Rowendy Schoop is er niet in geslaagd een contract af te dwingen bij het Engelse Brentford. De nummer negen van de League One lieten het aanvalstalent van Ajax op proef komen, maar raakten niet onder de indruk van hetgeen hij liet zien. Schoop zal derhalve verder moeten zoeken naar een club die hem onderdak wil bieden voor het komende seizoen.
Schoop begon eind maart nog in de basis in de A1 van Ajax, dat het in de finale van de NextGen Series opnam tegen Internazionale. Het talent dat Fred Grim in hem ziet, wordt echter niet gedeeld door de technische staf van Ajax. Frank de Boer heeft in zijn selectie al meerdere aanvallers tot zijn beschikking en bovendien is Geoffrey Castillion terug bij Jong Ajax. Daarnaast is Dario Cvitanich nog eigendom van de kampioen.
Schoop trok naar Engeland om zich te laten zien bij Sheffield United en die club was weliswaar enthousiast, maar bood hem toch geen contract aan. Bij Brentford is men eveneens niet tot de conclusie gekomen dat de achttienjarige spits goed genoeg is voor een contract.
Meer nieuws
- Djuricic: 'Ik weet nu dat Heerenveen de juiste keuze is geweest'
- Spelers Vitesse balen: 'Ruttens vertrek is hard aangekomen'
- Champions League-held van Dortmund staat voor gewaagde overstap
- 'Villa beslist na uitkomst Londense strijd om CL-ticket over toekomst'
- Update: Slachtoffer varkenskoprel biedt excuses aan voor reactie
Clubnieuws
- Chelsea maakt in tweede instantie einde aan droom derdeklasser
- Chelsea komt dankzij Torres met schrik vrij en mag op herhaling
- Aanvalstalent van Ajax keert onverrichter zake terug uit Engeland
- Verdediger Balkestein verruilt Ipswich Town definitief voor Brentford
- Derdeklasser Brentford wil Balkestein overnemen van Ipswich Town
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Brentford FC
In de wandelgangen
Zondag 19 meiHet ziet ernaar uit dat José Mourinho inderdaad manager van Chelsea wordt en de Portugees heeft weinig trek om zijn terugkeer op Stamford Bridge ongemerkt voorbij te laten gaan. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
Klopp blikt terug: 'De Boer en ik hebben daar een 'klasse avond' gehad' (27000+ pageviews)
-
'Hij is de verschrikkelijkste persoon die ik ooit ben tegengekomen' (26000+ pageviews)
-
Update: Slachtoffer varkenskoprel biedt excuses aan voor reactie (25000+ pageviews)
-
'Ik blijf me bij Ajax het liefst richten op de linksbackpositie' (22000+ pageviews)
-
Rutten en Vitesse uit elkaar: 'Geen conflict met Jordania' (20000+ pageviews)
Clubexperts
-
Messi, Messi en nog eens MessiDoor joostvoetbal (37 reacties) -
El cariño de PepDoor Pep Guardiola (28 reacties) -
De Chileense dribbelkoningDoor joostvoetbal (19 reacties) -
Het Belgisch voetbal op een afgrondDoor GrandePulga2 (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...








ja schoop is gewoon niet goed genoeg voor het eerste van ajax maar dat hij bij bij Sheffield United geen contract kan krijgen had ik ook niet verwacht
Edit:
O laat maar.
Zag het stukje over het hoofd over Sheffield
kan gebeuren ik had net geantwoord op jou dus deze reactie kan verwijderd worden
In tegenstelling tot de meeste ajacieden op deze site zag ik net als Grim wel iets in deze jongen, Vraag me niet wat het is maar de keren dat ik hem zag spelen deed hij het zeker niet onaardig en pikte hij zijn doelpuntjes mee. Technisch is het bepaald geen wonderkind maar als aanspeelpunt is hij erg handig hij is kopsterk redelijk snel en een echte krachtpatser maar Frank & consorten hebben hier meer kijk op dan mij die zitten tenslotte elke dag op de toekomst en weten heus wel wat er speelt.
ik gun het deze jongen wel om ergens door te breken.
ja mischien moet hij gewoon naar een middemoter gaan om zich daar verder te ontwikellen maar ik hou persoonlijk meer van technische spelers en als ze groot en sterk zijn is het mooi meegenomen
deze speler is een talentje hoor! ik had niet verawcht dat ajax hem zou laten gaan. was perfect om Fischer en de Sa van ballen te voorzien!
Vind het ook geen geweldige speler. Als je ziet dat bijv bodul en suk in jong ajax ook scoorden, maar in ajax niks brachten geloof ik niet dat deze jongen het wel gaat redden.
Dat is waar, maar Schoop komt van de A1 en niet Jong Ajax.
Hele lange beetje onhandige spits. vind hem ook niet goed genoeg voor Ajax 1.
hooguit middelmoot eredivisie.
Hij is een beetje type Castillion
Niet alle jeugdspelers bij Ajax zijn uiteindelijk goed genoeg voor het eerste. Als ik Schoop was zou ik proberen in de jeugdopleiding van een andere Nederlandse club te komen die in het eerste niet beschikt over bijster veel aanvallers. Er zijn zat voorbeelden op te noemen van aanvallers die op deze manier toch doorgebroken zijn in het betaald voetbal.
Deze jongen is zo verschrikkelijk slecht. Hij is lui, lomp met zn lengte, matige techniek, slechte afwerking. Geen wonder dat fdb het niet in hem zag
Hij moet zich vasthouden aan bv Elia en nog een heleboel voorbeelden. Op die leeftijd gewoon nog niet goed genoeg voor Ajax 1, maar via een andere BVO kan hij zich misschien wel doorontwikkelen zodat hij in de toekomst misschien wel goed genoeg zal zijn voor Ajax of een andere topclub.
Klopt. In de competities onder de Epl, dus de Championship en League 1 etc. wordt er heel fysiek gespeeld en daar heeft een 18 jarige spits niet veel te zoeken. Het heeft Emnes ook even geduurd om zijn draai te vinden daar en wordt nu op 24 jarige leeftijd wel gewaardeerd. Staat ook op het punt om voor Swansea te tekenen nu, maar Middlesbrough vraagt teveel geld voor hem.
Laat maar komen op huurbasis. Misschien komt hij in de Jupiler League wel uit de verf.
Hij is transfervrij.
Oke, dan ben ik er nog niet zo zeker van.
GAE zou op zich best een gokje kunnen wagen, het is een klein risico. Die andere ex-ajax jeugdspeler deed het ook vrij behoorlijk de laatste seizoenen in Deventer. Dat Ajax Schoop nu transfervrij laat gaan is omdat er gewoonweg teveel talent voorin rondloopt op dit moment.
Fysiek sterke jongen, maar dat is het dan ook wel. Ik kom al jaren regelmatig kijken bij de A1, maar deze jongen was in mijn ogen de minst talentvolle spits van de laatste jaren. Dat hij de voorkeur t.o.v. Gravenberch kreeg was gewoon vreemd. Die is werkelijk in alle facetten een betere speler.
Gravenberch werd niet veel opgesteld omdat hij lang twijfelde over zijn contractverlenging. Hij werd al enige tijd in verband gebracht met Manchester United en Liverpool en men was bang dat hij in Engeland ging tekenen, maar hij heeft uiteindelijk toch getekend bij Ajax vorige maand.
Gravenberch werd niet opgesteld volgens mij omdat hij 1ste jaars a is en hij krijgt waarschijnlijk dit jaar een kans zich te bewijzen
Nee, volgens mij is het een spits
Nee Danzell is spits die ook op de flanken kan spelen. Hij is dus niet alleen een rechtsbuiten.
f@bregas, dat klopt ook inderdaad.
Er staat aanvalstalent maar ben je wel zo'n groot talent als je nog niet eens een contract kan verdienen bij met alle respect Brentford?
rare kop weer van Vz
Hij wou per se naar Engeland, maar daar zoeken ze waarschijnlijk fysiekere spelers dan een 18 jarige spits. Dat hij niet talentvol is dat is jouw mening. Rowendy kan altijd nog via een omweg de top halen.
als je echt talent hebt en je komt van ajax dan hoeven die clubs niet eens na te denken en geven ze zo'n jongen een contract want nu kost hij niet zoveel!
ik ken schoop niet zo goed
maar misschien kan die bij fc oss ofzo gaan voetballen
daar voetballen meestal voetballers die het ergens anders niet gehaald hebben
Prima manneke hoor maar denk dat zijn top ligt in de onderste regionen van de eredivisie of top Jupilear. Nog prima hoor als je daar 8-10 jaar speelt dan hark je ook ruim een miljoentje binnen ;
.
Schoop heeft het postuur om in Engeland overeind te kunnen blijven. Echt een beest van een vent die moeilijk van de bal te zetten is. Echter komt hij voor Ajax tekort en is hij terecht weggestuurd, technisch niet goed genoeg onderlegd en ook geen pure goalgetter. Was wel in staat om als kapstok te fungeren en de twee centrale verdedigers zo bezig te houden.
Dat Panka niet de voorkeur kreeg in de spits is omdat het Technische Hart twijfelde of ze hem niet moesten omturnen tot offensieve back. Een tijdje geprobeerd maar had ook niet het gewenste resultaat. Hij is technisch een stuk beter dan Schoop maar ook niet het fijne van een Fischer bijvoorbeeld. Ook meer een voetballer die veel op kracht en snelheid doet. Liverpool, Aston Villa en Manchester hebben hem meerdere malen bekeken, echter heeft hij bijgetekend bij Ajax en zal hij verder opgeleid worden tot voorhoedespeler.
Schoop komt er uiteindelijk wel en zal best een leuke club vinden. Heeft talent genoeg om bij soortgelijke clubs als Sheffield een contract af te dwingen.