MacDonald mist door buikblessure eerste duels van nieuwe seizoen

Zaterdag, 19 juni 2010 om 09:30

Sherjill MacDonald kent een valse start voor het nieuwe seizoen bij Germinal Beerschot. De Nederlander kreeg donderdag last van een oude buikblessure en een dag later werd gevreesd dat hij wekenland uit de roulatie zou zijn. Die angst is nu realiteit geworden: MacDonald staat volgens Het Nieuwsblad drie maanden buitenspel.

De buikspierblessure voor MacDonald, die voortkomt uit de jeugdopleiding van Ajax maar er nooit debuteerde, is niet nieuw. De aanvaller zag vorig seizoen het einde van de competitie én de play-offs de mist ingaan door hetzelfde probleem. Toen was er al sprake van een operatie, maar die ging niet door.

Nu gaat MacDonald alsnog onder het mes. “Ik had hier eind vorig seizoen al last van, ik volgde een behandeling bij Lieven Demaeschalck, maar blijkbaar hielp die niet”, baalde de aanvaller. In Nederland speelde MacDonald één seizoen voor Heracles Almelo, dat hem huurde van Anderlecht, en voor AGOVV.

Wed op wedstrijden, ontvang €50 bonus

Er zijn nog geen reacties geplaatst.

Reageer

Je kunt niet reageren op oude documenten.

Germinal Beers...

Vorm Pos. Team Punten
winst
gelijk
laatste 6
winst
gelijk
laatste 6

Het grote avontuur van Martin en de Champions League

Het slotstuk van deze voorstelling was een ware veldslag. Toen Andriy en de zijnen op 25 augustus de ArenA uit werden gejaagd door Martin Jol, keek hij tevreden naar de hemel. En daar zag hij iets wat Martin de rest van zijn leven zou bijblijven. 50.000 rood-witte engelen. Ook benieuwd naar het verhaal van clubexpert wvisser18? Lees verder.

Pagina gegenereerd in 0.3125 seconden.