Voetbalzone

'Ik heb geen enkel probleem met Real Madrid, ik wilde per se weg'

Woensdag, 11 juli 2012 om 15:15
/

Raúl leek voorbestemd om in zijn loopbaan maar voor één club uit te komen, maar het liep allemaal anders. De aanvaller maakte twee jaar geleden de overstap van Real Madrid naar Schalke 04 en tekende enkele weken geleden voor Al-Sadd uit Qatar. Zijn vertrek uit Madrid viel samen met de komst van José Mourinho.

Raúl spreekt tegen dat hij gedwongen werd om Real Madrid te verlaten. "Ik heb daar de beste jaren van mijn loopbaan doorgebracht", vertelt de Spaans oud-international op de clubsite van Al-Sadd. "Ik had het geluk om met geweldige voetballers te mogen samenspelen en belangrijke prijzen te winnen. Het was mijn keuze om Real Madrid te verlaten, ik had geen enkel probleem met een vertrek."

"Ik had nog een contract voor een jaar, maar ik gaf de voorkeur aan een nieuwe uitdaging in mijn loopbaan. Mijn keuze viel op Schalke en nu hoop ik bij Al-Sadd een mooie periode te beleven. Nogmaals, ik heb geen enkel probleem met Real Madrid. Ik wilde per se weg."

11 juli 2012 om 15:27

tuurlijk wil hij terug.
wie wil er nou niet naar real

11 juli 2012 om 15:30

je hebt denk ik een ander artikel gelezen....???

11 juli 2012 om 15:32

De meeste Die Hard Barcelona fans dunkt me.

11 juli 2012 om 16:09

Nou ik ben een fanatieke barca fan, maar als Real een contract voor me klaar had liggen zou ik het wel weten.

11 juli 2012 om 16:17

Ben je toch niet zo fanatiek Ik zou nooit van mn levensdagen een contract tekenen bij Feyenoord of Psv.. Gewoon uit principe niet

11 juli 2012 om 16:24

Oké, dus als je kan kiezen tussen een contractje tussen beloften van een amateurploeg waar je amper verdient en een contract bij Feyenoord van duizenden euro's per week, dan ga je het afslaan?

Ik ben fanatieke Kvk-fan, maar als ik moet kiezen tussen 4e provinciale of 1e klasse bij onze rivalen van Zulte-waregem, zou ik het ook wel weten.

11 juli 2012 om 16:34

Je bent fanatiek in de zin van liefhebberij, maar andere fanatiekelingen zouden nooit een shirt van Ajax aantrekken, voor geen miljoen euro.

11 juli 2012 om 16:52

Ik wil niemand persoonlijk beledigen, maar hoe kan het dat er hier zoveel 'fanatieke' barca supporters zijn. Ze typen allemaal Nederlands. Ik bedoel vlieg je elke 2 weken op en neer? Of zijn ze niet zo fanatiek als ze beweren?
Dit geld overigens voor alle 'supporters' van buitenlandse clubs.

11 juli 2012 om 17:38

@kx22 grote onzin er is een groot verschil tussen fanatiek supporter zijn en fanatiek sporter zijn. Meestal ben je of het een of het andere en zelden allebei.

Ik ben een fanatieke supporter van Arsenal en haat Tottenham. Als ik profvoetballer zou zijn dan zou ik niet zo fanatiek Arsenal supporten maar uit zijn op en goed contract en als dat door Tottenham is geboden dan zou ik daar gevoetbald hebben

Kijk naar Darren Bent. Hij was en is een Arsenalfan maar werd nooit een contract door Arsenal aangeboden en heeft gewoon een paar jaar voor Tottenham gespeeld.
Strictly business nothing personal

11 juli 2012 om 19:22

Dus voor jou is een fanatieke supporter iemand die alle wedstrijden bijwoont in het stadion van hun buitenlandse club?! Aangezien je het over twee weken hebt.

Sommige, wat jij benadrukkelijk, "fanatieke fans" noemt, kunnen zich dit helaas niet permitteren. Al zou ik een fan van een club in Nederland zijn, zou ik het me niet kunnen permitteren, dan wel de tijd ervoor hebben, om hier altijd aanwezig te zijn. Daarom is de tv zo ideaal, voor hen die de sfeer in het stadion niet altijd kunnen meemaken.

Begrijp me niet verkeerd, ik zou niks liever willen dan elke twee weken op en neer te vliegen naar Barcelona, maar zulke mogelijkheden zijn helaas niet voor mij, en menig ander "fanatieke fans" weggelegd.

Fanatiek - door een blinde ijver voor een geloof of idee bezield
(http://www.vandale.nl/opzoeken?pattern=fanatiek&l...

11 juli 2012 om 15:27

Ik denk dat hij zelf weg wou want Real madrid zou hun topscorer nooit verkopen

11 juli 2012 om 15:28

Raul heeft 2(?) seizoenen bij Schalke gespeeld en er wordt daar afscheid van hem genomen alsof het een club legende is. Bij Real heeft hij eigenlijk geen noemenswaardig afscheid gehad? Terwijl hij een clublegende is bij Real beetje raar...

Moet toch iets niet goed zitten

11 juli 2012 om 15:34

raul is op papier weg gegaan , maar eigenlijk is hij nooit weg gegaan !!!!

deze beste man stopt dalijk haalt zijn trainingspapieren en komt terug .. hij heeft nooit en ten nimmer afscheid genomen ;

met een beetje geluk word hij zelf president van madrid

11 juli 2012 om 15:34

Raul is in madrid een eeuwige held, Geen enkele speler van de huidige selectie zal groter worden bij Real dan Raul er is wel 1 gelijkwaardige speler en zijn naam hoef ik nieteens te noemen want wat een held is dat.

Als Raul de trainerswereld in wil, Weet ik zeker dat de deuren bij Real wagenwijd open zullen staan voor deze grootheid.

11 juli 2012 om 15:49

Die gelijkwaardige is natuurlijk San Iker.

Maar Ronaldo komt tog wel akelijg in de buurt hoor.
Die fenomeen staat na 150 wedstrijden inmiddels 1,1 op 1 ofzo.
Als Ronaldo real een CL bezorgt dan is hij tog ook wel een hero.
Ronaldo wordt ook een geweldige held.
Maar Raul sowieso wel iets hoger.

Ronaldo komt in de buurt.

11 juli 2012 om 15:53

Ronaldo staat mijlen ver weg van clublegendes als Iker en Raúl.

11 juli 2012 om 16:02

Cristiano Ronaldo is geweldig, een betere speler dan Raúl ooit was, maar dat neemt niet weg dat hij geen jongen van de club is, Ronaldo, Zidane en Beckham hebben ook heel veel betekend voor Real Madrid om er maar een paar te noemen, en dat zijn ook geen echte legende's, simpelweg omdat ze geen jongens van de club zijn.

Cristiano Ronaldo kan alleen maar hopen op een Champions League winst, want hij zou met deze ploeg toch een goeie kans moeten maken, maar dan zal hij nog niet als de grote held gezien worden, die eer zal dan hoe dan ook aan San Iker toebehoren.

11 juli 2012 om 16:25

Je vergeet Zinedine Zidane

11 juli 2012 om 16:29

Raul is de grootste legende ooit van Real Madrid jammer dat hij voor andere clubs heeft gespeeld. En bij Barca word Messi of hij is all

11 juli 2012 om 16:33

Iker Casislias en Raul hebben meer betekent voor Real Madrid dan Ronaldo Zdiane en beckham. bij Real komen altijd top spelers en die gaan vaak ook weg maar Raul en Casisilas zijn altijd gebleven een meer gewonnen bij real dan beckham zidane en ronaldo.

11 juli 2012 om 19:34

Vriendelijke Madrid-fan,

Jij bent toch niet serieus dat jij Ronaldo akelig in de buurt vindt komen van de status van Raul?!
Natuurlijk doet Ronaldo meer dan genoeg voor Madrid, wellicht ooit de meest effectieve speler uit de geschiedenis, maar de liefde die de Madrid-fans voor Raul hebben, daar zal Ronaldo nooit akelig bij in de buurt komen.

Er is een afscheid geweest voor Raul in Bernabeu, en deze was ook emotioneel, wellicht een klein afscheid. Maar de opkomst voor dit afscheid was groter dan verwacht. Zo'n afscheid, zullen de huidige spelers bij Madrid nooit krijgen.

Het grote gros Madrid-fans, zien menig huidige spelers liever vertrekken, inclusief bijbehorende coach. Dit zijn, naar mijn mening, Madrid-liefhebbers van het oude regime, een regime dat internationaal positief bekend stond, iets wat het de afgelopen jaren heeft verloren.

Desalniettemin, ik heb een gigantische bewondering voor Raul! Er zijn weinig spelers waar ik ook zo'n bewondering voor heb gehad de afgelopen jaren.

11 juli 2012 om 15:45

Ja, je hebt helemaal gelijk!

Raul heeft twee seizoenen bij Schalke 04 en daar werd afscheid van hem genomen alsof hij een club legende is. Raul heeft zestien seizoenen bij Real Madrid gespeeld en hij heeft, volgens mij, niet eens 'n afscheid gekregen. Als hij 'n afscheid had gekregen, dan was die dan niet zo geweldig als bij Schalke 04.

Raul is gewoon een van de grootste clublegendes van Real Madrid, maar dan nog heeft hij geen afscheid gekregen die hij verdiende. Dat vond ik heel erg jammer.

Overigens heeft Guti ook geen geweldig afscheid gekregen bij Real Madrid. Die werd ook gewoon opzij gezet.

11 juli 2012 om 15:58

Zodra Raul stopt met voetbal zal er een groot ''feest'' komen in het Bernabeu, waar Raul bij zal zijn. Tevens wordt er een afscheidswedstrijds gespeeld met oude helden/vrienden. Is al aangegeven door Florentino. Het contract voor een baan binnen Madrid ligt dan ook al klaar.

Ditzelfde feest zal ook voor Guti zijn.

11 juli 2012 om 16:01

Dan komt Real Madrid wel erg laat met 'n afscheid voor Raul en Guti. Want ze zijn beide twee jaar geleden weggegaan. Toen moest Real Madrid 'n groot 'feest' geven, nu niet. Maar dat is mijn mening.

12 juli 2012 om 08:16

Raul is nooit weggegaan bij Real. Hij staat er eigenlijk nog steeds onder ''contract'' aangezien Real nog steeds elke maand 3.5 milj. op zijn rekening stort. Het afscheid komt er wel, voor beide heren.

11 juli 2012 om 15:31

Ik had het geluk om met geweldige voetballers te mogen samenspelen en belangrijke prijzen te winnen.

Nee Raul, wij hebben het geluk dat jij bij Madrid speelde. Wat een held!!
Ik hoop dat ie snel terugkeert.

11 juli 2012 om 15:37

Maar dan zal hij niet terugkeren als voetballer, of doelde je daar ook niet op?
Ben het ermee eens dat zo'n persoonlijkheid een functie moet bekleden binnen (in dit geval) R. Madrid.

11 juli 2012 om 15:44

Nee nee, niet als voetballer inderdaad, maar een trainer/bestuursfunctie

11 juli 2012 om 15:35

Het komt toch doordat Mourinho carte blanche kreeg van de voorzitter Perez en kon doen en laten wat hij maar wilt en dus ook met de clubcultuur te breken. Een Raul zou never nooit weggegaan zijn als bijvoorbeeld een Del Bosque of Pellegrini het voor het zeggen hadden.

11 juli 2012 om 15:59

Wat een onzin, Raul gaf in een interview aan voor de halve finale in de championsleague. Dat hij trots is op mourinho en hij hem een fantastische trainer vind, een van de beste waar hij mee heeft gewerkt. Maar ja iedereen probeert hier mourinho in een kwaaddaglicht te stellen.

11 juli 2012 om 16:21

Politieke praatjes nooit van gehoord zeker? Alles wat een Johan Derksen, Jack van Gelder. Rutte of Wilders roept geloof jij ook meteen? Wees een beetje realistisch, gebruik je gezonde verstand en hol niet alles en iedereen aan. Probeer een eigen visie en mening te vormen ipv alles klakkeloos aannemen.

11 juli 2012 om 17:38

hij heeft nooit met mourinho gewerkt vialuna! hij is weg gegaan voor hij kwam dus.......

11 juli 2012 om 19:45

Ehm hij is weggegaan nadat Mourinho kwam, dus hij heeft wel degelijk samen met Mourinho gewerkt. Zijn vertrek was ook de reden dat hij op zoek ging naar een aanvaller.

11 juli 2012 om 15:36

Raul had gewoon door dat hij zijn beste tijd wel had gehad en niet meer kon concurreren met spitsen als Higuain en Benzema en gelukkig heeft toen niemand hem een stroobreedte in de weg gelegd want Raul is gewoon te groot om bij Real dan maximaal als pinchitter te functioneren.

Raul zal altijd welkom zijn bij Real , ook al was hij vertrokken met problemen , hij heeft de club zoveel geschonken en een icoon moet je als club altijd koesteren en daar moeten persoonlijke conflicten bijvoorbeeld geen verandering in brengen.

11 juli 2012 om 15:37

Toch zou hij niet misstaan hebben in het huidige Real Madrid, bij Schalke heeft hij laten zien nog steeds een neusje voor de goal te hebben en de kans is groot dat Higuain vertrekt.

11 juli 2012 om 15:37

Het schijnt dat Raúl contact heeft gehad met Barcelona over een contract, tot David Villa volledig is herstelt. Ben erg benieuwd waar dit naar toe zal leiden...

11 juli 2012 om 15:40

Ik denk dat er bepaalde substanties in jouw fruittella's zaten waardoor je een ernstige vorm van raaskallen hebt ontwikkeld.

11 juli 2012 om 16:09

Ik lach me dood haha, dit is dé opmerking van de dag voor mij! On: ik denk dat Raul dat al Sadd nog redelijk wat doelpunten gaat bezorgen, geweldige voetballer, en was nog altijd een van de, zoniet dé beste voetballer bij Schalke

11 juli 2012 om 16:03

Dat leidt naar Qatar waar die heeft getekend... Die gaat echt zijn eigen gazen niet ingooien om na bijna een heel voetbal leven Real nog even te gaan ballen bij Barca...

Kun je me vertellen welke fruitella smaak je gegeten hebt, want dan koop ik die niet meer ga je raar van praten...

11 juli 2012 om 16:04

Hij heeft net een contract getekend in Qatar, bovendien, Raúl gaat nooit naar Barcelona. En zeker niet om op de linkervleugel te gaan spelen.

11 juli 2012 om 16:17

Denk niet dat hij per se weg wilde bij Real, hijs een legende daar met een groot salaris. Waarom zou je dan naar Schalke willen gaan? Ik denk dat er meer speelt, maar dat dit nooit naar buiten zal komen. Of nouja in ieder geval de komende jaren.

11 juli 2012 om 16:28

Zidane

Winnaar Wereldbeker: 1996 (juventus) en 2002 (real Madrid).
Winnaar Europese Super Cup: 1996 (juventus) en 2002 (real Madrid).
Winnaar Champions League: 2002 (real Madrid).
Champions League finalist: 1997 en 1998 (juventus).
Uefa Cup finalist: 1996 (bordeaux).
Landskampioen Italië: 1997 en 1998 (juventus).
Landskampioen Spanje: 2003 (real Madrid).
Winnaar Italiaanse Supercup: 1997 (juventus).
Winnaar Spaanse Supercup: 2001 en 2003 (real Madrid).
Finalist Spaanse beker: 2002 en 2004 (real Madrid).
Winnaar Intertoto Cup: 1995 (bordeaux) en 1999 (juventus).

11 juli 2012 om 16:32

Toch heb ik net iets meer gevoel bij Raul 'het clubicoon' van de eigen Cantera, dan Zidane. Niet dat ik Zidane niet geweldig vind, tjonge kan die omhaal tegen Bayer Leverkusen wel dromen.

11 juli 2012 om 16:59

Ik begrijp wat je bedoeld het gaat uiteindelijk om de doelpunten, daar heeft Raul er meer van dan Zidane

11 juli 2012 om 17:08

Natuurlijk gaat het om de doelpunten, maar ik vind dat je niet alle spelers daar op kan beoordelen. Aanvallers worden beoordeeld op de goals, de middenvelder op goals/technische acties (die Zidane zeker heeft/had), Verdedigers op hoeveel goals de defensie na een seizoen tegen heeft gehad en de keeper natuurlijk op de reddingen en clean sheets.

11 juli 2012 om 17:16

Daarom vind ik Zidane want die heeft meer bijgedragen, hij heeft ervoor gezorgd dat raul natuurlijk tot scoren kwam.

11 juli 2012 om 17:54

donmocro zidane was meer een brood voetballer meerdere clubs!
raul kwam van de eigen jeugd! en door zijn houding en zijn spel niet alleen maar goals werd hij een legende!
zidane een legende jah klopt maar niet alleen van real!
maar in het rijtje legendes plaats ik toch di stefano hoger! :D door zijn glorie jaren pfffff.... daarom is real real geworden

11 juli 2012 om 16:29

Ik vind dat Zidane de beste speler is dat Real Madrid ooit heeft gehad.

11 juli 2012 om 17:01

Ik ook. Maar wat heeft dat hiermee te maken?

11 juli 2012 om 17:09

Omdat er spelers worden genoemd die clubiconen zijn, maar zidane vergeten word

11 juli 2012 om 17:21

Oh oke. Ik denk dat Zidane "vergeten" wordt omdat hij maar 6 jaar gespeeld heeft, in tegenstelling tot Raul/guti/casillas....

Niet dat ik het daar mee eens ben hoor. Ik vind Zidane zeker een clubicoon, te meer omdat hij na z'n voetbalcarriere door is gegaan bij Real.

11 juli 2012 om 17:12

Daar denkt Alfredo Di Stéfano anders over.

11 juli 2012 om 17:19

Het beste is om een eigen mening te hebben, en niet mee met de wind waaien, het kan me niks schelen wat Alfredo Di Stefano denkt of zegt.

11 juli 2012 om 18:47

@donmocro

Klopt mij ook niet. De meeste mensen nemen hun mening over van Johan derksen en VI ze nemen het klakkeloos over. Ook op VZ hoor je alleen maar papegaaien praten.

Vorm je eigen mening schuif emoties aan de kant leg de feiten op tafel!

11 juli 2012 om 16:30

Eindelijk geeft zelf antwoord...en sommige mensen maar roepen ''en ja Mourinho heeft het clubicoon Raul de deur uitgewerkt'' maar eigenlijk wat het zijn eigen keuze. Hij kon blijven alleen had hij dan geen uitzicht op een basisplaats.

11 juli 2012 om 18:43

Klopt hij kon niet zeker weten dat hij altijd basis zou staan en ik denk dat hij gewoon ff lekker gaat cashen daar. kom op Schalke Al-sadd? dat kan geen nieuwe uitdaging zijn dat is gewoon cashen..

11 juli 2012 om 20:23

Lijkt me niet dat je naar Schalke gaat om te cashen.... dus zeker wel voor een uitdaging, namelijk in de Bundes Liga spelen. Al-sadd is gewoon om te cashen natuurlijk.

11 juli 2012 om 16:42

Een nieuwe uitdaging: Schalke Al-sadd. Wie hou je voor de gek?

12 juli 2012 om 08:22

Denk dat met de 3.5 milj. die Raul elk jaar van Real Madrid op zijn rekening geschreven krijgt, hij wel genoeg heeft.
Tevens het feit dat Raul het echt niet meer om het geld hoeft te doen/doet.

11 juli 2012 om 17:16

@sionel

Een nieuwe uitdaging is het zeker, want na 16(!) seizoenen Real Madrid kan ik begrijpen dat je kiest voor iets nieuws. En een uitdaging is/was het zeker, in Duitsland proberen net zoals in Spanje veel goals te maken. En ja als hij op zo'n leeftijd nog in Qatar kan en wil spelen, dan zou ik dat ook zeker doen. Deze man heeft alles al bereikt, waar een klein jongetje van droomt. En kan nu in Qatar ook meer bij zijn kinderen zijn, en de 'financiële vergoeding' die hij ervoor krijgt is dan toch een extraatje.

11 juli 2012 om 20:20

Raul ging weg omdat hij niet verzekerd zou zijn van een basisplaats voor het volgende seizoen. Hij moest niet weg en ging vrijwillig weg.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Real Madrid

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.Barcelona10075
5.Valencia6513
Voor de complete stand: Primera Division
SpelersPositieW
Cristiano RonaldoAanvaller3434
Luka ModricMiddenvelder333
Ángel di MaríaMiddenvelder327
Mesut ÖzilMiddenvelder329
José CallejonMiddenvelder303
Karim BenzemaAanvaller3011
PepeVerdediger281
Voor de complete selectie: Clubpagina Real Madrid.

74 fans
Aanvaller, 35 jaar

In de wandelgangen

Donderdag 20 juni
Er staat geen maat meer op Manchester City. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.25 seconden.