Wie zou jij liever in je selectie hebben?
Man Utd schrijft Sneijder op als tweede keus








Poll
Meer nieuws
- Volendam geeft al op: 'Bij deze feliciteer ik Go Ahead met de promotie'
- Arsenal snakt naar eerste prijs sinds acht jaar: 'Het moet nu gebeuren'
- Ajax wil met Groenendijk Jupiler League in en haalt coach bij PSV
- Zieke Clasie verlaat trainingskamp Jong Oranje en mist oefenduel
- Roda vergeet te scoren op Kasteel en Ten Cate blijft ongeslagen
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 23 meiReal Madrid wil Carlo Ancelotti vastleggen als de opvolger van José Mourinho, maar Paris Saint-Germain werkt niet mee. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
Ajax gaat voor gewilde Chadli: 'Hij past goed bij ons' (42000+ pageviews)
-
‘Liverpool is teleurgesteld in Assaidi en stuurt aan op transfer’ (35000+ pageviews)
-
De Boer: ‘Tekenen ze niet bij? Dan krijg je het verhaal-Sulejmani’ (34000+ pageviews)
-
‘Arsenal wil niet afwachten en trekt 11,5 miljoen euro uit voor Elm’ (32000+ pageviews)
-
Update: 'Botafogo wil Seedorf houden, echtgenote wil wel terug' (31000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (10 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (23 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (34 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...





Ja hoor, Sneijder is weer in beeld;
Misschien leuk voor de Huntelaar fans, United wordt ook in verband gebracht met hem. Ik zie beiden uiteindelijk niet komen, en vooral Sneijder niet die overbodig is door de komst van Kagawa.
kunnen prima beide gehaald worden maar denk ik zoiezo een te hoge vraagprijs zal wel minimaal 25 miljoen zijn.
Ik zie Sneijder niet komen, United zoekt op dit moment naar een controleur en niet naar een nummer 10, die hebben we al in de vorm van Kagawa.
Huntelaar idem dito. Voorin zijn we al goed bezet, vandaar dat ik niet begrijp dat Lewandowski in verband wordt gebracht met United.
Ben het met je eens dat Huntelaar en Sneijder niet de interesse genieten van United.
Je ziet een hele duidelijk lijn van allemaal jonge spelers en dat dus SAF een nieuw jong team aan het bouwen is.
Lewandowski begrijp is wel doordat Berbatov en Owen weggaan.
Dan hou je alleen Chicharito, Welbeck en Rooney over. Lewandowski past doordat hij ook een goede jonge speler is.
SAF is goed bezig voor de volgende generatie.
De Gea, Jones, Smalling, Fabio, Rafael, Anderson, Kagawa, Welbeck, Cleverly, Chicharito en Young (vervelende speler)
Even heel lang gezegd maar het lijkt dus Zeer onwaarschijnlijk dat Sneijder en Huntelaar naar United gaan omdat ze al 28 zijn (huntelaar bijna 29)
nou en wat dacht je bij die volgende generatie ook nog keane, powell, en ook gewoon nog nani en rooney, die jonger zijn beide als Ashley young.
hoop niet dat Huntelaar en Sneijder komen, zijn alletwee oud en vind ik niet in het spel van united passen. zou liever luka modric hebben.
vind het raar dat op de poll zo erg op sneijder is gestemd. ik snap dat mensen geen voetbal kijken, geen spurs en geen inter, maar om nou zo erg van sneijder te houden. mensen, kijk een keer naar spurs en naar inter, en zie het verschil tussen die twee. dan heb je veel liever modric, geloof mij.
Sneijder heeft een goed EK gespeeld en hij is weer in beeld bij de topclubs, zo makkelijk kan het gaan. Denk dat hij uiteindelijk gewoon weer bij Inter blijft.
Sneijder moet weg bij inter. Vraag me wel af of het Engels voetbal hem ligt en of Manchester zijn club dan moet zijn, omdat Rooney al achter de spitsen daar speelt
Hij moet idd weg uit Italië, of naar Man City of naar Man Utd maakt niet uit. Zolang hij maar weg uit Italië is. Nederlanders horen niet thuis is Italië en al helemaal niet iemand met zulke kwaliteiten
United gaat hij niet (zie verhaal hierboven)
City heeft nu voor op het middenveld al Silva, Nasri, Yaya Toure en heel veel verdedigende middenvelders.
Tevens heeft city heel erg talentvolle middenvelders in de naam van Weiss en Razak
Tevens past hij niet bij het voetbal wat City nastreeft wat dus combinatievoetbal is. Daarvoor zijn spelers als Aguero, Silva, Nasri, Toure, Clichy en Kompany geschikt.
Hij past dus niet bij City en City heeft genoeg kwaliteit op het middenveld rondlopen.
''nederlanders horen niet thuis in een italie en al helemaal niet iemand met zulke kwaliteitein.''
Hahahahaha hilariteit is nooit ver te zoeken op dit forum ^^.
2x mis Nl'ers horen niet thuis in Italië? Van Basten Gullit, Rijkaard, Stam, Seedorf, Van Bommel, Emanuelson, Stekelenburg,... Genoeg Nl's verleden in Italie, en de meesten daarvan dan nog eens enorm succesvol.
Omdat hij ''zulke'' kwaliteiten heeft hoort hij niet thuis in een competitie met spelers als Silva Ibra, Cavani, Hamsik, Maicon, Zanetti, Pirlo, Buffon, Boateng, De rossi, Totti...? Sneijder heeft maar 1 jaar deftig gepresteerd, onder Mourinho, toont nu een beetje inzet tijdens het EK, en hij is te goed voor de Serie A? Belachelijk gewoon.
wie waren een succes? seedorf ja, maar van Basten die gelijk chronisch geblesseerd werd aan zijn enkel? gullit weet ik niet, rijkaard ook niet, stam heeft in 3 jaar lazio geen een keer meer dan 30 duels gespeelt en heeft 1 jaar zelfs maar 13 duels gespeelt. van bommel was ook geen geweldig succes in 2 jaar en Emanuelson is zeker geen succes en Steek heeft een rampzalig seizoen achter de rug. de enige succesvolle van de laatste tijd is Sander Westerveld bij Monza.
ik vin dhet zeker geen goede zin om te zeggen, maar hij heeft niet helemaal ongelijk.
@ snowflake
Er zijn ook zat Nederlanders geweest die helemaal niet paste in Italië; Bergkamp, van der Sar, Castaignos en Elia. Daarbij kan je wel goede spelers opnoemen, maar de competitie valt dan nog steeds tegen. Ook heeft Ravish het waarschijnlijk meer over zijn voetballende kwaliteiten en dat die beter benut kunnen worden in een land waar aanvallender gespeeld word.
En qua niveau; Sneijder viel niet tegen naar mijn mening. Hij wilde het elftal op sleeptouw nemen, maar het elftal leek constant op een dubbele gedachten te hinken (verdedigen of aanvallen).
wat en onzin man, sneijder heeft zelf al duizend keer aangegeven bij inter te willen blijven en niet geinteresseerd te zijn in een transfer naar engeland. En gelijk heeft hij, wie speelt er nou liever in engeland dan in de serie a, nederlanders horen niet thuis in engeland en zeker niet iemand met de kwaliteiten van sneijder.
Huntelaar was in beeld bij United, omdat de vraagprijs rond de 20 miljoen is. Dat kunnen ze eenvoudig ophoesten. Als je al ziet dat een Caroll voor 40 miljoen vertrekt, is Huntelaar in dat geval een koopje.
Ik schat Sneijder toch wel hoger in dan Modric, maar ja... Modric heeft al PL ervaring. Dat is wel een extra''tje. Bovendien denk ik dat het salaris van Modric minder gortig is.
Sneijder en Modric zijn allebei geweldige spelers en hebben individueel een redelijk tot goed EK achter de rug. Sneijder is een paar jaar ouder dan Modric en haalt op zijn top een net wat hoger niveau dan Modric vind ik. Modric kan nog beter worden, terwijl Sneijder al op zijn top zit. Bovendien speelt Modric bij Tottenham meer in de controle dan Sneijder bij Inter. Dus voor de korte termijn zou ik (kijkend naar de poll) liever Sneijder in mijn elftal willen hebben, maar voor de lange termijn zou Modric een betere investering zijn als zal zijn prijskaartje daarom ook wel hoger liggen. Manchester United heeft met Kagawa natuurlijk al een aanvallende middenvelder gekocht, dus in die zin zou Modric een logischer aankoop zijn dan Sneijder. Ik ben er echter van overtuigd dat voor dergelijke klassespelers in bijna elk elftal ter wereld wel een basisplek in het verschiet ligt. Mits de spelers fit blijven, zouden zowel Modric als Sneijder een geweldige aankoop zijn voor United.
Man Utd heeft momenteel behoefte een aan controlerende middenvelder met power die ook doelpunten kan maken. En dan kom je toch snel uit bij Modric vind ik. Fysiek wint hij zo ontzettend veel duels (iets wat ik Sneijder nog wel zou willen zien doen in Engeland) en hoop dan toch ook dat ze ''gewoon'' Modric gaan halen. Zeker aangezien Redknap er niet meer is en ook nog eens geen CL.
Sneijder is wellicht de beste aanvallende middenvelder als je een counter ploeg bent, hij kan met zijn inzicht,techniek en traptechniek van allerlei plaatsen een belangrijke pass geven. Kagawa daarentegen vind ik meer een type Özil die met hun loop acties hele verdedigingen open breken en veel scoren (özil dan een wat minder seizoen achter de rug met doelpunten)
Ik hoop dan ook serieus dat Modric komt en deze opstelling
De andere controleur vind ik moeilijke keuze. Ga je voor de verdedigende kwaliteiten van Carrick die zich goed postioneerd en goed kan passen, of ga je voor de box-to-box Anderson of voor Scholes die alles perfect passt. Of toch voor Cleverley? Wat een dilemma zal Ferguson dan hebben!
Links back kies ik toch gewoon voor Evra, al hoop ik wel dat Fabio zich goed ontwikkeld dit seizoen tijdens zijn verhuurperiode en hij Evra na volgend jaar kan opvolgen.
Precies. De vacature van aanvallende middenvelder is al vervuld met Kagawa. Prima speler, al moeten we natuurlijk afwachten of hij United ook daadwerkelijk naar een hoger niveau kan tillen.
Maar zet je Kagawa niet in de basis? En bij Wellbeck op 10 heb ik zo mijn twijfels, dan kan hij denk ik beter wisselen met Rooney. Of bedoelde je met Wellbeck Kagawa?
Ik zou trouwens naast Modric (mocht hij komen) dan wel een iets verdedigender ingestelder middenvelder ernaast zetten. Natuurlijk veroverd Modric ook de nodige ballen, maar zijn echte kracht ligt bij het spelverdelen. Hij moet het niet van zijn body hebben. De opties op die positie ontlopen elkaar niet veel, maar ik zou dan denk ik voor de zekerheid van Carrick kiezen.
Je hebt gelijk, moest natuurlijk Kagawa achter de spits zijn en Rooney in de punt. Met Wellbeck op de bank. Geen idee hoezo ik daar uberhaupt Wellbeck neerzet.
Al moet ik wel toegeven dat ik het ontzettend zonde vind van de potentie van Wellbeck. Heeft dit seizoen toch aangetoond van zéér grote waarde te zijn voor dit Manu. Met zijn snelheid en acties, en bovenal, het gemak waar hij Rooney mee vind en andersom. Voeg daarbij toe dat als Modric niet komt (en Sneijder hopelijk ook niet) dat Cleverley "gewoon" weer op het middenveld speelt. Die 2 hebben in de loop der jaren dat ze samen speelde met Wellbeck zo'n verstandshouding opgebouwd wat in de eerste paar maanden van dit seizoen goed te zien was.
Wellbeck zal alsnog wel veel aan bod komen. Veel wedstrijden dus een brede selectie nodig. Alle ruimte voor Wellbeck om zich ook komend seizoen middels veel wedstrijden te ontwikkelen.
Ik heb op het ek niet echt gezien waarom modric beter zou moeten zijn dan Sneijder
Maar misschien dat hij het bij Tottenham wel goed doet
Is dit een grap?
Modric speelde heel erg goed op het Ek
Modric is een van de beste middenvelders van de Pl.
Sneijder speelt al sinds 2010 als een natte krant.
Al 2 jaar heeft Sneijder niks laten zien vandaar dat Modric hoger is aangeschreven.
Modric was geweldig op het EK. Sneijder speelde ook niet slecht. Een stuk minder slecht dan dat hij de rest van het seizoen heeft gedaan i.i.g . Ben het met je eens dat Sneijder in principe op zijn positie bijna ongeëvenaard goed is. Zulk talent komt misschien 1 keer in de 10 jaar voorbij. Maar als je zijn leeftijd mee neemt en zijn huidige vorm is het wel logisch dat een club de voorkeur geeft aan Modric. Die ook erg goed is en ook een andere type speler is. Box to Box i.p.v een echte 10.
Edit: Was eigenlijk een reactie op jeroenajax
''sneijder in principe op zijn positie bijna ongeëvenaard goed is.''
Ozil heeft in 2 seizoenen meer assists gegeven dan Sneijder in 5 seizoenen!!!
Fabregas heeft in 5 seizoenen meer assists gegeven dan Sneijder in zijn gehele carrière
David Silva in de laatste 3 seizoenen meer assist dan Sneijder in 5 seizoenen
Juan Mata is natuurlijk ook geweldig met een karrenvracht aan assists.
Deze spelers zijn ook allemaal jonger dan Sneijder
De laatste keer dat Sneijder 20 assists gaf in een seizoen is......nooit
Hij gaf in het wonderjaar 2010 een personal record high met 15 assists
Sneijder teert nog op het wonderjaar 2010....
@ravish,
Ja ik zal vooral even het aantal assists tellen, Hele goede vergelijking als je op ongeveer dezelfde positie bij dezelfde soort ploeg speelt. Niet als de een in de PL speelt en de ander in de Serie A. Ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel. Als je het niet begrijpt is het de discussie niet waard. Feit dat je Mata noemt zegt eigenlijk al wel genoeg. Die mag de veters van Sneijder nog niet strikken. Zeer overschatte voetballer. Volgende keer als je beweringen doet kun je gewoon de cijfers erbij zetten. Dan raak ik veel sneller overtuigd. Dat wil nog niet zeggen dat je ongelijk hebt hoor. Laatste vraag hoeveel assists heeft Sneijder in zijn hele carriere geven precies ?
.
Sneijder heeft 87 assists gegeven in zijn carrière Maar daarvan 44 in de Eredivisie.
Ja maar hoe kan je anders vergelijken tussen verschillende competities?
Mata is een fantastische speler en bij Real Madrid hebben ze nog steeds spijt dat ze hem hebben laten gaan. Hij heeft alleen de tweede seizoenshelft niet gebracht wat hij eerste seizoenshelft wel deed bij Chelsea maar dat had ook te maken met de speelwijze van Di Matteo. Niettemin is hij wel Chelsea Player of the Year geworden!
Ik vind juist Sneijder overschat, kijk je weleens naar wedstrijden van Inter? Sneijder heeft de laatste twee jaar echt slecht gespeeld.
De cijfers kan je gewoon op Wikipedia zien maar wel de Engelse Wikipedia van de betreffende spelers.
Echt waar? Meen je dit? Bij Tottenham is de man al jaren de beste middenvelder van de PL. Gerrard, Lampard kunnen niet aan deze man tippen. Daarnaast, men heeft Sneijder in Europa niet hoog zitten hoor. Vinden hem maar wat over het paard getilde jongen die 1 seizoen goed gespeeld heeft.
Premier Leage zal mooi zijn voor Sneijder,bij Manu alleen te veel concurrentie. Weet niet of Inter nog goed is voor hem,ze willen nieuwe spelers halen en misschien loopt het weer beter maar Sneijder moet nu zeker niet meer ergens op de bank belanden.
Natuurlijk is Modric een betere voetballer dan Sneijder , daarom is hij ook nummer 1 op de wishlist van Ferguson.
Waarschijnlijk omdat hij een andere type speler is en SAF dat type zoekt. Op dit moment in deze vorm is Modric ook beter. Maar qua puur talent is Sneijder op de nr 10 positie de beste speler op de wereld. Hij kan eigenlijk alles en zijn inzicht, steekpasses zijn gewoon geniaal. Dat doet afgezien van misschien Iniesta hem niemand na . Ook beter dan bijv Ozil. Alleen hij was afgelopen seizoen gigantisch uit vorm. Op het EK ging het al weer een stuk beter. Ik kan me i.i.g wel redenen bedenken waarom clubs liever Modric hebben. Maar een betere voetballer in zijn algemeenheid kun je absoluut niet zeggen natuurlijk.
Wacht even, op basis waarvan is Sneijder de beste nummer 10? Op basis van 1 goed seizoen bij Inter? Als je de beste wil zijn moet je dat in een langere periode laten zien en niet in 1 seizoen waarin je paar goede passes geeft. Deze jongen speelt als een natte krant afgelopen 2 jaar bij Inter. Ik vind het erg ongeloofwaardig om hem dan de beste nummer 10 te noemen.
Hahahaha lees dit dan. Sneijder is de meest overschatte voetballer van de wereld bedoel je. Het enige wat hij heeft is een briljante traptechniek. Voor de rest is hij zeer matig in de kleine ruimtes (vandaar dat geen 1 spits in het NL elftal rendeert zolang Sneijder op 10 staat) veel te lui, veel te egoistisch, en denkt hij dat hij de beste voetballer ter wereld is. Als je niet meer dan 15 assists dan maken als je alles wint wat er te winnen valt, en Eto'o voor je hebt staan dan ben je echt niet de beste 10 ter wereld.
Messi, Xavi, Iniesta, Fabregas, Busquets, Özil, Silva, Pirlo zijn allen spelers die een betere (steek)pass hebben dan Sneijder. Die Sneijder is de meest overrated speler die ik ken.
Bende gij een komiek?? Busquets een betere steekpass dan Sneijder wat een grap zeg haha.
Een echte voetbalkenner ziet de genialiteit van Sneijder al in 10 minuten daar heeft hij nog niet eens een heel seizoen voor nodig. Wat ik hier mee maak is een klassiek geval van het gras is groener bij de buurman. Zie je heel vaak hier op VZ. Buitenlandse toppers worden verafgood terwijl Nederlanders niet eens beseffen wat ze zelf door de jaren heen als geweldenaren in het elftal hebben/hadden lopen. Jammer is dat. Een beetje meer chauvinisme is wel op zijn plaats. Ik zeg niet dat Sneijder al 10 jaar de beste nr 10 van de wereld is. Ik zeg alleen dat het niveau wat hij kan halen ongeëvenaard is. Hij was afgelopen seizoen behoorlijk uit vorm. Had ook met blessures te maken natuurlijk. Hij heeft meer voetbaltalent dat Ozil, Fabregas, Busquets (die hoort helemaal niet in dit rijtje thuis eigenlijk) , Silva en staat op het zelfde niveau als Xavi, Pirlo en Iniesta.
omg alleen in nederland kan sneijder 64% van de stemmen over modric krijgen! sneijder is prima speler hoor maar modric is toch echt 2x zo goed!
ik zie sneijder wel naar Man united gaan!
hij is nu een stuk goedkoper dan modric door zijn slechtere jaar ( vanwege blesures) en dit EK