tegen zulke defensieve ploegen, dat is gewoon goed..
Een spits moet er zeker wel bij, maar het is gewoon jammer dat mensen alleen naar de uitslagen kijken.
Ik spreek je na 5 wedstrijden nog wel.
Rijtje van 5 en een rijtje van 4, probeer er maar doorheen te komen, maakt niet uit of het amateurs zijn. Tuurlijk moet je dit soort potjes met dubbele cijfers willen, maar momenteel zit het er gewoon niet in. De kracht van Feyenoord vorig jaar lag in de omschakeling, met ruimtes waar de buitenspelers acties konden maken. Daar zullen we het dit jaar weer van moeten hebben. Zeggen dat het een zwaar seizoen word slaat werkelijk nergens op, want we gaan ongetwijfeld weer veel punten halen tegen teams die het spel willen maken, en hier in Nederland zijn dat er een hele hoop.
Ook leunen wij op een sterke verdediging en zullen we wederom, net als vorig jaar, vrijwel niks tegen krijgen. Een sterke defensie heb je niks aan tegen dit soort ploegen.
Feyenoord223 als je zat kansen creëerd dan is toch al helemaal duidelijk dat je een spits mist die ze afmaakt?
@ Scrum
Zo kun je het idd ook stellen.
(ik heb de wedstrijd niet gezien) Maar het kan ook geweest zijn dat het gwn niet mee zat en dat ze er niet in wouden vliegen....zelfs top clubs hebben dat.
Maar ik ben het wel met je eens dat we een (goeie) spits missen.
Als Fernandez geen rare fratsen uithaalt is ie sws wel goed genoeg voor de Eredivisie,dan scoort ie er ongeveer 15-20 denk ik(zonder schorsingen enzo)
Maar in de CL hebben we echt een type Guidetti nodig.
@ scrumpti0uz
Wat kan lezen soms moeilijk zijn he?
Dit bewijst echt maar weer dat we een spits moeten hebben. Martin van Geel moet van zijn wolk afstappen en dringend zoeken naar een nieuwe spits want wat er nu staat is geen top 5 eredivisie waardig, laat staan Europa.
Fernandez is puur een counter spits, die je in brengt als je al voor staat. Maar voor de basis is hij niet goed genoeg. Achabar is nog veel te jong en fysiek te zwak, en te vrede daar begin ik niet eens over, die stond bij excelsior nog niet eens in de basis.
Waar baseer jij op dat MVG op een wolk zit en niet bezig is met een spits.
Ik weet namelijk wel zeker dat MVG echt wel op zoek is naar een spits, maar als optie 1 (kuyt), 2(castaignos) en 3 (guidetti), niet of nog niet haalbaar zijn en zowel de financieele middelen als het aanbod beperkt zijn, dan kan dat gewoon even duren.
Of denk je nu echt dat ze na alle ellende ook nog maar enig financieel risico gaan lopen, en zomaar ergens een onbekende dure spits vandaan gaan trekken?
Je hebthet over 2 spelers van een topclub die ze niet aan een eredivisieclub willen verhuren en een net nieuwe aankoop van fenerbace, het is al een maand bekend dat deze spelers niet haalbaar zijn en ik heb nog van geen enkel alternatief gehoord.
Nogmaals, de betaalbare spelers van niveau liggen nu niet bepaald voor het oprapen.
Of ken jij wel spelers in die categorie, die zo op te halen zijn voor Feyenoord.
Achter de schermen zullen best spelers benaderd zijn, die of wachten of niet willen.
Je weet niet hoe groot de schaduwlijst is, maar die opties zullen niet al te groot zijn.
Er zijn wel namen genoemd, maar niet die significant beter bleken, als de spelers die voor handen zijn.
Volgens mij besef je niet hoe moeilijk het is om een goede en scorende spits goedkoop te krijgen.
Er moet gewoon duidelijk een echte spits bij , als je tegen deze ploegen al zoveel moeite hebt om te scoren dan ben ik bang voor de wedstrijd tegen Real Mallorca bijvoorbeeld en is die 3e voorronde CL helemaal het begin en eindstation.
Tegen de betere ploegen krijgt Feyenoord wel meer ruimte en dat hebben de aanvallers juist nodig. Ik zou denk ik tegen verdedigende clubs met Immers in de spits spelen en misschien later in het seizoen Achahbar.
Want tegen verdedigende clubs zoals VVV heb je ook niks aan een Achabar , fysiek legt hij het toch vaak af en dat heeft deels te maken met zijn lengte , beste optie is dan iemand die kopsterk is en die de bal kan vasthouden , Immers kan dat wel en ik hoorde dat ten Vrede dat ook wel redelijk kan dus als die zich ontwikkelt.
Achahbar heeft ontzettend veel talent, ik denk dat ie een goede ontwikkeling gaat maken. Ik denk dat ie zeker bruikbaar zal zijn in de 2e seizoenshelft. Hij heeft een goede techniek en kan goed in de kleine ruimtes spelen, dus dat kan nog wel eens goed van pas komen.
Weer een verhaal waar niets van klopt.
Vlaar werd niet gespaard omdat hij pas een week in training is, Vlaar wil niet op kunstgras spelen, evenals Ramsteijn, Goossens, Mokotjo en Schenkeveld.
Feyenoord moet nu kappen met Te Vrede, die gozert kan het niveau niet aan en zorgt keer op keer voor dat een wedstrijd in een helft verpest wordt. Dit moet Feyenoord toch ook zien? Het is maar een voorbereiding, maar iemand die het niet kan, die kan het niet. Ze geven mij toch ook niet de kans het te laten zien?
Ook leuk dat er totaal geen verband is tussen een 1e 11 en wissels. Je wilt toch wat vastigheid, je moet tenslotte binnenkort al voor de voorronde CL. Hoe wil je daar klaar voor zijn als je beoogde basis 11 nog niet 1 x heeft samen gespeeld?
Een raar begin vh seizoen, hopelijk veranderd er snel wat bij Koeman en zijn staff, voorlopig lijkt het nergens op en lijkt het alsof ze maar wat doen.
Ben het helemaal met je eens Forzae.
Het lijkt of ze allemaal op een wolk zitten, en totaal niet bezig zijn met de toekomst. VCl is wedstrijd die gaat over miljoenen, dan moet idd je basis samenspelen. Te Vrede is een leuke spits voor Excelsior, maar echt een raadsel waarom feyenoord hem heeft aangetrokken.
Mensen moeten zich realiseren met welke proces ze bezig zijn en niet in de droom van vorig seizoen blijven zitten.
Jij moet je realiseren dat Te Vrede voor de toekomst is gehaald. Te Vrede is jong, heeft potentie dus ik vond het slim dat ze hem transfervrij hadden gehaald.
Alsof je tegen een amateurclub serieus kan oefenen met je basis elf. Waarschijnlijk zal de wedstrijd op 70 of 80 procent op de helft van de tegenstander gespeeld worden terwijl het in de voorronde van de CL anders zal zijn. Tegen Dordrecht en Mallorca zou het wel kunnen. Ik denk dat Koeman dat wel gaat doen.
Daar kan je dan toch in ieder geval met je basis 11 aan werken. Je kan zien hoe de looplijnen zijn van je medespeler, je weet of hij van strakke passes in de voet houdt of in de diepte, al dat soort dingen voel je aan als je met elkaar speelt, niet als je daar pas achterkomt als je halverwege het seizoen bent.
Speel gewoon alle wedstrijden 1 helft met je beste 11 met hier en daar aan wijziging vanwege lichte blessures of iets dergelijks en speel de 2e helft met de wisselspelers.
Kan Janmaat wennen aan Mulder achter zich en de Vrij naast hem. Kan Vormer en Immers ook makkelijker in het team groeien ipv telkens wisselspelers en basisspelers gemengd door elkaar.
deze uitslagen zijn alle met een korrel zout te nemen.
natuurlijk is er een groot scorend vermogen voorin iets dat feyenoord mist maar
aan de hand van de mogelijkheden en kansen en aanvallende acties te zien zijn de jongens er zeker wel klaar voor.
feit blijft wel dat er tegen een barendrecht gewoon met veel doelpunten verschil gewonnen moet worden.
En dan durven sommige nog te zeggen dat onze selectie beter is dan die van Twente, no way. Het spel is aardig en genoeg kansen maar als je geen afmaker hebt kan je kansen krijgen tot je een ons weegt maar dan ga je niks winnen. En stop met Te Vrede die komt gewoon kwaliteit te kort.
Met een spits erbij ga je gewoon top 5 eindigen en zonder spits gaat het heel zwaar worden om daar te komen.
Volgens mij zegt niemand dat onze selectie beter is dan die van Twente. Ik denk ook niet dat je die conclusie moet trekken aan een paar oefen wedstrijden.
Guidetti komt ' waarschijnlijk ' weer terug , engelse clubs hebben geen intresse meer in hem omdat hij nog geen stap op het trainingsveld heeft gezet.
Feyenoord heeft dus een goede kans omdat feyenoord hem wel wil huren ondanks zijn blessure
Guidetti gaat waarschijnlijk naar Lazio Roma.
ja volgens een man die zich voordoet als de zaakwaarnemer van guidetti, genaamd Di Fanti. Maar deze man is een leugenaar en een fraudeur want guidetti heeft een andere zaakwaarnemer.
snel een nieuwe spits kopen. aan fernandes heb je niks. slechte speler, onverantwoord en kan niet in de kleine ruimtes
Als ik me niet vergis wonnen ze vorig jaar ook niet in en van Barendrecht.
Goed gedaan weer......
Als je het opgelet had je ook geweten dat het een duel op kunstgras was, niet het kunstgras van eredivisie niveau maar van lager niveau. Niet dat het te accepteren is dat het maar 0-1 is geworden, maar het heeft ook met omstandigheden te maken.
Niks aan de hand. We hebben al jaren moeite met barendrecht.
Ik word zo langzamerhand wel een beetje moe van dat gezeur om een nieuwe spits...
Mensen, het zijn maar oefenwedstrijdjes!
Die spits zie ik persoonlijk ook liever wel komen, maar waarschijnlijk zit het er gewoon niet in, jammer dan. We moeten nu gewoon met zijn allen achter de spitsen staan die we nu hebben. En onze spitsen die we nu hebben zijn helemaal niet zo slecht. Fernandez kan zeker van waarde zijn tegen sterke tegenstanders. Hij is niet zo goed in de kleine ruimte, maar in de counter is hij misschien wel de beste spits van de Eredivisie. En Achahbar is ook een groot talent! Niet voor niks zaten clubs als City, Arsenal etc etc achter hem aan, die jongen heeft een geweldige techniek en in wedstrijden tegen clubs als Vvv, Nac, NEC kun je hem het best gebruiken omdat hij wel weer goed is in de kleine ruimte.
Verder is dit natuurlijk niet een heel goede uitslag, maar wat wil je als Barendrecht met zijn allen voor de 16 gaat hangen. Ik kan me 2 of 3 jaar geleden nog herinneren, toen verloren we met 2-1 als ik me niet vergis.
Nog 2 tegenstanders en open dag voor Feyenoord aan de voorronde van de CL begint.
Eerst Dordrecht, en daarna een serieuze test tegen Mallorca.
Ik heb er in ieder geval zin in!!!!
Deze oefenwedstrijd(en)(jes) hoef je niet serieus te nemen. Al zegt het wel (inderdaad) wat over het rendement van de ploeg (aanval)