Voetbalzone

'Modric is ook zeer talentvol, maar David Silva staat nog boven hem'

Donderdag, 28 juni 2012 om 18:05

José Mourinho is druk op zoek naar extra creativiteit voor zijn middenveld. Real Madrid is in de Spaanse sportkranten al met de nodige namen in verband gebracht, maar David Silva van Manchester City en Luka Modric van Tottenham Hotspur worden het vaakst genoemd. Guti, die zelf vijftien jaar voor Real uitkwam, geeft zijn voormalig werkgever graag advies.

/

Als het aan de momenteel werkloze middenvelder ligt maakt Real werk van de komst van David Silva. "Als Madridista doe ik mijn ogen dicht en zie ik hem al in Madrid spelen. Op zijn positie is hij de beste die er is, hij zou de perfecte aankoop zijn", meent Guti. "Hij zou een zeer goede aanvulling zijn in een elftal dat al zeer sterk is. Luka Modric is ook zeer talentvol en maakt Tottenham Hotspur en de Kroatische ploeg sterker, maar David Silva staat nog boven hem."

Real kan natuurlijk ook aankloppen bij Guti zelf, al beseft de 35-jarige spelmaker dat een terugkeer in het Santiago Bernabéu er niet in zit. Wat hij dan gaat doen? "In tien tot vijftien dagen wil ik duidelijkheid hebben", zegt Guti. "Ik hoop dat ik dan kan aankondigen dat ik nog minstens een jaar verder ga met professioneel voetbal. Maar ik ben niet bereid om ergens stage te lopen. Als een club mij wil hebben, dan moeten ze daar honderd procent van overtuigd zijn."

Poll

Real Madrid moet werk maken van de komst van David Silva

28 juni 2012 om 18:06

Silva en Modric ontlopen elkaar niet superveel, echter zou ik tóch kiezen, als ik moest kiezen, voor david silva, allereerst omdat ik hem echt een gewéldenaar. Qua leeftijd ontlopen ze elkaar niet veel silva (26) en modric (26) tsja... Moeilijk kiezen.

En als Real Madrid zijnde is het toch zeker zo leuk om spaanse spelers, zoveel mogelijk te hebben. Al moet dit niet de hoofdreden zijn.

28 juni 2012 om 18:46

Ik zou ook liever David Silva hebben, lijkt mij wat meer beweeglijker en kan op meerdere posities spelen (rechtsbuiten of zo)

28 juni 2012 om 20:37

Wat een onzin waarom zou Real een van die spelers halen terwijl ze geweldenaren hebben.

Ze kunnen Özil toch makkelijk naast Xabi Alonso zetten heb je ook een creatieve middenvelder zoals Guti wilt. En dan Kaká op 10.

Waarom weer kopen als je die spelers gewoon hebt?

Ps.
Ik snap ook wel dat dit geruchten zijn.

28 juni 2012 om 18:07

Als Modric word gehaald word die naast xabi gezet daar heeft real nu echt een speler nodig ik zie silva daar niet voetballen .

ik hoop zelf dat ze voor modric gaan niet omdat het een beter voetballer is maar omdat real daar een man nodig heeft.

28 juni 2012 om 18:12

Hoezo heeft Real daar een speler nodig? Kheidira speelt een heel goed EK, Sahin komt ook weer terug van zijn blessure. Ook nog Granero.

Het zijn eigenlijk allebei onnodige aankopen.

28 juni 2012 om 18:56

@ Benzidane

Als ze Silva halen denk ik dat hij de vervanger van Kaka word..

28 juni 2012 om 18:13

Silva is inderdaad veel aanvallender. Dan zou je Ozil er af moeten halen, vind ik. Dat is natuurlijk doodzonde.

Vind het trouwens niet echt nodig om Modric te halen, als je Khedira hebt en daarachter nog Granero. Bovendien betwijfel ik of Modric wel echt tot z'n recht zal komen. Ozil, Ronaldo, Di Maria, Xabi Alonso zijn al spelers met veel creativiteit en normaal gesproken gewoon basisspelers. En dan heb je Kaka nog..

28 juni 2012 om 18:20

nee hoor ik vind khedira de beste man op dit ek van het duitse elftal en veel mensen onderschatten hem.

modric helemaal niet nodig

en Silva kan je tog niet halen al bied je 80 miljoen want city heeft geen geld nodig

28 juni 2012 om 19:53

Khedira onderschat, daar heb je me echt wel mee laten lachen. Ik dacht niet dat er 1 mens op aarde rondloopt die vindt dat Khedira onderschat wordt. Blijkbaar toch wel.

Ik en veel anderen vinden hem zwaar overschat en kunnen direct 30 betere spelers op zijn positie opnoemen. Ik hoop dat dit een zware troll was van jouw kant.

Real kan veel beter Modric, Witsel of De Rossi halen. Hun niveau ligt toch véél hoger dan dat van Khedira.

28 juni 2012 om 18:37

Als je dan toch diep in de buidel tast voor een speler op die positie. Haal dan Daniel de Rossi bij AS roma vandaan. Dan heb je een speler die kan werken als Khedira maar kan voetballen als Alonso. De perfecte Cvm.

28 juni 2012 om 19:56

hahahaha als het maar zo makkelijk was

AS Roma wil 70 miljoen voor de Rossi en dat kan alleen City betalen zonder problemen

28 juni 2012 om 18:10

Ik snap het echt niet, zowel Silva als Modric is overbodig voor Real Madrid.
Je hebt al een geweldige selectie, daarbij komen er ook nog eens talenten bij !

Ook al wordt Modric gekocht, geloof ik er nog niet in dat hij Ozil uit de basis speelt.

28 juni 2012 om 21:41

Modric staat eerder centraal op het middenveld, niet op de '10' zoals Ozil. Hij zou dus achter Ozil spelen, naast Xabi.op de plaats van Khedira dus.

Maar zijn beide mss wel wat overbodig, tenzij Kaka vertrekt. Dan komt er wel wat geld en ruimte vrij. Khedira op de bank zetten zou ook zonde zijn, aangezien hij een sterk EK speelt. Maar een Silva of Modric zijn zeker niet verkeerd om in je ploeg te hebben.

29 juni 2012 om 22:54

Naast Xabi heb je dan alsnog spelers van wereldklasse, zowel Khedira als Sahin kan die positie meer als goed invullen.vooral dit seizoen zal Sahin meer speeltijd krijgen. Daar komt ook nog bij dat Countrao die plek kan opvullen als er sprake is van een blessure/schorsing of dergelijke.

Kopen,kopen en nog eens kopen. Het moet toch een keer afgelopen zijn lijkt mij?
Nee tegen Silva en Nee tegen Modric, laat ze maar lekker ballen in Engeland.

Casillas
Arbeloa
Pepe
Ramos
Marcelo
Xabi/Sahin
Khedira/Sahi
Di Maria
Ozil
CR7
BENZEMA
28 juni 2012 om 18:10

Silva ? Man, als hij speelt zoals gisteren dan kunnen ze hem beter verkopen aan een 3de klasse team. Wat een snertsek dat hij aan spelen is. Jongens toch. Wat mij betreft zit zijn EK erop.

28 juni 2012 om 18:11

Ik denk dat real meer zal hebben aan Modric dan aan Silva. Silva is een heel leuke speler, maar Modric kan de ploeg op sleeptouw nemen. Real heeft al genoeg spelers met een leuke actie. Ze hebben iemand nodig die in dienst van de ploeg speelt en Modric kan dat (samen met ozil).

28 juni 2012 om 18:11

Modric speelt meer centraal en zou naast Alonso komen te staan wanneer hij zou worden aangetrokken aangezien Ozil al achter de spitsen speelt. Silva daarin tegen zou op de plek van Di Maria komen te staan. Ik denk dat Real er beter aan zou doen om Modric te halen in plaats van Silva aangezien ze al goede vleugel spelers hebben met Di Maria Kaka Ronaldo etc. Hetzelfde geld eigenlijk voor de plek naast Alonso. Daar hebben ze Khedira en Sahin nog. Beide spelers zijn eigenlijk overbodig, ze maken je team misschien nog wel wat beter maar ik weet niet of het waard is om 40 miljoen te betalen wanneer je al een aantal andere hele goede spelers op diezelfde posities hebt.



28 juni 2012 om 18:13

Silva en Modric vergelijken? Silva zal als rechtsbuiten fungeren moest die gehaald worden. Modric centraal op het middenveld naast Alonso of Khedira

28 juni 2012 om 18:14

Beide zijn onnodig, maar Modric zou nog ergens op slaan. Als Modric- Parker kan als controleurs dan kan Xabi-modric natuurlijk heel makkelijk. Xabi de meer defensieve van de twee. Xabi speelt sowieso niet voor de verdediging als deep lying playmaker. Modric is aanvallender, sneller en meer technisch. Maar heeft ook een bizar loopvermogen en inzet waardoor hij verdedigend erg veel uitvoert. Kan dus makkelijk. Khedira veel rouleren en gebruiken in de wedstrijden waar wat verdedigende kracht nodig is. Khedira speelt bij Duitsland heerlijk maar is bij Real een stuk defensiever.

Silva is onnodig als je Ozil hebt. Beide kunnen vanaf rechts, maar hun positie is gewoon op 10. Zou wel heerlijk zijn, Di Maria dan als supersub en veel rouleren natuurlijk. Maar compleet onnodig, zeker omdat ik komend seizoen nog vaker hoop op Ronaldo, Pipita en Benz samen.

28 juni 2012 om 18:20

Wil liever eens het spel zonder Ronaldo zien. Hoe raar het ook klinkt.. ben benieuwd hoe de boel dan draait als niet iedereen in dienst van Cristiano. Een spitsenduo met Pipita en Benzema.

In een 4-2-2-2 opstelling zeg maar, niet Ozil en Kaka' op de vleugels. Ben benieuwd hoe dat eruit ziet. Dan kunnen ze ook goed elkaar afwisselen waardoor het moeilijk te dekken is.

Casillas
Carvajal
Varane/Pepe
Sergio Ramos
Marcelo
Ozil
Gra/Sah/Khe
Xabi
Kaka''
Benz
Pipita
28 juni 2012 om 18:32

als ze zonder ronaldo spelen dan spelen ze in en 4-1-2-1-2 system.

Casillas
Ramos
Varane
Pepe
Marcelo
Khedira
Ozil/kaka
Xabi Alonso
Kaka/Ozil
Benzema
Pipita
28 juni 2012 om 18:15

Modric en Silva zijn beide beresterke spelers. Alleen speelt Silva aanvallender dus echt vergelijken kun je niet. Bij Real zou Modric naast Xabi spelen en Silva rechts of links op de flank.

28 juni 2012 om 18:21

Modric komt dan zeker naast Xabi te spelen. Khedira was afgelopen seizoen redelijk, maar lang niet altijd goed. Modric is beter op die plek! Silva zal Di Maria gaan vervangen, die zich amper staande kon houden tijdens de El Clasico's en Champions League wedstrijden. Hoewel Silva het beste tot zijn recht komt op de plek óf naast Özil, dat kan maar dan verhuist hij naar rechts buiten positie, waar hij al vaker speelde het afgelopen seizoen.

Echter, ik zou kiezen tussen die twee en dan een geweldige rechts back kopen. Arbeloa is niet goed genoeg en Carvajal te on ervaren

28 juni 2012 om 18:23

Als je Silva haalt dan moet hij gaan concurreren met Ozil en dus krijg je het probleem dat je een van die geweldenaren op de bank krijgt , beide spelers zijn niet geschikt om bijvoorbeeld de plek van Khedira in te nemen en constant door te schuiven , zijn ze fysiek niet gemaakt op voor die positie.

Je zal misschien kunnen zeggen , zet David Silva op rechtsbuiten , maar hij is links dus zal altijd naar binnen trekken en nooit de achterlijn halen en met Ronaldo op links heb je al iemand die constant naar binnen trekt en zal het veld heel klein worden.

Alleen als Kaka vertrekt zal een extra creative man naast Ozil een must zijn maar anders zou dat puur kapitaalsvernietiging zijn.

28 juni 2012 om 18:29

Modric zal een goeie aankoop zijn voor Real Madrid.
Ik vind Modric heel technisch en ik vind Silva meer aanvallend.
Ik hoop dat Modric zal komen.

28 juni 2012 om 18:32

Zoals ik net al in de wandelgangen heb vertelt, ik zou Silva er graag bij hebben aangezien hij het spel in Spanje al kent. Maar ik zou hem alleen halen als Kaka vertrekt.

28 juni 2012 om 18:34

Als ik Real was had ik beide gekocht en spelers als Di Maria en Granero verkocht. Ik vindt David Silva veel beter dan die overschatte Di Maria en hij kan veel goeie steekpass geven naar Benzema of Higuain. En Modric is de man die Real nou mist naast Xabi en hopelijk gaan ze beide halen.

Iker
Maicon
Pepe
Ramos
Coen/Marcelo
Xabi
Modric
Silva
Ozil
Ronaldo
Higuain
28 juni 2012 om 18:35

Silva vind ik echt goed ! als ze hem halen dan zal hij op de plaats van di maria spelen. Zeg eerlijk di maria of silva? is mijn keuze toch snel gemaakt op Silva. Veel beter techniek en inzicht ( minder swalbes :P) hij zal zeker niet minder assist geven dan di maria.

28 juni 2012 om 18:43

Real Madrid zou Javi Martinez binnen moeten halen. Niet alleen bruikbaar als verdedigende middenvelder, maar ook centraal achterin ijzersterk. David Silva zou ik alleen halen voor op de plek van Di Maria (die dan verkocht wordt). En tot slot zou ik een goede rechtsback halen, want Arbeloa is geen wereldspeler.

28 juni 2012 om 18:55

Silva is niet iemand die naast Xabi Alonso kan voetballen, Modric wel. Dus als je dan Silva haalt, dan zit ie op de bank, omdat Özil speelt.

Maarja, van de andere kant.. ik zie Mourinho ook niet met Modric naast Xabi Alonso spelen. Dat vindt hij veel te risicovol.

Maar met Modric naast Alonso krijg je wel een beetje het Az-voetbal :P. Alonso is dan Rasmus Elm. Hij lijkt er qua voetbal ook wel een beetje op. En Modric is dan Maher, de allround-middenvelder. En Özil is Martens.

28 juni 2012 om 19:11

Als Real slim is kopen ze geen van beide en richten ze zich op een rechtsback, dat is toch het grootste probleem. De rest van de posities zijn goed bezet..

28 juni 2012 om 19:23

Het probleem op de rechtsbackpositie zal binnenkort verleden tijd zijn. De naam van de nieuwe rechtsback: Dani Carvajal. Bovendien ook nog eens een goedkoop alternatief. Voldoende ruimte dus voor Modric, Silva of beiden (laatstgenoemde optie is niet realistisch, maar hopen mag altijd).

28 juni 2012 om 20:14

Laat die jongen eerst maar is debuteren en laten zien hoe goed hij is. Het is een toptalent, maar de laatste stap is de moeilijkste. In de tussentijd een betere speler dan Arbeloa kijken en Carvajal rustig klaarstomen.

28 juni 2012 om 20:20

Opvallend dat niemand het over de onhaalbaarheid van Silva heeft. City zal hem echt niet makkelijk laten gaan, hij is daar de spelmaker en voor het geld zal city hem niet laten gaan.

28 juni 2012 om 20:46

Heb toch liever Silva. Ik denk neit dat hij weg mag bij Real, maar toch. Hij is veel bewegelijker en is op meerdere posities inzetbaar. Overigens is hij helemaal niet nodig, ze hebben Özil en Kaka al en nog diverse andere spelers voor die positie! Maar als er dan eentje moet komen, dan is hij het wel!

28 juni 2012 om 23:08

Doe maar Modric we hebben al Di Maria en Özil op de rechts-buiten/10 en een controlerende duo met Modric-alonso kan bijna niet beter.

28 juni 2012 om 23:56

Modric zou ik als trainer veel liever zijn komen Silva, dat is om 2 redenen: Silva is meer een zeer aanvallende middenvelder/aanvaller dus die zie je niet zo snel naast Alonso lopen waar modric of silva denk ik toch voor word gehaalt en ik vind modric persoonlijk ook veel beter, hij heeft altijd een geweldige balcontrole en kan ook nog is heel goed met de bal dribbelen het lijkt echt alsof de bal "aan een touwtje hangt", gewoon een heel technische speler met ook nog is een geweldig overzicht en een heel goede pass. Als je modric de bal geeft (en het maakt ook niet uit hoe want ze aanname is heel goed) weetje bijna altijd zeker dat je de bal behoud in de ploeg en dat er iets moois gaat gebeurden waardoor er weer aanvallend gevaar gaat ontstaan. Bijvoorbeeld die actie die hij maakte tegen Spanje en daarna die geweldige pass buitenkant voet waardoor de bal voor het inkoppen lag. Modric dus!!

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Voetbalzone video

Real Madrid

Stand
Selectie
Actuele wedstrijden
 TeamPnt+/-
1.Barcelona9470
5.Valencia6213
Voor de complete stand: Primera Division
SpelersPositieW
Cristiano RonaldoAanvaller3434
Luka ModricMiddenvelder313
Ángel di MaríaMiddenvelder307
Mesut ÖzilMiddenvelder309
Karim BenzemaAanvaller2910
PepeVerdediger281
José CallejonMiddenvelder281
Voor de complete selectie: Clubpagina Real Madrid.

157 fans
Middenvelder, 27 jaar

In de wandelgangen

Dinsdag 21 mei
Na Robin van Persie en Alexander Büttner komt er mogelijk een derde Nederlandse speler bij Manchester United. Lees verder

Uitgelichte documenten

Achtergronden
Populair actueel
Archief

Wat beoogde Advocaat nu werkelijk met zijn terugkeer bij PSV?

Al in december baalde Dick Advocaat van het dagelijkse pendelen naar zijn werk. Tijdens zo’n geestdodende rit tussen Den Haag en Eindhoven (en weer terug) betastte hij zijn pols en vroeg zich nuchter af of hij niet beter kon gaan vissen op de pier van Scheveningen. Lees verder

Clubexperts

Actueel
Populair
Klassiekers
Titel
Beoordeling
Titel
Beoordeling

Bekijk onze Clubexperts

Titel
Beoordeling

Online Soccer Manager

Online Soccer Manager OSM

(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...

Voetbalzone is wettelijk verplicht toestemming te vragen voor het gebruik van cookies. Deze hoef je eenmalig te accepteren. Wij maken gebruik van functionele cookies en cookies voor het beheer van webstatistieken, advertenties en social media. De cookies bewaren geen persoonsgegevens en zijn dus niet aan een individu te koppelen. Klik op accepteren als je al geïnformeerd bent over het gebruik van cookies. Meer weten over cookies en hoe je deze uit kunt schakelen?
Pagina gegenereerd in 0.1875 seconden.