Geloof jij Joaquin Hernández?
Voorafgaand aan het EK in Polen en Oekraïne laaiden de verhalen over onenigheid tussen spelers van Real Madrid en Barcelona in het Spaanse kamp weer op. Bondscoach Vicente del Bosque gaf openlijk toe dat er problemen waren tussen Gerard Piqué en Sergio Ramos. Volgens de vader van Xavi, Joaquin Hernández, is het aan zijn zoon, Iker Casillas en Del Bosque te danken dat de zaak niet is geëscaleerd. Hernández senior verklaart ook waarom Real-doelman Casillas afgelopen seizoen overhoop lag met zijn coach José Mourinho.

Mourinho gaf in maart aan geen problemen te hebben met Casillas, maar volgens vader Hernández waren die er wel degelijk. De keeper is namelijk een goede vriend van Xavi en dat vond Mourinho maar niks. “Iker wilde de vriendschap met mijn zoon niet beëindigen. Als Iker, Xavi en Del Bosque er niet waren zou de nationale ploeg dit nooit hebben bereikt.”
“De vriendschappen tussen de spelers leken ten einde te komen door de heftige wedstrijden tussen Real en Barcelona”, vervolgt hij zijn verhaal tegenover de Spaanse media. “Er waren problemen met het gedrag van Álvaro Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos. Dit was onaanvaardbaar. Gelukkig hebben Xavi en Iker ingegrepen.”
Poll
Meer nieuws
- Drogba: ‘Burak is de beste en wij hebben het beste team van Turkije’
- In de wandelgangen (7/9): Torres moet ruimte maken voor toptransfer
- Maher wil op EK geen transfernieuws: ‘Ouders houden me op de hoogte’
- Real Madrid roept media bijeen: 'Mourinho gaat'
- ‘Misschien is dit het goede moment voor Robinho om thuis te komen’
Clubnieuws
- Jong Oranje met één doel naar Israël: 'Niets minder dan de titel'
- Del Bosque roept Casillas 'gewoon' op: 'Respect voor zijn carrière'
- Kuipers wordt eerste Nederlandse arbiter ooit op Confederations Cup
- Eerste doelman Spanje speelt niet: 'Benieuwd wat Del Bosque gaat doen'
- Del Bosque kondigt afscheid aan: ‘WK mijn laatste klus als bondscoach’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.




'Niet zolang geleden werd er nog gezegd dat Iker de Gouden Bal verdiende'
De situatie van Iker Casillas bij Real Madrid houdt de gemoederen niet alleen bezig in de Spaanse hoofdstad, maar in heel het land. Zelfs bij Barcelona maakt men zich druk om...Lees verder
In de wandelgangen
Maandag 20 meiFernando Torres staat de laatste weken in de basis bij Chelsea en scoorde nog in de gewonnen Europa League-finale. Lees verder
Uitgelichte documenten
Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?
Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder
-
'Via Twitter zeiden fans uit Eindhoven dat ze mijn benen wilden breken' (31000+ pageviews)
-
‘Hiddink kreeg een horloge van twee ton, Benítez niet eens een bedankje’ (25000+ pageviews)
-
Dani Alves blij met buitenlandse flirt: ‘Mijn deur staat voor ze open’ (20000+ pageviews)
-
Büttner en Van Persie scoren in krankzinnig laatste duel van Ferguson (19000+ pageviews)
-
Van Persie: 'Eigenlijk moeten ze 25 van die Gouden Schoenen maken' (19000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (2 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (15 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (2 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (8 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (15 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...








Xavi en Iker, wat een helden
.
Mooi dat ze op het juiste moment hebben ingegrepen. Mourinho moet ook gewoon normaal doen, hij bepaald niet met wie Iker allemaal omgaat.
Idd San-iker is echt een held !!! Ik ben zoals je weet een groot Madrid fan, Ondanks de succesen die Mourinho heeft gehaalt zie ik hem liever vertrekken, Ik vind het een heerlijke trainer die echt iets uitstraalt maar sinds hij bij Madrid zit slaat hij door en overdrijft hij alles, Ik mis die koninklijke uitstraling die onoverwinnelijkheid enz enz, Je kan gewoon zien aan San-iker dat hij het niet met de werkwijze van Mou eens is de laatste 20 wedstrijden van het seizoen stond er gewoon een hele andere Casillas, Maar het mooie & het koninklijke van deze man is dat hij het kwa prestaties nooit heeft laten merken want hij weet nog wel om wie het draait & dat zijn de supporters. De dag dat San-iker eruit word gewerkt door Mou is de dag van de madrileense revolutie & dat betekent het einde van Mourinho daar ben ik van overtuigd.
Ramos was een supertalent bij Sevilla een mooie maar ijzersterke verdediging, Onder Mou is hij beter geworden maar is ook harden gaan schoppen.
Xabi Alonso moest het bij liverpool hebben van zijn voetballend vermogen, Voetballen kan hij nog steeds maar hij maakt overtreding na overtreding.
Ozil een geweldig speler word omgeturnt tot halve rechtsvoor omdat meneertje Mourinho bang is om de bal te verliezen in de as van het veld.
enz enz enz.
leuk verhaal .. voegt alleen niets toe aan dit topic.
Net als je afkortingen van namen..
Je ziet ook op het EK dat Pepe een ijzersterke verdediger is, als er maar een coach is die hem gewoon rustig in zijn hoofd maakt. Sergio Ramos speelde ijzersterk, maar in het shirt van Real Madrid transformeert hij tot een slager eersteklas. Er zit zoveel kwaliteit bij Real Madrid, maar het wordt er gewoon niet uitgehaald. Karim Benzema is één van de beste spitsen ter wereld, Özil één van de beste middenvelders en Marcelo de beste linksback. Als Perez verstandig is ontslaat hij Mourinho en stelt hij Löw of del Bosque aan.
@afca_1995
Ik zou ook Mourinho nooit een contract aanbieden. Mourinho brengt goede, maar ook veel slechte dingen mee. Hij beschadigd het imago van je club ontzettend. Waar staat Real nu eigenlijk bekend om? Niet veel goede dingen eigenlijk.
@studiowolk
En jou reactie voegt wel iets toe aan dit topic? Gewoon een prima reactie van afca_1995.
Dit komt allemaal door Mourinho. Mourinho is in feite een fundamentalist. Een resultaatfundamentalist om precies te zijn. Alles moet wijken voor het resultaat. Hij is oncollegiaal, respectloos en vijandig jegens al zijn concurrenten en mogelijke concurrenten. Helaas voor Mourinho is zijn aanvoerder, Casillas, een voorbeeldige prof. In tegenstelling tot Mourinho is Casillas te allen tijde collegiaal en respectvol. Dit is ook de reden waarom Mourinho de aanvoerdersband van Casillas wilt afpakken.
@ Joostvans
Jij denkt dat del Bosque nog terug komt zolang Perez er zit? Denk het niet
Netjes, een groen randje bij een niet-op zijn-plaats-zijnd verhaaltje.. Duimpje voor de groene-randjes gever!
Haha, als Real-spelers voor hun eigen landen spelen en niet meer tegen Barca, ziet iedereen ineens hoe goed ze zijn. Wat een grap, de 'kennis' van sommige mensen hier.
@healer Pepe en ramos zijn ook goed, maar ze hadden ook iets naars over zich heen en dat bevestigden zij ook met hun abnormale overtredingen onder leiding van Mourinho. Ik heb ze niet kunnen betrappen op een smerige overtreding, ze stonden niet onder hoogspanning als bij Madrid en ik kreeg ineens sympathie voor ze. Wat speelden die 2 toch een geweldig toernooi, nu maar hopen dat ze zich in Madrid ook kunnen gedragen en een persoonlijkheid als Casillas kunnen zijn, zo te leZen staat Casillas er alleen voor in Madrid. Xavi en casillas hebben dit prima opgelost, maar dit is kant 1 van het verhaal, want dit komt van de vader van... Het was rustig tussen barca - madrid, t zal niet lang duren voordat men uit t kamp madrid een reactie zal geven...
marcelo beste rechtsback????

Ik dacht het niet.
Hij moet er wel een paar voor laten gaan, en hij is niet eens een vaste kracht bij madrid.;
Abidal, alba, bale, alaba, en er zijn er nog veel meer.
Ik ben Barca fan en ben gek op Xavi en zijn skills maar ik denk dat de echte geweldenaar toch echt Casilias is. Die man heeft een soort uitstraling waardoor je hem gewoon gaat respecteren. Een echte gentleman. Ik denk dus ook dat die ruzies en conflicten ook vooral dankzij deze aanvoerder verholpen zijn. Zonder Casilias durf ik te wedden dat Spanje een veel minder team is. En dan bedoel ik niet dat ze kwalitatief minder zouden zijn maar gewoon een minder hecht team.
Casilias = held.
Zoek op google naar [incredibile] Iker Casillas chiede Rispetto per l''italia sul 4-0 en je ziet wat een man het is.
Absoluut, Casillas is echt een boegbeeld. Wat een icoon en wat een keeper. Geweldige gozer lijkt me dat. Maar Xavi hoort daar ook wel bij man, al is het natuurlijk wel wat meer Casillas (ook omdat hij aanvoerder is).
En dat filmpje had ik al gezien. Daar zie je wel hoeveel respect hij toont voor de tegenstander.
En Xavi hoort daar ook bij omdat hij zoveel respect toont aan zijn tegenstanders?
@studiowolk
Jij kijkt alleen maar daar naar... Oordeel niet te snel over mensen.
Casillas is inderdaad een held, kijk dit filmpje maar eens.
Ik weet het man, prachtig
. Echt respect voor die man. Al ging hij ook zwaaien naar Balotelli in die wedstrijd, dat was wel geniaal, maar iets minder netjes haha.
Toen schoot hij een bal 40 meter over. Voor de wedstrijd zei Balotelli toch dat hij er vier ging scoren tegen Spanje? Dat was daarom denk ik.
40 meter is wat overdreven, was rond de 5 meter denk ik. Alsnog hoef je niet zo te reageren, maar omdat het Iker is maakt het niet uit
.
Volgens mij was het zwaaien niet naar Mario gericht alhoewel Grueter je dat deed geloven. Je ziet Balotelli ook kort na dat schot geirriteerd reageren maar dat is niet op Iker maar op Busquets die hem nog wat naroept.
@lapulga_10
Del Bosque ook, het slaat ook nergens op.
Als Vlaar ''aanvoerder van Feyenoord'' Samen kan voetballen met ''van der Wiel'' met zijn #020isdebaasin010 praatjes.
kunnen Ramos & Pique die veel meer ervaring hebben toch ook de beef aan de kant zetten.
elkaars vijanden ben je alleen in onderlinge wedstrijden en de week daarop als het moet.
Daarna is het zand erover.
Jij snapt het niet echt he ? Mourinho wou Spanje gewoon breken. Dankzij Casillas is hij daar niet in geslaagd. Als hij daarin geslaagd zou zijn, dan had Portugal in de finale gestaan en misschien wel het EK gewonnen.
3 spelers van Real, wat een ongelofelijk toeval toch weer. Die van Barca zitten er natuurlijk voor niets tussen.
Vreselijk dit soort mensen, gewoon ordinaire aandachtshoeren. Daarbij nog eens geen greintje subjectiviteit hebben. Wat dat laatste betreft, kun je gerust stellen dat het een familietrek is.
Geen greintje subjectiviteit is een cryptische omschrijving van enkel objectief?
Het is de vader van Xavi he, die is vast voor Barca, dat is niet zo bijzonder toch? Dat vader is voor de club van zijn zoon.
Het is derhalve duidelijk dat meneer Xavi senior niet bepaald objectief zal zijn, dus waar maak je je eigenlijk druk om.
@drogbabazooka.
Wat een zever vertel je hier. Je zou beter het artikel eens goed lezen.
Waar gaat het hier over? Zou het gedrag van Ramos er soms niet wat over zijn? Ik ben geneigd dat te geloven als je naar zijn gedrag tijdens de classico's kijkt. Mourinho die de rivaliteit tussen Barcelona grondig versterkt heeft, daar heb je het ook niet over.
Nee, het is weer Barcelona dat het allemaal geweest. Altijd en overal. Dat begint ook een een familietrek te worden op dit forum.
Slaat nergens op inderdaad als je spelers als Busquets en Alves bij Barcelona af en toe bezigziet.
Alves zou inderdaad voor veel problemen hebben gezorgd bij het Spaanse team.
@ Drogbazooka
Je moet ook het artikel lezen voordat je reageert, maar van je andere reacties verwacht ik ook niks anders. Hij zegt niks verkeerds, want Mourinho is gewoon een trainer die het alleen voor de resultaten doet. Hij is zeker niet sociaal , doet de raarste dingen en hij kan zeker niet tegen zijn verlies.
Verrassend dat Mourinho en de Real spelers alle schuld krijgen...
Word hier zo moe van -_-
Volgens mij staat er ook dat de belangrijkste speler van real Madrid het ook mede heeft opgelost toch?
Ja maar ik geloof niet dat Ramos, Alonso en Arbeloa wangedrag hebben vertoond en dat Piqué, Busquets en Pedro (om maar even wat spelers te noemen) rustig stil hebben gezeten. Als er spanningen waren tussen Real en Barca in de selectie, hebben er dus twee groepen voor spanningen gezorgd, niet alleen het Real-kamp.
Of beide hebben schuld of niemand. Maar niet 100% schuld van Real, 0% schuld van Barca.
Er staat toch spanningen tussen Piqué en Ramos. Beetje beter lezen blinde.
Haha, Rh0dy! Wat hebben Busquets en Pedro nou weer gedaan om weer kritiek te krijgen?
ja tuurlijk als hij Casillas (nota bene de kapitein van Spanje) ook zou aanvallen zou niemand hem serieus nemen en zou hij niet alleen Real aanvallen maar ook het nationale elftal aangezien Iker daar de grote meneer is. Hij mag dan een subjectieve eikel zijn maar Xavi-senior is geen idioot hoor
Niks! Ik zeg toch: om maar wat spelers te noemen. Ik had ook Iniesta en Valdes kunnen noemen, je hoeft niet gelijk in de verdediging te schieten als ik iets over spelers van Barcelona zeg. Als je m'n verhaal leest, snap je m'n punt. Je kan toch niet zeggen: Alle Real spelers hebben zich misdragen tegenover de Barca spelers. Maar alle Barca spelers hebben zich keurig gedragen tegenover de Real spelers. Dan zouden er ook geen spanningen zijn.
Haha wat heef Busquets gedaan? Busquets is de grootste matenaaier die er op de velden rondloopt. Rollen, vallen, kaarten vragen in de misselijkste vorm. En nee dat zeg ik niet alleen maar om wat hij tegen Inter deed, want hij doet het namelijk nog steeds elke wedstrijd, op het EK ook veelvuldig.
Waarom zouden er dan in godsnaam geen spanningen zijn?
Heb je de laatste klassiekers uberhaupt wel gekeken, hoe kan 't dan nog in je hoofd op komen om Ramos te beschermen?
Die man heeft de smerigste trappen gegeven, en nee inderdaad dat kunnen we van Barca kant niet zeggen.
Er is een heel verschil tussen je laten vallen omdat dat een goede positie voor een vrije tap geeft of zelfs een penalty dan iemand doelbewust het leven uittrappen.
Daarbij geeft die niemand de schuld, want er waren van beide kanten spanningen.
Maar dat de spelers die hij noemt over de schreef zijn gegaan is een feit.
Hier hebben de Barca spelers zich nou eenmaal niet aan schuldig gemaakt, dus als je al wat zegt wees dan wel eerlijk.
Trouwens, duimpjes naar beneden boeien me weinig.
Dat is voor mensen die het er niet mee eens zijn maar te zwak zijn ingesteld om me tegen argumenten te geven en een discussie aan te gaan.
On: Heel goed werk dit van Casillas en Xavi, vind dit ook de perfecte counter naar Mourinho toe. Hij probeert hun vriendschap te verbreken, en juist door hun vriendschap en professionaliteit houden ze nationale ploeg bij elkaar. Enorm veel respect voor deze gasten.
Na dit EK weet ik 100% zeker dat Mourinho al deze spelers heeft bekeerd tot een soort geloof waar 't toegestaan is om elke speler kapot te maken, zolang het resultaat maar goed is.
Voorbeelden: Een Pepe die zich voorbeeldig gedraagt, Ramos die ik niet op een vieze overtreding heb kunnen betrappen.
Wat een manipulatieve trainer wel niet met je kan doen, belachelijk.
En toch is het de beste verdedigende middenvelder die er op dit moment rondloopt, als je inzoomt op deze acties is er op iedereen wel wat te vinden.
Zelfs op Pirlo want die heb ik ook minstens 3x kunnen betrappen op een valpartijtje die alleen gemaakt werd omdat die anders balverlies zou lijden.
Dit is gewoon zakelijk en slim voetballen, klaar.
@ Joostvans
Hij heeft het over de selectieve media en niet zozeer over Busquets en Pedro.
Rh0dy,
Ook jij kunt toch niet ontkennen dat Mourinho de rivaliteit tussen Real Madrid en Barcelona tot een zielig hoog niveau heeft gebracht. En dat weerspiegelt zich ook bij sommige kindertjes op dit forum.
Dat Casillas en Xavi geen vrienden mogen zijn van Mourinho is toch gewoon laag en kleinmenselijk. Geef dat toch gewoon toe.
dus omdat papa hernandez zegt dat dat van mourinho niet mag is dat de waarheid?
nog nooit heb ik zo'n bullshit gehoord. om als simpele ziel zoiets te geloven is zeker ook kleinmensenlijk
Jij gelooft Mourinho?, die man is zo onbetrouwbaar als wat als het gaat om verhalen over de spanningen tussen Barça en Real.
“Er waren problemen met het gedrag van Álvaro Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos. Dit was onaanvaardbaar."
Heerlijk objectief.
Haha, lekker makkelijk om naar alle Real spelers te wijzen en geen enkele Catalaan op te noemen
Dat zijn de Catelanen al jaren niet meer en hun volgers geloven hen uiteindelijk toch wel net als dat PVV stemmers op Geert blijven stemmen al breekt hij 200 verkiezingsbeloften.
Daar heb je gelijk in, maar ik denk niet dat de vader van Xavi erg objectief is. Ik denk persoonlijk dat ook Gerard Piqué zich niet helemaal netjes heeft gedragen. Maar gewoon respect voor San Iker en Xavi natuurlijk, zij zijn de echte leiders van dit Spanje en als Puyol erbij was geweest hoorde hij daar ook bij. In de toekomst zie ik Sergio Ramos daar ook bijhoren.
Mooie reactie joostvans !! Ben het volledig met je eens mischien kan jij je licht ook even laten schijnen op mij reactie bovenaan?
Joostvans.
We kunnen natuurlijk niet zien wat er binnenskamers gebeurd maar als je het gedrag van Pique en Ramos op het veld vergelijkt valt mijn mond toch open dat jij geneigd bent te geloven dat het Pique geweest is.
Natuurlijk kan je dat niet zien, maar Gerard Piqué heeft een ongelukkig seizoen achter de rug en de spanningen tussen Piqué en Ramos waren al duidelijk voorafgaand aan het EK. Zo gek is mijn vermoeden niet hoor.
Waar 2 vechten hebben 2 schuld.. Ben jij nou echt zo naief om te denken dat de Barca spelers heiligen zijn ofzo? Brave mannen die hun mond houden? Lijkt me niet he, net als dat de spelers van Real dat niet zijn..
Ik geloof er niks van dat Mourinho de vriendschap tussen Xavi en Iker maar niks vond. Een coach gaat zich nooit bemoeien met wie hij wel/niet moet omgaan. Maar zo te zien zie ik wel waar Xavi zijn praatjes van heeft geërfd, allerlei geheimen door vertellen voor wat geld. Kon beter voor zichzelf houden.
Nee, Mourinho zou zoiets nooit doen.
Nu even serieus, Mourinho gaat hier toch weer serieus over de schreef. Zielig persoon.dat Casillas en Mourinho al lang problemen met elkaar hebben is al langer geweten. Nu komt de aap eindelijk uit de mouw.
Maar de gemiddelde forummens maakt zich meer druk om de objectiviteit van Xavi's vader dan over het schaamteloze gedrag van Jose Mourinho. Begrijpe wie begrijpe kan.
Nee, Mourinho zou zoiets nooit doen.
Nu even serieus, Mourinho gaat hier toch weer serieus over de schreef. Zielig persoon.dat Casillas en Mourinho al lang problemen met elkaar hebben is al langer geweten. Nu komt de aap eindelijk uit de mouw.
Maar de gemiddelde forummens maakt zich meer druk om de objectiviteit van Xavi's vader dan over het schaamteloze gedrag van Jose Mourinho. Begrijpe wie begrijpe kan.
Een normale coach niet inderdaad, maar eentje die geobsedeerd is door zijn aartsrivaal zie ik dat makkelijk doen. Lijkt me iets dat Mourinho zeker zou kunnen doen.
Mooi om te zien dat ondanks alle rivaliteit de vriendschap tussen Xavi en Casillas behouden blijft.
Ow leuk, modder gooien is toch begonnen. Hou de details aub voor je. Spanje is mooi kamopioen geworden en daar blijft het bij.
Iker is gewoon een held.. een voorbeeld voor elke prof. Ik hoop dat hij nog jaren mee kan en nog een Champions League wint.
En vervolgens de schuld van verkeerd gedrag volledig bij Real Madrid spelers leggen... Beetje doorzichtig dit. Dit soort media-uitingen dragen alleen maar bij aan het verslechteren van de verhoudingen.
ja he, noem maar alleen de real spelers op, net als of de barca spelertjes allemaal voorbeeldschoonzonen zijn.
Waarom zoekt xavi senior de media op? Met dit soort uitspraken laaien de gemoederen alleen maar op.
Xavi senior zal de verhalen van zijn zoon wel hebben gehoord, al weet ik niet helemaal waarom hij dit nu naar buiten zou brengen. Het heeft geen enkele toegevoegde waarde, uiteindelijk is alles weer goed gekomen en hebben ze samen het EK gewonnen. Dat er spanningen waren tussen de spelers van Real Madrid en Barceona was al van tevoren bekend, maar Casillas en Xavi hebben het blijkbaar goed opgelost.
Volwassen.. Schoppen naar alles wat met Real Madrid te maken heeft!
Op Casillas na. Maar toch even over zijn rug lekken over de problemen tussen hem en Mourinho..
als die er al ooit zijn geweest!
Dat Mourinho het de voorbije twee jaar de groepsgeest proberen op te blazen heeft is een publiek geheim. Voor die man is voetbal ook echt oorlog.
Misschien kunnen Xavi en Iker het Nederlands Elftal een cursus geven hoe je dit soort dingen oplost als professionals?
Uitspraken doen over Madrid en Barcelona zit wel in de familie ;
Is het Xavi zelf niet die uitspraken doet over Madrid en Barca, is het nu zijn vader ;
Irritant dat die Barca spelers stuk voor stuk de ideale schoonzoontjes uithangen.. Beginnen met elk seizoen meer en meer op ruggengraatloze mannetjes te lijken.
en waarom brengt de vader dit naar buiten?
Is dit het begin van een nieuw seizoen vol met bekvechten tussen real en barca?
Walgelijk om een vader zijn zoon zo veren in diens reet te zien steken. Weten we ook direct waar Xavi zijn narcistische trekjes vandaan heeft.
Zo vader zo zoon zullen we maar zeggen.
Zelfs de vader van Xavi probeert nog even een sneer uit te delen richting Mourinho en zijn mannen.
Ga eerst het probleem bij je zelf zoeken voor je naar andere speler(s) gaat wijzen. Misselijkmakend weer en dat zo'n 2 maanden na dato..
inderdaad heel triestige reactie van die man
Oh dus daarvan heeft Xavi Hernandez de behoefte om alles in de media te vertellen gekregen. Zijn vader! weer een raadsel opgelost. Laat deze man alsjeblieft zijn mond houden zeg. Real weer van alles de schuld geven.
Waarom moet dit nu nog naar buiten wordren gebracht? Het EK is weer over dus de strijd tussen Barcelona en Real Madrid kan weer beginnen? Bah...
Wie de afgelopen tijd een beetje alert was die heeft toch ook gemerkt dat de verstandhouding tussen Casillas en Mourinho niet optimaal was ?
Casillas en Xavi hebben telefonisch contact gehad om de verstandhouding tussen de Spaanse spelers van Barcelona en Real te normaliseren en Mourinho was daar absoluut niet mee opgezet ; stond hier te lezen op VZ !
En dat de namen van Ramos en Arbeloa genoemd worden : zijn jullie nu echt verbaasd ? Het waren voornamelijk Ramos en Arbeloa die er op lostrapten in onderlinge confrontaties ; wie het niet gezien heeft, die wil het niet zien.
En ook gemerkt dat zowel Ramos als Pepe op dit EK nagenoeg geen enkele fout tegenkregen ? Maar als Real het opneemt tegen Barcelona verliezen deze heren keer op keer hun zelfbeheersing. Dan is het toch logisch om de oorzaak hiervan te zoeken bij Mourinho ?
Wat mij betreft is de geloofwaardigheid van dit verhaal best groot ; maar goed voor vele Madridista is het onmogelijk om aan te nemen dat Mourinho de sfeer tussen Barcelona en Real danig verziekt heeft terwijl het niets anders dan de waarheid is.
Maar goed, als men het niet wil geloven, dan is dat maar zo.
Sommigen willen de realiteit gewoon niet onder ogen zien. Mourinho is het instituut Real gewoon schade aan het berokkenen.
Hij verziekt ook de sfeer en tegen Barcelona verziekt hij ook het voetbal. Mooi om te zien dat Iker Casillas de vriendschap tussen Xavi en hemzelf boven een paranoïde trainer zet. De man met een ongelofelijk grote jeugdfobie, Bij voorsprong achterover gaat leunen..
Nou ja, we mogen geen kritiek hebben hè want hij heeft ons de landstitel bezorgd.. Het liefste zie ik zo snel mogelijk een andere trainer aangesteld worden.
Jullie mogen best wel kritiek hebben op de attitude van Mourinho !! Er zijn heus trainers genoeg die in staat zouden zijn om met Real de eeuwige rivaal uit Barcelona te verslaan .
Had Pellegrini jullie trainer gebleven, ik ben ervan overtuigd dat hij ook een titel met Real zou gepakt hebben ; die man heeft gewoon geen tweede kans gekregen, een kans die Mourinho wel gegund werd.
En iemand als Wenger of Ancelotti.... Zouden die echt niet in staat zijn om kampioen te spelen met Real ?
Geloof me maar dat ook zij met Real Barcelona konden verslaan.
Mourinho zal zijn mérites hebben bij het behalen van deze titel maar zeggen dat enkel hij de reden is dat Real kampioen speelde, wat mij betreft meer als een brug te ver.
Wenger droom ik van ja, maar die heeft Real al meerdere keren afgewezen helaas. Die blijft Arsenal gewoon trouw.
Wenger kan zelfs geen groep kleine 16 jongeren in bedwang houden.wat gaat hij dan een team als Real gaan coachen.en wat heeft Ancelotti meer gedaan dan Mourinho?praat toch niet zo van die onzin om op te vallen.
@michielvc
Gozer ben je nu zo negatief of aap je gewoon graag na.het bericht komt uit de kamp van Barca en toevallig worden alle namen van Madrid genoemd.je moet toch een beetje hersenen in je hoofd hebben en zien dat dit gewoon weer pure provocatie is.maar ja iemand zoals jij die graag alles uit de media gelooft (en zeker wanneer het met Madrid te maken heeft) daar verwacht ik niet al te veel van.moest die man nu ook enkele andere namen hebben gezegd zou ik het nog gewaardeerd hebben.
Xavi die voor het EK nog zei dat ze bij Real geen respect hebben richting Barca en zo voort en zo voort.noem je dat niet stoken misschien?waarschijnlijk vind je dat heel normaal.bij Madrid moet iedereen respect tonen richting Barca,maar bij Barca mogen ze wel de papa's en de mama's in schakelen om even wat in de media te gaan stoken.men mag dan wel 24u op 24 wat janken en zagen op Real,maar in Real moeten ze respect tonen naar Barca.rossell die elke 2 weken wel iets te zeggen heeft op Madrid.de scheld woorden en belachelijke uitspraken die ik al heb gelezen over Real,daar kan je gewoon een hele boeken serie over schrijven.maar bij Real moeten ze wel respect tonen want anders zijn ze zogezegd in de ban van Mourinho en al die kk zever uit Catalonië.hou leef jij met je zelf man?
Er zijn dit EK meer slechte berichten naar boven gekomen over Pique en zijn gedrag zowel bij Barca als in de nationale ploeg.en jij gaat gewoon lekker mee met die idiote media.ja hoor,het zal wel aan Ramos liggen.gozer ge denkt zelfs niet voor je zelf na,maar eet gewoon die vieze pap op die zonet in u keel is gepropt.een beetje na praten is heel makkelijk.bij Barca zullen ze waarschijnlijk weer heel heel braaf zijn geweest.want ja wie gaat het geloven in deze valse Barca wereld?jij vooral niet hoor.zelfs in de nationale ploeg kunnen ze bij Barca niet zwijgen over Real en Mourinho.en dan zijn we de boemannen
Vier alsjeblieft de overwinning en ga niet allemaal mensen zwart maken.
Laat dit lekker rusten, binnekort begint het seizoen weer en mogen ze zich weer in de Clasico's bewijzen.
De enige die hij zwart maakt, is Mourinho. En volledig terecht ook, die man probeert alleen maar de relaties tussen Real en Barca te verzieken
Gozer hij praat hier over Xabi,arbeloa en Ramos.dat zijn toch 3 spelers of niet soms?meeloper
En onder wie denk je dat die drie spelers spelen?
Mourinho heeft natuurlijk geen goed woord over voor barca, dat klopt.
Maar ik doelde ook meer, wat neutraal242 zei, op Xabi, Arbeloa en Ramos.
Die werden er ook nog op het laatst ff bijgehaald.
Spanje mag blij wezen met persoonlijkheden als Iker, Puyol etc.
Jij beweert dat hij alleen vies praat over Mourinho.hij praat hier vies over alles wat met Real te maken heeft in de nationale ploeg.ben je nu zo simpel.vind je het niet heel toevallig dat hij alle namen van Real naar boven haalt en alle namen van Barca gaat verstoppen?
Waarom zou hij de namen van Barca moeten verstoppen? De voorbije 4 jaren wonnen zij alle prijzen, maar was er nooit sprake van problemen bij de nationale ploeg. Dit jaar wint Real de titel en komen er geruchten over spanningen tussen Real en Barca spelers.
En over Casillas zegt gij toch niets slecht? Oh wacht, hij is ook diegene die ruzie zou hebben met Mourinho. Toevallig toch?
Sommige willen slechts zien wat ze zelf willen geloven.
Ik vind bij Spanje wel wat etters zitten. Een Sergio b en Sergio r zijn niet uit te staan. Maar ik denk dat het juist uit de hand loopt door de niet-spanjaarden. Messi is te goed, word door real enorm op gereageerd. Een pepe als voorbeeld. Aan de andere kant heb br je Ronaldo die op zijn beurt t bloed bij Barcelona onder de nagels vandaan haalt. Dan heb je Mourinho idd ook nog. Daarin worden de Spanjaarden extreem meegezogen. Zodra het weer 1 land is zijn er wat fricties maar met een beetje begeleiding staan ze er toch gewoon weer...... Denk ik
Beetje raar dat dit naar buiten komt. Ach ja, staat hij ook een keer in de spotlights. Wel jammer dat hij alleen maar met het schuldige vingertje naar Madrilenen en Mourinho wijst. Wel mooi om te zien dat Iker Casillas vriendschap boven een paranoïde trainer verkiest. Xavi en Casillas gaan vaak samen uit eten met hun vriendinnen.
Wel mooi om te zien dat er echte leiders in de groep zitten die daadwerkelijk problemen oplossen. Je zag niks van spanning tussen Pique en Sergio Ramos op het veld.
haha, het zijn natuurlijk enkel de spelers van Real die zich misdroegen? Er zaten sowieso wel enkele spelers van Barca bij anders zou Xavi nooit (kunnen) ingrijpen. Want waarom zouden de Real-spelers immers naar Xavi luisteren.
Nee, ik kan me inbeelden dat Busquets, Pique en Pedro het ook hebben uitgehangen en dat Xavi en Casillas elk hun eigen boeltje met de koppen tegen elkaar hebben geklopt. Iniesta sluit ik uit; hij lijkt me nu niet het type om ruzie te zoeken, veel te braaf, stil en volwassen voor.
En weer krijgt Real Madrid verdomme alle schuld in zijn schoenen geschoven.dit is echt niet meer grappig gewoon.laten we alles op Real Madrid steken.er gebeurt iets en het zal dan weer de schuld zijn van Real Madrid.die gozer noemt alle namen op die uit het kamp van Real komen.iker Casillas mag dan wel zijn vriendschap willen houden met Xavi,maar hij moet zijn eigen ploeg ook wel verdedigen op bepaalde vlakken.hij denkt hier alleen maar aan zijn vriendschap met Xavi.maar ondertussen zit wel heel die Xavi familie wel vies en vuil te praten over Real Madrid.wat is dit nu weer voor een zever.typisch Barcelona mentaliteit.altijd de schuld steken op iemand anders.bah,bah,bah
waar 2 vechten hebben 2 schuld vind ik altijd, maar iedereen kan zien dat mourinho real schade toe doet en de relatie tussen madrid en barca altijd op het scherpst zet. Ik geloof best dat iker niet dom ja en amen tegen mou zegt en ramos wel. Daarom zijn iker en mou ook niet de beste vrienden denk ik. Vroeg of laat zal ook mourinho in spanje utigekost worden aangezien hij Real veel schade toe doet.
In Catalonië kotsten ze alles wat met Spanje te maken heeft?het is toch niet omdat ze in Catalonië graag iedereen haten dat ze daarom ineens het ook in Spanje gaan doen.man toch
Heeft je bril een kleurtje?
Mourinho is een fantastische, eigenzinnige coach. Hij spreekt nooit een kwaad woord over anderen, hij zet zijn eigen spelers alleen op scherp door de rivaliteit en winners mentaliteit omhoog te krikken. Ik snap dat hij niet altijd even geliefd is, maar trek alsjeblieft niet van die conclusies als 'schade toebrengen aan Real'. Als je dit seizoen goed, objectief had geluisterd, had je ook geluiden gehoord vanuit Barca die niet sportief waren. Waaronder uit de mond van Xavi.
Prioriteit 1 van de Spaanse bondscoach:
De kampen Real en Barça uit elkaar houden. Prachtig.
Saamhorigheid scheppen, bedoel je.
“Er waren problemen met het gedrag van Álvaro Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos. Dit was onaanvaardbaar. Gelukkig hebben Xavi en Iker ingegrepen.”
Oke al deze Real-spelers brengen problemen en iedereen van Barca was braaf, kan het nog subjectiever meneer Hernandez?
Van Casillas is het logisch dat hij ingrijpt bij problemen, hij is de Captain en heeft geen problemen met Barca. Xavi is echter de man met altijd zijn sneren naar Real en altijd zegt dat het voetbal heeft verloren als Barca verliest. Denk niet dat onze 3 'onruststokers' op hem zitten te wachten als mediator.
Ik heb dit van de week ook in het NRC gelezen. Daarin stond zelfs dat Iker een wedstrijd geschorst is door Mourinho omdat hij getelefoneerd zou hebben met Xavi na de zwaar beladen wedstrijd van afgelopen seizoen..
Gezonde rivaliteit is prima, maar dat is niet meer het geval bij Barcelona en Real Madrid. Goed dat Xavi en Iker dit opgelost hebben, en ik geloof ook wel dat er waarheid in zit.
Conclusie; Xavi en Iker zijn groter dan mourinho. Heren winnen het altijd van hufters.
ps. wat zou ik Adriaanse graag een seizoen bij Real zien, weet niet wat we gaan zien, maar apart zal het zeker worden.
''er waren problemen met het gedrag van Álvaro Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos. Dit was onaanvaardbaar. Gelukkig hebben Xavi en Iker ingegrepen.”
Ik neem vader Xavi alweer niet serieus, Busquets en Pique doen nooit wat zeker
Wel opvallend dat die nietszeggende vader-van alleen het gedrag van Real spelers aan de kaak stelt... Die moet je dus niet serieus nemen al kan k me wel voorstellen dat er problemen waren en dat iker en xavi ingrepen.. Maar spanningen zijn van twee kanten.
Vanwaar al die kritiek en haat op Jose Mourinho van de Barcafanboys hierzo?
Ik zou graag een bewijs willen zien dat Mourinho daadwerkelijk heeft gezegd dat hij vriendschap wil verbreken tussen die 2. Tot die tijd moet men zich even gedeisd houden en niet zo maar onzin roepen.
daar sluit ik me bij aan....
De vader van Hernandez Senior zit lekker te stoken bij Real. Eerst over het stukje tussen Casillas en Xavi en vervolgens roept hij: “Er waren problemen met het gedrag van Álvaro Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos. Dit was onaanvaardbaar. Gelukkig hebben Xavi en Iker ingegrepen.” Alsof de spelers van Barcelona zich voorbeeldig zouden gedragen...
Tsjah, El Clásico is op 22 en 29 augustus dus het stoken begint weer.
Valt natuurlijk wel weer erg op dat hij alleen Real Madrid spelers noemt. Del Bosque heeft gezegd dat Ramos en Pique het goed moesten maken. Dus een Barcelona speler heeft ook schuld, niet alleen Real Madrid spelers.
Dus het ligt puur alleen aan de Real spelers? kom op zeg...
@ reindeer
Lezen is zeker iets moeilijks , maar probeer het tenminste. Wat zegt hij dan over de Real spelers in het artikel? Hij heeft het alleen over Mourinho, die ergens een draadje los heeft zitten.
“Er waren problemen met het gedrag van Álvaro Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos. Dit was onaanvaardbaar. Gelukkig hebben Xavi en Iker ingegrepen.”
Misschien moet je zelf wat beter lezen Yannick.
Dus omdat hij het alleen over de gedrag van Arbeloa, Xabi Alonso en Ramos heeft ligt het puur aan de Real spelers? Nu is het gewoon toeval dat ze allemaal bij Real Madrid horen. Volgende keer kunnen ze allemaal van Barcelona zijn.
Wedden dat als ze dan van Barcelona zijn, dat er types zoals jou komen met reacties van : '' Eindelijk worden hun ook is beschuldigd ''. Ik lees al goed genoeg.
Wat een gejank hier. Die 3 van Madrid hadden zich misdragen en daar hebben Xavi en Casillas iets aan gedaan.... Xavi en Casillas hebben niks gedaan aan eventueel wangedrag van eventuele barca spelers, dus dan hoeft die vader dat toch ook niet te zeggen of wel?
Altijd dezelfde he, die meteen denken dat de vader van Xavi of Xavi zelf een sneer uitdeelt aan Madrid. Nou, misschien moeten jullie is het artikel lezen. Hij zegt helemaal niks verkeerds over de spelers van Real Madrid of de club zelf. Hij zegt iets over Mourinho, wat helemaal klopt. Mourinho probeert de band tussen Xavi en Casillas te breken, wie is nu de zielige?
Bah, wat een viezerik is die Mourinho toch! Wat hebben vriendschappen tussen Xavi en Casillias te maken met de rivaliteit tussen Barça en Real. Die rare vent moet het verschil nog leren tussen zakelijk en persoonlijk. Vriendschappen ga je toch niet dwarszitten omdat de ander werkt voor je concurrent? Iemand moet hem een platte hand tegen z'n achterhoofd geven.
Dit EK heb ik gezien wat ik graag zie, dat de spelers van Barca en Real ook met respectvol met elkaar kunnen omgaan. Dit is de kracht van de Spaanse ploeg geweest het afgelopen EK, ik ben nu zo benieuwd hoe het nu gaat als ze straks weer tegenover elkaar staan...