Arsenal-manager Arsène Wenger heeft Denílson ook komend seizoen niet nodig in Noord-Londen. De 24-jarige middenvelder speelde het voorbije seizoen al op huurbasis voor Sao Paulo en dat zal hij ook komend voetbaljaar gaan doen. Als er in Londen een bod binnen komt om Denilson permanent over te nemen, heeft Arsenal het recht om de jongeling weer weg te halen uit Brazilië.

Denílson werd in 2006, op de laatste dag van de transfermarkt, voor 4,2 miljoen euro door Arsenal overgenomen van Sao Paulo. Hij stond te boek als een groot talent en was in de seizoenen 2008/09 en 2009/10 basisspeler. Daarna viel hij buiten de boot bij het keurkorps van Wenger, mede door blessureproblemen.
Komend seizoen heeft Wenger de beschikking over vaste waarde Alexandre Song, terwijl Abou Diaby en Jack Wilshere terugkeren van blessures. Omdat Emmanuel Frimpong en Francis Coquelin van Wenger de voorkeur krijgen boven Denílson vindt de coach het niet erg dat de Zuid-Amerikaan ook komend voetbaljaar wordt verhuurd.
Meer nieuws
- In de wandelgangen (1/9): Rooney kan 17,5 miljoen per jaar toucheren
- 'De reden dat Real niets gepresteerd heeft is het gedrag van Mourinho'
- Investeerders drijven prijs Neymar op: 'Wij willen dertig miljoen'
- 'Mancini heeft mij een FA Cup, een landstitel en een Charity Shield bezorgd'
- Strootman: 'We kunnen onze borst natmaken, maar gaan wel voor de titel'
Clubnieuws
- Zenit ziet geen heil in deal met recordaankoop van Arsenal
- Arteta: ‘Vroeger keek ik naar Xavi en Iniesta, nu naar Busquets en Alonso’
- Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’
- 'Als Villa zegt dat ik moet blijven, leg ik me daar niet zomaar bij neer'
- Arsenal snakt naar eerste prijs sinds acht jaar: 'Het moet nu gebeuren'
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
Arsenal

In de wandelgangen
Zaterdag 25 meiWayne Rooney kan in Parijs een duizelingwekkend bedrag gaan verdienen. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
'FC Twente vraagt hoofdprijs voor Ajax-doelwit Chadli' (42000+ pageviews)
-
Update: Götze reist om opmerkelijke reden niet mee met selectie (30000+ pageviews)
-
'Cocu wil voorbeeld Ajax volgen en verdediger huren van Barcelona' (30000+ pageviews)
-
Van Bronckhorst snapt interesse Arsenal en AC Milan: ‘Hij is erg goed’ (27000+ pageviews)
-
AS Monaco bevestigt komst van eerste twee sterren (25000+ pageviews)
Clubexperts
-
Together as oneDoor ASR10Totti (4 reacties) -
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...















Arsenal heeft genoeg goede spelers dus denilson mag weg
ik noem (walcot)
Denilson en Walcott spelen op 2 verschillende posities dus wat is je punt...?
walcot is goed en ik had het over goede spelers
hmmm...oke, maar het stond een beetje raar opgeschreven;
Euhmm Walcot wil niet verlengen.. en wordt waarschijnlijk verkocht. Van Persie idem.. Dan hou je toch vrij weinig over hoor. Denilson komt overigens zowiezo te kort voor een basisplaats. Het wordt tijd dat Arsenal eens topspelers gaat aantrekken ipv ''net niet'' spelers als Prinz Poldi en Giraud. Maar dat zal met Kroenke aan het roer niet gebeuren helaas.
Waarom verhuren ze hem niet aan een club zoals Swansea/qpr, misschien valt er nog iets uit te halen...
Staat toch ook in de tekst?
''omdat Emmanuel Frimpong en Francis Coquelin van Wenger de voorkeur krijgen boven Denílson vindt de coach het niet erg dat de Zuid-amerikaan ook komend voetbaljaar wordt verhuurd.''
Edit: ben al door Medellin verbeterd.
Misschien moet jij beter lezen er staat duidelijk dat hij in Sao Paolo blijft...
" De 24-jarige middenvelder speelde het voorbije seizoen al op huurbasis voor Sao Paulo en dat zal hij ook komend voetbaljaar gaan doen."
Er staat dus niets over een verhuur aan een club uit de PL.
Medellin bedoelt dat het financieel meer voordelen op zal leveren wanneer Denilson verhuurd wordt aan een Premier League-club. Eén goed seizoen bij een middenmotor en je kunt hem zo verkopen.
dat stukje was me even te binnen geschoten, maar je hebt wel gelijk ja. Dan zul je hem ook wekelijks aan het werk zien.
Omdat die ploegen niks in hem ziet.
Het is niet de technische kwaliteiten die Denilson mist, maar eerder de mentale en fysieke. En die kwaliteiten zijn zeer belangrijk voor een ploeg die speelt in de Epl. Daarom dat er niemand in de EPL interesse heeft in Denilson terwijl ze bijvoorbeeld wel Frimpong zouden willen.
Het liefst had ik ze gezien in Spanje, maar blijkbaar wilt niemand hem door zijn contract (verdient ongeveer 2.5 miljoen per jaar). Sao Paulo wilt zijn volledige contract betalen, dus is het maar goed dat we hem zo van de hand kunnen doen.
Een engelse subtopper of middenmotor zou een goede club zijn voor hem denk ik. Jammer dat hij het niet heeft waar kunnen maken..
Heel erg jammer dat hij niet echt een kans heeft gekregen.
En de kans die hij kreeg had hij niet benut, zeer jammer want hij had echt een grote toekomstt voor zich.
4,2 miljoen door de wc gespoelt...
Man wat heb ik een medelijden met Wenger. Die man stopt zoveel energie en moeite in de club, laat mooi voetbal zien en probeert verantwoordelijk beleid te voeren. En hij wordt elke keer genaaid.
Niettemin hoop k dat M'villa komt. Eigenlijk hoop ik dat Arsenal nu zoveel topaankopen doet dat V. Persie al bij het begin van het seizoen spijt krijgt van het niet bijtekenen. Het lijkt vooralsnog een natte droom, maar hoop doet leven.
Even voor de mensen die wat meer verdiept zijn in Arsenal, ze hebben Giroud aangetrokken toch? Zal hij komend seizoen echt 100% zeker als eerste spits starten nu RvP weg wil?
Lijkt er wel op. RvP gaat weg en Bendter en Chamak zullen het wel niet worden.
ik denk het eerlijk gezegd niet, ik denk dat ze nu wel een vervanger gaan halen. Ik denk ook dat wenger weet dat als giroud faalt er toch wel echt een goede goalgetter is.
Giroud heeft het natuurlijk wel goed gedaan in Frankrijk, maar als ze flink wat kunnen van gen voor RvP dan lijkt me het aantrekken van een andere spits ook wel zeker één van mogelijkheden, maar weet niet of Wenger dat wel zou doen..
In de bloei van je carriere hoor je toch niet verhuurd te worden? Denílson is een uitstekende voetballer, tactisch sterker dan song denk ik, maar wenger kiest toch voor de werker.
Het moment dat hij een man moest worden, raakte hij zwaar geblesseerd. Daarna kwam hij in een ongebalanceerd elftal terecht waar hij de kar moest trekken, dit kon hij niet aan en heeft hem kennelijk erg beschadigd.
Groot talent, helaas heeft hij niet veel kunnen betekenen voor Arsenal. In een aantal wedstrijden zag je dat het een goede voetballer is. Veel intercepties, tactisch goed en een stabiele passer. Hij is in mijn ogen alleen heel onzeker. Althans dat straalt hij niet uit. Daarnaast heeft te maken gehad met een aantal blessures. In de periodes na zijn blessure speelde hij zeer zwak. In de laaste jaren heeft hij zich niet verder ontwikkeld als voerballer. Jammer, want dit had echt een grote speler kunnen worden.
Denilson vind ik echt een goede speler, ik zie hem graag bij een club als Internazionale spelen
Goede deal gesloten door Arsenal. Denilson kan aardig voetballen, maar miste de inzet en de toewijding met Arsenal. Voor hem jammer, maar hij komt tekort voor topniveau.
Ik hoop dat er nog vele moeten volgen. Arsenal heeft gewoon teveel spelers die niet goed genoeg zijn voor de top, daar moeten ze nu echt eens vanaf. Diaby, Gervinho, Park, Chamakh, Santos, Arshavin (die kan het wel, maar niet bij Arsenal) en nog veel meer: gewoon wegdoen en van het geld écht goede spelers halen, zodat je echt weer kunt meedoen om de hoogste posities. Zeker nu Van Persie weg is is dat echt nodig. Arsenal heeft nu gewoon te weinig kwaliteit.