Vicente Del Bosque heeft dinsdag goed en slecht nieuws uit de Spaanse lappenmand gekregen. Cesc Fàbregas hervatte de groepstraining, nadat hij alle oefenduels had gemist wegens een hamstringblessure, en zal fit genoeg zijn om aankomende zondag te kunnen spelen tegen Italië. Of verdediger Alvaro Arbeloa dan ook in actie kan komen is echter nog maar de vraag.

Arbeloa stevende na een prima seizoen bij Real Madrid af op een basisplaats als rechtsback, maar dinsdag moest hij afhaken met een rugblessure. De verdediger is een groot twijfelgeval voor de eerste groepswedstrijd van aankomende zondag en als hij niet kan spelen, dan zal Juanfran van Atlético Madrid vermoedelijk aan het EK beginnen als rechtsback van Spanje.
Als Fàbregas niet te maken krijgt met een terugslag, dan kan hij zondag wel spelen. De middenvelder raakte geblesseerde in de Spaanse bekerfinale tussen Barcelona en Athletic Bilbao en kon daardoor geen oefenduels spelen voor Spanje, maar Del Bosque hield hem bij de selectie. Dinsdag deed Fàbregas weer mee met de training van de titelhouder.
Meer nieuws
- KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
- In de wandelgangen (7/9): Barça biedt 23,5 miljoen voor beresterke Belg
- ‘Je kunt niet zeggen dat Borussia Dortmund de underdog is in de finale’
- NAC Breda en AZ onderhandelen over Gudelj: ‘Het spel is op de wagen’
- Update: Roda-coach Brood niet te spreken over 'asociaal' NEC
Clubnieuws
- Jong Oranje met één doel naar Israël: 'Niets minder dan de titel'
- Del Bosque roept Casillas 'gewoon' op: 'Respect voor zijn carrière'
- Kuipers wordt eerste Nederlandse arbiter ooit op Confederations Cup
- Eerste doelman Spanje speelt niet: 'Benieuwd wat Del Bosque gaat doen'
- Del Bosque kondigt afscheid aan: ‘WK mijn laatste klus als bondscoach’
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.



In de wandelgangen
Woensdag 22 meiBarcelona wil in de zomer koste wat kost een topverdediger halen, maar beseft nu dat Thiago Silva gewoonweg onhaalbaar is. Lees verder
Uitgelichte documenten
KNVB zadelt Louis van Gaal op met een nutteloze trip naar de Oost
Om meerdere redenen was een nauwe samenwerking tussen Cor Pot en zijn baas juist nu dringend gewenst. Na het EK zwaait Pot, vlassend op weer een duobaan met Advocaat, als verantwoordelijke coach af bij de KNVB. Lees verder
-
‘Duplan kan vriendin negeren en binnen Eredivisie van club veranderen’ (31000+ pageviews)
-
Toornstra, Duarte, Nelom en Tiendalli debuteren bij Oranje (26000+ pageviews)
-
Kritiek op Ajax en PSV: 'Ik vind het een misselijkmakende gang van zaken' (26000+ pageviews)
-
Update: ‘Fener kaapt talent na bliksembezoek weg voor neus Galatasaray’ (26000+ pageviews)
-
Update: Kasakowski bevestigt serieus contact Vitesse en Anzhi (26000+ pageviews)
Clubexperts
-
Het voetbalimagoDoor Xamsix (5 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (30 reacties) -
De kleine generaal gaat de boot inDoor ttiborr (7 reacties) -
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
23-karaats goudDoor LFCDutchy (22 reacties) -
Onze gevestigde hoop in IsraëlDoor Koni020 (30 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (541 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (314 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...








Ramos op de RB positie, Martinez en Pique centraal achterin en Alba linksachter: En het probleem is opgelost.
Overigens fijn dat Cesc waarschijnlijk weer pijn vrij is.
Klopt, ik vind Arbeloa sowieso een matige speler. De verdediging die jij opnoemt is de beste keus, ook met Arbeloa vind ik.
Goed dat Cesc terug is, maar hij staat waarschijnlijk toch geen basis. Is natuurlijk wel zonde voor zo'n fantastische speler, maar Spanje heeft zoveel goede spelers op het middenveld, echt niet normaal meer.
Ja is waar, verdedigend vind ik Arbeola ook niet heel sterk, alhoewel hij een redelijk seizoen heeft gedraaid bij Real
Maar in offensief opzicht voegt hij echt weinig toe, zie veel liever een Ramos daar staan, die de snelheid, techniek en voorzet bezit om een gevaar te kunnen produceren voorin.
Cesc is helaas weer eens bankzitter, Xavi, Don Andrés en Silva staan voor hem in de rij.
Het zegt inderdaad al genoeg dat een speler van het kaliber Cesc op de bank zit.
Verder heb je Carzola, Navas, Negredo, Llorente, Pedro, Busquets, Martinez etc op de bank.
Hoe bedoel je gouden bank..
Precies. Ramos is gewoon de betere en met Martinez heb je gewoon een geweldige speler die naast Pique kan.
Maar Busquets staat gewoon basis man. Staat samen met Alonso wat meer verdedigend.
In een 4-2-3-1 opstelling, Alonso en Busquets naast elkaar.
Je kunt zoveel opstelling opstellingen verzinnen met deze abnormaal goede selectie.
Persoonlijk zou ik gewoon 3-6-1 spelen : ) Dan hoef je Cesc ook niet op de bank te houden.
Del Bosque heeft altijd een vaste opstelling en dat is 4-2-3-1 met Busquets en Alonso als defensieve middenvelders. Fabregas zal inderdaad op de bank zitten, aangezien Iniesta, Xavi en Silva de voorkeur krijgen. Deze drie spelers zijn ook gewoon beter dan Fabregas op dit moment.
Klopt, alhoewel ik van mening ben dat je tegen mindere teams met één controlerende middenvelder kunt spelen.
Spanje heeft bijna altijd de overhand en kan nog veel meer offensief creëren wanneer je met nog een creatieve middenvelder speelt.
Soms loopt het spel vast en kun je door de defensie heen komen wanneer je b.v een Sergio of een Alonso eruit haalt en een Cesc of een Mata erin gooit.
Maar neen, man. Juanfran gewoon op de rechtsback positie. Juanfran is veel beter dan Arbeloa. Het zou een zegen zijn voor Spanje als Arbeloa gekwetst zou zijn. Dan kan Juanfran zich bewijzen en zich in het team spelen.
Haha alsof het wat boeit dat Arbeloa niet meedoet.. Ze hebben nog Juanfran, Iraola en desnoods Ramos. Waarom speelt Spanje niet met deze verdediging btw? Ramos is op RB sterker dan CB.
Edit: Hahaha Impeccable was me net voor met precies dezelfde verdediging
Sergio Ramos is als rechtsback veel zwakker dan als centrale verdediger. Je roept maar wat volgens mij.
Vind Ramos op CB echt niet beter. Op die positie werd hij nog overlopen door Boerigter in de Champions League. Sinds hij op Cb vind vind ik hem vele malen beter dan wanneer ie rechtsback speelde. Denk je dat Mourinho voor de grap Arbelao daar neer zet en Ramos passeerd als ie daadwerkelijk zo goed was als RB?
Nee tuurlijk niet, dat doet ie omdat Carvalho en Albiol zwaar te kort komen voor een plek naast Pepe.
Ik vond Ramos op Rechtsback de beste ter wereld, zowel aanvallend als verdedigend een Beest. Centraal speelt ie veel te agressief en heeft vaak overtredingen nodig om de bal te veroveren.
Op RB was hij wereldtop, op CB is hij 1 van de allerbeste, dus centraal is hij nog sterker.
Vervelend al die blessure gevallen. De wisselspelers zijn echter ook van een hoog kaliber.
ze hebben fabregas zeker nodig.. italie is er denk ik ook op gebrand om goed te gaan presteren na al die negativiteit.. we zullen zien hoe het met spanje zal verlopen..
cesc kunnen we missen. Arbeloa vind ik ook geen wereldtop, maar wel beter dan juanfran. Ook zonder deze twee zal spnaje winnen aangezien italie zich zal ingraven en er een ongelofelijk sterk blok in het centrum staat.
Wie is Vaxi?
Verder wel een prima opstelling en ik denk ook dat Del Bosque het vertrouwen geeft aan Torres. Doet hij dat niet staat er alsnog een geweldige spits met Llorente.
Arbeloa haalt naar alle waarschijnlijkheid gewoon de eerste wedstrijd van het EK hoor, hij trainde uit voorzorg voor zichzelf. Navas is wel een groot vraagteken, want hij is vanmiddag op de training geblesseerd geraakt en is direct naar het ziekenhuis gegaan. Later op de dag wordt daar meer bekend over. Toch jammer dat er zoveel spelers geblesseerd raken.
Ach wat is slecht nieuws? ik vind Juanfran helemaal niet minder dan Arbeloa dus dat moet geen probleem zijn.
Juanfran - Ramos - Pique - Alba
Ramos haal je nooit uit het centrum weg tenzij het een allerlaatste optie is. Hij is wereldtop in het Centrum en Javi martinez deed het helemaal niet zo goed als Cv.
Kan iemand mij vertellen hoe spanje gaat spelen? Wordt Torres de centrum spits of kiest Del Bosque voor Llorente of Negredo? Kiest Del Bosque voor Silva of Fabregas vanaf rechts? Verder is mij het centrum van de verdediging onduidelijk. Hij zal toch niet met Pique starten? Maar met Alba? Pique is niet in beste vorm namelijk
Wat is de vermoedelijke opstellling
Dit word waarschijnlijk de opstelling.
Torres gaat in de spits, Del Bosque wil hem nog een kans geven, alhoewel hij nog steeds niet echt overtuigd.
Silva verkeert in bloedvorm en heeft erg veel rendement bij het Spaanse elftal, die speelt de gehele Ek.
Pique start wel (was de laatste matches weer in vorm) en Martinez naast hem waarschijnlijk, omdat Arbeloa dus geblesseerd is.
Alba speelt op de LB positie.
--- > Edit: Heb 2 keer Silva neergezet, maar vanaf links word het Iniesta.
Silva links en rechtsvoor? Netjes ;
Iniesta linksvoor bedoel je zeker?
Haha, ja dat heb ik er later bij gezet. Iniesta hoort inderdaad vanaf links te spelen.
arbeloaaa is tog een van de mindere spelers van spanje dus z'n probleem is dat niet
Dat met Fabregas is echt goed nieuws voor Spanje want Xavi gaat waarschijnlijk maar 50-75 minuten maken per wedstrijd dan kan altijd nog een goeie speler als fabregas erin
mijn opstelling:
Spanje vreest voor blessure rechtsback? die lui worden met 2 vingers in de neus weer kampioen..
Fabregas lijkt wat zijn blessures betreft steeds meer op Van der Vaart; een fantastische speler maar telkens als hij steeds belangrijker wordt is er wel weer een kleine blessure die hem terugzet.
Hij is wel de laatste die zich zorgen mag maken. Spanje heeft echt een topselectie..
Javi Martinez rechtsback, verdedigend minder, aanvallend beter. Komt daar ook goed uit de voeten.
Voorkeur gaat natuurlijk naar de bovengenoemde opstelling. ( Ramos, Navas, Pique en Alba) Maar dat zal er wel niet inzitten. Del Bosque gaat Ramos centraal opstellen.
Arbeloa en Juanfran, tja, laten we hopen dat hun de bal snel inleveren bij een medespeler en voor de rest niet met het spelletje gaan bemoeien.