
Simon Cziommer houdt zijn conditie vanaf donderdag op peil bij Vitesse. De ex-speler van onder meer FC Twente en AZ zit momenteel zonder club en heeft toestemming gekregen om mee te trainen in Arnhem.
"Simon heeft bij ons een verzoek ingediend en hij is welkom. Ik vind Simon een goede voetballer", vertelt Fred Rutten, die niet verwacht dat Cziommer naar Vitesse komt, aan de Gelderlander. "Maar ik sluit niets uit."
De 31-jarige Cziommer speelde de afgelopen drie seizoenen in Oostenrijk voor Red Bull Salzburg. Daar kwam hij tot zeventig wedstrijden en elf doelpunten. De aflopende samenwerking in de Mozartstad werd niet verlengd.
Meer nieuws
- 'De reden dat Real niets gepresteerd heeft is het gedrag van Mourinho'
- Investeerders drijven prijs Neymar op: 'Wij willen dertig miljoen'
- 'Mancini heeft mij een FA Cup, een landstitel en een Charity Shield bezorgd'
- Strootman: 'We kunnen onze borst natmaken, maar gaan wel voor de titel'
- Klopp wil 'Mount Everest beklimmen': 'We gaan het in ieder geval proberen'
Clubnieuws
- ‘Als Vitesse zegt dat ik niet naar een bepaalde club mag, wordt het lastig’
- Hofs overweegt einde van carrière na mededeling van Vitesse
- ‘Van Marwijk of Arveladze is een betere trainer voor Vitesse dan Bosz’
- Update: ‘Na de vakantie van Van Leeuwen gaan we met hem om de tafel'
- ‘Weet dat ik bij aantal clubs op het lijstje sta en Vitesse is er daar één van’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Vitesse

Vitesse
PSV
Schalke 04
FC Twente
FC Twente 
Update: ‘Na de vakantie van Van Leeuwen gaan we met hem om de tafel'
Ted van Leeuwen heeft van Merab Jordania te horen gekregen dat hij moet vertrekken bij Vitesse. De technisch directeur zat al enige tijd op de wip en volgens Omroep Gelderland is...Lees verder
In de wandelgangen
Vrijdag 24 meiAS Monaco laat er duidelijk geen gras over groeien. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (42000+ pageviews)
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (30000+ pageviews)
-
'Cocu wil voorbeeld Ajax volgen en verdediger huren van Barcelona' (30000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (27000+ pageviews)
-
AS Monaco bevestigt komst van eerste twee sterren (24000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (4 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Verassend! Was in Nederland altijd wel een leuke speler opzich..
weet iemand meer info wat voor soort speler het is, heb echter nog nooit van hem gehoord.
Man met de steenharde vrije trap.. Speelde jaren terug bij oa Roda, Twente en AZ (met Barry van Galen, Buskermolen en Lindenbergh samen). Is een tweebenige nummer 10, was zeker op de nederlandse velden een meer dan goede middenvelder
Niet? Zeer behoorlijk speler maar komt denk ik voor de ambities van Vitesse tekort.
Zou een leuke speler zijn voro een club als Nec.
Bij ons zit het op het middenveld wel goed,ik verwacht dat er nog hoogstens een speler bijkomt voor de breedte,want het "basismiddenveld" staat allang vast met Roorda- Sno- Koolwijk. Vooral Sno is echt een topper.
Dus Cziommer is overbodig
Oh, ik was niet op de hoogte van de komst van Roorda.
Naast Roorda is Stijn De Looijer er ook nog bijgekomen,een talentvolle middenvelder van Den Bosch, en daarnaast zijn Nick Van Der Velden en Youri Loen er ook nog. Maakt de komst van een (niet goedkope) kracht als Cziommer nog overbodiger
En een creatieve middenvelder heb je niet nodig?? Koolwijk is niet zo heel goed hoor! Roorda is overschat, en Sno is wel een goeie speler! Een creatieve speler heb je nodig vooral nu lasse naar Ajax is!
ken je hem niet?
Aardige voetballer geweest bij onder andere Twente en AZ. De enige Duitser die voor Oranje altijd was.
Maar te oud en staat al een lange tijd stil..
Serieus , ik ben een stuk jonger als jouw volgens jou profiel leeftijd en ik ken hem wel dus dat is best apart omdat hij toch een behoorlijke tijd in NL gespeeld heeft
God, als jouw.. Zelfs jou zou dan fout zijn, want jouw is bezittelijk. Ik zeg normaal niks van spelfouten want dan blijf je maar bezig, maar dit sloeg wel werkelijk alles. Als jouw...
En dan jou profielðŸ˜
Simon Cziommer is 'n middenvelder die in Duitsland is geboren. Hij heeft bij FC Twente, Schalke 04, FC Twente (huurbasis), Roda JC (huurbasis), AZ en FC Utrecht (huurbasis) gespeeld. Zoals in de tekst staat, z'n laatste club was Red Bull Salzburg.
On:
Bij Vitesse is Simon Cziommer denk ik niet nodig. Want Vitesse heeft met Jan - Arie Van Der Heijden, Nicky Hofs, Marco Van Ginkel, Davy Pröpper, Wimilio Vink en waarschijnlijk Ismail Aissati genoeg middenvelders.
Kom op je bent toch 21? Dan hoor je als je voetbalfan toch wel te weten wie Simon is?
Anders zou ik het vervolg eerst even googlen of youtube bekijken
wordt tijd dat ik ook met me schoentjes en tasje meld in papendal. Krijg het idee dat iedereen zo mee kan trainen.
Dit kan toch niet, met alle respect voor deze speler. Maar ik moet hier toch wel om lachen.
Hoezo, hij is "pas" 31? Al lijkt t al eeuwen geleden dat hij furore maakte bij Az en Twente
pas 31, dat kan wel zo weze. Maar heb jij zijn naam de afgelopen jaren horen vallen? en dan bedoel ik voetballend gezien.
Ik heb respect voor zijn carriere, maar dit soort spelers willen ze nu toch niet erbij hebben.
Als ik hoor dat vd Brom mede kon vertrekken omdat ze meer hadden verwacht. Dan haal je niet zon speler.
Je bent vergeten dat Vitesse komend jaar kampioen gaat worden als we Jordania moeten geloven dus dan zullen ze niet veel aan hem hebben he :P
joeyt
Ga je nou niet tergroot voelen voor zown speler.... 2 jaar geleden waren jullie bijna falliet en zou je god op je blote knieen mogen bedanken voor zown speler. Nu omdat jullie wat maffia dollars hebben ''gekregen'' mag hij nieteens mee trainen. Vitesse is echt niet te groot voor Cziommer.
achjee. maffia dollars. jezelf een duimpje geven. T leven is zo zwaar he.
maar om even op je in te gaan.
Onze maffia voorzitter wilt met zijn maffia dollars graag naar de plekken 1 t/m 4.
Dan moet onze maffia voorzitter wel een x aantal spelers halen met zijn maffia dollars om dat zien te berijken.
En ik denk persoonlijk dat je dat niet gaat redden met Cziommer, ook al kost hij bijna geen maffia dollars.
En ik bedank niemand op de blote knieen. die positie is verzonnen voor de vrouwtjes en jou.
Mezelf een duimpje geven? Dat verzin je even en schrijf je gelijl als waarheid, wat jij wil jonge.
''maar heb jij zijn naam de afgelopen jaren horen vallen? en dan bedoel ik voetballend gezien. ''
Dat heeft Vittese wel meer gedaan, en dan moet jij Nicky Hofs ook helemaal niks vinden. Die speelde namelijk bij een nog veel kleinere club (aek larca of iets in die richting) , en die bleek ook wel degelijk van toegevoegde waarde. Dus daarom snap ik niet waarom je deze speler nu al afrscrhijft, hij hoeft tog niet perse voor de basis te zijn.
En deze opmerking:''en ik bedank niemand op de blote knieen. die positie is verzonnen voor de vrouwtjes en jou.''. Kan 2 dingen betekenen of je bent werkelijk te stom dat je die uitdrukking niet ken, of je bent verschrikkelijk stoer.
Welke zal het zijn...
Wat een gast ben jij zeg haha, volgens mij neemt niemand je serieus met die laatste opmerking...
On: Cziommer!! jaaa eindelijk! Ik ben al drie jaar aan het wachten totdat deze gast eindelijk terugkomt. Prima speler, jammer dat hij bij vitesse gaat voetballen. Had hem wel weer bij utrecht willen zien.
vergeet niet dat we europees voetbal spelen en als er dan 2 spelers geblesseerd zijn. en dan heb je in de breedte nog aardig wat kwaliteit dus ik zou het wel een slimme aankoop vinden.
Volgens mij was het toch een goede speler.
Dus wat is het probleem?
je zegt het goed.. Volgens mij " was " het een goede speler.
Zoals ik al aangaf. Ik heb echt respect voor zijn carriere.
Maar Vitesse wilt de weg omhoog inslaan. En dan verwacht ik niet dat zulke jongens erbij worden gehaald.
En nee, ik verwacht ook geen grote jongens. Maar als je bij de top 4 wil eindigen dan zijn dit niet de jongens die je daar bij gaan helpen.
Bij de top 4
Ajax,psv,az,twente,feyenoord hebben allen al een betere selectie in mijn ogen dus dan zul je een hoop topdagen moeten hebben en wij allemaal een aantal Kutdagen om jullie de top 4 in te helpen.
Joeyt
Top 4??? Dacht dat jullie dit jaar kampioen moesten worden, en idd wat fabregas zegt je mag van geluk spreken als je europees voetbal haalt. Zijn zowieso al 5 club beter.
ik geef je gelijk.
Maar ik geef alleen aan wat ze verwachten in kamp Jordania en co.
Ik weet zelf ook dat Vitesse zeker 3 of 4 basis waardige spelers moet halen om daar in de buurt te komen.
Tot nu toe zijn we alleen maar verzwakt en zijn de dromen van Jordania niet te realiseren.
Als Jordania verwacht dat Fred Rutten met deze selectie top 4 gaat spelen, kan hij hem nu alwel ontslaan. Dan zullen de eerste 5 trainers van Vitesse wel weer ontslagen worden.
Was een van Twentes beste spelers toen ze nog een middenmoter waren, maar heeft vaak van club verwisseld. Ik heb wel het gevoel dat hij er meer uit had kunnen halen. Ik weet niet hoe hij er nu voor staat maar het lijkt me wel wat om te proberen bij Vitesse.
Simon cziommer, een "vergeten" speler, heb erg genoten van hem in z'n tijd bij az, heerlijk die snoeiharde pegels op doel.
Heb hem in z'n oostenrijkse tijd helaas nooit aan het werk gezien.
Mee trainen kan altijd toch....hij heeft de nodige ervaring en kan dat tijdens trainingen projecteren op de spelers van vitesse, altijd goed en leerzaam zoiets.
Cziommer..leuke voetballer voor de sub-top echter komt hij veel tekort voor het grotere werk. Ik zie hem nog wel eens bij Groningen, NEC of Roda spelen.
Ik snap niet wat Vitesse in deze speler ziet en komt tekort voor de de plannen van vitesse, hoewel de plannen nog niet zichtbaar zijn. Ik dacht echt dat Vitesse paar klappers ging maken maar het valt wel tegen en met dit materiaal mag je blij zijn als je 7e eindigt.
er staat dat die alleen zijn conditie op pijl houd, en de transfermarkt is nog zeker 6 weken open dus jou reactie zegt nog helemaal niks
Dat zijden ze ook allemaal van Hofs, maar was toch 1 van de beste afgelopen seizoen
hoezo? Voorheen liep je te klagen dat het een ordinair handelshuis is. Nu lijkt het erop dat de kern gehandhaaft blijft en dan is het weer niet goed.
Denk dat Rutten nog best wel wat stappen met het team kan maken. Van der Brom was alleen maar bezig om iedereen tevreden te houden. Voetballend gezien was het erg pover.
Het spel in de eerste 2 oefenwedstrijden, ook al is het tegen amateurs, valt zeker niet tegen.
Aissatti gaat zeker wel wat toevoegen op het middenveld, Reis lijkt eindelijk fit en kan met Bony een topduo vormen.
Je kunt hem altijd laten mee trainen. Ik denk niet dat het meer wordt. Hij is dan gratis, maar hij voegt niet echt iets toe. Ik herinner me hem vooral om zijn traptechniek en vrije trappen. Verder vond ik hem een middenmatige speler.
Aardige voetballer, maar niet de speler die Vitesse naar een hoger niveau brengt in mijn ogen.
lekker laten meetrainen
Vroeger erg gecharmeerd van hem. Nu eigenlijk lang niets meer van hem vernomen.
Meetrainen lijkt mij prima maar Vitesse moet hem absoluut geen contract geven.
Met de aspiraties van Vitesse zie ik Cziommer hier geen meerwaarde in hebben, er mogen wat mij betreft nog wel een aantal spelers zelfs vertrekken in de smalle selectie die je nu hebt.
Als ik Cziommer was zou ik wel graag bij Vitesse spelen dit seizoen, dan zit je in een kampioensteam!
In zijn tijd bij AZ en Twente een goede middenvelder, bij Salzburg heb ik hem eigenlijk niet meer gevolgd. Dus of hij kwalitatief nog wat toevoegt is de vraag. Maar dan is het alleen maar handig dat hij alleen maar meetraint, want zo kan Fredje er achter komen of hij kwalitatief wat toevoegt of niet.
Mocht hij kwalitatief niet meer meekunnen met het niveau van Vitesse, dan kan hij misschien ook als een soort van mentor fungeren voor de jongere spelers, en vooral op de trainingen belangrijk zijn. Maar of hij dat zelf wil? En of Vitesse zijn salaris wil betalen om alleen maar belangrijk te zijn op de trainingen, dat is de vraag..
Overigens wel verrassend dat deze speler wil meetrainen bij Vitesse, aangezien hij hier niet gevoetbald heeft. Valt me op dat spelers graag meetrainen bij Vitesse. Is toch ook wel enigzins positief voor de club!
Laatste tijd kan iedereen volgensmij mee trainen op het Papendal (vitesse) ,Ik hoop niet dat ze hem contracteren want ze willen een kampioensteam maken dan moet je hem er niet bij nemen ook al is het een redelijke speler , Contracteer een toptalent ,inieder geval een top versterking want dat is nodig .
De eerste jaren bij FC Twente was ik een echte fan van hem. Daarna beloofde hij om bij te tekenen maar vertrok toch naar Schalke. Daarna heeft Fc Twente hem nog gehuurd van Schalke omdat Simon niet aan speelminuten kwam en daar was hij FC Twente heel dankbaar voor. Toen Fc Twente hem daarna in wou lijven liet hij zien hoe dankbaar hij FC Twente was om toch voor een andere club in Nederland te kiezen. Daarmee heeft hij voor mij behoorlijk afgedaan.
Maar het blijft een fantastische voetballer die het bij FC Twente, Roda JC en AZ heel goed heeft gedaan en overal prachtige doelpunten heeft gescoord. Een Simon in de vorm van die tijd zou voor de gehele subtop in Nederland een versterking zijn.
Zou leuk zijn als Simon volgend jaar weer in Nederland te bewonderen is. Een smaakmaker voor alle clubs die bovenin het rechterrijtje meedoen. Middenvelder met diepgang en een prachtige vrije trap!
Alleen al vanwege Rutten ben ik Vitesse veel meer gaan volgen. Blijf het een goede coach vinden die ik het beste gun. Maar wat ik wel héél grappig vind aan Rutten is dat als je al een postbode naar 'm toe brengt die alleen weleens op zondag bij de amateurs heeft gespeeld, dat hij dan al zegt ''het is best een goede voetballer. En een fijne vent met de juiste mentaliteit''.