Cocu twijfelt over nieuw contract bij PSV; Ooijer en Vukovic naar Servië
Fred Rutten zei onlangs bijna zeker te weten dat Phillip Cocu zijn aflopende contract bij PSV wel zou gaan verlengen, maar de assistent-trainer heeft daar nog geen beslissing over genomen. Volgens Voetbal International zal de middenvelder pas aan het einde van het seizoen duidelijkheid geven.
Cocu besloot onlangs zijn contract bij de KNVB als assistent van Bert van Marwijk met twee seizoenen te verlengen. Omdat hij de voorkeur geeft aan zijn werk bij Oranje, wil hij volgens pas na het WK bekijken of er nog voldoende tijd is om ook bij PSV werkzaam te blijven. Daar doet hij iedere week een paar trainingen mee.
Ander PSV-nieuws: André Ooijer en Jagos Vukovic hebben besloten om zich te laten behandelen door Mariana Kovacevic. De zogenaamde Servische wonderdokter behandelt haar patiënten met placenta en de PSV-spelers lijken helemaal om te zijn voor deze behandeling. Eerder lieten Orlando Engelaar, Danko Lazovic en Stanislav Manolev al behandelen door Kovacevic.
Meer nieuws
- ‘Ik besef dat een landstitel lastig gaat worden voor Liverpool’
- Live meepraten in de EK-kwalificatie: Jong Spanje - Jong Oranje
- Queiroz definitief halfjaar geschorst, Aguirre lijkt Portugal over te nemen
- Uitslagen vriendschappelijke wedstrijden donderdag 2 september
- Nasri herstelt vlot en kan na interlandonderbreking mogelijk aansluiten
Clubnieuws
- Rutten: ‘Een goede oefenwedstrijd tegen een zeer goede ploeg’
- Marcelo en Koevermans loodsen PSV langs Brugge in oefenduel
- Rutten: 'We gaan kijken of contract met Afellay verlengd kan worden'
- Bouma denkt nog niet aan Oranje: 'Ik richt me op de dag van morgen'
- FC Eindhoven wil opnieuw samenwerken met PSV
Reageer
Je kunt niet reageren op oude documenten.
In de wandelgangen
Donderdag 2 septemberManchester City maakte 24 miljoen euro verlies op Robinho, maar in de Eastlands ziet men dat anders. Lees verder
'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa'
"AZ is momenteel geen topclub, maar we hebben wel de ambitie om op de lange termijn weer terug in de top te keren. Er moet nu na het Scheringa-tijdperk anders gedacht gaan worden. Dat brengt een cultuuromslag met zich mee. De club is nu van de club zelf, en niet meer van een eigenaar." Lees verder
Clubexperts
-
Manchester City is nog lang geen topclub
Door jwderuiter (10 reacties) -
Et tu, Edgar?
Door LFCDutchy (66 reacties) -
Verliefd op de bal
Door Bonevacia (36 reacties) -
Feyenoord, het heeft in onze ogen iets magisch
Door DennisdeW (19 reacties)
Bekijk onze Clubexperts
Achtergronden
- Boymans: 'VVV-Venlo is niet veel zwakker dan afgelopen seizoen' 20
- Stewart: 'Alles wat je hier ziet is tot stand gekomen door Scheringa' 67
- Pieters: 'PSV moet voor niets minder gaan dan het kampioenschap' 106
- Zuiverloon: ‘Terugkeren naar Nederland zag ik als een vlucht’ 26
- 'Spelen voor NAC is een droom, terugkeren naar PSV een ambitie' 29




dat van Vukovic en Ooijer ben benieuwd hoe dat gaat verlopen en hoelang is de kans dus dat ze niet meedoen tegen FC Twente
ik wens PSV veel succes dit seizoen nog
Aangepast op Maandag, 15 maart om 21:39 door richardfct.
Goede keuze....... en maar hopen dat ze voor aanstaande zaterdag op volle sterkte zijn om Twente te verslaan
Hmms, als je het mij vraagt heb ik liever dat ze gelijk spelen. Dan heb je in ieder geval die 2e plaats in eigen hand!
Is er nou serieus niet één nederlandse dokter die deze blessures ook kunnen behandelen? Nu stuur je twee spelers helemaal naar Servie, waar je ze onderdak en alles moet geven wat weer geld kost. Ik geloof niet in die sprookjes verhalen van de vrouw uit Servie. Het zit allemaal in de koppies. Manolev en Engelaar zijn er btw niet beter van gaan voetballen
maar het doel is ook niet dat ze beter er van gaan voetballen, de behandeling die zij geeft zorgt ervoor dat spelers binnen no time van hun let op Spier blessuren af kunnen komen
Want daar staat ze natuurlijk wel bekend om toch? Dat ze spelers beter laat voetballen?
Lijkt mij dat je doel is om weer zo snel mogelijk op je niveau te komen zodat je weer net zo voetbalt als daarvoor. Maarja, misschien is ze ook wel erg goed.
Vergis je niet in de kosten, daar is alles 2 tot 3 maal zo goedkoop.
Aparte manier voor genezing. Maar als het werkt... Had het in ieder geval een kans gegeven. En het heeft blijkbaar ook nog gewerkt. Hopelijk zijn deze 2 spelers snel weer in het eerste van PSV te zien
Aangepast op Maandag, 15 maart om 22:17 door Larsjuh.
Cocu wees verstandig!
Stop op je hoogtepunt, wat anderen niet kunnen. Je wil toch geen Kluivert worden die op zijn oude dag nog een beetje loopt te koekenbakken bij Psv?
Nu al stoppen? snap je het wel? hij begint pas aan zijn trainer carriere en hij moet nu al stoppen? Voor cocu is het misschien verstandig om ook bij een andere topclub een kijkje te gaan nemen en daar een jaar ervaring op doen die je mee terug kan nemen als je weer naar Psv gaat. Wat extra bagage kan nooit kwaad, ik weet dat hij al genoeg ervaring heeft als speler zijnde, maar het kan nooit kwaad om ook eens echt met een ander bestuur te werken. Zulke dingen moet je ook leren.
Het staat natuurlijk wel een beetje raar uitgelegd. "volgens Voetbal International zal de middenvelder pas aan het einde van het seizoen duidelijkheid geven." Hij is gewoon assistent trainer, geen middenvelder van PSV meer. Desalniettemin moet hij gewoon bijtekenen want is van toegevoegde waarde.
Ik hoop dat Cocu blijft, want de man heeft een grote zak met ervaring bij zich.
Feit dat ie nooit heel hard heeft uitgesproken om graag bij PSV te blijven is ook wel tekenend vind ik.
Nu dus nog steeds niet. Zou echt een verlies zijn voor Psv. Ik zie in hem namelijk wel de toekomstige hoofdcoach....
Stel... Dat Vukovic niet mee kan doen tegen FC Twente? wie staat er dan linksback?
- Pieters is geschorst
- Salcido linksback; wie moet er dan centraal, ooijer? geblesseerd, Marcellis? veel te onzeker? Simons....
Nog iemand suggesties?