Speelt Luuk de Jong komend seizoen nog voor FC Twente?
Bij FC Twente gaan de gesprekken momenteel maar over één onderwerp: de soap rond een eventuele transfer van Luuk de Jong. De aanvaller wil per se een transfer naar Borussia Mönchengladbach en beticht Joop Munsterman en consorten van 'onfatsoenlijk onderhandelen'. Steve McClaren betreurt de gang van zaken. "Dit is ongelofelijk. Ik had dit nooit verwacht. Het is ook totaal onnodig."
Poll
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Monaco klopt met miljoenen aan bij Galatasaray
- 'PSG kiest voor Capello als tussenpaus en plant toekomst met Wenger'
- 'Van Ginkel is niet klaar voor Chelsea en moet eerst tussenstap maken'
- Update: Carroll komt zonder problemen door medische keuring in Londen
- Scheepers en Van Nistelrooij aangewezen als spitsentrainers PSV
Clubnieuws
- 'Nieuwe td Newcastle heeft haast en wil Douglas snel vastleggen'
- 'Gewilde Jozefzoon kan kiezen tussen Ajax, FC Twente en Benfica'
- 'FC Twente klopt alleen bij transfer aan bij gratis Feyenoorder'
- 'Nee, ik verwacht niet dat hij in september nog voor FC Twente speelt'
- Fer blijft hopen op Everton: 'Volgens mij is er nog interesse'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
FC Twente





‘De Jong kan Ajax inruilen voor hereniging met broer in Duitsland’
De captain van Ajax heeft er zes seizoenen in het eerste opzitten en werd driemaal op rij landskampioen. Zijn contract loopt nog twee jaar door, maar hij heeft er geen geheim van gemaakt dat het buitenland trekt.Lees verder
In de wandelgangen
Woensdag 19 juniGalatasaray dreigt slachtoffer te worden van de dadendrang van AS Monaco. Lees verder
Uitgelichte documenten
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël
Een plaats bij de eerste vier in Brazilië is helaas een utopie, even groot als de ridicule eis van een Europees kampioenschap voor het fletse en wispelturige Jong Oranje. Lees verder
-
Het gejok van Pot en de blunder van Van Gaal in Israël (42000+ pageviews)
-
Update: FC Twente hikt aan tegen transfersom van drie miljoen euro (41000+ pageviews)
-
‘PSV start gesprekken met management Maher weer op’ (34000+ pageviews)
-
‘Lens is rond met Dynamo en komt Nederlandse salaris-top tien binnen’ (31000+ pageviews)
-
‘Lens is rond met Dynamo en komt Nederlandse salaris-top tien binnen’ (31000+ pageviews)
Clubexperts
-
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (44 reacties) -
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
De nieuwe TotoDoor Ibra.g.s.v (29 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Kalm aan en rap een beetjeDoor Fiorenza (16 reacties) -
Nicky Hofs als jeugdtrainer? Dat moet je niet willen!Door JayWest49 (13 reacties) -
Epidemie in stad der arrogantieDoor Erben (44 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...










Gezien het feit dat dit niet de eerste keer is dat Munsterman volgens speler/zaakwaarnemer zijn afspraken niet na komt ben ik toch geneigd Luuk de Jong te geloven over het het akkoord omtrent de transfersom. Maar wat een gênant scenario zeg, ongelooflijk.....
Aan de andere kant zijn ze bij Mönchengladbach ook niet gek en zouden ze die reputatie kunnen gebruiken om De Jong gek te maken (wat volgens de verhalen hier dan zou kloppen)
Laros, Luuk z'n weekjes bij het NL elftal, het verkeerd opvatten van een uitspraak gedaan als antwoord op een vraag door El... Luuk is al lang gek gemaakt door van alles en nog wat. Zou je niet verwachten van zo'n nuchtere jongen, al helemaal niet zo vroeg in de transferperiode...
ik snap de haast niet. luuk de jong is nog geen 22, is net 1 jaar de grote man bij twente en kan zijn naam komend jaar definitief vestigen. nog mooiere clubs zullen voor hem in de rij staan. twente heeft een doorlopend contract in handen en mag vragen wat het wil lijkt me. mooie boel wordt het als speler en zaakwaarnemer gaan bepalen wat een geschikte verkoopprijs is.
Ben het helemaal met je eens. Hij heeft nog alle tijd om hogerop te komen.
Die grote clubs komen echt wel een keer aanbod als je opnieuw de grote man wordt bij Twente.
Misschien staan er dan wel nog grotere club is de rij.
één jaartje extra Twente is niks mis mee.
Ben ik helemaal met je eens, maar het blijft natuurlijk een gek verhaal om tijdens de onderhandelingen de vraagprijs ineens met een derde te verhogen. Van Munsterman niet helemaal netjes, maar ik snap de Jong ook niet. Waarom zou hij nu ineens weg willen? Alle tijd!
Ruiz,janssen,kufo,dat waren de grote mannen bij Twente. Luuk heeft een aardig seizoen gehad,maar dan wel een met vallen en opstaan.
Dus inderdaad...hij is nog lang niet uitgeleerd. Alleen wil Laro$ er gauw nog wat aan verdienen aangezien hij straks niet meer zijn zaakwaarnemer is.
Dus die doet er alles aan om de boel te verstoren zodat Luuk goedkoper weg kan.
Zoiets moet je alleen niet bij Munsterman flikken...dan zet hij helemaal de hakken in het zand en kan de Jong als het hem niet bevalt,desnoods naar Jong Twente gaan.
Al verwacht ik dat Twente er met Borussia eruit gaat komen.
Alleen wil Twente eerst de zekerheid over een vervanger. En iedereen weet dat een miljoenentransfer niet in een paar dagen is geregeld.
Moet Twente dan bij de eerste de beste dan al toehappen? In feite begint de transferoorlog pas.
Voor ons is een snelle afloop alleen belangrijk omdat wij ook weer verder moeten,maar dan wel tegen onze prijs.
Niet wat Borussia of Laro$ vind.
Wat een kidnerachtig gedoe om Laros als Laro$ te schrijven. Ben je echt zo triest? Nja, de vraag stellen is hem beantwoorden...
@nevarre Wou je zeggen dat Luuk niet beinvloed wordt door die La€ro's? Hij is maar met 1 ding bezig en dat is via de media een transfer te forceren.
En een sympathieke speler en mens als Luuk de Jong wordt hierdoor alleen maar verpest. Ik snap ook niet dat Luuk in zee gaat met een dergelijke Louis Laros.
Maar zijn broer, John van den Brom en Jan Lammers zitten ook bij dezelfde zaakwaarnemer. Jammer van Luuk, maar ja het is niet anders.
Als Twente zijnde zou ik geen zaken meer doen met dhr. Louis Laros.
Wat is er genant aan? De Jong wil graag hogerop, Munsterman wil graag goed cashen, de zaakwaarnemer wil ook cashen. Dit zijn gewoon de spelletjes die er gespeeld worden in het moderne voetbal. Zo gaat het toch al tientallen jaren?
(edit: was reactie op Feankenner)
precies, dit soort situatie kun je in het hedendaagse voetbal niet meer voorkomen.
Je hebt nu met die irritante zaakwaarnemers te maken die veel geld eisen en het hoofd van een speler op hol brengen. Dus al die kritiek die Munstermann krijgt vind ik onterecht. Hij houdt ook gewoon vast aan zijn 15 iljoen, en dan moeten clubs niet meer aan komen zetten met 11 miljoen en bonussen etc... Want zoveel beter is Gladbach ook niet.
genant is het feit als Munsterman beloftes maakt en niet nakomt aan de speler en zijn zaakwaarnemer en opeens de prijs opschroeft en zo een transfer blokkeert, net als in het verleden met andere spelers.
Nee, genant is als je een contract voor langere tijd tekent en besluit hem na 2 jaar niet meer uit te dienen.
Ja Twente zou veel beter af zijn als hij niet had bijgetekend en dadelijk transfervrij was. Kom op, beetje modern denken aub.
Wat een reactie zeg. Het is toch normaal in de voetballerij. Hij had volgens jouw beter 1 jaar kunnen tekenen?
Vreemde reactie Afcfokke. Natuurlijk zou Twente dan niet beter af zijn, LdJ zou dan achteraf gezien beter af zijn. En dus is het genant van zijn kant dat hij met zijn volle verstand een langjarig contract tekend dat hem dus aan FC Twente bindt voor die periode, om hier vervolgens op een achterbakse manier onderuit proberen te komen onder voorwaarden die hij zelf wil bepalen. Opmerkelijke gang van zaken.
Probeer jij maar eens met jouw werkgever een contract voor 5 jaar af te sluiten, om vervolgens een jaar later te gaan eisen dat je werkgever (die tevreden over jou is) jou moet laten gaan onder voorwaarden zoals jij ze bepaald. Dat gaat je niet lukken, en dat is niet onlogisch. Dat is namelijk een volstrekt onlogische gang van zaken, en een normaal gevolg van juridisch geldige bepalingen als een contract.
Een mondelinge overeenkomst is ook geldig. Als Munsterman tegen Luuk heeft gezegd, voor 15 mil ( geen idee of dit het bedrag is ) mag je weg en vervolgens is dat geregeld en dat Munsterman dan nog meer gaat vragen. Tjah dat is niet Luuk zijn probleem.
@ Arnautovic,
Als jij met je baas een bedrag hebt afgesproken zodat die overige jaren afgekocht kan worden en vervolgens kom jij bij je baas aan met het geld en hij zegt, ja doe toch maar het dubbele want dit ging zo snel.
14 miljoen voor Luuk is een mooi bedrag, al hoewel ik wel snap dat Twente er 20 voor wilt hebben. Is hij het ook wel waard.
Het is wel van belang dat hij nu weggaat anders komt hij stil te staan. Twente verkoopt hem ook wel want zij kunnen het niet permitteren om een ongelukkige topspits in huis te hebben.
Dat Luuk het nu zo gaat spelen kan ik me goed voorstellen. Ze hadden een deal en die wordt ( weer ? ) verbroken aan de kant van Twente/munsterman.
En ik geloof toch eerder Luuk dan Munsterman
En meestal over de rug van de spelers, die soms jong zijn en dan ook nog wat naief, alleen bij de jong had ik dit niet verwacht, het verhaal dat munsterman in een keer 20 milj. wilt hebben, kan waar zijn, maar dit zullen wij nooit precies weten.
Ook ik ben geneigd om de jong te geloven. Hopelijk komt aan die soap gauw een einde, want dit is niet goed voor de speler en club.
@mols1970
Hoe kom je erbij dat spelers het eerder lastig hadden door Munsterman? Wielaert had spijt van zn gedrag, Elia heeft ook zn excuses aangeboden omdat hij de sitautie verkeerd had ingeschat, en Stam had mondeling toegezegd dat hij geen vergoeding hoefte als ie wegging, maar was dat zogenaamd ´vergeten´ te ondertekenen.
@keepertoob
Misschien kun jij mij laten zien waar en wanneer Twente de vraagprijs heeft verhoogd, ik heb het niet uit het bewuste interview kunnen halen.
Hoe kom je er toch bij dat er een deal was?
Was je erbij? Luuk de Jong en zijn mensen waren er niet eens bij.
Hoe komen die erbij dat er een deal was?
Volgens mij was Munsterman er wel bij....
Dus.... beetje kort door de bocht om iemand te geloven die graag weg wil en bij de onderhandelingen niet eens aanwezig was.....
Beetje kort door de bocht ook om zo maar iemand voor leugenaar uit te maken.
@ feankenner,
ben ik met je eens want dit is namelijk niet de eerste keer dat het gebeurd maar wat luuk doet is ook echt te kinderachtig voor woorden.
waarom zou je dit zo allemaal in de openheid gooien..de pers smult hiervan.
je gaat nu onnodig olie op het vuur gooien om zodoende toch je zin door te drammen..
daar komt bij dat 20 miljoen wel heel erg veel is voor een speler zoals hij.
Toch is het het enige wapen dat een speler heeft als hij het gevoel heeft dat hij onheus bejegend wordt. De waarheid zal wel in het midden liggen, en dat Munsterman wilt groeien met Twente is ook begrijpelijk. Maar als een speler echt weg wilt moet je hem laten gaan en duidelijk communiceren met de speler (en fans) over de voorwaarden. Dit komt amateuristisch over.
100% mee eens. Waarschijnlijk heeft Munsterman deze toezegging gedaan maar heeft hij tegelijkertijd ook Mclaren belooft dat de selectie verder bij elkaar zou blijven en zichzelf dus vast gezet. Met de transfers van Ruiz, Wielaert en Arnautovic was precies het zelfde aan de hand
@Ad allround
Als je niet weet hoe ergens de vork in de steel zit, is het meestal wijselijk om je dan afzijdig te houden. Je komt hier met 3 uitgaande FC Twente transfers aanzetten die alle drie in geen enkel opzicht op deze lijken. Er zijn andere transfers waarmee je parallelen zou kunnen zien. Elia, die ook in de pers ging huilen over een vreemde gang van zaken, om vervolgens toe te geven in diezelfde pers dat hij fout zat. Hij heeft Munsterman cs. naderhand bedankt voor de gang van zaken en o.a. Wesley Verhoek aanbevolen naar FC Twente te gaan.
Ronnie Stam's transfer was niet zo'n vreemde, maar na een bepaalde periode was er alsnog een juridisch geschil tussen beide partijen over een contractuele bepaling. Dit betreft dan ook een volstrekt andere gang van zaken.
Verder ben ik dus benieuwd hoe volgens jou bij de transfers van Ruiz, Wielaert en Arnautovic "precies hetzelfde aan de hand" was.
Inderdaad daar sla je de spijker op zn kop. Natuurlijk wil de Jong weg en dat staat er ook buiten. Maar het is nu al de zoveelste keer dat iemand een vrijwel indentiek verhaal noemt over de handelswijze van mr Munsterman. Hoezo zal de Jong hier over liegen?
Jij hebt jouw mening toch al klaar. Die luidt namelijk dat Munsterman bij voorbaat slecht is en dat Luuk en Laros gelijk hebben, die staan namelijk aan de kant van Bmg. Heel leuk dat jij hier steeds gefrustreerde reacties staat te verkondigen omdat je Luuk graag voor jouw club ziet spelen, maar Twente hoeft niets en kan nog 3 jaar Luuk binnenboord houden. Jij weet helemaal niet hoe het precies zit, evenmin als ik. Toch doe je net alsof jij het allemaal weet, wat dus complete onzin is.
Dat je kritiek hebt op de wijze van Munsterman weten we nu wel. Al een stuk of 5 a 6 keer is in een ander topic jou al zo vaak verteld dat je onzin zit uit te kramen wat betreft de 'verkeerde' handelswijze die Munsterman al jaren hanteert. Maarja, ga maar lekker door met Twente zwart maken, ik hoop met heel mijn hart dat je kan fluiten naar Luuk. Vanaf de Twentetribune wel te verstaan.
Inderdaad Viswinkel, je hebt helemaal gelijk.
@borussen: Hou nou eens op met die ongefundeerde verdachtmakingen en kom eens met feiten en voorbeelden met een onderbouwing. Je lult maar wat in het wilde weg hier.
Ik geef Borussen wel gelijk. Het is niet de eerste x en ik heb Luuk wel zo hoog zitten dat hij niet een onbeschoft spelletje gaat spelen.
@ Viswinkel,
Je kan wel zo reageren, maar jij hebt je mening ook al klaar. Namelijk dat Munsterman bij voorbaat al gelijk heeft en niks fout doet.
Want jij weet het ook niet, maar toch zit hij volgens jou onzin uit te kramen.
Maarja ga maar lekker door met het zwart maken van Luuk, ik hoop met heel mijn hart dat je kan fluiten naar Munsterman. Vanaf de Twentetribune wel te verstaan...
@ Keepertoob : ach ja ze zijn gewoon gefrustreerd dat altijd hun beste spelers worden wegekocht maar ja zo gaat dat. Daar bovenop vinden ze zichzelf een topclub hoewel ze 6e zijn geworden en er maar 2 topclubs in Nederland zijn. Daarbij kan ik nog veel meer dingen schrijven maar laat dat maar achterwegen.
Luuk de Jong is een hele fatsoenlijke jongen en hij heeft een goed beeld van de werkelijkheid anders zou hij wel naar een Topclub zijn gegaan in Europa.
Verder heet Vak30 altijd alleen maar kritiek en heeft zelf nog nooit een deugedelijke reactie geplaatst.
@keepertoob
Je beschuldigt anderen er van hun mening al klaar te hebben, degene die echter zijn mening al klaar heeft ben jij.
Luuk beweert op basis van een interview dat Twente de vraagprijs zou hebben verhoogd, ik heb het interview gezien en ik heb Munsterman nergens een vraagprijs horen noemen.
Twente heeft de vraagprijs helemaal niet verhoogd nadat er een akkoord was, zou BMG dan anders ook niet aan de bel hebben getrokken? De clubs zijn er al dagenlang (op wat details na uit) en de transfer zal later deze week wel bekend worden gemaakt.
Luuk is degene die hier voor zijn beurt spreekt zonder (blijkbaar) op de hoogte te zijn van alle details.
@borussen
Wat mij betreft degradeert dat middenmotertje van jullie komend jaar, ik heb jou al talloze malen uitgelegd hoe de vork in de steel zit en je blijft Twente maar schofferen terwijl het juist Laros en De Jong zijn die zich onfatsoenlijk gedragen.
Zullen we wedden dat Luuk binnenkort zijn excuses moet aanbieden voor zijn wangedrag?
@riche het zit je echt diep hé! Jij stuurt prive mails met allerlei inside info. En dat is jouw informatie. Ik geef mijn informatie die ik doorkrijg van mijn bronnen en dan kan niet.
Dat zou kunnen misschien. Ook al degraderen we an ben ik nog fan en zitten de tribunes nog vol. Dat zou bij Twente anders zijn.
Je legt heel veel uit maar er is nog altijd niks van uitgekomen. Ik wacht wacht wacht...
Frappant is het dan dat precies dezelfde bedragen die ik hier al een week geleden heb genoemd nu worden bevestigd door De Jong, misschien klopt de rest van het verhaal dan ook wel, denk je niet?
Luuk praat aantoonbare onzin met betrekking tot de verhoogde vraagprijs, iedereen kan het interview met Munsterman terugkijken waaraan hij refereert en kan zelf concluderen of Munsterman de vraagprijs wel of niet verhoogd.
Borussen: Erg laag bij de grond om een opmerking over de tribune te maken. Heeft niets met dit artikel te maken. Volgens mij heb je als 'voetbalonderwijzer' het verstand van een snijboon.
Borussen
Pff hou toch eens op te mauwen, it's getting old.
Munsterman zal vast toegezegd hebben dat hij de Jong zal laten gaan bij een goed bod. De Jong en die parasiet van een zaakwaarnemer hebben dat misschien(!) verkeerd geïnterpreteerd. Munsterman heeft waarsch het gevoel dat er nog meer uit een evt. transfersom gehaald kan worden, daarom hapt hij nog niet meteen toe op het bod van Bmg. Is dat zo verkeerd? En guess what.. Leverkussen gaat zich waarsch ook nog melden en dan gaat de vraagprijs vanzelf omhoog. Daarbij moet De Jong ook niet zo zeiken, de transferperiode loopt nog 1,5 maand!
Jij doet net alsof je alle ins- en outs weet, en hoe Munsterman werkt. Feit is dat het gissen blijft hoe het werkelijk is gegaan (doe ik ook) en zoals iemand hierboven al zei, de waarheid zal wel ergens in het midden liggen.
Ik weet niet hoe er gehandeld is door Munsterman, maar jij ook zeer zeker niet. Je hoort mij overigens ook nergens zeggen dat Munsterman altijd netjes handelt, want ik weet het domweg niet. Ook doe je het overkomen alsof het regelmatig voorkomt dat Munsterman moeilijk doet met transfers. Lees dan aub de post van Oenieboy hier ergens boven even, die weerlegt alles feilloos.
Wat ik probeer te zeggen; jij bent net zo objectief in deze zaak als ik, niet dus. Jij weet er net zo weinig van als ik maar je doet overkomen alsof je precies weet wat er allemaal gezegd en zgn. beloofd is.
Oja, laat een persoonlijk bericht op m'n profiel ook maar achterwege. De vorige sloeg nergens op nl., maar kon er wel om lachen
mmmm..... jij zat dus blijkbaar netzo als Luuk en Laros aan de onderhandelingstafel en weet er alles van....not!
Prima dat je graag wilt dat Luuk naar Gladbach gaat, gun ik hem van harte.
Maar je hoeft niet een club, de fans zwart te maken. Dat is nergens nodig voor. Jij weet het ook niet. Schrijf alleen iets als je het weet en niet om iemand of een club af te branden.... maakt je ongeloofwaardig!
Tuurlijk heeft de Jong gelijk. 15 Miljoen is al een bedrag waarvoor je je hadnen dicht mag knijpen... en als dat nog toegezegd wordt, tsja wie houdt Jopie dan voor de gek? Benieuwd of Derksen hier ook een mening over heeft.. meestal als het om 1 van zijn boezemvriendjes gaat is ie in 1x een stuk milder....
...zegt een supporter van een club die al diverse arbitragezaken om de oren heeft gehad...
Voorbeelden graag (nogmaals)!
En ze (ik kan me zo 1,2,3, alleen Dost en Alves voor de geest halen) allemaal gewonnen heeft.
...conclusie is dus dat Heerenveen in haar recht stond.
Als al die 'ontevreden' spelers van Twente niet eens een arbitragezaak aanspannen en zelfs achteraf excuses aanbieden voor hun gedrag zal Twente helemaal in haar recht staan, denk je niet?
Riche: Vreemd om zo 1 waarheid te belichten. Zelfs als je gelijk hebt over de voorgaande spelers kan je stellen dat Twente het slimmer moet spelen. Duidelijker moet communiceren. Je kan een speler nou eenmaal niet meer stug aan zijn contract houden als hij echt weg wilt. Dat hoort ook bij het groeien als club. Dan heeft het geen zin om te wijzen met vingertjes naar supporters van clubs waar ze het klappen van de zweep wel al kennen.
@afcfokke
Ik heb geen idee waar je op doelt?
Luuk slaat wartaal uit, de vraagprijs is helemaal niet verhoogd en een deal is op enkele details na rond, later deze week zal de overgang van De Jong naar Gladbach wel bekend worden gemaakt en kan Luuk zijn excuses aanbieden voor zijn wangedrag in de media.
Nee Feankenner je kletst nu net als die gedrukte stukjes die er werden gepubliceerd.
Je hebt geen feiten, en wanneer je die wel hebt kom er dan maar eens mee.
Dit soort acktie's worden opgezet door de zaakwaarnemers die de speler het liefst elke 2 jaar weer verkoopt om zo zijn bankrekening weer verder te spekken.
Laros staat reeds bekend als Geldwolf en Provoseerder als het gaat om gedwongen verkoop omdat hij de speler zo gek heeft gemaakt dat het niet meer anders kon!!
DAT is pas genant en onbeleeft handelen, het is immers makkelijker een persoon zwart te praten dan groot te praten.
En dat Twente nu 7 jr. succes met een minder jaar afwisseld tja shit happens.
Of ligt dat ook aan het handelen van Munsterman!!
@feankenner
kom op, beetje kritisch!
''luuk de Jong heeft gewoon een contract met FC Twente en dat moet hij nakomen.'' Munsterman wil twintig miljoen euro voor de aanvaller, ondanks een vermeende mondelinge afspraak over een transfersom van vijftien miljoen euro.''
In het vorige topic was de overeenkomst nog maar 14 miljoen? Nu alweer 15 blijkbaar. Oftewel: de media roept ook maar wat...
Tevens vraag ik mij af waar Joop heeft gezegd dat de vraagprijs 20 miljoen euro is? Hij heeft alleen gezegd dat, dat een exorbitant bedrag is. Maar dat is 25 miljoen euro ook. Evenals 18 miljoen euro.
De media, onder leiding van Luuk en Laros blazen de boel op. Als Twente echt tussentijds de prijs had verhoogd, dan had Borussia ook wel in de pers zijn woede afgestoomd.
Oftewel, een beetje kritisch zijn mag wel!
Waarom zou Borussia dit doen? Ze willen Twente niet tegen hun in het harnas jagen totdat de deal gesloten is...
@roeliebos
Er was toch al een deal volgens De Jong?
Luuk moet niet moeilijk gaan doen! Gewoon je werk doen, dus balletje trappen en in de winterstop gewoon afwachten. Munsterman dus Fc Twente heeft groot gelijk. Ze halen altijd goede jongens en iedere club denkt maar zo over hun heen te lopen als ze met een beetje geld komen. Hou je poot maar lekker stijf Joop. En luuk zijn kans komt echt wel nu is hij zeker voor een basis plaats, nog maar 21. En die laros ziet alleen maar dollar tekens. Kom luuk laat iig je fans niet in de steek wees een echte kerel.
Hij heeft gewoon een contract tot 2014 getekend. Dan moet je niet moeilijk doen die heb je zekf getekend voor die tijd
Natuurlijk zal Luuk nog gaan vertrekken. Het zijn nu Newcasttle, Borussia Mönchengladbach die al met hem bezig zijn. Nu komen daar Bayer Leverkusen en Borussia Dortmund ook nog eens bij. Zo gaan de bedragen vanzelf omhoog en zal straks vanzelf wel een bod komen waarvoor hij weg mag.
Ik maak me nu vooral meer zorgen over welke spits FC Twente terug mag/gaat kopen. Als Bony werkelijk een maximaal transferbedrag van 8 miljoen in zijn contract heeft staan, zou ik daarvoor gaan. Anders zou ik het op dit moment niet weten.
Je kunt nu 10 clubs opschrijven maar er is maar 1 club met hem bezig. Maar het gaat niet over De Jong of Twente maar het gaat over Munsterman die toezeggingen heeft gedaan die hij niet na komt. Hij is wederom aan het liegen waar hij al vaker van beticht is.
@ borussen
Jij moet ook eens stoppen met dat incestueuze gebrabbel, jij weet heel goed hoe het zit en je weet ook dat De Jong en Laros hier flink voor hun beurt praten.
Zoals Munsterman al aan geeft, hebben Luuk en Laros niet bij de gesprekken met BMG gezeten. Het kan dus zijn dat BMG zegt dat ze een afspraak hebben met Twente over de transfersom, terwijl dat helemaal niet waar is. Daarnaast is die Laros ook maar een mediageil mannetje die te pas en te onpas wat roept in de media en Luuk de kop gek maakt. Laros heeft maar 1 doel en dat is centjes verdienen.
Luuk heeft gewoon een contract en als Twente 20 mln vraagt, dan is dat maar zo. Ze hebben het volste recht om dat te doen. Luuk heeft een contract tot 2014 bij ons getekend en dan kan hij daar aan gehouden worden.
@borussen
Beiden weten we niet wat de exacte afspraak is.
Wat ik denk is dat het bedrag van 15 miljoen een hele tijd terug al is afgesproken was toen Ola John nog niet was vertrokken naar Benfica. Maar nu Ola weg is moet Joop ook denken aan de toekomst van de club en wil hij meer voor Luuk hebben. Tenzij zoals ze een aantal weken geleden gezegt hebben er ''stupid money'' geboden gaat worden.
Joop is verantwoordelijk voor de selectie die er staat en hier moet hij voor waken. Zodra er toch nog net iets meer geboden gaat worden en Joop achter de schermen een akkoord heeft met een andere nieuwe spits is Luuk ook direct weg. Hier durf ik mijn hand voor in het vuur te steken.
Geef het wat tijd en denk dat Steve bovenstaande ook aan Luuk zal gaan vertellen. Als iedereen weet dat Luuk verkocht is betaald Twente voor welke spits dan ook zo een paar
miljoen meer. In Nederland weten ze van deze soap, maar in het buitenland niet, behalve in de bundesliga..
We weten het allemaal niet maar dat er dubieuze verhalen naar buiten komen is niet de eerste keer bij Twente.
Borussia MG zal vandaag het "laatste bod" gaan uitbrengen.
Je neemt alle roddels die je hoort maar voor waar aan. Ik heb je vorige week al per PM verteld dat er op enkele details na een overeenkomst is over De Jong, ik begrijp jouw idiote reacties dan ook totaal niet.
Later deze week zal de transfer bekend gemaakt worden en Borussia gaat dan ook helemaal geen laatste bod uitbrengen vandaan, vandaag zullen de laatste details worden besproken, in grote lijnen zijn de clubs er al een week uit.
Nou ik heb hier gelezen dan ook Leverkusen interesse heeft en die keuze zou ik dan ook begrijpelijker vinden .begrijp me niet verkeerd Borusia is een prachtige club maar ik vind het niet echt een verbetering t.o.v. Twente (sportief bedoel ik) Moet je maar eens kijken waar Twente en waar Gladbach op de europese lijst staan.gladbach heeft toch al jaren tegen degradatie moet voetballen en Leverkusen draait wat dat betreft beter. Natuurlijk draait BMG volgend jaar c.l. Maar hoe ver ze daarin komen en of ze komende jaren die prestatie kunnen herhalen?ik heb daar toch grote vraagtekens bij
@mljmlj
Misschien dat ze Dame N'doye van Kopenhagen kunnen overnemen? Volgens mij is dat wel een aardige spits
@tukker1993
Deze ken ik persoonlijk niet. Wat is dat voor een soort spits? Is dat ook een kopsterke spits? Want dat lijkt me juist nodig met Tadic en Verhoek op de vleugels.
Die N'doye is voornamelijk bekend van een incident met Valdes bij Kopenhagen-barcelona
Een incident ala Battiston-schumacher alleen dan zonder de grote gevolgen
Gladbach. 10 jaar lang onderkant Bundeslige, spelen 1 seiezoen goed, (door topspeler Reus) en dat zou dan een ideale volgende stap zijn....laat me niet lachen.
qua competitie en salaris is het een sterke verbetering en voetballers voetballen voor geld, wist je dat nog niet?
En dan ook nog prestatie-clausules willen laten opnemen... Als Twente zijnde vragen om contanten want grote kans dat die club weer naar beneden valt.
IK snap al die negatieve reacties op munsterman niet. Hij wil de jong niet kwijt, de jong heeft nog een contract dus mag joop vragen wat hij wil . En de jong heeft te lang met de egootjes van het nederlands elftal rond gelopen. Voor die periode was er niks aan de hand, zei de jong zelfs dat hij het geen probleem zou vinden dat hij nog jaar bij twente zou voetballen en na het ek is de jong echt zo verandert zo ken ik hem helemaalniet. Joop heeft 100% gelijk. Ga zo door. Zouden meer voorzitters zo moeten doen. Klasse.
Het probleem zit hem erin dat Munsterman de prijs tussentijds heeft verhoogd, nadat BMG geboden had wat gevraagd werd of daar in de buurt kwam (naar verluidt).
FC Twente heeft de laatste jaren wel vaker problemen gehad met spelers die de club wilde verlaten.
Sommige hebben er zelfs een rechtzaak over gehad.
Ik denk dat de situatie onwerkbaar wordt. De Jong kan beter vertrekken.
Munsterman is maar een misselijke man die bij goed nieuws op de voorgrond wil staan en bij slecht nieuws zijn straatje schoon wil vegen. Ik vertrouw die Joop voor geen cent. Ik heb medelijden met de spelers die hij probeert te beliegen en te bestelen. Hij wil er gewoon extra winst op maken. Hij zou zijn spelers een transfer moeten gunnen na bewezen diensten.
FC Twente denkt dat het een topclub is maar ze moeten oppassen om niet af te glijden. Want dan kunnen ze weer van vooraf aan beginnen.
ik betrp jou wel vaker op niet al te snuggere verhalen, maar goed. Wat een papegaaien is dit weer zeg, werkelijkheid ligt waars veel genuanceerder. Maar dat ga ik jou verder niet proberen uit te leggen. Bespaar je posts....
Volgens mij geef ik gewoon mijn mening en daar is niks mis mee. Dat je het er niet mee eens bent kan ik begrijpen. Maar ik probeer het wel goed te beargumenteren.
En gezien mijn puntenaantal doe ik het zo slecht nog niet, want anders zouden mijn reacties verwijderd worden.
Puntenaantal zegt mij weinig. Jouw reactie stoelt op niks.je bent niet de enige, het zijn de buitenstaanders die zo reageren. Maar in die van jouw staan alle open deuren. Munsterman maakt zijn eigen afwegingen en is misschien alin een ver stadium met Bmg. Voetballers hebben geen verstand van zaken, de reden waarom zij zoveel betaald krijgen is oa te danken aan de verdiensten van de bestuurders. De zaakwaarnemers gooien de laatste tijd iets teveel roet inhet eten en beïnvloeden jongen spelers op het moment dat ze het zwakst zijn.
De jong moet niet zo zwart wit denken, zijn transfer komt er wel maar het heeft tijd nodig. En zo n prutverhaal dat Twente weer afglijd is nergens op gebaseerd. juist op deze manier onderhandelen door hem hoort bij een topclub. Hij is niet meer zomaar om, bovendien 15 miljoen is 15 miljoen en geen 11 milj met bonussen die ze niet eens gaan halen want zo goed is BMG niet.
Je geeft inderdaad je mening, maar daarnaast beschuldig je ook nog iemand van liegen en stelen, zonder ook maar één enkel argument.
Lijkt mij een goede reden om je post maar wel eens te verwijderen.
Als jij Munsterman persoonlijk kent mag je natuurlijk je mening kenbaar maken, indien dit niet het geval is ben je gewoon een mislijk makend mannetje zonder eigen mening.
Welke topclub in Nederland niet? Ajax, Feyenoord, Psv, Heerenveen, allemaal hebben ze problemen gehad met spelers die weg wilden of niet wilden bijtekenen. Ik snap niet dat iedereen zich zo makkelijk achter de spelers en makelaars schaart en over de clubs / voorzitters heen valt.
Zoals ik al eerder heb gemeld: het bolwerk van Enschede begint steeds meer schade op de lopen. Waar in het verleden verkopen nog op waren te vangen is De Jong niet vervangbaar.
En ineens zien we de andere kant van Munstermann, wat een enorme zielige vent is dat zeg.
Dat is toch onzin? Het bolwerk was 6 a 7 jaar geleden een middenmoter. Waar loopt de club schade op? Twente groeit in alle opzichten.
Simpel, de schade zit in de uitstraling. Munsterman begint voor het grote publiek steeds minder sympathiek te worden waardoor er meer tegenstand komt. Het leuke provincie club imago is verdwenen en spelers zijn gewaarschuwd, bij Twente kom je zeer moeilijk weg, dus zullen ze hun contracten dichttimmeren met clausules.
Weet je waarom dat is? Omdat clubs als Ajax en PSV inmiddels Twente als een echte concurrent zien en met hun huiskrantjes (De Telegraaf voorop) Twente aan alle kanten zwart lopen te maken. Meestal insinuaties die nergens op gebaseerd zijn en zonder enige vorm van wederhoor toe te passen.
Vroeger toen we onze spelers en punten nog zonder morren bij clubs als Ajax en PSV inleverden waren we inderdaad sympathiek, althans dat vonden jullie. Nu Twente een volwaardige concurrent begint te worden is dat blijkbaar voorbij.
@riche
Doe nou niet zo Calimero-achtig, het interview waar dit artikel over gaat stond in de Tc tubantia, een Twentse krant, daar heeft de Telegraaf helemaal niets mee te maken.
Op dit moment is noch Ajax noch PSV bezig om een speler van Twente aan te trekken, het gaat hier over een Duitse club die graag een speler van jullie wil kopen.
En Twente is dan ook verschrikkelijk blij dat Ajax geen kampioen bij hun wordt, wat een kansloze reactie van je.
Ze zijn 1 a 2 jaar concurrent geweest, maar dat is meer een kwestie van een goede generatie en mismanagement. Denk dat Twente nu met AZ en Feyenoord mag gaan strijden om plek 3.
Dat wordt in ieder geval een stevig gesprek tussen Twente en De Jong vanochtend. Ik heb het hier al vaker aangegeven: De Jong had al op het trainingsveld van BMG kunnen staan, wanneer hij niet zo op de poen uit was. Hij had direct aan tafel zijn percentage moeten laten vallen van 20% en dan was de deal met 12mln + 2mln bonus klaar geweest.
De Jong moet nu heel snel kappen met dat gejank en misschien maar een betere zaakwaarnemer nemen. Dit soort onzin hoor ik nooit over een zaakwaarnemer als Linse of Rob Jansen. Over Laros echter, helaas, wel. Ik ben wel erg nieuwsgierig naar het percentage voor de zaakwaarnemer van De Jong in dit geval. Dat werpt een heel ander licht op deze soap.
Munsterman is een harde, ervaren zakenman die gepokt en gemazeld is in de uitgeverij wereld. De belangrijkste man bij Twente vwb de transfers is Aldo vd Laan. Een icoon in de NL vleesindustrie. Deze man staat bekend als keihard, maar straight. Beide heren handelen in het belang van Twente en daar zijn de supporters erg tevreden over.
Nogmaals: er is aan tafel een deal aangeboden, maar het kamp De Jong wou niet beslissen en dan vervalt het aanbod.
De Jong is nu erg teleurgesteld en dat is begrijpelijk. Maar hij moet vooral boos en teleurgesteld zijn in het handelen van zijn eigen zaakwaarnemer en vader. Niet in het handelen van Twente, want zij zitten er voor Twente en niet voor De Jong.
De opvolger van De Jong kan prima Matavz gaan worden voor een miljoen of 5. Met het geld voor Matavz kan PSV Narsingh halen, want Lens gaat in de spits spelen. De combi Tadic-matavz is bij Groningen goud gebleken. Laat maar komen.
Haha wat denk je ff goedkoop te shoppe bij Psv?
5 miljoen laat me niet lachen ok hij heeft een super slecht seizoen gedraaid maar hij heeft nog een contract voor 3-4 jaar dus 5 miljoen gaat nooit gebeuren.
En wij hebben geen 5 miljoen nodig die hebben we al (zelfs 5.5 miljoen).
We hebben elk jaar 5 miljoen te investeren.
Maar even over Twente ik weet (zoals vele hier) niet wat er natuurlijk allemaal daar gebeurd achter de schermen maar als Joopie inderdaad van 15 naar 20 miljoen is gegaan is het schadalig afspraak is afspraak.
Maar daarentegen moet de Jong zich gewoon netjes melden bij de club want daar staat hij nog steeds onder contract.
Uiteindelijk aan deze soap te zien zal het toch wel op een of andere manier gaan rond komen want de Jong lijkt me niet echt meer gelukkig in Tukkerland.
Allemaal media gezeik die niet van de hoed of rand weten. Net als met Vertonghen vorige week en ineens zijn ze eruit. Joop is niet gek die gaat eerst met een eventuele vervanger om tafel en met alle geinterreseerde clubs en dan mag Luuk kiezen. Zo werkt het altijd en overal
De Jong kan beter vertrekken. ????? En dan zouden de spelers zomaar weer over een club lopen. En hoezo munstermanmisselijk mannetje, hij heeft samen met zijn staf twente weer aan de top gekregen!
En dat gunnen kijk eens naar ruiz - wiellaart- elia enz enz. laat me niet lachen.
En daar komt nog bij liegen ha wij zijn geen 1 van allen bij die gesprekken dus houd je beschuldiging voor je aub.
Ik vind het een vreemd verhaal. Ten eerste heeft Luuk altijd gezegd dat hij nog een jaar in Enschede wil spelen. Hij moet eerst nog maar eens een keer een constant jaar draaien, met 25 doelpunten in de Nederlandse competitie. Op zich zou BMG wel een mooie stap zijn, niet te groot, een gezonde stap.
In deze soap valt mij 1 ding op...we hebben wekenlang niets van Luuk gehoord. Het begint met de zaakwaarnemer meneer Laros die ineens (toeval?) in alle media roept dat Luuk Nederland is ontgroeid, en dat hij toe is aan de volgende stap. Daarna gaat meneer een beroep doen op FC Twente dat ze realistisch moeten zijn, en een normale prijs moeten vragen.
Deze lapzwans gaat er al vanuit dat Twente moet praten. Twente moet helemaal niets meneer Laros. Luuk heeft een hernieuwd (lees: verbeterd contract) met zijn volle verstand getekend. Daar heeft Luuk baat bij omdat hij meer verdiend, en Twente heeft een langere verbinding, zodat bij een eventuele verkoop Luuk meer geld in de lade brengt. Een win-win situatie. Volgens mij was meneer Laros daar toen ook bij.
Nu gaat hij een breuk forceren. Je kunt dit al van mijlenver zien aankomen. Meneer Laros komt een keer in de pers, nog een keer, nog een keer, dan wat pittigere uitspraken...maar al die tijd heb ik Luuk niet gehoord! En dan dat gezeur van: ''ja, Twente zei dat ze akkoord zouden gaan met 14 miljoen, en later willen ze meer...'' Je had eruit kunnen zijn meneer Laros, alleen wilde jij de geharde zakenman spelen....pokeren moet jij bij Holland Casino doen, niet bij Munsterman en Van der Laan...dat ga je niet winnen. En als je dan de media erbij trekt, gooit Twente simpelweg de deur dicht....die hebben de tijd wel.
Ik snap best wel dat Luuk dat avontuur bij BMG wel ziet zitten, alleen heeft hij even de pech dat Twente John al heeft verkocht en de selektie klaar heeft, en dus niet meer wil en hoeft te verkopen.
Op de één of andere manier past deze manier van handelen totaal niet bij Luuk, en het zou ook jammer zijn hij hierdoor beschadigd raakt.
Ik snap niet geheel dat jij een groen randje krijgt maar het is zo.
Luuk de jong wilt een stap hogerop, omdat ''hij'' vind uitgeleerd te zijn bij twente, iederere voetballer heeft wensen om hogerop te gaan. En dat munsterman nu eerst A zegt en B doet is lullig tegenover de jong. De heer joop heeft de schijn al tegen wilt voor elk dubbeltje en een kwartje op de 1e rij zitten om iets te kopen en ze dan nooit meer te verkopen. Wat heb je aan een luuk de jong die ze maatje voorin mist (ola john ) Die 2 hadden een chemie samen die hij niet heeft denk ik met een tadic of een verhoek of een chadli. Ola en Luuk voelden elkaar makkelijker aan dat zag je in de wedstrijden zelf.
Ik vind wel dat je het goed verwoord maar je schuift alle schuld in de jong zijn schoenen en ook die van zijn zaakwaarnmer.
Tuurlijk is Luuk deels gek gemaakt, maar je moet ook hem begrijpen dat hij niets meer kan leren, weer moeten vechten voor eventueel een plek voor oranje. Als je al in een hogere competitie speelt dan Nederland is de kans op speeltijd in Oranje toch veel groter? Ik vind Twente niet netjes handelen, mag van mij meer respect uitgaan naar meneer luuk de jong, die twente vaak genoeg op sleeptouw nam. En dan als dit zijn dank is vind ik het schandalig. Gewoon luuk lekker laten gaan, dan heb je centen voor een opvolger en een blije speler. Want zeg nou zelf van 800k naar 15mil dat is een hele helee mooie deal.
Ik snap best waarom jij maar 74 punten hebt, kansloze en slechte reactie. Wanneer ik rode randjes uit mocht delen kreeg jij er één!
Vind het juist aardig goed onderbouwt van Folsom. En hoe kom je erbij dat Luuk de Jong geen chemie heeft met een Chadli of Tadic. LdJ staat vandaag voor het eerst in zijn leven met Tadic op het trainingsveld, zou raar zijn als daar meteen een enorme chemie tussen is. En hoe kom je erbij dat LdJ niks meer kan leren in Nederland? Hij staat nu pas een halfjaar echt in de spits. Bij Twente is hij zeker van een basisplaats, dat moet hij bij Borussia nog maar afwachten. Snap ook alle reacties niet dat Twente meer respect moet tonen voor LdJ en dat ze niet netjes handelen. Twente probeert gewoon het maximale eruit te halen en dat lijkt me voor een bedrijf de juiste instelling. Er is geen noodzaak om hem te verkopen dus Twente kan in principe doen wat ze willen.
...en hij heeft wel chemie met de buitenspelers van Borussia?
Om dit deel uit zijn reactie ging het mij niet eens, meer om het 1ste deel waar hij aantoonbare onzin schrijft en vraagtekens stelt bij een compliment dat volkomen terecht is gegeven.
Lekker objectief Riche. Hij heeft een andere mening en geeft m.i. een goede onderbouwing. Dat jij het er niet mee eens bent is prima, maar je bewoordingen rechtvaardigen een halvering van je groene balkje. Lutser.
@riche: Dude dit is een menings site en je mag je mening geven je bent toch niet verplicht om het te lezen? En zet je twente bril is af en kijk het neutraal ;-) Ik bekijk het ook neutraal en denk veel meer mensen ook. Ik zeg toch ook niet dat hij een chemie hebt met die buitenspelers van BMG dat maak jij ervan, je zag vorig seizoen al dat de klik met chadli en verhoek niet was zoals met ola. dmm begrijpend lezen blijft moeilijk voor sommige mensen.
@nietsnut. het gaat LdJ erom dat er een afsrpaak is gemaakt met meneer munsterman en daar houdt hij zich niet aan. Hij geeft 20% af van de transfersom waar hij officieel recht op heeft dat heet twente bedanken voor de kans die hun hem hebben gegeven en dat ze nu zo met hem omgaan vind ik een schande en ik denk dat veel spelers nu 3x vaker gaan nadenken om voor die club te tekenen want het is niet de 1e keer dat meneer munsterman dit doet, twente heeft blijkbaar liever een speler die niet gemotiveerd is, en die geen zin meer heeft om te speler voor twente.
Hou eens op met het napraten van andere mensen. Wanneer heeft Munsterman dit nog vaker gedaan dan? En die onzin dat spelers nu wel 3x nadenken voordat ze naar Twente gaan. Omdat LdJ en zijn zaakwaarnemer dit interview hebben gegeven? En ook dat hele motivatieverhaal, daar word je toch moe van. LdJ staat gewoon onder contract bij FC Twente, denk je nu echt dat hij niet meer gemotiveerd is om daar nog te spelen. Dat staat goed op je CV. Om in jouw bewoordingen te praten: Clubs denken dan we 3x vaker na voordat ze LdJ willen overnemen. Hij staat ook geen 20% af om Twente te bedanken, maar om het verschil in vraag en aanbod tussen Twente en Borussia te overbruggen. Best een lachwekkende denkwijze trouwens van je
Als je stukjes goed leest dan begrijp je waar ik het over heb, soms is begrijpend lezen toch best moeilijk voor jou.
Schijnbaar vinden velen dat spelers altijd maar hun zin moeten krijgen. Dat verbaast mij, is dat werkelijk wat we willen? Dat spelers zodra ze weg willen heel makkelijk kunnen gaan? Alle talentvolle Nederlandse zo snel mogelijk het land uit?
Spelers voetballen voor inkomsten en hebben rechten. Als iemand jouw toekomst bepaald of verbetering blokkeert zou je dat ook niet leuk vinden.
Stel jij kan morgen bij een ander bedrijff 3 x meer verdienen en jouw baas blokkeert dat, ben jij dan nog geneigd gemotiveerd te blijven werken?
Dat ligt helemaal aan de situatie. Twente wordt nu door Luuk gedwongen om hem te verkopen. In het bedrijfsleven krijgen corporaties geen transfersommen van velen miljoenen voor een van z'n medewerkers. Daar is er dus ook weinig reden om een dergelijke vooruitgang te blokkeren, behalve het gemis van een talent. Luuk is gewoon een product wat voor een zo hoog mogelijke prijs verkocht gaat worden. Kan de koper niet aan die prijs voldoen, dan gaat het gewoon niet door.
Ja, het is erbarmelijk gesteld met de rechten van spelers. Goed dat je het aankaart!
@mols:
Luuk heeft zelf zijn toekomst bepaald door een verlengd en verbeterd contract tot 2015 met FC Twente te tekenen.
En ja spelers voetballen voor inkomsten en hebben rechten. FC Twente ook. Staat zelfs in het contract met Luuk de Jong. Daar heeft hij toch echt zelf z'n handtekening onder gezet. Misschien vond z'n zaakwaarnemer Laros dat financieel wel een goed idee. Zou zomaar kunnen, toch?
@ Mols
Daar had hij dan aan moeten denken voordat hij dat vernieuwde langlopende contract tekende dat hem bind tot 2015. Maar toen had meneertje De Jong eurotekentjes in zijn oogjes want met dat nieuwe contract kon hij flink meer verdienen. Dan zul je ook op de blaren moeten zitten als je een nadeel van dat contract ondervind. Sowieso waar hebben we het over zeg...borussia Munchen Gladbach lol. Wanneer een club van de statuur Man United, Barca, Real, Milan etc aan komt zetten en je mag niet dan zou ik het nog enigzins snappen dat je stennis gaat schoppen maar Bmg???
Waarom zou je uberhaubt zoveel stennis schoppen voor zulke middelmatige clubs.. Daar doe je toch geen moeite voor als beginnend Oranje international. Laat hun het maar uitzoeken. Nog een jaartje op hetzelfde niveau spelen en er komen echt wel grotere clubs uit Europa langs om te kijken wat die kan.
Als Twente een afspraak zou hebben over 15 miljoen en Gladbach biedt 12+2 miljoen prestatiebonussen is dat nog geen 15 miljoen. Bovendien geeft Munsterman 20 miljoen als antwoord op de vraag wat hij een waanzinnig bedrag vindt, niet wat hij minimaal wil hebben. Klein interpretatieverschil.
Las in een voorgaand topic hierover dat LdJ af heeft gezien van de 20% van de transfersom waar hij volgens zijn contract recht op heeft. Dit vind ik een mooie geste van hem en scheelt Twente ook enkele miljoenen.
Ik denk dat Munsterman het een beetje zoals Ajax bij Vertonghen wil spelen en dat de transfer er uiteindelijk wel zal komen. Ze zullen wel een erg goede vervanger moeten kopen aangezien Ola John ook al vertrokken is. Plet is er in mijn optiek nog niet klaar voor.
Inderdaad een mooie geste van de Jong zelf. Echter, de Jong had wel om bedenktijd gevraagd om zijn percentage te laten vallen (logisch) en in de tussentijd had Munsterman in de media laten vallen dat het bedrag omhoog ging. Neem daarbij de aankoop van Schilder waardoor de komst van Wendt niet meer nodig was en je ziet dat BMG simpelweg niet aan de eisen van Twente kon voldoen. Erg gemakkelijk van de Jong (laros) om dan zo'n verhaal in de media te brengen. Hierdoor heeft hij wel weer een breuk geforceerd dus uiteindelijk lacht Laros weer als laatste.
Prachtige geste, levert Luuk in 4 jaar tijd 10 miljoen op.
De Jong is inmiddels op de training wat ik erg professioneel van hem vind. Hij is tenminste niet zon zwakke braziliaan of argentijn die weg blijft als hij zn zin niet krijgt. Munsterman, Mcclaren en De Jong moeten maar eens gewoon om de tafel gaan zitten zonder die Laros en dan eens een goed gesprek houden over hoe het verder moet als de transfer eventueel niet doorgaat. Want in de media overleggen heeft totaal geen zin en levert alleen maar irritatie op.
Ik heb er geen seconde over getwijfeld dat De Jong vandaag gewoon zou starten met trainen. Zoveel is er ook helemaal niet aan de hand, in de pers wordt alles tegenwoordig enorm opgeblazen. 10 jaar geleden duurden dergelijke onderhandelingen soms ook wat langer, alleen las je er toen veel minder over.
ERg professioneel van hem vind??? Wat is daar nu weer erg professioneel aan zeg!!! Ongelooflijk wat is de voetbalwereld toch een zooitje als we dit nu al onder erg professioneel scharen!!! Hij heeft toch ook een contract en word dankzij dat contract toch ook miljonair dus er is niks professioneels aan. Professioneel zou het zijn als hij zou zeggen ik heb met mijn volle verstand een langlopend contract getekend omdat ik een hoger salaris wilde en daar hoort nu bij dat Twente kan vragen voor mij wat ze willen. Professioneel zou geweest zijn als hij toen gezegd had nee ik hoef geen hoger salaris want ik verwacht dat ik over een jaar wil vertrekken. Dat zouden professionele handelingen geweest zijn... het opdagen op de training behoord gewoon heel normaal te zijn.
In mijn ogen in Luuk nog lang niet uitgeleerd, blijf gewoon nog een jaartje in Nederland, misschien dat je dan naar een grotere club kan.
Dit is gewoon typisch een voorbeeld van gek laten maken. Hij heeft waarschijnlijk met de jongens van Oranje gesproken en toen hebben er waarschijnlijk een paar tegen hem gezegd van : Waarom speel jij nog bij Twente , wat verdien je etc. Daarnaast heb je meneer Laros die natuurlijk alles aandikt om te zorgen dat hij nog eerder weggaat.
Jongen heeft een goed seizoen gedraaid maar teveel spelers denken na 1 goed seizoen dat het geweldige spelers zijn. Suarez heeft ook jaren bij Ajax en groningen gespeeld. Narsingh geeft ook de voorkeur aan binnenlandse transfer. Kijk bijvoorbeeld naar Mertens en Strootman die ook nu gewild worden door grote clubs.
Ik denk dat De Jong gewoon moet kiezen tussen Gladbach paar jaar en dan misschien een betere club. Of nog een jaar Twente en daarna gelijk door naar Europese subtop. Dat denk ik dat er gebeurd dit jaar.
Spelers die niet voor twente willen voetballen moet je laten gaan, en uiteindelijk zal de transfer toch plaatsvinden. Luuk heeft zijn zitten gezet op een transfer en die zal er ook komen.
Ik denk dat Luuk de Jong gewoon heel graag weg wil en het daarom zo speelt. Zijn haast snap ik niet want hij is pas 21 jaar. Borussia munchengladbach lijkt mij nog niet eens een vooruitgang. Als ik luuk was zou ik nog een jaartje bij twente blijven en dan naar een betere club gaan.
Tjah De Jong had je dan eerder aan moeten denken. Wel allemaal lange contracten tekenen zodat ze de deugtes er van hebben (dik salaris) maar dan wel gelijk lopen miepen als de eerste de beste geinteresseerde club afgewimpeld word door het clubbestuur. Ik ben geen fan van Munsterman maar mooi dat hij gewoon een flink bedrag vraagt. Deze jongen heeft met zijn volle verstand zo'n langlopend contract getekend omdat hij maar wat graag meer centjes wilde verdienen (des te langer contract vaak des te meer salaris).
Volgens de lokale krant in Duitsland zal vandaag Max Eberl, Bmg-manager, weer richting Enschede reizen om nog één poging te doen De Jong los te weken. Lukt dit niet dan gaan ze vol voor Guidetti.
Mijn voorspelling: morgenochtend is er voor De Jong "witte rook" en zal hij gekeurd kunnen worden. De transfer zal wel afgemaakt worden op 14mln direct + 2mln in bonussen (=20mln -/- 20% voor De Jong).
Twente shopt bij PSV voor Matavz en meldt zich bij Heerenveen voor Narsingh (gezien de ontwikkeling van Verhoek). Plet gaat alsnog naar Rapid Wien en Mirco Born krijgt zijn plaats in de selectie.
Het eerste deel van jouw voorspelling klinkt best logisch. De kans dat Twente Matavz gaat halen acht ik echter 0. Tevens zal ook Narsingh niet komen lijkt mij, daar Twente al over een aantal spelers beschikt voor die positie, en het mij logischer lijkt dat Narsingh naar Ajax of PSV gaat. Als we Plet nog kunnen verkopen, dan liever vandaag dan morgen. En Born bij de selectie zie ik ook wel zitten, maar ik weet niet of hij het nu al aan kan, of dat hij nog een jaartje moet rijpen bij de beloften.
En toen werd je wakker? sorry maar psv gaat echt niet ze concurent versterken en denk al helemaal niet dat narsigh naar enschede gaat. Wat bedoel je met de ontwikkeling van verhoek? Plet naar Rapid? Waar haal je dat allemaal vandaan?
Nog ff en het gaat zo: Ajax meld zich voor Puyol nu vertonghen weg is, als alles goed gaat gaat mickey naar standard luik en dan komt narsigh naar ajax, net zo iets doms. sorry dat ik het zeg maar wel grappig om te lezen dat moet ik je wel toegeven
Dit is gewoon weer het alom bekende schofterige zakendoen gedrag van Twente.
Met aankopen voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten en qua verkopen dingen onmogelijk maken voor de speler. En de Jong moet ook niet zeuren, had hij maar beter na moeten denken voordat hij zijn contract verlengde
Ik begrijp perfect dat Muntjesman zijn beste speler niet kwijt wil raken en het team zo goed mogelijk bij elkaar wil houden.. Maar ik denk wel dat als de speler echt weg wil je als club coulant moet zijn en mee moet werken aan een transfer. Zijn contract er buiten gelaten dat geloof ik allemaal wel, mag van mij Twente een mooi bedrag vragen voor hun beste speler, maar moeten niet opeens flink omhoog gaan en 20 miljoen vragen...
12 miljoen plus bonussen en eventueel Wendt is een prima bedrag voor De Jong, en nu heeft Twente ook nog genoeg tijd om te zoeken voor een vervanger.
Ik snap Munsterman ook niet, Max Eberl Is in mijn ogen zowat de beste technisch directeur die er rondloopt en weet met weinig geld een club gezond te houden en toch prima aankopen te doen... Moet meneer Munsterman toch ook kunnen?
Borussia heeft ook niet gek gedaan doen Reus Vroeg of hij naar Dortmund mocht. 17 miljoen vindt ik een leuk bedrag voor hem wat nu prima belegd is en Borussia heeft nu een prima team wat de CL hoofdronde kan halen.
Als je het zonder gezeik afwerkt zijn de fans ook eerder geneigd om het te accepteren, dat zag je wel bij de laatste wedstrijd van Reus: Een massaal applaus en danke schön voor bewezen diensten...
Ik hoop dat het gewoon snel wordt afgerond, is het beste voor beide clubs