Wie bekert door?
Verbeek: ‘We hebben de serie in uitduels van Anderlecht ook doorbroken’
AZ legde in het kader van de Europa League een uitstekende wedstrijd op de mat tegen Anderlecht, maar omdat het team van trainer Gertjan Verbeek vaker vergat te scoren dan een keer is het nog zeker niet beslist. De coach van de Alkmaarders weet dan ook dat de koploper van België de strijdbijl nog zeker niet begraven heeft.

“Ik verwacht een geïnspireerd Anderlecht dat heel goed beseft dat ze door het winnen van deze wedstrijd een ronde verder kunnen komen in Europa”, legt Verbeek uit via de officiële kanalen van de Belgen. “Eentje van ons twee moet eruit, en dat is noch voor ons noch voor hen een leuke gedachte", verzekert de oefenmeester.
Het stadion in Brussel is uitverkocht, maar angst heeft Verbeek niet. “Onze ploeg heeft wel al wat meegemaakt. Anderlecht is een goeie ploeg, maar dat wisten we vooraf al. Maar vergeet niet dat ze in de Europa League tot nu toe ook al hun uitwedstrijden hadden gewonnen en die serie hebben we ook weten te doorbreken.”
Poll
Meer nieuws
- Pedersen rekent af met FC Groningen: 'Ik wilde een jaar geleden al weg'
- In de wandelgangen (10/10): Boze Alaba klopt aan bij bestuur van Bayern
- Suriprofs dankzij Poepon en Seedorf naar zege in benefietduel
- Update: NAC bevestigt aftocht Bayram naar Kayserispor
- Emanuelson: 'Nu weet ik in ieder geval wat de reden is'
Clubnieuws
- 'Ajax zet streep door komst van transfervrije Poulsen'
- 'Ajax maakt Niklas geil, PSV denkt dat hij goedkoop is'
- Wildschut en Armenteros te duur voor AZ: 'Wij gaan dit niet betalen'
- Aantal clubs onder curatele van KNVB loopt wederom verder terug
- Maher: 'Binnen Nederland kan ook sprake zijn van een stap omhoog'
AZ

In de wandelgangen
Vrijdag 18 meiDavid Alaba is zeker geïnteresseerd in een overstap naar Barcelona. Lees verder
Uitgelichte documenten
Zeefuik: ‘Vervelend dat mensen altijd maar wat over je zeggen’
"Er ging het gerucht de ronde dat ik vanwege mijn slechte gedrag weg moest bij Ajax. Ik zou een vervelend mannetje zijn. Onzin." Lees verder
-
Een verdacht geurtje aan het landskampioenschap van Manchester City (70000+ pageviews)
-
Update: Gewilde Van Persie mijdt alle vertegenwoordigers van media (46000+ pageviews)
-
'Ajax zet streep door komst van transfervrije Poulsen' (39000+ pageviews)
-
Cruijff betreurt 'rare praktijken' bij Barcelona: 'Dan is er iets goed mis' (37000+ pageviews)
-
Ronaldo: 'Messi en ik halen het beste in elkaar naar boven' (26000+ pageviews)
Clubexperts
-
Erop of eronderDoor t0mt0m18 (24 reacties) -
Oude jeugdsentimenten onlosmakelijk verbondenDoor 10_Alex_10 (18 reacties) -
Een vergeten talentDoor DanielPSV13 (31 reacties) -
Géén Erik Pieters, gelukkigDoor El Gran Capitan (63 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Mag het wat minder explosief allemaal?Door Fiorenza (17 reacties) -
Oude jeugdsentimenten onlosmakelijk verbondenDoor 10_Alex_10 (18 reacties) -
Het Turkse voetbal: een lachertje in EuropaDoor killerhuso (27 reacties) -
De scheids is uitgeflotenDoor Jorge- (27 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
-
Zeg NEE tegen KuytDoor PersianGooner (538 reacties) -
De Engelse Premier League: de ongelegen waarheidDoor PersianGooner (383 reacties) -
Omgaan met Ajax-haat voor gevorderdenDoor Ajacied023 (321 reacties)
-
Heb medelijden met Ajax(supporters)Door Maartenl (313 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Online Soccer Manager
(Advertorial) Word nu ook manager van je favoriete voetbalclub. Laat de wereld zien dat jij de beste manager bent! Meer...











Wij gaan voor de winst Gert Jan, zet hem op. Succes!!!!!
Weer een typische open deuren interview.
Hahahaha inderdaad de bal is rond het is elf tegen elf er kan van alles gebeuren,
On: Ik hoop echt dat az door gaat maar ik vrees dat ze nog een hele zware avond tegenmoet gaan daar in belgie, Ze hebben geen top ploeg maar er lopen toch wel een aantal heerlijke spelers rond. Ik ben vooral erg gecharmeerd van matias suarez en Mbokani. Dat word oppassen dus.
Az uit is een stuk minder, maar ik neem aan dat ze veel strijd gaan leveren....1 doelpuntje van AZ zou ze al een heel eind brengen.....dan mogen ze nog verliezen ook.....hoop dat ze doorgaan voor het Nederlandse voetbal
hangt er vanaf hoe erg ze dan verliezen. als ze AZ scoort moet Anderelcht er 3 maken.
dat wordt een heel karwei voor ze, maar je weet maar nooit. als het eenmaal loopt bij Anderlecht vliegen ze erin. en dan kan AZ de spanning niet meer aan en gaan we weer onderuit.
ik zit nu al vol met wedstrijd spanning voor morgen.
het mag niet weer de hel van Luik worden.
stel je voor dat nu Proto hem derin kopt. aai niet aan denken...
Een doelpunt van AZ en ze kunnen counteren tot het einde van de wedstrijd. Scoort AZ niet? Dan wordt het een lange avond.
Ik zie het niet gebeuren AZ vind ik een hele zwake ploeg nee ik denk alleen dat PSV en FC Twente kans maken om ver te komen
Als AZ "heel zwak" was zouden ze ook niet meedoen om het Nederlands kampioenschap. AZ moet dit klusje gewoon kunnen klaren zelfs met hun mindere uitreputatie in Europa.
misschien moet je een keer naar AZ kijken inplaats van dat scorebordjournalistiek van jou
als AZ meer geluk had in de afronding was Anderlecht nu al kansloos geweest voor de return !!
maar ja je had zeker geen AZ - Anderlecht gekeken?
Ik denk dat AZ wanneer het deze ronde doorkomt een relatief grotere kans heeft om ver te komen. Dat komt omdat PSV tegen Valencia zal moeten en FC Twente vermoedelijk Schalke 04 zal treffen. Als AZ een beetje geluk heeft treffen ze Paok in plaats van Udinese. Wanneer AZ uiteraard doorgaat.
Juliandebest...
Je vindt AZ een heel zwakke ploeg. Even serieus. Zie je ze wel eens spelen? Heb je hun thuiswedstrijd tegen Anderlecht gezien en bv de wedstrijd tegen Ado? Besef je dat ze medekoploper zijn in de Eredivisie?
Ik kan niets anders doen dan je mening te respecteren, maar ik wil me wel even verbazen over jouw voetbalkennis...
belgische voetbal is ondermaats, az moet daar als nederlandse subtopper kunnen winnen
Ow en Nederland heeft een wereldcompetitie.........
psv, twente, feyenoord, az, heerenveen zijn allemaal hele goede clubs met veel potentie
we hebben allebei nog even veel kans. AZ heeft maar een kleine voorsprong meer. eigenlijk als AZ wel een killer is huis had was het al beslist geweest. gewoon doodzonde.
het wordt nog heel lastig. ik bibber nu al. heb nog verse nare herinneringen over gehouden aan Standard Luik. zoiets vreselijks wil ik niet nog een keer meemaken.
daarom moet we vraak op ze nemen en morgen scoren in Brussel.
als wij vroeg weten te scoren kan het haast niet meer mis gaan.
we hebben één heel goed gedaan thuis, en dat was de heilige nul houden.
ik het mogelijk, come on AZ nu kan het.
aan de poll te zien denkt bijna iedereen dat AZ doorgaat. 81% AZ en 19% Anderlecht.
maar ja dat zegt niets natuurlijk met veel meer Nederlanders op de site.
al denk ik stiekem dat AZ toch de meeste kans heeft.
Tsja, het zal nog een hele klus worden, maar laten we hopen dat we een keertje geluk hebben en de goal voor AZ ergens halverwege de eerste helft valt, dan kunnen we er nog 2 tegen krijgen. Heb toch een beetje een slecht gevoel, maar dat had ik vorige week ook en toen speelde AZ toch een puike wedstrijd, met het enige slechte te vermelden dat er maar 1 goal is gevallen en die éné kans die Anderlecht kreeg er ook nog bijna in zat ook. Maargoed, laten we hopen dat er geen domme dingen gedaan worden zoals Moisander van het weekend.
Nou 1 ding is zeker als ze in de huidige vorm spelen(utrecht uit) dan is het einde verhaal.